mi «ie S«*ovtncic Eric de Noorman en Bor Khan CONSERDUC-Z RIBBENS VAN SPRANG Marktberichten j(on&a Flink WinkBlpand iNDO-CHINA Binnenlands nieuws Gemeenteraads verkiezingen in Italië Kerkdiensten Wedstrijd in schrijven Advertenties caramels toffees Stierenkeuringen in W. Zws-Vlaanderen Maatkleding JUTE ZAKKEN! J.S. Laurens&Zn LICHTER OP DE SCHELDE GEZONKEN. TERNEUZEN. AXEL. PHILIPPINE. STOPPELDIJK VOGELWAARDE IJZENDIJKE. ZAAMSLAG. BRANDSTICHTINGEN IN RANGOON. Churchill over uilwisseling van Sanders de Jordanië en ficepers in de kanaalzone Britse Suez- (Biddag voor het gewas.) Ned. Herv. Kerk. 99 99 Deel I: „HET SPOOR Schaak- en Damborden Damschijven Schaakstukken enz. Draag! LAURENS 1X1 Weest zuinig op Uw TERNEUZEN 518de STAATSLOTERIJ Een grote lichter, die aan de oever van de Schelde, ongeveer 100 meter bovenstrooms van de Belgische gemeente Deel lag, is gezonken. De schepen, die hier de Schelde 'bevaren, zijn gewaar schuwd Voorzichtig te navigeren. Jaarvergadering Bond Ouden van Dagen. Gistermiddag werd in café ,,'s Lands Welvaren" de vijfde jaarvergadering gehouden van de afd Terneuzen van de Bond van Ouden van Dagen, die vrij goed bezocht was. Na opening door de voorzitter, bracht de penningmeesteres, mevr. Van Galen-Meertens, haar jaarverslag uit over het geldelijk beheer en de secretaris, de heer J. F. de Rijk, het gebruikelijke jaarverslag. Beide verslagen mochten de goedkeuring der leden wegdra gen. Wegens vertrek naar elders van de voorzitter, de heer Hen driks, moest in deze vacature worden voorzien. Daar de heer J. F. de Rijk tot voorzitter werd gekozen, volgde een nieuwe stemming voor se cretaris, waarvoor de heer J. Ha melink werd gekozen. Hierna hield de alg.-secretaris en lid van het hoofdbestuur, de de heer A. de König 'n causerie over het streven van de bond, de bereikte resultaten, en hetgeen de bond nog voor zijn leden wenst te bereiken. Na beëindiging van zijn rede werd de heer De König dank ge bracht voor zijn met alle aan dacht gevolgde rede, waarna hij de prettig verlopen jaarvergade ring met een opwekkend woord sloot. Inhuldiging trekkerspad. Ter gelegenheid van de inhuldi ging van het trekkerspad van de Vlaamse jeugdherberg „Franci- pany" te Moerbeke naar „Bleije Haghe" alhier, zullen zowel daar ter plaatse als hier te Axel festi viteiten plaats hebben waaraan zowel door Nederlandse als Vlaamse trekkers in beide plaat sen zal worden deelgenomen. Naar het maandblad van de Nederl. trekkersbeweging meldt zullen de Belgische trekkers op Zondag 15 Maart vanaf Moerbeke een mars maken naar Axel, waar zij om 12 uur op Bleije Haghe" arriveren en aan de jeugdher- bergouders een geschenk aan bieden. Na een gezamenlijke maaltijd zullen van half twee tot drie uur op Bleije Haghe" volks spelen en volksdansen plaats heb ben. Na afloop keren de Vlaamse trekkers naar Moerbeke terug. Biljarten. In het clublokaal van de A.B.C. „Het Wapen van Zeeland" alhier werd een wedstrijd gespeeld tus sen de Axelse Biljartclub en de zustervereniging „Vermaak na taak" uit Lokeren. De Axelse biljarters bleken door onvolledigheid ditmaal niet opgewassen tegen hun rivalen, die thans de uitgeloofde beker veroverden. De gasten wonnen 6 van de 9 