WEER IETS NIEUWS! Zuid-Korea neemt aan de Geneefse conferentie deel Bollenbezoek concentreert zich op Keukenhof De strijd om Dien Bien Phoe Nog geen kabinetsformateur in België Persconferentie van Dulles L.F.V.V. wendt zich tot Minister over Zondagswet WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Springstof-aanslagen in Marokko Incident te Port Said Koning Hoessein President Tito uit Istambeel vertrokken Nu zeep met seringengeur J De grootste toeristen-invasie in onze geschiedenis Tsjou en Lai Genève naar Vertraging bij de ontwikkeling van H-bom •"rendering bij Abonnement: Tameuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Woordstraat 55-57 Temeuzen atedactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Net 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. DINSDAG 20 APRIL 1954. 9e Jaargang No. 3128. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum pee advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1» iedere regel meer 20 cent Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags Voor het Maandagnummer: Zaterdags 19,30 aar. Drie personen zijn Zondag avond te Marrakesj gewond, toen er een granaat op een café-terras werd geworpen en daar ontplof te. De drie slachtoffers, die naar een ziekenhuis moesten worden overgebracht, zouden blanke toe risten zijn. Vier minuten later werd er op het terras van een ander café nog een granaat geworpen. Een oud-soldaat van het vreemde lingenlegioen greep de helse ma chine en wierp haar op straat. Zij ontplofte echter niet. Bij een Rooms-Katholieke kerk te Rabat is Zondagochtend kort na de ochtendmis een bom in een tas gevonden. De bom werd door de politie onschadelijk gemaakt. Drie Egyptenaren hebben Zon dag te Port Said het vuur ge opend op een Brits legervoer tuig, waarbij een begeleidende soldaat zo zwaar werd gewond, dat hij later overleed, aldus deel de een Britse militaire woord voerder te Cairo mee. De drie Egyptenaren namen vervolgens de wijk met de Brit se wagen waarin de bestuurder zich nog bevond. De gewonde soldaat liet men op straat lig gen. Later werd de auto verlaten teruggevonden. De chauffeur wordt vermist. De Egyptische politie heeft later de Britse militair aan de Britse autoriteiten uitgeleverd. Hij had een ongevaarlijke schot wond in de nek en was zeer ont daan. Koning Hoessein van Jordanië heeft op Eerste Paasdag een be roep op de christelijke wereld ge daan om het leed goed te maken, dat geleden is door de 900.000 Arabieren die in de Israëlisch- Arabische oorlog hun woonplaats hebben verlaten. De vluchtelin gen leven, aldus koning Hoessein, in ellendige omstandigheden in kampen, holen en grotten. De vorst richtte zich in het bijzonder tot de Amerikanen. President Tito is Zondag uit Istanbul naar zijn land vertrok ken na zijn officiële bezoek aan Turkije. De Turkse president. 'Celal Bayar. en andere autoritei ten deden hem uitgeleide. President Tito bevindt zich ('aan boord van het opleidings schip „Galep", dat in de Turkse territoriale wateren door twee Turkse torpedobootjagers wordt begeleid. Voor zijn vertrek zei Tito tot Zuid-Slavische journalisten, dat de Turkse president, Celal Bayar, en diens eerste-minister, Adnan De Zuid-Koreaanse ambassa deur te Washington heeft Zon dag meegedeeld, dat zijn land zal deelnemen aan de Geneefse con ferentie. Dit is medegedeeld door de Zuid-Koreaanse ambassadeur in Amerika. De Zuid-Koreaanse delegatie zal uit zes personen bestaan. Ze staat onder leiding van de minister van buitenlandse zaken, Pjoeng Joeng Tai. De Zuid-Koraanse premier, Syngman Rhee, heeft te Seoel verklaard te hopen, dat, mocht de conferentie mislukken, Ame rika zou beseffen, dat verder on derhandelen met de communis ten zonder zin en bovendien ge vaarlijk is. Deze conferentie diende de laatste poging te zijn, om Korea op