OUDE WIJN IN NIEUWE VATEN Actie van de Franse luchtmacht Veiligheidszone in O.-Duitsland opgegeven Persconferentie van president Eisenhower Het aanbod van de Zuid-Molukken aan Australië De Franse Nationale Vergadering De reis van Josjida Tito in Griekenland WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN DONDERDAG 3 JUNI 1954. 9e Jaargang No. 3165. GENEVE Het vraagstuk der atoom-energie De radio-actieve besmetting in Japan Amerikaanse divisie teruggetrokken Brits Lagerhuislid rebelleert De Prins wordt landcommandeur van Orde van Sint Jan Incident in Wenen INDO-CHINA Wapencomplot in Cuba Karenstaat in Birma Oost-Pakistan Fransen bieden repatriëring van gewonden aan Artillerie-duel aan Chinese kust v.m. n.m. op onder op onder Juni. o!o7 Frankering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1, iedere regel meer 20 eent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10.30 uur. Het orgaan van de Sowjetrus- sische communistische partij, de Prawda, heeft Amerikaanse pers berichten tegengesproken, vol gens welke de Sow jet-Unie niet zou willen onderhandelen over de kwestie van de atoomenergie, tenzij de Verenigde Staten zou den- instemmen met een onvoor waardelijk aanbod van atoomwa pens. Volgens de Prawda wil de Sow- jet-Unie, dat de Verenigde Staten zich ibereid zullen verklaren, geen gebruik te maken van atoomwa pens „als een eerste stap naar een verbod ervan." Westelijke waarnemers zijn van oordeel, dat de Prawda er de na druk op wil leggen, dat de Sow- jet-Unie een gemeenschappelijke verklaring beoogt van Rusland en de V. S., geen atoomwapens te gebruiken indien het onmoge lijk zou zijn tot overeenstem ming te komen over een onmid dellijk verbod er van. Japanse bladen hebben Woens dag melding gemaakt van twee nieuwe gevallen van radio-actie ve besmetting, die vermoedelijk een gevolg zijn van de waterstof bomontploffing op het Ameri kaans proefterrein bij Bikini. Het betreft vijf leden van een weerkundige post op kaap Moe toto op het eiland Sjikokoe, die lijden aan een tekort van witte bloedlichaampjes als gevolg van het drinken van radio-actief re genwater, en de aanvoer van 80 radio-actieve dolfijnen door een Japans vissersvaartuig in Kago- sjima. Voorts is gemeld, dat de toe stand van de 23 bemannings leden van de vissersboot „Foe- koerjoe Maroe", die na de ont ploffing van 1 Maart door radio actief as werden getroffen, een „chonisch" karakter heeft ge kregen. De mannen lijden nog steeds aan lichte anaemie, ver moeidheid en gebrek aan eetlust. Als gevolg van de atoomproe- ven bij Bikini is in Japan de vraag naar Geiger-tellers geste gen en de prijs van deze instru menten gedaald. De 40e Amerikaanse divisie is Woensdag uit Korea naar de Ver. Staten vertrokken. De officieren en manschappen zijn in de haven stad Intsjon scheep gegaan. Dit is de tweede Amerikaanse divisie, die sedert de onderteke ning van het bestand wordt te ruggetrokken. „De communistisch-Ohinese delegatie te Genève schijnt een angstwekkend vermogen te be zitten om diplomatieke hande lingen te rechter tijd en op de juiste plaatsen goed te verrich ten", aldus heeft een Westers diplomaat Woensdag te Genève verklaard. Hij voegde hieraan toe: „Wan neer wij hen aan het werk zien, is het alsof de tijd heeft stilge staan en wij ons bevinden in de negentiende eeuw, toen de diplomatie, veel meer dan nu het geval is, een beroep was, dat slechts door de daarin be drevenen werd beoefend. Het optreden der Chinese di plomaten doet, voor het eerst sinds lange tijd, denken aan de vaardigheid, die wisten wat on der ware diplomatie wordt ver staan en daarnaar ook hande len". Vele leden der Westerse dele gaties zijn het met het voor gaande eens. KLEINERE LANDEN ONTE VREDEN OVER UITSTEL