Fundamentele overeenstemming te Berlijn oWS f ranse president Coty geïnstalleerd Zuid-Korea en het Koreaans bestand Mau-Mau aanval op boerderij afgeslagen Amerikaanse Dakota maakte noodlanding Bescherming Burgerbevolking groeit goed Fanfani bereid om regering te vormen Be conferentie te Berlijn Amerika wenst geen bijeenkomst algemene vergadering Geen afdaling van Prof. Piccard Britse matroos veroordeeld De hereniging van Korea KOREA WEERSVERWACHTING. HOOGWATER ZON-en MAANSTANDEN. Eindelijk een onderdak gevonden Dankbrief van Koningin Juliana aan Eisenhower •i Frankering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Noordstraat 55-57 Terneuzen Redactie-adres: Telefoon 2073 en 2510 NA 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,35 'per kwartaal; per maand 1,80; per week 43 cent. Losse nrs 8 ct. MAANDAG 18 JANUARI 1954. 9e Jaargang No. 3050. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 15 ct.; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels XJ iedere regel meer 20 cent. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 10.30 uur. Een woordvoerder van het Brit se ministerie van Buitenlandse Zaken heeft Zondag bevestigd, dat men bij de voorbereidende be sprekingen over een plaats van samenkomst voor de ministers van Buitenlandse Zaken der vier grote mogendheden te Berlijn tundamentele overeenstemming heeft bereikt. Volgens mededeling van de Amerikaanse ambassade in de Sowjet-Unie zal ambassadeur Bcfhlen deelnemen aan de vier- magendhedenconferentie te Ber lijn. Waarschijnlijk zal hij op 22 Januari aan boord van zijn par ticuliere vliegtuig Moskou ver laten. De Britse ambassadeur, Hay- ter, zal zich, in gezelschap van zfjn eerste secretaris, eveneens naar Berlijn toegeven. Louis Joxe, de Franse ambassadeur, is, naar verluidt, reeds uit de Rus sische hoofdstad naar Parijs vertrokken, waar hij overleg met zijn regering zal plegen, alvo rens naar Berlijn te gaan. Amerika heeft meegedeeld, dat het tegen bijeenroeping van de algemene vergadering dei- Ver. Naties is, zoals voorgesteld dóór de voorzitster, mevr. Vid- jaja Laksjmi. In een desbetref fende brief aan de secretaris generaal, die ten behoeve van de voorzitster der algemene ver gadering de onderscheidene landen heeft gevraagd of zij al dan niet voorstander van een dergelijke bijeenroeping zijn, zegt de Amerikaanse regering, dat zij niet vóór 22 Januari in staat zal zijn te beoordelen of genoemde vergadering voor het algemeen belang zal zijn. In de brief wordt verder opgemerkt, dat de Ver. Staten er zich van bewust zijn, dat een meerder heid van het aantal leden ver eist is voor een bijeenroeping. Prof. Piccard heeft in een brief aan „Le Monde" ontkend, dat hij dit voorjaar een poging aal doen, om zijn diepterecord te breken. Hij zou met zjjn ba thyscaphe in de nabijheid van Mapels duiken, waar de zee niet dttep genoeg is om het wereld record van 3150 meter te kun nen verbeteren. Prof. Piccard vestigde zijn record in de zomer van het vorige jaar in de\ Golf van Napels. De Britse 21-jarige Eric Ja- «nes Phillips is door een Brits krijgsgerecht veroordeeld tot 2 jaar gevangenisstraf en ontslag uit de dienst bij de Britse vloot wegens het toebrengen van sdhade aan 31 manometers en 2 snelheidsmeters aan boord van het vliegdekschip „War rior". Deze beschadigingen wer den op 25 December van het vo rig jaar aangebracht. De vier ministers van Buiten landse Zaken zullen afwisselend in het gebouw van de geallieer de bestuursraad in West-Berlyn en in dat in Oost-Berlijn, waar de Sowjetrussische ambassade is ondergebracht, vergaderen. Er zal elke week van vergader plaats worden gewisseld, aldus is medegedeeld in een Zondag avond door de vertegenwoordi gers van Groot-Brittannië, Frank rijk, de