vreedzame wijze te verenigen. ,,Wij kunnen niet werkeloos toezien, hoe de com munisten ons volk in het Noor den uitroeien en verbannen en van de helft van ons land een Chinese provincie maken". Zuid-Korea had duidelijke en bemoedigende vérzekeringen van de Verenigde Staten ontvangen „die ons in staat stellen met ver trouwen en een aanzienlijke mate van hoop naar Genève te gaan" „Wij hopen, dat, als en wanneer de conferentie van Genève mis lukt, de Verenigde Staten en on ze andere vrienden in de vrije wereld, tezamen met ons andere middelen zullen aanwenden om de vijand uit het land te drijven". Zuid-Korea had tot nu toe ge aarzeld de uitnodiging te aan vaarden, omdat het aan het suc ces der Conferentie twijfelde en bezorgd was 'omtrent de moge lijkheid, dat zij de communisten slechts tijd zou bezorgen, om zich op de oorlog voor te 'bereiden. Ook was Zuid-Korea er bezorgd óver, dat eventueel wereldkundig gemaakt zou worden, dat de con ferentie een succes betekend had, hetgeen het voor Zuid- Korea oneindig veel moeilijker zou maken om een oplossing voor zijn vraagstukken te vinden. In Seoel heeft minister Pjoeng Joeng Tai verklaard, dat Zuid- Korea zich zal verzetten tegen het terugtrekken van de troepen der Verenigde Naties uit Korea, zelfs als de strijdkrachten van communistisch China Noord- Korea ontruimd zouden hebben. Volgens minister Pjoeng zal de Zuid-Koreaanse delegatie „niet veel langer dan 90 dagen" in Genève blijven. De verzekering van Amerika, dat het de confe rentie zou verlaten als zij na 90 dagen geen werkelijke vordering had gemaakt, was nog steeds van kracht. de kapper met het aparte cachet V» markt 16 - brouwerijstr. 9'" temeuzen nat. en internationaal jurylid tarief permanenten 11 of 13,50 depositaire „Lancóme" beroemd parijs huis voor schoonheids- en huidverzorging TE DELFT GEEN VRIJ OP 5 MEI. Op een desbetreffende vraag deelde het college van B. en W. te Delft medé,, dat het besloten heeft de leerlingen van de open bare scholen en het gemeenteper- sonöel op' 5 Mei geen vrij te geven Weer komt Castella met iets nieuws voor de Nederlandse vrouwen en meisjes. Iets nieuws! Welk een aangename klank heb ben deze woorden voor de vrouw, of het nu iets is voor haar garde robe, voor haar huishouden of voor de verzorging van haar uiterlijk. Ze vindt het altijd pret tig iets nieuws te proberen. Daaraan hebben de Castella- fabrieken natuurlijk gedacht, toen zij na het enorme succes van de Bloemenzeep besloten deze nieuwe Seringenzeep te brengen. Welk een keus in Castella zeep heeft de vrouw nu tot haar beschikking! Welke mo gelijkheden voor de verzorging van haar huid! De klassieke Castella Schoon- heidszeep met de huidverjongen- de oliën (2 stuks 50 ct.). Pasen 1954 heeft de grootste tou risten-invasie gebracht in de ge schiedenis van het Nederlandse vreemdelingenverkeer. Niettemin hoefden er geen buitenlanders in politiebureaux of in hun auto's te overnachten, zoals gedurende de Paasdagen van 1952. Ettelijke duizenden, die geen hotel bespro ken hadden, konden nu door de V V.V.'s dér grote steden aan log ies in pensions en bij particulie ren geholpen worden. Dat is grot endeels te danken aan de logiesin- formatiedienst, tot welks instelli ng de minder prettige ervaringen van twee jaar geleden hebben gel eid. Geschat wordt dat het aantal o vernachtingen door vreemdelin gen van Vrijdag op Zaterdag, Za terdag op Zondag en Zondag op Maandag in Amsterdam in totaal 30.000 is geweest, in Den Haag 45.000. Castella Spécial (32 ct.) met het wonderbaarlijk schuim. En nu in aansluiting op de Bloemenzeep met de rozengeur (20 ct.) Castella Seringenzeep (eveneens 20 ct.)