Verbeterde Weesperkluit DE HEER DER HERULI 1 I betekent meer vitaminegehalte „D en beter van smaak I Adyertentiën DAMMEN VOETBALSPORT. foordeel'- Autorijschool VAN DER SCHANS De TIENDE STEP is PH. KOOLE SPORTNIEUWS 99 BORGHSTIJN H. A BOLAND PRIMAARTING A. J. VAN AKEN PR!m VAKKUNDIG ONDERRICHT VAN 99 De Weesperkluit prijsvraag eindigt 29 November a.s. TERNEUZEN. AXEL. BOSCHKAPELLE. HENGSTDIJK HOEDEKENSKERKE. SAS VAN GENT. gewonnen door Mosselpolder H 12 PHILIPPINE STOPPELDIJK ZAAMSLAG. SLUISKIL. De Veemarkt te te Terneuren Piet Roozenburg wereldkampioen 99 Boekenbonnen V Uit de Provincie BENOEMINGEN BIJ WATERSCHAPPEN. Bij K. B. zijn benoemd in de provincie Zeeland: tot lid van het bestuur van het waterschap de waterkering van de calami- teuze polders Onrust, Jacoba en Anna-Friso, de heer K. M. de Regt, te Wissenkerke; tot lid van het bestuur der waterkering van het calamiteuze waterschap Walsoorden, de heer J. J. Neete- son te Hontenisse. Huldiging Jan Muscb. Gisterenavond na de laatste der 3 voorstellingen van „De Vrek", die even succesvol was als de voorgaande, werd Jan Musch in de afscheidsvoorstelling gehul digd. Het was burgemeester Teile gen, die de 77-jarige kunstenaar toesprak. Hij zeide, dat woorden te kort schieten om de gevoelens van dank te uiten aan hem, die ons zoveel heeft geschonken. Spr. liet niet na het bestuur van het Spaarfonds te danken, dat 20 jaar geleden op zich nam te trachten de arbeiders in de gelegenheid te stellen kennis te maken met de kunst zoals hier werd geboden. Het spaarfonds is nu zodanig uit gegroeid, dat 3 volle zalen van het spel van deze grote kunstenaar getuige konden zijn. Tot Jan Musch zeide spr.: We kunnen uw afscheid niet begrij pen, we willen noch kunnen u missen. U hebt de mensen rijk ge maakt met uw kunst en daarbij ook in het bijzonder de leden van het Spaarfonds. Opdat u een her innering aan Terneuzen met u zal dragen, bieden wij u een Schelde- zicht aan. Wanneer u dan in de stille uren, die na uw afscheid zullen volgen, op deze Schelde, die ons allen lief is, zult blikken moge dit een herinnering zijn aan de dankbare Zeeuws-Vlaamse bevolking, die van u de onuitwis bare indruk heeft van een groot mens en kunstenaar. Jan Musch dankte voor de hem betoonde eer en memoreerde het feit dat eenmaal Louis Bouw meester door burgemeester Telle- gen van Amsterdam (oom van Terneuzens burgemeester), werd gehuldigd en hij nu eveneens door een burgemeester Tellegen bij zijn 60-jarig toneeljubileum en af scheid werd toegesproken. De dames van het gezelschap deelden in de Zeeuwse gulheid en kregen een heerlijke taart aange boden. En zo nam Terneuzen afscheid van een der grootste Nederlandse toneelspelers. Talentenjacht. Ger de Roos, de bekende leider van „Het orkest zonder Naam", was gisteren te Terneuzen op jacht naar talenten. Enkelen waren gekomen om hun talenten te tonen. Doch, zo Ger de Roos ons mededeelde, was de opkomst beneden de verwach ting, waaraan het succes even redig was. Hij hoopt evenwel nog terug te komen om pogingen te doen een Zeeuwse groep bijeen te krijgen voor het verzorgen van een Zeeuws halfuurtje. Een val met een „toeval' Dinsdagavond kwam de ruim 60-jarige wed. A. Scheele, wo nende aan de Buitenweg, op de trottoir van de Stationsstraat te vallen, vermoedelijk tengevolge van de gladheid, ontstaan door opvriezen. Naar aanstonds bleek had