IN KOREAANSE BESPRE KINGEN. De delegaties der kleinere te Ge nève vertegenwoordigde landen, leggen steeds meer ongeduld aan de dag over het nog niet hervat ten van besprekingen over Ko rea. Een afgevaardigde zeide dat deze delegaties er in particuliere gesprekken bij de vertegenwoor digers der grote mogendheden op aandringen het tempo der be sprekingen te versnellen. In conferentiekringen zegt men dat één van de redenen voor het nog niet hervatten der besprekin gen over Korea is dat de zestien statenleden der Verenigde Na ties, die in Korea aan de strijd tegen de communisten hebben deelgenomen, het niet eens zijn over de stappen, die thans moe ten worden genomen, om te po gen een oplossing voor het Ko reaanse geschil te vinden. Het Britse conservatieve La gerhuislid sir John Mellor heeft Woensdag verklaard, dat hij niet meer de leiding van premier Churchill aanvaardt, uit pro test tegen de houdir.g van de regering bij de stemming over verhoging van de vergoeding der Lagerhuisleden. Doordat de conservatieven mochten stem men z< als zij wilden, verd de vergoeding verhoogd, hoewel de regeling te kennen had ge geven tegen die vergoeding ge kant te zijn. Sir John verklaarde tegen over de pers, dat hij in het ver volg als „onafhankelijk conser vatief" in het Lagerhuis zal ze telen. Gisternamiddag zijn voor het eerst officiële besprekingen ge houden van de opperbevelen van beide strijdende partijen in Indo- China. In hetzelfde gebouw begonnen op dezelfde tijd de besprekingen tussen de vertegenwoordigers der negen landen, die over het Indo-Chinese vraagstuk onder handelen. Dit was de tiende be sloten vergadering. Naar verluidt heeft minister Bidault een definitie gevraagd voor het woord „neutraal", zulks in verband met het Sowjet-voor- stel om Pakistan, India, Tsjecho- Slowakije en Polen aan te wijzen als leden van een neutrale wa penstilstandscommissie. Naar verder verluidt zou Walter Be dell Smith (Amerika) verklaard hebben de landen van het Sowjet- blok niet als neutraal te beschou wen. Er zijn echter geen tegen voorstellen van Westerse zijde gedaan omtrent een wapenstil standscommissie. Vóór de geheime vergadering van Woensdag, die bijna vier uur duurde, had de Russische minis ter Molotof een kort onderhoud met de Britse minister Eden. Mo lotof was Woensdag voorzitter, Eden ondervoorzitter. Vandaag komt men opnieuw bijeen. Later werd vernomen, dat de Britse minister van Buitenlandse Zaken, Eden, Woensdag heeft voorgesteld een commissie in het leven te roepen ter bestudering van de bevoegdheden van een In- dochinese bestandscommissie. „Volgens Eden dienden Aziati sche landen lid van een dergelijke commissie te zijn". Het kapittel van de Orde van Sint Jan heeft Z.K.H. Prins Bern- hard bereid gevonden de leiding der orde thans berustend bij mr W. J. baron van Lynden, die wegens gevorderde leeftijd de wens te kennen heeft gegeven zijn functie neer te leggen on der de titel van landcommandeur op zich te nemen. De plechtigheid, waarbij Z.K.H. de Prins der Nederlanden als landcommandeur wordt geïnstal leerd, zal op Zaterdag 26 Juni a.s. in de Ridderzadl te 's-Gra- venhage worden gehouden. De Orde van Sint ,Jan, de Ne derlandse Protestantse tak van de aloude ridderlijke orde van het hospitaal van Sint Jan te Jeru salem, heeft zich in 1945 onafhan kelijk gemaakt van de balije Brandenburg dier ridderlijke or de, waarvan zij tot dat tijdstip als „commenderij Nederland der Jo- hanniter orde" deel had uitge maakt. Deze commenderij Neder land de voortzetting van de hier te lande vroeger werkzame Johannitercommenderijen - werd in 1909 óp initiatief van wijlen Prins Hendrik der Neder landen, die haar eerste commen- dator is geweest, opnieuw opge richt. In Wenen heeft zich