partijen en wonnen alzo met 12 tegen 6 punten. Aanbesteding. Dinsdagmorgen vond ten stad- huize de aanbesteding plaats van de riolering en bestrting van het voormalige tram-emplacement. De inschrijving was als volgt: H van Bunschoten, Noordwijk ƒ22.000; J. den Ouden, Biervliet ƒ19.468; M. P. Hol, Kloosterzan- de ƒ18.975; C. D. de Ruijsscher, Biervliet ƒ17.440; P. Mollet, Hoofdplaat 17.290. Vrachtwagen ramde huis. Een vrachtwagen, komende uit de richting Terhole, reed bij het nemen van de bocht naar Stop peldijk bij Rapenburgtol in op het woonhuis van de heer Boo- gaert. De auto, die bestuurd werd de heer Van K. uit Kloos- terzande, werd flink beschadigd, terwijl een gedeelte van de voor gevel van het geramde pand werd ingedrukt. De chauffeur be kwam geen letsel. De rijkspolitie te Stoppeldijk stelde een onder zoek in. Bevolkingsonderzoek uitgesteld. Het bevolkingsonderzoek op t.b.c., hetwelk in het begin van Maart in onze gemeente zou heb ben plaats gehad, is enkele maanden uitgesteld, dit in ver band met de nog heersende nood toestand. Van een vlot verloop van dit onderzoek zou onder deze omstandigheden niet veel terecht komen. Aangezien het van het grootste belang wordt geacht, dat zoveel mogelijk door alle inwo ners aan het onderzoek wordt deelgenomen, acht men de kans van slagen over enige tijd veel groter. Uitslag schieting. De schieting op de liggende wip gehouden bij de heer Eug. Ancker had de volgende uitslag: Hoogvolgel: A. Jansen, Biervliet. Ie zijvogel, dezelfde; 2e zijvogel, L. de Vilder, IJzendijke. Ie kal- vogel: Em. de Boevere, Biervliet; 2e kalvogel: Ed. Buijsse, IJzen dijke. Diploma-uitreiking cursus „Algemene tuinbouw". Maandagavond had in de open bare school het eindexamen en de diploma-uitreiking plaats van de tweejarige wintercursus „Alge mene tuinbouw", welke werd ge geven door de heren S. van Harn en J. op 't Hof te Zaamslag, P. Jansen te Axel en K. de Blaaij te Hoek. Nadat de heer Van Harn de cursisten enige vragen had ge steld, werd door de heer C. de Wilde, vertegenwoordiger van het rijkstuinbouwconsulentschap het examen afgenomen. Na af loop hiervan dankte de heer De Wilde het gemeentebestuur van Zaamslag voor zijn aanwezigheid en voor het beschikbaarstellen van het schoolgebouw. Verder werd dank gebracht aan de com missie van toezicht en de leer krachten. Burgemeester Trimpe dankte de heer De Wilde voor zijn aan het gemeentebestuur gerichte vriendelijke woorden, de leer krachten aan deze cursus voor het gegeven onderwijs en felici teerde de cursisten met het beha len van hun einddiploma. De heer Johs van Fraaijenhove sprak namens de commissie van toezicht zijn waardering uit aan het onderwijzend personeel en met de door hun onderwijs be reikte resultaten. De Franse minister voor Indo china, die voor besprekingen in Australië is, heeft Dinsdag te Canberra verklaard, dat conti- nentaal-China in de afgelopen 3 maanden de levering van oor logsmateriaal aan de Vietminh in Indo-China heeft vergroot en wel van 500 tot 1200 ton per maand. De Australische minister van Buitenlandse Zaken, Casey, heeft op een persconferentie te kennen gegeven, dat Australië zal bestuderen, welke producten het eventueel ter beschikking