Koninklijke onderscheidingen H.M. Koningin Juliana opende Haagse paleistuin voor het publiek C.V.P.-fractie van de BelgischeSenaat over de Benelux-problemen De kwestie der krijgsgevangenen Arbeidsconflicten in Frankrijk De toestand in Indo-China wordt kritiek Depressie in aantocht NATIONAAL RAMPENFONDS Er worden vorderingen gemaakt Jhr De Casembroot Ridder NedLeeuw HOOGWATER WEERSVERWACHTING ZON-en MAANSTANDEN DONDERDAG 30 APRIL 1953. 8e Jaargang No. 2330. Weer een onbekende duikboot bij Z.-Afrika waargenomen Oostduits industrieel uitgeweken Vooraanstaand Oostenrijker vermist Bloesempracht in de Betuwe Eden voor de tweede maal geopereerd Spionnagezaak België in Frankering bij abonnement: Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Bedactie-adres: Noordstraat 5557 Temeuzen Telefoon 2510 NA 5 uur 2073 Sironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 centj iedere regel meer 15 cent Vermelding: Bureau van dit Blad, of: Adret Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur Toen het Haagse politiemuziek- corps Woensdagmorgen om streeks kwart vóór twaalf „In naam van Oranje doe open de poort" inzette, was dit eigenlijk al niet meer toepasselijk, want vlak daarvoor had, door het ope nen van het hek, H. M. Koningin Juliana de tuin van het konink lijk paleis aan het Noordeinde voor het publiek opengesteld. Een groot aantal moeders met kinderwagens en vele schoolkin deren maakten van deze gelegen- Voor de vierde maal in zes weken is in de Indische Oceaan ter hoogte van de Zuid-Afri kaanse kust een onbekende duikboot waargenomen. De eigenaar van een hotel j aan de mond van de rivier de Umtate, ongeveer 150 kilometer ten N. O. van de Zuid-Afrikaan se stad East London, zei dat hij Maandagmiddag een duikboot heeft waargenomen. Het onbe kende vaartuig dook onder toen een vissersboot naderde. De eigenaar en dertien lei dinggevende functionarissen van de grootste in particuliere eigendom zijnde fabriek voor lichte metalen in Oost-Duits- land, zijn naar West-Berlijn uiitgeweken, aldus heeft 't W. Duitse persbureau DPA Dinsdag medegedeeld. De fabriek bevindt zich te Hargerode in Saksen. Zij namen alle blauwdrukken mede, zodat de metaalfabriek gedurende enige tijd niet zal kunnen produceren. Volgens DPA verklaarde de eigenaar, Binnemann, dat hij en zijn medewerkers op het laatste ogenblik zijn uitgeweken om een arrestatie wegens „contacten met het Westen" te ontgaan. Functionarissen van de West- Berlijnse vluchtelingendienst, konden het bericht van de DPA niet onmiddellijk bevestigen. Een Weense ingenieur Heger, voormalig voorzitter van de bond van Neder-Oostenrijk van de rechtse partij van onafhan- kelijken, wordt sedert 25 Maart vermist, aldus heeft de gendar merie bekend gemaakt. Heger verliet zijn woning op 25 Maart om 'n vergadering van oudstrijders te Salzburg in de Amerikaanse zone van Oosten rijk bij te wonen. De gendar merie stelde vast dat de uitno diging voor de bijeenkomst vals was. Men vermoedt dat Heger door een van de bezettende machten werd gearresteerd. De minister van binnenland se Zaken heeeft stappen onder nomen bij de vier hoge commis. sarissen. heid gebruik om hun eerste schreden op de tuinpaden te zet ten en op de banken te genieten van het fraaie park dat de be woners van het Haagse centrum tot hun beschikking hebben ge kregen. Omstreeks kwart vóór twaalf arriveerde de Koningin, aange kondigd door een roffel van de tamboers van de drumband. Te voren had zij met haar gevolg de Van Gogh-tentoonstelling in het gemeentemuseum reeds be zocht. Burgemeester mr. F. M. A. Schokking begeleidde haar naar het hek. Langs het pad naar het hek hadden zich de leden van de Haagse gemeenteraad opgesteld en bij het hek