een inci dent voorgedaan, waarbij een schietpartij is ontstaan. Twee Britse soldaten zijn gearresteerd. Bij het schietincident kwam een Oostenrijkse zakenman om het leven. Vier Oostenrijkers en een lid van de Britse militaire politie werden gewond. Voorts werd een auto beschadigd. De Britse am bassadeur en hoge commissaris heeft tegenover de Oostenrijkse autoriteiten zijn leedwezen voor het gebeurde betuigd. De Oostenrijkse regering zal schadevergoeding eisen. De bij zonderheden van het incident zijn vooralsnog niet duidelijk. Meer dan vijftig Franse vlieg tuigen, waarvan twintig jagers hebben Woensdagochtend een zwaar bombardement uitge voerd op een Vietminh-basis 20 km ten ZO. van Hanoi. In de nacht van Dinsdag op Woensdag hebben Franse vlieg tuigen geholpen bij het afslaan van 'n aanval op de post Tsjo- noi, 60 km ten iZ. van, Hanoi. Het was de vijfde achtereen volgende nacht, dat de post, die één der toegangen beheerst tot de belangrijke weg van Ha noi naar Haiphong, werd aan gevallen. ïn Zuid-Laos hebben de Fran se unie-troepen de post Done- takat, aan de rivier de Mekong 40 km ten Z. van Paksé, ont ruimd. De post stond reeds 2 weken aan Vietminh-aanvallen bloot. De Franse verliezen. In een bekendmaking van 't Vietminh-opperbevel is ver klaard, dat in de 24 dagen van de val van Dien Bien Phoe tot 31 Mei 5.400 man van de Fran se unie-troepen buiten gevecht zijn gesteld door de geregelde Vietminh-troepen. In dit cijfer zijn niet begrepen de Franse verliezen als gevolg van optre den van guerilla"s. Het persbureau van de Viet- minh-opstandelingen in Indo china meldt, dat een Frans oorlogschip bij een Vietminh- aanval tot zinken is gebracht. Twee motorboten werden be schadigd. De aanval werd dicht bij de stad Hoengyan onderno men, toen een Frans convooi op de Rode rivier voer. Munitiedepót in Saigon ontploft. In de munitieopslagplaatsen van Phoetho, aan de rand van Saigon, hebben zich Woensdag ochtend drie zware ontploffin gen voorgedaan. Het is nog niet bekend, of de ontploffingen een gevolg zijn van zelfontbranding of sabota ge. Volgens niet-officiële berich- De communistische radio-om roep van Berlijn heeft medege deeld, dat Oost-Duitsland Dins dag een veiligheidsstrook van 5 km langs de Oostzee, die twee jaar geleden werd afgebakend, heeft opgeheven. Een soortgelijke veiligheids gordel langs de 1000 km lange grens met West-Duitsland blijft echter bestaan. Deze werd even eens twee jaar geleden, in Juni 1952, ingesteld, nadat West- Duitsland het verdrag voor een Europese verdedigingsgemeen schap had getekend. Volgens Oostduitse autoritei ten had de maatregel ten doel „Westelijke spionnen en sabo teurs" uit Oost-Duitsland te hou den. Volgens de Westberlijnse poli- Carlos Prio Socarras, voorma lig president van Cuba, Segundo Curti Messina, voormalig minis ter van Binnenlandse Zaken van Cuba, en vijftien anderen zijn Dinsdag in federale aanklachten beschuldigd van een complot om munitie en oorlogstuig uit de V. S. naar Cuba uit te voeren Dit is in strijd met de neutraliteits- wet. Er bevinden zich twee Ameri kanen onder de beschuldigden. tici heeft de opheffing van eerst genoemde veiligheidszone wel licht ten doel, meer ruimte be schikbaar te stellen voor Oost duitse arbeiders, die geklaagd hebben over te weinig vaeantie- verblijven in de talrijke badplaat sen. Onlangs is de secretaris voor het vacantiewezen van het com munistische vakverbond, dat 90 pet. van alle vacantiereizen in Oost-Duitsland organiseert, we gens plichtsverzaking ontslagen. Woensdag is het debat over Indo-China in de Franse nationa le vergadering voortgezet. Rechtse afgevaardigden deden bittere aanvallen op het rege ringsbeleid. Een van hen, de Gaullist Vallon, beschuldigde de regering