Verenigde Staten en de Sowjet-Unie gezamenlijk uitgege ven communiqué. In de eerste week zal in het gebouw van de geallieerde be stuursraad worden vergaderd, de tweede in dat der Sowjetrussische ambassade, de derde week weer in West-Berlijn en daarna zal over de plaats van samenkomst worden beslist al naar gelang 't verloop der besprekingen dit wenselijk maakt. Er zijn deskundigen benoemd voor het treffen van een aantal voorbereidingen van technische aard, aldus het communiqué. Aan de thans bereikte overeen stemming over de plaatsen van samenkomst voor de besprekin gen der Britse, Franse, Amerir kaanse en Sowjetrussische mi nisters van Buitenlandse Zaken die 25 dezer te Berlijn zullen be ginnen, zijn tien vergaderingen, waarvan de laatste 12 uur heeft geduurd, vooraf gegaan. Van gezaghebbende Britse zij de is vernomen.dat de na 52 uur van beraadslagingen bereikte overeenstemming over de verga derplaatsen is gegrondvest op 'n ,,iöogal laat" Russisch voorstel op cfe laatste bijeenkomst. Het was aanvaard, omdat de Westerse mo. gendheden vonden dat menings verschillen over procedurezaken het begin der vier-mogendheden- besprekingen niet moesten ver tragen. De drie Westerse bevelhebbers van Berlijnse sectoren hebben de Sowjetrussische vertegenwoordi ger meegedeeld, dat zij verwach ten dat de Westerse journalisten op de bijeenkomsten in de Sowjet- sector van Berlijn in staat zullen worden gesteld hun werk naar behoren uit te voeren. De Russische vertegenwoordi ger is niet- gevraagd er voor te zorgen dat er toereikende tele fonische verbindingen tussen het gebouw der Sowjetrussische am bassade en West-Berlijn zijn. BONN VOLDAAN. In Westduitse regerings- en op positiekringen heerst voldoening over de bereikte overeenstem ming over de vergaderplaatsen te Berlijn. de kapper met eet aparte cachet markt 16 - brouwerystr. y terneuzti ook voor geverfd en moeilijk haar inviduele haar- en huid verzorging dépositaire „Lancöme" s.s. „DUIVSNDIJK" VERLOOR SCHROEF. Het 8338 to.r.t. metende s.s. „Bui tendijk" van de Holland-Amerika- Lijn, onderweg vjm Rotterdam naar Cristobal, heeft geseind dat het op 570 mijl W.Z.W. van Fayal (Azoren) zijn schroef verloren heeft. De sleepboot „Zwarte Zee" van L. Smit en Co's internationale sleepdienst is van Fayal vertrok ken om assistentie te verlenen. Men hoopt heden het schip te bereiken. Op een plechtige bijeenkomst Op het Elyseè heeft René Coty, Zaterdagochtend het president schap van Vincent Auriol, overge nomen. Terwijl kanonnen aan de oever van de Seine 21 salvo's af vuurden, ontving de nieuwe pre sident de versierselen van het grootkruis in de orde van het le gioen van eer, de hoogste Franse onderscheiding. De aftredende president ver klaarde, dat het werk van na tionaal en internationaal herstel nog verre van voltooid is. „De in stellingen behoeven zorgvuldige verbeteringen, die onmisbaar zijn voor het vlot functionneren van 't parlementaire apparaat", aldus Auriol. „Het gezag, de on afhankelijkheid en de doeltref fendheid van de staat worden be dreigd. Onze economie staat slechts gedeeltelijk op hetzelfde peil als die van buitenlandse con currenten. Talrijke Franse gezin nen wachten nog op een dak boven hun hoofd en op de moge- De Zuidkoreaanse president, Syngman Rhee, heeft Zaterdag het tijdstip tot wanneer Zuid- Korea zich aan de wapenstil standovereenkomst zal houden, met 90 dagen verlengd. Vorig jaar had Rhee de Ame rikaanse onderminister van Buitenlandse Zaken, Robertson, meegedeeld, dat zijn land de bestandsovereenkomst 90 dagen lang na de dag waarop de po litieke conferentie zou moeten beginnen, 26 October, in acht zou nemen. Rhee deelde Zaterdag op een persconferentie te Seoel mede, dat hij zich over 180 dagen te Een Dakota