stonden twee le den van het bestuur van het al gemeen Haags comité, twee leden van de commissie van overleg van wijkverenigingen te 's-Gra- venhage en voorts het bestuur van de wijkvereniging „Rondom de Haagse toren". Een meisje bood aan H.M. bloemen aan, waarna de delegaties werden voorgesteld. Hierna betrad zij de tuin van haar paleis, waarin, zoals be kend, thans het internationaal academisch instituut is onderge bracht. Nadat burgemeester Schokking namens de gemeente Den Haag de Koningin dank had gebracht voor het ter beschikking stellen van de paleistuin stroomden dui zenden door de hekken naar bin nen. Schoolklassen, moeders met kinderen, ouden van dagen, die van nu af aan allen zullen genie ten van dit plekje groen in het hartje van Den Haag. Vele oude Haagse vrouwtjes waren haar ontroering niet mees ter toen ze bij hun wandeling door de tuin plotseling voor Hare Majesteit stonden, die met enke len een praatje maakte en verder grote belangstelling toonde voor de babies in de kinderwagens. Zo groot was de belangstelling, dat op een gegeven ogenblik de hekken gesloten moesten wor den. Omstreeks kwart vóór één begaf Hare Majesteit zich naar het paleis, waar zij de lunch ge bruikte in het internationaal aca demisch instituut. Hoewel de bloesempracht in de Betuwe te lijden heeft van het wisselvallige weer, bestaat toch de verwachting, dat de meeste appelsoorten deze week in volle bloei komen. Late pruimen, kersen en peren zijn nog volop in bloei. De kersen hebben verder al vrij veel jonge blad- vorming, terwijl bij de peten hier en daar het bladgroen ontluikt. De vroege pruimen zijn vrijwel uitgebloeid. i In het rampenfonds was tot Woensdagavond een bedrag ge stort van 110.000.000. Dinsdag was dit bedrag 108,7 millioen gulden. De Britse minister van Buiten landse Zaken, Anthony Eden, is Woensdagochtend voor de twee de maal geopereerd. De C.V.P.-fractie van de Bel gische senaat heeft de maatre gelen onderzocht, welke de re gering genoopt zou kunnen worden te treffen om het hoofd te bieden aan de Nederlandse concurrentie in bepaalde tak ken van het Belgische bedrijfs leven. De heer Mullier was van oor deel, dat de regering tot plicht heeft te blijven streven naar een volledige douane-unie. Een vergelijking van de handelsver richtingen tussen beide landen toont duidelijk aan, zo stelde hij in het licht, dat zowel Bel gië als Nederland hieruit veel profijt trekken. De Beneluxorisis is verwekt door het grote ver- Het hoofd van de geallieerde delegatie te Panmoendjon, ge neraal Harrison, heeft verklaard dat de Noordelijken te kennen hebben gegeven, dat zij wellicht een Aziatisch land kiezen als neutraal ontvangst land voor krijgsgevangenen die niet willen worden gerepatrieerd. Harrison zei na de bespre- van Woensdag „Ik geloof dat we vorderingen hebben ge maakt." Na ruim een uur zijn de be sprekingen op verzoek van de communisten tot heden ver daagd. Harrison zeide, dat een plan Ter gelegenheid van de verjaar dag van H. M. Koningin Juliana is gisteren de traditionele lijst der koninklijke onderscheidingen bekend, gemaakt. Tot ridder in de Orde van de Nederl. Leeuw is o.m. benoemd Jhr mr A. F. C. de Casembroot, Commissaris der Koningin in Zeeland. Officier in de Orde van Oranje- Nassau zijn geworden mr dr W. Hugenholtz te Leiden (vroeger te Axel)pastoor J. A. M. Plas- schaert, deken te Hulst; dr W. S. Unger, rijksarchivaris te Mid delburg en P. Vijn, directeur van de Zeevaartschool te Vlissingen. Tot ridder in de Orde van Oranje-Nassau zijn benoemd A. J. de Nijs te Hontenisse; J. A. Ta venier te Middelburg; W. F. Gnirrep, arts te Wemeldinge; M. Kleinepier te Middelburg; C. Witte, techn.