Binnenlands Nieuws mmW 1% IS Uil d® Sfl®©uifici® Chr. Winterlezing - Terneuzen De verdediging van Japan Temperatuur beneden normaal Na 4 jaar zwerven een asyl Voorzitter van Oemma- partij gearresteerd Egyptisch dementi ZWEEDSE VISSERSBOOT IN NOOD. „DE CAMERAOBSMJRA" '522'ste'STA'ATSLOTERIJ 4e Kias - u.*t HET NEDERLANDSCHE TREKPAARD. TERNEUZEN. AXEL. BRESKENS. EEDE. IJZENDIJKE. ZUIDZANDE. De vier Portoricaanse nationalisten in staat van beschuldiging Firma P.i. VAN DE SANDE Aan de pittige geur van Winfield bemerkt U direct, dat deze. sigaret werkelijk van Ameri kaanse toasted tobaccos vervaardigd is. Laat ook Uw vrienden van Winfield genieten DE TRAM OP SCHOUWEN EN DUIVELAND. Naar het A.N.P. verneemt heb ben de besprekingen tussen het ministerie van Verkeer en Water staat en de directie van de Rot terdamse tramwegmaatschappij inzake het personen- en goederen vervoer op Schouwen en Duive- land nog niet tot een beslissing geleid. De. besprekingen met de R.T.M., doch ook met andere de partementen die bij deze zaak nauw zijn betrokken, duren nog voort. Geruchten als zou een be slissing ten gunste van het bus vervoer op het eiland zijn geno men, werden van officiële zijde ten stelligste tegengesproken. De directeur-generaal van het Verkeer heeft de R.T.M. in' over weging gegeven hangende de be sprekingen minder haast te ma ken met de aanleg en vernieu wing van tramrails op het eiland. Zulks mag volgens de directeur- generaal evenwel niet betekenen dat het herstel van de tramrails geheel wordt stopgezet. DE ZWITSERSE WERK KAMPEN IN ZEELAND. Van de acht werkkampen, wel ke in Zeeland door Zwitserland worden gebouwd de eerste is op 15 Augustus van het vorige jaar door Prins Bernhard ge opend zijn er nu zes gereed en in gebruik. De laatste twee zul len 1 Mei a.s. klaar zijn. De kam pen zullen plaats bieden aan 1386 arbeiders. De kampen zijn in Bruinisse, Oosterland, Zierikzee, Noordgou- we, Brouwershaven, Eikerzee en Hansweert. De koninklijke vereniging ,,Het Nederlandsche Trekpaard" houdt op Vrijdag 26 Maart a.s. in hotel Centraal te 's Gravenhage haar algemene vergadering. De agen da vermeldt o.m. de benoeming van een algemene voorzitter. Door het hoofdbestuur wordt candidaat gesteld de heer J. A. Stols te St Philipsland. INPOLDERING VAN HET „DIJKWATER". De voorzitter van de plaatse lijke commissie van de Stichting voor de Landbouw, van de vlas- sersbond „Luctor et Emergo", van de coöp. vlasroterij „Drei- schor", van de landbouwvereni- ging en van de lossersvereniging „De Kraan", hebben namens de door hen vertegenwoordigde ver enigingen aan Ged. Staten van Zeeland een adres gezonden, waarin gepleit wordt voor inpol dering van het Dijkwater (een in ham van de Grevelingen tussen Duiveland en Schouwen). Tevens wordt gevraagd voor de afvoer van landbouwproducten een goed geoutilleerde buitenhaven aan te leggen, omdat bij inpoldering de. haventjes aan het dijkwater niet meer kunnen functionneren, A.V.R.O.'s Wintertoumee „Allemaal Poppenkast", De A. V. R. O. heeft gisteravond in het uitverkochte Concertge bouw haar leden uit Terneuzen en omgeving een avond geboden, die klonk als een klok. Nadat de A. V. R. O.