Aan de vooravond van de Haagse conferentie *%s'xte;-- BICftHEMl Belgisch vliegtuig maakte buik landing op mistig Schiphol Gastella-Vaatwas Achtergronden van Mossadeq hei proces 5S5Ê4- Aiïi$ui België en E.V.G.-verdrag Stijging van temperatuur Geen vrije dag op 5 Mei Frankrijk eist eerst regeling der Saarkwestie DE SAARKWESTIE Belgische rivierloodsen niet in staking Nieuwe arrestaties in Noorwegen Westelijke nota over Oostenrijk '3SÏ f Nieuwe kolenlaag in Engeland De strijd in Indo-China Viering bevrijdingsdag 30 April WEERSVERWACHTING. HOOGWATER. ZON-en MAANSTANDEN. DONDERDAG 26 NOVEMBER 1953. 8e Jaargang No. 3008. W.VANLEEUWEN&CO Scarprn Laniel stelt ver trouwenskwestie De reis van het Engelse koningspaar GEVAAR VOOR GLADDE BRUGGEN. Frankering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55-57 Terneuzen Telefoon 2510 Nè 5 uur: 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand ƒ1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct. DE VRIJE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum per advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 cent; iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uqr. Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur. Bondskanselier dr. Adenauer zal hedenmorgen per auto naar Den Haag reizen om deel te ne men aan de ministeriële confe rentie over een politiek statuut voor de zes landen der Euroi>ese gemeenschap. In de bondskan- selarij koestert men geen grote verwachtingen van de conferen tie. VANDAAG NOG Herepeningse veelome Nieuwediepstr. 83 - Terneuzen MAATKLEDING HERENMODES WERKKLEDING Francois de Menthon, presi dent van de raadgevende ver gadering van de Raad van Europa heeft verklaard, dat de Raad van Europa zich met het Saarprobleem zal bemoeien als er in Mei a.s. geen oplossing in zicht is. Het Frans-Duitse conflict over het Saargebied, dat als de ern stigste hinderpaal tegen be krachtiging van het Europese legerverdrag beschouwd wordt, is tot dusverre door W.-Duits land van de agenda van de raad gehouden. Menthon legde deze verkla ring af op een personferentie in het Hogerhuis te Londen, na 'n tweedaagse bijeenkomst van het bureau van de raad van Europa, dat zich speciaal bezighoudt met de uitvoering van de Europese conventies betreffende mensen rechten. Maandag zijn de rivierloodsen te Antwerpen bijeengekomen teneinde hun houding te bepalen met betrekking tot de staking vsm de zeeloodsen. Zij besloten thans niet in staking te gaan, om dat het ministerie van verkeers wezen bepaalde garanties heeft gegeven betreffende de benoe ming van de nieuwe chef-loods te Vlissingen. Zij zullen evenwel tot een solidariteitsstaking over gaan indien bij de definitieve be noeming geen rekening wordt ge houden met het statuut van het rijkspersoneel of indien straf maatregelen worden genomen tegen de stakende loodsen. De bespreking over een eventuële actie om een aanpassing der lo nen kracht bij te zetten, werd uitgesteld tot Maandag a.s. om te vermijden dat de indruk ge wekt wordt dat de loodsen van het huidige conflict wensen ge bruik te maken om hun eigen be langen te dienen. In Noord-Noorwegen is op nieuw een aantal personen aan gehouden in verband met een spionnagezaak, welke reeds eer der tot arrestaties had geleid, aldus meldt het Oslose blad „Ar- beitersbladet". Het aantal ar restanten, dat te Kirkenes bij de Russische grens gevangen zit, is nog niet bekend. In de gehele Oslose pers wordt veel betekenis gehecht aan deze kwestie, die „van veel ernstiger aard is, dan men aanvankelijk meende". De Westelijke diplomatieke vertegenwoordigers in Moskou hebben de Sowjet-regering een nota overhandigd, waarin wordt gevraagd om hervatting van de besprekingen over een staats verdrag met Oostenrijk, aldus is te Parijs