West-Duitsland en het Europese ieger De oorlog in Korea Nieuwe Amerikaanse strategie in het Verre Oosten De toestand in Albanië Geen postvervoer per helicoptère in Nederland Narriman-Faroek Beurzen open, dijken dicht Adenauer kampioen voor de eenheid van Europa? De Duits-geallieerde verdragen Donderdag begrafenis van Gottwald Pakistaans vliegtuig vermist TUNIS Stevenson in Seoel DE STRIJD IN INDO-CHINA Cadavers aangespoeld in België Britse specialist gaf raad voor behandeling van Stalin Buitenlandse medewerking voor WEERSVERWACHTING HOOGWATER In het Rampenfonds ZON- en MAANSTANDEN Maarschalk Tito in Londen Hel wegverkeer lussen Berlijn en W.-Duitsland Poolse vlieger krijgt asyl 82 mêliioan l'o9 Frankerlng bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Eedactie-adres: Noordstraat 5557 Terneuzen Telefoon 2510 Né 5 uur 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,20 per kwartaal; per maand ƒ1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 et. DE JE ZEEUW DINSDAG 17 MAART 1953. 8e Jaargang No. 2293. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum pe» advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 cent. iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Bureau van dit Blad, of: Adrea Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur West-Duitsland zal wel het eer ste land zijn welks parlement zijn goedkeuring hecht aan het ver drag tot vorming van een Euro pees leger. Bij voorbaat kan men volgens welingelichte kringen in Bonn aannemen, dat de bondsdag dr Adenauer geen nieuwe moei lijkheden in de weg zal leggen, wanneer hij op 19 en 20 Maart het beslissende woord van de 400 afgevaardigden zal vragen. Hoewel de kansen op een spoe dige aanvaarding van het ver drag door de vijf andere parle menten sterk zijn verminderd, heeft dr Adenauer prijs gesteld op een snelle beslissing in de bondsdag. In politieke kringen in Bonn worden hiervoor vier rede nen aangegeven. De voornaamste wordt wel geacht, dat de bejaar de bondskanselier niet voorne mens is om met lege handen zijn eerste reis over de oceaan te on dernemen. Zoals bekend gaat dr Adenauer met Pasen naar de Verenigde Staten en uiteraard heeft hij er prijs op gesteld presi- den Eisenhower daar te kunnen verrassen met het bewijs, dat de bondsrepubliek voornemens is de door hem gegeven handtekening te bekrachtigen. De Duitse rege ringsleider heeft zich door zijn onvermoeide ijver voor het red- ONZEKERHEID OVER DE TOEKOMST VAN ALBANIË 100 Hm Z U/D-SLAV/E Pristine Titograd SKA0ANSK0 MEER Strot tart Duraixo TIRANA Btrat MEGALI Kor na Va Ion o Argyrokostron Konitza V Yanina -KORFOE 1 $3147 IV PELT OW JET. Zuid. Slavic SATELLIETEN Bulgarije Albanië Turkije Grickcnlan Er zijn berichten die er op wijzen, dat in de toekomst de mogelijkheid bestaat dat Alba nië zich wil losmaken van de druk van de Sowjet-Unie. In hoeverre dit mogelijk zal zijn, zal de praGtijk moeten le ren. Een feit is wel dat maar schalk Tito, die tot de tegen, standers van het Kremlin bg- hcort, hierbij zeker niet afzijdig zal blijven. Onze kaart geeft een overzicht van Albanië en de ligging van dit kleine land in de Balkan, waar het geheel van de Russische satellietstaten is af gescheiden door het kortelings tot stand gekomen blok van de Balkan-entente. den van het legerplan in Ameri kaanse ogen reeds gemaakt tot de kampioen van de Europese eenheid en in Bonn rekent men er met stelligheid op, dat de ko mende reis zijn crediet nog in aanzienlijke mate zal versterken. Zozeer heeft dr Adenauer zich reeds als voorvechter van „Euro pa" op de voorgrond geplaatst, dat in de Duitse pers reeds be paalde gevaren van een ,,al te ge prononceerde Amerikaans-Duitse overeenstemming" in het licht zijn gesteld. Zo is de vrees geuit, dat hierdoor de argwaan van de Franse tegenstanders van het plan nog