f sn de Wilson Eisenhowers persconferentie Nog weinig voortgang besprekingen Persconferentie van Maarschalk Papagos: Het weer in Europa HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN. Aanhoudend streven naar overeenstemming De Berlijnse conferentie U heeft een prachtige orstin WEERSVERWACHTING. De besprekingen van de „Kleine Commissie" te Paramaribo Geheimzinnige ziekte onder het wlid in Duitsland Tunnelbouw te Roosendaal De zelfmoord van majoor Edwin Armstrong DONDERDAG 4 FEBRUARI 1954. 9e Jaargang No. 3065. DIEVEN OVER HET ilS Sneeuw te Haiaga üe ex-sultan van Marokko Dul les wil herenigd Duitsland volledige vrijheid van handelen geven Weeroverzicht Belgisch vakverbond over sluiting van mijnen in Borinage Weerkundigen zien de vorst nog niet verdwijnen Ijzervreter schakelt over op textiel Generaal China ter dood veroordeeld Honderden doden bij plechtigheid bij Allahabad Fr angering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 Nft 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. fe'vüal SBE3W gt Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 1,i iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10.30 uur. President Eisenhower heeft Woensdag op een persconferentie te Washington verklaard, dat de Ver. Staten altijd moesten blijven pogen overeenstemming te berei ken over de onderwerpen, welke op het ogenblik in Berlijn door de ministers van buitenlandse za ken worden besproken. Hij ontving dagelijks verslagen Bij de familie B. aan de Mo lenstraat te Standdaarbuiten is een geldbedrag van 1500 gesto len, terwijl de dieven bovendien beslag 1 gden op een luchtbuks, en zilveren souvenirs en een rij bewijs. De dieven verschaften zich toe gang tot de woning door het uit toreken van een raam. De politie speurde rand de woning en kwam terecht op het ijs van de rivier de Mark, waarop het rij bewijs van de heer B. werd te ruggevonden. Verschediene spo ren van de dieven werden op toet ijs gevonden. Zij hadden van de dichtgevroren Mark gebruik gemaakt om te ontkomen. van Foster Dulles, die zijn best deed om tot regelingen te komen welke logisch waren en pasten in het wereldbeeld. Er bestond vol gens de president geen grote re den om te veronderstellen, dat op de conferentie grote successen zijn behaald, doch men moest blij ven pogen, zo zei hij. Geen gerinkel met atoom bommen. De president liet zich afkeu rend uit over bombastische groot spraak met betrekking tot de Amerikaanse kracht op atoomge bied en verspreiding van hyste rische vrees. Rijpe en verstandige volken moesten de wereldvraag stukken onder de ogen zien en het beste doen wat in hun vermo gen lag. Volgens Eisenhower zou het beeld van een Amerika, dat zich rustig wijdt aan zijn eigen ken, een vijand meer vrees aan jagen dan grootspraak. Enig gebrek aan enthousias me in Indo-China? Over Indo-China sprekend zei Eisenhower, dat het hart en de ziel van het volk daar de grootste factor voor welslagen of misluk ken is. Er bestaan enige bewijzen van gebrek aan enthousiasme, zo verklaarde hij. Gevraagd om commentaar op de militaire ont wikkeling in Indo-China zei de president, dat de toestand zo lang critiek was geweest, dat 't moei lijk was een periode aan te wijzen waarin een dergelijke toestand critieker was dan normaal. In geheel Spanje heerst op het ogenblik een koudegolf. Te Ma laga, in het uiterste zuiden van het schiereiland, heeft het voor het eerst sinds 1882 gesneeuwd. Naar Franse diplomatieke krin gen Woensdag hebben medege deeld zal de ex-sultan van Ma rokko, Sidi Mohammed Ben Yoessef, ongeveer 3 weken op Madagascar doorbrengen, vóór dat hij wordt overgebracht naar Tahiti in de Stille Oceaan. Men heeft de ex'sultan vorige week uit Corsica weggevoerd, waar