! Is het te verwonderen, dat de Nederlandse vrouw al enthou siast wordt bij het horen van de naam Castella! Soldaten van de Franse unie troepen, die nog nooit tevoren een parachutesprong hadden ge maakt, zijn Zaterdagavond boven Dien Bien Phoe uit vliegtuigen gesprongen. Zij kwamen onder een hagel van mitrailleurkogels en artilleriegranaten neer op een smalle strook grond met aan weerszijden prikkeldraadversper ringen en mijnenvelden. In de voorgaande paar dagen waren reeds goed geslaagde proe ven genomen met soldaten, die nog pas één of twee oefenspron gen hadden gemaakt, aldus een officiële bekendmaking van het Franse opperbevel in Hanoi. Er zullen nog meer vrijwilli gers op deze wijze naar Dien Bien Phoe worden overgebracht. De Fransen hebben Zondag een buitenpost in de verdedigingsgor del ten N.-W. van Dien Bien Phoe ontruimd. Het garnizoen is er in geslaagd Menderes, in liet begin van de (jc binnengedrongen opstandelin- herfst een bezoek aan Zuid-Sla- vië zullen brengen. gen uit de loopgraaf, die deze dwars door de Franse landings gebleken1; aiduïTita daT^ide strook bij het fort hadden gegra landen dezelfde mening over de internationale politiek zijn toe gedaan op enkele zeer kleine ver schillen van inzicht na. ven, te verdrijven. De ontruimde post, waarom urenlang fel werd gestreden, ligt aan het noordelijk uiteinde van de landingsbaan, die gebruikt werd voor het neerwerpen van voorraden en versterkingen voor het garnizoen. Aan beide kanten werden aanzienlijke verliezen ge leden. In het midden van de lan- dingsstrook hebben de Fransen, na de opstandelingen uit hun loopgraven te hebben verdreven, een post ingericht ter dekking van het afwerpen van deze voor raden aan het zuidelijke uiteinde van de landingsbaan. Franse vliegtuigen hebben Zon dag honderdduizenden pamflet ten uitgeworpen boven de stellin gen rondom Dien Bien Phoe en boven ploegen arbeiders die op de aanvoerwegen der Vietminh werken. In de pamfletten werd o.m. gezegd, dat Ho Tsji Minh, de opstandelingenleider, „zichzelf verkocht heeft aan de Chinese communisten". In Annam zijn bij een aanval op een Frans convooi ten W. van Ankhe 450 opstandelingen ge sneuveld. Ook de Fransen leden zware verliezen. In Midden-Laos werden Zater dag Vietminh-concentraties uit de lucht bestookt, waardoor meer dan 100 opstandelingen sneuvel den. De regering van Cambodja heeft Zondag een beroep gedaan op de openbare mening in de wereld om de aanval op een trein ten N.-W. van Pnompenh, waarbij verleden week Maandag honderd mannen, vrouwen en kinderen zouden zijn vermoord, te veroordelen. Een woordvoerder te Hanoi zei Zondagavond over de ontrui ming van de voorpost aan het noordelijk uiteinde van de lan dingsbaan, dat generaal-majoor De Castries Zaterdag besloten had de post te ontruimen en de loopgraven op en bij het landings- Koning Boudewijn van België heeft Zaterdag nog geen kabi netsformateur benoemd, aldus meldt de Belgische radio-omroep. De voorzitter van de liberale partij, de heer Libaert, heeft Za terdagmorgen na een audiëntie bij de koning meegedeeld, dat het streven op het ogenblik gaat in de richting van een liberaal-socia listische coalitie. Ook de heer Lefèbre, de voor zitter van de christelijke volks partij, heeft zich in dezelfde geest uitgelaten. Deze deelde mee, dat vermoede lijk de socialist Spaak met de ka binetsformatie zal worden belast en de socialist Van Acker, naar het zich laat aanzien, van het li beraal-socialistische kabinet pre mier zal worden. BUSET WEIGERDE OPDRACHT. Koning Boudewijn van België weigerd en persoonlijke redenen hiervoor aangevoerd, Vandaag zal koning Boudewijn een beroep doen op iemand an ders. In een verklaring, die Buset later op het hoofdkwartier te Brussel der Belgische socialisti sche partij tegenover journalis ten aflegde, verklaarde hij o.m.: „Ik geloof, dat ik meer op mijn plaats ben in mijn huidige func- heeft Zaterdag de voorzitter vantie van partijvoorzitter", de socialistische partij, Max Bu-1 