U.a£ de Srcvincic m SPORTNIEUWS Schoorsteenklokje SCHAKEN. VOETBAL Advertentiën KLEINE ADVERTENTIëN Repatriëringvan krijgsgevangenen Ongelooflijk! Voor jongen oud de gewenste KOUS Van den Bruele N.V. Fa P. J. van de Sande TERNEUZEN. AXEL. BRESKENS. KOEWACHT. IJZENDIJKE. ZAAMSLAG. ZIERIKZEE. De everstromingen in Italië Vliegtuigongeluk in Californië PRIJSKAARTING RECLAME: Fa E. A. IJsebaert Is. Adriaansens Van de week H. VAN MEERVELD Is. Adriaansens 1 GROTE VLEESRECLAME Slagerij J. van den Eeckhcut I X Voorhanden bij Boekhandel Terneuzen Mijn vrouw vond: "t moest en sou een 0xfbl*ö Eenmaal 'n OXFORD altijd 'n OXFORD. DE RONDWEG OM WOUW. Naar de K.N.A.C. bericht, kan de opening van de rondweg om Wouw ongeveer half November tegemoet worden gezien. WEGVERKEER NAAR ANTWERPEN. Door herstelwerkzaamheden aan de weg WuestwezelAnt werpen is het grensverkeer ge noodzaakt op Belgisch gebied on geveer 10 km om te rijden. De K.N.A.C. maakt degenen, die naar Antwerpen rijden, erop attent, dat men de daardoor ont stane vertraging kan vermijden door niet bij Wernhout maar bij Nispen de grens te passeren. BENOEMINGEN BIJ POLDERS EN WATERSCHAPPEN. Benoemd tot dijkgraaf van de polder Kleine-Zevenaar of Noord- Westenrijk 9e heer D. J. Dees te Terneuzen; tot zijn plaatsvervan ger de heer J. P. M. Martens te Terneuzen; tot lid van de dijk- raad der waterkering: van de ca- lamiteuze Adornispolder de heer A. Risseeuw-Kools te Zuidzande; van het calamiteuze waterschap Tienhonderd en Zwarte de heer A. Risseeuw-Kools te Zuidzande; tot lid van de algemene vergade ring van het Hulster en Axeler Ambacht de heer J. J. Huijssen- de Bruijne te Terneuzen; tot le den van het college van beheer van het waterschap Weg Hulst De Paal de heren A. J. J. Maen- hout te Clinge en H. A. A. baron Collot d'Escury te Kloosterzande; tot gezworene van; het water schap De verenigde polder de heer E. G. M. de Waal te Vogel waarde; de Kruispolder de heer J. E. van der Wielen te Hontenis- se; de Melopolder de heer R. F. d' Hert te Graauw; het water schap Absdale, Riet- en Wulfsdijk de heer G. J. V. Vael te St Jan steen; de Clingepolder de heer C. D. Smet te Clinge; het water schap Ferdinandus de heer G. H. M. Plasschaert te St Jansteen; de polder Groot Kieldrecht de heer P. V. M. Vercauteren te Clinge; de Havikpolder de heer J. L. Boel te Hulst; de polder Hulster - Nieuwland de heer A. F. Vael te Hontenisse; de polder Nieuw- Kieldrecht de heer C. F. Michiel- sen te Clinge; de polder Oude-Ze- venaar de heer G. v. d. Hoeve te Terneuzen; de polder St Jansteen de heer J. Schuerman te St Jan steen; het calamiteuze water schap Walsoorden de heer P. J. Hiel te Vogelwaarde. „Ivanhoe in het Luxor- Theater. Ook deze week biedt het Luxor Theater de filmliefhebbers weer een creatie van grote allure. De film „Ivanhoe", vervaardigd naar de gelijkluidende roman, een der beste werken van de beroemde Engelse schrijver Wal ter Scott, brengt een bont schouwspel van tournooi-ro- mantiek, belegeringen, duels- om-de-vrouw en wat al niet meer Wie in zijn jeugd het boek heeft gelezen, zal toen wellicht meer onder de indruk zijn geko men van dat oude heldendom dan nu het geval zal zijn, als hij Robert Taylors ietwat gereser veerde vertolking van de mid deleeuwse edelman-strij der aanschouwt. Niettemin valt het moeilijk zich een knappere verfilming van het boek voor te stellen. Richard Thorpe heeft de dia- loogscènes met romantische zwier verfilmd en in de belege- rings-scènes geeft hij staaltjes massaregie te zien van een vaak verbijsterend realisme. Spectaculair