De opstand in Bolivia onderdrukt De toestand in en om Triëst WEERSVERWACHTING. HOOGWATER. ZON-en MAANSTANDEN. PHIUSHAVE DE BESPREKINGEN TE PANMOENDJON Malenkof bereid tot conferentie van Vier? De Westerse Grote Drïe Kerstpost voor Nederlandse militairen over Zee Opstandelingen waren reeds tot het paleis doorgedrongen Prins Bernhard heden naar Ethiopië Minister Aigera dankt Engeland voor Ouwerkerkse caissons op onder op onder Nov. 11 7.52 16.55 12.38 20.23 12 7.54 16.54 13.08 21.43 13 7.56 16.52 13.31 23.05 14 7.58 16.51 13.50 Australische politiemannen vermoord op Nieuw-Guinea Deens Koningspaar naar Nederland Adenauer over de Sowjet-Unie PHILIPS Begin December bijeenkomst COSTA RICA HET PROCES MOSSADEQ hankering bij Abonnement: Te: neuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55-57 Terneuzen Telefoon 2510 NA 5 uur: 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand ƒ1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct. WOENSDAG 11 NOVEMBER 1953. 8e Jaargang No. 2995. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum pee advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 canïj iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adra» Bureau van dit blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uui Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uux De opstandige beweging, die Maandag in Bolivia was uitge broken, is gisteren onderdrukt, nadat de regering de mijnwer kers en de landarbeiders had ge mobiliseerd. De opstandelingen waren reeds doorgedrongen tot het paleis van president Victor Paz Estensoro, die zelf afwezig was. De poging van de rebellen om het vliegveld bij de hoofdstad te veroveren mislukten. Een aantal personen in de fa brieken, waar de samenzweerders zich hadden verzameld, werden gewond. Twee bataljons landar beiders zijn van Oruro naar Co- chabamba getrokken om daar de opstand neer te slaan, zo ver klaarde een officiële aankondi ging. (M - 4 m De politie deelde mede, dat po litieke figuren, die in het com plot betrokken waren, gearres teerd zijn. President Estensoro is in April 1952 in functie getreden, nadat een militaire Junta-regering door de nationalistisch revolutionaire partij, waartoe de president be hoort, ten val was gebracht. Volgens radioberichten uit Co- chabamba, die aan de Chileense grens zijn opgevangen, zijn tal rijke personen gedood en gewond bij de mislukte opstand in Boii- via. In Arica (Noord-Chili) is Maan dag een militaire vliegtuig ge- De behandelende medici hebben toegestaan, dat Prins Bernhard heden naar Ethiopië vertrekt voor het aangekondigde officiële bezoek aan de keizer, mits het programma een niet te ver moeiend karakter zal dragen. De prins zal vermoedelijk op 23 Nov. hier te lande terugkeren, waar na een nader onderzoek zal uit maken of hij zijn bezigheden in volle omvang zal mogen hervat ten. De minister van Verkeer en Waterstaat, mr. J. Algera, heeft na afloop van de sluiting van het stroomgat bij Ouwerkerk de volgende boodschap door bemid deling van de Nederlandse am bassadeur te Londen, mr. D. Stikker, aan de First Lord of the Admiralty, the right honorable J. P. L. Thomas M.P. verzonden: „Het stemt mij tot grote voldoe ning, U te kunnen mededelen, dat het laatste gat in de dijken, dat ons na de ramp van 1 Febr. 1953 restte, op Vrijdag 6 Novem ber te 23.56 uur werd gesloten. Deze sluiting werd mogelijk ge maakt door toepassing van vier phoenix-pontons. Dit geeft mij aanleiding U mijn grote dank te betuigen voor de hulp, welke U ons hebt willen verlenen door deze caissons te onzer beschik king te stellen, w.g. Algera". land met aan boord een aant .1 Bolivianen, die door de Chileen se autoriteiten zijn gearresteerd. Naar officiële kringen te La Paz hebben verklaard, is de op stand het werk van de socialisti sche Phalanx, waarvan één