van de Amerikaan se luchtstrijdkrachten heeft Zon dagmiddag een noodlanding ge- j maakt nabij het vliegveld Eelde. j Omstreeks vijf uur ving de ra- j diokamer van de luchthaven Eel- de een noodsein op van de Dako- ta. Het toestel seinde dat beide motoren weigerden en vroeg eventueel een noodlanding op de banen te mogen maken. Op het zelfde ogenblik zag de verkeers toren het toestel zeer laag over de thans rustige maar ander zo drukke verkeersweg scheren. De piloot van het toestel slaag de erin de Dakota neer te zetten op een drassig grasveld, dat aan de landingsbanen grenst. De bemanning bestond uit een groep leden van de Amerikaanse luchtstrijdkrachten, die Zondag ochtend om ruim half twaalf uit Stockholm was vertrokken. Het toestel had als bestemming de Engelse luchtbasis Bovingdon. De vlieger-instructeur Robert F. Templeton verklaarde dat hij op ongeveer 8000 voet boven N.O. Groningen moeilijkheden met de motor had gekregen. Toen men over wilde schakelen op de reser ve tanks bleek ook de tweede motor te weigeren. Templeton, die reeds enige ja ren over Holland heeft gevlogen wist van Eelde alleen dat men er een richtingbaken had. Het toe stel verloor aanmerkelijk aan hoogte. Men was voornemens in de buurt van Groningen een nood landing te maken. Opeens zag men onder zich de contouren van het vliegveld Eelde. Nadat de ra dio-telegrafist een noodoproep had uitgezonden, kreeg hij con tact niet de verkeerstoren van Eelde, die hem de windrichting aangaf. Men besloot een noodlan ding te makeii op de landingsba nen. Opeens dook een grijze ver keersweg op, gevolgd door een brede sloot, waarachter een gras veld. Tot de landingsbanen kon men niet komen. Men slaagde er in de kist veilig neer te zetten op een golfbaan, dat nog een onder deel van het vliegveld vormt. Templeton toonde zich zeer verheugd dat men veilig hier had kunnen landen en bracht hulde aan de radiomensen van 't vlieg veld. Men heeft waarschijnlijk te doen gehad met een bevroren car burateur. Heden zal men trach ten het toestel weer in gereed heid te brengen. Naast de uit vier man bestaan de bemanning waren er tien le den van de Amerikaanse lucht strijdkrachten in het toestel aan wezig. Zij allen zijn overgebracht naar een hotel in Groningen. New Yorkse radiozenders heb ben gemeld, dat de Zuidkore aanse president, Syngman Rhee, 23 April als de datum beschouwd waarop Zuid-Korea vrij is te po gen Korea te herenigen op de manier die hij, Syngman Rhee, kiest. Het bericht was uit Seoel afkomstig. rekenen van 26 October vrij beschouwt om elke stap te ne men, die hij wil. Hij zeide, dat zijn eerdere verklaring, dat hij het bestand 90 dagen in acht zou nemen na het begin van de conferentie, onverschillig wanneer deze zou beginnen, verkeerd was begre pen. Rhee zeide zelf aan dit mis verstand schuldig te zijn, omdat hij niet duidelijk was geweest. 90 Dagen van 180 waren voor de voorbereidende besprekingen en 90 voor de politieke confe rentie, aldus Rhee. Op de vraag, wat Zuid-Korea zal doen na het verstrijken van genoemde periode, antwoordde Rhee: „Dat kan ik, noch onze bondgenoten, noch onze vijanden zeggen. Maar er moet iets gebeu ren. Wij kunnen niet rustig zit ten afwachten". De president zeide er niet aan te twijfelen, dat de niet-gerepa- trieerde gevangenen zullen wor den vrijgelaten, nadat zij door de Indiase bewakingstroepen op 20 Januari zijn overgedragen. Zij zouden dan de burgerlijke status krijgen, doch Rhee had de indruk dat net merendeel van hen zou willen toetreden tot het Zuidko reaanse leger. Over de voortgang bij de we deropbouw van zijn land was de president tevreden, maar hij oefende critiek op het werk van vorige hoofden van de organisa tie der N. V. voor het herstel van Korea (Unkra) en het