Uitwisseling van zieken en gewonden Adenauer op het partijcongres te Hamburg Churchill Eisenhowers De wereldgraanoogst over rede KENYA De kolen- en staalgemeenschap Eerste resultaten van Panmoendjon Warme ontvangst in de Verenigde Staten en Canada WEERSVERWACHTING HOOGWATER Minder gunstige vooruitzichten ZON-en MAANSTANDEN Geneeskundige verklaringen voor stemmen bij volmacht JAPANSE LIBERALEN VERLOREN HUN MEERDERHEID Zij, die zijn omgekomen DINSDAG 21 APRIL 1953. 8e Jaargang No. 2322. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen KOREA ATOOMPROEVEN IN AUSTRALIË Hoge autoriteit wil vrije concurrentie 106,6 MILLIOEN IN HET RAMPENFONDS. DE IN MOSKOU AAN GEKOMEN BRITTEN. f 25.000 OP No. 21527. Vele arrestaties. ÏTankerlng bij abonnement: Terneazen [Mrtcteur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5357 Terneuzen Telefoon 2510 Nd 5 uur 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct DE VRIJE ZEEUW Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum pet advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 cent; iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Bureau van dit Blad, of: Adre* Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uus Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur Maandagmorgen om 9 uur is nabij Panmoendjon de uitwisse ling van zieke en gewonde krijgs gevangenen begonnen. Schout-bij-nacht John Daniëls was bij de uitwisseling aanwe zig. De gehele procedure nam niet meer dan een half uur in be slag. De Turk Omer Ulu werd door een Turks officier geestdriftig begroet. De officier omhelsde en kuste hem. De eerste uit Noordkoreaanse krijgsgevangenschap terugge keerde gevangene, die door de pers werd ondervraagd, was de Amerikaan Robert Steil. Hij lag op een brancard voor een batte rij filmcamera's. „Ik wens mijn dankbaarheid uit te spreken voor alles wat gedaan is om de terug keer van zieke en gewonde krijgsgevangenen te regelen", zei hij. Ook de laatste vier gevangenen die overgedragen werden, waren brancardsgevallen. Twee ervan waren negers. De ene lag met ge sloten ogen. De andere zei: „Het is goed weer vrij te zijn". De Noordelijken hebben mee gedeeld, dat zij vandaag 35 Ame rikanen, 12 Engelsen, drie Tur ken en 50 Koreanen zullen over dragen. Kort na de overdracht vlogen helicopters af en aan tussen de plaats van ontvangst en een zie kenhuis te Seoel, een reis van ongeveer tien minuten. Degenen die daartoe geschikt waren, wer den onmiddellijk in vliegtuigen naar Japan vervoerd. Het Amerikaanse achtste leger meldde, dat de strijd op het 250 km lange front begon af te ne men tegen de tijd van de uitwis seling. Een andere vrijgelaten Ameri kaan, de soldaat Holan, zeide dat de communisten geen bijzondere pogingen hadden gedaan om de communistische leer ingang te doen vinden bij de gevangenen. Het leven in de kampen was volgens hem niet erg slecht ge weest. „Wij kregen alles wat de Chinezen en Koreanen ons kon den geven, maar de eerste win ter was nogal hard". Ook de Britse korporaal Green- away zeide dat de communisten niet veel moeite hadden gedaan de communistische leer onder de gevangenen te verspreiden. In de eerste maanden hadden de gevangenen volgens Green- away slechte voeding gekregen. Later was de toestand in de kam pen beter geworden; er kwam zelfs een bibliotheek met de En gelse klassieken en andere goede werken. Korporaal Greenaway zeide dat er dagelijks een lezing werd ge houden over de wereldpolitiek, maar de gevangenen werden niet gedwongen deze lezingen bij te wonen. Volgens de Britse korporaal Hunt was de post van de gevan genen aan censuur onderworpen, maar zij werden niet gedwongen iets tegen hun wil te schrijven. Hij deelde verder mede, dat er veel aan sport werd gedaan en dat de gevangenen in de gelegen heid werden gesteld in een rivier in de omgeving van het kamp te zwemmen. „Het enige werk dat wij