zij bij deze val haar arm gebroken. Dokter Schiltman was spoedig ter plaatse, waarna de arm ge zet kon worden. Toevallig had enige tijd gele den een nichtje van mevr. S. eveneens het ongeluk hier te vallen, waarbij zij eveneens haar arm brak. Van toeval gesproken! Sinterklaas deed zijn intocht. Met groter vertoon dan ooit tevoren heeft de grote kinder vriend Woensdagmiddag hier ter plaatse zijn intocht gedaan. De markt was één drukte en zijn onafscheidelijke „zwarte Piet", te paard op de markt ver scheen. Een gejubel steeg op toen de grijze bisschop vriendelijk wuifend naar het stadhuis reed, waar hij van zijn ros steeg en door de burgemeester op het bordes werd verwelkomd. Het gebeurt niet ieder jaar, dat de komst van St. Nicolaas ver gezeld gaat van een vorstperiode en klaarblijkelijk had dit zijn in vloed op de „Sint", die merk waardig lang in het gastvrije ge meentehuis bleef. Toch bleek dit nog een andere oorzaak te heb ben, want ditmaal geschiedde de ontvangst wel met bijzonder ceremonieel. De burgemeester richtte zich namens de Axelse jeugd tot de grijze „Sint" en ver tolkte de onder hen heersende gevoelens. Daarbij nam hij tevens de gelegenheid waar, ook in pe dagogisch opzicht zijn burger- vaderlijke wensen en grieven te schetsen. De burgemeester bleek n.l. niet in alle opzichten te spre ken over de gemeentelijke plant soenen in de nieuwe woonwijken en in het recreatieoord. Meer malen is reeds gebleken, dat de jeugd wat meer liefde en toewij ding aan de dag dient te leggen om deze gemeenschappelijke eigendommen te eerbiedigen, in- stede van die te beschadigen en vernielen. Zulke kinderen ver dienen de gard en een plaats in de beruchte „zak" van zwarte Piet. Spreker ontwikkelde ook een soort van gemeetelijk ver langlijstje, zoals speelplaatsen, rioolstelsel, verdere uitbreidingen der woonwijken, dus verbetering der volkshuisvesting, etc. Het was jammer dat de rede van de burgemeester door de ge luidsversterker moeilijk te vol gen was. Dit was ook met het antwoord van Sint Nicolaas het geval, die overigens op voorbeel dige wijze het Axelse accent be nutte in zijn wederwoord. Hij zwaaide het bestuur der winke liersvereniging lof toe en na ruim een half uur kwam Sint weer voor het forum van de vele honderden kinderen en ouderen. Opnieuw besteeg hij zijn don ker ros (de schimmel was blijk baar in Spanje gebleven) en in tussen was zwarte Piet met een- zak „peperbollen" slaags om de jeugd te tracteren, waarbij hij slechts met grote moeite de oude ren van zich wist te weren. Met „Concordia" en „Hosanna" aan het hoofd formeerde zich nu de stoet en deze trok daarop on der lustige marsmuziek door de straten. Door de uitbreiding van de be bouwde kom ging hiermede een paar uur heen, zodat de duister nis reeds was gevallen, toen de „goedheilige" man zijn zegetocht beëindigde. Op waardige wijze heeft Axel Sint Nicolaas verwelkomd en met de jeugd ook de ouderen een middag van opnieuw beleven van dit jaarlijks allen weer „kinder lijk" makende evenement ge boden. ledenvergadering, die druk be zocht was. Spreker was pater Henricus, die tot onderwerp ge kozen had „Op voor het huwe lijk". Zijn boeiende voordracht vond een aandachtig gehoor. Met een kleine loterij werd de avond besloten. de. tweede kar over zijn lichaam reden. Daar het slachtoffer zich danig had bezeerd en klaagde over inwendige pijn, werd