Hij sprak met sympathie over set, verzocht een regering te vor- de jonge koning, „die vaak een men. Buset heeft de opdracht ge- zeer zware last heeft te dragen". terrein te heroveren. Steeds wan neer de voorpost bevoorraad werd, moest er „een kleine slag" geleverd worden, aldus de woord voerder. De verdediging van de vesting als geheel is door de ontruiming van de post niet verzwakt, zo zei de woordvoerder te Hanoi. Boodschap van Eisenhower aan de verdedigers van Dien Bien Phoe. President Eisenhower, die thans met vacantie te Augusta, in de Amerikaanse staat Georgië, ver toeft, heeft boodschappen gezon den aan president Coty van Frankrijk en het Vietnamese staatshoofd Bao Dai, waarin hij hulde brengt aan de verdedigers van Dien Bien Ph-oe. De president verzocht zijn boodschappen, waar in hij o.m. zegt dat het garnizoen van de belegerde Franse vesting „blijk geeft van eigenschappen waarmede de bestendiging der vrije staten gemoeid is", ter ken nis te brengen van de bezetting van het fort. Bao Dai antwoordde dat de slag om Dien Bien Phoe „de ogen opent van allen voor de daadwer kelijke aanwezigheid van geweld en de wil van vrije mannen, die weigeren voor de rode tyrannie te buigen", waaraan hij toevoegt: „Onze soldaten zullen trots zijn op deze bijvalsbetuiging van de voormalige geallieerde opperbe velhebber, die de troepen der verbondenen in de afgelopen oor log heeft geleid in de zegevieren de strijd tegen onderdrukkers." Op de koude, gure Eerste Paas dag bleven de meeste Nederlan ders thuis, gingen bij elkaar op visite of bezochten een theater. Van echt erop uit trekken was voor de Nederlanders bijna geen sprake. De boulevards der bad plaatsen lagen vrijwel verlaten. De bezoeken aan de zeekant wa ren doorgaans schichtig en kort. Men durfde zijn neus slechts zui nigjes aan de koude wind bloot te stellen. Anders was het met de buiten landers, die dit jaar in enorme stromen ons land binnen zijn ko men rijden. Keukenhof te Lisse ontving Zondag een veel groter bezoek, dan men had durven dro men. De parkeerterreinen ston den de gehele dag afgestampt met personenauto's en ook veel autobussen, waarmee groepsrei zen worden gemaakt. De rijkspo litie had het onverhoopt zeer drukke verkeer in de bollenstreek stevig in de hand. Men moest om leggingen, afsluitingen en één- richtingverkeer toepassen om de verkeersstromen glad te kunnen verwerken. Naar schatting van de rijkspo litie bestond tenminste zeventig procent van de bezoekers uit bui tenlanders. Het grootste contin gent daarvan werd gevormd door Duitsers en leden van de bezet tende macht in Duitsland, Ame rikanen dus. Ook zag men op merkelijk veel Fransen, afkom stig uit de noordelijke departe menten van Frankrijk. Engelsen, Denen, Belgen en Zwitsers. Het enorme bezoek aan Keu kenhof is niet bevreemdend, in dien men bedenkt, dat op de bol lenvelden nog betrekkelijk weinig te-zien is. De vroege tulpen kleu ren nog amper. De narcissen en hyacinthen bloeien weliswaar in vele gevallen, maar het eigenlijke aspect van het tulpenland, de bonte lappendeken van felle kleu ren, ontbreekt nog. In het bos van Keukenhof daarentegen vin den de bloemen meer bescher ming, zodat er ook meer in bloei staat. Wel is geconstateerd, dat de gemiddelde duur van een be zoek aan Keukenhof Zondag vrij- wat korter was dan normaal. Het weinig gastvrije weer van de laatste week heeft talloze bui tenlanders men hoort schattin gen tussen de 200 en 300.000 ma ken niet weerhouden naar ons land te komen. De hotels in de badplaatsen waren propvol, even als die te Den Haag. Amsterdam. Rotterdam en Delft, Leiden en Haarlem. Door de organisatie-bu- reaux van vreemdelingenverkeer is een zeer groot aantal particu liere adressen voor logies verza meld. De voorraad daarvan kon echter amper de vraag bijhouden. Via de radio