deden, was voor ons zelf", al dus korporaal Hunt. Alle vrijgelaten gevangenen hebben een blozende gelaats kleur en zien er gezond uit. Zij deelden mede dat de blauwe uni formen hun speciaal voor de reis waren verstrekt. De Amerikaanse soldaat Kirch- hausen zeide, dat de communis ten in het begin wel hadden ge tracht hun leer aan de gevange nen op te dringen, maar dat deze pogingen later in kracht afna men. Een klein aantal gevange nen bezweek volgens Kirchhau- sen voor deze communistische pogingen. Deze gevangenen heb ben het voornemen zich bij de communistische partij aan te sluiten, zodra zij gerepatrieerd zijn. Geen van hen was bij de groep uitgewisselde militairen. De Amerikaanse soldaat Legay zeide, dat vele geallieerde solda ten in Noord-Korea te ziek zijn om naar het zuiden te worden gezonden. Hij vertelde dat er vóór het vertrek van de gevan genen een afscheidsfeest was ge houden. „Het was een plezierig feest. Wij voelden ons allen nogal prettig bij de wijn en de mane schijn", aldus Legay. Met „maneschijn" wordt eigen gemaakte sterke drank aange duid. Officieel is medegedeeld dat zich onder de eerste groep van vrijgelaten geallieerde krijgsge vangenen geen ernstige zieken bevinden. Wel vertoonde drie vierde gedeelte van deze groep sporen van tuberculose, of leed aan spijsverteringsstoornissen. De twee ergste gevallen waren een aan tuberculose lijdende pa tiënt en een krijgsgevangene, wiens rechterbeen was afgezet. Er waren geen geestelijk ge stoorden onder. getroffen. Door een windvlaag ging n.l. het toestel scheef han gen en een wiek scheerde rake lings over de zich snel bukkende generaal. Onmiddellijk daarna richtte de generaal zich op en trad naar vo ren om de mannen te begroeten. Het Australische blad „Sydney Sunday Sun" heeft een bericht uit Londen gepubliceerd waarin wordt gezegd dat er reeds gehei me atoomwapenen naar Austra lië zijn verscheept voor nieuwe proefontploffingen. De proeven zouden waarschijn lijk tegen het einde van dit jaar aanvangen en maanden duren. Men neemt aan, aldus het blad, dat proeven met twaalf verschil lende soorten atoomwapens zul len worden genomen. Dr. Adenauer, de Westduitse bondskanselier, die Zondagavond is teruggekeerd van zijn reis naar de Ver. Staten, heeft Maandag te Hamburg op het congres van zijn partij, de C.D.U., verklaard, dat de naam van Duitsland in de Ver. Staten wederom iets betekent. Generaal Clark aan dood ontsnapt. de In een Zondag gehouden bij eenkomst van de marktcommis- sie van de Europese kolen- en staalgemeenschap heeft de presi dent van de hoge autoriteit Jean Monnet, verklaard dat de hoge autoriteit vastbesloten is over eenkomstig het verdrag een ge meenschappelijke staalmarkt op te richten, waar vrije concurren tie zal heersen. Wij zijn voorne mens met de raad van ministers overleg te plegen over de oppor tuniteit van het vaststellen van maximumprijzen, zo zeide hij. Wij hebben reeds verklaard, dat de hoge autoriteit momenteel niet van plan is er toe over te medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Dinsdagoch tend tot Dinsdagavond. Aanhoudend zonnig. Zonnig weer met een overwe gend matige wind tussen noor oost en oost. Iets hogere tempe raturen dan gisteren. gaan. De huidige toestand van de markt vergt het niet. Wij maken ons enigszins bezorgd om de be doelingen, die aan sommige pro ducenten worden toegeschreven als zouden zij trachten hun prij zen gelijk te schakelen op een peil, dat voor velen van hen een prijsstijging zou betekenen. In- Toen Maandag een hefschroef- vliegtuig met de eerste uitgewis selde gevangenen te Moensan aankwam scheelde het weinig of generaal Clark, die ter begroe ting van de pas vrijgelaten ge vangenen op de landingsplaats aanwezig was, was door een draaiende wiek van het vliegtuig In een overzicht van het Ame rikaanse departement van land bouw wordt gezegd, dat de over stromingen in Engeland en Ne derland oogsten hebben vernield op een tijdstip dat de vooruit zichten voor de wereldproductie WOENSDAG 22 APRIL.