vernamen. Weliswaar heeft staatssecreta ris prof. Hallstein in een radio rede getracht wat af te dingen van de vorige week door minister Beyen gegeven verzekering, dat in Den Haag generlei beslissin gen zouden worden genomen, maar veel uitzicht op concrete resultaten heeft ook hij niet kun nen bieden. „Het is zeker waar", aldus Hallstein, „dat de minis ters in Den Haag niet over alle vraagstukken kunnen beslissen, maar ik geloof toch, dat zij in grote trekken de beginselen kun nen vaststellen, volgens welke de Europese gemeenschap zal worden ingericht, zodat men na Den Haag tenminste een platte grond en bouwplan van het Europese huis zal kunnen schet- sen". t Over het scheppen van gezon de sociale verhoudingen zijn de ministers hef bij voorbaat eens. Dat hebben in de laatste dagen zowel minister Beyen als prof. Hallstein nog eens verzekerd. De gedachten gaan echter uiteen, waar de vraag wordt gesteld of men dit probleem terstond zal kunnen oplossen, dan wel of men nog wat meer tijd nodig zal heb ben om, aldus Hallstein, ,.de er varingen op te doen". In dit op zicht heeft Hallstein nog eens doen uitkomen, dat ook de bondsrepubliek „een voorzichtige' en in étappes verdeelde weg" wil kiezen. „De Nederlanders, die beslist niet naar experimen ten overhellen, een oud en erva ren handelsvolk, dat behoedzaam denkt en zijn beslissingen nauw keurig afweegt, deze Nederlan ders menen, dat de gemeenschap half werk zou blijven, wanneer men haar niet vanaf het begin echte economische volmachten zou geven", aldus Hallstein. Het verloop van het debat in de Franse nationale vergadering heeft er niet toe bijgedragen in Bonn nieuwe hoop voor de con ferentie te doen rijzen. Met moeizaam verholen verbittering registreren de bladen, dat pre mier Laniel zou hebben getracht de verantwoordelijkheid voor het Franse dralen op de Duitse poli tiek af te schuiven. Dit leiden de Duitse bladen af uit de hardnekkigheid, waarmee men in Parijs blijft vasthouden aan de eisen eerst de Saarkwes tie in practisch definitieve vor men te regelen. Men neemt dan ook aan, dat het nieuwe contact tussen Bidault en Adenauer over dit vraagstuk in Den Haag het voornaamste onderdeel van de Haagse conferentie zal worden, ook al kan dit contact zich slechts achter de coulissen afspelen. Dinsdag heeft de bondskanselier nog een laatste onderhoud met de Franse hoge commissaris ge had, nadat de reeks voorgaande conferenties tussen hen weinig hebben kunnen bijdragen tot een toenadering van de standpunten. Het heeft oorspronkelijk in de bedoeling gelegen door middel van de voorbesprekingen in Bonn een grondslag te leggen, waarop Adenauer en Bidault in Den Haag zouden verder werken. In de bondskanselarij windt men er geen doekjes om, dat deze opzet niet is geslaagd. De ratificatie van de nieuwe economische ac- coorden tussen Saarbrücken en Parijs heeft verder kwaad bloed gezet. De uitwijzing van een in de Duitse bondsdag gekozen Saar- lander door het regime-Hoffman heeft golven van verontwaardi ging door de Duitse pers ge stuwd De betrokkene, een voor dr Adenauers eigen partij geko zen Saarlander, zou aan de voor avond van de Haagse conferentie voor de pers in Bonn spreken, maar deze séance is na het be zoek, dat Francois-Poncet Dins dag bij Adenauer bracht, afge zegd. Kennelijk vond men in Bonn een nieuwe geste tegen het bestaande regime in Saarland daags vóór de Haagse conferentie toch wat misplaatst. Nu men in Bonn voor de Haag se besprekingen practisch geen ander perspectief ziet dan de op dracht aan experts om de onder delen der eenheidsplannen aan n verder studie te onderwer pen, gaat de belangstelling in sterkere mate uit naar de samen komst op Bermuda. In Bonn wil len ondanks alle officiële tegen spraken niet de geruchten ver