hij onder bewaking van Franse politie verbleven heeft sinds hij in Augustus werd afge zet. De Berlijnse conferentie is ook gisteren niet over het dode punt, waarop de besprekingen over de toekomst van Duitsland zijn aan geland, heen gekomen. Molotow heeft ook Woensdag geweigerd in te gaan op de Westelijke voor- stelLen voor vrije verkiezingen in Duitsland. VERDER AFNEMENDE WIND. Het K.N.M.I. deelt mede: In de luchtdrukverdeling ko men nu veranderingen voor. Het hogedrukgebied boven Scandina vië trekt langzaam in ongeveer zuidelijke richting, waarbij ech ter een verbinding tot stand kwam met een belangrijk hoge drukgebied op de oceaan ten wes ten van Ierland. Er strekt zich thans een zeer langgerekte brug van hoge luchtdruk uit, van Mid den-Rusland over het zuidelijk deel van de Oostzee en de Noord zee naar de Britse eilanden en vandaar de hele oceaan over tot nabij New Foundland. Langs de zuidflank hiervan stroomt nog voortdurend koude continentale lucht over Europa naar het westen. Wel is de aan gevoerde lucht thans niet meer zo koud en komen er wat meer wolkenvelden in voor, waaruit -hier en daar wat lichte sneeuw valt. Overdag zijn in deze lucht maximumtemperaturen mogelijk van ongeveer nul graden. Langs de noordflank van de ge noemde brug van hoge luchtdruk is een depressie langs Noord- Scandinavië naar het oosten ge trokken. Dezie bracht langs de kust van Noorwegen dooi. Een front ervan dringt uiterst lang zaam naar het zuiden door maar zal het weer in Nederland waar schijnlijk niet voor vanavond kunnen beïnvloeden. Een volgen de krachtige en diepe depressie nadert IJsland. Deze zal zich in oostelijke richting uitbreiden en een nieuwe aanval op het hoge drukgebied ondernemen. Maximumtemperaturen. De maximumtemperaturen van Woensdag: Eelde 1Leeuwarden 1 Den Helder —2; Ypenburg 1; Schiphol -0; De Bilt —3, Twen- the —2; Vlissingen 1; Woens- drecht 2; Eindhoven 3 en vliegveld Zuid-Limburg —6 gra den. Het bestuur van het socialisti sche algemene Belgische vakver bond heeft een communiqué uit gegeven, waarin wordt verklaard dat het A.B.V.V. de sluiting van de zeven mijnen in de Borinage op 15 Maart niet zal accepteren en zich met alle kracht tegen deze maatregel zal verzetten. Om de Belgische mijnen te redden, zo heet het, zijn aanzienlijke inves teringen en een grondige reorga nisatie een eerste vereiste. Het bestuur van het A.B.V.V. acht daarom het ogenblik aangebro ken onverwijld over te gaan tot een nationalisatie der Belgische mijnen. Het verbond zal alles in het werk stellen om deze nationa lisatie zo spoedi? mogelijk te ver wezenlijken. De vulkaan de Stromboli, die in de afgelopen drie dagen uit 3 kraters lava spuwde, is thans weer vrijwel tot rust gekomen. Charles Wilson, de Amerikaan se minister van Defensie, heeft op zijn wekelijkse persconferen tie de Amerikaanse pers ver zocht, „het rammelen met de atoombom" achterwege te laten. Wilson betreurde het, dat er zo nadrukkelijk gesproken werd over president Eisenhowers nieuwe militaire program met betrekking tot atoomwapens en vergeleek deze neiging met het „sabelgerinkel" in het verleden. De Amerikaanse minister van Defensie zei, dat hij meer na druk zou leggen op het feit, dat de Ver. Staten militair sterk moeten zijn zo lang zij voor de mogelijkheid van oorlog staan, doch dat zij geen agressieve be doelingen hebben. Wilson zei een en ander naar aanleiding van pogingen van journalisten om hem te bewegen tot een antwoord op de vraag of de Ver. Staten gebruik zullen maken- van atoomwapens in een nieuwe oorlog zoals die in Korea of ingeval de Koreaanse oorlog zou gorden hervat. Naar Wilson verklaarde, kon hij niet meedelen wat de Ameri kaanse militaire plannen zijn als China de oorlog in Korea zou hervatten. Wel zei hij, dat atoomwapens gebruikt zouden worden wanneer de president en de militaire leiders van oordeel zijn, dat zij nodig zijn ter be- senerming van vrijheid der Ver. Staten. Atoomwapens werden geschikt als tactische wapens, aldus Wilson. Hij zag niet in waarom een kanon niet gebruikt zou worden omdat het even veel waard was al§. 