en van een meer dan beklemmende spanning is het tweegevecht tussen Ivan hoe en De Bois-Guibert, welke laatste rol voortreffelijk wordt vertolkt door George Sanders. iDeze „technicolor" toont wat kleur en montage betreft een technische perfectie, die haar ver doet uitkomen boven de an dere rolprenten, welke de film industrie in dit genre pleegt te maken. Metro-Goldwyn.'Mayer heb ben kennelijk een prestigefilm willen leveren, waarbij zij alle beschikbare talent hebben uit gebuit en waaraan zij (hoe kan het anders in Amerika?) alle financiële middelen ten koste hebben gelegd, waarover zij de beschikking hadden. Jaarvergadering K.A.V. Voor de jaarvergadering van de K.A.V., gehouden in het paro chiehuis, bestond flinke belang stelling. Ruim 100 dames hadden aan de oproep van het bestuur gehoor gegeven. Tevens waren aanwezig pastoor Van Campen en kapelaan Claerhoudt, mej. Kessels, diocesaan leidster van de K.A.V. te Breda, en de voorzitter van de plaatselijke afdeling van de K.A.B. Na een kort welkomstwoord van de voorzitter, mevr. Durinck- van Denderen, kreeg mej. Kes sels het woord. Deze sprak haar voldoening uit over de groei van de K.A.V. in het gehele bisdom en zeker ook te Terneuzen. In het bijzonder ging spreekster in op oorzaken en gevolgen van de groei van het moderne humanis me, dat langs vele wegen en ma nieren invloed krijgt op onze sa menleving. De pastoor wees op de taak der katholieken een eenheid te vormen en het vele werk, dat ge daan moet worden als gevolg van de grote groei van Terneuzen. De kapelaan wijdde nog een kort woord aan de Lourdesactie van de K.A.J. Filmavond Ned. Reisver. Voor de filmavond „Europa cocktail" in het Luxor-theater, verzorgd door de Nederlandse Reisvereniging, bestond slechts matige belangstelling. De heer P. Loof, die de avond opende, sprak zijn spijt uit over deze geringe opkomst. Hij schreef dit toe aan de aard van een vorige filmvoorstelling, waar te veel werd gesproken en te wei nig werd gefilmd. Nu was er heel wat meer van fraaie films te genieten, die de aanwezigen naar Wales, Tyrol, Duitsland en België brachten en ook de schoonheid van het eigen land toonden. De films werden toegelicht door de heer Wiegsman. Gevaarlijk verkeerspunt. Andermaal had Donderdagvoor middag aan de Magrette een autobotsing plaats, wederom tus sen een vrachtauto en een uit de richting Axel komende Ford uit de prov. Zuid-Holland. De vrachtwagen was eigendom van de transportondernemer M. uit Zaamslag en kwam uit de richting Groenstraat de dijk afge reden. Blijkbaar speelde het ele ment „verrassing" weer een gro te rol bij dit onverwachte contact, dat een geluid maakte dat aan de oorlogsdagen herinnerde. Zó he vig was n.l. de botsing, dat de ge hele voorzijde van de Ford in el kaar werd gedrukt. De vrachtauto bracht het er heel wat beter af. Onverwijld werd natuurlijk een onderzoek ingesteld en gelukkig waren geen persoonlijke ongeval len te vermelden. Ledenverg. Bond van Gepen- sionneerden. In „Het Centrum" te Axel ver gaderde de afd. Oost Zeeuws- Vlaanderen van de Alg. Ned. Bond van Gepensionneerden, on der voorzitterschap van de heer Van Riet uit Terneuzen. De vergadering kreeg eerst de gelegenheid kennis te maken met de onlangs benoemde voorzitter, waarna de officiële opening en de ingekomen stukken werden afge handeld door de secretaresse, mevr. Ferket-van Damme. Als af gevaardigde naar de onlangs ge houden algemene vergadering te Utrecht bracht de heer De Ridder verslag uit. De voorzitter sprak vervolgens een propagandistisch woord en hoopte zijn functie naar