bu reau voor economische samen werking. In plaats van millioe- nen dollars uit te geven voor de invoer van steenkool en kunst meststoffen uit Japan had men fabrieken in Zuid-Korea moeten bouwen. Rhee heeft meer dan genoeg van zijn nationale vergade ring. President Syngman Rhee heeft meegedeeld, dat hij binnenkort zal bekendmaken, dat de huidige nationale vergadering haar be voegdheid om het volk te verte genwoordigen heeft verloren. Hij zeide meer dan genoeg van de af gevaardigden te hebben. De president was vooral niet te spreken over het feit, dat de vergadering zijn voorstel om 'n senaat in te stellen, heeft ver worpen. Politieke waarnemers zijn van oordeel, dat, indien Rhee zijn dreigement zou uitvoeren, dit zeer ongunstig zou zijn voor de kansen van de meeste afge vaardigden om toij de verkiezin gen in Mei te worden herkozen. Rhee verklaarde niet van plan te zijn, zijn kabinet te wijzigen. Hij deelde tenslotte mee, dat hij een nieuw onderzoek heeft ge last in de zaak van Tsjoeng Koek E'oen, de hoofdredacteur van een regeringsgezind blad, die vorige maand als communistische spion ter dood werd veroordeeld. Er is voor Tsjoengs terechtstelling nog geen datum vastgesteld en de veroordeelde heeft tot dusverre geen hoger beroep aangetekend. De president toonde zich zeer ingenomen met de benoeming van luit.-generaal John Coulter tot algemeen vertegenwoordiger van de Unkra. Deze benoeming luidde z.i. een nieuw tijdperk ih de economische geschiedenis van Korea in. lijkheid om door hun werk een waardig bestaan in 'n rechtvaar diger en beter georganiseerde maatschappij te verkrijgen". „In Indo-China doorstaat de Franse unie een oorlog, die zwa re offers vraagt. In een wereld, die nog door wantrouwen en Frankrijk zijn moeilijke missie voor 'recht en vrede", zo vervolg de aftredende president. Gedu rende de zeven jaren van zijn be wind had Frankrijk gewerkt aan zijn herstel, waardoor het land geleidelijk z'n kracht terugkreeg. In warme bewoordingen liet spreker zich uit over de hoeda nigheden van zijn opvolger en be sloot met de wens, dat Frankrijk het einde van de „grote slapeloos heid van de wereld" tegemoet kan zien. In zijn antwoord noemde Coty zijn voorganger „de president van nationaal herstel". Ook al was de wederopbouw dan nog niet voltooid, er was toch reeds prachtig werk verricht. „Altijd en overal hebt gij alle harten we ten te winnen met uw waardig heid, uw eenvoud, uw nobele ka rakter en met de edelmoedigheid van uw gevoelens". De nieuwe president sprak tenslotte de wens uit, dat Auriol na te zijn uitgerust bereid zal blijven de re publiek en de Franse unie te die nen. De plechtigheid werd over alle Franse radio- en televisiezenders uitgezonden. De heer en mevrouw Auriol vertrokken Zaterdag per vlieg tuig naar hun buitenverblijf te Muret, bij Toulouse, van waar z? later voor een vacantie naar Si cilië zullen gaan. Duizenden Parijzenaars juich ten Coty en Auriol toe, toen tA zich in een open auto van het pa- eis van de president naar het stadhuis begaven. Honderden le den van de republikeinse garde hielden de enthousiaste toeschou wers in bedwang. Ten stadhuize werd de nieuwe president door de voorzitter van de gemeenteraad, Fredric Du- pont, begroet. Koningin Juliana heeft uit naam van het Nederlandse volk een brief gezonden aan president Eisenhower. Zij dankt hem en door hem het Amerikaanse volk voor de hulp, welke in de ramp dagen van het vorige jaar aan Nederland is verstrekt. De Koningin noemt in de brief met name het zenden van heli copters, vliegtuigen, amphibie- voertuigen, de inzamelingen van geld en goederen en het zenden van troepen. Zij zegt, dat deze hulp tot grote dankbaarheid op wekt, temeer, daar hieruit blijkt, dat de menselijke solidariteit