* v.m. n.m. Breskens 8.43 9.18 Terneuzen 9.18 9.53 Hansweert 9.58 10.33 Walsoorden 10.08 10.43 MAAN ZON April 21 5.31 19.47 11.31 2.53 22 5.29 19.49 12.44 3.12 23 5.27 19.51 13.54 3.26 24 5.25 19.52 15.04 3.39 25 5.23 19.54 16.13 3.50 26 5.21 19.56 17.23 4.01 27 5.19 19.57 18.35 4.13 dien mocht blijken, dat na de oprichting van de gemeenschap pelijke markt de tot dusver onge lijke prijzen gelijkgeschakeld zouden zijn, dan zou dat een teken van verstandhouding on der de producenten zijn om aan de concurrentie te ontsnappen. De hoge autoriteit ijvert voor vrijheid in de concurrentie en ik stel er prijs op te verklaren dat, indien de prijzen worden vastge steld, dit niet zal geschieden via een overeenkomst onder de be trokkenen, doch door de hoge autoriteit zelf, die alle door het verdrag ter beschikking gestelde middelen zal aanwenden in het belang van de gehele gemeen schap: producenten, arbeiders, verbruikers en gebruikers. Monnet noemde de hoge auto riteit de bewaker van de door de zes landen vastgelegde regelin gen en zei, dat hij niet blind kan blijven voor het totstandkomen van overeenkomsten, die strijdig zijn met de bepalingen van het verdrag. Na de oprichting van de ge meenschappelijke markt zal de evolutie van de staalprijzen voor de hoge autoriteit het beste cri terium vormen van de actie, wel ke het eventueel zal moeten in stellen om te waken voor de eer biediging-van de in het verdrag vastgesteiue bepalingen. Premier Churchill heeft in het Britse Lagerhuis verklaard, dat de Britse regering en waarschijn lijk alle landen van de vrije we reld zich gaarne zouden scharen achter de vredesoproep van pre sident Eisenhower van verleden week. De gehele kwestie staat op de eerste plaats in het denken en de aandacht van de regering, zo zei de premier. De waarnemende leider van ie (Labour) oppositie, Morrison, die om een verklaring der regering op dit punt had gevraagd, juichte Churchills mededeling toe. Onder toejuichingen verklaarde Churchill te hopen, dat er weldra besprekingen op het hoogste ni veau, „zelf indien informeel en particulier, tussen enige van de voornaamste hierbij betrokken mogendheden", zouden kunnen worden gehouden. De premier meende, dat op het ogenblik meer geduld dan haast nodig was. Volgens hem kon nog niemand de reikwijdte of het doel van de aan de dag getreden wij ziging in het Sowjet-optreden peilen. Hij had Eisenhowers rede niet gelezen als een uitdaging en hij verwachtte geen onmiddellijk categorisch Sowjet-antwoord op vele ernstige en ware punten van Eisenhowers verklaring. Chur chill achtte het nog te vroeg om „enige verslapping van onze in spanningen voor collectieve ver dediging" te overwegen. Intussen vertrouwde hij er op, dat nergens iets zou worden gezegd, dat de sfeer van goede wil, die mis schien groeiende was, nadelig zou kunnen beïnvloeden. Het bereiken van een „eerlijk en eervol bestand in Korea, met de nodige eerbied voor andere Aziatische landen" kwam volgens Churchill op de eerste plaats. Dit zou de deur kunnen openen voor verdere vorderingen van onschat bare waarde naar een algemene verlichting van de wereldtoe stand, waaruit een werkelijke en duurzame vrede zou kunnen voortkomen. Dit was de reden, waarom, aldus de premier, een ieder zich diende te verheugen in de stappen, die worden onderno men om tot hervatting der be sprekingen te Panmoendjon te komen. Morrison schaarde zich geheel achter deze verklaring. De voor malige Labourminsiter van Oor log, Strachey, drong er bij de premier op aan te verklaren, dat hij voorstander zou zijn van toe lating van communistisch China tot de Ver. Naties als een bestand in Korea zou zijn gesloten. Chur chill antwoordde hierop, dat po gingen om nu voorwaarden te stellen