DE TOESTAND IN EGYPTE Prins Bernhard uit Amerika terug gekeerd De brand op het Britse troepenschip Aanval van Israëliërs op Jordaans dorp Russisch protest bij Pakistan President Heuss tekent Acheson levert critiek op de politiek van Dulles Eisenhower prijst verdedi gers van Dien Bien Phoe De militaire dienstplicht in België Overgave van Mau Mau-„generaal" Naguib in elkaar gezakt Volgende maand nieuwe, waterstofbomproeven in de Stille Oceaan? Voormalig hoofd van de Westduitse contra-spion- nagedienst aangehouden Ondergrondse „socialistische partij van Zuid-Slavië opgericht" Nederlandse wegenwacht op weg naar Stockholm had licht ongeval Stakende havenarbeiders te Rotterdam weer aan de slag WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Naguib blijft premier en president Sabotage uitgesloten Aardbeving in Spanje? franke ring bij Abonnement: Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Red&ctie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nè 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1.S0; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks DINSDAG 30 MAART 1954. 9e Jaargang Nr. 3111. Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1. iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags t car. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10.30 uar. Radio-Cairo heeft Maandagmid dag een oproep van de minister van Binnenlandse Zaken gepubli ceerd, waarin wordt gevraagd om onmiddellijke beëindiging van al le manifestaties, die door „impe rialistische agenten" kunnen worden uitgebuit. Op de ateliers van de Suez-ka- naalmaatschappij is Maandag middag, na een korte staking, het werk hervat. De vaart door het kanaal heeft geen hinder on dervonden. Later meldde Reuter dat alle demonstraties verboden zijn. De Egyptische troepen werden opgeroepen om de orde te hand haven. De troepen hebben bevel gekregen bepaalde punten van Cairo te bezetten. Betogers hebben Maandagmid dag het gebouw van de Raad van State aangevallen en de voorzit ter van de Raad, Sanhoeri, mis handeld. Sanhoeri is voorts raadsman van de regering en van de revo lutionaire Raad. lf Sanhoeri verdedigde zichzell tegen de aanval en schoot op de betogers. Twee van zijn aanval lers werden gedood en twee ge wond. Hijzelf liep ernstige ver wondingen op door messteken en is naar zijn woning in Heliopolis, een voorstad van Cairo overge bracht. President Eisenhower heeft een telegram ter aanmoediging van de verdedigers van Dien Bien Phoe gezonden, waarin hun .dapperheid en uithou dingsvermogen" wordt gepre zen. Het telegram werd gestuurd naar de Franse president René Coty en het Vietnamese staats hoofd Bao Dai. De Belgische premier, Jean van Houtte, heeft op een ver kiezingsvergadering te Binche gezegd, dat de militaire dienst plicht in België „bijna zeker vroeger of later" verminderd zal worden van de 21 maanden van nu tot 18 maanden. De aan wezigheid van 12 Westduitse divisies in de voorgestelde E.V.G. zou dit mogelijk maken. De E.V.G. houdt in, dat de militairen in de 6 ledenstaten even lang in dienst zijn, aldus premier Van Houtte. Zondag heeft een tweede Mau Mau-generaal „generaal Kaliba" zich als laatste van de bataljons-commandanten van de reeds gevangen „generaal China" in het gebied van de berg Kenya overgegeven. „Generaal China" begon zes weken geleden zijn pogingen om Mau Mau-leiders tot overgave te bewegen. Twee van zijn bataljonscom mandanten sneuvelden. Een derde, „generaal Tanganyika' gaf zich 3 weken geleden over. De menigte, die leuzen tegen de regering riep, was opgetrokken naar het gebouw van de Raad, waar men in speciale zitting bij een was om de toestand te be spreken. Egyptische militairen betrok- k endes middags posten in het stadsgebied waar de Britse en Amerikaanse ambassades zijn ge legen. Ook op de voornaamste pleinen in