zijn Zaterdagavond nog oproepen om méér logiesge- legenheid gedaan. Deze actie heeft groot succes gehad. IN AMSTERDAM. Het buiige Paasweer en een toevloed van vooral Duitse toe risten hebben de Paasbedrijvig- heid in de hoofdstad beheerst. Achttien treinen moesten wor den ingeschakeld op het traject AmsterdamDen HaagAm sterdam voor de overvloed van reizigers met bestemming Sas- senheim, Hillegom en Lisse. On der die treinen bevond zich een Duitse bloembollentrein, die de route VenloRotterdamDen HaagAmsterdam v.v. volgde. Zondagmorgen wemelde 't in het inlichtingenbureau van het cen traal station van buitenlanders die vragen stelden over de stad, over de bloembollenvelden en over een mogelijkheid films voor hun fototoestellen te bemachti gen. De weersomstandigheden ble ken sterk van invloed te zijn op het bezoek aan Schiphol. Ook daar sprong het grote aantal Duitse en het gering aantal Bel gische bezoekers in het oog. Van tijd tot tijd was het zicht slecht, reden waarom een aantal rond vluchten is moeten uitvallen. Er werden twee rondvluchten met elk 25 personen gemaakt. IN ROTTERDAM. Ook Rotterdam ondervond met de Paasdagen een hausse in het vreemdelingenbezoek. Reeds op Goede Vrijdag was te merken, hoe zeer de trek naar het westen van ons land was. In de restau rants hoorde men alle talen spre ken, zelfs Japans. Fransen, En gelsen en Amerikanen hadde* reeds tijden te voren hotels be sproken, maar Duitsers en vooral Belgen waagden het er veelal op zonder bespreken naar Nederland te komen. IN DEN HAAG. Gedurende de gehele Zaterdag, doch vooral in de middag- en avonduren heeft het V.V.V.-inlich- tingenbureau aan de Parkstraat te Den Haag onder hoogspanning gewerkt. Talrijke buitenlanders hebben zich daar om inlichtingen en om onderdak vervoegd. De toeloop was zó groot, dat de gehele dag drie extra bureaukrachten waren ingeschakeld. Behalve het ver strekken van vele inlichtingen heeft het bureau alleen Zaterdag al ongeveer 500 personen in Den Haag weten onder te brengen. PAASDRUKTE AVIFAUNA. IN Ook het internationaal vogel park „Avifauna" te Alphen aan de Rijn -heeft zijn aandeel gehad in de Paasdrukte. Sedert zijn heropening op Zater dag 10 April hebben niet minder dan ruim 20.000 belangstellenden het park bezocht. Van dit aantal kwamen er ruim 12.000 geduren de de beide Paasdagen. In dit aantal zijn niet medegerekend de bezoekers die 'n jaarabonnement van „Avifauna" hebben. Ruim 5.000 jaarabonnementen zijn gis teren uitgereikt. De Amerikaanse minister van len, die hiertegen genomen dien- .Buitenlandse Zaken heeft op een den te worden. persconferentie, die hij na een onderhoud met president Eisen hower te Augusta heeft gehou den, gezegd, dat de komende conferentie van de Navo, die Vrijdag zal beginnen zich zou be perken tot bespreking van de wereldvraagstukken, voorzover zij de leden van de Navo aangin gen. Zulks was mogelijk, aldus Dul les, doordat het militaire pro gram van de Navo op een stabiele en duurzame basis was gekomen. Dulles deelde verder mede, dat hij met de president gesproken had over de „aanhoudende com munistische dreiging, zoals die zich in verscheidene vormen ma nifesteert" en over de maatrege- Hij, Dulles, zou naar Genève gaan met de overtuiging, dat thans de geallieerden eikaars standpunten ten opzichte van de wereldvraagstukken en zowel in Oost als West nader dan «ooit zijn gekomen. Men diende krachtig op te tre den om te voorkomen, dat Indo- China onder communistische heerschappij zou komen. Men neemt aan, aldus Reuter, dat Dulles met de president on der andere de verklaring van Nixon heeft besproken. Zoals ge meld heeft vice-president Nixon gezegd, dat Amerika troepen naar Indo-China zou zenden als de Fransen hun troepen terug zouden trekken. De Limburgse federatie van verenigingen voor vreemdelin genverkeer (L.F.V.V.) heeft zich met het volgende schrijven ge wend tot de minister van Binnen landse Zaken: „Uw mededeling in de Tweede Kamer der Staten-Generaal in antwoord op de door de heer J. Maenen gestelde vragen waaruit bleek dat de regering de indie ning van een wetsontwerp over weegt teneinde buiten twijfel te stellen dat buiten de werkings sfeer van de Zondagswet vallen: a. Processies met muzikale begeleiding; b. Optochten met muzikale bege leiding gaande van en naar de kerk enz. is in Limburg met ge noegen begroet. Wij dringen er echter bij Uwe Excellentie op aan de wer kingssfeer van de Zondagswet nog verder te beperken en wel zo danig, dat traditionele optochten, optochten met folkloristisch ka rakter, en alle gebruiken en ge bruiken en gewoonten die voort komen uit de volkstraditie toege staan zijn. Door het verlenen van de ontheffingsbevoegdheid aan de burgemeesters zou aan dit verlangen kunnen worden vol daan. Het bestuur der L.F.V.V. is van mening dat het achterwege blijven van maatregelen die de werkingssfeer van de Zondags wet in bovengenoemde zin beper- De minister van Buitenlandse Zaken, Tsjou en Lai, zal de dele gatie van continentaal-China op de aanstaande 'conferentie te Ge nève leiden, aldus het persbureau „Nieuw-China", dat er aan toe voegt, dat Tsjou als zodanig is be noemd door Mao tse Toeng, voor zitter van de regering. De andere afgevaardigden zul len zijn: Tsjang wen-Tien, Wang Tsjai-Hsiang en Li ko-Noeng, al le drie onderministers van Buiten landse Zaken. Tsjang wen-Tien. ambassadeur te Moskou, werd de vorige week tot onderminister van Buitenland se Zaken benoemd. Wang Tsjai- Hsiang, voormalig ambassadeur te Moskou, stond in 1950 aan het hoofd van een Chinese delegatie naar de V. N. naar Genève vertrokken. Noordkoreaaanse delegatie De Noorkoreaanse delegatie onder leiding van minister van Buitenlandse Zaken Nam II is Zondag naar de conferentie van Genève vertrokken, aldus meldt radio-Pjongjang. Nam II was de voornaamste Noordkoreaanse onderhandelaar bij de besprekingen over een wa penstilstand te Pan Moen Djon. ken ernstige gevolgen zou héb ben. De recreatiemogelijkheid vooral van de arbeidende bevol king in Limburg zou ernstig wor den geschaad. Het tourisme dat door de regering als een belang rijke welvaartsbron wordt be schouwd zou ernstig worden be nadeeld en de tradities en folklo re, die de Limburger met veel op offeringen in stand poogt te hou den, zullen ernstig worden aange tast, waardoor de vervlakking die ons volk toch reeds zo zeer be dreigd, in nog grotere mate zou toenemen". De Amerikaanse republikeinse senator Hickenlooper, voormalig voorzitter van de congrescommis sie voor atoomenergie, heeft in een radio-vraaggesprek ver klaard, dat bij de ontwikkeling van de waterstofbom een vertra ging van enige jaren was ont staan als gevolg van bepaalde, krachtige bezwaren van invloed rijke personen. Daardoor kon indertijd met het plan voor de ontwikkeling van een waterstofbom niet zo vroeg worden begonnen als volgens Hickenlooper nodig was geweest. De senator sprak echter als zijn overtuiging uit, dat die be zwaren niet waren opgeworpen met de bedoeling de Ver. Staten te schaden. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Dinsdagoch tend tot Dinsdagavond. Toenemende bewolking. Toenemende bewolking met en kele verspeide buien. Zwakke tot matige, langs de Waddenkust la te vrij krachtige wind tussen oost en noord. Dezelfde of iets hogere maximumtemperaturen. WOENSDAG 21 APRIL. v.m. n.m. Breskens 3.28 3.52 Ter neuzen 4.03 4.27 Hans weert 4.43 5.07 Walsoorden 4.53 5.17 ZON MAAN op onder op onder April. 20 5.34 19.45 22.50 5.53 21 5.32 19.46 23.52 6.26 22 5.30 19.48 7.08 23 5.28 19.50 0.45 8.02 24 5.26 19.51 1.28 9.07 25 5.24 19.53 2.01 10.20

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1