of aanbiedingen te doen wellicht zelfs de loop der gebeur tenissen in de richting van een bestand in Korea zouden kunnen belemmeren. van broodgraan minder gunstig waren dan verleden jaar. Als gevolg van de overstro mingen en het koude en natte weer in het afgelopen najaar is het Nederlandse tarwe-areaal, dat tot de bestbebouwde graan- gebieden ter wereld behoort, aanzienlijk verminderd in verge lijking met een jaar geleden, al dus het overzicht. Ook in andere delen van Europa en de wereld zijn de voor uitzichten minder gunstig. Dit is toe te schrijven aan een beperk te uitzaai in verscheidene be langrijke productiegebieden, minder gunstige omstandigheden voor de groei van de gewassen en een onvoldoende vochtgehalte van de grond in vele gebieden. In Denemarken, Frankrijk en West-Duitsland is het areaal voor broodgraan kleiner dan het vorige jaar. In enkele andere Europese landen valt een uitbrei ding van de bebouwde opper vlakte waar te nemen. Omtrent de situatie in Oost- Europa zijn weinig betrouwbare gegevens bekend. Men meent te weten, dat de uitzaai in het na jaar als gevolg van het vroeg in vallen van de winter en van de hevige regenval kleiner was dan een jaar te voren. Naar men aanneemt is de stand van de win- teroogsten in de Sowjet-Unie over het algemeen gunstig. In Canada is de afgelopen winter enige ongerustheid veroorzaakt door het uitblijven van regens. Sedert medio Januari was de regenval echter groter dan nor maal, waardoor het vochtgehalte van de grond aanzienlijk is ver beterd. In de Ver. Staten ver wacht men een aanzienlijke da ling van de tarweproductie. DE VLUCHTELINGENSTROOM NAAR WEST BERLIJN. 1.734 Inwoners van Oost-Duits- land zijn Maandag naar West- Berlijn uitgeweken. Sedert enke le dagen is het opgevallen, dat zich onder de vluchtelingen steeds meer protestantse studen ten bevinden, die zeggen te zijn Het jaar 1953 is een beslissend jaar in de geschiedenis van de wereld, aldus Adenauer. „Het uur van het lot slaat slechts een maal voor de mensheid. Indien de kans niet wordt gegrepen, zal zij nooit terugkeren", aldus be toogde Adenauer in zijn toe spraak. Adenauer, die door het congres enthousiast werd toegejuict, gaf uiting aan zijn dankbaarheid voor de warme ontvangst, die hem overal in de Verenigde Sta ten en Canada ten deel was ge vallen. Adenauer zeide dat hij overal veel begrip voor de Westduitse politiek had ondervonden. Er was volgens Adenauer maar één betoging tegen hem gehou den op zijn Amerikaanse reis, n.l. een stilzwijgende groep van tien communisten te Ottawa. Over de rede van Eisenhower zeide Adenauer, dat deze het program van actie van de weste lijke wereld omvat. De basis van dit program is de eenwording van Europa en de beveiliging van de Europese verdedigingsge meenschap. Fresident Eisenhower en hij waren het er volledig over eens, dat de eenheid van het westen op geen enkele wijze belemmerd dignde te worden. Ook meenden zij, dat vrije verkiezingen in ge heel Duitsland noodzakelijk wa ren en dat vrijlating van de Duit se gevangenen in de Sowjet-Unie (Adenauer noemde later op deze conferentie als aantal 300.000) een uitstekend middel zou zijn om te zien, of de Sowjet-Unie werke lijk de spanning in de wereld wenste te verminderen. Adenauer geloofde, dat de ko mende maanden beslissend zou den zijn voor het lot van de vrije wereld. Hij vestigde de aandacht op de passage in Eisenhowers rede, waarin de president ver- Het nationaal rampenfonds had geviucht ais gevog van maatre tot Maandagmiddag 106,6 mill, gulden geïncasseerd. Sedert de opgave van de laatste stand is er weer 100.000 bij gekomen. gelen tegen protestantse studen tenverenigingen, die er van be schuldigd worden „in dienst te staan van de Amerikaanse impe rialisten". De zes Britten en de Ierse priester, die uit Noordkoreaanse gevangenschap zijn vrijgelaten en in Moskou aangekomen, zijn in