stommen, volgens welke de Ame rikanen daar desnoods weer de t nlle voedsel, dat he - moet au j houdt qion- S,P r rl aevoej. oprispen. moaluiaen Vihag ge. gen middelenleveranciei een u«voenge beschaving over I smaakloos,! I snel, zekérl dreiging zullen uiten van een terugtrekken van de Amerikaan se verdedigingsgordel naar de Europese randgebieden. Dr. Adenauer wenst, alvorens de grote drie op Bermuda lan den, opnieuw een bewijs te leve ren van Duitslands trouw aan het plan der Europese verdedi gingsgemeenschap. Terwijl Frankrijk naar alle waarschijnlijkheid met al zijn aarzelingen naar Bermuda zal reizen, wil dr. Adenauer op 3 December, daags vóór het begin der grote conferentie, bij de bondsdag het voorstel indienen om de Duitse grondwet aan het E. V. G.-verdrag aan te passen. Hij beschikt over de noodzake lijke meerderheid van tweederde om deze wijzigingen in te voeren en daarmede de laatste binnen landse hindernissen te nemen. Uitstel van stemming tot volgende week? In politieke kringen te Brussel wordt algemeen aangenomen, dat de stemming over het Euro pese legerverdrag zal worden uitgesteld tot de volgende week. De drie partijen zouden overeen gekomen zijn de debatten deze week weliswaar te beëindigen, maar in afwachting van de resul- Van Britse officiële zijde is bekendgemaakt, dat in het cen trum van het Britse industrie gebied op een diepte van 1000 meter een kolenlaa,g is vastge steld van ongeveer 400 millioen ton steenkool. Dit nieuwe kolen veld in South Staffordshire vormt een verbinding tussen 2 bestaande kolenvelden. De laag leent zich uitstekend voor me chanische winning. taten der ministeriële conferen tie over de Europese politieke gemeenschap in Den Haag de eindbeslissing nog even op te schorten. Na genoemde conferentie zou de minister van Buitenlandse Zaken, Paul van Zeeland, in de Kamer een verklaring afleggen. Door deze procedure verwacht de regering degenen, die thans nog weifelend staan tegenover het verdrag, te kunnen bewegen hieraan alsnog hun goedkeuring te hechten. Hierdoor zou het ver drag dan waarschijnlijk met slechts de stemmen der commu nisten tegen 'kunnen worden aan genomen. Wat de debatten in de Kamer betreft is nog vermeldenswaard, dat de heer Delwaide (C.V.P.) betreurde, dat de Belgische divi sies met Duitse worden samen gesmolten. Hij had veel liever ge zien dat in Beneluxverband een Belgisch-Nederlands-Duits leger corps gevormd werd. Een derge lijke integratie, zo merkte hij op, zou ook betere waarborgen bie den voor het respecteren van de Vlaamse taal. Woensdagmiddag om 14.20 uur heeft een Belgisch passagiers vliegtuig, een DU-4 van de „Sabe na", een buiklanding gemaakt op een in de mist gehulde startbaan vau Schiphol. De 24 passagiers konden het toestel ongedeerd ver laten. De piloot van het vliegtuig was de Belg Cocquit. Hij geniet op Schiphol als gezagvoerder een goede reputatie. Het toestel is bij het landen met te veel vaart op de landings baan terechtgekomen en door het landingsgestel gezakt. Het toestel vloog op de lijn Stockholm, Kopenhagen, Amster dam, Brussel en kwam met de 24 passagiers uit Kopenhagen. Het was daar om 12.05 uur (sche- matijd) vertrokken en had op Schiphol volgens de dienstrege ling om 14.15 uur moeten arri veren. Bij zware gevechten langs de koloniale weg van Hanoi naar Langson, waar de Frans-Vietna- mese strijdkrachten een zuive ringsoperatie zijn begonnen, zijn 62 opstandelingen gedood en 60 gevangen genomen.