-hoofdambtenaar R. W. te Goes; J. J. Dronkers, bu reauchef prov. waterstaat te Mid delburg; W. Roelse, architect te Westkapelle; ds. J. Couvée, reser- ve-legerpredikantH. A. A. baron Collot d'Eseury te Kloosterzande; A.A. Elenbaas, burgemeester van 'sHeer Arendskerke; W. C. Al- laart en A. Goedbloed, wethou ders van Serooskerke (W.); C. C. Mantz, penn. „Kinderzorg" te Middelburg. De eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud is verleend aan F. den Hooglander, adj. rijkspolitie te Middelburg; L. Kouwen, id. te Renesse; J. Sinke te Kruiningen; mej. L. J. Nijssen, hoofdemployé der P.T.T. te Sluiskil. De eremedaille in zilver is toe gekend aan J. J. van Ham te Zaamslag; M J. v. d. Velde en G. van den Vliet te Kattendijke; J. Poppe te N. en St. Joostland; L. de Caluwé te Sluiskil; F. van der Zande, opperwachtmeester te Nieuw-Namen. De bronzen eremedaille, verbon den aan de Orde van Oranje-Nas sau, is verleend aan: H. van Da len te Goes; D. L. de Koster, be steller P.T.T. te Vlissingen; W. Wesselius, oud-kantonnier R. W. te Aardenburg; P. Deij te Hoek W. de Jonge, J. Penne en M. F. de Pooter te Zaamslag; Q Brandt, J. Kosten, J. Labeur, J. D. Mol hoek en C. Verburg te Kattendij ke; A. de Poorter te Schoondijke; mej. K. Verhage, ontvanger N.H. kerkvoogdij te Biervliet. PRINS BERNHARD REIKTE ONDERSCHEIDINGEN UIT. In de burgerzaal van het pa leis op de Dam heeft Prins Bern- hard 120 onderscheidingen uitge reikt aan landgenoten die zich door hun moedig gedrag in de Meidagen van 1940, gedurende de oorlogsjaren in het verzet, dan wel in Indonesië of Korea heb ben onderscheiden. Prinses Wilhelmina woonde de plechtigheid bij. De luit. ter zee 2e klasse G. A. Dogger te Amsterdam en de tij delijk benoemde kapitein J. Ane- maet te Gilze Rijen ontvingen de Militaire Willemsorde 4de klasse en werden door Prins Bernhard en Prinses Wilhelmina tot ridder geslagen. De overigen ontvingen het bronzen kruis, het vlieger- kruis of het kruis van verdien ste. om de krijgsgevangenen naar een ander land over te brengen niet uitvoerbaar was. De Zui delijken zouden de krijgsgevan genen evenmin gedwongen naar een land overzee kunnen over brengen als hen gedwongen is te repatriëren. Hij vroeg zich af, waarop de Noordelijken een Aziatisch land hadden voorgesteld. „Waarom verdient het ene neutrale land voorkeur boven het andere?". Psychische behandeling van Amerikaanse gevangenen. Het Amerikaanse departement van defensie heeft verklaard dat een kleine groep Ameri kaanse krijgsgevangenen, die uit Noord-Korea is teruggekeerd per vliegtuig naar een hospitaal bij Philadelphia zal worden overgebracht voor een psychi sche behandeling. De mannen vertoonden tekenen, dat zij on der invloed van de communis tische leer waren gebracht en het leger voelde zich tegenover deze militairen en hun familie leden verplicht hen hiervan te genezen. Verklaring van Zuid-Koreaanse president. President Syngman Rhee van Zuid-Korea heeft op een pers conferentie verklaard dat zijn regering na het vertrek van de Chinese troepen met eigen mid delen de beide landsdelen zal verenigen. Zuid-Korea houdt niet langer vast aan ontwape ning van het Noord-Koreaanse leger als vredesvoorwaarde. De president verwacht dat de N. Koreaanse troepen tegelijk met de Chinese zullen vertrekken, omdat zij zich dan niet veilig meer voelen. Ook als zij zouden blijven, zouden de Zuid-Ko- reanen er wel raad mee weten. Rhee zeide, dat, als de troe pen der Verenigde Naties thans zouden ophouden te vechten, Zuid-Korea bereid zou zijn voort te gaan. Zuid-Korea zou er niet mede instemmen, dat Koreaanse krijgsgevangenen naar een an der land overgebracht zouden worden. De kwestie der Chinese krijgs gevangenen was 'n zaak tussen de Verenigde Naties en de Chi nese