aller goedkeuring te kunnen vervullen. Het lid van het hoofdbestuur, de heer De Roo uit Vlissingen, gaf een overzicht van de rege ringsmaatregelen inzake de nieu we pensioenregeling, waarop een uitvoerige discussie volgde over deze ingewikkelde materie. Na de rondvraag, waarbij de heer H. de Meijer nog enkele vra gen stelde, volgde sluiting van de geanimeerde vergadering. Brandweerlieden in actie. Onder leiding van de heer Kor- tus, adj. inspecteur van het brandweerwezen te Brepa, hadden gisteravond in „Het Centrum" in leidende besprekingen plaats met het in totaal ruim 80 man tellende personeel van de aan de cursus deelnemende gemeentelij ke brandweerkorpsen uit Axel, Zaamslag, Zuiddorpe, Westdorpe en Sas van Gent, waarbij vanwe ge de rijksvoorlichtingsdienst tal van interessante films werden vertoond. Zowel door leger als marine waren deze documentaire films beschikbaar gesteld. Op de meest doeltreffende en uiterst suggestieve wijze gaven zij allen een indruk van het veel al veronachtzaamde en steeds zo onheilvolle brandgevaar Volgende week zal de cursus, die 16 weken duurt, te Hulst een Aanbesteding bouw van kade muren. Te Middelburg is door de rijks waterstaat aanbesteed het bou wen van kademuren langs de Z. W.- en N.O.-zijde van de Westha ven. Hoogste inschrijver was de fa L. Vermaat te Rotterdam voor ƒ248.800; laagste inschrijver de N.V. aanneming van werken v.h. H. J. Nederhorst te Gouda voor 176.900. De gunning is aangehouden. Aanbesteding landbouwsi Bij de gisteren alhier gehouden aanbesteding voor het bouwen van een landbouwschool wa& de laagste inschrijver de heer H. Mdnnens te Koewacht voor 39.200 en de hoogste de heer A. Rens te Clinge voor 49.088. Er waren 27 inschrijvingen. Vergadering gemeenteraad. li Woensdagavond kwam de raad bijeen om een voorstel van B. en W. te bespreken tot medewerking aan de uitbreiding en betegeling van de speelplaats der R.K. meis jesschool overeenkomstig de door de gemeente-opzichter gemaakte kostenbegroting ad 1800. Wethouder C. Doens kon zich niet met dit voorstel verenigen en achtte het voldoende dat de speel plaats werd hersteld. Zijn collega A. Termote was bang dat bij herstel het beton zal scheuren, zodat men dan toch weer met kosten zit. Ook de voorzitter is de mening van de heer Termote toegedaan. De heer C. Riemens vindt het verantwoord de speelplaats in eens goed in orde te maken en te betegelen. Bij de stemming bleken de he ren Termote, Riemens, Van tad- sand en Van Kerkvoorde voor vernieuwing te zijn, terwijl de he ren Tazelaar en wethouder Doens zich voor herstel uitspraken. De speelplaats zal dus geheel van tegels worden voorzien. De putringen voor het verkrij gen van bluswater zullen worden geplaatst in de sloot nabij de han gar van A. Lievens. De heren A. Dellaret en F. Ta zelaar werden in de commissie be noemd om de aanleg en inrich ting van een speeltuin onderhan- ten te nemen. De heer Dellaert zegt bij de rondvraag dat hij een verzoek van de filmonderneming op de agenda had verwacht om de ver makelijkheidsbelasting te verla gen. De voorzitter zegt dat dit van het bedrijfsleven moet uitgaan. Hij wil echter graag zijn mede werking hieraan verlenen. De heer Dellaert vindt het meer dan erg, dat men na des avonds tien uur de grens niet meer mag passeren. De heer Van Cadsand zou graag zien dat de speelplaats der openbare school aan de straatzij de werd afgemaakt. Hij vindt het gevaarlijk dat de kinderen allen tegelijk de verkeersweg opren nen. De voorzitter is het hiermede eens. De heer C. Riemens zegt dat de naai voor de verlichting