Cairo staan militaire wachtposten en legerauto's pa trouilleren door de straten. Op een gezamenlijke vergade ring van de revolutionnaire Raad en het Kabinet is Maandagnamid dag besloten het besluit van de Raad om in Juli een parlemen taire regering aan het bewind te laten komen, te herroepen. President Naguib is op het vliegveld van Cairo in elkaar gezakt toen hij Maandag ko ning Saoed uitgeleide deed. De generaal is overspannen, zo wordt meegedeeld, als gevolg van de gebeurtenissen der laat ste dagen. Veel waarnemers ge loven dat hij een verloren strijd voert met zijn plaatsver vangende premier, kolonel Nas ser. Generaal Naguib heeft na zijn aanval ongeveer 3 uur gerust op het vliegveld. Daarna is hij naar zijn woning te Cairo gebracht. De artsen verklaren dat hij aan aderverkalking en te hoge bloeddruk lijdt. NAGUIB OPNIEUW FLAUW GEVALLEN. In de namiddag is generaal Na guib, tijdens de vergadering in zijn woning, opnieuw flauwgeval len. STAAT VAN BELEG AF GEKONDIGD. Generaal-majoor Amer, bevel hebber van de Egyptische strijd krachten, heeft voor het gehele land de staat van beleg afgekon digd. Minister van Staat Radwan kondigde aan, dat spoedig een verklaring ter opheldering van de situatie zal worden gegeven. NAGUIB BLIJFT PREMIER EN PRESIDENT. Na de gemeenschappelijke ver gadering van revolutionnaire Raad en Kabinet, die drie-en-een half uur duurde, verlieten de burger-ministers de woning van generaal Naguib. De leden Van de Raad bleven achter voor een verdere bespreking met generaal Naguib, die premier en president van Egypte zal blijven. De overgangsperiode, waarop Salem doelde, zou tot in 1956 du ren, zo was vroeger reeds be paald. aldus heeft een regerings woordvoerder medegedeeld. Volgens sommige bladen zijn meer dan een millioen arbei ders in staking. In Cairo en Alexandrië zijn ook Maandag weer pro-Nasser-demonstraties gehouden, op nog grotere schaal dan Zondag. Boeren uit de omgeving zijn naar Benha in de Nijldelta ge komen om deel te nemen aan demonstraties „tegen het im perialisme en voor de revolu tie". De transportstaking neemt snel het aspect aan van een al gemene staking. Banken, win kels en pompstations zijn ge sloten. Het personeel van de agentschappen te Alexandrië, Port Said en Suez van de Eastern Telegraph Company staakt ook. BINNENLANDS PERSCEN- SUUR WEER INGESTELD. De binnenlandse perscensuur in Egypte, die eerder in de maand door president Naguib werd op geheven, is Maandagavond weer ingesteld. De 200.000 spoorwegmannen, die uit protest tegen de politiek van Naguib in staking waren ge gaan, hebben deze staking weer afgelast. Waarnemers verwach ten, dat de zich uitbreidende al gemene staking eveneens zal worden beëindigd. De houding van het korps cava lerie, het enige onderdeel van het leger waarvan bekend is dat het Naguib steunt, is nog een groot vraagteken. De tanks van de cavalerie speelden een grote rol bij het herstel van Naguib in de macht, nadat hij enige weken ge leden door kolonel Nasser en de militaire raad terzijde was ge steld. De voorzitter van de Ameri kaanse commissie voor atoom energie, Strauss, is in Washing ton teruggekeerd om aan presi dent Eisenhower verslag uit te brengen over de recente proe ven met waterstofbommen in de Stille Oceaan. Volgens goedingelichte krin gen in Washington zal de vol gende Amerikaanse proef met een nog krachtiger waterstof bom dan die van 1 Maart vol gens de plannen Worden uitge voerd, ondanks in het buiten land getoonde bezorgdheid. Functionarissen hebben niet de datum van deze nieuwe proe ven willen bekendmaken, doch volgens het congreslid Van Zandt zal een proefneming worden gehouden tussen 16 en 26 April a.s. Angenomen wordt, dat de juiste datum zal afhan gen van de weersgesteldheid, omdat men wil voorkomen, dat door de wind radioactief as over een uitgestrekt