van de Fransen in Indo-China zou kunnen stellen. Hierna reikte burgemeester Trimpe met enige hartelijke woorden van gelukwens het di ploma uit aan de volgende cursis ten: R. Boeije en Chr. Hollebek te Axel; F. de Ruijter en mej. C. van Wijck te Sluiskil; D. Dees, A. Deij, J. Heijnsdijk, J. Scheele en P. Slabbekoorn te Zaamslag. Namens de cursisten werd door de heer D. Dees dank gebracht aan de leerkrachten en de com missie van toezicht. De cursisten meenden aan de leerkrachten een blijk van waardering en dank te moeten aanbieden ter herinne ring aan deze zo prettige cursus. Tenslotte betuigde de heer Van Harn zijn dank aan allen die op enigerlei wijze deze cursus steun hadden verleend, in het bij zonder het college van B. en W. van Zaamslag, zonder wier mede werking het niet mogelijk zou zijn geweest deze cursus alhier te houden. Het was voor de leer krachten een prettige cursus ge weest daar de cursisten weinig lessen verzuimden en met lust de studie hebben volbracht. Hij hoopte, dat deze lessen voor de cursisten rijpe vruchten zullen afwerpen. De Birmese regering heeft een uitgaansverbod ingesteld en wachten van gewapende burger- vrijwilligers georganiseerd om een einde te maken aan brand stichtingen, die deze week in Ran goon, de Birmese hoofdstad, bijna een paniek hebben veroorzaakt. 4.000 huizen en fabrieken zijn beschadigd door branden, die of ficieel worden toegeschreven aan sabotage. Ruim 30.000 personen zijn hierdoor getroffen. Het uitgaansverbod zal van kracht zijn in het gebied rond het legerdepot, waar verleden week Zondag een Birmese schildwacht twee functionarissen van de Rus sische ambassade neerschoot, die geen gehoor gaven aan zijn bevel' om stil te staan. Alle burgerge zinnen wonend binnen een straal van 45 m van het depot moeten binnen 24 uur hun huizen verla ten. De regering heeft schade vergoeding toegezegd. VERSTIKKING DOOR WATERDAMP. De 31-jarige machinebafikwer- ker Th. L. Frederiks te Rotter- danf is Maandagavond in de keu ken van zijn woning aan cte Wou werlaan hgt slachtoffer geworden van waterdamp, zo deelt de poli tie mede. Hij had na thuiskomst van zijn werk een wasketel met water op het gasstel gezet om zich te wassen en is vermoedelijk in deze kleine ruimte op een stoel in slaap gevallen. Toen zijn vrouw, die wegens griep vroeg naar bed was gegaan, 's nachts om half twee wakker werd en haar man miste, vond zij haar man levenloos in de keuken. ITALIAANSE BRANDWEER LIEDEN NAAR HUIS. Dinsdagavond vertrok de brand weercolonne uit Italië die enige weken lang behulpzaam is ge weest bij het reddingswerk rond Zevenbergen en Klundert, naar huis. Dinsdagmiddag om vier uur werd het gezelschap pom piers ontvangen op het gemeen tehuis van Zévenbergen, waar burgemeester Schaminee het woord voerde. Daarna werd een afscheidsdiner aangeboden: De Italianen hebben zich de dank van vele verworven door het leegpompen van kelders, het herstel van de zeedijk, het ber gen van verdronken landbouw machines en huisraad, het mon teren van watergemalen enz. De Italiaanse christen-democra tische partij heeft in 33 van de 51 Italiaanse steden, waar Zondag gemeenteraadsverkiezingen zijn gehouden een meerderheid ver worven, aldus is