zou kunnen worden aan gewakkerd en de hindernis van de Frans-Duitse tegenstellingen verhoogd. De tweede bedoeling, die dr Adenauer zonder twijfel heeft met zijn eenzame uitlooppoging, is n.l.: nieuw leven te brengen in het trage Europese veld. Men stelt zich in Bonn voor, dat van een aanvaarding van het plan door de Duitse bondsdag een sti mulans voor de andere partners zal uitgaan. Tegelijk wil men zich door een snelle ratificatie bij voorbaat wapenen tegen de Fran se protocollen, die in de huidige vorm door alle partijen in Duits land onaanvaardbaar worden ge noemd. Na voltooiing der ratifi catie door de bondsdag zou Duits land immers een reden temeer hebben om zich te verzetten te gen elke uitleg, die naar Duitse opvatting een wezenlijke veran dering van het verdrag zou be tekenen. De socialisten zien in de protocollen juist een reden om uitstel der ratificatie te vragen maar zij staan met deze eis al leen. De regeringswisseling in de Sowjet-Unie heeft bovendien naar de opvatting van de bondskanse lier nog nieuwe argumenten ge geven om de bestaande plannen uit de verstarring los te wrikken. Meer dan ooit moet volgens hem de eenmaal begonnen Westelijke koers nu vastbesloten worden ge handhaafd. Een wel zeer voor de hand lig gende reden om haast achter het werk te zetten is tenslotte het na deren van de verkiezingen voor een nieuwe bondsdag. In Septem ber zullen de Duitsers ter stem bus worden geroepen en het is geenszins uitgesloten, dat nadien de socialisten mede de verant woordelijkheid voor de regerings zaken zullen gaan dragen. Gezien de afkeer, die de Duitse socialis ten tegenover het Europese leger tonen, zou dit nieuwe complica ties scheppen. Overigens is er voor de regering alles aan gele gen het thema der bewapening uit de hitte van de verkiezings strijd te houden. Daar deze over een paar maanden volop in gang zal zijn, meent men niet langer te mogen dralen. De complicaties, waarin het so cialistische verzet de plannen in Duitsland heeft gebracht, maken het noodzakelijk er bij voorbaat op te wijzen, dat aan de ratifica tie van het verdrag door de bondsdag slechts een beperkte betekenis toekomt. Dat het ver wachte besluit als politieke de monstratie van groot belang is, wordt te Bonn door niemand be streden. Opgemerkt wordt echter dat bij deze gelegenheid geens zins het laatste Duitse woord over het plan zal worden gespro ken. De weg naar voltooiing van de Duitse ratificatie blijft lang en moeilijk. De socialistische partij heeft al aangekondigd, dat zij geenszins heeft afgezien van haar plan om de verdragen, het leger-verdrag en het daaraan ge koppelde verdrag tot opheffing van de bezettingsstatus, door het staatsgerechtshof aan de grond wet te laten toetsen. Toen de rege ring in December vlak voor de ratificatie stond, heeft zij verras senderwijs het stopsein gegeven in de hoop daarmee de socialisten dit wapen uit de hand te kunnen nemen. Zij is daar niet in ge slaagd. Met haar eigen beroep op het hof, dat enkele dagen gele den, werd afgewezen, hoopte de regeringscoalitie de weg naar het hof van Karlsruhe voor de oppo sitie te blokkeren. Dit is niet ge lukt en thans staan de socialisti sche juristen klaar om de toet singsprocedure te openen. Daar de beslissing van de bondsraad, de vertegenwoordi ging der landen, welhaast zeker afhankelijk gesteld zal worden van de uitspraak van het hof, blijven er ook na de ratificatie in Duitsland nog onzekere factoren bestaan. Maar juist deze omstan digheid kan er wellicht de „twij felaars" in de bondsdag toe bren gen hun stem te geven aan de po litieke demonstratie, die Adenau er thans wil geven. De Westduitse vluchtelingen- partij heeft haar bezwaren te gen de ratificatie van de Duits- geallieerde verdragen laten val len en zal voor de ratificatie stemmen, zo meldt D.P.A. Van de zijde