hij in het ziekenhuis opgenomen. Bromfietser door aangereden. auto Geslaagd. Te Goes slaagden voor het kruideniersdiploma onze dorps genoten mej. E. van Buijten en de heren E. van Deursen en A. van Leemput. Koninklijke onderscheiding. Bij Kon. besluit is benoemd tot ridder in de Orde van Oranje- Nassau de heer L. Lous, wethou der der gemeente Hoedekens- kerke. Drukte aan de Fosfaat- fabriek. Dinsdag kwam het Nederland se stoomschip „Loppersum" aan de loskade van de fosfaatfabriek met een lading ruwe fosfaat uit Sfax (Noord-Afrika) Van de la ding, groot 7500 ton, is 2000 ton bestemd voor overslag, terwijl het restant van 5500 ton voor het eigen bedrijf bestemd is. Aansluitend op deze aanvoer van grondstoffen komen nog twee zeeboten lossen, n.l. het Italiaan se s.s. „Albisola" met pyriet en het Iranse s.s. „Capitaine Saint Martin" met ruwe fosfaat. St. Nicolaas op bezoek. Naar wij vernemen, zal Sinter klaas op Zaterdag 29 November Sas v.an Gent met een bezoëk vereren. Hij zal met zijn gevolg circa 3 uur aankomen per boot aan de Oostkade en daarna een rijtoer maken door de gemeente. Hij hoopt, dat velen de natio nale driekleur zullen uithangen en dat veel publiek hem zal ver welkomen. St. Nicolaas-reclamcweek van 28 Nov. t/m 6 Dec. Toen de machinist De Ruys- scher van de cokesfabriek Dins dagmiddag om 2 uur huiswaarts keerde op zijn brommer, werd hij even voorbij de brug door een vrachtauto achterhaald en aangereden. Behalve de aanzien lijke schade aan zijn bromf.eis liep hij een hoofdwonde op. Geslaagd. De heer L. Kindt behaalde te Wageningen het diploma „Land- bouwwerktu'gen en Motoren". Dansavond. De R.K. muziekvereniging or ganiseerde een dansavond in de bovenzaal van hotel Fassaert. De druk bezochte avond was voor de organiserende vereniging een groot succes. Bonte middag. -O De plaatselijke afdeling van de V.K.A.J. gaf in het verenigings gebouw een gezellige bonte mid dag, die voor de ouders en ove rige belangstellenden gratis toe gankelijk was. Het goed verzorg de programma viel bij de aan wezigen zeer in de smaak. Demonstratie gazonmachines. Dinsdagmiddag werd op het sporterrein in tegenwoordigheid van B. en W. en verdere belang stellenden een demonstratie ge geven met verschillende gras- maaimachines. De demonstratie was een succes en B. en W. van Zaamslag zullen zich hebben te beraden, aan welk merk zij de voorkeur geven. De machine zal worden aangeschaft voor het maaien van het gras op het ter rein en in de gemeentelijke ga zons. Gevonden voorwerpen. Omtrent onderstaande gevon den voorwerpen zijn inlichtingen te bekomen bij de daarachter vermelde adressen: Muntbiljet van 1,Rozema rijnstraat A 219; mantelceintuur, De Sasse handeldrijvende mid- Bossestr. 74, Boschkapelle; munt- Vergadering K.A.B. In het parochiehuis hield de plaatselijke K.A.B.-afdeling een denstand gaat een grote St. Ni colaas-actie op touw zetten. Dat dit voor de vierde maal kan plaats hebben, is te danken aan de goede samenwerking tussen de beide middenstandsverenigin gen. Aan de actie is ook een loterij verbonden met een waarde van enige honderden guldens aan prijzen. Ieder die bij een van de aangesloten winkeliers een gul den besteedt, heeft recht op een lot. De trekking zal in het open baar ten overstaan van notaris J. A. M. van Esbroeck alhier plaats hebben op 11 December. De lijsten met de winnende nummers zullen