-consul voor Zeeland, de heer J. van der Meulen Bosma, de bezoekers met een kort propa gandistisch woord had verwel komd, werd aangevangen met de uitvoering van het uitgebreid pro gramma, dat onder de titel „Alle maal Poppenkast" een groot suc ces is geworden en de hierin op tredende artisten hebben de aan wezigen een zeer genoeglijke avond bezorgd. Leider en conferencier Rens van Dorth ontpopte zich direct als de grote man uit de wereld van de kleinkunst. Hij vult alleen een heel toneel als hij op onnavolg bare wijze zijn praatje maakt. Meesterlijk was zijn imitatie van Charley Chaplin. Cas Oosthoek, die zich als een pianist van formaat toonde, ac compagneerde op keurige wijze alle nummers. Het trio Flik-Flok- Flak verraste de aanwezigen op een variété-cocktail, welke van begin tot einde boeide, en Sylvia Sylvestra bracht met haar dansen en acrobatiek allen in verrukking. Een der hoogtepunten van deze avkmd was zonder twijfel het op treden van de xylofonisten Dia na en Daranti. Vooral het bespe len van een serie kristallen gla zen, die door wrijving met hun vingers de meest melodieuze klanken toverden, verwierf een daverend applaus. Dick Binnendijk, die met zijn liedjes veel succes oogstte, toon de tevens zijn begaafdheid als danseur, hierbij keurig bijgestaan door Juul Kasnar. De door ziekte verhinderde Co- ra Ville werd op uitstekende wijze vervangen door de zangeres Eve lyn Light. De met spanning tege moet geziene attractie „Trek aan de bel" kwam helaas niet goed tot haar recht, daar het muzikaal geheugen beide candidaten veelal in de steek liet en zo de race naar de bel uitbleef. Als finale werd een potpourri van bekende Weense melodieën ten gehore gebracht. Zonder overdrijving kan gezegd worden, dat het optreden van Rens van Dorth en zijn gezelschap een groot succes voor de artisten en de A. V. R. O. is geweest. Filmavond in het R. K. parochiehuis. Kapelaan Claerhout heette de donateurs van de R.K. kring en verdere belangstellenden, die gekomen waren om een film avond in het R. K. parochiehuis bij te wonen, van harte welkom. Er werden uitsluitend culturele films vertoond. Een interessante kleurenfilm toonde de vangst en de bereiding van sardines. Een muzikale film, met als dirigent Arturo Toscanini, was van hoog gehalte. „Desert Victory" als voorbeeld van een goede documentaire oorlogsfilm besloot deze avond, die zoals pastoor Van Campen in zijn slotwoord zei, bedoeld was als experiment, om zo de goede weg te vinden naar steeds beter verzorgde avonden. geboden van reeds gedane uit stapjes met filmpjes uit het ar chief van de heer But. Moge het actieve comité ook dit jaar weer in haar opzet, de oudjes een gezellige dag te be zorgen, slagen. De sloping van het Franse stoomschip „Carthage." Men deelt ons mede, dat het door de firma Cracau ter sloping aangekochte Franse stoomschip „Carthage" niet te Vlissingen, doch alhier zal worden gesloopt en reeds de Westsluis is gepas seerd. De sloping zal gedurende een half jaar aan 30 personen, waaronder 13 branders, werk verschaffen. Modeshow in „Het Centrum". De firma Visser-Koole heeft gisteren wederom een modeshow georganiseerd, die reeds nu op de eerste dag, op een volledig welslagen en grandioos succes mag bogen. Gisternamiddag en -avond was het gehele benedengedeelte van de grote zaal gevuld met honder den dames, waaronder velen van wijd en zijd uit de omtrek, die de nieuwste creaties van de Parijse modehuizen met critische ogen kwamen monsteren. Hetgeen gedurende enige uren werd vertoond door een zestal mannequins was het allernieuw ste dat voor het komende seizoen werd ontworpen en vervaardigd in een keuze en afwisseling van stoffen, die de meeste dames deed glunderen. Comité ouden van dagen. Dinsdagavond kwam het comi té Ouden van Dagen in hotel Rot terdam bijeen teneinde de moge lijkheid onder de ogen te zien, of ook dit jaar in Juli aan onze ouden van dagen een uitstapje kan worden aangeboden, waarbij werd gedacht aan een tocht door Walcheren en Zuid-Beveland of naar Overmere-Donc (België). Om de oudjes een prettige dag te kunnen bezorgen werd beslo ten binnenkort een huis-aan-huis collecte te houden. Door de voor zitter, de heer P. F. Standaert, werd