100 kanonnen. Het gebruik van de atoomwa pens voor vergeldingsdoelein den zou afhangen van de plaats van het conflict, de omstandig heden er van en van het land, dat aangevallen zou worden, zo verklaarde Wilson. Wilson maakte duidelijk onderscheid tussen vergeldingswapens en tactische atoomwapens. Hij heeft ook de door hem be loofde tegenvoorstellen nog niet ingediend. Eerst op aandrang van minister Eden verklaarde hij aan het einde van de zitting, dat hij Donderdag met zijn tegenplan zal komen. De zitting, die de minis- ters Woensdag in de Russische ambassade hielden, bestond uit een vruchteloze woordenstrijd over de vraag of een verenigd Duitsland automatisch van de Europese verdedigingsgemeen schap deel zal uitmaken of niet. Ofschoon alle drie de Westelijke ministers categorisch verklaar den, dat zij Duitsland geheel en al vrij willen laten te beslissen of het in de gemeenschap wil blij ven, hield Molotol het tegendeel staande. Hij wees op het artikel an het E.V.G.-verdrag, waarbij de duur van het verdrag op vijf tig jaren wordt gesteld en was weer niet voor de Westelijke te gen-argumenten vatbaar. Dat de conferentie met al dat passen op de plaats blijft maken, blijkt ook uit het feit, dat de ministers an dermaal geen afspraak gemaakt 9? 99 medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. Minder wind. Enkele overdrijvende wolken velden met plaatselijk wat lichte sneeuw. Matige tot zwakke wind tussen oost en noord, maar in het noorden van het land la ter veranderlijk. In dg ochtend matige, in de middag lichte vorst. VRIJDAG 5 FEBRUARI. v.m. n.m. Breskens 2.48 3.15 Terneuzen 3.23 3.50 Hansweert 4.03 4.30 Walsoorden 4.13 4.40 ZON MAAN op onder op onder Febr. 5 8.15 17.34 8.42 20.29 6 8.13 17.36 8.58 21.55 7 8.12 17.38 9.15 23.22 8 8.10 17.40 9.33 9 8.08 17.42 9.56 0.49 10 8.06 17.43 10.25 2.14 Ook Woensdag was het in Europa bitter koud, hetgeen in vele landen tot ongerief, schade en sterfgevallen leidde. Reuters correspondenten meldden hierom trent het volgende. BELGIE. Acht doden in de afgelopen vijf dagen. Nabij Brugge is gevoetbald. Toen de spelers na de westrijd het veld verlieten, zakte de scheidsrechter, door de koude be vangen, ineen. Hij is later over leden. De laagste temperatuur in Bel gië werd te Spa waargenomen waar het kwik tot 30 graden on der het nulpunt daalde. Van Na men tot aan de Franse grens is de boven-Maas geheel dicht ge vroren. WEST-DUITSLAND. Frankfortse weerkundigen voorspellen dat de hevige koude in West-Duitsland binnen enkele dagen afgenomen zal zijn. Tot dusverre is slechts één persoon door de koude overleden. FRANKRIJK. Kouder dan het ooit sinds men senheugenis is geweest. Woens dag zestien doden, waardoor het aantal doden, sinds de strenge koude twaalf dagen geleden be gon, tot zeventig is gestegen, hieronder de door de bittere kou de veroorzaakte achttien sterfge vallen in Algiers inbegrepen. De meeste slachtoffers waren daklo ze zwervers of kinderen en oude, in onverwarmde hutten en keten wonende mensen. De weerkundigen zien nog geen einde aan de periode van strenge vorst. In Frankrijk rees slechts in de Rivièra de temperatuur boven het vriespunt. Door de straten van sommige, van de buitenwereld afgesneden bergdorpen, zwerven 's nachts wolven en wilde beren, op zoek naar voedsel. De ongeveer 2.000 daklozen van Parijs zijn