gebied zal wor den verspreid, evenals na de ontploffing van 1 Maart zou zijn geschied. Om kwart over elf Maandag ochtend is Prins Bernhard van zijn reis door de Verenigde Staten in Nederland teruggekeerd. H. M. de Koningin verwelkomde hem toen hij gisterochtend met het lijntoestel der K.L.M. uit New York op Schiphol arriveerde. Gekleed in het uniform van luchtmachtgeneraal en met een zonnebril op, stapte de Prins als eerste uit de machine. Op en om het platform waren tal loze belangstellenden bijeenge stroomd. De eerste die hem begroette was de Koningin, gekleed in een groen-grijs mantelpakje, waar over heen ze 'n korte bruine bont mantel droeg. Nadat de Prins, die drie en een halve week in Amerika geweest is, ook minister Staf en enkele andere vooraanstaande figuren had begroet, begaf het koninklijk paar zich naar het vertrekrestau Britse marine-officieren hebben te Algiers verklaard, dat sabo tage als oorzaak van de brand op het Britse troepenschip „Empire Wildrush" uitgesloten kan wor den geacht. Algemeen is men van mening, dat de gedisciplineerdheid van de passagiers een ramp heeft voor komen. Terwijl de vlammen uit een van de twee pijpen van het schip een hoogte van 25 meter hadden, gehoorzaamde het Britse militaire personeel rustig de be velen, lachend en schertsend. Franse en andere marine-offi cieren hebben verklaard, dat het ontruimen van het brandende schip zonder verlies van mensen levens een groot feit is in de ge schiedenis van de zee. De vier man die bij de ramp zijn omgeko men, zijn gedood door een ont- In een artikel in de New York Times heeft de Amerikaanse oud-minister van Buitenland se Zaken, Dean Acheson als zijn mening te kennen gegeven, dat de dreiging van „zware vergel ding" tegen agressie het anti communistische bondgenoot schap zal verzwakken en dat deze politiek, in daden omgezet, mogelijk een wereldoorlog zal verhaasten. ,,Onze bondgenoten zullen", zo schrijft Acheson, „terecht van oordeel zijn, dat hun be staan op roekeloze wijze aan onnodige riscio's wordt blootge steld. Strategische bombarde menten zijn niet ons eerste, doch ons laatste redmiddel. Geen verantwoordelijke en ze ker niet een democratische re gering zal hiervan anders ge bruik maken dan om aan een algehele aanval het hoofd te bieden". De oud-minister wijst ook het gebruik maken van de angst voor het communisme af om „twijfel over onze bondgenoten te zaaien" en landen, welke communistisch China hebben erkend of handel met dit land drijven, aan te vallen. (Senator McCarthy heeft er op aangedrongen de hulpverle ning aan Engeland te staken, als dit land niet ophoudt han del met Peking-China te drij ven). Acheson legde de nadruk op de noodzaak om de bondgenoot schappen, zoals de Navo te handhaven. Z.i. moeten de Vei. Staten vertrouwen op hun eiger. defensie en die van hun bond genoten, en op hun atoomwa pens „teneinde alle betrokke nen af te houden van de gewel dige ramp van een algemene oorlog". klasse in zee, zijn pet nog op. De rest volgde. HET VUUR GEDOOFD. De brand is Maandagochtend gedoofd. De Britse torpedobootjager „Saintes", die nabij het schip verkeert, zal, naar men verwacht, trachten het schip op sleeptouw te nemen naar Gibraltar. Later werd gemeld, dat de tor pedobootjager vastgemaakt had. Nog steeds stegen zware rook wolken uit de romp van het schip op, die nog zeer heet moet zijn. ONDERZOEK GELAST. De Britse minister van Ver voer, Lennox Boyd, heeft bevel gegeven een onderzoek in te stel len naar de brand op de „Empire Wildrush", waarbij vier perso nen, leden van de bemanning, om het leven kwamen. Hij heeft dit Lager- ploffing in de machinekamer Toen het vuur de verf van de Maandagmiddag in het pijp al schroeide, maakten de h bc|end gemaakt. militairen nog geen aanstalten in de boten te gaan, omdat het nog niet zeker was dat alle 160 vrou