Omo voor de schoonste was van uw (even m Binnenlands Nieuws RADIO? witte c BELGiSGH-NEDERLANDSE WATERWEGEN RECHTSZAKEN Overstromingen in Texas 11 V»" - - Frans-Duits gesprek uitgesteld De besprekingen van Tsjou en Lai in Rangoon Wat brengt de Bijeenkomst van Amerik. ministers vastgesteld DUIVENSPORT MARKTBERICHTEN GEMEENTE TERNEIJZEN i„De lakens en slopen zijn weer 0M0 maakt het je zo licht" Het communique der Brits-Amer. besprekingen jeugdige ALLEEN OMO BIEDT U BOVENDIEN NOG UNIEKE VOORDELEN Voormalige Duitse duikbootbemanning verbleef tien jaar op Stille-Zuidzee eiland Dg pGlgiscliG senaatscommissie voor Buitenlandse Zaken heeft, naar „Het Laatste Nieuws" ver neemt, tijdens haar laatste ver gadering, haar bezorgdheid uit gesproken met betrekking tot de kwestie der Belgisch-Nederland se waterwegen. De commissie vraagt zich af of de recente ver klaring van (minister Luns in de Nederlandse Eerste Kamer met betrekking tot het advies der delta-commissie, betekent dat de aanleg van een nieuwe verbin ding Schelde-Rijn niet langer noodzakelijk wordt geacht of al thans dit vraagstuk opnieuw be studeerd zal moeten worden. In dat geval zouden de door de com. missie Van Cauwelaert-Steen- berghe voorgestelde oplossingen opnieuw moeten worden uitge steld hetgeen nadelig zou zijn voor de gezamenlijke inspannin gen om tot een economische unie te geraken. Ben lid der commissie merkte op dat een verbinding tussen Maas en Rijn zowel kan geschie. den volgens het tracé Wezel- Neuss als langs het tracé Born- Neuss. Het eerste is langer en duurder, doch het is, gezien het belang van de zaak, ze betoogde hij, te verwezenlijken. De Belgische regering zou de Nederlandse moeten doen weten, aldus dit lid, dat zij indien nodig tot deze maatregel haar toe vlucht zou nemen. „PLEZIERRIJDERS" VEROORDEELD. De rechtbank te Amsterdam heeft de 18-jarige machine- bankwerker J. B. S., die zien met zijn vriend de 19-jarige schilder W. L. K. aan „joy riding" en diefstal van auto's had schuldig gemaakt, conform de eis veroordeeld tot 6 maan den voorwaardelijk met een proeftijd van 3 jaar. De bank werker is een „regeringspupil" en zal zeer waarschijnlijk tot zijn 21ste jaar in een inrichting moeten verblijven. De „misstap" met de auto's beging hij tijdens een proefverlof, dat hem was verleend, nadat hij 2 maanden in een inrichting te Valkenhei- de had doorgebracht. De schilder werd veroordeeld tot 4 maanden met aftrek. (Te gen hem lopen nog voorwaarde lijke veroordelingen tot 3 maan den tuchtschool en 6 maanden ieugdgevangenisL Drie maan den met aftrek had de officier tegen hem geëist. In de Amerikaanse staat Texas is de Rio Pecos, een zij'- rivier van de Rio Grande, bui ten haar oevers getreden. In Ozona zouden 8 personen zijn verdronken. Hefschroefvliegtuigen hebben Kondag en Maandag de 2„6 pas sagiers van een trein, die tus sen Langtry en Del Rio was ge strand, naar Del Rio overge br-DehtMexicaanse stad Cuidad Acnma die tegenover Del Rio aan de' andere kant van de Rio Grande ligt, is cnHuimd. De was van de 'Rio Grande en haar zijrivieren in de Ameri kaanse staat Texas, is de hoog ste welke tot dusver is gemeten Op sommige plaatsen viel 5b cm regen. Smalle beken zijn uitgegroeid tot woeste stromen, waardoor bruggen en wegen zijn vernield Twaalf personen zijn verdron ken en 5 worden nog vermist Bii het reddingswerk is men vaak geheel afhankelijk van hef schroef vliegtuigen. Men hoopt met behulp van de dam bij Falcon, op de grens tus sen Texas en Mexico, uitbrei ding van de overstroming te