Sjwx. dt jtouw De bende van Man Singh Beroep van Dulles Nieuwste Duitse truc Achtbaans rok De sabotage aan Belgische straaljagers r Onenigheid onder de Britse Labour-groep De tabaksondernemingen in Deli DE KWESTIE-CYPRUS Van Ardenne terug naar Duitsland? Ik ben gevlucht uit Rusland'' Huidgenezing Eenvoudig zelf te maken Knowland over de „communistische opmars in Zuid-Oost-Azie' GEMEENTE TERNEUZEN HP EEDE BLAD Zaterdag 1 Mei 1954 9e Jaargang No. 3138 Maastrichtenaar naar vreemdelingenlegioen Sproeten? SPRUTOL Herdenking op Canadese begraafplaats te Bergen op Zoom Dellis Madrigaal koor thuis weer n Q S: Dodelijke val uil hei raam VRIJE ZE Een politiemacht van 1700 man jaagt op het ogenblik in India een bendeleider na, die „de schrik voor de rijken en de vriend van de armen" wordt genoemd. Deze bendeleider, Man Singh, wordt gezocht wegens moord, ontvoering en roverij. Hij en zijn bende, die voor een groot deel uit familieleden be staat, opereert in een gebied van 20.000 vierkante km in een bergachtig land in N.-India. Alle pogingen die tot dusver i tij. zeer geacht was. Naast hem woonde een brahmaan, Tilafi o-enaamd, over wiens gedrag Man Singh gebelgd was. De vete tussen beide mannen nam een ernstige wending, toen een zoon van Man Singh Tilafi doodde. Er laaide een strijd op tussen de families, waarna Man Singh tot 10 jaar gevangenisstraf werd veroordeeld wegens zijn aandeel in het uitschakelen van een lid van de andere par- zijn gedaan om Man Singh on schadelijk te maken, zijn mis lukt. Man Singh was eens ieen grootgrondbezitter en dorps hoofd van Chera Rathor in (Oettar Pradesj, waar hij zowel bij de politie als bij het volk Harold Wilson, de „automati sche opvolger" van Aneurin Be- van in het socialistische „scha duwkabinet", heeft zijn post als zodanig aanvaard. Bevan trad ongeveer 14 dagen geleden af, wegens onenigheid over de po litiek ten aanzien van de Duitse herbewapening en het voorge stelde Zuid-Oost-Aziatische de fensiepact. Daar Wilson een aanhanger van Bevan is had men ver wacht, dat hij de post niet zou aanvaarden. Wilson zeide echter, dat hij Bevan bleef steunen doch in het belang van de partij de post zou bekleden. Dit heeft het ongenoegen van een aantal Bevanisten opgewekt, die me nen dat Bevan een klap in het gezicht van de zijde van zijn eigen groep heeft ontvangen. Sommige parlementskringen zijn van mening, dat Bevans kansen om het leiderschap van de partij door Wilsons besluit en andere ontwikkelingen minder zijn geworden. Zo is door de bestuurscommissie bijna met eenstemmigheid een resolutie van Attlee aangenomen, waarin de Labour-partij zich uitspreekt tegen iedere stap, die Engeland in een „militaire actie tot steun van een imperialistische poli tiek" zou betrekken. De resolu tie had betrekking op Indo- China. Waarnemers zijn echter van mening, dat Bevan persoon lijk verliezen kan hebben gele den doch dat in de Labour- partij een stroming is om zijn denkbeelden te aanvaarden, vooral betreffende de buiten landse politiek. In de gevangenis had hij zich vast voorgenomen alle Tilafi's te doden. Veertien jaar later, in 1952, werd het laatste levende lid van de familie Tilafi, Neth Ram, doodgeschoten. Dorpelingen, die het bende- hoofd hebben ontmoet, zeggen, dat het een God-vrezende, kalm sprekende en innemende oude man is, die vrijelijk met zijn bende van dorp tot dorp trekt zonder de armen leed tei doen. Hij zou hun zelfs* gere geld geld ten geschenke geven. Door de staaltjes van moed en geslepenheid is hij in de ogen van de bevolking een le gendarische figuur. Zo heeft hij eens, aldus de politie, met twee hoge regeringsfunctionarissen bij een wederzijdse vriend gedi neerd zonder dat bekend werd wie hij was. In Maart van dit jaar zijn hij en zijn bende in politie-uniformen ontkomen, toen zij omsingeld waren. Maar