T Het beleg van Dien Bien Phoe l BEVA VAKKLEDING Kapitein van M.V.D. meldde zich bij Amerikanen De melksanering en regerings maatregelen Verklaring van De Castries Nieuwe versterkingen aangevoerd De voorgestelde „vereende actie" De onderhandelingen over Vietnams onafhankelijkheid Frankrijk tegen beperking van duur van Geneefse conferentie HOOGWATER India en de V. N,-subcom- missie voor atoomwapens ZON- en MAANSTANDEN Belgische kabinet gevormd DE NIEUWE BELGISCHE REGERING WEERSVERWACHTING ITankenng bi] Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen SLedactle-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nd 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. VRIJE ZEEUW VRIJDAG 23 APRIL 1954. 9e Jaargang No. 3131. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1>I iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adre» Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 8 Voor het Maandagnummer: Zaterdags I0J30 sar. Amerikaanse „Globemaster"- transport vliegtuigen zijn be gonnen met het overbrengen van Franse troepen uit Frank rijk naar Indo-China, aldus is 5 dagen vóór het begin van de Geneefse conferentie of ficieel in Parijs en Washington bekendgemaakt. Het Amerikaanse departe ment van Buitenlandse Zaken heeft een verklaring uitgegeven, waarin werd gezegd dat het antwoord van ,,de vrije wereld'' op het Amerikaanse beroep om een „verenigde actie" inzake Indo-China de communisten heeft duidelijk gemaakt, dat „de vrije volkeren" een geleidelijke verovering van Zuidoost-Azië niet zullen toestaan. Communistisch China moet zich nu ten volle bewust zijn van de ernstige gevolgen van „voortgezette agressie" in Indo- China, aldus de verklaring. „De ze kennis is misschien de sleu tel voor de vrede in Azië", zo werd in de verklaring gezegd. Vietnamezen, die te Parijs met de Franse regering onder handelen over de onafhanke lijkheid van hun land, hebben verklaard, dat in het ontwerp van de politieke overeenkomst met Frankrijk de Vietnamese eis voor volledige souvereiniteit wordt ingewilligd. In welingelichte kringen wordt gezegd, dat Frankrijk zijn eis, dat de kwesties van Viet nams onafhankelijkheid en van zijn deelneming aan de Franse unie in één verdrag zouden wor den opgenomen, heeft laten va ren. Zowel de Fransen als Vietna mezen geloven, dat de funda mentele overeenkomst vóór het begin van de conferentie van Genève getekend kan worden. Niettemin is men er na zes we ken onderhandelen nog niet in geslaagd de bijzonderheden aan gaande militaire, economische, juridische en culturele samen werking tussen beide landen uit te werken. Van Franse diplomatieke zijde wordt vernomen dat de Franse en Vietnamese delegaties, die te Parijs besprekingen voeren over de aan Vietnam toe te kennen onafhankelijkheid (binnen de Franse unie), overeenstemming hebben bereikt over een gemeen schappelijke beginselverklaring, welke aan de verdragen, waarin de onafhankelijkheid van Viet nam en de samenwerking met Frankrijk zullen worden vastge legd, zal voorafgaan. Een woordvoerder van het Franse ministerie van Buiten landse Zaken heeft verklaard, dat een eventueel voorstel van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, John Fos ter Dulles, om de duur van de conferentie van Genève ree ds vooraf te beperken, de Franse regering niet welkom zou zijn. Frankrijk wil al het mogelij ke doen om een overeenkomst over beëindiging var. de vijan delijkheden in Indo-China te bereiken, aldus de woordvoer der. Dulles voert thans te Parijs besprekingen met zijn Franse ambtgenoot, Georges Bidault. Reeds zijn 1000 pas opgeleide parachutisten op weg. Zij zullen worden gebruikt om het garni zoen van Dien Bien Phoe te versterken. Men verwacht niet, dat de nieuwe