officieel bekend gemaakt. Voordien had de partij een meerderheid in 22 dezer ste den. In zes steden hebben de com munisten of de met de commu nisten samenwerkende socialisten de overhand gekregen. Vóór de verkiezingen hadden zij de meer derheid in negen steden. In de resterende 12 gemeenten zijn de verkiezingen gewonnen door de onafhankelijken en andere par- t"en, die tevoren in 20 steden de boventoon voerden. De verkiezingen zijn gehouden in midden-, Noord- en Zuid- Italië en op Sicilië en Sardinië. De christen-democraten behaal den hun grootste overwinning in het zuiden, waar de regering gro te bedragen heeft besteed aan de tenuitvoerlegging van groot scheepse agrarische hervormin gen. In Tiriolo wisten zij hun meerderheid aanzienlijk te ver groten. Twee plaatselijke com munistische leiders hier traden Zondagavond uit hun partij en vroegen lid te mogen worden van de christen-democratische partij, welk verzoek werd ingewilligd. De Britse eerste minister, Chur chill, heeft Dinsdag in het Lager huis medegedeeld dat het Hon gaarse aanbod tot uitwisseling van de in Hongarije gevangen gehouden Sanders voor Lee Meng, een communiste van Ma- lakka, in principe niet geheel ver worpen is. Churchill deelde dit mede in antwoord op een vraag van het socialistische parlementslid Da- vies. Churchill zeide dat sedert de verklaring van de Britse re gering over de kwestie op 2 Maart ce sultan van Perak de communiste Lee Meng, die ter dood was veroordeeld, gratie heeft verleend. Churchill verklaarde dat het voor hem nog niet mogelijk is 'n verklaring met betrekking tot het aanbod van de Hongaarse rege ring af te leggen. De eerste minister van Jorda nië, Twfik Abdoelhoeda, heeft Dinsdag geruchten volgens wel ke de Jordaanse en de Britse re gering onderhandeld hebben over de overbrenging van Britse troe pen uit de Suezkanaalzöne na ontruiming van dit gebied, „ge heel en al onjuist" genoemd. Krachtens het Jordaans-Brits verdrag van 1948 mogen alleen eenheden van de Britse lucht macht op de vliegvelden van Am man en Mafrak gelegerd worden aldus de eerste minister. VEEMARKT ROTTERDAM. 10 Maart 1953. Totale aanvoer 3919. Vette koeien en ossen 525; ge- bruiksvee 1084 (312)vetre kal veren 40; graskalveren 137 (87) nuchtere kalveren 1872; varkens 45; paarden 100; schapen ot WOENSDAG 11 MAART. Hulst: 19.30 uur Ds. J. Homan. Oostburg: 19 uur Ds. W. J. Four- nier. Gereformeerde Kerk. (Onderh. Art. 31 D.K.O.) Terneuzen: 7.30 uur n.m. Ds. I. de Wolff, lezing. van Enschedé. Winter- DQNDERDAG 12 MAART. (Biddag voor het gewas.) Ned. Hervormde Kerk. Hoek: 10 uur Ds. D. A. ten Haaft. Terneuzen7 uur Ds. P. A. van der Vlugt. Zaamslag: 9.30 uur Ds. G. Jansma. Gereformeerde Kerk. Terneuzen: 3 uur en 7 uur Ds. H. Pestman. Zaamslag: 9.30 en 2.30 uur Ds. Brenner, van Bruinisse. Gereformeerde Kerk. (Onderh. Art. 31 D.K.O.) Terneuzen: 3 uur en 7 uur Ds. I. de Wolff, van Enschedé. Gereformeerde Gemeente. Axel: 10 uur, 2.30 uur en 6.30 uur Ds. L. Rijksen, van Middelburg. Terneuzen: 9.30 uur, 2 uur en 6 uur Ds. Aangeenbrug. Hoek: geen dienst. Oud-Gereformeerde Gemeente. Terneuzen: 9.30 uur, 2 uur en 6 uur Ds. A. de Reuver. Ie kw. 3e kw. 2e kw. 2e kw. Bij een tussentijdse verkiezing voor 2 zetels in de gemeenteraad van Scherzheim, een dorp in Baden- Wiirtemberg (W.