ten opzichte van „ver- Gevolgen van de staking. De driedaagse staking op de tabaksondernemingen in Deli heeft, naar het ANP van bevoeg de zijde verneemt, tot gevolg ge had, dat het te velde staande ge was van rupsenvraat had te lij den. De hierdoor aan het pro duct toegebrachte schade is uiteraard niet te taxeren, doch het staat wel vast, dat deze op verschillende ondernemingen van vrij ernstige aard is. De arbeids situatie is nog uiterst moeilijk. Onder het voorbehoud, dat zich geen nieuwe moeilijkheden met het werkvolk voordoen, zal het plantprogramma echter wel kun nen worden afgewerkt, al zal dit gepaard gaan met hogere uitga ven als gevolg van de omstandig heid, dat op vele ondernemingen de arbeiders niet bereid zijn lan ger dan 40 uur te werken. Voor de planters bestaat er dan ook geen reden om met be trekking tot de oogst 1954 opti mistisch te zijn. Griekenland heeft de Ver. Sta ten en andere „bevriende lan den" verzocht te helpen bij de oplossing van het Grieks-Britse meningsverschil over de toe komst van Cyprus, aldus deelde een woordvoerder van het depar tement van Buitenlandse Zaken te Athene Donderdag mede. Groot-Brittannië had eerder Griekse verzoeken om besprekin- gen over Cyprus, waar een be te ondernemen. Op het hoofd weging een unie met Grieken van de leider staat een prijs van iand voorstaat, van de hand ge- 12.500 gulden. I wezen. raders" in Man Singh genade loos. De politie heeft herhaal delijk getracht volgelingen van Man Singh tot verraad over te, halen. Het lijk van de aspirant verrader zou in alle gevallen naar het naastbij gelegen po litiebureau zijn gezonden. In Februari van 1953 besloten de 4 Indische staten waarin Man Singh opereert, tot een gemeenschappelijke actie tegen Man Singh en zijn volgelingen Bij het onderzoek in de zaak van de sabotage op het vliegveld Florennes door de korporaals Brice en Lambot, is komen vast te staan, dat beide mecaniciens werkzaam waren bij het derde eskader straaljagers, waarvan er ook een tweetal in de lucht ex plodeerde. Men houdt het daar om niet langer voor onmogelijk dat beide militairen behalve voor de ontploffingen in een zestal straalvliegtuigen op de grond, waarbij zich geen persoonlijke ongelukken voordeden, ook ver antwoordelijk zijn voor de dood van twee piloten. De beide korpo raals schijnen ook op grotere voet geleefd te hebben dan hun militaire soldij en talrijke kleine diefstallen wel rechtvaardigden en aangenomen wordt dat zij vein de één of andere zijde betaald werden voor hun sabotagedaden. Intussen stelt de Zwitserse re cherche op verzoek van de Belgi sche politie een onderzoek in naar het doen en laten van de Zwitserse onderdaan Baumgart- ner, die verleden jaar, in de pe riode tijdens welke zich de onge lukken met de straaljagers voor deden, in de buurt van de basis Florennes verbleef. Het is wel zeker dat hij in relatie gestaan heeft met genoemde korporaals. Tussen de documenten die bij huiszoekingen werden gevonden bij Brice en Lambot bevinden zich ook foto's van straaljagers die te Florennes werden geno men. Nagegaan wordt hoe men deze opnamen heeft kunnen ma ken ondanks de voortdurende aanwezigheid van bewaking en het verbod te fotograferen. Over hetgeen Lambot op gere gelde tijden in Antwerpen ging doen heeft de rechterche zich nog niet uitgelaten. In ieder ge- val hecht men niet langer waar de aan de verklaring van beide korporaals, .dat zij de sabotage I bedreven zouden hebben uit per soonlijke wraakgevoelens jegens hun commandant. Opgevallen is ook dat einde 1953, tijdens luchtmanoeuvres, toen Lambot van Florennes werd overgepaatst naar de oasis Cnie- vres, Baumgartner daar ook in de buurt verblijf hield. In deze periode was het ook dat de mo tor van één der straaljagers bij het opstijgen ontplofte. In kringen van de Luikse po litie is men van oordeel dat de stelling van politieke sabotage steeds meer veld wint en men op het punt staat een grote slag te slaan. H_Jf Maart verdween de 36- jarige mijnwerker H. Smael uit Maastricht. Nadat hij zijn vrouw uit het ziekenhuis had afgehaald, deelde hij mede een boodschap te moeten gaan doen. Hij keerde echter niet in zijn woning terug. Enige tijd geleden ontving de vrouw een brief van haar man uit Zuid-Frankrijk, waarin hij mededeelde dat hij voor 5 jaar had getekend voor het vreem delingenlegioen in N.