PLANNEN TOT VERBETERING Binnenlands Nieuws r I <k> ftouw I Wat brengt DE RADIO? Het offer van Svitjold n m Rubberlaarzen Rubberjassen Rubberpijpen Bij storm en bij regen Kan men daarmee er tegen Westduits blad begint cam pagne tegen bet eten van honden Engelse hulpverlening aan Joego-Slavië Geen diphteritis maar middenoorontsteking Dean terug naar Korea De staking in Engeland Nowaline Regenkleding GOEDKOPE groene Oliepakken (Jas en Broek) Werkhandschoenen D.U.W. zal worden opgegeven Spoorwegen hebben grote plannen Bakkers in oppositie ZO'N AARDIGE SHAWLKRAAG r- Mi 'l II i JACHTOPZIENERS BIJ STROPEN BETRAPT. TEKORT GEGOKT VERLOREN. MIJNWERKERS OVER DE KOP GESLAGEN. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid heeft in een brief, gericht aan de Tweede Kamer, nadere toelichtingen ge geven over de voorgenomen op heffing van de Dienst Uitvoering Werken (DUW) en de daarbij noodzakelijke reorganisatie van de aanvullende werkgelegenheid. Het grootste bezwaar, dat er tegen de DUW bestond, namelijk de mogelijkheid tot het plotseling stopzetten van het werk, het ont- treKken van de arbeider aan het werk van de ene op de andere dag, de speciaal voor de DUW geldende loonregeling, zullen in de nieuwe maatregelen geheel worden ondervangen. Het doel is, te komen tot een meer geor ganiseerd geheel op het gebied van de aanvullende werkgelegen heid. Hiervoor zullen door de minister nieuwe instanties wor den ingesteld o.a. een directoraat- generaal voor de arbeidsvoorzie ning, een directie aanvullende werkgelegenheid en een dienst aanvullende civieltechnische wer ken. Op deze wijze; wil de mi nister de te voeren arbeidspoli tiek geheel concentreren bij het ministerie van Sociale Zaken, waardoor een beter overzicht wordt verkregen over de arbeids markt. De uitvoering der werken zal aan de nieuw te stichten dienst aanvullende werkgelegenheid worden opgedragen, terwijl ook de cultuurtechnische dienst, res sorterend onder het departement van Landbouw, zal worden inge- schakeld Wat betreft de geestelijke ver zorging van de arbeiders, die in kampen gehuisvest worden, zal woroen getracht, dit op de reeds gevolgde methode voort te zetten en eventuele noodzakelijke ver beteringen aan te brengen, wat ook geldt voor de culturele en godsdienstige verzorging. STOOMTREINEN GAAN VERDWIJNEN. De president-directeur van de Nederlandse Spoorwegen, ir Den Hollander, heeft mededelingen gedaan over de in 1953 geboekte resultaten en de plannen van de spoorwegen voor de toekomst. De electrificatie van de spoor wegnetten is nagenoeg voltooid en in de gestelde verwachtingen daarover is men niet bedrogen. Het reizigersverkeer is gestegen Een Westduits avondblad is 'n campagne begonnen tegen het slachten en eten van honden in West.Duitsland. Volgens het blad „Bild wor den er te München „en andere plaatsen" in West-Duitsland honden geslacht om ze te eten. Er is geen wettelijke bepaling op grond waarvan degenen die zich hieraan schuldig maken, kunnen worden vervolgd aldus het blad. Het blad doet een beroep op alle hondenliefhebbers, parle mentsleden te verzoeken om maatregelen tegen „een derge lijke wreedheid". Naar van het Engelse mini sterie van Buitenlandse Zaken werd vernomen zal Engeland m het op 30 Juni eindigende jaar aan Joego-Slavië hulp verlenen tot een bedrag van 3 millioen pond sterling. Het betreft hier 't Engelse aandeel (23 procent) in de hulp die Frankrijk. Enge land en de Ver. Staten aan Joego-Slavië verlenen na de economische boycot door de lan den van de Kominform, waar mede het in 1948 brak. Een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken ver klaarde, dat deze