niet bij de grenzen ophoudt. Aan het einde van de brief wenst Koningin Juliana de Ver enigde Staten en de president alle voorspoed toe. Volgens radio-Peking hebben de Noordelijken te Panmcen- djon verklaard, dat vliegtuigen der Verbondenen Noordkoreaans gebied dertien maal hebben ge schonden in de periode van 2 tot 11 Januari. De Amerikanen hebben toe gegeven, dat 23 December vier Amerikaanse toestellen boven Noordelijk gebied hebben ge vlogen. Honderddertigduizend mannen en vrouwen hebben zich thans vrijwillig geschaard achter het vaandel van bescherming bur gerbevolking. Dit resultaat is bereikt sinds het vorige jaar op 19 Januari de wervingsactie be gon. Reeds aan het einde van de wervingsactie had men ruim 100.000 medewerkers en mede werksters, maar thans is het zó, dat een zeer groot deel van de vrijwilligers reeds in opleiding is. Er zijn zelfs al enkel geheel op geleide groepen. Nu zijn 1-30.000 van de benodigde 230.000 mam schappen in het kader van de B.B. ingeschreven. Het is opmerkelijk dat in grote bevolkingscentra het aantal vrij- Prof. Amintore Fanfani, één der leiders van de linkervleugel van de (Katholieke) christen-de mocratische partij, heeft presi. dent Einaudi medegedeeld dat hij bereid is een nieuwe regering te vormen. Fanfani's besluit komt na twee weken van onderhandelingen, die vijf dezer, na het aftreden van Pella's christen-democratische re gering, zijn begonnen. Prof. Fanfani is 45 jaar. Hij staat beken<J als een „dynamische persoonlijkheid" en als Katholie- Ke maatschappelijk hervormer. Men verwacht dat hij een soort centrum-regering zal vormen, sa mengesteld uu Teden van zijn eigen christen-democratische par tij en enige onafhankelijken. Gemeend wordt, dat tenminste één vooraanstaande christen-de mocraat van de rechtervleugel deel zal uitmaken van Fanfani's regering, zulks als waarborg voor die christen-democraten die vre zen dat Fanfani h. i. weieens te ver met zijn sociale hervormingen zou kunnen gaan. Dit zou dan de partij-organisator Attilio Piccioni zijn, die wordt genoemd als de nieuwe ItaliaAn.se minister van Buitenlandse Zaken. Men meent voorts dat de uitge sproken rechtse koningsgezinde partij Zondagavond heeft toege zegd een regering-Fanfani te zul len steunen, mits Giulio Andreot- ti minister van Buitenlandse Za- Ken wordt. De 35-jarige Andreotti is de af gelopen zes jaar De Gasperi's nauwste medewerker geweest. LEIDER VAN DE C. G. T. GEARRESTEERD. Marcel Dufriche, een lid van de bestuurscommissie van de (Fran se) C.G.T., welke onder commu nistische leiding staat, is Zater dag te Parijs gearresteerd als kroongetuige bij het onderzoek naar „het complot tegen de bui tenlandse veiligheid van de staat". PRINSES MARGRIET 11 JAAR. ©p 19 Januari a.s. zal Prinses Margriet haar 11de verjaardig vieren. Granaatscherven en stengun- kogels trotserend hebben een blanke boer en zijn vrouw een aanval door een honderdtal Mau- Mau-leden op hun ongeveer 80 km ten N. van Nairobi gelegen bungalow afgeslagen. Juist toen zij hun laatste ammunitie ver schoten hadden, kwam de nog juist op tijd gewaarschuwde poli tie op het gevechtsterrein aan en de Mau-Mau-bende verdween in de bossen. Het huis was deerlijk gehavend, imaar de bewoners wa ren ongedeerd. De boer was Philip Grimwood, een oud-officier van het Indische leger. Hij en zijn vrouw, zo ver haalt de „Daily Telegraph", had den juist naar de nieuwsberich ten van de racüo des avonds te negen uur geluisterd, toen zij Duiten hoorden schieten. Kikoejoe-arbeiders kwamen vertellen, dat een grote troep de dertig hutten, waarin zij en an dere inheemsen woonden, be. schoten hadden. De boer bracht onmiddellijk, volgens het tevoren voor gevallen als deze opgestelde plan, zijn schiettuig in gereedheid