vertegenwoordigers. Zuid-Korea, zo vervolgde hij, bevond zich thans in een veel betere positie, dan in 1950. „Zuid-Korea heeft thans ten minste kans met vechten iets te bereiken en wij vrezen niets", aldus Rhee. Rhee zeide, dat uit recente verslagen was gebleken, dat voor de oorlog in Noord-Korea zeven millioen mensen woonden en dat er thans minder dan drie millioen waren. „Wij strijden voor ons leven. Als deze toestanden blijven aanhouden zullen er geen Ko. reanen overblijven om te ver enigen. Naar onze mening is het hoog tijd, om naar het Noor den te gaan om de overlevenden te redden", aldus Rhee. Personeel van de Franse scheepvaartmaatschappij, de spoorwegen, de openbare ver voersmaatschappijen, banken, hotels en autofabrieken heb ben met staking gedreigd of zijn in staking gegaan. Communistische en niet-com- munistische vakbonden staan gemeenschappelijk achter de eisen voor hogere lonen en be tere arbeidsvoorwaarden. Officieren van alle scheep vaartmaatschappijen uit Le Havre weigeren sedert Dinsdag avond met hun schepen zee te kiezen, tenzij aan hun eisen te gemoet wordt gekomen. De 700 officieren, gesteund door hun manschappen, verlangen negen vrije dagen per maand in plaats van zes. Het passagiersschip „Ile de France" moest Woensdag naar New York en de „Antillees" he den naar West-Indië vertrekken. De spoorwegarbeiders zullen vandaag in geheel Frankrijk een uur staken om kracht bij te zetten aan hun eisen tot loons verhoging. Het personeel van de autobus sen en de ondergrondse spoor wegen te Parijs zijn gisteravond bijeengekomen om besluiten te nemen over de voortzetting van hun actie voor hogere lonen. Het personeel van hotels in de Franse hoofdstad scheen ge neigd te zijn in hun strijd voor een toelage tot verdere stakin gen over te gaan. Arbeiders in de genationali seerde Renaultfabrieken te Pa rijs overwogen in staking te gaan nadat ongeveer 10.000 van de 40.000 arbeiders gedeeltelijk of geheel hun werkzaamheden niet konden uitvoeren wegens een staking van 250 man in de bekledingsafdeling. Vakbonden in Parijs hebben een beroep op de bankbedrijven gedaan vandaag een uur later op het werk te komen om hun actie voor hogere lonen te steunen. De Franse ministerraad heeft Woensdag besloten generaal Charles Lechères, stafchef voor de luchtmacht, naar Indo-China te zenden. Lechères zal zich daar bezighouden met kwesties die sa menhangen met de ondersteu ning der operaties tegen de Viet- minh-opstandelingen door de luchtmacht. De minister van verbonden sta ten, Letourneau, bracht Woens dag bij de regering verslag uit over de strijd in Indo-China. Naar uit goedingelichte kringen is ver nomen, gaf hij te kennen, dat de hoofdstad van Laos, Loeang Pra- bang, zal worden verdedigd. Op een bijeenkomst van de Brits-Amerikaanse persvereni ging te Parijs verklaarde Letour neau Woensdagmiddag dat de opstandelingen Laos zijn binnen gevallen om hun strategische en onderhandelingspositie te verbe teren met het oog op internatio nale besprekingen over Z.-Oost Azië. Wellicht hopen zij tevens tweedracht te zaaien onder de geallieerden, zo zei hij. Naar het Franse persbureau A.F.P. uit Hanoi meldt, bevinden ongeveer zes bataljons Vietminh- opstandelingen zich op een af stand van 40 km van Loeang Prabang, de hoofdstad van Laos. Het Franse opperbevel maakte bekend, dat Dinsdagavond een Vietnamees opleidingskamp voor recruten nabij Ham Dinh tachtig km ten Z. van Hanoi door de Vietminhopstandelingen is over vallen. De opstandelingen maak ten 350 gevangenen. Waarnemers achten het mogelijk, dat de aan vallers geholpen werden door personen binnen het kamp. Het legercommuniqué maakte geen melding van gevechten in het kamp. De 350 recruten, die in Viet- minh-handen