Uil Je Srcvincae Frankrijk-Nederland (profs) 49 KAVSEIt Nederlandse schepen in aanvaring bij de Humber- monding WIELRENNEN KOREA Advertentiëa Kleine advertentiën Kogelpapier Fa A. van Wsjck Amerikaanse Usrevue LEESBOEKEN 's STirs la^sTar/tsr z ss Firma P. J. van de Sande 10.000 Nederlanders te Parijs Paas-etalage /(ewe# zi/si üt soüttea e*t mate/i tteWiüatfaak TERNEUZEN. OVERSLAG. VOETBAL J. BOOR - Tandarts VOEDERBIETEN ZONDAGMIDDAG Garage „CITO' N.V. Fa P, J. van de Sande Viess-Croquetten AXELSESTRAAT 68 TERNEUZEN flinke Weikster 518de STAATSLOTERIJ 4e klasse" 14e lijst STOFFELIJK OVERSCHOT I VAN BURGEMEESTER VAN RILLAND-BATH GEVONDEN. Woensdagavond is het stoffelijk overschot van de burgemeester van Rilland-Bath, de heer J. A. de Goffau, die op 1 Februari in de rampnacht is verdronken, ge vonden. DE DIJKDICHTING BIJ RILLAND-BATH. Opnieuw is men gistermorgen begonnen met het dichten van het veertig meter lange gat in de nooddijk nabij de vierde weg te Rilland-Bath en ditmaal ziet het er naar uit, dat de poging meer succes zal hebben. Zakken zand worden gelegd tussen in het gat geheide palen die, om het weg spoelen der zakken te voorkomen met gaas verbonden zijn. Om streeks tien uur 's ochtends was men met dit werk reeds zover gevorderd, dat de nooddijk een meter boven water uitstak. Zoals bekend is een eerste poging om deze dijk te dichten mislukt, waardoor de Reigerbergsepolder nog niet droog kon worden ge malen en men nog niet kon aan vangen met het herstel van de spoorlijn Bergen op ZoomGoes, die door deze polder loopt. Des kundigen hebben goede moed dat de dijk het ditmaal zal houden. Nader wordt gemeld, dat het gelukt is, de nooddijk op de vier de weg bij Rilland-Bath te dich ten. Men heeft goede moed, dat de nooddijk thans dicht zal blij ven. Van de duizend ha grote Rei- gersbergsche polder is 860 ha van het zeewater afgesloten. De grote slag begon 's-nachts om half 3, omdat het weerbericht een strak ke wind voorspelde. Toen men bovendien zag, dat men genoeg materiaal in voorraad had, be sloot men maar te beginnen. Bij het aanbreken van de dag sta ken de eerste zakken zand hun koppen al boven de golven uit. Daarna begon de strijd tegen het inmiddels weer wassende water, een strijd, die werd gewonnen. Toen de vloed om elf uur op zijn hoogst was, was de dijk hoog ge noeg om hem te weerstaan. Niet minder dan 40.000 zakken zand zijn in het gat verdwenen. De avond tevoren had men reeds bei de landingshoofden gereed ge kregen. Men zal nu beginnen met 'n zandzuiger, die inmiddels al gereed Ijgt, de dijk te bespui ten met zand. Bovendien heeft men Woensdagmiddag en avond de gehele nooddijk met behulp van graafmachines opgehoogd tot 3% meter boven A.P. De mi litairen van het regiment Oranje Gelderland, die hier gewerkt heb ben, zijn Donderdagochtend ver trokken. Er hebben ongeveer 800 militairen aan het werk hun hulp verleend. De dijk is thans bij het stroom- gat 14 meter breed. DE GEÏNUNDEERDE BOOM GAARDEN IN ZEELAND. Men schat dat 70 van de totale oppervlakte van de ge- inundeerde boomgaarden in Zee land en West-Brabant ten dode is opgeschreven. Niet minder dan 550 telers zijn getroffen. Zij be zitten tezamen 1400 ha boom gaard. Het zijn voornamelijk jon ge bedrijven