er van dollars voor de Amerikaanse hulp ten behoeve van de oorlog in Indo-China te gebruiken om het tekort op de handelsbalans te dekken. De Gaullist generaal De Montsabert wenste een verenigd Frans mili tair opperbevel onder maar schalk Juin, zich uitstrekkend van Frankrijk tot West-Afrika. De huidige toestand in Noord- Afrika vereiste een legermacht van 170.000 man in dat gebied. Leden van de oppositie drongen aan op een „herwaardering" van de Franse politiek in Indo-China. Conservatieven, socialisten en radicalen hebben resoluties inge diend waarover aan het einde van hèf debat gestemd zou moeten worden. De conservatieve resolutie neemt nota van het voornemen van de Franse regering om een staken van het vuren in Indo-Chi na tot stand te brengen „met in achtneming van onze rechten en die van onze bondgenoten"'. De socialisten geven uitdruk king aan hun ongerustheid over de toestand in Indo-China, pro testeren tegen elke poging om dienstplichtigen daarheen te zen den en verklaren, dat de regering een uitbreiding van de oorlog niet mag riskeren. Een linksradicale motie zegt, dat de regering niet meer in staat is, de verantwoordelijkheid voor Indo-China op zich te ne men. Het M.R.P.-lid Monteil leverde zeer ernstige critiek op de minis ter van Defensie voor zijn beleid ten aanzien van Indo-China. In verband met een congres van de communistische partij is het debat tot Dinsdag a.s. ver daagd. E. V. G. DOOR FRANSE COMMISSIE VERWORPEN. De commissie voor buitenland se zaken van de'vergadering van de Franse unie, een raadgevend orgaan op het terrein van over zeese zaken, heeft zich Woens dagavond met veertien tegen vijf stemmen uitgesproken tegen be krachtiging van het E.V.G.-ver- drag. Dit is de eerste maal, dat een Frans parlementair orgaan zich heeft uitgesproken over de be krachtiging van de E.V.G. De commissie was van oordeel, dat bekrachtiging van het ver drag de eenheid van de Franse unie zal schaden. Ir Ménusama van de „republiek Zuid-Molukken" heeft aan de Australische minister van Bui tenlandse Zaken 'n telegram ge zonden, waarin wordt betreurd, dat Australië een aanbod der R.M.S., om op de Molukken Aus tralische militaire bases te vesti gen, heeft afgewezen. In het tele gram wordt erop gewezen, dat souvereiniteit over de Zuid-Mo lukken niet bij Indonesië berust en dat een tijdelijke militaire be zetting nog geen souvereiniteit over een gebied betekent. Verder wordt gewaarschuwd tegen on- Dr. Ba Oe, de president van Birma, heeft Karen tot een nieu we staat uitgeroepen en plaatse lijke bestuursbevoegdheden aan de regering van de staat overge dragen. Karen beslaat een oppervlakte van ongeveer 4650 vierkante km. Aan de bevolking van dit gebied in Oost-Birma was in 1947 be loofd, dat zij het zou krijgen. Er brak echter een gewapende op stand uit omdat de aanspraak van enkele Karen-leiders op gro te gebiedsdelen, waaronder Ran goon, werd afgewezen. De op standelingen maakten snelle ver overingen en wisten zich in het bezit te stellen van de steden Mandalay, Maymyo, Moelmein en Toengoo. Zij bedreigden zelfs Rangoon. Doch tenslotte kregen de regeringstroepen de overhand en slonk het verzetsleger der Ka rens van 15.000 tot ongeveer 3000 man. De opstandelingen houden en kele delen van de staat nog in handen. De Japanse premier, Josjida, die Dinsdag nog in het parle ment verklaarde, dat zijn reis plannen nog niet vaststaand wa ren, zal deze week zijn reis naar de Ver. Staten en West-Europa beginnen, aldus is Woensdag of ficieel bekendgemaakt. Vrijdag vertrekt de premier per vliegtuig naar de Ver. Sta ten, waar hij tot half Juni blijft. Volgens persberichten zal hij bij zijn besprekingen in Washington trachten een nieuwe Amerikaan se lening te krijgen. Op 16 