toegezegd dat een filmvoor stelling zal worden gegeven ten bate van de kas van het comité, terwijl aan onze oudjes een mid dagvoorstelling zal worden aan- De „raad" op katten jacht! Muntte de jongste openbare bij eenkomst van onze vroede vade ren (en moeder) uit door onvol talligheid, doordat een drietal le den afwezig waren, bij de opge komen leden bleek niet alleen be langstelling te bestaan voor wat er verhandeld ging worden, maar ook voor hetgeen hieraan vooraf ging. Wat toch was het geval? De kat van onze in het stadhuis wonende gemeentebode was tot in de raadszaal doorgedrongen en had zich genesteld op de publieke tribune waar ook de maquette van oud-Axel is opgesteld, die de tribune voor een derde deel vult. Toen de raadsleden „poes" in de gaten kregen, begon de jacht, Maar met behendige sprongen huppelde zij over wallen en ves ten van oud-Axel heen met meer gemak en in heel wat beter stijl dan de huurlingen van Prins Maurits onder Jean Piron dit in 1586 voor elkaar boksten. Eindelijk kwam het dan zover, dat een der secretarie-ambtena ren het dier in zijn nekvel kon grijpen. Onder grote hilariteit van burgemeester en raadsleden werd „poes" buiten de zaaldeuren gedeponeerd, waarna de raads- agenda in vlot tempo werd afge werkt. Benoeming. Met ingang van 1 Maart j.l. is de op arbeidscontract werkzaam zijnde goéderenklerk bij de pro vinciale stoombootdienst J. de Bree, alhier, in vaste dienst be noemd met standplaats Breskens. V er keerss tremming In verband met werkzaamhe den aan de brug over het Leo- poldskanaal nabij de grensplaats Stroobrugge is alle verkeer tus sen Eeae en Maldegem afgeslo ten en is dit omgelegd via Sluis en Westkapelle (B.). waar aan de andere zijde een an dere bus de reizigers overneemt. De werkzaamheden, die Maan dag zijn begonnen, zullen waar schijnlijk 10 dagen duren. Muziekuitvoering In hotel „De Vier Emmers" had de vastenavonduitvoering plaats van de muziekvereniging „Geduld Overwint". De zaal was goed bezet toen voorzitter P. Doens zijn openingswoord sprak. Hierna werd het eerste gedeelte, welke uitsluitend uit muziek be stond, vlot en goed. uitgevoerd. Voor het tweede gedeelte had men zich van de medewerking der toneelgroep van de plaatse lijke zangvereniging „Zanglust" verzekerd. Deze bracht het blijspel in 3 bedrijven „De Nieu we Typiste", hetwelk op zeer ver dienstelijke wijze werd vertolkt. Ter versteviging der kas werd nog een verloting gehouden, waarvoor de prijzen gratis dooi de middenstanders waren aange boden. Een geanimeerd bal, dat tot in de kleine uurtjes voort duurde besloot deze goed geslaag de uitvoering. Spaarkas opgericht. In het café van Aug. Neijssen werd een spaarkasvereniging op gericht welke de naam kreeg van „De Verenigde Vrienden". Tot bestuursleden werden gekozen de heren R. de Paauw, Th. Brakke en A. Neijssen. Uitvoering. De Rederijkerskamer „Al doen de leert men" alhier gaf in de zaal van hotel „De Zwaan" haar voorjaarsuitvoering. In tegen stelling tot de najaarsuitvoering kon men nu met eigen spelers weer het programma verzorgen en met succes. Opgevoerd werd het toneelspel in drie bedrijven „Gelukkige mensen". Dit stuk, hetwelk zware eisen aan de spe lers stelde, werd goed opgevoerd; ook de debutanten gaven verdien stelijk spel te zien. Het publiek beloonde de uitvoerenden met een verdiend applaus. In zijn slot woord memoreerde de voorzitter, de heer B. v. d. Reepe, dat de Rederijkerskamer dit jaar 90 jaar bestaat. Spr. hoopte dat de spe lers waarmede men deze avond was opgetreden de kamer trouw zouden blijven, waardoor dan in het najaar van 1954 een jubileum uitvoering gegeven zou kunnen worden. Tot slot werd een dansje