die getroffen zijn, bedrijven dus die net in produc tie waren of spoedig zouden ko men. Van de 300 ha kleinfruit werd 30 a 40 ha geïnundeerd. Van de boomkwekerijen werd van de 70 ha 3 a 4 ha geïnundeerd. Hoe wel de Zeeuwse veilingen ge spaard bleven, ondervinden zij toch grote indirecte moeilijk heden wegens vermindering van de aanvoer. DE WERKZAAMHEDEN OP SCHOUWEN EN DUIVELAND. Op Zuid-Schouwen is men nog bezig de inlaag Flauwers en de Heertjes-inlaag met zand vol te spuiten, teneinde werkterreinen te krijgen voor dijkherstel. De zeedijken van de polders Jonge en Adriana Johanna op Duive- land worden op waterkerende hoogte gebracht. Aan de dijk tussen de polders Groot Bedde- waarde en Vierbannen op Duive- land zijn werken ter beteugeling van afkaveling aan de gang. Men is nog steeds doende de oude Schouwse zeedijk tussen Zierik- zee en Brouwershaven, die door de overstroming in feite weer 'n zeedijk is geworden, met zand zakken te versterken. Ook aan het herstel Van de zeedijk van de Nieuwe of Jonge polder van Drei- schor wordt gewerkt. Voor het droogmalen van de polders Zonnemaire en Groot Beddewaarde zijn pompinstalla- ties aangevoerd. Met de aanleg van de dam rond Zierikzee is nog niet begonnen. In Brouwershaven bestaat een dergelijk plan. Ook daar is met het werk nog geen aanvang ge maakt. Voor het herstel van de havendijk te Zierikzee worden casco's en keileem aangevoerd. Voorts is men op verschillende plaatsen op het eiland bezig met wegaanleg en-Verbetering. Groslijst voor raadsverkie zingen vastgesteld. De afdelingen Temeuzen en Sluiskil van de Partij van de Ar beid kwamen Dinsdagavond in de zaal van café ,,'s Lands Welva ren" alhier, in een gecombineer de ledenvergadering bijeen. In zijn openingswoord vroeg de voorzitter van de Terneuzense afdeling aandacht voor de orga nisatie Bescherming Bevolking, kortweg B.B. genoemd, een zui ver burgerlijke organisatie, die in geval van een onverhoopte oorlog, of bij rampen in vredes tijd, de burgerbevolking zoveel als mogelijk is zal beschermen tegen de gevolgen van vijande lijke luchtaanvallen en hulp zal verlenen aan hen die op enigerlei wijze mochten worden getroffen. Deze organisatie voor het volk, zal eensgezind bemand moeten worden door het volk en hij sprak de hoop uit dat velen, van bei derlei kunne en niet jonger dan 16 jaar, zich van hun verant woordelijkheid bewust zouden zijn en zich als vrijwilliger zullen melden. Naar het op 26, 27 en 28 Maart a.s. te Den Haag te houden con gres van de Partij van de Arbeid werd, voor zoveel de afdeling Temeuzen betreft, afgevaardigd mevr. M. J. van DrielVermeu len, terwijl de heer J. N. 't Gilde als plv.-afgevaardigde werd ge kozen. De heren W. van Driel en J. M. Hamelink zuil n de afdeling Ter- neuzen vertegenwoordigen op de op 21 Maart a.s. te Goes te hou den Gewestelijke vergadering van de afd. Zeeland van de P.v.d.A. De groslijst voor de raadsver kiezingen van 27 Mei a.s. werd na stemming als volgt vastgesteld: 1. M. de Vos; 2. S. W. Henry; 3. M. L. van Liere; 4. A. Jansen (Sluis kil); 5. N. F. Dieleman; 6. R. Hol; 7. B. Burger; 8. mevr. M. J. van DrielVermeulen; 9. L. F. du Bois; 10. J. Hofman; 11. mevr. M. FrederiksenOrtelee; 12. P. J. Huybrecht; 13. Jac. Meeusen; 