1 I De besprekingen van Zaterdag KOREA De Veiligheidsraad De Merapi-uitbarsting onvermijdelijk NOVITA INDO-CHINA Kwakkelweer Sabotage aan Franse „Constellation" m n n §pi Het vraagstuk der Schelde-Rijnverbinding De „Fernmoor" gezonken De griep in Polen Hongersnood in Tibet Amerikaans atoomgeschut naar Europa WEERSVERWACHTING. HOOGWATER ZON-en MAANSTANDEN. De Berlijnse conferentie Indonesië BREI-DEMONSTRATIE Zal ex~koningin zich toch verloven Frankering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Redactie-adres Telefoon 2073 en 2510 Net 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. MAANDAG 8 FEBRUARI 1954. 9e Jaargang No. 3068. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1, iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10.30 uur. De Britse minister van Buiten landse Zaken, Eden, heeft Zater dag- te Berlijn voorgesteld, dat de vier ministers hun besprekingen over liet Duitse vraagstuk, die tot dusverre „slechts tot een im passe hebben geleid", staken en overgaan tot de behandeling van een Oostenrijks staatsverdrag, het derde punt van de agenda. Hiermede zouden de ministers Dinsdag, de eerstkomende voltal lige zitting, moeten beginnen. De Russische minister Molotof maakte echter bezwaren en zei de, dat de vergadering van Dins dag moet worden gebruikt om de gedachtenwisseling over Duits, land voort te zetten. Na overleg werd besloten de kwestie tot Maandag uit te stel- Het Britse schip „Fernmoor", dat in de Zuid-Chinese Zee op een rif was gelopen, is, zo meldt een radio-boodschap, gezonken. De bemanning is aan boord ge gaan van een Panamees schip dat de wacht had gehouden. Volgens berichten in Poolse kranten, die in Wenen zijn ont vangen, neemt de griepepidemie in Polen grote afmetingen aan. Een blad zegt, dat meer dan 3000 gevallen per dag alleen al in Warschau worden gemeld. De epidemie woedt niet slechts in Warschau, doch ook in andere steden en dorpen, aldus het blad. Een ambtenaar van de ge zondheidsdienst in Warschau heeft verklaard, dat de epidemie in Warschau haar hoogtepunt heeft bereikt, doch nog niet in de rest van het land. len, wanneer de ministers, in ge zelschap van slechts enkele mede werkers, in besloten vergadering bijeenkomen. Eden verklaarde ter verdediging van zijn voorstel, dat de afgevaardigden, na bespreking van de Oostenrijkse kwestie, tot het Duitse vraagstuk zouden kunnen terugkeren. Op de zitting van Zaterdag bood de Britse vertegenwoordiger aan, de looptijd van 20 jaar van het in 1942 getekende Brits-Rus- Sische verdrag van wederzijdse bijstand te verlengen, als dit er toe zou kunnen bijdragen, de Russische bezorgdheid over een opkomend Duitsland te vermin deren. Eden voegde hieraan toe dat de Westelijke mogendheden, als er andere manieren waren om te helpen, de bezorgdheid van de Sowjet-Unie voor haar veiligheid weg te nemen, deze gaarne zullen overwegen. Een beroep op Molotof doende om met het Westelijke plan voor Vrije verkiezingen voor een rege ring voor geheel Duitsland in te stemmen, verklaarde spreker: „De heer Molotof weet heel goed, dat wij ons nooit met een agres sief Duitsland zullen verbinden". De Russische minister gaf ech ter geen antwoord op het Britse aanbod, terwijl hij ook niet in ging op het vraagstuk van de Duitse éénwording. Inplaats daarvan stelde hij voor, alle her stelschulden van Oost- en West- Duitsland te schrappen en de be- zettingskosten te verminderen tot vijf procent van de nationale begrotingen van de beide delen van Duitsland. De eerste spreker was minister Bidault, die een amendement op net plan-Eden voor verkiezingen In geheel Duitsland voorstelde. Deze wijziging beoogt, de voorge stelde commissies van toezicht uit één Westduitser, één Oost duitser en één