- Dit gebied is uitgangspunt voor de Vietminh-opstandelin- gen bij infiltratiepogingen in de delta van de Rode Rivier. Het Franse opperbevel heeft meegedeeld, dat een kolonne van de 12.000 man sterke Viet- minh-divisie, welke oprukt naar de Vrijdag door Franse para chutisten veroverde stad Dien Bien Phoe, de stad Son La na dert. De hoofdmacht van de di visie bevindt zich echter dichter bij Hoa Binh, ongeveer 40 mijl ten Z. W. van Hanoi, dan bij Son La. De Franse strijdkrachten in Dien Bien Phoe bereiden zich voor op een treffen met de op standelingen. De Franse eerste minister, La niel, heeft besloten de vertrou wenskwestie te verbinden aan een compromis-motie over het buitenlandse beleid. De stemming zal Vrijdagoch tend plaats vinden. De machine vloog na de buik landing niet in brand. Zij ligt op de landingsbaan en is volgens de eerste berichten niet ernstig be schadigd. De bladen van de pro pellers, vooral van de binnenmo- toren, zijn omgebogen. Gezagvoerder Cocquit, „lucht- millionnair" der Sabena, ver klaarde dat naar zijn mening de buiklanding veroorzaakt is door een misverstand tussen de dienst doende piloot (Cocquit hanteerde bij de landing niet zelf de stuur- knuppel) en de mecanicien, „Het landingsgestel was door de mecanicien reeds uitgelaten. Toen we naar beneden vlogen om te landen, heeft de mecanicien blijkbaar gedacht, dat wij nog een z.g. overshoot zouden maken, dat is dus nog- een rondvlucht over het vliegveld. Hij trok in ieder geval het landingsgestel weer in. Terwijl het naar de romp toe werd getrokken, kwam het toe stel juist op de baan neer. De piloot wist n.l. niet, dat de meca nicien de wielen aan het intrek ken was". De heer Cocquit vertelde voorts, dat er ongeveer 750 meter horizontaal zicht was. De aan Sabena-vliegers gestelde limiet voor landingen bedraagt 500 m. Er was dus voldoende zicht. Het toestel blijkt vrij ernstig Za klaai mei de afwas, erf,, fluweelzachte handen beschadigd aan de buik. Ook de vier motoren hebben even het be ton geraakt. De schroefbladen zijn alle omgebogen. Toen het donker begon te worden, werden rond het toestel, dat midden op de startbaan lag, sterke lampen opgesteld om het opruimings- werk te kunnen beginnen, dat ge stagneerd werd door het onder zoek. Men hoopte het toestel gis teravond laat van de startbaan te hebben verwijderd. BRITS MILITAIR VLIEGTUIG IN ZEE GESTORT. De 19de groep van de Britse luchtmacht heeft Woensdagmid dag gemeld, dat op acht mijl ten Z.W. van Saint Albans Head, een kustplaats in het Zuidengelse graafschap Dorset, een vliegtuig in zee is gestort. Het Britse schip „London Brook" heeft in het betrokken ge bied twee rookkolommen waar genomen. Bij een hiervan werden ook vlammen gezien. De twee inzittenden van het verongelukte toestel, dat een „meteor" bleek te zijn, hebben la ter gemeld, dat zij zich op de ge noemde plaats in een rubberboot je bevonden. Het weer in W.-Europa wordt reeds bijna 14 dagen in hoofd zaak beheerst door hogedrukge- bieden. De laatste paar dagen overheersten zwakke Zuidelijke winden. Tijdens opklaringen kon daarbij de temperatuur des nachts in de onderste luchtla gen sterk dalen. Boven de droge gronden van Brabant kwam plaatselijk 6 graden vorst voor, terwijl Dinsdagmiddag boven De Bilt op 800 meter hoogte een temperatuur van 13 graden werd gemeten. Vooral in het Westen van het land waar de lucht over veel, nog betrekkelijk warm wa ter was gestreken ontstond bij iets hogere temperaturen op grote schaal mist of laaghan gende bewolking en daalde het kwik in het algemeen niet ver der dan tot 2 graden onder nul. In O-Europa en de Balkan is Hoewel het proc es-Mo,ssadeq tot nu toe niet met gesloten deu ren is gevoerd, waren practisch gesproken debatten in het open baar toch verboden. Wanneer men zich naar het gerechtshof wilde begeven, moest men door enorme politieversterkingen heendringen. Het gerechtsge bouw was omgeven door troepen en kanonnen waren opgesteld met de loop in de richting van de uitgang van het gebouw. Nog geen 100 personen de rechters in begrepen hadden toegang