14. J. M. Hamelink en 15. J. A. Slock. (In de raad van Temeuzen heb ben thans 5 vertegenwoordigers van de P.v.d.A. zitting). Over deze vastgestelde groslijst zal door de leden alsnog bij referen dum definitief worden beslist. Bij de rondvraag werd nog uit voerig van gedachten gewisseld over enkele gemeentelijke aange legenheden, rakende zowel Ter- neuzen(kom) als Sluiskil. Voor wat de kom betreft werd, ge let op de jongste gebeurtenissen, onder meer op urgentie aange drongen om de reeds geruime tijd bestaande plannen tot dem ping van de z.g. Vissershaven te realiseren. Met voldoening werd geconstateerd, dat met de werk zaamheden tot ophoging van de weg van de postkantoor naar de aanlegplaats van de provinciale boot (het andere gevaarlijke punt voor Temeuzen bij zéér hoog water) bereids een aanvang is gemaakt. Gewaarschuwd werd tegen ze kere berichtgeving voor wat betreft de vermeende achter stelling van Sluiskil. De mening werd uitgesproken dat de komen de raadsverkiezingen aan deze berichtgeving wel niet vreemd zullen zijn. Overigens trekt het hierbij wel de aandacht dat men aan het vele goede, waarbij on der meer gedacht werd aan de woningbouw in Sluiskil-Oost, zonder meer stilzwijgend voorbij gaat, doch men zich over het algemeen bepaalt tot objecten die hoezeer ook voor verbetering vatbaar waarover de gemeente geéh zeggenschap heeft. De raadsfractie van de Partij van de Arbeid, welke voltallig ter vergadering aanwezig was, gaf, zowel bij monde van wet houder M. de Vos, als de fractie voorzitter, de heer S. W. Henry, de verzekering dat, zowel in het verleden als in de toekomst, de belangen van Sluiskil naar ver mogen door de fractie zijn of zul len worden behartigd. Lyceumavoml ten bate van het Rampenionds. De jaarlijkse uitvoering van de Terneuzense lyceumclub, die oor spronkelijk was vastgesteld op 6 Februari, maar door de waters nood geen doorgang kon vinden, zal toch plaats hebben en wel op Vrijdag 13 Maart des avonds om 8 uur in het Concertgebouw. Een aantrekkelijk programma met als hoogtepunt de opvoering van het blijspel „Ik hou van je," een ver loting in de pauze met mooie prij zen, doet een grote opkomst ver wachten. En een grote opkomst is het doel van de jongelui, want de op brengst van deze avond zal wor den gestort in het Rampenfonds. Prijsschieting. In het café „De Toerist" bij de heer F. van Nieuwenhuijze al hier, werd een grote voorj aars- schieting gehouden, waaraan niet minder dan 80 schutters deelna men. Het nieuwe schuttersterrein aan de hoofdweg was bij de ope ning dan ook goed bezocht. De uitslag was als volgt: Hoogvogel: Maurice Verplancke (Overslag, B.). Zijvogels: G. Coo- ne (Gent) en R. la Heijne (Over slag, N.). Een merkwaardig feit bij deze schieting was dat alle vogels werden afgeschoten en wel de laatste vogel door de laat ste schutter. Onder de vissers. Dezer dagen werd door de ver eniging „De Palingvrienden" te Overslag een vergadering gehou den waarbij het seizoen 1953 aan de orde kwam. Besloten ward weer over te gaan tot het uitvet ten van pootvis, o.a. karper en zeelt. Voor deze uitzetting werd een bedrag van ƒ400 uitgetrok ken. De kreken van de vereni ging worden nu zeer visrijk, daar dit reeds het derde jaar is dat duizendtallen vissen