vertegenwoordiger van een neutraal land te laten bestaan inplaats van uit verte genwoordigers van het oostelijke en het westelijke deel, verklaarde Bidault, uit ervaring te weten, wat het betekent met communis ten in een regering te zitten. Hij achtte communistische leden in een kabinet een gevaar. Minister Molotof, die na Bi dault en Eden het woord voerde, nerlnnerde er aan, dat hij in Augustus j-i- een voorstel om trent de Duitse financiële ver plichtingen had gedaan, doch dat dit niet was besproken. Hij zeide, dat de Sowjet-Unie op 1 Januari van dit jaar Oost-Duitsland alle verdere herstelbetalingen heeft kwijtgescholden en dat zij Russi sche fabrieken in Oost-Duitsland aan de regering daar heeft gege ven. Ook waren de bezettingskos- ten verlaagd tot een som, die niet meer was dan vijf procent van de Oostduitse staatsinkomsten. Rus land achtte het, aldus Molotof, onjuist, als het andere deel van Duitsland nog de last van zijn of ficiële verplichtingen zou moeten blijven dragen. Minister Dulles, die vervolgens sprak, verklaarde ingenomen te zijn met Molotofs bezorgdheid over de economische positie van Duitsland. Volgens de Ameri kaanse minister stak de toestand in Oost-Duitsland evenwel ongun stig af bij die in West-Duitsland, dat door de V.S. was geholpen. Vandaag zullen de ministers elkaar op een besloten vergade ring ontmoeten. Dan zal weer ge sproken worden over het beleg gen van een vijf-mogendheden- conferentie met communistisch China en het bijeenroepen van een wereldconferentie over ont wapening. De bijeenkomst wordt gehouden in het gebouw van de voormalige geallieerde bestuurs raad in West-Berlijn. Over het be sprokene zullen geen mededelin gen aan de pers worden ver strekt. de kapper met het aparte cachet markt 16 - brouwerustr. 9 terneuzen gaarne adviseren wij u, bij het aanschaffen van de voor u, het meest geschikte toilet artikelen. dépositaire „Lancöme" Van Zuidkoreaanse regerings zijde is vernomen, dat de Zuid koreaanse president, Syngmann Rhee, zijn minister-president en ministers van Buitenlandse Za ken en Defensie Vrijdag te Sjin- hae met generaal Huil, bevelheb ber van de strijdkrachten van de Verenigde Naties, en generaal NEDERLANDSE MINISTERS ONDERSCHEIDEN. Koning Boudewijn van België heeft Vrijdagmiddag aan de Ne derlandse minister van Buiten landse Zaken, mr J. Luns, het grootlint van de Leopoldsorde uitgereikt, de hoogste Belgische onderscheiding. De Belgische minister van Buitenlandse Zaken, Paul van Zeeland, reikte tijdens een lunch dezelfde orde uit aan de Nederlandse ambassadeur te Brussel, baron Van Harinxma thoe Slooten. Het grootlint van de kroonorde reikte hij bij deze gelegenheid uit aan de Neder landse ministers v. d. Kieft en Zijlstra. Tenslotte overhandigde de Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken Luns aan de heer Van Zeeland het grootlint van de orde van de Nederlandse Leeuw. Taylor, bevelhebber van het Ame- rikanase achtste leger, hebben gesproken over de verdediging van het gebied van de Stille Oceaan. Generaal Huil en de Ameri kaanse ambassadeur te Tokio, Allison, zullen zich, zo werd Za terdag te Tokio medegedeeld, per vliegtuig naar de Verenigde Sta ten begeven voor overleg te Was hington. De Zuidkoreaanse regering heeft besloten, dat officieren min stens tien jaar in het leger moe ten hebben gediend, alvorens zij ontslag mogen nemen om zich candidaat te stellen voor verkie zingen. Veertig officieren had den onlangs te kennen gegeven, dat zij van plan waren de dienst te verlaten om in de politiek te gaan. De voorzitter van de neutrale terugzendingscommissie, gene raal Thimaja, en de bevelhebber van de Indische bewakingsstrijd krachten, majoor Thorat, hebben Zaterdag op een afscheidsreceptie in de