-Afrika. Inmiddels zou hij scheep zijn gegaan naar Marokko. Zodra hij in het hoofdkwartier van het legioen te Sidi-bel-Rabez zou zijn aangekomen, zou hij nader bericht zenden. Volgens een bericht van het Duitse persagentschap zou de Duitse atoom-onderzoeker Man fred von Ardenne vergunning hebben gekregen om in de loop van de zomer uit de Sowj et- Unie naar Duitsland terug te keren. Von Ardenne werd in '45 door de Sowjet-bezetting naar Rusland overgebracht om daar zijn onderzoekingen der kern energie voort te zetten. Hij zou thans met een aantal andere atoomgeleerdennaar zijn land terug kunnen keren op voor waarde, dat hij zich in de Sowj et-zone verder aan het atoom-onderzoek zal wijden. Volgens het blad „Die Welt" zou Von Ardenne moeten gaan werken bij het bij Dresden ge vestigde laboratorium voor kernphysica, één der vele plaat sen waar volgens het blad op het ogenblik in de Sowj et-zone atoomonderzoek wordt bedre ven. Hetzelfde blad meldt, dat de eerste atoomzuil der Sowj et- zone thans gebouwd wordt in bet stadje Aue, het centrum van het gedeelte van het Sak sische ertsgebergte, waar de bowjet-ünie reeds jarenlang uranium-erts wint. Huidzuiverheid - Huidgezondheid John Foster Dulles, de Ameri kaanse minister van Buiten landse Zaken, heeft een beroep gedaan op alle landen, die ver tegenwoordigd zijn op de con ferentie te Genève over het Verre Oosten, er voor te zorgen, dat de Vietminh de wegvoering van gewonde soldaten van de Franse unie uit Dien Bien Phoe zal toelaten. In een verklaring, die hij in zijn hotel aflegde, zeide Dulles: „Onze harten gaan uit naar de ze mannen, die gevallen zijn voor de zaak der vrijheid en die niet weggevoerd kunnen wor den, omdat de vijand de ele mentaire wetten van menselijk heid en beschaafde oorlogvoe ring negeert. Alle afgevaardigden naar de Geneefse conferentie hebben verklaard, de zaak van de vrede en menselijkheid toegedaan te zijn. Terwijl ik Bidaults oproep krachtig steun, doe ik een be roep op alle staten die hier Bij weerbarstige: Sprutol-Sterk. Op de Canadese militaire be graafplaats te Bergen op Zoom zal op 5 Mei des morgens om 11 uur een herdenkingsplechtig heid worden gehouden ter ere van de Canadezen die in Neder land gevallen zijn gedurende de tweede wereldoorlog. Deze plechtigheid zal worden bijgewoond door een vertegen woordiger van H. M. de Konin gin, vertegenwoordigers van land-, zee- en luchtmacht en door leden van het korps di plomatique. zijn vertegenwoordigd, alles te doen wat in hun vermogen is om er voor te zorgen, dat de troepen van Ho Tsjj minh doel treffend en prompt handelen teneinde de evacuatie mogelijk te maken van gewonde soldaten van de Franse unie te Dien Bien Pnoe Het internationale comité van het Roode Kruis heeft nogmaals het opperbevel van beide par tijen in Indo-China verzocht, de oorlogsreglementen van het Roode Kruis in acht te nemen. Het Roode Kruis dringt er oij beide partijen op aan, alle no dige stappen te doen voor de evacuatie van de gewonden, die in de frontlinie zijn gebleven. Het geeft verder in overweging, de mogelijkheden te onderzoe ken van het instellen van neu trale zone's ten behoeve van de zieken en gewonden. Het Delftse madrigaal koor is teruggekeerd van een „uccesvol- le tournée die het, onder leiding van zijn directeur Pierre van