van de Karnemelkshoek nog steeds niet is geplaatst. De voorzitter zegt dat cljt door moeilijkheden met de P.Z.E.M. niet kon geschieden. Hij hoopte de paal spoedig geplaatst te zien. Openbare veiling. Notaris A. M. van Hoek uit Groede heeft op verzoek van de erven Aug. Claeys geveild de volgende woonhuizen: a. een woonhuis met berg plaats aan de Biestraat, waarin gevestigd een aannemersbedrijf. Koper werd Arm. Claeys voor 10.500,—; b. een winkelhuis aan de Verl. Molenstraat; koper Jos. Claeys voor 4000, c. een woonhuis aan de Verl. Molenstraat; koper Cam. v. d. Hauwe voor 7700,—.; d. een woonhuis aan de Verl. Molenstraat; koper Aug. de Mil- oper t 00,—. liano voor 55 „Blauwe steentjes" zijn vervangen. Het wegdek van de provinciale weg van de Groeneweg tot Zaam slag, waar dê beruchte „blauwe steentjes" lagen, werd gisteren voltooid. Deze weg, die nu nieu we grijze stenen heeft gekregen, is weer voor het verkeer openge steld. Voor velen zal dit goed nieuws betekenen, nu ook de Pol derstraat is afgesloten. Afschuiving van vooroever bij Burghsluis. Onmiddellijk ten Oosten van het haventje van Burghsluis heeft zich over een lengte van ongeveer 85 meter een afschuiving voorge daan van de voor de dijk gelegen z.g. vooroever. Een woordvoerder van de neu trale terugzendingscommissie heeft Donderdag te Panmosn- djon meegedeeld, dat opnieuw een Z.-Koreaan, die aanvanke lijk repatriëring weigerde, heeft besloten toch naar Z.-Korea te rug te keren. De man zal Vrij dagochtend aan de geallieerden worden overgedragen. Hij is de derde van de 335 weigerachtige Zuid-Koreanen, die van gedachten is veranderd Op een bijeenkomst van de neutrale terugzendingscommis sie is de communisten gevraagd voor getuigen te zorgen, die door het hof, dat een onderzoek in stelt naar de beweerde moorden in de door de Indische troepen bewaakte kampen, zullen wor den ondervraagd. Het hof is samengesteld uit 5 leden, n.l. één afgevaardigde van elk der 5 landen, die zijn vertegenv/oordigd in de neutrale terugzendingscommissie. Een woordvoerder van de commissie zei. dat er drie geval len bekend zijn, waarbij een ge vangene is doodgemarteld, ter- Voor he, havenhoofd zelf be- ™njt aangenomen, dat MB staat nog geen gevaar, doch de dienst dijkherstel houdt de ont stane situatie wel in het oog. Ver der dient hierbij nog te worden opgemerkt, dat, ook al zou deze afschuiving zich ook tot het ha venhoofd uitbreiden, dit toch nog geen direct gevaar voor een over stroming tengevolge zou hebben. wijze zijn omgebracht Indische officieren, die deze zaak onderzoeken, worden onge hinderd in de kampen toegela ten en hebben met de gevange nen gespreken. Indien voldoen de bewijsmateriaal kan worden verzameld om gevangenen van COMPETITIE Z.S.E. Woensdagavond speelde „Lan dau" haar eerste competitiewed strijd van het seizoen 1953/54. Dit keer spelen zowel Landau I als II in dezelfde afdeling. De eerste ontmoeting was: Landau I Landau II J. v. d. HagenC. v. Beesd 10 C. de PutterH. Peeters 10 M. JansenW. v. jpj^elAar 10 M. Wondergem A. Verstraeten 10 A. RuijtenburgJ. Haak 01 R. H. de Ridder A. Verlinde 10 J. BakkerM. Kaijser 1—0 M. Mattelé— J. Verstraeten V2V2 J. de RidderC. Jansen V2V2 D. JansenA. v. Gassen 10 Uitslag 8—2 TERNEUZEN II WON IN SLUISKIL. Het tweede tiental van Ter neuzen heeft zijn eerste wedstrijd in de 2e klasse C van de Z.S.B. te Sluiskil met 6V23V2 gewon nen. De gedetailleerde uitslag luidt: Sluiskil Terneuzen II G. Wullems—A. Hamelink E. TacqN. Buijsert G. SchooffH. Barentsen A. Wullems J. A. v. d. Ree A. Dourlijn C. B. Boerman