en zijn vrouw belde de politie op. Enkele minuten later bleek de telefoonlijn te zijn doorgesneden. De inheemse arbeiders kregen bevel, zich in de bossen te ver spreiden. Eén van hen Werd bij zijn poging om te ontkomen door het Mau-Mau-vuur gedood. Ook een Kikoejoe-vrouw met een baby in de armen werd neerge schoten. De baby vond men later ongedeerd terug. De Grimwoods deden alle lich ten in huis uit, behalve een olie lamp in de gang, maar deze werd kort daarna door de aanvallers uitgeschoten. In het licht van de maan werd toen een vuurgevecht geleverd, dat een klein hall uur duurde. De aanvallers maakten daarbij groot lawaai met schreeu wen en fluiten. Zij wierpen handgranaten naar het huis en losten salvo's uit machinegewe ren. De boer ging van venster tot venster om met zijn vuurwa pen van repliek te dienen. Een salvo van buiten miste hem ter nauwernood en de kogels dron gen naast hem in de muur. De aanvallers poogden Ook achter om het huis binnen te dringen, maar twee van hen vonden daar bij de dood. Anderen klommen op het dak en poogden dit te vernielen. De boer hoorde, hoe onderwijl zijn auto, die naast het huis stond, in elkaar geramd werd. Toen het er tenslotte voor de belegerden cri tiek ging uitzien, verschenen autolichten in de verte. Een auto met politie naderde en reed rechtstreeks op de boerderij aan, waarbij het gevaar van een hin derlaag geriskeerd werd. De aanvallers poogden ook de poli- tie-auto nog te overmeesteren maar deinsden tenslotte terug voor het vuren van de politie mannen en maakten zich uit de voeten. willigers relatief geringer is dan in kleinere gemeenten en B-ge bieden. Hiervoor bestaan ver- chillende redenen. Immers, in de dichtbevolkte gebieden vindt men de meeste industrie. In de Industrieën worden zelfbescher- mingsploegen georganiseerd zo dat het reservoir van het aantal gegadigden feitelijk geringer is dan elders. Bovendien bereikt men de mensen in grote gemeen ten moeilijker dan in kleinere ge meenschappen. Van de groepen van vrijwilligers, die zich mel dend is 10 tot 12 procent onge schikt, zodat men altijd meer aanmeldingen nodig heeft dan vrijwilligers. Het pleit naar de mening van de B. B.-stichting voor de bur ger- en gemeenschapszin, dat zo talrijken zich reeds binnen een jaar in de gelederen van de B. B. hebben geschaard. Op het ogenblik zijn 350 km brandslang gereed en gedistri bueerd over Nederland. Ruim 1100 brandspuiten zijn thans ook gereed. Dit is een aanvulling van ongeveer 50 van de eertijds in Nederland aanwezige ongeveer 2000 brandbluseenheden. Zes honderd spuiten met groot ver- I mogen zijn over de gemeenten verdeeld, ongeveer 500 stuks staan gereed om ingepast te wor den in de rijksmobiele colonnes, die nog gevormd worden. Twaalfhonderd uitrustingen voor de opruimings- en reddings diensten zijn thans gereed en ge distribueerd. Geneeskundig ma teriaal wordt of is reeds ver spreid. De gemeenten hebben reeds zelf ongeveer 1600 blok- ploeguitrustingen aangeschaft en daarnaast zijn er thans reeds van rijkswege 800 gedistribueerd. In totaal zullen ongeveer 8000 blokploeguitrustingen nodig zijn. In 19511952 is ongeveer 60 milüoen besteed aan de aan schaffing van al deze uitrustin gen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Maandagoch tend tot Maandagavond. Opklaringen. Wisselend bewolkt en vrijwel overal droog weer. Overwegend matige noordwestelijke tot wes telijke wind. Iets hogere middag- temperaturen. DINSDAG 19 JANUARI. v.m. n.m. Breskens 1.58 2.18 Terneuzen 2.33 2.53 Hansweert 3.12 3.33 Walsoorden 3.23 3.43 ZON MAAN op onder op onder tan. 19 8.39 17.04 17.44 8.46 20 8.38 17.05 19.00 9.07 ?1 8 "6 17 07 20.14 9.23 22 8.35 17.09 21.25 9.37

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 1