der voornaamste leiders Oscar Unza- ga de la Vega is, afkomstig van Cochabamba, die na de revolutie in April 1952 naar het buitenland is gevlucht. De Phalanx-partij, zo verklaar den deze kringen, heeft zich ge durende de laatste dagen met on dermijnende acties bezig gehou den, die geleid hebben tot de ar restatie van verschillende harer leden. Andere kringen zeiden, dat het dank zij de voorzorgsmaatrege len van de regering in de hoofd- ken de opstandelingen naar Obrajes, waar zij een politiedepot bezetten. Een groep opstandelin gen werd tot overgave gedwon gen door een bataljon militairen onder leiding van de onderminis ter voor de pers, Fellman Velar de. Ook in Santa Cruz werd een poging tot opstand snel onder drukt. Volgens de correspondent van het blad „El Diario" te Cocha bamba zijn er bij de opstand in deze stad 12 personen om het le ven gekomen en 22 gewond. Officieel is medegedeeld, dat bij de mislukte revolutiepoging in Bolivia 21 personen, burgers zowel als militairen, om het le ven zijn gekomen, terwijl er 36 werden gewond. GRENSKANTOREN 11 NOVEMBER GESLOTEN. Met betrekking tot de herden king van de wapenstilstandsdag op 11 November zullen de Bel gische douanekantoren gesloten zijn voor handelsverkeer. Alle vervoer van goederen van of naar België of door België naar Frankrijk zal op deze da- stad niet tot een uitbarsting is .'turn niet mogelijk zijn. gekomen. Alle openbare gebou- wen van La Paz waren door strijdkrachten van de regering en door leden van de nationalis tisch revolutionaire partij bezet om alle eventualiteiten het hoofd te kunnen bieden. Later meldde het radiostation van Cochabamba, dat de laatste opstandelingen zich hadden over gegeven en dat in de stad een grote demonstratie voor de rege ring werd gehouden. Tevoren was meegedeeld, dat de opstan delingen zich meester hadden ge maakt van het politiebureau, de prefectuur, het stadhuis en het vliegveld. Honderdduizend boeren uit Ocurena waren toen op weg naar Cochabamba om de regering te steunen. In de hoofdstad La Paz bezet ten leden van de socialistische Falanx 't buitenverblijf van pre sident Estensoro in Calacoto. Toen zij ontdekten, dat 't staats hoofd niet aanwezig was deze woonde met zijn ministers op dat ogenblik een receptie op de Ame rikaanse ambassade bij trok- medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Woensdag ochtend tot Woensdagavond. VRIJ ZONNIG. In de Zuidoostelijke helft van het land plaatselijk ochtendmist; overigens droog en vrij zonnig weer. Zwakke tot matige Z.W. wind. Ongeveer dezelfde tempe raturen als gisteren. DONDERDAG 12 NOVEMBER. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden 4.51 5.26 6.06 6.16 5.17 5.52 6.32 6.42 ZON MAAN Een gewonde inheemse politie man, die Wewak in het Austra lische deel van Nieuw-Guinea heeft weten te bereiken, heeft ge meld, dat twee officieren en zes politiemannen van een patrouille waartoe hij behoorde, in het bergachtige binnenland zijn ge dood door inboorlingen. De aan vallers hadden zich verscholen tussen een groep vrouwen, die de patrouille een voedselgift kwa men aanbieden. Men meent te weten, dat deze daad van de inboorlingen bedoeld is als wraak voor vijf stamge noten die zijn omgekomen bij een schipbreuk van een rege ringsvaartuig. Men verwacht, dat het Deense koningspaar in het aanstaande voorjaar een officieel bezoek aan Nederland zal brengen. Koning Frederik en koningin Ingrid zouden dan de gasten zijn van Koningin Juliana en hun be zoek zou gelden als tegenbezoek voor het bezoek, dat Koningin Juliana in Mei van dit jaar aan Denemarken heeft gebracht. Het zou het derde officiële bezoek in het buitenland van koning Frederik en koningin Ingrid zijn. Bij een interview met het Ame rikaanse tijdschrift „U.S. News and World Report", heeft dr Ade nauer als zijn mening te