der F.D.P. (vrije democratische partij) wordt ge meld, dat de leden, die zich tot nu tce tegen ratificatie hadden verzet, hun tegenstand hebben opgegeven. Radio-Praag hesft meegedeeld dat de begrafenis van president Gottwald Donderdag 19 Maart zal geschieden. Het stoffelijk overschot ligt in de Spaanse zaal van 't slot van Praag opgebaard. Een Pakistaans passagiers vliegtuig van he type „Con- vair" wordt sinds Zaterdag ver mist. Er bevonden zich 16 per sonen aan bcord. Het vliegtuig had geseind, dat het zich in moeilijkheden be vond. Men heeft tevergeefs bo ven het Oerwoud van Bengalen gezocht. Amor Boe Hadida, een hoge Tunesische ambtenaar, is te Ksoer Essaf in een hinderlaag gelopen en doodgeschoten. Hij trad op als districtsambtenaar van Mahdia. Hij had dreigbrie ven ontvangen. Luchtaanvallen. Australische „Meteor-straalja gers hebben een Noordelijk con- vooi vrachtauto's grotendeels vernietigd, toen de auto's op een smalle bergweg niet voor of ach teruit konden doordat het eerste en laatste van de 150 voeruigen waren stukgeschoten. Volgens de Amerikaanse lucht macht schoten Sabre's een Mig neer. Aan het front kwam alleen patrouille-activiteit voor. Bereiden de Verenigde Naties een offensief voor? Volgens radio-Peking worden de posities der Ver. Naties aan het gehele Koreaanse front ver anderd. Munitie en voorraden worden naar de voorste linies gebracht, aldus de radio. Ook op de eilan den langs de Oost- en Westkust heerst dergelijke activiteit. In een officieel Frans com muniqué is bekendgemaakt dat bij een driedaags gevecht 10 km ten Noordwesten van de haven stad Hue 400 soldaten van de (communistische) Vietminh zijn gedood. Het gevecht begon Vrijdag toen 2 bataljons communisten de door een compagnie Vietna- mezen bezette post Due Trong aanvielen. De post werd bijna overweldigd. Troepen van de Franse unie gingen, aldus het communiqué, tot een tegenactie over en om singelden de Vietminh-eenhe- den. De Vietminh-troepen slaag den er niet in de omsingeling te verbreken. Een woordvoerder deelde me de dat men na afloop 30 com munisten aantrof die met ge bonden handen waren doodge schoten. De verliezen van de Frans- Vieinamese strijdkrachten be dragen 85 man, aldus een offi ciële opgave. Van de zijde van de Albanese emigrantenregering, het natio nale comité voor vrij Albanië te Rome, wordt verklaard, dat de berichten over opstand in Alba nië na de dood van Stalin on juist zijn. De regeringsverandering in Moskou had wel opwinding ver oorzaakt, doch een georgani seerde poging, om het Albanese regiem omver te werpen, was uitgesloten. In Albanese kringen spreekt men de hoop uit, dat Engeland het comité zal steunen bij zijn poging om een garantie te ver krijgen, dat Albanië niet onder Joego.Slavië zal komen. De Albanezen zouden dan eer der tot verzet komen. Voor de Albanezen is namelijk controle door een communistisch land, dat ver verwijderd is, minder schrikbarend dan controle door een communistisch land met Belgrado tot hoofdstad, zo zegt men. Op het strand in Den Haan 'België) zijn verscheidene ca davers, voornamelijk paarden, aangespoeld. Het betreft hier beesten die tijdens de watersnood in Neder, land zijn verdronken. Van gezaghebbende zijde is vernomen dat president Eisenho wer en zijn militaire leiders een strategie-op-lange-termijn hebben opgesteld voor het versterken van alle strijdkrachten der Ver bondenen in het Verre Oosten, ten einde grotere militaire druk op de communisten te kunnen uitoefenen. Het kernpunt van deze nieuwe strategie wordt gevormd door Eisenhowers beslissing dat de Koreaanse oorlog van nu af aan niet meer moet worden be schouwd als een op zichzelf staande strijd, 'doch als een on derdeel van het anti-communisti sche front in Azië. Enkele onderdelen dezer nieuwe strategie worden thans reeds toe gepast. De voornaamste punten er van zijn: 1. Nauwer samenwerking tus sen de strijdkrachten, die de com munisten in Korea, Indo-China en Malakka bestrijden. 