-Duitsland), heb ben 4 van de 538 kiezers hun stem uitgebracht. Eén hiervan was nog ongeldig, terwijl de overige drie ieder een andere candidaat ten deel vielen. Er is een nieuwe verkie zing uitgeschreven. lammeren 105; bokken of geiten 11. Prijs per kg. Vette koeien le kw. 2,85 tot 2,95 ;2e kw. 2,70 tot 2,80; 3e kw. 2,10 tot 2,30. Vette kalveren le kw. i 2,85 tot 2,95; 2e kw. 2,75 tot 2,85; 3e kw. 2,45 tot 2,65. Slachtpaarden le kw. 2; 2e kw. 1,90; 3e kw. 1,80. Prijs per stuk. Graskalveren le kw. 390; 2e kw. 340; 3e kw. 260. Nuchtere kalveren le kw. 42; 2e kw. 40; 3e kw. 35. Schapen le kwj 135; 2e kw. 110; 3e kw. 90. Lammeren le kw. 95; 2e kw. 85; 3e kw. 70. Kalf- en melkkoeien 1200; 2e kw. 1000; 860. Vare koeien le kw. 840; 2e kw. 740; 3e kw. 680. Vaarzen le kw. f 875; 800; 3e kw. 680. Pinken le kw. 600; 525; 3e kw. 400. Overzicht. Vette koeien aan voer kleiner, handel vlot, prijzen iets stijver in prijs, prima's tot 3. Vette kalveren aanvoer ma tig, handel willig, prijzen goed prijshoudend. Graskalveren aanvoer als vo rige week, handel stil, prijzen sta biel. Nuchtere kalveren aanvoer ruimer, handel levendig, prijzen even hoger. Slachtpaarden aanvoer als vorige week, handel zeer klein, prijzen onveranderd. Schapen aanvoer iets meer, handel willig, prijzen goede soorten iets stijver, in prijs ver der als vorige week. Lammeren aanvoer iets meer, handel stil, prijzen prijshou dend. Kalf- en melkkoeien aanvoer gewoon, handel stil, prijzen prijshoudend. Vare koeien aanvoer iets gro ter. handel redelijk, prijzen con stant. Vaarzen en pinken aanvoer als vorige week, handel kalm, prij zen onveranderd. T.b.c.-vrij vee aanvoer iets ruimer, handel redelijk, prijzen van vorige week goed te hand haven. VAN HET ZWAARD". De vereniging van leraren in het schoonschrijven (M. O.) wil trachten de belangstelling te wekken voor een sober, duide lijk en vlot verkeersschrift. Zij schrijft daartoe een wed strijd uit voor leerlingen van de lagere school, als inleiding tot een uitgebreide actie. Niet ge vraagd wordt in een bepaald tempo te schrijven. Het te le veren schrift blijft dus min of meer nog „calligraphie". Als vtoldoende belangstelling blijkt zal worden voortgegaan met ook proeven „op tijd" te vragen. Met de actie wordt beoogd de alom, legio bestaande en ge rechtvaardigde klachten over slecht schrift te doen verminde ren en verdwijnen. Dit werd meegedeeld door de heer G. W. Comello, oud-inspec teur L. O. te Groningen, voor zitter van de genoemde vereni ging. 35. „Welkom!" schalt Halfra's stem door de grote burchtzaal en alle aanwezigen rich ten hun blikken nieuwsgierig op de 3 bezoekers. De muzi kant, die dromerig zijn vingers over de snaren van zijn in strument laat spelen, kijkt verstoord op. Tsacha's ogen zwer ven snel langs de bon te groep personen, die met hun vrolijk gelach en gepraat de grote zaal vullen. De aan wezigheid van dit ge zelschap staat hem maar matig aan. Zijn brede grijns verraad echter niets van zijn inner lijke gevoelens, als hij, de dwerg voor zich uitduwende, geluidloos nader treedt. „Zo jammer te storen", lispelt hij met een onderdanige