Juni vertrekt Josjida met de Queen Elizabeth" naar Groot-Brittannië, waar hij tien dagen verblijven zal. In Londen zal hij een rede uitspreken in het Britse parlement. Op 1 Juli reist hij naar Parijs, voor een bezoek van een week, waarna hij nog vier dagen in Bonn en een week in Rome zal verblijven. Op zijn wekelijkse persconfe rentie heeft president Eisenho wer Woensdag verklaard geen besluit genomen te hebben om het congres te verzoeken door middel van een resolutie machti ging te verlenen tot optreden van de Verenigde Staten in Zuid- Oost-Azië. Een journalist had de aandacht van de president gevestigd op verklaringen van twee senatoren waarin zij als hun mening uit spraken, dat Eisenhower het congres voor zijn reces in Juli een resolutie zou voorleggen tot het goedkeuren van optreden in Zuid-Oost-Azië De president zeide deze ver klaringen niet onder ogen gehad te hebben. Hij voegde er echter aan toe, dat de militaire staven, het ministerie van Buitenlandse Zaken en andere verantwoorde lijke instanties voortdurend elke mogelijke gedragslijn bestude ren, die de belangen van de Ver. Staten zou kunnen dienen. Uiter aard waren dingen als de moge lijkheid van een resolutie aan het congres met machtiging tot optreden ter sprake gekomen. Eisenhower zeide voorts, dat de Sowjet-Unie de deur gesloten had voor onmiddellijke uitvoe ring van zijn plan voor een inter nationale atoombank vctor vre delievende doeleinden. De presi- strijding van het communisme dent voegde er aan toe, hiermede en ondermijnende activiteit, werd niet te willen zeggen, dat het niet hem de vraag gesteld of hij van opnieuw te berde gebracht zou gevoelens was, dat senator Mc- worden en natuurlijk zouden Carthy het wetgevende program de Verenigde Staten dit doen van de regering afbreuk doet. doch de strekking van het Sow- De president keek verstoord en jetrussische antwoord op zijn voorstel was zodanig geweest, dat het de deur sloot voor iedere onmiddellijke uitvoering van zijn voorstel, dat hij op 8 December voor de algemene vergadering der Verenigde Naties had uiteen gezet. Nadat Eisenhower had ver klaard, dat zijn regering indruk wekkend veel gedaan had ter be ging niet in op de controverse tussen McCarthy en de regering. Wel verklaarde hij van nu af aan een doel te hebben: Het wet gevende program aangenomen te krijgen. De president besloot met te zeggen dat onafgebroken toezicht op de communisten in het land uitgeoefend werd. Dit gebeurde rustig, meedogenloos en overeenkomstig de wet. verschilligheid jegens het gevaar van de vorderingen van het com munisme in Zuid-Oost-Azië en wordt er op gewezen, dat een communistische overheersing in Indonesië, het communisme voor de deur van Australië zal bren gen. Het aanbod van bases voor de Australische weermacht in de Molukken wordt herhaald. Het aantal arrestaties in Oost- Pakistan (Oost-Bengalen) is ge stegen tot 424. Overigens is de toestand rustig, aldus een offi cieel communiqué. Het Franse opperbevel in Indo- China heeft Woensdagavond aan geboden 575 gewonde Vietminh- gevangenen te repatriëren. De Vietminh heeft na de val van Dien Bien Phoe 886 gewon den en medisch personeel vrijge laten. In Franse militaire krin gen gelooft men, dat de Vietminh bereid is nog driehonderd gewon den vrij te laten. ten is een Vietnamese vrouw om het leven gekomen en wer den vier Vietnamezen gewond. Een Franse legerwoordvoerder verklaarde, dat de aangerichte schade onbetekenend is. De brand, die uitbrak, was na enkele uren onder controle. De autoriteiten stellen een onder zoek in. Later werd gemeld, dat een tiende van de munitie, die in dit depot opgeslagen, is ver nield. Naar het zeggen van het Franse medische personeel, dat uit) Dien Bien Phoe is geëvacu eerd, zou