2. Het oefenen en uitrusten van een zestal nieuwe Zuid- koreaanse divisies, opdat een Zuidkoreaans leger van 20 divi sies zal kunnen worden gevormd dat in staat wordt geacht zich tegen vijandelijke aanvallen te kunnen handhaven. 3. Geleidelijke terugtrekking der Amerikaanse divisies van de Koreaanse frontlinie, met het doel een zeer bewegelijke strijd macht te vormen, welke in reser ve kan worden gehouden. 4. Meer en sneller hulp aan de Franse uniestrijdkrachten in Indo-China, met het doel twee Vietnamese divisies te vormen die geoefend zijn in de z.g. „klei ne oorlogvoering". 5. Gestadige versterking der Chinees nationalistische strijd krachten op Formosa, die o.m. meer schepen ter beschikking zouden krijgen voor aanvallen op het Chinese vasteland. De eerste stappen, om tot een nauwere samenwerking tussen de geallieerde legerleidingen in Korea en Indo-China te komen, zijn reeds gedaan. Op het hoofd kwartier van het Amerikaanse leger te Washington is verno men dat generaal Mark Clark, de opperbevelhebber der Verbonden strijdkrachten in Korea, spoedig naar Indo-China zal vertrekken, teneinde zich aldaar persoonlijk van de toestand op de hoogte te stellen en overleg te plegen met Franse en Vietnamese leiders over toekomstige militaire maat regelen tegen de communisten. Het is thans reeds zo, dat ge allieerde stafofficieren uit Korea Indo-China bezoeken, en dat hun Franse en Vietnamese collega's zich in Korea van de militaire situatie op de hoogte stellen. Een der voornaamste doeleinden van deze uitwisseling is te komen tot een gemeenschappelijk program ma voor het meer gebruikmaken van militairen van bevriende Aziatische landen tegen de com munistische strijdkrachten. De Zuidslavische president, maarschalk Tito, is gisteren voor zijn officieel bezoek aan Enge land in Londen aangekomen. Hij werd door de hertog van Edin burgh en premier Churchill op een pier in de Theems bij het par lementsgebouw welkom geheten. Een grote menigte verwelkom de Maandag de Amerikaanse democratische partijleider Adlai Stevenson, toen hij in Seoel aankwam. Op spandoeken over de gehele breedte der straten stond onder meer te lezen: „Adlai Stevenson, de stad Seoel waardeert uw bezoek aan de hoofdstad" en „Jaag de rode indringers uit Korea weg". Hij had gedurende 25 minuten een onderhoud met president Syngman Rhee. Stevenson brengt op het ogen blik een bezoek aan verscheide ne landen. Koreavrijwilligers teruggekeerd. In 72 dagen de wereld rond, zou luitenant-kolonel J. Slagter kunnen zeggen. Op 3 Januari j.l. vertrok hij met de „Waterman" uit Rotterdam met Nederlandse vrijwilligers aan boord voor Ko rea en militairen voor Suriname en Maandagmorgen zette hij in zijn functie van „commanderend officier troepen aan boord" weer voet op vaderlandse bodem met 136 officieren en manschappen, die zich op 15 Februari j.l. te Poesan (Korea) inscheepten. De uitreis was via het Panama kanaal gegaan, zo vertelde de luitenant-kolonel. De ontvangst in Honolulu was geweldig ge weest met vlotte muziek en dan sende hulameisjes. Een militair, die hier met een hersenschudding moest worden opgenomen, is nog zeven dagen de gast geweest van een Ameri kaanse dokter, die zijn huis voor hem openstelde. De vrijwilligers, die nu zijn te ruggekeerd, hebben, op enige dagen slecht weer in de Middel landse Zee na, een goede reis gehad. In de hutten kon koud en warm water getapt worden en het eten was buitengewoon goed met veel variatie. Werden op de uitreis ook Bel gen vervoerd, op de thuisreis waren er alleen Nederlanders aan boord, onder wie vier licht gewonden, die echter gewoon naar huis konden gaan. Aan allen werd het „kruis voor recht en