zijn geraakt, waren pas twee weken in dienst en kon den nauwelijks een geweer han teren. Een onmiddellijk ingezette achtervolging der aanvallers heeft tot op heden geen resultaat opgeleverd. Men houdt rekening met de mogelijkheid, dat in de naaste toekomst de opstandelin gen meer van dergelijke „expedi ties" zullen ondernemen. In Loeang-Prabang helpen mannen, vrouwen en kinderen de militairen bij het voorbereiden van de verdediging, aangespoord door koning Sisavong Vong, die weigert de stad te verlaten. Bui tenlandse waarnemers en som mige Franse officieren vrezen, dat Loeang-Prabang de verwach te Vietminh-aanval niet zal kun nen afslaan en dat de koning van Laos in handen der Vietminh zal vallen en „goed propagandamate. riaal" zal opleveren. Militaire waarnemers verwach- VRIJDAG 1 MEI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 2.57 3.32 4.12 4.22 ,n.m. 3.20 3.55 4.35 4.45 ten, dat de opstandelingen eerst de strategische punten rond de stad en in hoofdzaak de bergtop pen rond het vliegveld, zullen be zetten. Een dergelijke manoeuvre zou twee of drie dagen vergen. De Franse minister van buiten, landse zaken, Bidault, bracht Woensdag bij de ministerraad verslag uit over de wenselijkheid van een beroep op de Veiligheids raad naar aanleiding van de toe stand in Indo-China. Het kabinet werd niet verzocht zich hierover uit te spreken. Naar verluidt zijn de meeste Franse ministers tegen een dergelijke stap gekant. Een woordvoerder van het Franse ministerie voor Indochi- nese zaken heeft naar aanleiding van persberichten, volgens welke wijzigingen in het opperbevel in Indo-China worden overwogen, verklaard, dat er geen sprake is van terugroeping van generaal Salan, de Franse opperbevelheb ber aldaar. De Amerikaanse minister van buitenlandse zaken, Dulles, heeft op een besloten vergadering van de senaatscommissie voor buiten landse betrekkingen verklaard, dat de aanvallen in Indo China „een nieuw ernstig vraagstuk hebben geschapen, dat alle vrede lievende landen verontrust". Hij zei, (laf het ministerie van buitenlandse zaken en van defen sie ernstig bestuderen, welke aan- vullende materialen en uitrusting naar Indo-China gezonden kun nen worden. Hij noemde Indo-Chi. na een „vooruitgeschoven positie die de vrije wereld zich niet kan veroorloven te verliezen". Functionarissen van het Bel gische ministerie van defensie hebben meegedeeld, dat naar aanleiding van het uitlekken van militaire geheimen twee per sonen in hechtenis zijn genomen. Één van de arrestanten is een militaire vrijwilliger, die op de luchtbasis Meisbroek was gele gerd. De functionarissen verklaar den, dat het onderzoek reeds verscheidene dagen aan de gang is. Verdere bijzonderheden wil den zij niet meedelen. Aanvankelijk waren vier per sonen aangehouden, doch twee van hen zijn na een ondervra ging weer vrijgelaten. Intussen heeft de politie te Mechelen zes clandestiene zenders in beslag genomen en drie personen aan gehouden. Functionarissen van het ministerie van defensie wil den niet zeggen, of er verband bestaat tussen beide zaken. Volgens nog niet bevestigde berichten werden de geheime zenders gebruikt voor het zen den van gegevens over Belgische militaire vliegvelden en de Bel gische luchtmacht aan een Oost- Europese staat, hetgeen via Ko penhagen zou zijn geschied. Gezegd wordt dat de z.g. „groep van Lierre", zoals de arrestanten schil in lonen, waarvan de oor saak gezocht moet worden in de devaluatie, die zich in beide landen onder zeer verschillende voorwaarden heeft voltrokken. Als gevolg van de strijd m Ko rea is dit verschil nog toege nomen. Hoewel een vergelijking aantoont dat België in grotere mate dan Nederland van de voorunie profiteert, blijft het