voorkomen. Het stuwmeer achter de dam, dat nu een op- pervlakte van 234.000 ha beslaat kan zonder gevaar worden uit gebreid tot 1.634.000 ha. Het onderhoud dat Guerin de Beaumont, de Franse staatsse cretaris voor Buitenlandse Za ken, aan het eind van de week met bondskanselier Adenauer te Bonn zou hebben is tot het be gin van de volgende week uit gesteld. De reden hiervoor is het bezoek, dat premier Papagos van Griekenland deze week aan Duitsland zal brengen. Tsjou en Lai, de premier van communistisch China, heeft Maandagavond in de Birmese hoofdstad Rangoon meer dan drie-en-een-half uur geconfe reerd met de Birmese premier Oe Noe. De besprekingen wer den gevoerd in Oe Noe's ambts woning. Bijzonderheden over deze ont moeting tussen beide staatslie den zijn niet bekend. Dinsdag werd het gesprek voortgezet. èfcODals Mevrouw M. beeriage-Schreuder, Hogeweg 118", Amsterdam laat ons een laken zien. En ze vertelt: „Ze waren allebei ziek geweest en toen ze in bed weer wat moch ten spelen, och, toen heb ik ze hun gang laten gaan met kleur krijt en klei. 't Was treurig zoals 't beddegoed er uit ging zien. 't Laken leek wel een modern schil derij. Slopen en dekens hadden ook een veeg uit de pan gehad. Maar Omo heeft me 't bewijs ge leverd, dat 't ontzaglijk goed wast. Ik had er helemaal geen moeite mee alles boven verwachting schoon te krijgen. Lakens en slopen zijn om door een ringetje te halen. En mijn dekens - heerlijk wollig zijn ze weer en nog zachter dan een kinderwangetje' Al hadden ze ook naast 't papter geschilderd. Wilt U graag weten, waardoor OMO zo weergaloos schoon wast? 7 Is geen geleerde boekenwijsheid, waarvoor wij Uw aandacht vragen. Kijkt U liever tiaar 7 sop en vraag U af: waar blijft 7 vuil uit t goed In het sop natuurlijk. Begrijpt U nu ook waarom OMO-sop veel donkerder wordt dan ander sop? Omdat alléén diepwassetid OMO dl 7 vuil uit 7 goed trekt. OMO verliest niets van zijn kracht om eerst 't water zacht te maken. Bij zeephoudende wasmiddelen gaat vaak een kwart van de waskracht verloren om die hardheid op te heffen. Bij OMO niets daarvan. Geen papje nodig; strooi OMO gerust zo in 't water, vóór U 't goed erin doet. Minder spoelen (in ruim water), dus ook minder wringen. En dus gaat Uw goed langer mee. OMO is goed voor alles: de witte-, wollen- en fijne was! Ook de afwas! Ook de schoonmaakwerkjes! Geen reeks pakken en flessen meer. Er zullen te Washington in overeenstemming met een door Eisenhower en Churchill aange gaan accoopd Brits-Amerikaanse studiegroepen worden gevormd ter voorbereiding van plannen voor de verdediging van Zuid- Oost-Azië, aldus is Maandag avond van diplomatieke zijde te Washington vernomen. De belangrijkste taak van de commissie is het opstellen van aanbevelingen voor de regerin gen van beide landen over waar- horgen voor de handhaving van DONDERDAG 1 JULI HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.50 Dagopening; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.00 Morgenwijding; 9.15 Orgel; 9.30 Voor de vrouw; 9.35 Waterstan den; 9.40 Gram.; 10.50 Voor de jeugd; 11.00 Gav. muziek; 11.45 Gram.; 12.00 Orgel; 12.30 Mede delingen; 12.33 Gram.; 12.50 Causerie; 13.00 Nieuws; 13.15 Gram.; 13.20 Orkest; 14.00 Ca baret; 14.30 Piano; 15.00 Voor de zieken; 15.45 Gram.; 16.00 Cultureel programma; 17.00 Voor de jeugd; 17.45 Regerings uitzending; 18.00 Nieuws; 18.15 Sport; 18.25 Voor de jeugd; 18.40 Dansmuziek; 19.05 Cause rie; 19.10 Tenniskamp; 19.20 Klankbeeld; 20.00 Nieuws; 20.05 Gram.; 20.15 Orkest; 22.25 Gr.; 22.45 