F. v. d. HooftJ. Frangois A. G. ArnoldJ. de Waal W. Hardeman L. J. Simpelaar J. PhilipsenJ. Riemens VaV. M. Schooff— J. v. d. Boogaard 01 0—1 0—1 1—0 0—1 0—1 14 Va—V 14, 1—0 moord te beschuldigen, zullen deze voor een Indische krijgs raad moeten terechtstaan, aldus de woordvoerder. Radio-Peking heeft Donder dag heftige critiek geleverd op de meerderheid van de neutrale terugzendingscommissie. Het radio-station zei, dat zij haar plichten niet vervult en de ge vangenen het recht tot terug zending niet garandeert. Slechts de Tsjechische en Poolse afge vaardigden hadden doeltreffen de maatregelen geëist om „de toestand, die zeer gevaarlijk is geworden, te redden". De Zweedse, Zwitserse en In dische afgevaardigden gaven toe aan de agenten van Tsjiang Kai Sjek en Syngman Rhee, door te verklaren, dat het on mogelijk is geweld te gebruiken, aldus radio-Peking, dat tenslot te eist, dat het kamp van „de speciale agenten zal worden ge zuiverd". Totaal ZV2- SELECTIEWEDSTRIJD VOOR ZUIB-NEDERLAND TEGEN LUXEMBURG. Zaterdagmiddag 31 October wordt in het sportpark „De Vliert" te 's-Hertogenbosch een selectiewedstrijd gespeeld tussen twee Zuidelijke elftallen met het oog op de ontmoeting Zuid- Nederland tegen Luxemburg te Kaalheide op Zondag 15 Novem ber. Ve De volgende elftallen komen in het veld: A.-ploeg: doel: Steiger (PSV); achter: Claus (Helmondia) en F. Tebak (Eindhoven); midden: Klaassens (VW), Cools (RBC) en Bennaars (Dosko); voor: Over- beeke (Dosko); Van Beurden (BW); Van Melis (Eindhoven); Van Overbeek (BW) en Gruyzen (Sittardia). B-pioeg; doel: Rixoort (Sittar dia); achter: Michielsen (NAC) en De Vries (Roermond); midden: Formanoy (Willem II), Groenen dijk (WH 16) en J. Tebak (Eind hoven); voor: De Jong (Willem II), Brooymans (R.A.C.), De Kort (Longa), Ummels (MW) en Schmidt (Eindhoven). Reserves: De Rijk (MOC), Kers- sens (BW), Van Rooy (Eind hoven) en Heymans (BVV). De A-ploeg bevat niet minder dan acht spelers, die Zondag j.l. tegen België hebben gespeeld, n.l. Steiger, F. Tebak, Klaassens, Bennaars, Overbeeke, Van Beur den, Van Melis en Gruyzen. Cools was als reserve aangewezen, ter wijl Claus is uitgekomen in de jongste jeugdwedstrijd tegen Bel gië. Tenslotte heeft Van Over beek ook reeds het oranjeshirt gedragen. Hij zat in het Neder lands elftal dat 23 April 1949 te Rotterdam met 41 van Frank rijk won. De bevolking van de in de Po- delta gelegen plaats Porto Tolle heeft zich Donderdagavond ge reed gemaakt voor de evacuatie van hun dorp. Dit dorp wordt niet alleen bedreigd door de ho ge waterstand van de Po, maar ook door de vloed van de Adria- tische Zee. Het water in het Lago Maggio- re is in de afgelopen veertien da gen bijna vier meter gestegen. Het marktplein van de Zwitserse stad Ascona aan de noordelijke punt van het meer liep onder. Ook langs de oever van het ge deeltelijk in Italië en gedeeltelijk in Zwitserland liggende meer van. Lugano kwamen Donderdag over stromingen voor. De kaden van de Zwitserse stad Lugano ston den hier en daar anderhalve me ter onder water. Een vier-motorig passagiers vliegtuig van de „British com monwealth pacific airlines" ia Donderdag 25 km ten Z. van San Francisco tegen een 600 meter hoge heuvelrug gevlogen en ra brand geraakt. De 19 inzittenden zijn waarschijnlijk om het leven gekomen. Nader wordt gemeld, dat inder daad alle 19 inzittenden zijn om gekomen. De meeste passagiers en ook de bemanning waren af komstig uit Australië. Het ongeluk is vermoedelijk te wijten aan slecht zicht door mist. HET VERKEERSONGELUK IN WEST DUITSLAND. De Nederlandse