thans allen in politie- bureaux of gereed gemaakte noodverblijven ondergebracht. De Franse regering heeft vier mil- lioen frank ter beschikking van hulpverleningsorganisaties ge steld. WENEN. Tot nu toe zes doden, waarvan vijf door gasverstikking om het leven zijn gekomen en de zesde, een 78-jarige man, op straat de bevriezingsdood stierf. Verbin dingsstukken der gasbuizen za ten door de vorst losser, waar door gasverstikking kon optre den. ZUID-SLA VIE. Een groot gedeelte van het ver keer is door sneeuwval stilge legd. Bij hevige sneeuwval in Servië zijn tien personen om het leven gekomen, terwijl er vier -/orden vermist. Particulieren kunnen geen brandstof meer ver krijgen. ENGELAND. Tenminste dertig doden, waar onder negentien door het ijs ge zakte en verdronken kinderen. In Zuid-Oost-Kent zijn vijf dor pen geheel en veertien gedeelte lijk van de buitenwereld afgesne den. Van het noorden af wordt het weer in zuidelijker streken gelei delijk wat warmer. Op de Schotse wegen dooit het. DENEMARKEN. Woensdag iets warmer. Mini- mum-temperatuur zeven graden onder nul (Celsius). ITALIË. Sneeuwstormen in het bergge bied van midden-Italië, waar hon derden dorpen reeds gedurende verscheidene dagen zijn geïso leerd. In een dorp zijn drie kin deren overleden. TRIEST. Hier woedde Dinsdag j.l. een storm, waardoor ongeveer 200 personen verwondingen opliepen. Een der gewonden, een meisje, is Woensdag overleden. Toen na een operatie op de „struisvogelman", de Sieiliaan Salvatore Scandurra, waarbij 27 pennemesjes, spijkers, een meta len ketting en een menigte ande re voorwerpen uit de maag van de patiënt waren verwijderd, de nonnen van net ziekennuis ue zie kenkamer binnenkwamen, von den zij de patiënt uitgestrekt op een Kaai ueu zonuei laKens en dekens. Salvatore had juist, over weldigd door een plotselinge hon ger, al het beddegoed verorberd bij wijze van ontbijt. „Ja, wat wilt u", verklaarde zijn schoonvader, „U hebt hem zijn ijzer onthouden" en hij haal de het verhaal op hoe de ijzer vreter bij de laatste verkiezings campagne eveneens het autostuur nad opgegeten van de candidaat, die hij rondreed. een bezoek aan Griekenland te brengen. Zij verlangt er echter naar Griekenland te leren kennen en hoopt in de toekomst nog eens een bezoek te kunnen brengen. I Maarschalk Papagos zei, dat In een bijeenkomst met een groot aantal journalisten in de Griekse legatie, heeft de eerste minister van Griekenland, maar schalk Papagos, op een hem ge stelde vraag geantwoord, dat het voor hem een grote eer was gis- liet Helleense volk zeer bli.i zal termiddag bij de Koningin de zijn, om de Nederlandse vorstin lunch te gebruiken. te ontvangen. „Ik heb veel horen spreken ..Het zal dan een prachtige en over uw Koningin, over deze op- j spontane ontvangst worden en merkelijke persoonlijkheid. Nu niet een georganiseerde". heb ik me daarvan zeil reken- schap kunnen geven. Ik wens u geluk met uw prachtige vorstin, die ook zo eenvoudig is. Wij wa ren allen ten zeerste geroerd door haar verschijning. U heeft een grote Koningin". 1 Jesgevraagd zei maarschalk Papagos, dat het voor Koningin Juliana niet mogelijk was dit jaar Waroehioe Itote, de 32-jarige Kikoejoe die bekend is onder de naam „Generaal China", is giste ren ter dood veroordeeld. Hij heeft bekend de leiding te hebben gehad van meer dan 4000 Mau Mau-leden. De moeilijkheden bij de be sprekingen van de „Kleine Com missie" duren nog altijd voort. Dinsdag zijn de besprekingen afgebroken waarna de voorzit ters van de 3 delegaties bijeen zijn gekomen om te trachten in onderling overleg tot nadere be sluiten te komen. Minister Kernkamp is zover hersteld, dat hij weer aan de be sprekingen heeft deelgenomen. Het is intussen wel duidelijk Onder de hazen in W.