aanval van de Vietminh op deze belegerde vesting vóór volgende week be ginnen aal. Franse officieren in Hanoi geloven zelfs, dat de aanval mo gelijk zal worden uitgesteld tot eind April of begin Mei, aan gezien versterkingen voor de Vietminh die de strijdmacht van de belegeraars op 40.000 man zullen brengen, onderweg zijn en tegen die tijd bij de bele gerde vesting aangekomen zul len zijn. Langer uitstel achten deze officieren niet waarschijn lijk, gezien de zware zomerre gens, die in Mei zullen los barsten. De bevelhebber van Dien Bien Phoe, brigade-generaal De Cas tries, vroeg radiografisch om meer hulp. De ring van de op standelingen rondom het fort wordt steeds nauwer. Volgens radio-berichten uit de bevelspost van De Castries is driekwart van het fort over dekt met prikkeldraadversper ringen en mijnenvelden, waar tussen de mannen van de be zetting liggen samengedrongen, 2 voor elke vierkante meter. De rijstvelden op de vlakte ron dom Dien Bien Phoe zijn over dekt met bomkraters en zien er uit als een maanlandschap. Al le plantengroei is verdwenen. Brigade-generaal De Castries, heeft volgens in Parijs ontvan gen berichten, dringend om grotere aanvoer van voorraden gevraagd. Piloten die boven Dien Bien Phoe troepen, voedsel en voor raden hebben afgeworpen, meldden, dat het garnizoen voortgaat met het aanleggen van nieuwe versterkingen. Drie kwart van het fort is nu over dekt met prikkeldraadversper ringen en mijnenvelden. De opstandelingen blijven het fort met motiergranaten be schieten. Militaire waarnemers in Parijs en Hanoi verklaarden dat generaal Navarre, de Fran se opperbevelhebber in Indo China, geen troepen beschik baar heeft om te trachten over land de bezetting van Dien Bien Phoe te versterken of haar te helpen de belegerde vesting te verlaten. Tegenslagen in Midden-Laos, Annam en aan de Cambodjaanse grens en sabota ge door de Vietminh in de del ta van de Rode Rivier hebben alle hoop om versterkingen over land te kunnen zenden de bo dem ingeslagen, aldus de waar nemers. Een woordvoerder van de Franse generale staf heeft te Hanoi verklaard dat de toene mende druk, die de Vietminh op het Noordwestelijke steun punt van Dien Bien Phoe uit oefent, aantoont dat de rebellen thans pogen de ene versterkte stelling van het fort na de an dere in handen te krijgen, om zich zodoende geleidelijk van de gehele vesting meester te kunnen maken. Het slechte weer, dat gepaard ging met het woeden van een storm, heeft Woensdag j.l. ver oorzaakt dat de Franse jagers en bommenwerpjers de opstan delingen rondom Dien Bien Phoe niet konden aanvallen. Volgens te Parijs van militai re zijde ontvangen berichten bevinden stoottroepen der Viet minh zich thans op 1 km af stand van de ondergrondse commandopost van generaal- majoor Christian De Castries. Terwijl het geschut der rebel len in de nacht van Woensdag op Donderdag Dien Bien Phoe aanhoudend heeft beschoten, groeven de communistische stoottroepen een netwerk van loopgraven. Er is Woensdag hard gevoch ten langs de weg tussen Hai- phing en Hanoi, die door het strategisch belangrijke mon- dingsgebied van de Rode Rivier loopt. Twee tot 3000 man Vietminh- troepen hebben toen ongeveer 800 man Franse-uniestrijd krachten aangevallen, die tot taak hadden de weg nabij Ban- jen Nhan, ongeveer 40 km van Hanoi, van rebellen te zuiveren. Er ontstond een heftig handge meen, waarbij aan beide zijden aanmerkelijke verliezen werden geleden. De communisten trok ken pas terug, nadat Franse gevechtswagens en vliegtuigen in de strijd waren betrokken. Langs de weg tussen Haiphong en Hanoi worden ook voor Dien Bien Phoe bestemde voorraden aangevoerd, die in vliegtuigen, die hun bases in het gebied rondom Hanoi hebben, worden ingeladen. India koestert niet de wens opgenomen te worden in de sub commissie van de V.N.