gedemilitariseerde zone de Amerikaanse generaals Huil en Taylor ontvangen. Behandeling van het Pale stijnse vraagstuk. De Veiligheidsraad heeft zich bezig gehouden met het Pale stijnse vraagstuk. Egypte en Is raël hebben elkander wederke rig beschuldigd van schending der Palestijnse bestandsovereen komst en onwettige inbreuk op de vrije vaart door het Suez- kanaal. Namens Israël sprak Abba Eban, die Egypte er van beschul digde op onwettige wijze de scheepvaart door het Suez-ka- naal te belemmeren. Eban wees er op dat de Egyp tische regering geen acht had geslagen op de desbetreffende, door de raad aangenomen reso lutie. Hij vestigde de aandacht van dit lichaam op een bepaling in het handvest der Verenigde Na ties, dat de Veiligheidsraad in een dergelijk geval economische en andere sancties (die niet het gebruik van geweld omvatten) kan toepassen, op nakoming van zijn beslissingen af te dwingen. Volgens Eban zou de Veilig heidsraad moeten overwegen dergelijke maatregelen te nemen indien de Egyptische regering niet onverwijld ophoudt met haar onwettige belemmering van de scheepvaart door bet Suez-ka- naal. Uit naam van Egypte verklaar de Ahmed Abdel Razek, dat zijn regering nimmer een blokkade van het Suez-kanaal had bevo len of uitgeoefeld, doch zich had beperkt tot het doen bezoeken en inspecteren van enkele verdachte koopvaardijschepen door de douane. Hij zeide verder, dat sinds de aanvaarding door de Veiligheidsraad van de resolutie van 1 September 1951 geen enkel schip en geen enkele lading door Egypte in beslag genomen wa ren. De Egyptische afgevaardig de ontkende het bestaan van een blokkade van de scheepvaart in de Golf van Akaba. Na de vertegenwoordigers van beide partijen gehoord te hebben besloot de Veiligheidsraad de be handeling van de kwestie van de vaart door het Suez-kanaal tot Maandag 15 Februari te verda gen. De 'hongersnood, die in ver scheidene Tibetaanse provin cies heerst, heeft dit jaar een donkere schaduw geworpen op de feestelijkheden, welke ge woonlijk het nieuwe jaar inlui den, zo wordt te Calcutta ver nomen. De schaarste bracht met zich mede, dat de lampen, welke met boter worden gevoed, onaange stoken bleven en de plechtige offers achterwege bleven. Militaire waarnemers zijn van mening dat. het aangekondigde vertrek van een tweede bataljon met atoomgeschut uitgeruste Amerikaanse artillerie naar Europa spoedig zal worden ge volgd door het inschepen van een derde, met dezelfde bestem ming. Enkelen hunner zijn van me ning dat, buiten het eerste met atoomgeschut uitgeruste Ameri kaanse bataljon, dat in de herfst van 1953 naar Europa is gezonden, verscheidene andere overeenkomstige eenheden het zij reeds naar Europa zijn, hetzij daarheen nog zullen worden gezonden. KONINGIN JULIANA TE LEIDEN. Koningin Juliana heeft Zondag een deel van de Diës-viering van de Leidsche universiteit bijge woond. Omstreeks het middag uur was zij aanwezig in een bij eenkomst in de Zuiderkerk, be legd door de Christen-studenten raad, waarna zij in de middag uren het studium-generale bij woonde. Tussentijds zat zij aan bij een gemeenschappelijke maal tijd van de Diës-deelnemers. Zij was in gezelschap van enkele jaar-clubgenoten. „We vliegen over het door de Merapi geteisterde gebied. Daar liggen de onverhoeds door de gloedwolken overrompelde ge huchten Bakalan, Sumber, Pen tjarduwur en Pentjarmgisor of beter gezegd, wat er van deze dorpjes nog rest. Bijna niets dan in elkaar geklapte huisjes, die de indruk wekken of ze door een reusachtige voet eenvoudig om ver zijn geschopt", aldus be- 'schrijff een verslaggever van De Preangerbode te Bandung, het geteisterde gebied. HEDENMIDDAG KNITTAX M 2 Axelsestraat 68 Terneuzen Naar „Het Laatste Nieuws" be richt zou men in