-Duits land heerst een geheimzinnige ziekte, die dolheid veroorzaakt. De epidemie, die naar de „Sued- deutsche Zeitung" uit O.-Duits- land afkomstig is, heeft zich reeds tot de Rijn verbreid. Ook vossen en herten bi ijl en van de ziekte te lijden te hebben. Om verdere verspreiding var. de epidemie, waarvoor men tot dusverre geen bestrijdingsmiddel heeft gevonden, tegen te gaan, is men er in enige Westduitse staten, zoals Sleeswijk-Holstein, toe overgegaan, het wild door middel van klopjachten en door de dieren in hun holen te vergassen, uit te roeien. Volgens deskundigen kan het jaren, zo niet tientallen jaren duren, voordat men de epidemie heeft bedwongen. geworden, dat er geen kans be stond, dat Woensdag' de bespre kingen beëindigd konden wor den. Dit zou wel het eind van de week worden. Waarnemers zijn er nog altijd van overtuiga, dat er wel een oplossing voor de moeilijkheden te vinden is. De tweede lezing van het ontwerp statuut van 13 Mei 1952 is be ëindigd, waarbij enkele geschil punten, die waren blijven be staan, buiten behandeling zijn gelaten. Zoals gemeld is men inmiddels begonnen met het sa menstellen van de toelichting hierop. Een drie honderd Hindoepel grims, die nabij Allahabad deel namen aan een zuiveringsplech tigheid aan de Ganges, de heilige rivier van de Hindoes, zijn Woensdagochtend, toen de me nigte zich te water wilde bege ven, in het gedrang om het leven gekomen. Een dag eerder waren reeds zes pelgrims omgekomen i een veertigtal gewond in een gedrang bij een brug. die 'eidt naar de „choemb mela", de „krui- kenmarkt", nabij Allahabad. Drie miilioen Hindoe= ziin bij eengekomen voor het „feest van de kruikenmarkt". dat eens in de twaalf jaar wordt gehouden. Woensdag was de eigenlijke dag van de plechtigheid, maar Dinsdag namen reeds tallozen een bad in de rivier ondanks de kou en stromende regen. De menigte kwam in beweging toen zes „sahdoes", heilige man nen. 'angs de oever van de rivier lieoen. De plech+'gbeid werd bijge woond door de Indische president dr Radjendn Prasad en de eerste minister Djawaharlal Nehroe. Officieel is Woensdagavond te Nieuw Delhi bekendgemaakt, dat Woensdag 315 personen om het leven zijn gekomen en een dui zendtal gewond in het gering bij een religieuze Dlechti^heid in het "pbied van Allahabad. Wellicht zal het aantal doden nog st'igen, aangezien vele pel grims door de rivier werden mee gesleurd, aldus de verklaring. hebben over de datum, waarop hun geheime besprekingen zullen beginnen. De enige verrassing waarvoor Molotof Woensdag zorgde, was een voorstel om het Duitse volk door een volksstemming te laten uitmaken of het a] dan niet een vredesverdrag wenst. Van Westelijke kant werd zulk een procedure niet aanvaard. Bi- dault en Eden wezen het plan af. De Franse vertegenwoordiger zeide, dat dit voorstel geheel en al aan de zaak voorbij ging. Het ging ervan uit, dat er tegenstel lingen bestonden tussen de ver dragen van Bonn en een vredes verdrag. Maar de Westelijke mi nisters wensten deze stelling niet te accepteren. Zij geloofden eer der, dat de meerderheid van het Duitse volk beide zou willen. Daarom zou het absurd zijn het Duitse volk voor de keuze tussen beide te stellen. Een woordvoerder van de Brit se delegatie voegde daar na de zitting nog aan toe, dat men het Duitse volk moeilijk zou kunnen laten stemmen over een vredes verdrag, zolang het niet de in houd daarvan kende. Molotof hield twee lange rede voeringen, de andere ministers beperkten zich tot korte opmer- ,ringen. Molotof concentreerde zijn aanvallen andermaal op de verdragen van Bonn en Parijs. Bidault antwoordde daarop, dat de Europese gemeenschap welis waar voor vijftig jaren was be