hulp niet van blijvende aard zal zijn en dat er reden is te hopen, dat het eco nomische herstel in Joego-Sla vië voldoende gevorderd is om Joego-Slavië in staat te stellen het in de toekomst zonder deze hulp te doen. tot boven de 160 millioen perso nen per jaar. De diesel-electrifi- catie is thans zover, dat het plan bestaat, om dit jaar alle stoom treinen, ook op de zijnetten, uit de dienst te nemen en overal elec- trische of diesel-electrische trei nen te laten rijden. Ook op het gebied van emplacementen en bruggen ten dienst van het trein verkeer werd veel bereikt. On danks de steeds groeiende voor uitgang waren er nog grote tekortkomingen geconstateerd, die zo snel mogelijk zullen wor den opgelost. Het zitplaatsenpro bleem hoopt men te kunnen op heffen door de vervaardiging van rijtuigen, die gezamenlijk 16.000 zitplaatsen waarborgen, hoewel hiermede ook het oude materiaal zal moeten worden vervangen. Het internationale treinverkeer heeft de volle aandacht van de Nederl. Spoorwegen en dien aangaande zijn reeds onderhan delingen gevoerd met buiten landse spoorwegen, welke tot gunstige resultaten hebben ge leid. Sprekende over de spoor- wegongelukKen, verklaarde ir Den Hollander, dat Nederland de vergelijking met het buiten land goed kan doorstaan. Door het intensiever worden van het reizigersverkeer neemt ook de kans op spoorwegongelukken toe. Op elke halve kilometer spoorbaan in Nederland vindt men minstens één overweg en elke dag staat er gemiddeld één spoorboom open, die, wegens het passeren van een trein, gesloten had moeten zijn. Door een speciale opleiding tot betrouwbare overwegwachter, door het geven van gratificaties voor opvallende prestaties door het uitbreiden van de veilige knipperlichtinstallaties, hoopt men het aantal spoorwegongeluk, ken zo miniem mogelijk te hou den. De kosten hiervan lopen in de millioenen guldens en hier voor kunnen de spoorwegen on mogelijk zorgen, zodat finan ciële hulp van andere instanties gewenst is. RUMOER OM BROOD PRIJZEN. In een telegram aan de minis ter van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening heeft de Ned. bakkerij stichting geprotesteerd tegen de wijzigingen in de brood- en bloemprijzen. Via radio en pers had men bekend gemaakt, dat de bakkers hun broodprijzen moesten veranderen. Een wet telijke regeling hiervoor was niet afgekondigd, maar onder aan drang van het publiek hadden verschillende bakkers hun broOd. prijzen verlaagd, daar men meen de, dat aan de berichten over broodprijsverlaging een wettelijke regeling ten grondslag lag. Thans heeft het bestuur van de Ned. bakkerijstichting, na een onderhoud met minister Mans- holt, de plaatselijke bakkerijcom missies geadviseerd en daar, waar het mogelijk is, de prijs van het luxe-brood met een cent te verhogen om de schade, die de bakkers door de gevolgde brood- prijspolitiek ondervonden, te her stellen. Al zitten we in een koud jaar getijde, een vlot visitejurkje, waarover een vest en mantel worden gedragen, is altijd wel kom. Een verstandig standpunt van veel vrouwen is, dat een kort mouwtje in de winter te verkiezen is boven een lange mouw, als er tenminste sprake is van een uitgaansjurkje, waar mee we eerst een reis naar het doel moeten maken. De kans is n.l. groot, dat lange mouwen kreuken onder de mantel. Ons model heeft 'n aangeknip te shawlkraag, die verloopt in een knoopsluiting. De coupena den bevinden zich onder de arm en komen uit de zijnaad. De rok is zeer matig klokkend. Ruimte verkrijgt ze, door de in de voor- er mee, en nu mogen plooien een aardig cachet aan een kleding stuk geven, ze moeten dan beslist onberispelijk in de