gemaakt. Het Japanse kabinet heeft zijn goedkeuring gehecht aan twee wetsontwerpen om Japan in de komende acht jaren een strijd macht van 164.000 man en staven van het leger, de vloot en de luchtmacht te geven. De wetsontwerpen moeten nog door de rijksdag worden goedge keurd. Een van de ontwerpen voorziet in de vorming van een „nationale defensieraad" in het kabinet. Van de 164.000 leden van de strijdkrachten zullen er 152.000 geüniformeerd zijn. Ook voorzien de wetsontwer pen in de intrekking van het verbod voor oud-beroepsmilitai ren tot het bekleden van hoge functies in de organisaties voor de defensie. Indien de toestand het vereist is, aldus deze ontwerpen, de eerste-minister gemachtigd tot het afkondigen van mobilisatie De buspassagiers naar Brugge1 zonder voorafgaande toestem- moeten de brug te voet passeren,1 ming van de rijksdag. DAKLOOS GEZEN WEIGERT AANGEBODEN WONINGEN. Zoals bekend, is in Januari j.l. in Diepenveen bij Deventer het gezin W. bestaande uit man, vrouw en vier jonge kinderen door de deurwaarder uit zijn wo ning gezet en daarop is het in een tent op het erf der woning gaan „huizen". Dit kon door de burge meester dier gemeente niet wor den toegelaten. Nadien bood Die penveen het gezin een tijdelijke woning aan, doch wilde die wo ning niet betrekken. Ook andere woongelegenheden, die niet naar zijn zin waren, wei gerde hij te betrekken. Het gezin raakte aan het zwerven en ver bleef bij familie en kennissen, totdat het enige dagen geleden langs de woningen van de bur gemeester en enkele raadsleden van Diepenveen trok. Het gevolg hiervan was, dat de burgemeester, de heer Ph. van der Most, een spoedeisende ver gadering van de gemeenteraad belegde. In deze bijeenkomst heeft hij de toedracht van de zaak uit voerig belicht. Hij deelde o.m. mede, dat W. een huurschuld heeft van ongeveer-294, terwijl hij bovendien gerechtskosten zal moeten betalen. Daarbij komt, dat huiseigenaren nu weigeren hem een eventueel vrij komende woning te verhuren. De burge meester concludeerde, dat B. en W.-al het mogelijke hebben ge daan het gezin woonruimte te verschaffen en dat zij er naar blij ven streven, het gezin onderdak te brengen. De raad keurde tenslotte una niem goed, wat het dagelijks be stuur der gemeente in deze aan gelegenheid heeft gedaan. TWEE DODEN DOOR GLADDE WEGEN. Het 8-jarige zoontje van de fa milie H. uit Nijmegen is op de Berg en Dalseweg te Nijmegen uitgegleden en tegen een passe rende trolleybus terecht geko men. De jongen was op slag dood. Op de weg NijmegenDen Bosch onder Heesch is de 18-ja- rige wielrijder M. van O. met zijn fiets op het rijwielpad ge slipt en midden op de weg door een passerende auto gegrepen. De wielrijder liep ernstige ver wondingen op en is enige uren later overleden. DADERS VAN OVERVAL TE MAASTRICHT GEARRESTEERD. De Maastrichtse politie heeft naar aanleiding van de overval op de 50-jarige kleermaker J. C. te Maastricht twee arrestaties verricht. Het betreft de 22-jarige H. W. uit Maastricht, een goede bekende van de politie en de 28- jarige H. V., eveneens uit Maas tricht, een gewezen S.S.-er en een oude bekende van de politie te 's Hertogenbosch. V. is medeplichtig aan de over val en heeft H. W. tot de bero ving aangezet. VV. was reeds de vorige week Donderdag bij de heer C. op be zoek geweest met de bedoeling deze te beroven. Dit voornemen kon toen niet worden uitgevoerd, waarna hij Zondagavond terug kwam. Terwijl W„ die zich Jansen noemde, binnen was, werd door de medeplichtige V. aan de deur gebeld. Toen de heer C. in de werkkamer terugkeerde, stond W. achter de deur en sloeg het slachtoffer met een strijkbout en kele malen op het hoofd. De da der kon