Hauwe, heeft gemaakt door België, Frankrijk, Zwitserland, Oostenrijk en Duitsland. Tijdens deze tournée werden in ver scheidene plaatsen radiocon certen gegeven. Het koor werd namens het gemeentebestuur verwelkomd door de ambtenaar voor de voorlichting en culturele zaken de heer M. K. van Dijke. Hij dankte het koor voor de good will, welke het op deze reis voor Delft heeft gekweekt en noem de de mei jes de ambassadri ces van wat de prinsenstad op cultureel gebied heeft te bieden- bieden. De Amsterdamse vreemdelin gendienst heeft kennis gemaakt met de nieuwste Duitse truc- Een Duitser, die hoopte in ons land asyl te krijgen, meldde zich de vorige week als Litauer en speculeerde op het algemeen medelijden door daarbij te ver tellen, dat hij In 1940 bij de bezetting van Litauen door Rus land door de Russen gevangen genomen niet minder dan 13 jaar gevangen was gehouden in kampen in Siberië. Zijn uitvoerig verhaal was moeilijk te controleren, doch zo als reeds uit de krantenberich ten van de vorige week blijkt, hechtte de vreemdelingendienst weinig geloof aan zijn bewerin gen. Deze week is hij door de mand gevallen. Hij blijkt de 46- jarige chauffeur J. s. uit Bre- merhafen te zijn, die in zijn eigen plaats niet meer aan de slag kon komen en daarom zijn geluk in ons land wilde beproe ven. Hij was zonder papieren illegaal de grens overgekomen en zal derhalve aan de Duitse grensbeambten worden uitgele verd. Daarna zal hij waarschijn lijk naar zijn vrouw en 2 kin deren in Bremerhafen op trans port worden gesteld. Naar men zich uit de bladen van de vorige week zal herinne ren, wandelde deze chauffeur, die zeide boerenarbeider van be roep te zijn, op Vrijdag 16 April het politiebureau aan de Lin- naeusstraat te Amsterdam bin nen. Hij verzocht om asyl en sprekende met een plat Duits accent beweerde hij uit Siberië te zijn ontvlucht. Hij had zijn hele verhaal tot in details gereed: „Mijn moeder was Nederlandse", zo beweerde hij, en hij noemde haar naam als „Wilhelmina Kessel". Waar zij was overleden kon hij niet zeggen, evenmin waar ze gebo ren was of waar ze in Neder land gewoond had. Zijn vader, I die zeeman was, zou haar hier ontmoet hebben. Hij zou haar mee hebben genomen naar Me mel. Nadat hij in 1940 door de Rus sen gevangen was genomen, al dus vervolgde hij zijn gefanta seerde verhaal, was hij in diver se kampen ondergebracht ge weest, o.a. in Siberië in een kamp 1000 km ten Oosten van de Oeral. Via de Kaspische Zee, Zuid-Rusland, de Donau, Oos tenrijk, Zwitserland, Frankrijk, Luxemburg en België zou hij naar ons land zijn gezworven. Dit laatste wekte al direct argwaan. „De man ziet er ver zorgd uit en men ziet hem deze lange zwerftocht niet aan", zo meldde de chef van de vreem delingendienst op 20 April. Daarna werd een tolk gehaald, die Litaus spreekt. Deze kwam tot de conclusie, dat de vreem deling de taal van het land, waar hij beweerde gewoond te hebben, niet of nauwelijks machtig was. De man had daar voor echter een verklaring: „Ik heb het 13 jaar niet meer ge sproken", zei hij. Het zag er nadien enkele da gen naar uit, dat men het ver haal van de man niet zou kun nen ontzenuwen. Toch viel hij door de mand. „Politiek asyl verlenen kost in ons land enige tijd" deelde de hoofdcommissaris hem mede. Er moeten vele formaliteiten voor verricht worden. De minister van Justitie zal uiteindelijk een beslissing nemen. Intussen kun nen wij hier op het hoofdbu reau niet langer huisvesten. Wij zullen ons dus genoodzaakt zien u voorlopig in een huis van be waring op te sluiten, een gevan genis. Weet goed wat u doet. In dien uw verhaal niet waar is, kunt u zich een hoop narigheid besparen". De man dacht lange tijd goed na. Hij koos eieren voor zijn geld en deelde tenslotte mede, wie hij werkelijk was: een Duit se chauffeur uit Bremerhafen. Waar