vouw zijn. Veel materiaal vraagt ons aar dig ontwerpje niet, n.l. 3.35 m van 90 cm breed. Een zwaarder soort toedrukte zijde of zijde met ingeweven motief is uitermate geschikt. Er zijn tegenwoordig zijden japonstoffen, die enigszins aan damast doen denken. Ook dit is een materiaal, dat voor ui tgaans jurken veel gebruikt wordt. Ons uitgezet patroon is bestemd voor maat 40, maar laat zich ge makkelijk vergroten of verklei nen. Het op ware grootte over- tekenen van het uitgezette pa troon is een simpel karweitje. De rok gezette plooibaan. Het is getallen bij de stippellijnen duiden niet zonder reden, dat deze i centimeters aan. Naden en zo- plooibaan in de voorrok is ge- men zÜn noS niet in het uitge- plaatst. Het is n.l. zo, dat plooien zette patroon berekend en (he in een achterrok veel te lijden nen hus alsnog te worden bij hebben. Men zit er op, men fietst geknipt. o «nïS® o-A-i-l-js P.B. 93 - Q W --L 3" r r - - - 3 k T 21 - 5 •cb.tïWP 34. 40_. Q o«d o <N fN| ed O—- 14.... 19--- 78- ÖHAHMANTï JAfON ME T SHAW.KRAAG.UITGEZET IN MAAT 4Q BESTELLEN. Knippatronen van dit model nr P.B. 93 in de maten 38 t/m 44 kunnen worden besteld bij Pers- patronendienst, postbus 35 te Utrecht. Bestellingen kunnen ge schieden per postwissel of per brief met insluiting van post zegels a 0,90. Na ontvangst van het bedrag en de juiste vermelding van de gewenste maat en nr P.B. 93 wordt het patroon u zo spoedig mogelijk toegezonden. Vergeet u niet uw adres in de brief te vermelden? BARBARA. Een tweejarig Oostenrijks jon getje, dat ondanks grote moei lijkheden tengevolge van zware sneeuwval uit zijn bergdorp Hirschbichl naar een ziekenhuis te Salzburg was gebracht, bleek achteraf aan een middenooront steking te lijden en niet aan diph teritis, zoals aanvankelijk was gemeend. Twee Amerikaanse mi litairen, die ingevolge een drin gende oproep van de plaatselijke dokter met een jeep op weg naar het dorp waren gegaan om de jongen te halen, bleven in de sneeuwbarricaden steken. Ten slotte wisten zij toch, tezamen met Oostenrijkse gendarmen, zich een weg te banen door meters hoge sneeuwbergen en het dorp te bereiken. Warm ingestopt in een rugzak werd toen het pa tiëntje, Georg Hohenwerter, naar Salzburg gebracht. Generaal Dean zal, zo is te Washington vernomen, Zondag uit de V. S. naar Korea vertrek ken. Dean was de Amerikaanse onderhandelaar op de thans op geschorte onderhandelingen te Panmoendjon. Twee jachtopzieners uit Nieuw- stadt bij Sittard, de neven S. zijn in het jachtgebied tussen Nieuw- stadt en Susteren op heterdaad betrapt toen zij 's nachts in hun eigen jachtterrein met lichtbak en geweren aan het stropen wa ren. Zij zijn gearresteerd en in gesloten te Susteren. Eigenaar van het jachtterein is de heer Smeyters uit Echt. De 37-jarige vertegenwoordi ger J. H. is op verzoek van de Haagse politie onder verdenking van verduistering te Amsterdam gevangen genomen. De vertegenwoordiger had te korten bij zijn firma. Ten einde raad verkocht hij de auto, die hij in gebruik had, voor ƒ700 te Apeldoorn. Vandaar reisde hij prompt naar Baarle-Nassau, waar hij dit geld op de speelbank inzette. Zijn hoop op winst ver anderde in wanhoop, toen hij de 700 onder de hark van de crou pier zag verdwijnen. Hij bevindt zich thans in voorlopige hechte nis. WIELRIJDER NA AANRIJDING OVERLEDEN. Vrijdagochtend omstreeks acht uur is op het in de piektijd zo drukke kruispunt Van Baerle- straatJ. W. Brouwerplein te Amsterdam -de 23-jarige wielrij der J. W. Gast aangereden door een vrachtauto, die hem wilde passeren. Het slachtoffer kwam net zijn rechterschouder onder 'iet rechterachterwiel van de auto