kennen gegeven, dat de Sowjet-Unie door grote interne moeilijkheden be dreigd wordt als gevolg van het feit, dat zij een derde minder voedsel per inwoner beschikbaar heeft dan in 1928. Als de door Kroetsjef, lid van het Sowjet-presidium, gegeven cijfers juist zijn, aldus de West- duitse bondskanselier, staat de landbouwproductie in de Sowjet- Unie thans op het peil van 1928. De bevolking is sedertdien echter met 50 milioen mensen toegeno men. Volgens het Italiaanse pers, i weer normaal. De Britse en Ame- bureau Ansa hebben de ge- rikaanse troepen, die vanaf Vrij- allieerde militaire autoriteiten dag j.l. posten innamen op stra- het Maandag voor Italianen nogtegische punten in de stad en bij moeilijker gemaakt door de zone de geallieerden in gebruik zijnde A van 't vrije gebied van Triëst 1 gebouwen bewaakten, zijn terug- weer ELECTRISCH DROOGSCHEERAPPARAAT te betreden. Enige weken gele den werden door de autoriteiten reeds beperkende maatregelen ingevoerd. Maandag heeft te Triëst een onbetekenende schermutseling tussen politie en jongelieden plaats gevonden. Het militaire bestuur van Triëst heeft Maandag een eet zaal van een hotel, die voor Britse officieren had gediend en na de verklaring van 8 October ter beschikking van het hotel was gesteld, weer voor zich op geëist. Hetzelfde is gebeurd met een cabaretzaal van het hotel. In bepaalde Triëstijnse kringen beschouwde men deze-maatregel als een bewijs, dat de Britse troepen langer zullen blijven dan aanvankelijk na de verkla ring van 8 Ocober was voorzien. Britse en Amerikaanse troepen doen weer normaal dienst. De toestand in Triëst is thans getrokken en verrichten hun normale dienst. Bewoners van Triëst negéren Britten. De bewoners van Triëst negeer den Dinsdag de Britse soldaten, die voor het eerst sedert de onge regeldheden van de vorige week weer op straat mochten. De Italianen liepen haastig de café's uit, als Britse soldaten bin nen kwamen. Op pogingen der Britten om met de bevolking in gesprek te komen, werd niet ge reageerd. De Amerikanen wer den echter op de gebruikelijke vriendschappelijke wijze, waarop tevoren ook de Britten bejegend waren, begroet. De bewoners van Triëst achten de Britten verant woordelijk voor de schietpartijen, waarbij de vorige week zes Ita lianen het leven verloren. De Britse generaal sir John Winter ton voert het bevel over de poli tie, die het vuur op de pro-Ita liaanse betogers opende. De Russsiche premier Malen kof zou de Britse regering door bemiddeling van zijn minister van buitenlandse zaken, Molo- tof, hebben meegedeeld, dat hij bereid is deel te nemen aan een conferentie met de regerings hoofden van de drie Westelijke grote mogendheden. Dit ver neemt A.F.P. uit zeer betrouw bare Engelse bron. Deze mededeling zou staan in een verslag, dat de Britse am bassadeur te Moskou aan zijn regering heeft gezonden na een onderhoud vorige week met Molotof. ENGELSE TEGENSPRAAK Het Britse ministerie van bui tenlandse zaken heeft categorisch het bericht tegengesproken, als zou Malenkof aan Engeland heb ben meegedeeld, dat hij bereid is deel te nemen aan een conferen- tie met de regeringshoofden van de drie Westelijke grote mogend heden. Het ministerie zei letterlijk: „Er is beslist niets waar in het bericht. De kwestie is zelfs niet aangeroerd bij het onderhoud van sir William Hayter (de En gelse ambassadeur te Moskou) met Molotof". Communistische en ge allieerde vertegenwoordigers hebben Dinsdag voor de derde maal in een besloten zitting ver gaderd om te trachten een weg te vinden, waarin de voorberei dende besprekingen voor een politieke conferentie over Korea zijn geraakt. Na de vergadering wilde de Amerikaan Kenneth Young, leider van de geallieerde delegatie, slechts meedelen, dat hij een recès van een kwartier had gevraagd om communisti sche opmerkingen te bestuderen De besprekingen worden heden voortgezet. De krijgsgevangenen-kwestie. Het Zuidkoreaanse ministerie van Defensie heeft Dinsdag in Seoel meegedeeld, dat geen van de 335 Zuidkoreanen die repa triëring hebben geweigerd, zal worden gestraft, als hij alsnog besluit toch naar Z.