Sport; 23.00 Nieuws; 23.15 lichte muziek; 23.45 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.1S Gymn.; 7.30 Gram.; 7.45 Möcgengebed; 8.00 Nieuws; 8.15 Gr.; 9.00 Voor de vrouw; 10.09 Gew. muziek; 10.30 Morgend.; 11.90 Voor de zieken; 11.45 Pia- 12.03 Lunchconcert; 12.30 ededelingen; 13.00 Nws.; 13.20 Piano; 13.45 Gram.; 14.45 Voor de vrouw; 15.15 Sur. volkanuz.; 16.45 Gram.; 16.00 Lezing; 16.30 Kwartet; 16.55 Voor de jeugd; 1Ï.25 Gram.; 17.30 Voordracht; 17.59 Piano; 18.05 Kwartet; 19.45 Gram.; 19.00 Nieuws; 19.10 Ruaemble; 19.30 Muziek uit Ca nada; 20.00 Radiokrant; 20.20 Gev. muziek; 21.00 Causerie; 21.15 Gram.; 22.00 Causerie; 22.15 Orgel; 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. BRUSSEL VI.: 12.00 Orkest, 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Orgel; 14.00 Eng. les; 14.15 Filmmuziek; 14.30 Franse les; 14.45 Gram.; 15.30 Nat. feestdag in Canada 16.00 Opera; 17.00 Nieuws; 17.15 Voor de kinderen; 18.15 Gram.;, 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Orkest; 20.00 Ver zoekprogramma; 21.30 Ballet, muziek; 22.00 Nieuws; 22.15 Pia no: 23.00 Nieuws. een eventuele regeling in Indo- öhina en over de hoofdlijnen van een Zuidoost-Aziatische verdedi gingsverdrag. Naar verluidt was een groot deel van de besprekingen gewijd aan West-Duitsland. Men kwam overeen, dat als het plan voor 'n Europees leger zou mislukken als gevolg van het uitblijven der Franse ratificatie, gepoogd dien de te worden de verdragen van Bonn, welke de bondsrepubliek zo goed als onafhankelijk zullen maken, los te maken van het E.V.G.-verdrag, waarmee zij nauw verbonden zijn. De Ver. Staten en Groot-Brit- tannië zullen binnenkort de Franse premier van hem stand punt op de hoogte brengen. Voorts verluidt dat een van de gevolgen van het uitblijven der Franse ratificatie, waarover de Britse en Amerikaanse leiders zich zorgen maken, het feit is, dat het onmogelijk zou zijn aan de Duitse herbewapening binnen het Atlantischpact dezelfde be perkingen op fe leggen als vol gens het E.V.G.-verdrag. (Duits lidmaatschap van de NAVO is geopperd als alternatief voor de E.V.G., doch Frankrijk zou waar schijnlijk niets willen weten van Duitse herbewapening zonder be perkende voorwaarden.) Gezien de recente „vrijlating" van het communistische regiem in Oost-Duitsland door het Sow- jet-Unie achten de Ver. Staten en Groot-Brittannië het absoluut „onrealistisch" voor de Weste lijke mogendheden om te trach ten grotere beperkingen op te leggen aan West-Duitsland TEXELAARS KRIJGEN ESXTRA NOODRANTSOENEN. Langs het Texelse strand zijn honderden blikjes noodrantsoe nen aangespoeld, vermoedelijk afkomstig van een opengebarsten wrak van een schip, dat in de tweede wereldoorlog langs onze kust moet zijn getorpedeerd. Iedereen uit het dorp Den Hoorn trok er op uit om te jut ten. De grootste „buit" bedroeg zeventien stuks. De blikjes be vatten koekjes, een paar ons poederchocolade, tabletten melk chocolade, gedroogde vruchten enz. De inhoud was prima ge conserveerd. VALKENSW AARDSE NOTARIS IN HECHTENIS GENOMEN. De politie te Valkenswaard heeft in de nacht van Zondag op Maandag j.l. notaris J. J. S. uit Valkenswaard op verzoek van de officier van Justitie te Den Bosch gearresteerd. S., die in Valkenswaard is op gesloten, is Maandag langdurig verhoord'. Hij is in hechtenis ge houden, verdacht van deviezen- overtreding. ZWARE UITSLAANDE BRAND TE ASSEN. Omstreeks zes uur Dinsdag avond is een zware uitslaande brand uitgbroken in de binnen stad van Assen. De bovenverdie ping van