terecht. Hij is later aan de gevolgen van de aanrijding over- .eden. TER DOOD VEROORDEELDE MELDDE ZICH AAN. Bij de politie te Arcen heeft zich de in 1947 door het bijzon der gerechtshof te Amsterdam bij verstek ter dood veroordeelde 37-jarige P. S. uit Haarlem aan gemeld. De man is er destijds in geslaagd uit een bewakings kamp naar Duitsland te ont vluchten, waar zijn gezin zich bij hem voegde. Bij zijn terugkeer naar Nederland was hij in ge zelschap van zijn vrouw en drie kinderen. S. is op transport naar Amsterdam gesteld, terwijl de vrouw en de kinderen naar Duitsland zijn teruggeleid. S. is op 11 Maart 1947 door het bijzonder gerechtshof te Amster- lam bij verstek veroordeeld, na lat tegen hem achttien jaar ge vangenisstraf was geëist. S. was één van een drietal S.S.-ers, dat in het begin van de hongerwinter in Haarlem en om geving onder bedreiging met vuurwapenen levensmiddelen winkels en boerderijen plunder de. Op St. Nicolaas-avond deden de drie S.S.-ers een overval op het huis van een schilder te Heemstede, waar de gereedlig gende pakjes in beslag werden genomen. S. is verder gevangen bewaarder geweest in het huis van bewaring te Amsterdam en portier in het S.D.-gebouw aan de Euterpestraat aldaar. Van de zijde der Amsterdamse justitie vernemen wij nader, dat S. na zijn aanmelding direct is opgesloten, aangezien indertijd een bevel tot onmiddellijke in hechtenisneming tegen hem is uitgevaardigd. S. heeft bij de kroon een gratieverzoek inge diend en in afwachting van deze beslissing wordt hij vastgehou den. Het in 1947 tegen hem uitge sproken doodvonnis is onherroe pelijk, zodat hij direct zou zijn geëxecuteerd, indien hij geen gratie had aangevraagd. Vrijdagochtend om half zes is een autobus van de fa. Scheers uit Venlo-Blerick, waarin 18 mijnwerkers zaten, even boven de Wintraekerberg van de weg geraakt, op het land terecht ge komen en over zijn lengte-as over de kop geslagen. Alle inzittenden benevens de chauffeur werden gewond. Het ongeluk gebeurde bij het passeren van een vracht auto. Alle inzittenden konden met een volgbus worden overge bracht naar het verbandlokaal van de staatsmijn Emma. Een tiental van de lichtgewon den werden later naar huis ver voerd, terwijl de anderen na ver bonden te zijn hun werkzaam heden konden verrichten. De autobus is totaal vernield. De in zittenden, mijnwerkers uit Venlo en omgeving, waren op weg naar de dagschicht van de Staatsmijn Emma. Het ongeluk gebeurde op de provinciale weg tussen Sittard en Heerlen nabij Doen- rade. NACHTELIJKE RANSEL PARTIJ. Een late passagier, die Don derdag kort na middernacht op zijn tram in de Haagse Grote Marktstraat stond te wachten, zag een man aan een geparkeer de auto morrelen. Het trok voorts zijn aandacht, dat twee andere mannen in een portiek stonden alsof ze ergens op wach ten. De wachtende passagier ging een beetje op en neer lopen om het geval in de gaten te hou den. Plotseling kwamen de twee mannen het portiek uit en vroe gen „waar hij zich mee bemoei de". Gezamenlijk hebben zij na dien hun slachtoffer afgeranseld, waarna het drietal in het duister verdwenen is. De attente man bleek bij on derzoek een gebroken hechter bovenarm een gekneusde schou der en een blauw oog te hebben. AUTO IN DELFZIJL TE WATER. Twee doden, Een auto, waarin drie perso nen waren gezeten, is. Donder dagavond omsteeks kwart over zeven in de haven van Delfzijl gereden. Twee der inzittenden zijn verdronken. In de haven van Delfzijl zijn Donderdag drie schepen, die in opdracht van de Indonesische re gering waren gebouwd, aan de eigenaresse overgedragen. Aan boord van deze schepen hadden 2 employé's