chauffeur C. van Dam heeft zich thans naar Koblenz begeven om daar voor de ambtenaar van het openbaar ministerie te getuigen over het verloop van het ongeluk, dat Za terdag op de autobaanbrug over het Wied tal bij Linz zes slacht offers eiste. Van Dam zat naast de chauf feur van de Nederlandse auto, die het ongeluk veroorzaakte, doch hij had zich terstond uit de voeten gemaakt en was naar Ne derland gegaan. De gearresteerde chauffeur van de Nederlandse wagen, De Baat. had zijn collega verzocht terug te keren om te getuigen. Verloofd: MARION RINTER en ALBERT RODE (Dank zij de geur van Cocktailsigaretten) Hilversum, October 1953. DANKBETUIGING. Aan allen hartelijke dank voor de blijken van mede leven ontvangen bij het overlijden van ons innig geliefd Zoontje en Broertje ALPHONS DAVID EMIEL. In het bijzonder aan de heren Directeuren van de N.V. Transport Mij. Ter neuzen, G. J. W. v. d. Peijl en J. G. v. d. Peijl, en de heer G. Provoost, vertegen woordiger te Dordrecht. Namens de Familie, J. C. MACHIELSEN LACANTE. Terneuzen, 30 Oct. 1953. A.S. ZATERDAG „Hoek's Koffiehuis" bij K. L. GEERS. BOTERHAMWORST vers of uit blik 25 cent per 100 gram IJsebaert's GESMOLTEN RUNDVET is veel goedkoper dan margarine. 50 cent per 500 gram Vlooswijkstraat Men koopt een chrome HORLOGEBAND van 2,75 alléén bij Korte Kerkstraat 8 Reparatie-inrichting voor uurwerken en gouden en zilveren werken. Een Stol en 250 gr. Speculaas, samen 1,20 250 gr. Roomboter speculaas 65 ct. 250 gr. Roomboterspeculaas met amandelen 70 ct. 250 gr. Roomboterkoekjes 65 ct. 250 gr. Krakelingen 55 ct. 250 gr. Arnhemsemeisjes 55 ct. 250 gr. Amandelkoekjes 85 ct. 250 gr. Ges. Koekjes 70 ct. Banketstaven, zuiver amandelspijs p. stuk 75 ct. 'n Fijn Rozijnenbrood 1,20 's Woensdags en Zaterdags Oliebollen 14 stuks 1, BAKKERIJ VLOOSWIJKSTR. 22 voormiddag-Nylon 2,35 en 2,95 wandel-Nylon (30den. gemind.) 3,75 kristal-Nylon 3,95 kristal-Nylon mte fantasiehiel 4,75 WERKKGUSEN ƒ1,69 - ƒ1,85 - ƒ2,10 linksgeweven vanaf 1,55 dubbelzijde linksgeweven met Nylon ƒ4,35 half-wol - fil d'ecosse wol met Nylon HERENSOKKEN SPORTKOUSEN Wol- en Kousenhuis Noordstraat 45 Telef. 2546 TERNEUZEN Voor een mooi met garantie voor 20, naar Terneuzen Vandaag en morgen: een mooi stukje RUNDVLEES of MAGERE LAPPEN 1,90 per 500 gr. DOORREGEN LAPPEN 1,75 per 500 gr. en onze prima BOTERHAMWCRST 1 kwartje p. 100 gr. Telefoon 2431 Van Steenbergenlaan 2 Vermist: Koe in de Groene weg. Inlichtingen aan Aza leastraat 15 of Tel. 2931, Terneuzen. Aangeboden: Frisse ruime z.sl.kamer, lieft z. pens. op mooie stand in het Oranje kwartier te Terneuzen. Brieven onder No. 789, Bu reau van dit blad. Te koop: een Kinderwagen (koopje). Adres: Joost de Moorstraat 38, Axel. Te koop: een Damesrijwiel (laag sportmodel) en een herenrijwiel. F. CORT- VRIENDT, Spui N 107. Te koop: een Overjas voor leeftijd 13 a' 14 j„ z.g.a.n. Adres: St. Annastraat 13, Terneuzen. Te koop: 3000 gebikte prima Metselstenen. Gehele partij a 30,— Te bevra gen: Narcisstraat 6, Ter neuzen. >JS jen Alle OXFORD-lcledlng is vervaardigd uit 100°/o wollen Wat een jas! Kloek van bouw. Prachtig van snit en lijn. Door en door solide - ge maakt van zuiver wollen stof en ver sterkt met soepel, kreukvrij, echt ka meelharen binnen- werk.Een behagelijke warme jas, waarvan U vele jaren plezier zult beleven. Een ul ster om trots op te zijn enwaarin Uw vrouw U graag ziet. Grote keuze uit originele dessins Oxfbrö Heren- en Jongenskleding Verkrijgbaar in oliegoede Herenkledingzaken

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 3