worden uit gezet. Na een Belgische konink lijke erkenning zal de vereniging overgaan tot het aanvragen van een Nederlandse koninklijke er kenning. Het 198 brt. metende kust vaartuig „Robert" van de N. V. Invotra te Rotterdam, onderweg van Huil naar Blyth, is Dinsdag bij de monding van de Humber in aanvaring gekomen met het 313 brt. metende Nederlandse motorkustvaartuig „Barendsz" van de firma J. Vermaas te Rot terdam. De Robert heeft de Barendsz daarna op sleeptouw genomen naar Immingham, waar beide schepen inmiddels zijn aange komen. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. De schade aan de Robert is gering, die van de Barendsz is nog niet bekend. De Barendsz zou ernstige scha de hebben in de machinekamer, die geheel onder water staat. Waarschijnlijk zal de uit kolen bestaande lading gelost worden, voor het schip gerepareerd kan worden. De Robert die in ballast voer, had schade aan de voorsteven. Het voorschip maakte waar schijnlijk water. Te Parijs is Dinsdag een pro ces begonnen tegen 18 vaïsemun ters, die een groot aantal valse Belgische, Amerikaanse, Duitse en Spaanse bankbiljetten hebben vervaardigd. Bertus de Harder en Frans de Munck zijn Woensdagochtend te Parijs aangekomen, de eerste kwam uit Bordeaux en de andere precies uit de tegenovergestelde richting, van Keulen. Ze waren juist op tijd in hotel Terminus om in de door de Franse voetbalbond beschikbaar gestelde bus te stap pen, teneinde met de overige spelers van het Nederlandse prof-elftal een uitstapje te ma ken buiten Parijs, naar Maison Alforts, waar een klein stadion ligt, Stade de Suze genaamd, een aardig oefenterrein van de Stade Francais, waarvan onze landge noten gebruik mochten maken. Eldmond Delfour, gedurende vele jaren de ster van het Fran se elftal, de oud-speler, die niet mineer dan 41 keer het nationale shirt heeft gedragen, was reeds in de Stade de Suze aanwezig, om de Nederlandse spelers een lichte physieke en bal-training te geven. Een paar rondjes werden er gelopen, daarna enkele sprint jes, verder ook oefeningen, waar in de schijnbeweging zat ver werkt en nog enkele andere op gaven, waarbij het opviel, hoe goed onze landgenoten getraind waren, hoe gemakkelijk zij de aanwijzingen van Delfour kon den volgen. Hierna werden er wat baloefeningen gedaan en toen was het alweer tijd voor de lunch. Onder leiding van de heren L. Brunt en J. A. Coucke hebben de spelers in Maison Alforts een rustige en prettige ochtend en middag doorgebracht en pas tegen de avond keerde men naar Parijs terug, waar de spelers in hotel Terminus werden opge wacht door een legertje journa listen, persfotografen en suppor ters. Iedereen zocht vroeg in de avond zijn kamer op, trouwens, er behoefde door de beide Neder landse leiders in dat opzicht geen opmerking te worden gemaakt, aangezien deze professionals aan een strenge discipline gewend zijn en... zelf heel goed weten hoe zij de tijd van oefenen, eten, rus ten en slapen moeten indelen. In derdaad, de heren Brunt en Coucke hebben het met dit stel spelers, een bijzonder aardig troepje bij elkaar, die het fijn vinden om eens gezamenlijk te kunnen spelen en dan nog wel in de rood-wit-blauwe kleuren, uitstekend getroffen. Uit tactisch oogpunt heeft men in