vrijheid" uitgereikt. Het detachement had helaas vier doden en 'n vermiste te be treuren. Ongeveer 25 militairen waren gewond geweest. Volgens vrienden van koning Faroek is Faroek bereid Narri- man weer bij zich op te nemen zonder enige voorwaarden te stellen. Hij zou een verzoek tot terug keer aan haar willen zenden. Koningin Narriman heeft ver klaard, dat zij nooit haar me moires had geschreven. De ko ning had haar „memoires" laten verspreiden teneinde zijn naam op zedelijk gebied te herstellen. De persadviseur had het plar, ontworpen. Ex-koning Faroek heeft in een open brief, afgedrukt in „II Me- saggero", een vurig beroep ge daan op zijn echtgenote om te rug te keren. „O Narriman" wat zij (de huidige bestuurders van Egypte) ook magen zeggen of doen, heb de moed en keer naar mij terug als je dat wilt. Weet steeds, dat ik van onze baby houdt en steeds liefde voor u moet hebben, omdat er van uw bloed en geest in hem is". Faroek beschuldigt zijn schoon moeder tot in bijzonderheden er van dat zij zijn huwelijk op gebroken heeft. Het uiteengaan ging zó snel, dat alles een kwa de droom lijkt. Farcek vraagt vergiffenis voor het feit, dat hij Narriman geen uitgeleide naar het vliegtuig heeft gedaan en zegt: „Men heeft mij gezegd, dat ik eens een meester in het pokeren was. Doch ik bezit geen bovenmense lijke beheersing van mijn ge voelens. In tegenwoordigheid van de schoonmoeder, die je van mijn genegenheid wegvoerde, zou ik mij misschien niet heb ben kunnen beheersen". „De P.T.T. ziet op het moment uit economische overwegingen geen heil in postvervoer per heli coptère", zo verklaarde de direc teur van de P.T.T.de heer L. Ne- her, op een vraag van het A.N.P. Deze vraag werd gesteld naar aanleiding van het schrijven, dat de kamer van koophandel te Am sterdam heeft verzonden aan de heer Neher over de mogelijkheid van het gebruik van dit type vliegtuig door de P.T.T. „Voor een land als Nederland met geringe afmetingen in leng te en breedte en met uitstekende verbindingen heeft de helicop tère als postvervoermiddel wei nig zin", is de mening van de heer Neher. Dit neemt niet weg, dat de P.T.T. er zijn gedachten niet over heeft laten gaan. Reeds in 1945 heeft men dit project reeds in studie genomen, waarbij rnen een ontwikkeling van 8 jaar voor ogen hield. Men is toen tot de conclusie gekomen, dat de heli coptère een bruikbaar instrument is voor marine en leger, maar dat zij voor de P.T.T. te duur in aan schaf en exploitatie is. Dit geldt speciaal voor de grotere, die voor P.T.T.-gebruik een nuttige last, b.v. van 15002000 kg zouden moeten hebben. Het vervoer van een kleinere last, b.v. van 300 kg zou voor de P.T.T. uit exploitatie overwegingen niet verantwoord zijn. „Zoals de stand van zaken thans is", zo zeide de heer Neher, „heeft men practisch overal de post, die de vorige avond tijdig is gepost in de loop van de morgen thuis. Dit geldt ook voor de Wad- Generaal Tsjoeikof, het hoofd van de Sowjetrussische controle commissie in Duitsland, heeft Maandag de Oostduitse politie opdracht gegeven de controle van auto's op de verkeersweg tussen West-Berlijn en West-Duitsland te versnellen, aldus heeft een woordvoerder van het Westber lijnse gemeentebestuur ver klaard. Generaal Tsjoeikof in. specteerde het controlepunt te Babelsberg, even buiten de Ame rikaanse sector, nadat hij een be leefdheidsbezoek had gebracht aan dr Conant, de Amerikaanse hoge commissaris. Bij deze con trole zijn de afgelopen week auto's met een tempo van slechts vier tot vijf auto's per uur door gelaten. Een uur nadat generaal Tsjoei kof de controle had geïnspecteerd verscheen een Russische officier die met een Oostduitse politie man sprak. Even later werden 22 auto's per uur doorgelaten. den-eilanden, die bij slecht weer of lage waterstand door lichte vliegtuigen worden voorzien. Met