de Vietminh bereid zijn nog 300 gewonden uit het voormalige Franse bolwerk te laten weghalen. Een officiële bevestiging van dit bericht is er nog niet. Amerikaanse technici wor den teruggetrokken. Van diplomatieke zijde wordt vernomen dat de ongeveer 200 technici der Amerikaanse luchtmacht, die ten tijde van het beleg van Dien Bien Phoe naar Indo-China werden ge zonden, thans worden terugge trokken. Diegenen onder hen, die zich vrijwillig bereid verklaren de gronddienst der Franse-unie- strijdkrachten te helpen bij het onderhoud en herstellingen van vliegtuigen, die thans boven de omgeving van Hanoi tegen de Vietminh opereren, mogen ech ter blijven. Van officiële Amerikaanse zij de wordt medegedeeld, dat de terugtrekking geschiedt in over eenstemming met regeringsbe loften aan het congres, dat de technici Indo-China 12 Juni a.s. verlaten zouden hebben. „Zij betekent niet, dat de Verenigde Staten thans minder belang stelling zouden hebben voor de Franse worsteling tegen de communisten in Indo China", aldus wordt hieraan toege voegd. Naar verluidt zijn vele tech nici reeds uit Indo-China ver trokken en teruggekeerd naar de bases der Amerikaanse luchtmacht in het Verre-Oos ten, waar zij thuis behoren. De meesten van de ruim hon derd overigen zijn reeds in het bezit van orders om in de ko mende weken eveneens te ver trekken. Amerikaanse ambtenaren heb ben nog medegedeeld, dat de Amerikanen door Franse tech nici zullen worden vervangen. Een .grote groep van laatstge noemden is in Mei j.l. met Ame rikaanse „Globemasters" naar Indo-China gebracht. Papagos over 'r Zuidslavisch- GrieksTurks militair bond genootschap. „Een militair bondgenoot schap tussen Zuid-Slavië, Grie kenland en Turkijë zou de nu nog bestaande hiaten in het verdedigingsstelsel der Vrije landen opheffen/', aldus heeft de Griekse premier, veldmaar schalk Papagos. Woensdag in 'n onderhoud met een vertegen woordiger van Reuter, toege staan kort voor president Tito voet aan wal zette, verklaard. „De Griekse, Turkse en Zuid- slavische generale staven heb ben grote vorderingen gemaakt met het in lijn brengen van hun wederzijdse verdedigings plannen. De Griekse regering acht het raadzaam uitbreiding te geven aan de verplichtingen volgens het bestaande vriend schapsverdrag. Het sluiten van een Balkan-bondgenootschap, als aanvulling op dit verdrag, Kustbatterijen op het door de nationalisten bezette eiland Quemoy, dat vijf kilometer uit de kust van het Chinese vaste land ligt, hebben Woensdag schoten gewisseld met commu nistische batterijen op het vasteland, aldus is uit gewoon lijk betrouwbare bron in Taipeh (Formosa) vernomen. Hierdoor is een einde geko men aan de rust, die reeds ver scheidene maanden in dit ge bied heerste. zou een bijdrage vormen tot de verdedigingsinspanning der vrije staten", aldus Papagos. De maarschalken Tito en PaJ pagos zullen te Athene spreken over een omzetting van het 16 maanden oude Balkan-ver drag tussen Zuid-Slavië, Grie kenland en Turkije in een mili tair bondgenootschap, met we derzijdse verplichtingen voor de deelnemers. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt; geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. Aleer zonneschijn. 's Ochtends plaatselijk mist, overigens op de meeste plaatsen perioden met zonneschijn, maar in het binnenland ook hier en daar nog enkele buien. In het zuiden van het land iets hogere, elders weinig verandering in tem peratuur. Zwakke tot matige wind uit noordelijke richtingen. VRIJDAG 4 JUNI. Breskens Terneuzen Hans weert Walsoorden 3.53 4.14 4.28 4.49 5.08 5.29 5.18 5.39 ZON MAAN 4 4.24 20.53 7.45 23.46 5 4.23 20.54 9.04 6 4.23 20.55 10.21 7 4.22 20.56 11.34 0.24

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1