wen en kinderen in veiligheid waren. Toen duidelijk was dat het vuur niet kon worden bedwongen, de brug als een stuk vuurwerk in de lucht vloog en een dikke rook zich verspreidde, werd aan allen die zich nog aan boord bevonden, opdracht gegeven in zee te sprin gen, een hoogte van 12 meter. Eerst was er enige aarzeling. Toen, onder gejuich, dook als eerste een luitenant-ter-zee le Het voormalige hoofd van de Westduitse contra-spionnage- dienst ex-kolonel Friedrich Wil helm Heinz is aangehouden op beschuldiging van het verduis teren van staatsgelden. Maandag is te Amman van of ficiële Jordaanse zijde vernomen dat Jordanië het jongste incident langs de Israëlisch-Jordaanse grens, n.l. een aanval die Israë liërs zouden hebben uitgevoerd op het 5 km over de grens, op Jordaans gebied gelegen dorp Na- haloen, ter kennis van de veilig heidsraad zal brengen. Volgens de Jordaanse lezing zouden bij deze aanval drie Jor daanse soldaten zijn gedood en vijf gewond. Volgens niet-officiële berichten zouden aan Jordaanse zijde 25 slachtoffers zijn geval len, n.l. negen doden en zestien gewonden. Volgens de Jordaniërs werd de Israëlische aanval met automati sche wapens uitgevoerd. Ook zou den de toegangswegen tot het dorp ondermijnd zijn geweest. Het Jordaanse kabinet heeft Maandag voor de tweede maal vergaderd ter bespreking van het incident. Israëlische verklaring. De Israëlische minister-presi dent Mosje Sjaret heeft omtrent het incident verklaard: „Dit is een plaatselijke reactie op het in de nacht van Vrijdag op Zater dag j.l. vermoorden van een Is raëlisch wachtsman in het dorp Kissalon door een Jordaniër, die muilezels wilde stelen". Minister Eden verklaarde gis termiddag in het Lagerhuis dat Groot-Brittannië met de Ver. Staten en Frankrijk overleg pleegt over de wenselijkheid van een spoedige vergadering van de veiligheidsraad ter bespreking van de toestand van de Israëli sche grenzen. Een woordvoerder van het Brit se ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarde Maandag in Londen, dat Engeland overleg pleegt met Frankrijk en de Ver enigde Staten over de kwestie der grensincidenten langs de Israë- lisch-Jordaanse grens. Het overleg wordt gepleegd in de drie hoofdsteden en tussen de delegaties bij de Verenigde Na ties in New York. Buitenlandse correspondenten hebben een brief ontvangen, waarin de oprichting van een ondergrondse „socialistische partij van Zuid-Slavië" wordt aangekondigd. Deze partij, die tegen Tito is gericht, zal „strijden voor de vrijheid, die op het ogenblik niet in dit land bestaat". De ondertekenaars van de brief, „het voorbereidende co mité voor de oprichting van de socialistische partij van Zuid- Slavië" schreven dat Zondag 'n vergadering van 18 afgevaar digden werd gehouden, van wie 12 lid zijn van de Zuidslavische communistische partij. Reuter tekent hierbij aan, dat het centrale comité van de 700.000 tellende Zuidslavische communistische partij in vol tallige vergadering zou spreken over de versterking van de par tij-discipline na het ontslag wegens „pro-Westers burgerlijk anarchisme" van Milovan Dji- las verleden Januari. De eerste commentaar van Zuidslavische regeringsfunctio narissen was, dat het streven niet ernstig genomen kon wor den. „Het is een obscuur document, dat werkelijk de moeite van commentaar niet waard is", zo verklaarde een der functiona rissen. Een seismograaf te Stuttgart heeft Maandagochtend vroeg krachtige aardschokken geregi streerd. De plaats heeft men be rekend op 150 a 200 km ten Z.W. van Madrid. Ook te Dublin is de aardbeving waargenomen. Seis mologen noemden haar „ernstig en zeer dichtbij". De seismografen van het K.N. M. I. registreerden om 7.20 uur 'n sterke aardbeving, waarvan de haard zich vermoedelijk in Z.O. Spanje bevond. Een Britse seismoloog heeft verklaard, dat de hevigheid