echter het geld niet di - reet vinden zodat hij zich moest tevreden stellen met wat wissel geld. De heer C. bekwam ernsti ge verwondingen aan het hoofd en bloedde hevig. De aanrander maakte zich toen snel uit de voeten. Het slachtof fer kon nog op eigen kracht naar de keuken strompelen teneinde het bloed enigszins af te wassen. Hij wordt thans nog in het zie - kenhuis te Maastricht verpleegd. DE BRAND BIJ DE B.F.M. TE PERNIS. De grote brand op de terreinen van de B.P.M. te Pemis, die Maandagavond is begonnen, is Woensdagmiddag om 17.05 uur geëindigd. Op dat tijdstip was het vuur in de tweede tank gedoofd. Slechts een zeer klein gedeelte van de inhoud van deze tank is verbrand, aangezien het mogelijk is gebleken de zware benzine te doen afvloeien. Direct na de brand is begonnen met een uitgebreid onderzoek naar de oorzaak. JONGEBAN KREEG TREIN OVER ZICH HEEN. Eerst nu is bekend geworden, dat Maandagmiddag omstreeks 5 uur de 19-jarige houtbewerker H. Dil uit Krommenie een merk waardig ongeval is overkomen. Hij zag namelijk 12 spoorwagons over zich heenrijden. De jonge man, werkzaam bij een houtbe drijf, moest, om naar huis te ko men, de spoorbaan Zaandam Alkmaar oversteken. Hij deed dit cp het moment, dat een range rende trein op korte afstand naderde. Hij nam de fiets op de schouders, holde over de spoor lijn, struikelde en viel tussen de rails. Enige seconden later dreun den de wagens over zijn hoofd. Zijn fiets werd volkomen ver nield, doch de jongeman kwam na een paar seconden boven de rails uit met slechts enkele won den aan zijn neus. Deze wondjes waren veroorzaakt door de kop pelingen, die onder de spoorwa gens hangen. Na te zijn verbon den kon hij zijn weg naar huis vervolgen, zij het niet op de fiets. Het K.N.M.I. deelt mede: In de luchtdrukverdeling bo ven Europa en het oostelijk ge deelte van de oceaan komt maar weinig verandering. Voortdurend stroomt koude lucht uit het hoge noorden via een omweg over de oceaan naar onze omgeving. Boven 'het golfstroomwater wordt de koude lucht wel aan zienlijk verwarmd maar komt toch nog met zo lage tempera turen aan, dat een deel van de neerslag in ons land in de vorm van sneeuw valt. De snelle ba rometerdaling van Woensdag morgen werd veroorzaakt door een depressie, die zich van IJs land naar Engeland verplaatste en belangrijk in diepte toenam. De neerslagzöne van deze sto ring bereikte reeds het Westen van het land. In de komende dagen behoudt het weer een wisselvallig karak ter met nu en dan enkele buien en temperaturen beneden de nor male waarden voor de tijd van het jaar. De Canadese regering heeft besloten de Poolse politieke vluchteling Nowalinski, die in 6 landen in hechtenis is ge weest, na er tevergeefs asyl te hebben gezocht, toestemming te verlenen zich in Canada te ves tigen. Zij gaf de Canadese im migratiedienst te Londen last hem, indfen hij een goede ge zondheid geniet, een visum te geven. Nowalinski was in 1949 van een Poolse vrachtboot weggelo pen. Sedertdien is hij of op zee, of in gevangschap geweest. De voorzitter van de Oemma- partij, in Soedan, Saddik El- mahdi, is gearresteerd naar aanleiding van de bloedige on lusten, die in Khartoem hebben gewoed. De vier Portoricanen, Lolita Lebron, Rafael Cancel Miranda, Andres Figueroa Cordero en Ir ving Flores Rodrigez, die de aan slag in het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden hebben gepleegd, zijn door een federale hoge jury in staat van beschuldiging ge steld. Zij zullen ieder beschuldigd worden van het plegen van een aanslag op vijf personen met het doel te doden. Officieel wordt te Cairo te gengesproken, dat 8 legeroffi cieren gearresteerd zouden zijn op beschuldiging