-ontwa peningscommissie, die de kwes tie van controle op de atoom wapens zal bestuderen, aldus heeft een Indische regerings woordvoerder Donderdag in Nieuw Delhi verklaard. Evenals dat het geval is voor de Geneef se conferentie zal India tevre den zijn, als ook zijn standpunt bestudeerd wordt, zo zei hij. Dinsdag j.l. bepaalde de ont wapeningscommissie, dat in de sub-commissie de Ver. Staten, de Sowjet-Unie, Groot-Brittannië, Frankrijk en Canada zitting zul len hebben. Een Sowjet-voorstel om ook vertegenwoordigers van communistisch-China, India en Tsjecho-Slowakije in de commis sie op te nemen werd verworpen. ZATERDAG 24 APRIL. v.m. n.m. Breskens 5.21 5.39 Terneuzen 5.56 6.16 Hansweert 6.36 6.56 Walsoorden 6.46 7.06 ZON MAAN op onder op onder April. 23 5.28 19.50 0.45 8.02 24 5.26 19.51 1.28 9.07 25 5.24 19.53 2.01 10.20 26 5.22 19.54 2.28 11.38 De Amerikaanse hoge commis sie in West-Duitsland heeft be kend gemaakt, dat een kapitein van de M.V.D. (het Sowjetrussi- sche ministerie voor de binnen landse strijdkrachten), aan wie was opgedragen een lid van de Witrussische organisatie N.T.S. te Frankfort uit de weg te rui men, zich met twee Oostduitsers die dezelfde opdracht hadden, bij de Amerikanen heeft gemeld in plaats van zich van zijn taak te kwijten. Volgens een functionaris van de Amerikaanse hoge commissie, MacDermott, hebben de drie man- men „uitvoerig" verteld over hun werkzaamheid en over de M.V.D. Het garnizoen van Dien Bien Phoe heeft Donderdag een diepe loopgraaf aangelegd naar de bui tenpost aan de westelijke zijde van de landingsstrook. Op deze buitenpost wordt door de Viet minh zware druk uitgeoefend. Tevens trachten de opstandelin gen door spervuur het aanvoeren van voorraden naar de post te verhinderen. Door de loopgraaf zal men deze aanvoer gemakkelij ker kunnen verzorgen. Op de weg van Hanoi naar Hai phong zijn Woensdag twee Fran se convooien op mijnen gelopen. De spoorlijn tussen de twee ste den werd beschadigd, doch kon spoedig weer worden hersteld. De totale sterkte van de op standelingen-eenheden in dit ge bied is gelijk aan die van een divi sie. Opstandelingen zijn dezer da gen, na een week van betrekke lijke rust, weer sabotage-acties begonnen. Cambodja doet beroep op de grote mogendheden". De premier van de Indo-Chi nese staat Cambodja, Pen Noet, heeft, in verband met de Viet- minh-inval in zijn land, een nieuw beroep op de „grote mo gendheden" gedaan, zulks via de diplomatieke vertegenwoor digers in de hoofdstad Pnom Penh. Pen Noet heeft persvertegen woordigers meegedeeld dat Camboda ook de aandacht van de Veiligheidsraad wil vestigen op de schending van zijn grens door de communisten. Kunstmatige regen als wapen tegen de Vietminh. De Fransen nemen in Indo- China proeven met het veroor zaken van kunstmatige regen val boven de gebieden, waarin de aanvoerwegen van de Viet- minh-opstandelingen liggen. De eerste resultaten van deze proefnemingen zijn „bemoedi gend", aldus heeft een woord voerder van het Franse opper bevel in Saigon bekendgemaakt. Laat ze daar maar eens tegen aan botsen - met zo'n bumper mag je die wagen toch wel „extra versterkt" noemen I Alles kan overdreven worden, maar BEVA overdrijft liever het versterken van al zijn vakkleding dan dat U straks met de brokken zit. BEVA-vakkleding is dan ook versterkt op wel 40 plaatsen en gemaakt uit een royale hoeveel heid extra-sterke, slijtvaste stof. Beva-vakkleding zit daarom ruim en gemakkelijk bij het werk, en is voorzien van een waardevolle schriftelijke garantie. Beambten van de Amerikaanse geheime dienst hadden daarop 'n uitgebreid onderzoek ingesteld. Na dit „kolossale onderzoek" werd