van de beving te vergelijken is met die, welke vorig jaar grote ver woestingen aanrichtte op enkele Griekse eilanden. De seismografen in Prato (Ita lië) liepen schade op door de kracht van de beving. Men situ eert de aardbeving daar tussen Griekenland en Turkije. rant, waar de Prins de vele verte genwoordigers van pers en radio een vraaggesprek toestond. Hij vertelde een bijzonder goe de indruk te hebben gekregen van de vliegtuigfabrieken en -ba ses, die hij met zijn metgezellen in de oostelijke, zuidelijke en mid den-westelijke staten heeft be zocht. „Wij hebben gezien hoe de pilo ten er getraind worden en hebben o.a. een dag doorgebracht bij de luchtlandingstroepen en wel de 82ste airborne division. Dit alles is bijzonder indrukwekkend. Dat is ook de grote vooruitgang die gemaakt is bij de fabricatie van nieuwe typen. Wij hebben de pa raatheid bewonderd van de Ame rikaanse luchtmacht, die thans wel op bijzonder hoog niveau staat. Het is bemoedigend een wapen te zien, dat zo goed geleid wordt en waarvan de deskundig heid der piloten op zulk hoog peil staat". Onder de vragen die aan de Prins gesteld werden was er één, die betrekking had op de rede van de Prins, die hij twee jaar ge leden reeds in Amerika gehouden heeft. Toen stelde hij Amerika voor zich erop te beraden of gro tere samenwerking tussen de Eu ropese en de Amerikaanse vlieg tuigproductie niet raadzaam zou zijn. „Europa kan nu bij de vlieg tuigproductie helpen", zei hij toen. Ook daarover heb ik thans weer gesproken", vertelde de Prins. „In Mei a.s. zal in Neder land een vergadering worden ge houden van de Agar (Advisary group aeronautic research), een internationale werkgroep voor re search op het gebied van lucht vaart in de Nato. Hopelijk zal daar de mogelijke samenwerking ter sprake komen". De minister van Oorlog en Ma rine, ir C. Staf, voegde hier nog aan toe dat deze vergadering waarschijnlijk in Scheveningen zal worden gehouden en dat de Prins als hijzelf er het woord ho pen te voeren. Op de vraag wat de Prins tij dens zijn lunch op Zaterdag j.l. te Washington met president Éi- sehower heeft besproken, ant woordde hij slechts, dat deze be sprekingen een particulier karak ter droegen. Na zijn bewondering te hebben uitgesproken voor het spel van de in zo korte tijd wereldberoemd geworden actrice Audrey Hep burn, die een Nederlandse moeder heeft, zeide de Prins, dat hij haar Zaterdagavond in een toneelstuk had zien optreden en dat hij haar in de pauze met haar spel had ge complimenteerd. De Prins besloot het interview met enkele korte opmerkingen over de vriendelijke critiek, die naar hem ter ore was gekomen, in een enkel Nederlands dagblad was geuit naar aanleiding van zijn vlucht in een Sabre-toestel, waarmee de Prins de geluidsbar rière doorbrak. ,,Ik betreur het dat enigen uwer", zo zeide hij tot de journa listen, „zich over mij ongerust hebben gemaakt. Ik waardeer na tuurlijk deze zorg, maar indien iemand denkt dat het vliegen met een Sabre-toestel boven de snel heid van het geluid, gevaarlijker zou zijn dan het vliegen, zoals de Koningin en ik dat soms per Da kota of per D.C.-6 doen, dan kan ik u alleen maar zeggen, dat het pertinent onjuist is. Dat moet u nu maar, op mijn kennis van vliegtuigen afgaande, van mij aannemen. Het doorbreken van de geluidsbarrière is helemaal geen sensatie. Men doet het in Amerika al vijf jaar. Je kunt het alleen maar op de snelheidsmeter zien". De Prins werd op zijn reis door Amerika, behalve door zijn par ticuliere secretaris en majoor Sonderman, tevens vergezeld door de Amerikaanse kolonel Ed- winston Robbins, die eveneens bij het interview aanwezig was. Kort na half 12 vertrok het ko ninklijk paar per auto naar het paleis Soestdijk. PRINS BERNHARD GENE RAAL EN LUIT.