doeld. maar dat de Duitse ver plichtingen practisch zouden ver vallen wanneer de bondsrepu bliek ophield te bestaan. Duits land zou dan de vrije keuze heb ben en de Westelijke landen had den vertrouwen genoeg om de uitslag van deze keuze af te wachten. Wanneer in de conven ties van Bonn al de wens werd uitgesproken, dat een verenigd Duitsland de verplichtingen der bondsrepubliek zou overnemen, dan nam dit nog niet weg, dat Duitsland absoluut vrij bleef om zijn eigen keuze te maken. Toen Molotof zich daardoor nog niet liet overtuigen, verklaar den de Westelijke ministers, op voorstel van Dulles, zich bereid het voorstel-Eden te leggen, dat een regering voor geheel Duits land niet alleen de bevoegdheid zal hebben internationale rechten en verplichtingen van de beide bestaande Duitse regeringen over te nemen, doch ook zulks te weigeren. Eden voegde daaraan toe, dat het een erkende algeme ne grondslag van internationaal recht was. dat een nieuwe staat niet door de politieke verplichtin gen van zijn voorganger kan ge bonden worden, hetzij hij uit drukkelijk verklaart deze ver plichtingen over te nemen. De Russische minister liet zich echter door al deze argumenten niet overtuigen. Het E.V.G.-ver drag was en bleef voor hem een militaire groepering van Euro pese landen, die gericht was te- gpn andere Europese landen en Duitsland zou „door dreigemen ten" van de Westelijke landen gedwongen worden zich bij deze groepering aan te sluiten. Andermaal trachtten de Weste lijke ministers vergeefs Molotof te brengen tot een bespreking van concrete plannen voor een Duitse hereniging. Het enige wat zij ermee konden bereiken was, dat de Russische minister beloof de vandaag met zijn tegcnplan- nen te komen. Aan de vruchteloze discussie was oen terugblik van Molotof op de vóóroorlogse politiek, waar mee hij wilde bewijzen, dat Cham berlain mede schuldig was aan Hitlers aanval op Polen, vooraf gegaan. Te Roosendaal zal op 23 Juni de pres.-directeur van de Neder landse Spoorwegen. Ir. F. K. den Hollander de eerste spade in de grond steken voor de bouw van een voetgangerstunnel onder de spoorlijnen Roosendaal-Belgie en Roosendaal-Zeeland. Reeds vele jaren wachten de Roosendalers op de bouw van deze tunnel aangezien de in het centrum van de stad liggende overweg' gedurende een groot deel van de dag is gesloten. Op 23 Juni worüt tevens het grote spoorwegfeest, dat Roo sendaal 10 dagen lang zal bezig houden geopend. Herdacht wordt het 100-jarig bestaan van de lijn Roosendaal-Antwerpen. „Majoor Armstrong heeft ver leden jaar een lid van mijn sub commissie meegedeeld dat hij er zich ernstig ongerust over maakte, dat sommige van zijn uitvindingen ter kennis kwamen van Sowjetrussische spionnen", aldus verklaarde senator Mc Carthy. voorzitter van de Ameri kaanse bedrijvigheid, te Was hington. De 62-jarige majoor Edwin Armstrong, een deskundige en uitvinder op radio- en radarge- bied, heeft, als gemeld te New York zelfmoord gepleegd door uit het raam van de 13 verdie ping van een gebouw te sprin gen, „Armstrong heeft mijn onder- de was belegd. zoeker David Schine indertijd meegedeeld, dat in 1945 een particuliere overeenkomst tus sen Amerikaanse en Sowetrus- sische regeringspersonen was gesloten, op grond waarvan een Amerikaanse torpedobootjager. uitgerust met de nieuwste vin dingen op radargebied. ter be schikking van de Sowj et-Unie zou worden gesteld. Deze over eenkomst is inderdaad, zij het ook enige tijd later, uitgevoerd. Dit heeft gemaakt, dat de Rus sen onze gelijke werden op ra- dargebied". Senator McCarthy besloot met de mededeling dat het onder- i houd tussen Armstrong en Schi ne op verzoek van eerstgenoem-

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1