van commu nistische activiteit. Er is geen enkele officier aangehouden, zo wordt gezegd. De Zweedse vissersboot „Miri am G G 139" heeft omstreeks middernacht gemeld, dat zij bij Oksoy, ter hoogte van Kristian- sand (Zuid-Noorwegen) aan de grond is gelopen en water maakt. Hieraan werd toegevoegd, dat de bemanning spoedig het vaar tuig met een reddingboot zou verlaten. Aan de schepen in de omgeving werd verzocht scherp uit te zien. COOP VRUCHTENVEILING „ZEEUWSVLA ANDEREN" TERNEUZEN. Veiling 3 Maart. Groenten (per kg): Rode kool 715 ct; Was peen 1011 ct; Prei 814 ct; Knolselderij 2836 ct; per stuk 22—25 ct; Spruiten 4147 ct, afw. 22 ct; Uien 58 ct; Witlof 50—75 ct; Wijnpeen 3 —7 ct. FRUIT (per 100 kg): Appelen: Brabantse Bellefleur K 20ƒ22; Golden delicious K ƒ54; Goudreinette H I ƒ45,30 55,50, H II 21,70—23, K 31 33, F ƒ16ƒ30; Jonathan H I 58,20—59,50, K ƒ42— ƒ47, F ƒ25,70—ƒ27; Zoete appe len ƒ19; overige soorten ƒ3 ƒ22. Peren: Gieser Wildeman F 27—ƒ31; St Rémy K ƒ36— ƒ38, F ƒ32; overige soorten ƒ29 -ƒ31. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een blijdschap van enkele dagen, ons geliefd Zoon tje en Broertje JACOB JAN, in de leeftijd van slechts 9 dagen. J. J. ROTTIER M. ROTTIER- DE FEIJTER JAN FEUGJE Familie ROTTIER Familie DE FEIJTER Terneuzen, 3 Maart '54. Rozenstraat 53. Heden overleed onze innig geliefde Vrouw. Moeder en Grootmoeder Mevrouw SUZANNA MARIA STOUTHAMER, geboren Geervliet, in de leeftijd van 70 jaar Sas van Gent: A. STOUTHAMER P. J. STOUTHAMER J. STOUTHAMER BRAKMAN ADRIE en Verloofde H C. STOUTHAMER A STOUTHAMER— MIJNSBERGH Fam. STOUTHAMER Fam. GEERVLIET Sas van Gent, 3 - 3 - '54 Oostdam 46. De teraardebestelling zal plaats hebben op Zaterdag 6 Maart. Ver trek vanaf het sterfhuis om 3 uur n.m. Voor de vele blijken van deelneming, ontvangen tij dens de ziekte en na het overlijden van onze gelief de Vrouw, Moeder, Be huwd. en Grootmoeder SUZANNA EE BLAAIJ, geb. Hamelink, betuigen wij onze oprechte dank, in 't bijzonder aan Dr. Weghelaar en Zuster Colêtha voor de liefdevolle verpleging de overledene bewezen. Uit aller naam, D. J. DE BLAAIJ. Sluiskil, Maart 1954. Kanaalzicht 17. VRIJDAG 5 MAART spreekt in „Pro Rege" Ds. H. VAN LEEUWEN, om 1 uur. VOOR ONZE WIM heb ik deze week een fijne bouwdoos kunnen kopen van het geld, dat ik kreeg voor mijn VéGé-geldzegels. Goedkope uitgave van van HILDEBRAND met illustraties naar tekeningen van Jo Spier. Pry's 3,75 N.V. Boekhandel Noordstraat 55 - Terneuzen HOGE PRIJZEN 1500 2829 1000 10069 14808 21784 400 8103 9545 11354 14910 16751 17329 18573 20674 ƒ200 1231 1249 1425 1441 2578 2748 3207 4421 4434 4870 5037 5462 6135 7414 8930 9117 9148 9325 9370 9765 9906 10768 11164 11213 11215 11280 13050 13093 14054 14392 14950 15737 15952 17115 17198 18975 19690 Prijzen van 80.— 609 882 908 911 11054 192 411 508 535 537 619 645 673 678 734 751 757 835 881 948 12049 113 371 606 786 825 846 869 878 919 13035 125 159 171 521 546 578 664 790 971 14056 059 189 446 475 523 926 934 15050 101 163 357 386 437 443 668 727 16184 277 296 441 708 724 939 971 990 17076 106 144 159 386 390 407 562 651 802 830 839 846 18020 062 070 088 212 528 798 870 19046 068 095 247 343 438 511 529 554 577 653 740 759 930 947 20086 158 254 578 666 677 884 899 947 948 21179 188 194 209 232 277 448 617 636 678 727 792 956 1089 098 144 184 203 321 381 578 647 677 782 869 2021 060 214 297 384 488 544 618 619 630 727 736 823 889 964 8007 131 313 550 655 681 844 867 921 4004 109 218 261 316 366 607 623 709 712 723 5030 063 136 258 261 276 315 390 408 432 542 566 639 661 6028 061 266 294 337 355 366 862 889 918 929 7008 145 161 272 323 353 550 672 796 8001 062 081 126 192 414 544 980 9177 237 331 359 403 565 623 675 829 902 982 10067 073 133 163 168 183 251 313 363 475 op HEDEN, Donderdag 4 Maart. Spreker: Prof. Dr. A. H. EDELKOORT te Utrecht. Onderwerp: „MOZES EN ZIJN WERK". Aanvang: 7.36 uur. Plaats: HERVORMDE KERK (Noordstraat). 