tot de rechtszaal. Een vijftigtal buitenlandse journalis ten en Perzische verslaggevers en een dertigtal politiemannen in burger vormden in hoofdzaak het publiekDeze bijzondere voorzorgen tekenen de vrees van de regering die immers moet constateren, dat Mossadeq nog nimmer zo populair is geweest als thans. De oude regerings leider weet deze situatie uitste kend te benutten. Zijn gedrag tijdens de eerste dagen van het proces had zuiver een politieke betekenis. Mossadeq beschouwt zich als gevangene van de Engel sen en niet als de gevangene van de regering-Zahedi, die hij elke juridische competentie ontzegt. Mossadeqs betoog kwam neer op hetgeen buitenlandse verslag- vers hier al meermalen gezegd hebben: Ondanks de. invloed, die de Amerikanen op Zahedi uit oefenen en ondanks de materiële hulp, die zij hem gaven om zijn staatsgreep ten uitvoer te kun nen brengen en ondanks de 45 millioen dollar, die de nieuwe regering van de V. S. heeft ont vangen, heeft Engeland een be slissende invloed op de Perzische politiek weten te behouden. De Perzische kranten, die regelrecht door de regering ge controleerd worden, hoeden zich er wel voor de uitlatingen van de oud-premier voor zijn rechters te publiceren. Ze tekenen Mossa deq als een soort politieke clown. Toch wordt de publieke opinie hierdoor op geen enkele wijze beïnvloed. Clandestien worden de woorden van Mossadeq ge drukt en verspreid. Niemand ontgaat wat er pre cies gebeurt in Saltanat-Abad. Als in een legende, zo zet Mossa deq bij het volk zijn fantastische carrière, voort. Men zweert bij hem en kooplieden roepen zijn naam uit als bewijs van hun koopmanseer. Moeders wiegen hun babies in slaap onder het zingen van wiegeliedjes, waarin Mossadeq bezongen wordt, die de Engelsen uit het land heeft ge jaagd. Deze verafgoding van de oud-premier is een politieke ge beurtenis, die ernstige gevolgen kan hebben voor het regime van generaal Zahedi. Toch wordt algemeen voor het leven van Mossadeq gevreesd. De rechters van het militaire tri bunaal zijn allen generaals, die Mossadeq indertijd had ontsla gen. Door dit feit betwijfelt men de onpartijdigheid van deze mili tairen. I Bovendien heeft de regering geweigerd de Belgische jurist, prof. Rollin, de verdediging van Mossadeq op zich te laten nemen. Kolonel Rozorglimehr werd de oud-premier toegewezen, wiens eerste daad was het pleidooi voor te lezen, dat Mossadeq zelf had geprepareerd In een nota naar aanleiding van het verslag der Tweede Ka mer over de begroting van „alge mene zaken" brengt minister Drees in verband met de opmer kingen van de viering van de 5de Mei nog eens in herinnering, hoe de gang van zaken is geweest. De 5de Mei blijft de dag, waar op de bevrijding van geheel Ne derland wordt herdacht. Sinds 1949 heeft het college van rijksbemiddelaars vergun ning verleend om aan werkne mers na 13 uur vrij te geven, zon der dat deze halve dag op het to taal aantal vrije dagen in minde ring wordt gebracht. Hierover heeft de stichting van den arbeid zich in het begin van dit jaar tot de regering gewend. Uit een onderzoek was gebleken, dat in belangrijke delen van het land de werknemers op 5 Mei geen halve dag vrij plachten te krijgen, maar dat, ook waar dat wel het geval was, de regeling niet had beantwoord aan de ver wachtingen, die men koesterde omtrent de stimulering van de viering van de nationale bevrij ding, o.a. omdat in verschillende delen van het land meer aandacht werd gegeven aan de viering van de bevrijding in eigen streek. De regering meent daarom, dat de na breed overleg genomen be slissing om niet op 5 Mei, maar op 30 April een vrije middag te geven, thans bezwaarlijk weer kan worden gewijzigd. Niettemin blijft 5 Mei de dag, waarop de be vrijding van geheel Nederland wordt herdacht. Avondfeestelijk heden op de vijfde Mei worden door de maatregelen niet getrof fen. Slechts voor middagfeeste lijkheden is meer ruimte geko men op 30 April inplaats van op 5 Mei. Desgewenst kan men voor 5 Mei een snipperdag bestemmen. de winter nu in volle hevigheid begonnen. Na het wegtrekken van een depressie over Rusland naar Si berië stroomde zeer koude lucht naar het Zuiden en Zuidwesten, zodat nu uit geheel Europees- Rusland meer dan 10 graden vorst wordt gemeld. Tijdens op klaringen daalde in N. O.