de Belgisch-Ne derlandse commissie voor de wa terwegen tot een overeenstem ming zijn gekomen met betrek king tot de oplossing van het vraagstuk der Schelde-Rijnver binding en zuilen de heren Fr. van Cauwelaert en Van Steen- berghe binnenkort hun verslag aan de onderscheidene regerin gen overhandigen. Volgens het blad wordt in het verslag de aan leg aanbevolenvan een kanaal, dat de landengte van Zuid-Beve land doorsnijdt ten oosten van Bath, Dit kanaal zou achter een aan te leggen dam de Ooster- schelde oversteken om ten noor den van Bergen op Zoom de Bra bantse vaste grond te bereiken. Vanaf daar zou het kanaal in noordoostelijke richting lopen tot vlak bij het plaatsje Moerdijk, waar het zou uitmonden in het Hollands Diep. Het kanaal zou van Bergen op Zoom tot Stand- daarbuiten de scheiding volgen tussen hoge en lage gronden. In het laatste gedeelte tot Moerdijk zou het kanaal dwars door de pol ders lopen. In bevoegde kringen te Brussel weigerde men deze in lichtingen te bevestigen of te ont kennen. Inmiddels heeft de Belgische minister van Buitenlandse Za ken in antwoord op een vraag van het Kamerlid Demuvter over de noodzakelijkheid snel tot een oplossing te komen betreffende het vraagstuk van de waterwe gen, in het bulletin van vragen en antwoorden het volgende ver klaard: „De onderhandelingen, Het Egyptische blad „Achbar El Jom" schrijft, dat ex-koningin Narriman van Egypte zich bin nenkort zal verloven met dr Ad- ham El Nakieb te Alexandrië. Dr El Nakieb is de zoon van prof. Achmed El 'Nakieb, oud-direc teur van het ziekenhuis te Alex andrië, die door het revolution- naire tribunaal tot 15 jaar ge vangenisstraf is veroordeeld. De familie van ex-koningin Narriman wil het bericht niet ontkennen of bevestigen. IJS IN HET KANAAL. De Kanaalboten tussen Enge land en Frankrijk moesten zich Zaterdag een weg banen door een ijsveld van drie kilometer voor de Franse kust. gevoerd door de heren Van Cau welaert en Van Steenberghe, heb ben een zodanig stadium bereikt, dat verwacht mag worden, dat de Belgische en Nederlandse rege ringen op korte termijn in kennis zullen worden gesteld van het re sultaat der werkzaamheden. Voor enkele minuten was de dood hier heer en meester en hoe grondig hij zijn werk heeft ge daan, blijkt wel uit het onopge smukte relaas van M. Chatab, cameraman van de National Broadcasting Coy, die als een der eersten in gezelschap van enkele waarnemers van de vulcanologi- sche dienst in de gelegenheid was de dodenzone te betreden en een vluchtig kijkje te nemen in het meest aan de rand gelegen ge hucht Pentjarduwur. RELAAS. „Het was meer dan ontzettend", zo vertelde hij ons. Vergeefs pro beerden we van sommige ineen gestorte huizen de daken wat op zij te trekken om na te gaan of zich daaronder wellicht nog slachtoffers bevonden, maar de kracht en de tijd ontbraken ons. Slechts bij één woning slaagden we er in door een groot gat in het atappen dak een blik naar binnen te werpen en het schouw spel, dat ik daar zag, vergeet ik mijn leven lang niet meer. Half bekneld onder enkele zware dak spanten lag daar het lijk van een vrouw, een dode baby aan de borst en in haar andere arm een jochie van een jaar of vijf. Zo uiterlijk waren er geen spo ren van verwonding, evenmin van verkoling of iets dergelijks, doch alle drie vertoonden aan de hals een merkwaardige rode bloedstreep, die bijna van oor tot oor liep en de indruk wekte als of de halzen waren afgesneden. De huidkleur was vrijwel nor maal en aleen de toppen van vingers en tenen hadden zich donker gekleurd". Bommenwerpers en jagers van de Franse luchtmacht hebben Zondag colonnes van de „ijzeren divisie" van-de Vietminh, die zich in Noord-Laos hergroepeert voor de tweede ronde van haar opmars naar