de opstelling nog een wijzi ging gebracht. Rijvers zal nu rechtsbinnen spelen en Timmer mans linksbinnen, terwijl het elftal als volgt in het veld zal komen: Doel: De Munck. Achter: Vreeken en De Vroet. Midden: Schaap, Van der Hart en De Kubber. Voor: Appel, Rijvers, Van Geen, Timmermans en De Harder. Theo Timmersmans, de 27-jari- ge binnenspeler van Nimes, de initiatiefnemer van deze ontmoe ting, vertelde ons, dat iedere speler op deze wedstrijd is ge brand en dat een elkeen zijn uiterste best zal doen het Franse elftal te slaan. Zo heeft Bertus de Harder Zondag j.l. een beetje voorzichtig in de competitiewed strijd gespeeld, omdat hij niet 't risico wilde lopen door een bles sure te worden uitgeschakeld voor Parijs. Timmermans denkt, dat het zijn laatste seizoen in Frankrijk is. Het vorig jaar heeft hij er al mee willen uitscheiden, maar Nimes bood hem zo'n ste vig bedrag, dat hij er nog een jaartje aan heeft vastgeknoopt. Hij keert in de zomer naar Den Haag terug, waar hij een zaak heeft. De ex-ADO-speler wil trachten weer als amateur in Ne derland te spelen en hij zal te zijner tijd daartoe een verzoek bij de bond indienen. De invasie van Nederlandse voetballiefhebbers in de Franse hoofdstad was Woensdagavond reeds druk aan de gang. Maar het Pare des Princes, waar de wed strijd hedenmiddag zal worden gespeeld, lag nog stil en verla ten in het voorjaarszonnetje. Het veld zag er niet al te best uit, vele kale plekken vormden het hoofd bestanddeel van het midden-ter rein. Dat de Franse Voetbalbond ook op veel publiek rekent, bleek uit het feit, dat op de rode wieler baan extra tribunes waren ge bouwd, hetgeen men in Parijs niet zo heel erg snel doet. EXTRA VLUCHTEN K.L.M. Als gevolg van de grote belang stelling voor de hedenmiddag te Parijs te spelen voetbalwedstrijd FrankrijkNederland (profs), zette de K.L.M. vandaag een Lockheed „Constellation" op de lijn naar Parijs in. Bovendien maakte een Douglas „Dakota" een extra vlucht. Beide machines zullen hedenavond terugkeren. BEROEPSRENNERSKOERS TE KOEWACHT. Het voortvarende sportcomité van Koewacht onder voorzitter schap van de heer R. Polspoel hield een ledenvergadering waar bij de te houden beroepsrenners- koers werd besproken. De koers vindt doorgang op 5 Mei a.s. (3e kermisdag en tevens Nationale feestdag). Deze voor Koewacht traditionele koersdag moest gehandhaafd blijven om dat op 2 en 3 Mei in België de klassieke koersen „Waalse Pijl" en Luik-Bastenaken-Luik wor den verreden. De afstand van de koers be draagt c.a. 175 km, met aan geld prijzen een bedrag van 2250. Er werd besloten het volgende traject te laten rijden: Koewacht- Bonte Koe-Rode Sluis-Kruisstr.- Peereboom-Koewacht, lengte 15.3 km. De bedoeling is dit parcours 4 keer te rijden en daarna een vijftigtal ronden in het dorp. Aangezien deze koers veel geld kost, en de kasmiddelen ondanks de gemeentelijke subsidie van 500 niet toereikend waren, wer den er 120 aandelen van 25 uit gegeven met 50 °/o in de winst en 50 in het verlies, welke aande len vóór 20 Maart a.s. moeten zijn gestort op de Boerenleenbank alhier. Het ziet er naar uit dat de aandelen, vooral dank zij het be stuur, geplaatst zullen worden, zodat de financiële zijde van de koers is geregeld. Het