-iRus- land de temperatuur op enkele plaatsen tot meer dan 30 graden onder nul. De koude lucht heeft nu Tur kije, Bulgarije en Joego-Slavië bereikt. Ook een deel van Duits land is door deze koude lucht overstroomd. De algemene luchtbeweging over O.-Europa is echter zodanig, dat deae koude lucht wegstroomt in de richting van de Middellandse Zee en zich niet verder naar W.- Europa kan uitbreiden. Op de Oceaan drong inmid dels een oud front van een de- pressie-systeem bij IJsland over de Golf van Biscaye en de Brit se eilanden naar het Oosten op. Dit veroorzaakte in Engeland en W.-Frankrijk enige regen. Na de frontpassage ontwikkelt eieh boven Engeland tijdelijk een nieuwe rug van hoge luchtdruk. Hoewel het weer In onze omge ving dus nog onder invloed van hogedrukgebielden zal blijven, mag verwacht worden dat onder invloed van het genoemde oude front boven Engeland en West- Frankrijk, wat vochtiger lucht naar ons land zal stromen, waarbij de bewolking tijdelijk zal toenemen en hier en daar wat lichte motregen kan vallen. Dit heeft eveneens tot gevolg, dat de temperatuur zal gaan stij gen. Op de Oceaan breiden nieuwe depressies zich naar het Oosten uit. Koningin Elizabeth en haar echtgenoot prins Philip zijn Woensdagavond met de strato- cruiser „Canopus" van Kindley Field op de Bermuda-eilanden vertrokken voor de tweede étap pe van hun wereldreis. Gister avond werden zij in Jamaica ver wacht, waar zij na een verblijf van drie dagen op de „Gothic" scheep zullen gaan naar Austra lië en Nieuw-Zeeland. De K.N.A.C. maakt er auto mobilisten op attent, dat de tijd weer Ls aangebroken van vooral in de ochtenduren tengevolge van ijzel glad geworden brugdekken. Men zal verstandig doen met de mogelijkheid van gladheid op bruggen rekening te houden en de snelheid zodanig te regelen, dat men niet genoodzaakt zal zijn plotseling te moeten remmen. VERENIGDE STATEN HEBBEN GEBREK AAN TITANIUM. De Ver. Staten zouden niet in staat zijn dè vliegtuigen te pro duceren, die zij nodig hebben om een oorlog te winnen, tenzij ra dicale maatregelen worden geno men om te voofzien in het ge brek aan titanium, dat thans de productie belemmert, aldus heeft generaal Kern Metzger, chef van de materieeldienst van het Ame rikaanse luchtleger, voor een subcommissie van de Senaat ver klaard. Volgens cijfers, die door het bureau voor de defensie mobilisatie zijn aanvaard, aldus de generaal, zouden de Ver. Sta ten 22.000 ton titanium per jaar moeten produceren om in de be hoeften van hun luchtvaart te voorzien. De jaarproductie be draagt thans echter niet meer dan tweeduizend ton. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. Zachter. Zwaar bewolkt met aanvanke lijk in het oosten van het land plaatselijk nog wat regen of mot regen, later vanuit het zuidwes ten enkele verspreide opklarin gen. Zwakke tot matige wind tus sen zuidwest en zuid. Vooral in het westen van het land beleng- rijk zachter. VRIJDAG 27 NOVEMBER. Breskens 6.01 6.33 Terneuzen 6.36 7.08 Hanswerrt 7.16 7.48 Walsoorden 7.26 7.58 ZON MAAN op onder op onder Nov. 26 8.18 16.36 22.28 12.42 27 8.19 16.36 23.40 12.58 28 8.21 16.35 13.12 29 8.22 16.34 0.50 13.24 30 8.24 16.33 1.58 13.36

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 1