veel vrouwen uit vrees voor mislukking niet aan het zelf vervaardigen van kleding stukken durven beginnen, hebben wij gezocht naar iets, dat zeer eenvoudig te maken is, maar dat als „eerste stuk" toch een moed gevend resultaat zal geven. Wij willen dan tevens nog eens van deze gelegenheid gebruik maken, om de dames te adviseren toch vooral zoveel mogelijk zelf te maken. Wat een enorme geldbe sparing geeft het, als haast alles zelf wordt vervaardigd. Zonder dat het hier de plaats is, om de salarispolitiek te gaan bespreken, willen we toch even stilstaan bij de laatste loonronde, die, ter com pensatie van de met ingang van 1 Januari 1954 ingegane huurver hoging, het salaris met 5 om hoog moest brengen. Deze 5 die niet eens unuorm voor a;ie werknemers blijkt te zijn inge voerd, is dus bedoeld om de druk weg te nemen, die op 1 Januari door de huurverhoging ontstond. Maar wat komt daar in de prac- tijk van terecht? De grote kledingateliers, die een bindende loonregeling ken nen, moesten de 5 geven. Maar deze verhoging kon niet uit de I normale winst komen, die door concurrentiestrijd reeds aan de minimale kant lag. Dus moesten de hogere uitgaven aan lonen ver haald worden op het product. Dit is nog niet in de confectiezaken merkbaar, maar dat komt. Dat veel vrouwen terecht dit gevaar zagen aankomen, moge blijken uit het omzetcijfer van een der grootste knippatronenateliers in RB.100 ■cubaan voorrok ons land, dat in de maand Januari sterk steeg. Deze stijging zegt, dat meer en meer de vrouwen uit heupp besparing zelf zoveel mogelijk gaan naaien. Insteekzakken. Onze rok bestaat uit 8 banen en klokt prachtig. De knoopsgaten van de middenvoorsluiting wor den op regelmatige afstanden in de rok aangebracht. De insteekzakken in de zijbanen van de voorrok zijn heel simpel. De aanzetkant van de heuppas wordt aan de zaklijn van de „zij- baan voorrok" gestikt, dan op de brede lijn, waarbij op het uitge zet patroon het cijfer 23 staat, de heuppas zo vouwen, dat de zak lijn van de voorrok-zijbaan valt op de zaklijn op de heuppas. Dan is het zakprobleem opgelost. Nu kunnen alle naden worden diohtgeregen en de rok gepast. Na het afpassen, in elkaar stik ken en de naden aan de binnen kant met een smal zoompje af werken, of met de hand om- naaien. Ons partoon is uitgezet op maat 42. Naden en zomen zijn nog niet bij het patroon inbegre pen, dus moeten nog worden bij geknipt. Geschikte materialen zijn tweed, gabardine, of kamga- ren. Bij een breedte van 140 cm is ongeveer 1.30 meter nodig. Bij het opleggen /an het patroon de delen in elkaar leggen. Bestellen. Knippatronen voor de maten 38 t/m 48 van dit model kunnen worden besteld bij Perspatronen- dienst, postbus 35 te Utrecht. Be stellingen kunnen geschieden per postwissel of per brief met inslui ting van postzegels 0,90. Na ontvangst van dit bedrag en bij juiste vermelding van het nummer P.B. 100, gewenste maat en adres wordt het patroon u zo spoedig mogelijk toegezonden. Vergeet u vooral niet uw adres in de brief te vermelden? BARBARA. 8Baans rok met insteek<x£kv. i kenen middenvoorsluitieg, 1 t yltgezet op maat 42, NQ.P.B.100 ij baan „Het Amerikaanse volk heeft er recht op te weten hoeveel de vrije landen in manschappen- materiaal willen bijdragen om een halt toe te roepen aan de communistische opmars in Zuid-Oost-Azië", aldus heeft de leider der Amerikaanse repu blikeinse senaatsfractie, William Knowland, op een te Washing ton gehouden bijeenkomst van de Amerikaanse Kamer van Koophandel verklaard. Hij voegde hieraan toe: „De Ver. Staten zullen niet meer, als in Korea het geval is geweest:, 90 procent der manschappen en van de uitrusting, benodigd om een communistische aanval tot staan te brengen, leveren". Te Kerkrade-Spekholzerheide verloor Donderdag de 52-jarige mevrouw M. Goldschalk haar