-Korea terug te keren. De voorzitter van de Zuidko reaanse nationale vergadering heeft Dinsdag de communisten beschuldigd van pogingen om de voorbereidende besprekingen te Panmoendjon te rekken, ten einde tijd te winnen voor oor logsvoorbereidingen. Te Parijs wordt van gezagheb bende zijde vernomen, dat staats lieden der „Westerse grote drie" van vier tot acht December a.s. zullen beraadslagen. Dinsdag is officieel te Parijs medegedeeld dat president Eisen hower, sir Winston Churchill en de Franse premier Laniel voor nemens zijn van vier tot acht December a.s. op de Bermuda eilanden te beraadslagen. Eisenhower, Churchill en La niel zullen worden vergezeld door hun ministers van buitenlandse zaken, Foster Dulles, Eden en Bidault. Er zal worden gesproken over „verschillende vraagstukken van gemeenschappelijk belang. Van gezaghebbende zijde wordt vernomen, dat de hoofdschotel der besprekingen zal worden ge vormd door het Duitse vraagstuk dat zal worden behandeld in het licht van de jongste Sowjet-Rus- sische antwoordnota, die een wei gering inhield m.b.t. de Westerse uitnodiging tot het houden van een bijeenkomst der Britse, Franse, Amerikaanse en Sowjet- Russische ministers van buiten landse zaken. In Bonn heeft het bericht over de bijeenkomst der leiders van de „Westerse grote drie" grote belangstelling gewekt. Men meent, dat de bijeenkomst voor West-Duitsland van groot be lang kan zijn. Bondskanselier dr Adenauer, die reeds Maandag j.l. door de Amerikaanse hoge commissaris in West-Duitsland Conant, van de komende besprekingen op de hoogte werd gesteld heeft zijn voldoening er over uitgesproken. De bondskanselier is in het alge meen een voorstander van alle stappen van het Westen, die ten doel hebben de politieke verhou dingen in Europa duurzaam te maken. Men verwacht, dat Churchill de reis naar de Bermuda-eilanden aan boord van een oorlogschip der Britse thuisvloot zal maken. Van gewoonlijk betrouwbare zijde wcrdt vernomen dat de ge neesheren van de premier hem een maand geleden hebben aan geraden in de winter een scheeps reis naar zonniger oorden te ma ken. Ter gelegenheid van het Kerst feest bestaat er gedurende de pe riode van 16 tot en met 28 No vember gelegenheid tot het ver zenden van briefpakjes tot een maximum gewicht van 500 gr. naar militatiren van het Neder landse detachement in de strijd krachten der Verenigde Naties in Korea en naar opvarenden van Hr Ms fegatten Dubois en Johan Maurit van Nassau. De franke ring voor deze pakjes, die per luchtpost worden verzonden, is 10 cent per 50 gram met een mi nimum van 50 cents. Adressering voor militairen van het Nederlandse detachement in Korea: naam, rang, legernum- mer, Nederlands detachement V.N., Napo 5100 Amsterdam-Schiphol, militair. Adressering voor opvarenden van Hr Ms „Dubois" en „Johan Maurits van Nassau": Naam, rang of kwaliteit, mari nenummer, Aan boord van Hr Ms (volgt naam van het schip) Amsterdam CS, marine. Voorts bestaat tot 19 Novem ber gelegenheid briefpakjes tot een maximum gewicht van 1 kg te verzenden naar militairen van de landmacht in Suriname. Deze pakjes worden vervoerd met het m.s. „Amazonas", dat op 24 No vember van Amsterdam vertrekt en op 16 December te Paramaribo wordt verwacht. Adressering als volgt: Naam, rang, legernummer, Onderdeel, Plaats van bestemming, Suri name. Tot 24 November bestaat ook gelegenheid briefpakjes tot een maximum gewicht van 1 kg te verzenden naar militairen van de marine in de Nederlandse Antil len aan boord van aldaar gesta- tionneerde schepen en aan boord van Hr Ms Johan Maurits van Nassau, welk schip de thuisvaart uit de Koreaanse wateren via de Antillen maakt. Deze post wordt vervoerd met het m.s. „Willem stad", dat 26 November uit Am sterdam vertrekt en op 12 De cember te Willemstad wordt ver- wacht. Adressering als volgt: Naam, rang, marinenummer. De Indiase voorzitter van de neutrale terugzendingscommis sie, luit.