van een machine fabriek (Gorter) uit Hoogezand de laatste hand aan de machine installaties gelegd. Toen zij ge reed waren, werden zij door een auto van de fabriek afgehaald. Op de terugweg schijnt de chauf feur te zijn misleid door het licht van een lantaarn; hij is met de auto van een schuine kademuur het water ingereden. De auto is, voordat zij in het water terecht kwam, gekanteld. Door de voorruit te verbrijze len wist de naast de chauffeur zittende Boekholt uit Hoogezand uit de auto en vervolgens op het droge te komen. De beide andere inzittenden, de 46-jarige J. Zui- dema die een vrouw en één kind en de 32-jarige G. Visser, die een vrouw en twee kinderen achter laat, kwamen om het leven. De auto is later zwaar bescha digd uit het water opgehaald. ZONDAG 17 JANUARI HILVERSUM I: 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.55 Sport; 9.00 Causerie; 9.15 Volksdansen; 9 30 Causerie; 9.45 Met en zonder omslag; 10.15 Orkest; 10.45 Hoorspel; 11.10 Orkest; 12.00 Sport; 12.05 Orkest; 12.35 Voor de heren; 12.45 Sextet; 13.00 Nieuws; 13.05 Gram.; 13.10 Or gel; 13.30 Lichte muziek; 14.00 Boekbespreking; 14.20 Kwartet; 15.05 Causerie; 15.50 Film; 16.05 Orkest; 16.30 Sport; 17.00 Sex tet; 17.30 Voor de jeugd; 17.50 Sport; 18.15 Nieuws; 18.30 Kerk dienst; 19.00 Kinderdienst; 19.35 Gesprekken om de Bijbel; 20.00 Nieuws; 20.05 Lichte muziek- 20.30 Klankbeeld: 21.00 Studio Europa; 22.00 Gr.; 22.10 Hoor spel; 22.40 Orgel; 23.00 Nieuws. 23.15 Radiojournaal; 23.30 Gr. HILVERSUM II: 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 8.25 Hoogmis; 9.30 Nieuws; 9.45 Orgel; 10.00 Cau serie; 10.30 Kerkdienst; 12.00 Gram.; 12.20 Apologie; 12.40 Or gel; 13.00 Nieuws; 13.10 Gev. muziek; 13.40 Boekbespreking; 13.45 Gram.; 14.00 Voor de kin deren; 14.30 Ork.; 15.20 Klank beeld; 15.40 Koor; 16.10 Cause rie; 16.15 Sport; 16.30 Vespers; 17.00 Kerkdienst; 18.30 Gew. muziek19.00 Nieuws uit de ker ken; 19.05 Ensemble; 19.30 Cau serie; 19.45 Nieuws; 20.00 Gram.; 21.15 Hoorspel; 22.00 Orkest; 20.25 De gewone man; 20.30 Gr.; 22.25 Actualiteiten; 22.35 Gram.; 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. De directie van een industrieel bedrijf te Manchester heeft Vrijdag doen weten, dat indien Maandag 100 electriciëns in het bedrijf gehoor geven aan de stakingsoproep van de door de communisten geleide vakbond van electriciëns, zij hen zal ont slaan. 55. Steunend op de verschansing beweegt vrouwe Godelinde zich moeizaam naar Svit jold toe. Deze ziet haar naderen en het is of een kille hand zich om zijn hart sluit. Met de zwaar gewon de Godelinde betekent het vrijwel de dood voor beiden als hij zijn plan, het bran dende schip tussen de schepen van Bohuslan in te sturen, volvoert. Innerlijk wordt hij verscheurd door twee strijd, moet hij door gaan en Eric uit zijn benarde toestand be vrijden of moet hij de vrouw, die voor hem alles vertegenwoordigt wat het leven opnieuw de moeite vaard maakte, in veiligheid bren gen? „Godelinde?" stoot hij uit. Het s een wanhoopskreet van een nan, die zijn korte geluksdroom néén ziet storten. Hij kijkt haar ;ejaagd aan. „Ik, iikk, ik ga terugroept njj en wil het roer wenden. m Maar Godelinde legt bezwerend haar hand op het roer. „Svitjold, mijn kind is ginder in gevaar. Alleen gij kunt het nog redden..." En als zij ziet dat hij aarzelt, voegt zij er aan toe: „Ik zal geen gelukkig uur meer hebben, als mijn leven gekocht was met het bloed van mijn kind „Het zij zo," zegt Svitjold dof. Er is een smartelijke trek op zijn gelaat gekomen. Dit betekent het einde, beseft hij. Nu pas weet ik wat de voorspelling van de Vala inhield. En terwijl hij de