Zeeland zijn de verbindingen altijd uitstekend geweest en men mag aannemen, dat ze dit over niet al te lange tijd weer zullen zijn. De grote stroom post gaat in de avond- en nachtelijke uren door en in dit verband is de tijd winst, die men met een helicop tère zou boeken, zeer problema tisch. Bovendien heeft de P.T.T. plan nen om in samenwerking met de spoorwegen het nachttreinstelsel nog te versnellen door bijzondere eenheden te gaan gebruiken. Mo gelijk zullen deze ook op de dag- treinen worden ingeschakeld. „Zou de P.T.T. het gebruik van helicoptères ter hand willen ne men, dan zouden daar op zijn minst twee toestellen voor nodig zijn. Daarvoor zouden vier pilo ten in dienst moetep worden ge nomen en bovendien nog een grondstaf van een man of tien. Weegt men de kosten, die dit met zich mee zou brengen, af tegen het nuttig rendement van de hell- coptèreverbindingen, dan moet men tot de conclusie komen, dat de P.T.T. deze toestellen voorals nog niet mag aanschaffen", zo besloot de heer Neher. Het Britse blad „News of the World" meldt dat een Russische dokter enige tijd vóór Stalins overlijden telefonisch" overleg heeft gepleegd met een Londen- se specialist, die hij alle bijzon derheden van S.alins ziekte be schreef. De Londense specialist heeft toen, tot het overlijden van de Russische maarschalk toe, me disch advies gegeven. Hij had tegenover een vriend verklaard: Bij de medische wetenschap is een „ijzeren gordijn" onbe kend". De Deense regering heeft be sloten de Poolse vlieger, die tien dagen geleden op Bornholm land de in een Mig-straaljager, als een politieke vluchteling te behande len. Er zijn besprekingen begon nen met de Poolse gezant over terugzending van 't toestel naar Polen. II ii Enkele buitenlandse artisten zullen aan de twee uitzendavon- den, die de radioactie beurzen open, dijken dicht nog resten, hun medewerking komen verle nen. Op Zaterdagavond 21 Maart a.s. in Tivoli te Utrecht, zal de Engelse orkestleider Geraldo het Metropole orkest komen dirige ren, waarbij ook de zangeres Ann Shelton zal optreden. Bei den hebben spontaan hun mede werking toegezegd. Voor de slotavond, op Zater dag 28 Maart in het Concertge bouw te Amsterdam, heeft de Amerikaanse dirigent André Cos- tellanetz, met wie een der om roeporganisaties (de AVRO) reeds in onderhandeling was, zijn belangeloze medewerking aange boden. Hij zal die avond het om roeporkest dirigeren. Op eigen kosten vliegt hij van de Verenig de Staten naar Amsterdam. Waarschijnlijk zal de radioactie worden uitgeluid door mr L. G. Kortenhorst, voorzitter der Twee de Kamer, die destijds de actie van het rampenfonds ook heeft ingeluid. EEN DIJKTREIN. Een rondreis van een -„dijk .trein" om geld en goederen in te zamelen voor de slachtoffers van de watersnood in Nederland heeft in het zuiden van de staat New York ongeveer 10.000 dollar aan geld en 250 kilogram kleding op gebracht. Voor het vert-rek had Jane Wyatt, een actrice van Ne derlandse afkomst, de trein met 'n fles water uit het overstroom de gebied gedoopt. Deze plechtig heid werd o.m. bijgewoond door de Nederlandse consul-generaal te New York, mr J. A. G. baron de Vos van Steenwijk. medegedeeld door het K. N. M. L te De Bilt, geldig van Dinsdag ochtend tot Dinsdagavond. V OOR JA ARS WEER. Zonnig weer met weinig wind en opnieuw iets hogere maxi mumtemperaturen. WOENSDAG 18 MAART. Breskens Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 3.29 3.29 4.04 4.44 4.54 n.m. 3.57 3.57 4.32 5.12 522 ZON In het nationale rampenfonds was tot gisteravond een bedrag gestort van 82 millioen gulden. Sinds Zaterdagavond is er dus weer 600.000 bijgekomen. Maart MAAN 17 6.51 18.47 7.08 22.17 18 6.48 18.49 7.27 23.46 19 6.46 18.51 7.53 20 6.44 18.53 8.28 21 6.41 18.54 9.14 220

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 1