-generaal Thimaja, heeft meegedeeld, dat de com munisten nog steeds ondervra ging eisen van de Chinese ge vangenen die verleden week weigerden langdurige uiteenzet tingen van communistische ver tegenwoordigers bij te wonen. Hij meent, dat men slechts uit de impasse bij de uiteenzettin gen zal kunnen komen, als de communisten instemmen met ondervraging van een afdeling krijgsgevangenen per dag. „Er moet de een of andere grens worden gesteld aan de duur van de uiteenzettingen", zo ver klaarde de generaal. De uiteenzettingen kunnen nog steeds niet worden hervat. De communistische vertegen woordigers willen niet de ver zekering geven, dat de duur van de uiteenzettingen aan afzon derlijke personen niet langer zal worden, zo voegde generaal Thi maja hieraan toe. De neutrale terugzendings commissie heeft het opperbevel der Verbondenen meegedeeld dat heden geen uiteenzettingen zullen worden gegeven. De Zwitserse afvaardiging in de neutrale terugzendings commissie. De Poolse minister van Bui tenlandse Zaken heeft in een nota aan het Zwitserse gezant schap te Warschau de onmacht van de neutrale terugzendings- commissie in Korea geweten aan de houding van de Zwitser se afgevaardigde in de commis sie en die van „een zeker ander lid", aldus meldde radioriPeking Dinsdag. De nota, gedateerd 4 November, verwerpt het stand punt van de Zwitserse regering over neutraliteit in de terugzen- dingscommissie', zoals dat is uit eengezet in een Zwitserse nota van 19 October, aldus de com munistische zender. In de Poolse nota wordt aan gedrongen op maatregelen tegen de leiders van de krijgsgevange nen in de kampen in de gedemi litariseerde zone en wordt de Zwitserse verwijzing naar de conventie van Genève, waarbij gebruikmaking van geweld te- Aan boord van Hr Ms (volgt de gen krijgsgevangenen wordt verboden, verworpen. De ongeregeldheden en de ge spannen diplomatieke betrekkin gen tussen Italië en Engeland hebben het aantal aanhangers van Italië onder de plaatselijke bevolking doen toenemen. Zuidslavische vice-president wenst conferentie over Triëst. Naar het officiële Zuid-Slavi sche persbureau Tan joeg Dins dag heeft medegedeeld, heeft vice-president Kardelj in een verkiezingsrede te Ljoebljana aangedrongen op het houden van een conferentie om een compro mis-oplossing te vinden voor het probleem-Triëst, leidende tot Ita liaansZuid-Slavische samen werking. Naar Kardelj zeide, zou een conferentie de oplossing van deze aangelegenheid zeer vergemak kelijken. „Samenwerking tussen Zuid-Slavië en Italië is nog steeds mogelijk ondanks het ernstige conflict met betrekking tot Triëst". Samenwerking is noodzakelijk voor het behoud van de vrede, zei Kardelj. „Zuid-Slavië bedreigt niemand en wenst het geschil niet met de wapenen te beslech ten". „Maar wij zijn vastbesloten on ze onafhankelijkheid te verdedi gen en anderen niet toe te staan over onze rechten en ons natio naal grondgebied te beschikken, zonder zelfs naar onze inzichten en wensen te vragen". „Zuid-Slavië en Italië zouden in vriendschap leven", zo ver klaarde Kardelj, „ware het niet dat imperialistische stromingen in Italië tegen de elementaire en vitale belangen van Zuid-Slavië ingingen. De kwestie-Triëst zou dan op een geheel andere wijze benaderd zijn en zelfs thans ver langen wij er niet naar de ver houdingen met Italië te verslech teren. Wij wensen geen conflic ten, want wij zijn ons bewust, dat een gevaarlijke