aldus deze senator, niettemin een dwingende noodzaak het economische, financiële en soci ale beleid van Nederland en België meer met elkaar in over eenstemming te brengen. Spreker stelde de oprichting voor van supra-nationale orga nen, die uitsluitend een advise rende bevoegdheid zouden heb ben en die erop zouden moeten toezien, dat de algemene be langen niet worden geschaad. Volgens de heer Mullier heeft de Nederlandse industriëel thans een voorsprong van 20 procent op zijn Belgische con current. Vooral de papier-, meubel- en confectiebedrijven worden ern stig bedreigd en in deze indus- triën wordt zelfs aangedrongen op een opzegging van de Bene lux. Het leek de heer Mullier ech ter nodig een pauze te houden in de verwezenlijking van de Benelux, in welke periode dan tijdelijke beschermende maat regelen getroffen zouden dienen te worden. De heer René Desmedt zeide te vrezen dat Nederland in het kader van de Europese integra tie een veel gunstiger positie zou innemen dan België. De re gering zo zeide hij, heeft dus tot plicht onmiddellijk maatre gelen te nemen om de in gevaar verkerende bedrijfstakken te beschermen. De heer d'Aspremont-Lynder, verklaarde zich een overtuigd voorstander van de Benelux. Er is maar één ding, dat erger is dan Benelux een dat is géén Benelux. Dit zou een ware ramp zijn. Het lijkt hem echter nodig thans een pauze te houden Ift de verwezenlijking van de Bene lux, in welke periode dan tijde lijke beschermende maatrege len getroffen zouden kunnen worden. Senator Van Bruggenhout verklaarde van oordeel te zijn, dat de volledige economische unie niet verwezenlijkt kan wor den zolang Nederland vasthoudt aan zijn huidige loonpolitiek. De heer Adam sprak de vrees uit, dat men te veel spoed wil maken met de totstandkoming van de Benelux, waardoor de kleine bedrijven in gevaar zou den worden gebracht. Hij raad de daarom aan zeer omzichtig te werk te gaan. Het debat over de Benelux wordt de volgende week voort gezet. worden genoemd, onder leiding stonden van een vlieger, die er niet in geslaagd was zijn brevet te halen. Een andere arrestant was leer ling van 'n technische hogeschool. Hij had, met gebruikmaking van één der geheime zenders, gere geld berichten naar Kopenhagen gezonden. Op enkele arrestanten zouden militaire documenten zijn aange troffen. Het K.N.M.I. deelt mede Na een langdurige droogte is het weer in geheel West-Eu ropa in het begin van de week onder invloed gekomen van de pressies, die welkome regen heb ben gebracht, niet alleen in Ne derland, maar ook in Engeland België, Frankrijk, Duitsland, Zwitserland, Oostenrijk en N.- Italië. Zwaar was de regenval in de Po-vlakte. Daar viel plaat selijk meer dan 50 mm. Het weer in Nederland was in het bijzonder beheerst door een boven Schotland gelegen depres sie, waaromheen koele en tege lijkertijd onstabiele luchtmas. sa's stromen. Buien met onweer en hagel kwamen hierin tot ontwikkeling, terwijl de tempe ratuur ongeveer 7 graden te rugliep. Van belang voor de verdere weersontwikkeling zijn nu de gedragingen van een ten Wes ten van Ierland gelegen depres sie, die met steeds groter wor dende snelheid naderbij komt. Het ziet er naar uit, dat deze depressie dicht langs Nederland zal trekken. Dit betekent, dat de wind nog wat zal aanwakkeren, terwijl het bovendien af en toe zal gaan regenen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. Enige regen. Veel bewolking met tijdelijk enige regen. Krachtige tot harde wind tussen Zuid en Zuid-West. Over het algemeen iets hogere temperaturen dan gisteren. April ZON MAAN 30 5.13 20.03 22.20 5.08 Mei 1 5.11 20.04 23.30 5.40 2 5.09 20.06 6.25 3 5.07 20.08 0.28 7.25

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 1