vrouw die de bezwijming nabij is, met één hand ondersteunt, stuurt hij het schip, waarvan de voorsteven nu in een laaiende vuurzee herschapen is, recht op de vloot van Bohuslan af. Eric en Ragnar stellen zich met hun vijf scheepjes wanhopig te weer tegen de veelvoudige over macht. Zij zijn er in geslaagd een schip van de vijand in de grond te boren en hebben tot dusver kun nen voorkomen dat zij geënterd werden. Maar nu weten de Bohuslaners hun enterhaken in één van Rag- na's schepen te slaan en het ziet er naar uit, dat dit ook bij een tweede zal lukken. Op dit ogenblik ziet Eric tot zijn vreugde, dat het brandende schip op het punt staat links van hen voorbij te steken. Hij begrijpt on middellijk wat de bedoeling is, maar zijn vreugde slaat om in ont zetting, als hij in de twee figuren op het achterdek Svitjold en Gode linde herkent. „Svitjold, spring, bü de Goden!" schalt zijn stem. Maar de twee mensen reageren niet op zijn roep. Onbeweeglijk staren zij voor zich uit, tot dichte rookwolken hen aan het gezicht onttrekken BRUSSEL VI,: 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Lichte muziek; 13.00 Nieuws; 13.15 Zang; 13.30 Vo.or de soldaten; 14.00 Gram.; 16.00 Voetbal; 16.45 Gram.; 17.00 Koor; 17.40 Gram.j 17.45 Sport; 17.50 Piano; 18.30 userie; 19.00 Nieuws; 19.30 Gev. programma; 21.50 Dans muziek; 22.00 Nieuws;22.15 Ver zoekprogramma; 23.00 Nieuws; 23.05 Gram. MAANDAG 18 JANUARI HILVERSUM I: 7,00 Niéuws; .13 Gram.; 7.50 Voor de jeugd; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.35 Franse chansons; 9.00 Voor de vrouw; 9.10 Hoorspel; 9.30 Wa. rstanden; 9.35 Gram.; 10.00 Causerie; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Franse liederen 10.40 Voor de zieken; 11.40 Voordracht; 12.00 Gram.; 12.07 Orkest; 12.30 Mededelingen; 12.38 Orkest; 13.00 Nieuws; 13.15 Voor de mid denstand; 13.20 Gram.; 14.00 Voor de vrouw; 14.15 Viool; 14.45 Gram.; 15.00 Hoorspel; 16.00 Gram.16.45 Vragenbeant- woording; 17.15 Gram.; 17.25 Koor; 17.50 Mil. commentaar; 18.00 Nieuws; 18.20 Glen Miller programma; 18.45 Pari. overz.; 19.00 Kinderliedjes; 19.10 Cau serie; 19.25 Volkszang; 1945 Regeringsuitzending; 20.00 Nws.; 20.05 Actualiteiten; 20.10 Hoor spel; 20.40 Aetherforum; 21.20 Oude en moderne dansen; 21.55 Causerie; 22.10 Orkest; 23.0? Nieuws; 23.15 Orgel; 23.35 Gr. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.15 Gymn.; 7.30 Gew. muziek; 7.45 Dagopening', 8.00 Nieuws; 8.15 Sport 8.20 Gram.; 8.30 Tot uw dienst; 8.35 Gram.; 9.00 Voof de zieken; 9.30 Voor de vrouw, 9.35 Gram.; 10.30 Morgendienst.* 11.00 Gram.; 11.15 Gev. muziek; 12 30 Mededelingen; 12.33 Me. dedelingen; 12.33 Orgel; 13.00 Nieuws; 13.15 Ensemble; 13.45 Gram.; 14.00 Schoolradio; 14.30 Gram,; 14.45 Voor de vrouw; 15 15 Gram.; 15.40 Ensemble; 16.00 Lezing; 16.30 Kamermu ziek; 17.00 Voor de jeugd; 17.15 Gram.; 17.30 Voor de jeugd; 17.45 Regeringsuitzending; 18.00 Koor; 18.20 Sport; 18.30 Kwin tet; 18.45 Eng. les; 19.00 Nws.; 19.10 Gitaar; 19.30 Volk en staat; 19.45 Huismuziek; 20.00 Radiokrant; 20.20 c,aus®"®i 20.40 Hoorspel; 21.45 Ork.- 22.20 Piano; 22.45 Gebed; 23.00 Nws.; 23.15 Esperanto; 23.30 Gram. BRUSSEL VI.: 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.42 Zang* 13.00 Nieuws; 13.15 Piano; 13.30 Gram,; 13.45 Piano; 14.00 Voof de school; 15.00 Voor de zieken; 16.00 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Lichte muziek; 18.00 Franse les; 18.15 Gram.; 18.25 Causerie; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram.; 20.00 Ka mermuziek; 21.15 Orkest; 22.00 Nieuws; 22.15 Gram.; 23.00 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1954 | | pagina 6