aanwerven van renners ondervindt stagnatie. Tot nu zijn slechts 5 toezeggingen gedaan n-L door Hans Dekkers, Harm Smits, Leon Delathouwer, Gerard Buyl en Octaaf Meyvaert. Het comité zit evenwel niet stil en heeft on derhandelingen aangeknoopt met andere vooraanstaande Neder landse en Belgische renners. Een mooie geste van het comité is dat bij een batig saldo een gedeelte zal worden afgestaan aan het rampenfonds. WEINIG ACTIVITEIT. Tengevolge van zware regenval is de gevechtsactiviteit aan het Koreaanse front vrijwel tot stil stand gekomen. De wegen naar het front zijn met een dikke laag modder bedekt. In de bergen aan het centrale en het oostelijke front is 25 centimeter sneeuw ge vallen. Ook luchtacties zijn door het slechte weer niet mogelijk. Bij patrouilleschermutselingen aan het oostelijke front werden Dinsdagavond 43 noordelijken ge dood of gewond. Volgens een communiqué van het achtste leger bedroegen de verliezen van de Noordelijken vorige week 1380 doden, 820 ge wonden en 4 gevangenen. Het Amerikaanse slagschip „Missouri" heeft Dinsdag de Oostkoreaanse haven Wonsan voor de derde maal in zes dagen beschoten. Een woordvoerder van de vloot zeide dat de kustbatterij- en die het vuur beantwoordden binnen korte tijd werden ver nield. Het Amerikaanse achtste leger maakte bekend dat de strijd krachten van de V.N. vorige week 1.380 communisten hebben gedood en 920 gewond. Vier wer den gevangen genomen. KOREAVRIJWILLIGERS SCHEPEN ZICH IN. Aan de Maashaven te Rotter dam scheepte zich Woensdagmid dag een aanvullingsdetachement in voor het Nederlandse detache ment Verenigde Naties op Korea, omvattende 4 officieren, 3 onder officieren en 69 korporaals en manschappen. Het commando berust bij eerste luitenant T. O. Govers uit De Bilt, die voor de tweede maal naar Korea gaat. De militairen reizen met het Amerikaanse troepentransport schip „General M. R. Blatehford" dat Woensdagmiddag naar ver wacht wordt de Rotterdamse haven zal verlaten. Voor de inscheping, die werd opgeluisterd door muziek van de Kon. Militaire kapel, werd het aanvullingsdetachement toege sproken door de garnizoenscom mandant van Rotterdam, kolonel H Schouwman. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje JOSINA GEERTRUIDA. L. A. BOUCHERIE P. BOUCHERIE— VERHAGE. DINEKE. Terneuzen, 11 Maart 1953. Zuidlandstraat 3. Tijdelijk adres: Protestants Ziekenhuis. SAS VAN GENT. Donderdag, Vrijdag, Zater dag, GEÊN practijk. MEDEDELING. Het Hoofd van het Ramp- schade Bureau te Temeu zen, deelt mede, dat vanaf Vrijdag a.s. voorschotten wegens geleden huisraad- schade kunnen worden aangevraagd te zijnen kan tore, Nieuwstraat no. 2. NIEUWE SCHOENEN voor Jantje. Dit kon, dank zij de gratis geldzegels bij de VéGé-kruidenier! TE KOOP: bij M. DE FEIJTER, Zaamslag, Veerstraat A 72, Van 15 regels 75 cent; iedere regel meer 15 cent. (Maximaal 8 regels). Brieven: Bureau van dit Blad 15 cent meer. Te koop gevr.: een Auto- step op luchtbanden. DIRK KAIJSER, St. Annastraat, Driewegen. Te koop: een Bakfiets. Adres: Vlooswijkstraat 54, Terneuzen. Te koop: een Damesrijwiel, merk Simplex, met drie versnellingsnaaf, trommel- rem, pomp, compleet voor 65. Wilhelminaplants. 