situatie in ver band met Triëst een bedreiging voor de vrede in dit deel van de wereld zou kunnen vormen." Jouhaux verzoekt de V. N. om bemiddeling inzake Triëst. De Franse vakbondsleider Leon Jouhaux, aan wie de Nobelprijs' voor de vrede is uitgereikt, heeft in een boodschap aan mevrouw Pandit en Dag Hammarskjoeld, voorzitster en secretaris-generaal der Verenigde Naties, een beroep gedaan op de internationale or ganisatie om onverwijld ver tegenwoordigers naar Triëst te zenden, die als „bemiddelaars en scheidsrechters" in het conflict om deze stad zouden moeten op treden. naam van het schip) Nederlandse Antillen of indien geadresseerde op een walinrichting is geplaatst: Naam, rang marinenummer, Adres, plaats van bestemming, eiland, Nederlandse Antillen. President Otilio Ulate van Cos ta Rica heeft Zondag zijn presi dentiële bevoegdheden overge dragen aan de nieuwe president, Jose Figueres. De plechtigheid geschiedde voor de wetgevende vergadering en het hooggerechts hof ten aanschouwe van 30.000 personen en diplomatieke ver tegenwoordigers van 41 landen. In zijn boodschap zeide Figue res, dat hij hoopte op een nauwe samenwerking met de Verenigde Staten op voorwaarde, dat de Verenigde Staten Costa Rica eco nomisch beter behandelen. N.-Koreaanse krijgsgevangene door Indische wachten dood geschoten. Indische wachten hebben Dins dag een Noordkoreaanse krijgs gevangene, die trachtte te ont snappen, doodgeschoten. Een woordvoerder der Indische bewakingstroepen deelde mede, dat de Noordkoreaan zes of ze ven medeplichtigen had, die hem bij zijn ontvluchtingspoging hiel pen. Indische wachten, die de ontsnappingspoging hadden ge zien, riepen de krijgsgevangene toe te blijven staan. Deze liep toen op een schildwacht af „en nam een dreigende houding aan", aldus de woordvoerder. Te zelfdertijd werden de Indiërs door andere krijgsgevangenen met stenen bekogeld. „Hierop openden de wachten 't vuur, hetgeen de dood van de Noordkoreaanse krijgsgevangene veroorzaakte", aldus de woord voerder. Op de derde dag van het pro ces te Sultanatabad heeft ex- premier Mossadeq zijn verdedi ger geslagen en getracht de zaal te verlaten. Na een rumoerige scène riep de huilende ex-premier tegen zijn verdediger, de door het hof aan gewezen kolonel Bozorgmehr: „Ga weg, wees vervloekt". Hij stompte de kolonel tegen de schouder en schreeuwde naar zijn rechters: „Geef bevel om mij te onthoofden, maar ik moet mijzelf verdedigen." Mossadeq sprong op, duwde kolonel Bozorgmehr op zij en strompelde langs een aantal offi cieren in de richting van de uit gang. Spoedig echter sneden 2 officieren hem de pas af en een derde leidde de hullende beklaag de terug naar zijn plaats. Ook Maandag heeft Mossadeq ruzie met zijn verdediger gehad. Toen hij Maandag de ministers *an zijn voormalige regering be gon te verdedigen en de president van het hof hem verzocht zich tot de zaak te bepalen beschul digde Mossadeq zijn verdediger er van zijn kort te voren op schrift gestelde verdediging aan het hof te hebben verraden. De verdediger ontkende dit en haalde een koran uit zijn zak, waarop hij zwoer de inhoud van Mossadeqs geschrift niet te heb ber^ verraden. Daarop haalde ook Mossadeq een koran te voor schijn en zwoer het tegendeel. De president vermaande: „U bent een gelovig man, U moet niet lie gen en zweren op de koran en ons ervan beschuldigen deze ge schriften te hebben ingezien. Volgens Mossadeq hadden uit sluitend „politieke kruiperijen" in de Perzische Tweede Kamer hem belet een overeenkomst met Groot-Brittannië te sluiten, welke zou hebben voorzien in een beta ling door Perzië, over een periode van twintig jaar, van 228.000.000 pond sterling schadevergoeding voor het nationaliseren der be zittingen van de „Anglo-Iranian".

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 1