het pand van de firma P. Gerritsma, Kruisstraat (ma nufacturen en confectiemaga zijn) stond in een minimum van tijd in lichter laaie, en er bestond groot gevaar voor uitbreiding. De brandweer uit Assen rukte met groot materiaal uit en wist de vlammen te localiseren in de De raad van de pan-Ameri- kaanse organisatie heeft Maan dag een resolutie goedgekeurd, waarin werd gevraagd op 7 Juli te Rio de Janeiro een vergade ring van ministers van Buiten landse Zaken der Amerikaanse staten ter bespreking van de, kwestie-Guatemala te beleggen., bovenverdieping, die bovendien als magazijn wordt gebruikt. De belendende percelen werden nat gehouden waardoor uitbreiding kon worden voorkomen. Het ma gazijn en al de daarin aanwezige goederen werden een prooi der vlammen, terwijl de goederen in de beide benedenverdiepingen grote waterschade kregen. Toen de brandweer het vuur onder controle had, heeft zij zich nog lange tijd met nablussing bezig gehouden. Naar de oorzaak van de brand wordt een onderzoek ingesteld. BRUIDSGIFT DOOR EERLIJKHEID. Radeloos vervoegde zich Maan dagmiddag een Amerikaans toe ristenechtpaar op het politie bureau Leidseplein te Amster dam om de hulp van de politie in te roepen bij het terugvinden van een kort tevoren door de dame verloren gouden polshor loge, dat een waarde heeft van circa 4500. Het horloge, een 27, jaar oud familiestuk, heeft eenf platina voorplaat met diaman- tjes bezet. Intussen was het horloge, datl door het breken van een scha-, keltje van de armband vlak voor, de ingang van het hotel waai! de Amerikanen logeren, on het trottoir gevallen. Het was ge vonden door een kamermeisje van een ander hotel. En via de politie keerde het kostbare klei nood terug bij de overgelukkige Amerikaanse dame, die op baar beurt het kamermeisje, dat bin nenkort gaat trouwen, gelukkig maakte met de uitgeloofde be loning. TWEELING KUIKEN GEBOREN OP EILAND TEXEL Te Den Burg zijn bij de heer Van der Meer uit een kippen ei twee kuikens geboren, iets dat in Nederland nooit eerder moet zijn voorgekomen. De twee ling, die van iets kleiner for maat is dan andere kuikens van hetzelfde broedsel, heeft aan het uiteinde van de snavel een licht" plekje. De diertjes zijn onder dé hoede gestéld van een kunst- j moeder. Bij een vorig jaar herfst 1 in Engeland genomen proef met 260 dooiers resulteerde slechts één tweeling. Na tien jaren van „vrijwillige gevangenschap" zijn de oud-com mandant van 'n Duitse onderzee boot Ernst Benders en twee van bemanningsleden op een Austra lisch schip in Hamburg aangeko men. Het Duitse opperbevel gaf in 1944 de gehele foemjanning als vermist op. De commandant, die overtuigd was van de nederlaag van de Hitleriaanse regering in de nalbije toekomst, had echter met toestemming van de beman ning koers gezet naar het eiland Koesaie van de Carolinen in de Stille-Oceaan waar hij in Octo ber 1944 het anker uitwierp. De onderzeeboot werd later op het strand gezet. 4 Bemanningsleden trouwden met inheemse vrouwen, de Duit se zeelieden leefden van jacht en visserij. Zij werden dank zij hun goede verstandhouding met de inheemse bevolking, niet ont dekt. Commandant Benders zal nu on derzoeken of er werkgelegen heid in Duitsland bestaat voor hemzelf en de bemanningsleden van de duikboot. De Amerikaanse minister van Sociale Zaken, mevr. Oveta Hobby, heeft verklaard dat de misdaad onder de Amerikaanse jeugd enorm toeneemt. „Recht (voor Allen" - Sluis Prijsvlucht uit Ghimay. Oude duiven: 1. Gebr. Louwa- gie; 2. M. v. d. Bussche; 3. I. Aal- bregtse; 