buiging. „Doch de grote Khan Eric zendt mij, een nietswaardige dienaar, tot de machtige heer van het huis Tyr- fing met een ernstig bericht. De grote Khan heeft ons zijn dwerg als begeleiding meegegeven". „Wel, wel, wel, mijn kleine be schermeling Pum Pum zowaar..., ha, ha, ha. Komaan, zet u neder in de kring, heer „Tsacha", buigt de ander min zaam. „De boodschap van de grote Khan is voor slechts weinig oren - ge begrijpt, nietwaar?" met een verontschuldigend gebaar naar de aanwezigen. „Ah! Terdege!" snuift- Halfra, fier zijn snor oppoetsende. „Wel aan, goede lieden", richt hij zich statig tot het gezelschap. „Hoezeer het mij leed doet, deze avond van verfijnd genoegen te moeten ver storen, de plicht roept nietwaar? En plicht is plicht, mag ik wel zeg gen... juist... hm..." De aanwezigen verwijderen zich hoffelijk en als laatste neemt de slungelige minstreel afscheid. „Allo, brave bloed", wenkt Hal fra minzaam. „Zend tot mij de bot telier met een grote kruik wijn... de beste wijn, wel te verstaan!" „Aha, juist!", knikt de edelman heftig als even later de oude bot telier, een enorme kruik torsende binnentreedt. „Schenk de glazen bol, Abbo, en vul alle tinnen kan nen die je vinden kan, ha, ha, ha!" Hij geeft de oude knecht een klopje op de schouder en knipoogt Tsacha tevreden toe. „Voorwaar, dit is toch wel de meest Waarde vol, Abbo, en vul alle tinnen kan- nietwaar? Wat zou de wereld zijn zonder een goede beker wijn?" „Zéér wijs", buigt de non ie de hoffelijk. En de dwerg een luchtig tikje op de schouder gevend, voigt hij er met een dubbelzinnige grijns aan toe. „Doch voorzeker wil ik uw bottelier niet ruilen voor mijn goede vriendje hier... want zonder hem zou ik mij stellig zéér onge lukkig voelen, zéér ongelukkig en zeker, hèhèhè!" Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling» die ik op mijn 90ste geboor tedag mocht ontvangen. In 't bijzonder aan de bewo ners van Othene, familie, vrienden van hier en elders. Mede namens mijn Kin deren, Behuwd-, Klein en Achterkleinkinderen, P. SCHEELE. Othene, D 66. TE KOOP: Dinsdag werden in West Zws- Vlaanderen de stierenkeuringen voortgezet. Te Schoondijke werden 3 stie ren aangevoerd, waarvan de com missie er slechts 1 kon goedkeu ren. Dit was Lena's Diamant, eig. G. de Badts. Zuidzande kwam er ditmaal maar schraaltjes af. Eén stier werd aldaar aangevoerd, die werd afgekeurd. Gadzand deed het iets beter. Van de zes aangevoerde dieren werden er drie goedgekeurd, n.l. Witzy van het Cokeswegje, eig. Wed. Van Iwaarden; Flap en Flip, beide van A. A. Risseeuw. Van de zeven aangevoerde die ren te Retranchement werden er vier goedgekeurd, 2 afgekeurd en van 1 werd de aanhoudings kaan met 60 dagen verlengd. Goedgekeurd werden Gretha's Adema, eig. I. L. Basting; Gre tha's Adema, eig. Abr. de Meij; Dapper, eig. Corn. Joh. Almekin- ders; Erna's Adema, eig. F. J. Poissonnier. In Nieuwvliet kwam de verras sing van de dag. In tegenstelling tot andere gemeenten werd hier slechts één stier waardig gekeurd voor de slager. De overige stuks werden goedgekeurd. De jury was over deze groep uiter mate tevreden. Jammer dat het beenwerk iets te wensen overliet bij sommige dieren. Goedgekeurd werden: Sjors, eig. A. Brakman; Adema van Boschzicht, eig. M Geluk; Cornelia's Frans 4, eig. F. Klaaijsen; Imke van Lamprins, eig. A. Provoost; Matador van Lamprins, eig. J. Provoost; Ro nald en Bertus, beide van J. Rie mens; Theo, eig. Wed. Van Iwaarden te Cadzand. Groede. Hier werden 4 dieren aangevoerd, waarvan werden goedgekeurd Peter, eig. C. A. Cij- j souw en Jaap, eig. A. A. Dusar-J dijn. annex Woonhuis, op allerbeste stand te Ter neuzen, voor uitbreiding zeer geschikt. Brieven on der No. 627, Bureau van dit blad. Coöp. Boerenleenbank TERNEUZEN. Op Donderdag 12 Maart a.s. (Biddag voor het Ge was) zullen onze kantoren te Terneuzen en Axel GESLOTEN zijn. Voor N.V. Fa P. J. van de Sande Terneuzen conserveert ze met Dit geeft U een grote besparing! 4e klasse - 13e lijst Aparte coupe. Moderne dessins. Degelijke afwerking. I Ged. Mr, Kleermakers Schoollaan 7 Telef. 2125 Terneuzen 15000: 19308 1500: 6315 14221 19021 1000: 7815 12598 f 400: 6252 6329 6831 7081 8677 9350 10083 17903 ƒ200: 1304 2039 2577 2747 2980 3674 3903 3945 3988 4177 48l9 5008 5436 5609 5890 6557 8873 9959 10225 1Ü548 11188 11937, 12208 12777 13863 14983 15141 15205 15445 15838 16714 16779 17231 17795 17933 18035: 20585 80.- 10G9 1071 1204 1265 1402 1412 1489 1520 1547 1749* 1925 2044 k. 2045 2414 2470 2631 2911 2995 3060 3288 3344 3391 3483 3665 3692 3747 3867 3879 3910 4170 4210 4219 4231 4337 4363 4376 4410 4449 4632 4671 4704 4752 4755 4765 4776 4779 4915 5309 5350 5451 5465 5493 5568 5753 5756 5773 5837 5845 5853 5973 6087 6091 6184 6208 6318 6371 6376 6417 6457 6625 6654 6768 6866 6971 7128 7129 7145 7151 7202 7314 7454 7484 7565 7656 7690 7709 7774 7794 7807 781Ö 7898 F 8334 8387 8453 8454 8504 8513 8671 8707 8928 8964 9016 9048 9067 j 9104 9152 9240 9278 9283 9306 9517 9524 9602 9617 9709 9799 9923 10003 10035 10105 10182 10373 10799 10857 10903 11041 11143 11182 11207 11214 11417 11454 11501 11502 11549 11789 11810 11898 11917 12079 12090 12102 12444 12513 12522 12564 12570 12664 12747 12940 13041 13102 13322 13376 13788 13853 13876 13984 14001 14038 14140 14274 14462 14757 1505$ 15069 15156 15292 15385 15398 15435 15573 15717 15848 15960 16064 16121 16138 16139 16144 16224 16391 16440 16671 16733 16937 17097 17173 17237 17391 17398 17469 17579 17621 17661 17740 17778 17835 17927 17996 18051 18155 18207 18222 18289 18320 18767 18826 18818 18961 18969 19005 19147 19189 19208 19261 19293 19295 19113 19577 19031 19676 19712 19750 19853 19899 19983 20139 20265 20359 20533 20561 20582 20595 20624 20673 20780 20833 20838 20858 20906 20992 21009 21043 21519 21604 21615 21673 21879 21961 Horloges Klokken Een accuraat lopend uurwerk is een kostelijk bezit. Het kopen van zo'n precisie-uurwerk is een vertrouwens kwestie. Sinds 1856 hebben wij duizen den bij de aankoop van een horloge en klok geadviseerd. Bij ons vindt U een zeer uitgebreide collectie Zwitserse horloges in elke prijsklasse, w.o.: JONGENSHORLOGE 19.75 - 22,— JUNGHANS ƒ33.75 DAMESHORLOGE ƒ31,-; ƒ35,-; 50,- FONTIAC - ZENTRA - TISSOT OLMA - SILVANA BIMBAMKLOK 44,—; ƒ50,— WEKKERS ƒ7,50 Tevens reparatie-atelier. Koopt Uw uurwerk in de zaak van vertrouwen. TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1953 | | pagina 3