de negentien dagen, voordat zij naar de Sowjet-Unie vertrokken, te Pjongjang, de Noordkoreaanse hoofdstad, getracteerd op wijn, kaviaar en diners. Zij brachten de dagen door in een feestelijke sfeer, aldus een woordvoerder van de groep. De Britse minister van Buiten landse Zaken, Anthony Eden, stuurde hun een telegram, waar in hij zijn vreugde ovtr hun vrij lating uitspreekt. De vrijgelatenen hadden twee jaar in een boerenhuis in Noord- Korea gewoond. Zij zullen van daag naar Engeland worden te ruggevlogen. In het officieel orgaan der Ne derlandse maatschappij tot be vordering der geneeskunst, „Me disch Contact" heeft de tweede secretaris, de heer G. Dekker, enige beschouwingen gewijd aan de geneeskundige verklaringen voor het stemmen bij volmacht. Medegedeeld wordt dat de com missie inzake geneeskundige ver klaringen in een in het najaar 1952 gehouden vergadering de reeds eerder naar aanleiding van de kamerverkiezingen geuite me ning heeft onderschreven, dat bedoelde verklaringen niet door de behandelende geneesheer mo gen worden afgegeven. Er zijn echter ook, naar het oordeel van het dagelijks bestuur der maatschappij, grote bezwa ren aan deze verklaringen ver bonden, indien ze door een ander dan de behandelende arts wor den afgegeven. Worden de verklaringen zon der onderzoek nonchalant afge geven, dan bestaat er gevaar voor verwatering. Het hoofdbe stuur acht het voor de toekomst gewenst, dat de wetgever de eis van een doktersverklaring laat vallen en zich tevreden stelt met een door de kiezer af te geven verklaring, zoals de wetgever zich ook met een dergelijke ver klaring tevreden stelt, indien de kiezer op de dag der stemming buiten zijn woonplaats verblijft. Het hoofdbestuur zal zich na der met de regering in verbin ding stellen teneinde een regeling te verkrijgen, die beter tot het doel leidt, maar voor de verkie zingen van dit jaar, aldus de heer Dekker, zitten we in ieder geval voor moeilijkheden. Het hoofdbestuur is van me ning, dat het de behandelende geneesheer verboden is een ge neeskundige verklaring af te ge ven, benodigd voor een zieke om bij volmacht te kunnen laten stemmen. Het is verder van me ning, dat het toegestaan is voor een andere geneesheer dan de behandelende geneesheer deze verklaringen af te geven, hoewel ook hier vaak grote practische bezwaren bestaan, maar 't hoofd bestuur wil en kan dit niet ver bieden. klaarde, dat de Europese ge meenschap een vrij, verenigd Duitsland moest omvatten. Dit sloot voorgoed „neutralisering van Duitsland uit tegen de wil van de Duitsers door een onder linge overeenkomst van de vier grote mogendheden", zo zei hij. Gevraagd naar de mogelijkheid van het uitschrijven van een lening in de Ver. Staten ant woordde de kanselier, dat eerst de schuldenovereenkomst van Londen moest worden geratifi ceerd. Hij was er zeker van, dat „daarna iets zou geschieden". Ook deelde Adenauer mede, dat hij voorbereidingen had getrof fen voor herleving van de han dels- en scheepvaartovereen komst van 1923 met de Verenig de Staten. Over de Saarkwestie sprekend verklaarde de bondskanselier, dat over dit punt weinig was be sproken. Hij had bij de Ameri kaanse regering instemming ge vonden met de opvatting, dat deze kwestie niet slechts tussen de Franse en de Duitse ministe ries van buitenlandse zaken diende te worden geregeld, doch dat een vrij gekozen landdag voor het Saargebied moest wor den geraadpleegd. Men meent, dat Adenauers rede en zijn verklaring op de perscon ferentie van Maandag de basis voor een debat over de buiten landse politiek op het C.D.U.