de residentie Loeang Pra- bang, gebombardeerd en bescho ten. De hoofdmacht van de Viet- minh-troepen zou zich in het oer woud aan de westelijke oever van de rivier de Namhoe, 80 tot 100 km ten noordoosten van Loeang Prabang, bij Pakbac bevinden. De „ijzeren divisie" blijkt een rustpauze genomen te hebben en zich te hergroeperen na de eerste 80 km van haar opmars naar het zuiden van de noordelijke grens van Laos, waar zij rondom Dien Bien Phoe was gelegerd. Ver wacht wordt dat deze keurdivisie van de Vietminh in het begin van deze week de opmars voort zal zetten. De waarschijnlijkste op marsroute is langs de Namhoe, die een tiental km van Loeang Prabang in de Mekong stroomt. Uit vliegtuigen is waargeno men, dat de Vietminh-troepen in de buurt van Pakbac een vloot van vlotten gereed hebben voor het vervoer van zware uitrusting stroomafwaarts. Franse unietroepen, die de zuidoostelijke toegangswegen naar Loeang Prabang verdedi gen, hebben Zaterdag enkele ge vechten op kleine schaal gele verd met Vietminhstrijdkrachten in de buurt van de „kruikenvlak- te", 100 km van de Laotiaanse residentie. Een woordvoerder van het Franse opperbevel in Saigon heeft bekend gemaakt, dat diep ingegraven Vietminh-troepen Za terdag een sterke Franse verken ningscolonne, enkele km ten noordoosten van Dien Bien Phoe in noord-west-Tonkin zwaar on der vuur hebben genomen. De Franse colonne was gedwongen strijdend naar Dien Bien Phoe te rug te keren, gesteund door artil lerie en vliegtuigen. Volgens een ander Franse legerbericht is de trein van Hanoi naar Haiphong door een mijn op geblazen. Tenslotte heeft het Franse op perbevel melding gemaakt van een herleving van guerilla-activi- teit in Zuid-Vietnam. De opstan delingen maakten zich meester van een uitkijkpost in het gebied van Sadec, 96 km ten zuid-westen van Saigon. Aanvallen op 13 an dere uitkijkposten mislukten. UITBARSTING ONVERMIJDELIJK. De verslaggever beschrijft dan het uitzicht als het vliegtuig om de top van de Merapi cirkelt. Gelijk een enorme heksenketel ligt de krater daarin de ijle mor genlucht te dampen. Zwavel- en zoutzuurdampen dringen het toestel binnen. „De onweerlegbare kentekenen van een eruptie", legt de heer De Neve uit en dan wijst hij op een blauwachtige rook, die uit de kra ter kronkelt en die volgens onze gastheer duidt op temperaturen boven de 900° C. Aan de westzijde van de krater is de lavaprop of lavadom nu duidelijk zichtbaar. Men moet er eenvoudig niet bij stil staan wat de gevolgen zullen zijn als deze prop, waarvan de in houd door drs De Neve wordt ge schat op 250.000 kubieke meter, omlaag komt. Dan zal de streek tussen de kali Trising en de kali Wonowo even radicaal in een dorre, droge woestenij worden herschapen als nu het geval is met het gebied tussen Apu en Ad- jang. Doch naar alle waarschijn lijkheid zal de verwoesting ge zien de omvang van de lavadom zich dan veel en veel verder uit strekken. Reeds nu is de prop groter dan in de rampzalige da ;en van 1930 en nog steeds neemt zij in omvang toe. En daarom hoe vreemd het ook moge klin ken hoe eerder de lavaprop naar beneden komt, hoe beter het is. „Wat we nu beleven", zo schreeuwt de heer De Neve bo ven het dreunen der motoren en het gieren van de wind uit, „is slechts uitstel van executie". Eens moet die gloeiende klomp toch naar beneden komen en iedere dag langer betekent een grotere omvang van de te ver wachten catastrofe. Het ongeluk kige met zo'n vulkaan is, dat er geen peil op valt te trekken. Dat het komen moet is zeker, maar wanneer het komen zal. blijft een open vraag". GASDRUK ÏN KRATER VAN MERAPI STEEG. De gasdruk onder de nog steeds groeiende prop van de krater der Merapi is wederom gestegen, aldus een mededeling van de vul- canologische