23. Gevraagd: Werkster voor 1 a 2 dagen per week en voor de schoonmaak. Aan 't zelfde adres een zelfst. Dienstmeisje gevr. Hoog loon. Te bevr.: Arbeidsbu reau, Terneuzen. VOOR UW (kleur echt) in vele kleuren, 4,per rol Zilver 7,per rol van 10 meter. GROEN en WIT CELLOPHANE WOL in kilo-pakken. TERNEUZEN RIJDEN WIJ NAAR DE in het SPORTPALEIS te ANTWERPEN. Vertrek Axel 12.30 uur; Terneuzen 12.45 uur; Hulst 1.15 uur. Prijs per persoon 4, Men moet in het bezit zijn van een bewijs van Nederlanderschap. Opgave en inlichtingen bij: GEBRS. ESSELBEUGGE Telefoon 21 AXEL geldig van 12-19 Maart 250 gram MACARONI 250 gram BOTERHAM VLOKKEN 1 heerlijke ONTBIJTKOEK. 250 gram VRUCHTEN HAGEL 1 blik SPERCIEBGNEN I blik TOMATENPUREE 100 gram AMANDINES 100 gram LOSSE THEE WAARDEBON Tegen inlevering van deze bon, ontvangt U 250 gram MOCCAKOEKJES voor slechtsd DE VRIES-ADRIAANSEN ,,'s Lands Welvaren" Noordstraat 18, Tel. 2154 Vroegtijdige bestelling zeer aan te bevelen Prot. Ziekenhuis te Terneu zen, vraagt een voor 2 a 3 dagen per week. Aanmelden bij de Direc trice, tussen 4 en 5 uur. <Ünaü 5 3 53 3390 5446 5713 6133 6657 7618 7G27 7720 8934 9463 Io-ma 'f067 12209 12815 13333 137,1 14207 14670 14942 15323 16403 10815 17&35 18340 18370 18616 18898 19125 19844 20184 2D3ÖI 213Ö5 ƒ80.- 1012 1111 1116 1268 1416 1419 1427 1745 1905 1919 2013 2049 2216 2225 2277 2534 2597 2801 2826 2827 2889 2955 3U96 3115 3127 3143 3160 8250 3468 .3496 3604 3619 3957 3981 4081 4233 4286 4693 4713 4910 5012 5156 5570 5697 5738 5786 5906 5995 6054 6062 6109 6143 6847 6920 6922 6928 6977 6981 7025 7220 7320 7326 7502 7648 7883 7971 8293 8494 8559 8732 8758 8764 8841 8916 9110 9211 9475 9505 956S 9386 9614 9658 9719 VULPENHOUDERS ■jS Flexibele 14 K. gouden pennen voor individueel handschrift. ^Practisch vulsysleem met grootste inkt-inhoud, daarom: "iw^gf minder vaak vullen. ^Elegant en sierlijk van lijn. •^Doublé clips (gewalsd goud) van ongeëvenaarde elasticiteit ^Bijpassende vulpotloden met repeteermechanisme. ^Prijzen voor iedere beurs: vulpenhouders f.19,20\20,75 repeteervulpotloden f. 7.- Luxe sets in lederetui, v.a. f30,75 yaer etuis de mooiste in Mederland KAISER PEN CO. nn - - 21)96 2171 2960 3006 3070 3685 3822 3948 5319 5443 55.34 6504 6547 6705 7349 7419 7459 8039 8106 8210 9265 9345 9355 9755 9834 9906 in - ----- 9937 10905 HUW 10049 10200 10233 10365 10430 10577 ImsSn V'"'? h'""1 li!58 mr'' 11475 11623 11645 116.il 11,72 11823 ll 11958 11912 1299') 12037 12142 17247 17->on 12339 12341 12373 12489 12629 12691 ,7 I 13108 13117 iïlw lAlSS 13221 ImS !miÜ Boekhandel 13443 13472 13585 1355 13!',,' 14312 14463 14355 14«V|i 1468! 15026 15147 13151 1.-407 154.11 16633 16642 16696 '.0"'O', 16795 1766'! 17613 I7!«W 1,4''IJ l-iil'O 19640' 1:1808 !8o54 10'"4 --11 19517 19573 145,(7 1 ',84" 2022.', '2O269 l'Mlïl 2 21003 21015 21027 21158 2:199 13746 1.1630 13859 14049 14143 14197 14259 14285 15551 15797 15617 15672 158-88 15915 16225 16313 his I6V.NI 173:6 17429 17506 17521 17655 17598 18171 182(15 18209 1S365 18440 18476 18625 'O' ;0',3 19157 14197 19221 19275 19316 19402 '.4664 1 1976 20016 24027 20053 20067 20147 '750 ...441 20873 20875 20038 20961 21590 2tK» 21751 21760 21600 21834 21855 21876 Terneuzen Telefoon 2073

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 3