-con- gres zullen vormen. Ook ver wacht men, dat het congres zich volledig achter de buitenlandse politiek van de bondskanselier zal scharen en dat het zal aan dringen op de snelst mogelijke goedkeuring en verwezenlijking van Duits lidmaatschap van het Europese leger. Ook op het gebied der binnen landse politiek verwacht men op dit congres geen moeilijkheden voor Adenauer KONINGIN JULIANA BEZOEKT TENTOONSTELLING H. M. de Koningin heeft Maan dagmiddag een onverwacht in formeel bezoek gebracht aan de tentoonstelling van jonge Neder landse schilders in het raadhuis te Hilversum. In de 519e staatsloterij is ge vallen in de eerste klasse op No. 21527 een prijs van 25.900. ken. Premier Sjigeroe Josjida en zijn liberale partij, die vóór de ver kiezingen van 19 April over 245 van de 466 zetels in het Japan se huis van afgevaardigden be schikten, hebben zoveel zetels verloren, dat zij de eenvoudige meerderheid niet meer halen. De einduitslag is (met tussen haakjes de oude toestand): Liberalen 199 (245) Progressieven 76 88) Links-socialisten 72 56) Rechts-socialisten 66 60) Officieel wordt meegedeeld, dat de politie van Kenia in het weekeinde een zeker aantal per sonen heeft gearresteerd, van wie men veronderstelt, dat zij driekwart van de „generale staf" van de Mau-Mau te Nairobi en in de provincie vormden. De aanhoudingen zijn verricht na ontvangst van inlichtingen uit geheime bron. De politie heeft voorts „richtlijnen" in beslag ge nomen, die de leiding van de Mau-Mau aan de leden ver strekte. Een der voorschriften, dat 21 Maart vijf dagen voor de massa-moord van Lari geda teerd is, luidt: „Wij moeten zwe ren dat allen die ons hinderen en die de blanken helpen samen met hun vrouwen en kinderen moeten sterven, terwijl zij slapen en dat hun bezittingen moeten worden verwoest alsof zij door een zondvloed werden wegge vaagd. Onze strijders moeten het bloed van deze vijanden drin ken". In het district „Fort Hall" zijn zeven MauMau-leden gesneuveld in een gevecht met Kikoejoe-bur- gerwachten en soldaten van de „King's African Rifles". Vier en twintig verzetslieden zijn gevan gen genomen. In de buurt van een voormalig hoofdkwartier der Mau Mau in de omgeving van Nairobi zijn de lijken van twaalf personen ge vonden, die. door een Mau Mau- rechtbank ter dood waren ver oordeeld. Men vond touwen om de halzen van drie der vermoor den, twee vrouwen en een man. De lijken werden gevonden doordat een Brits officier een hand boven de grond zag uitste- Dissidente Liberalen Communisten Anderen 35 X 17 T7) Het was de tweede maal in 7 maanden, dat er algemene ver kiezingen werden gehouden. Het verlies van de liberalen is voor een deel het gevolg van de afsplitsing der dissidente libera len. Waarnemers zijn van me ning, dat Josjida onder deze om standigheden geen premier wil blijven, waardoor hij de weg vrij zou maken voor de benoeming van Mamoroe Sjigemitsoe, minis ter van buitenlandse zaken in oorlogstijd. Hij behoort tot de progressieven, op één na de grootste partij zolang de socialis ten hun bres niet dichten. Alle partijen behalve links socialisten en communisten zijn voor een of andere vorm van herbewapening. Nieuwe verkiezingen werden noodzakelijk na aanneming van de motie van wantrouwen tegen de regering. Een deel van zijn aanhang liet de premier daarbij in de steek. Het Informatiebureau van het Nederlandsche Roode Kruis heeft gisteren de 62e lijst van geborgen en geïdentificeerde slachtoffers van de watersnood uitgegeven. Hierop komen de namen voor onderstaande Zeeuwse slacht offers: DREISCHOR. Johanne Levina Steenland van der Weijde, geb. 4-2-T3 te Nieuwerkerl», laatste adress Zuidstraat D 179. NIEUWERKERK. Pieter M. Folmer, geb. 7-12- '47, laatste adres Stationsstraat 371; Jan Hefjboer, geb. 26-3-'21, laatste adres Rijksweg 215; Janna Hendrina Hoogerland, geb. 16-2-'31, laatste adres Weststrat 37; Jozeas Hooger land, geb. 2-5-'97, laatste adres Weststrat 34; Frederik Smits, geb. 2-4-'24, laatste adres Zui- dendijk West 70, Dubeldam. STAVENISSE. Tona de Graafvan Gorsel, geb. 25-2-'85 te St. Maartens dijk, laatste adres Julianastraat A 73.

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 1