dienst. De uiterste top van de vulkaan is thans 3003 meter hoog tegen 8900 meter in 1952. WEEROVERZIt'HT. De Franse veiligheidsdienst is begonnen te onderzoeken of com munisten gepoogd hebben sabo tage te plegen aan de „Constel lation" van de „Air France", waarmede de Franse staatssecre taris voor Indo-China, Jacquet, van Indo-China naar Parijs zou vliegen. Kort voor het vertrek ontdek te de gezagvoerder van het toe stel, dat de benzine in de tanks een andere kleur had. Proeven toonden abnormale scheikundige reacties aan. Jacquet had een inspectiereis door Indo-China gemaakt. Het onderzoek te Saigon toon de aan, dat de benzine goed was, maar dat er verschil was in het mengsel van de kleurstof. Het vliegtuig is daarop van het vliegveld Tan Son Nhut vertrok ken. Het K.N.M.I. deelt mede: Gedurende het weekeinde zijn belangrijke veranderingen in de luchtdrukverdeling opgetreden. Een depressiegebied, afkomstig van de oceaan, breidde zich over de Britse eilanden uit tot nabij ons land. Dit voltrok zich in zó danig tempo, dat het Zondag in ons land nog bijna overal tot het einde van de middag droog bleef. In Zeeland begon het echter om streeks 17 uur te sneeuwen. De neerslagzone verplaatste zich echter maar uiterst langzaam in noordoostelijke richting, waarbij de activiteit van het front begon af te nemen. Achter het depres siegebied om, waarvan de kern zich bij de Faroër bevond trans porteerden noordelijke winden koude uit de poolstreken afkom stige lucht over de Britse eilan den naar het zuiden. Hierin kwa men bij temperaturen omstreeks het vriespunt sneeuwbuien voor. Na de frontpassage zal deze lucht over de Noordzee ons land bin nenstromen. Overdag is daarbij lichte dooi mogelijk, vooral in het westen van het land. De lucht is echter wel zo koud, dat tijdens opklaringen in de nacht opnieuw vorst zal optreden. Het weertype voor dé komende paar dagen kan het best gekarakteriseerd wor den met de term kwakkelweer. HET WEER IN EUROPA. In Parijs steeg Zondag voor de eerste maal in veertien dagen het kwik boven het nulpunt. In Frankrijk herneemt het verkeer langzaam zijn normale loop, naar mate de massa'k opgewaaide sneeuw smelten. Het vertrek van het Amerikaanse passagiersschip „United States" uit Le Havre werd Zondag zes uur vertraagd door harde zuidzuidoostelijke wind. In West-Duitsland scheen Zon dag de zon. doch het kwik kwam niet boven het vriespunt en er is een waarschuwing uitgegeven voor strenge vorst. Ook in België bleef het vriezen. Langs de kust viel 's avonds sneeuw. De verke politie in Doornik is tegen de kou gewa pend met draagbare verwar mingsapparaten. In Italië hebben Zondag Uvea vliegtuigen voedsel en levensmid- delen bij zes dorpen in de Abruz- zen, die door sneeuw zijn geïso leerd neergeworpen. Eén dezer dorpen is reeds meer dan een maand afgesloten. In Wenen vroor het ook Zon dag tussen vijf en tien graden. Uit het oosten nadert een nieuw koudefront de stad. Uit Casablanca wordt gemeld, dat in het Atlasgebergte 5.000 Marokkanen door de sneeuw zijn ingesloten. In een ander bergge bied zijn 25 blanke en 300 Marok kaanse houtkoolbranders inge sloten. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Maandag ochtend tot Maandagavond. ENKELE BUIEN. Veranderlijke bewolking met plaatselijk enige regen-, hagel- of sneeuwbuien. In het grootste deel van 't land overwegend ma tige wind uit Westelijke richtin gen. Temperatuur om het vries punt tot lichte dooi. DINSDAG 9 FEBRUARI. v.m. n.m. Breskens 5.37 6.05 Terneuzen 6.12 6.40 Hansweert 6.52 7.20 Walsoorden 7.02 7.30 ZON MAAN op onder op onder Febr. 8 8.10 17.40 9.33 9 8.08 17.42 9.56 0.49 10 8.06 17.43 10.25 2.14 11 8.04 17.45 11.04 3.34

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1