-ADMIRAAL. Prins Bernhard, inspecteur- generaal van de drie strijdmacht- onderdelen, is bij Kon. besluit van 20 Maart 1954, met ingang van 30 Maart, benoemd en aan gesteld tot luitenant-admiraal bij de Koninklijke Marine, tot gene raal bij de Kon. Landmacht en tot generaal-vlieger bij de Kon. Luchtmacht. Luit-generaal B. R. P. F. Has- selman, chef van de generale staf, is bij Kon. besluit van 20 Maart benoemd en aangesteld tot generaal, waarmede de Kon. landmacht thans drie generaals telt, n.l. de Prins der Nederlan den, mr, H. J. Kruis en de hui dige chef van de generale staf. De Prins is thans de enige generaal-vlieger en de enige lui tenant-admiraal in actieve dienst. De Sowjet-Unie heeft bij Pa kistan, geprotesteerd tegen het verlenen van militaire bases aan de Ver. Staten. (Amerika en Pakistan zijn wel overeengekomen, dat Amerika militair materiaal zal leveren, maar over het verlenen van ba ses aan Amerika is niets mee- deeld). Ook heeft de Sowjet-Unie be zwaar gemaakt tegen het deel nemen van Pakistan aan „het militaire blok, da,t een werktuig is van de agressieve krachten van het imperialisme". In November heeft de Sow jet-Unie bij Pakistan geprotes teerd tegen „het meedoen aan de oprichting van een agressief militair blok in het Midden- Oosten". De Nederlandse wegenwachter M. de Veer uit 's-Hertogenbosch, die voor een propagandarit met zijn motor op weg was naar Stockholm, is Zondag ten Noor den van Graenna, 250 km ten Zuidwesten van Stockholm, ge vallen en licht gewond. Hij werd naar een ziekenhuis vervoerd, doch kon Maandag zijn rit naar Stockholm voortzetten. Het ongeval deed zich voor op een kruispunt, waar plotse ling een paard en wagen opdo ken. De Veer slaagde er in een botsing te voorkomen, doch hij zelf kwam te vallen. De losse havenarbeiders, die Zaterdag j.l. te Rotterdam het werk hadden neergelegd, zijn Maandagochtend, zoals zij op de gehouden vergadering hadden besloten, weer normaal aan het werk gegaan. Zoals bekend wanen er geen vaste havenarbeiders bij de staking betrokken. President Heuss van West- Duitsland heeft Maandag de wetten getekend, die de be krachtiging inhouden van het E.V.G.-verdrag en de conven ties van Bonn. Krachtens het E.V.G.-verdrag zal West-Duitsland een half millioen man bijdragen tot een Europees leger. In ruil daarvoor geven de conventies van Bonn West-Duitsland een nagenoeg volledige souvereiniteit als de verdragen door alle deelgenoten zijn geratificeerd. De conventies van Bonn be hoeven alleen nog een bekrach tiging door Frankrijk. De twee andere ondertekenaars, Ameri ka en Engeland, hebben haar reeds geratificeerd. Het E.V.G.-verdrag moet nog door Frankrijk, Italië en Lu xemburg worden bekrachtigd. Het bestuur van de Westduitse sociaal-democratische partij heeft in een Maandag uitgegeven ver klaring gezegd de ondertekening te betreuren. Het partijbestuur blijft van mening, dat de verdra gen in strijd zijn met de grond wet en dat men bijgevolg met de ondertekening ervan had moeten wachten op een uitspraak van het constitutionele hof te Karls ruhe. Het officiële Oostduitse persbu reau A.D.N. gaf als commentaar dat president Heuss door deze handtekening „voor de tweede maal de weg effent voor oorlogs machten". „Op 23 Maart 1933 stemde hij in de rijksdag voor de wet. die Hitier volledige bevoegd heid gaf en die voor de fascisten de weg opende naar de dictatuur en de roofoorlog", aldus A.D.N. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Dinsdagoch tend tot Dinsdagavond. Meer wind. Zwaar bewolkt en tijdelijk eni ge regen. Matige tot' krachtige zuidelijke wind. Ongeveer dezelf de temperaturen als gisteren. WOENSDAG 31 MAART. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 11.25 0A0 0.50 n.m. 11.04 12.13 12.53 1.03 ZON op onder 30 31 6.22 6.19 19.09 19.10 MAAN op onder Maart 4.26 13.58 4.47 15.23

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1