besloten bijzonderheden van deze zaak bekend te maken. MacDermott verklaarde verder, dat de wapens, waarvan de man nen zich zouden hebben moeten bedienen van zeer bijzondere aard waren. „De aanwezigheid van vergif in de kogels van deze wa pens alleen al is zeer merkwaar dig", aldus MacDermott. De Russische kapitein, Choeh- lof geheten, had voordat hij voor zijn opdracht vertrok zijn vrouw reeds op de hoogte gebracht van zijn voornemen om zich aan te melden. Hij had voorts maatrege len getroffen om vergelding te gen zijn vrouw te verhinderen. Chochlof had de Amerikaanse dienst bijzonderheden verschaft over wijzigingen in de M.V.D, en in de Sowjet-Unie na de dood van Stalin en na de val van Lavrenti Beria, de voormalige minister Nadat België gedurende vier jaar een Katholieke regering heeft gehad, is het bestuur van liet land thans overgegaan, in handen van een liberaal-socialis tische regering. Het nieuwe kabi net dat gisteravond tegen 24 uur door Achiel van Acker werd be kend gemaakt, ziet er als volgt uit: Eerste minister: Achiel van Acker (Soc. Buitenlandse Zaken: Paul Hen ri Spaak Soc. Buitenlandse Handel: Victor Larock (Soc.); Justitie: Albert Lilar (Lib.); Financiën: Henri Liebaert BEVA werkkleding verkrijgbaar bij: I K VAN DIXH00RN, v/h Fonteijn's Kledirgmagazijn Noordsiraai 22 - TERNEUZEN VISSER-K00LE N.V. AXEL Tel. 663 A. DEES Axelsestraai ZAAMSLA6 Te Utrecht heeft de centrale besturenbond van zuivelhande laren voor haar leden een bij eenkomst gehouden, waaraan de ongeveer 1000 opgekomen melkhandelaren voorlichting werd gegeven over de te ver wachten regeringsmaatregelen. Zoals bekend, heeft de rege ring na de gebleken moeilijk heden in de melksanering vol gens een nota van minister Zijlstra een aantal regerings maatregelen in overweging ge nomen. Nadat deze maatregelen in de bijeenkomst uitvoerig waren be sproken werd een algemene conclusie opgesteld, welke door de vergadering werd goedge keurd. Hierin wordt gezegd dat, „zo er sprake mocht zijn van De commandant van het gar nizoen van Dien Bien Phoe, ge- generaal De Castries, heeft in een Donderdag gepubliceerde mede deling verklaard, liever te zien dat zijn jongste promotie onge daan gemaakt zou worden dan dat er enige twijfel zou blijven bestaan over de omstandigheden waaronder zij werd bekend ge maakt. De mededeling van De Castries is door het Franse oppercomman do in Saigon bekend gemaakt. Volgens Amerikaanse berichten zou De Castries gedreigd hebben, te zullen verzoeken om onthef fing van zijn commando over het garnizoen van Dien Bien Phoe als hij niet onmiddellijk tot gene raal werd bevorderd. represailles van overheidswege in verband met mogelijk voor gekomen excessen bij de melk sanering deze repressailles niet gericht kunnen zijn tegen hen die in het geheel niet zijn ge saneerd of op wier sanering niets is aan te merken: die bij deze excessen niet zijn betrok ken. De centrale besturenbond van zuivelhandelaren dringt er bij de zusterorganisaties op aan voor deze stelling gezamenlijk aandacht te vragen bij de ver antwoordelijke overheidsorga nen, alsmede samen te werken aan de opbouw van de melk- voorziening in Nederland in het belang van consument en melk handel". Negentig procent van de melkhandelaren is georgani seerd in de 4 landelijke bonden, te weten de Katholieke, de Prot. Christelijke, de Centrale Besturenbond en de Verenigde Melkhandelorganisaties. Uit de ze bonden is al eerder een klei ne commissie samengesteld, welke tot taak heeft de melk handel te verdedigen tegen de in de regeringsnota genoemde bezwaren. De conclusie van de gehouden vergadering zal aan deze commissie worden voorge legd. De voorzitter van de vergade ring de heer D. van Kampen uit Veenendaal