1016 053 065 128 134 180 204 214 292 298 299 311 324 356 391 424 431 474 525 553 - 590 614 665 679 697 712 718 731 740 7S6 820 839 850 851 873 877 882 905 911 952 969 973 989 2005 006 018 043 096 124 139 149 158 201 229 239 248 249 269 272 320 356 365 372 406 416 454 455 477 496 510 522 530 553 576 643 646 664 697 729 741 780 806 819 841 856 867 869 884 947 957 999 3008 029 077 120 126 145 156 158 163 190 213 272 304 413 414 469 475 491 493 508 523 650 673 674 704 722 751 785 793 802 809 822 826 830 873 905 941 947 993 4019 026 043 054 075 080 170 184 215 221 225 227 255 262 283 287 295 297 331 388 400 431 455 477 564 610 653 720 800 834 802 912 985 5032 034 067 094 154 157 185 195 199 213 222 227 262 263 269 304 323 324 332 344 371 380 404 452 483 621 649 653 689 698 714 718 755 808 837 842 854 911 966 973 980 6074 091 092 095 107 247 290 368 382 386 428 467 473 515 530 554 585 589 597 692 706 721 747 805 835 864 880 882 886 986 993 999 7114 138 171 239 248 264 267 268 288 406 428 432 438 439 456 460 473 483 496 497 551 567 605 630 631 639 731 739 749 777 819 825 835 845 853 879 881 942 8007 049 128 166 195 212 245 260 273 301 316 318 345 378 408 415 462 540 559 599 745 788 804 824 826 831 843 861 868 871 886 934 947 964 9025 027 028 048 062 112 192 254 295 313 333 338 418 436 448 459 469 632 634 681 692 753 756 761 763 786 794 797 835 842 896 904 959 999 10013 048 053 074 079 110 114 120 123 143 222 239 247 269 300 308 348 355 403 416 444 521 546 547 611 619 654 660 685 687 693 706 726 740 808 814 817 725 826 881 925 988 11008 ";42 055 081 097 098 136 137 180 203 207 218 240 256 264 295 309 339 364 365 6 373 NIETEN 408 429 434 461 476 497 518 523 541 556 557 566 570 583 609 623 630 632 650 665 674 743 770 775 798 815 816 848 861 862 866 891 904 977 988 995 12000 12018 059 069 070 085 101 147 157 168 170 186 236 243 289 312 325 352 353 355 377 386 390 431 529 539 575 607 629 641 692 715 760 777 783 926 975 13023 026 068 076 077 094 124 155 254 265 267 320 341 346 360 363 403 405 412 415 472 501 509 544 595 598 675 714 805 855 947 977 14011 021 028 041 064 076 086 092 097 138 219 223 247 303 357 457 460 499 509 585 586 600 638 654 662 806 825 841 842 851 898 912 917 965 977 983 992 995 15024 031 052 055 089 138 179 188 202 273 282 285 292 293 299 302 319 327 348 373 384 405 412 494 498 513 523 596 602 652 673 690 710 732 772 780 835 840 853 887 909 914 963 972 16072 082 091 098 103 104 138 181 241 246 259 264 269 295 312 324 416 420 423 443 510 517 551 579 594 598 616 655 670 677 681 688 702 755 786 847 898 922 959 17002 017 029 051 086 091 116 118 173 176 186 191 207 211 216 258 309 330 359 402 422 476 500 503 523 580 693 743 783 789 794 817 863 897 924 928 937 981 997 18012 052 056 085 090 091 107 116 118 125 201 220 230 236 284 299 332 340 406 413 455 585 596 607 621 631 634 686 698 739 774 785 990 19028 033 071 096 103 171 178 205 218 219 246 249 275 280 290 348 381 393 403 404 423 437 477 534 589 611 629 652 702 732 833 837 876 895 914 939 955 992 20021 072 097 142 171 191 199 253 340 370 406 410 513 536 583 593 610 615 620 639 642 681 691 714 748 750 784 808 850 877 913 922 958 21027 029 057 058 137 176 180 183 225 250 258 269 284 286 288 332 342 371 385 415 450 518 566 580 588 599 609 658 673 716 719 764 781 803 855 862 904 938 949 955 962 975 m m m m PRIJS IN NEDERLAND 85

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 3