evenwicht, toen zij op de eerste verdieping van haar huis een raam aan 't schoonmaken was. Zij kwam terecht op het trot toir en overleed toen men haar naar het ziekenhuis vervoerde. AANMELDING EN AANGIFTE VOOR DE BEVOLKINGS REGISTERS. Burgemeester en Wethouders van Terneuzen, gelet op het be paalde in artikel 112 van het besluit bevolkingsboekhouding, Staatsblad 1936, nr. 342; herinneren de bevolking aan haar verplichtingen, omschreven in de artikelen 3 tot en met 16 van genoemd besluit; brengen als voornaamste ter openbare kennis: 1°. dat, behoudens afwijkingen, ieder, die in Nederland nachtrust of de daarvoor in de plaats treden de rust geniet, onverwijld moet worden opgenomen in één der be volkingsregisters 2°. dat ieder moet worden op genomen in het bevolkingsregister der gemeente, waar hij voor nemens is duurzaam of voor onbe- paalden tijd als regel zijn nacht rust of de daarvoor in de plaats tredende rust te genieten; 3°. dat in geval van onzeker heid omtrent het onder 2°. ver melde bijzondere voorschriften gel den; 4°. dat, behoudens afwijkingen, ieder, die Nederland verlaat, on verwijld van het bevolkingsregis ter moet worden afgevoerd; 5°. dat bij adresverandering binnen de gemeente de nodige wij zigingen in het bevolkingsregister moeten worden aangebracht. Voorts, in verband met het bo venstaande: a. dat aangifte van vertrek uit of van verhuizing binnen de ge meente, mondeling of schriftelijk moet geschieden op de dag van, of uiterlijk vijf dagen na het vertrek (bij het verlaten van Nederland, ten hoogste vijf dagen tevoren) of na de adresverandering, met op gave van het laatste adres en van de naam der gemeente, of van het land en de plaats, waarheen ver trokken en het nieuwe adres (zo nodig met opgave van de naam van het hoofd van het gezin); b. dat aan de aangever van een vertrek, behoudens bijzondere ge vallen, onmiddellijk een verhuis kaart wordt uitgereikt of toege zonden, welke hem dient als be wijs van afmelding en welke bin nen vijf dagen moet worden inge leverd bij het bestuur der Neder- 'andse gemeente, in welker bevol kingsregister de persoon moet worden opgenomen; c. dat ieder, die in de gemeen te nachtrust of de daarvoor in de plaats tredende rust geniet en die nog niet in een bevolkingsregister is opgenomen of die ten onrechte nog in het bevolkingsregister ener andere gemeente is opgenomen, zich binnen vijf dagen na zijn aan komst in persoon moet aanmelden bij het gemeentebestuur onder overlegging van een paspoort of ander identiteitsbewijs, indien h\j uit een plaats buiten Nederland en van een verhuiskaart of leeitima- f'«hpwii7en. indien hii uit een an dere gemeente van Nederland is gekomen, tenzij hii overeenkom stig de desbetreffende benalingen is vrijgesteld van aanmelding; d. dat bestuurders van instel lingen, gestichten of schepen waarin personen onder enig be stuur inwonen, alsmede hotelhou ders, pensionhouders of kamerver huurders uiterlijk vijf dagen na de opneming of huisvesting of na het vertrek, mededeling moeten doen van de geslachtnaam en de voornamen van ieder persoon, die langer dan veertien dagen in de instelling, het gesticht, schip ho tel, pension of huis wordt of is opgenomen of gehuisvest, alsmede van ieder zodanig persoon, die daaruit vertrekt; e. dat overtreding van de voor schriften wordt gestraft volgens de wet; f. dat voor persoonlijke aan melding en voor mondelinge aan gifte voor het bevolkingsregister gelegenheid zal worden gegeven od werkdagen van 8.30 tot en met 12 uur en van 13 tot en met 14 uur. 's Zaterdags van 8.30 tot en met 12 uur, bij de afdeling bevol king der gemeente-secretarie, ge legen aan de Markt. Terneuzen, 28 April 1954. Burgemeester en Wethouders voornoemd, P. TELLEGEN, Burgemeester. A. J. DEES. Secretaris.

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 5