zeide bij de ope ning, dat het niet in de bedoe ling lag de vergadering zich te laten uitspreken vóór of tegen de sanering. Hij zeide dat de gedachte aan vrijwillige sane ring al in 1938 leefde. Toen in 1946 een inkoop- en verkoop prijs werd voorgeschreven was de winstmarge te klein om daaruit het distributie-apparaat behoorlijk te kunnen laten functionneren. Uit een oogpunt van kostenbesparing was dit de voornaamste van de factoren die leidden tot de sanering als middel in de strijd voor de zelf standigheid. De melkhandel voert een standaardproduct van 3 procent vet en dat maakt de toepassing van een rationele bezorging mogelijk. Van de 1000 gemeenten zijn er op het ogenblik 200 waar melksanering is, waarvan 22 met sanctie van 't bedrijfschap zuivel en de rest op vrijwillige basis. Bij de 200 saneringen zul len er wel zijn die niet feilloos werken, maar dan mag de sa nering als zodanig niet worden veroordeeld en nog minder mo gen regerings-represailles wor den genomen tegen de gehele melkhandel aldus de heer Van Kampen. De dienende taak van de melkhandel is naar zijn me ning niet in strijd met de sa nering. Van bestuurszijde werd in de vergadering de verwachting uit gesproken, dat de melkhandel haar strijd voor het behoud van de zelfstandigheid niet zal verliezen. (Lib.j; Binnenland: Pierre Vermeylen (Soc.); Economische Zaken: Jean Rey (Lib.); Onderwijs: Leo Collard (Soc.); Landsverdediging: Antoine Spi- noy (Soc.); Openbare Werken en Wederop bouw: Adolphe van Glabbeke (Lib.); Arbeid: Leon-Eli Troclet (Soc.); Landbouw: René Lefèbre (Lib.); Verkeer; Edouard Anseele (Soc.); Middenstand: Bossaerts (Lib.); Koloniën: Auguste Buisseret (Lib.); Volksgezondheid: Edmond Le- burton (Soc.). De nieuwe regering omvat 9 socialisten en 7 liberalen: 6 Vla mingen, 2 Brusselaars en 8 Wa len. De leden van het nieuwe kabi net Van Acker zullen heden de eed afleggen in handen van de koning. De nieuwe liberaal-socialisti sche regering blijkt in de eerste plaats de belofte aan het kiezers corps te willen nakomen door de militaire dienstplicht. welke thans 21 maanden bedraagt, te verminderen tot 18 maanden. Men meent dit te kunnen berei ken door afschaffing van het stel sel van vrijlotingen in grote ge zinnen en door de aanwerving van vrouwelijke vrijwilligers. In Katholieke kringen is men deze1 van Binnenlandse Zaken. Ook had hij bijzonderheden medegedeeld over de moord op Leon Trotsky, in Mexico. Kapitein Chochlof is door Mac Dermott aan de pers voorgesteld. Chochlof kreeg opdracht om Okolowitsj, lid van het bestuur van de N.T.S.een organisatie van Russen in ballingschap, uit de weg te ruimen. Hij sou daar bij geholpen worden door de Duit sers Frans Kukowicz en Kurt Weber. Op 25 Februari besloten Choch lof en twee Duitsers, zich bij de Amerikanen aan te melden en hun volledige medewerking aan te bieden. De M.W.D.-groep die Okolowitsj moest vermoorden, was uitgerust met twee geluidloze revolvers, die electrisch en zonder rook of geur te verspreiden, kunnen wor den afgevuurd. Bij deze wapens, die er uitzien als sigarettenko kers, behoren loden kogels, die dodelijk vergif bevatten. De uitgeweken kapitein had Okolowitsj op 18 Februari op de hoogte gesteld van zijn opdracht. Het bestuurslid van de N.T.S. stelde de Amerikanen er van op de hoogte. Verder verstrekte de M.W.D.- functionaris inlichtingen over de rol van de M.W.D. bij de ontvoe ring van de Westberlijnse anti communist dr Linse in Juli 1952. Chochlof zeide, dat, toen hij opdracht had gekregen Okolo witsj te doden, zijn vrouw had gezegd, dat, indien haar man dit zou doen, hij niet langer vrouw en kind zou hebben. Zij zeide niet te willen, dat een moordernaar de vader van haar kind zou blijven, aldus de M.W.D.