4. C. v d. Walle; 5. S. Boeije; 6. O. de Meijer; 7. en 8. C. Marteijn; 9. en 10. C. de Meij er. Jonge duiven: 1. en 9. P. de Clercq; 2. C. de Witte; 3. en 6. C. Marteijn; 4. Gebr. du Fossé; 5. J. Verherbrugge; 7. G. D'hoore; 8. J. van Hoorn; 10. Gebr. Louwa- gie. VEEMARKT ROTTERDAM 29 Juni 1954. Totale weekaanvoer 5043. To tale aanvoer 3637 w.o. 400 vette koeien en ossen; 822 (454) ge- bruiksvee; 120 vette kalveren; 230 (135) graskalveren; 710 nuchtere kalveren; 191 varkens; 251 biggen; 146 paarden; 61 veulens- 119 schapen of lamme ren; 556 weide- en zuiglamme- ren; 31 bokken of geiten. Prijs per kg: Vette koeien le kw. 2,84 tot 3,04; 2e kw. 2,74 tot 2,843e kw. 2,24 tot 2,64. Vette kalveren le kw. 2,50 tot 2,60; 2e kw. 2,30 tot 2,40; 3e kw. 1,90 tot 2,10. Slacht- paarden le kw. 200; 2e kw 190; 3e kw. 180. Prijs per stuk: Graskalveren le kw. ƒ440; 2e kw. 340; 3e kw. f 230. Nuch tere kalveren le kw. 58; 2e kw. 50; 3e kw. 45. Biggen le kw. f 70; 2e kw. 60; 3e kw. 40. Veulens le kw. 350; 2e kw. 250; 3e kw. 150. Schapen le kw. 130; 2e kw. 110; 3e kw. 90. Weide- en zuiglammeren le kw. 80; 2e kw. 60; 3e kw. 50. Kalf- en melkkoeien le kw. 1150; 2e kw. 97; 3e kw. 875. Vare koeien le kw. f 825; 2e kw. 725- 3e kw. 600. Vaarzen le kw. 850; 2e kw. 700; 3e kw. 575. Pinken le kw. f 580; 2e kw. 480: 3e kw. 370. Over zicht: Vette koeien aanvoer klei ner, handel traag, prijzen als gisteren, prima's boven note ring. Vette kalveren en graskal veren aanvoer als vorige week, handel kalm, prijzen onveran derd Nuchtere kalveren aanvoer korter, handel vlot, prijzen stij gende. Biggen aanvoer groter, handel redelijk, prijzen beste soorten stijver in prijs, verder onveranderd. Slachtpaarden aanvoer als vorige week, handel lui, prijzen constant. Veulens aanvoer gewoon, handel tame lijk, prijzen als vorige week. Schapen aanvoer iets meer, handel goed, prijzen prijshou dend. Weide- en zuiglammeren aanvoer p.ls vorige week, han del vlot, orijzen stabiel. Kalf- en melkkoeien aanvoer iets min der. handel kalm, prijzen prijs houdend. Vare koeien aanvoer matig, handel redelijk, prijzen iets stijver. Vaarzen en pinken aanvoer gewoon, handel stil, prijzen vooral niet lager. T.b.c.- vrij vee aanvoer kleiner, handel kalm, prijzen prijshoudend. HINDERWET. Burgemeester en wethouders van TERNEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter ge meentesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van. SHELL NEDERLAND N.V. te 's-Gravenhage om vergunning tot het uitbrei den van haar opslagplaats voor aardolieproducten, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie K, nr. 313. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekend making bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op Dinsdag 20 Juli a.s., des namiddags 3 uur, in het gemeentehuis een open bare zitting worden gehouden, waarin bezwaren tegen de in williging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de terzake ingekomen schrif turen. De aandacht van belangheb benden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft in gebracht, indien hij niet woon achtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente, waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Terneuzen, 29 Juni 1954. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. Teilegen, voorzitter. J. Versprille, wnd. secr. 69. .Ragnar vóór de poort van Lochlan Hallik vreesde het reeds," mompelt Eric. Hij ziet bezorgd naar de zwaargewonde Bry. an of Ochshill. De on gelukkige mag niet in handen vallen van de zeeschuimer. Maar er moet hulp worden ge boden Ieder uitstel kan noodlottig zijn. Snel neemt hij een besluit. „Een verken ner gaat met mij mee op onderzoek. De rest wacht hier. En onder neem niets vóór wij terug zijn Er staat een leven op het spel Reeds wil hij zich verwijderen, als de zwakke, doch dringenide stèm van de gewonde hem weer houdt. „Wacht, heer Ik wilde U iets vragen... Ge zocht mij... N-nu hebt ge mij gevonden... en handelt als... als een vriend... W-wat wilt ge toch Wat bracht U tot mij „Het was een nar... een nar en een droom," zegt Eric zacht. „Zij vertelden mij van uw lot en ik be sloot U te helpen..." Terwijl hij met deernis neerblikt op het smalle, uitgeteerde gelaat, zet Eric de toestand kort uiteen... „Doch thans dringt de tijd, mijn vriend," besluit hij gejaagd. „Ik moet gaan in uw eigen belang." Vqor de tweede maal houdt Bry an of Ochshill hem tegen. „Ik weet nu, dat ge een goed en nobel mens zijt, koning van het Norenvolk. U zeide terecht, dat mijn getrouwen hoe gering in aantal ook hun man staan. Doch... thans is de dood in het strijdperk getreden... en die is de dappersten hier op aarde te machtig. Ge wilt nu gaan. Ik vrees, d-dat dit dan een afscheid voor eeuwig zal zijn. Mijn ster vensuur is nabij... Mijn getrouwe strijdmakkers zullen zonder leiding achterblijven. ...Wat moet er van de prinses worden? Ik smeek U, o koning, helpt ons... helpt haar...!" De ogen van de Witte Raaf laten die van Eric geen moment los... Zachtjes antwoordt Eric: „Ik ben uitgetrokken om U te helpen, en als ik U in de burcht gevonden had, zou de toestand eenvoudig en dui delijk zijn geweest, doch thans is het mij slechts duidelijk, dat dit onzeker avontuur nodeloze offers eist van de krijgers, die op mij vertrouwen. Dit kan niet langer blijven voortduren." De Noorman buigt zich voorover en in het van wanhoop vertrok ken gelaat van Bryan ziende, laat hij erop volgen: „Ik wil U nog steeds helpen, maar zeg mij dan tenminste, waarvóór ik strijden moet... Zeg mij nu kort en duide lijk, wat er precies aan de hand is HINDERWET. Burgemeester en ethouders van TERNEUZEN brengen ter openbare kennis, dat ter ge meentesecretarie ter inzage Ügt een verzoek met bijlagen van ESSO NEDERLAND N.V. te 's-Gravenhage om vergunning tot het uitbrei den van een ondergrondse ben zinebewaarplaats met aftap inrichting, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie L, nr. 2424. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekend making bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk be zwaren tegen het verlenen der vergunning in te brengen bij het gemeentebestuur. Bovendien zal op Dinsdag 28 Juli a.s., des namiddags 3 uur, in het gemeentehuis een open bare zitting worden gehouden, waarin bezwaren tegen de in williging van dit verzoek kun nen worden ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de terzake ingekomen schrif turen. De aandacht van belangheb benden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergun ning en degene, die in persoon of bij gemachtigde op de boven bedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene die, zonder op de open bare zitting te zijn verschenen, binnen de gestelde termijn schriftelijk bezwaren heeft in gebracht, indien hij niet woon achtig is in deze gemeente of in een aangrenzende gemeente, waar openbare kennisgeving wordt gedaan. Terneuzen, 29 Juni 1954. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. Teilegen, voorzitter. J. Versprille, wnd. secr.

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 3