- functionaris. Zijn 32-jarige vrouw Janina en hun 2-jarig zoontje waren in een dorp in de omgeving van Moskou- toen Chochlof hen voor het laatst zag. Uit Donderdagavond ingewon nen inlichtingen blijkt, dat Choch lof gehoopt had zijn gezin in vei ligheid te brengen, zo mogelijk met Amerikaanse hulp. Volgens MacDermott hadden zich onver wachte moeilijkheden voorge daan. Hij zette deze uitlating niet nader uiteen. Op de persconferentie zeide de Russische kapitein, dat er een di recte band bestaat tussen het plan om Okolowitsj te vermoor den, de ontvoering van Troesjno- witsj en de poging om mevr. Pe- trof uit Australië weg te voeren. „Deze acties maken deel uit van een plan tot vernietiging van de N.T.S. en andere bevrijdings organisaties", aldus Chocclof. Een verslaggever vroeg de Rus of eerste-minister Malenkof op dracht had gegeven tot de moord op Okolowitsj. McDermott kwam tussen beide met de woorden: ,,Ik kan Chochlof niet toestaan deze vraag te beantwoorden". Chochlof deelde Amerikaanse 1 ondervragers mede, dat de M. W. D. haar agenten inhet Westen uitrust met wapens en springstof, vervaardigd in 'n ge heim laboratorium bij Koetsjino bij Moskou. In een ander labora torium worden vergiften en ver dovende middelen bereid, aldus de kapitein. Beide laboratoria staan onder toezicht van een af deling van de dienst voor geheime activiteit in het buitenland, aldus Chochlof. Het hoofd van deze dienst is Alexander Panjoesjkin, intussen van oordeel, dat IBIJ liberaal-socialistische coalitie oud-ambassadeur te Washington slechts een kort leven beschoren en peking. zal zijn. Men wijst op de grote te- jn West-Europa zijn twee cen- genstellingen tussen beide par tijen en is van oordeel, dat deze linkse regering slechts een tus senfase is die uiteindelijk zal moeten leiden naar een Katho liek-socialistische samenwerking of een driepartijenregering. Paul Henri Spaak, voormalig socialistisch minister-president, waarvan men aanneemt dat hij in de nieuwe, op socialistische en liberalen steunende Belgische coalitie-regering de portefeuille van Buitenlandse Zaken onder zijn beheer zal nemen, heeft op het speciale congres, dat zijn partij thans te Brussel houdt, verkiaard dat de militaire dienst plichttijd in België door de nieu we regering „zodra zij het be wind heeft overgenomen", van 21 tot 18 maanden zal worden verkort, „behoudens andere tech nische regelingen, die noodzake lijk zouden kunnen zijn". Omtrent de Belgische buiten landse politiek zeide Spaak dat deze volgens dezelfde richtlijnen zou worden gevoerd, welke ook bepalend waren voor het beleid ten deze der afgetreden R.K.-re gering. tra voor Russische agenten: te Karlshof, de zetel van het Russi sche hoge-commissariaat in Duits land. en te Baden, in de Russi sche zóne van Oostenrijk. Een plan om Russen als agenten in West-Duitsland te laten optre den, heeft men laten vallen, om dat het voor de Russen bijna on mogelijk was als zodanig te wer ken, aldus Chochlof. In hun plaats werden Duitse krijgsgevangenen en Oost-Duit sers als agenten naar het Westen gezonden. Na de oorlog begonnen de Rus sen met het vormen van een or ganisatie van agenten in de Oost- Europese landen, die verzetsstrij ders zouden moeten leiden als deze landen door het Westen be zet zouden worden. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Vrijdag ochtend tot Vrijdagavond. Aanhoudend droog weer. Droog en vrij zonnig weer. Zwakke tot matige wind tussen Noord en Noordoost. Dezelfde temperaturen als gisteren of iets hogere. ie id id st sr^ m 1- ie in ld 1- &- B- 2- rs ?k r- :n »P e- a.- r- ils It ch de ïol re- iet m- sr- en ler^ ier eft iet rn- hip de se in de en, ui tr- lafc re- ee

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1