daarna in de étalages te bezichtigen zijn. Onder driewielskar. Zoals gebruikelijk staan de lege karren van de heer Hame link in het middelpunt van de belangstelling bij de opgeschoten jeugd, temeer daar zij de gele genheid krijgen er een ritje mee te maken. Zo was dit ook één dezer dagen het geval, toen hij met twee lege driewielskarren over de brug kwam. Op de eer ste wagen zaten enkele jongens. Waarschijnlijk doordat het zoon tje van de heer De M. van de wagen wilde springen, kwam hij tussen de eerste en tweede kar te vallen, waardoor de wielen van biljet van 1,—, Kwakkel B 132; blauwe haarstrik, Rozemarijnstr. A 218. De gisteren te Terneuzen ge houden jaarveemarkt behoort tot het verleden. Nadat om 10 uur de voorzitter der veemarktcommissie, de heer J. van Hoeve Sz., een kort woord tot de aanwezigen, die in grote getale aanwezig waren, had ge sproken, opende burgemeester Tellegen de veemarkt ter plaatse. Spr. zeide, dat de veemarkt haar nut steeds heeft bewezen, waar bij hij de hoop uitsprak dat ze mocht uitgroeien tot een drukbe zochte weekmarkt. Gedurende de gehele dag was er grote belangstelling voor de aangevoerde dieren en verrichtte de keuringscommissie haar des kundige taak, hetgeen tenslotte leidde tot de volgende uitslag: Stieren jonger dan 1 jaar: le pr. J. van Hoeve, Sluiskil; 2e en 3e H. J. Colsen, Sluiskil. Kalf koeien: le pr. P. Scheele Az., Hoek; 2e G. Scheele, Hoek. Schotten met 6 tanden: la, lb en 2a pr. Pica vet zn, Hulst; 2b H. E. Pica vet, Westdorpe; 3e C. Pollet, Sas van Gent. Dikbillen. le, 2a en 2b pr. Pica- vet zn, vnd.; 3a en 3b H. E. Picavet, vnd.4e Picavet zn, vn. 2-tanders: la pr. Picavet zn, vnd.; lb D. Haak, Sluiskil; 2a Firma Gebr. IJsebaert, Terneu zen; 2b G. Verbiest, Sas v. Gent; 3a H. Freijzer, Hontenisse; 3b P. Coene, Koewacht; 4e H. E. Pi cavet, vnd. Vette koeien: le pr. Pollet zn, vnd. Ossen met 4 tanden: le pr. C. van Duijsse, St. Jansteen. Ossen met 2 tanden: le pr. Pica. vet zn, vnd. Ossen zonder tanden: le pr. P. Coene, vnd.; 2e H. J. Colsen, vnd. Vaarzen zonder tanden: le pr. J. de Kraker, Spui; 2e en 3e G. Scheele, vnd. Kalf vaarzen met 2 tanden: le pr. H. E. Picavet, vnd.; 2e G. Scheele, vnd. Idem met 4 tanden: la en lb pr. Picavet zn, vnd; 2a, 2b en 3a P. Coene, vnd.; 3b G. Scheele, vnd; 4e H. Freijzer, vnd.5e L. de Bruij- ne, Zaamslag; 6e P. Coene, vnd.; 7e H. Freijzer, vnd. Pinken zonder tanden: le, 2e en 3e pr. H. E. Picavet, vnd. Graskalveren: le pr. H. E. Pi cavet, vnd.; 2e G. Scheele, vnd.; 3e en 4e H. E. Picavet, vnd, Kalfkoeien, 3 en meermalen ge kalfd: le pr. H. E. Picavet, vnd. Groepen van 4 st. van één eig.: le en 2e pr. H. Picavet zn., vn. Kampioen vetvee, koeien en vaarzen: H. Picavet zn, vnd, Fokgroepen: Pinken, la pr. H. E. Picavet, vnd.; Vaarzen, lb. pr. H. E. Picavet, vnd. Kampioen fokvee: eig. H. E. Picavet, vnd. Reserve kampioen: eig. P. Schee le Az., vnd. I Merrieveulens (koudbl.) le pr. H. de Jonge, Hoek; 2e H. de Regt, Terneuzen. Hengstveulens (koudbl.): H. P. Wolfert, Terneuzen; 2e P. Diele- man, Hoek; 3e J. van Hoeve, vnd. Merries 1 j., kl. maat: le pr. M. Dieleman, Zaamslag; 2e H. de Regt, vnd.; 3e pr. H. de Jonge, vn Idem, gr. maat: le en 2e pr. H. P. Wolfert, vnd.; 3e H. de Regt, vnd. Merries, 2 jaar, gr. maat: le pr. H. de Jonge, vnd. Idem, kl. maat: le en 2e pr. P. Dieleman, vnd.; 3e H. de Regt, vn Oudere merries (koudbl.), kl. maat: le pr. J. van Hoeve, vnd.; 2e P. Dieleman, vnd. Idem gr. maat: le pr. H. P. Wol fert, vnd.; 2e nr. M. Dieleman, vnd.; 3e H. de Regt, vnd. VVarmbl. Gelders type: le pr. M. Dieleman, vnd.; 2e pr. H. J. Col sen, vnd. Schotse ponnies: le pr. A. Del- geijer, Terneuzen. Kampioen merrie: eig. J. van Hoeve, vnd. Reserve kampioen merrie: eig. P. Dieleman, vnd. Biggen: le en 2e pr. G. Scheele, vnd. Vette varkens: le pr. L. de Meii, Axel; 2e Firma Gebr. IJsebaert, vnd. Vleesvarkens: le pr. Firma Gebr IJsebaert, vnd.; 2e L. de Meij, vn. Fokzeugen: le pr. A. Audenaerd, Axel. Loopvarkens: le pr. J. W. Schee le, Axel. Grootst aantal biggen: le pr. G. Scheele, vnd. dat de veemarkt een heel ander beeld te zien geeft dan men vier jaar geleden bij de aanvang had verwacht. Door omstandigheden is het anders gegaan dan men had verwacht en daarom verdient de veemarktcommissie hulde daar ze toch voortgaat met haar werk in de hoop op betere tijden, waarbij dan ook onze zuiderburen in groten getale zullen verschij nen. Hij sprak zijn genoegen er over uit, dat de moeilijkheden, wat het veevervoer met de veer dienst aanging, overwonnen wa ren en met plezier zag hij giste renmorgen het vee van de boot huppelen. Tenslotte sprak hij de hoop uit dat de veemarkt zodanig zal groeien dat naar een grotere ruimte moet worden uitgezien. De heer Van Ootegem te Bres- kens als keurmeester zeide vele veemarkten te bezoeken, doch dat Terneuzen kwantitatief en kwalitatief bovenaan staat. Hij sprak zijn bewondering uit over de medewerking van de midden standers, die het hunne bijdroe gen tot het welslagen van deze markt. Na een humoristische rede van de heer Brons en woorden van waardering door de heer H. Rib- bens, sprak weth. Den Hamer nog zijn tevredenheid uit over de bemoeienissen van het lid van G.S., de heer Lockefeer, waar door het mogelijk was geworden vee met de veerdienst Hoede- kqnskerkeTerneuzen te ver voeren. Tenslotte dankte de voorzitter der veemarktcommissie allen, die aan het welslagen van de vee markt hadden medegewerkt. Omstreeks 4 uur hadden velen zich verzameld in de bovenzaal van hotel Centraal om tegenwoor dig te zijn bij de trekking van de veemarktloterij, waarvoor een 40- tal prijzen beschikbaar waren. Een hartelijk applaus klonk op toen de eerste prijs ten deel viel aan notaris Hoving. Voor de ove rige prijswinnaars verwijzen we naar de advertentie in dit num mer. Om 6 uur werd een diner aan geboden, waarbij o.m. aanzaten het voltallige college van B. en W„ de veemarktcommissie, de keurmeesters, de dierenarts dr A. W. Brons, de inspecteur van de gemeentepolitie, de heer K. Reinders, een afvaardiging van het bestuur van de winkeliersver eniging „Terneuzen Klimop" en verdere genodigden. De voorzitter, de heer J. van Hoeve, zeide, dat nu de veemarkt weer achter de rug is, deze ge slaagd kan worden genoemd. De handelaren zijn niet pessimistisch gestemd daar vooral het fokvee goed van de hand ging. HET TOURNOOI OM HET WERELDKAMPIOENSCHAP. In de 19e en laatste ronde van het tournooi om het wereldkam pioenschap dammen heeft de Canadees Dagenais een verras sende nederlaag geleden tegen de Zwitser Forclaz. Door dit resultaat heeft onze landgenoot Piet Roozenburg zijn wereldtitel behouden. Deze speel de in de laatste ronde remise tegen de Antwerpenaar Verpoest. De eindstand van het tournooi luidt: No. 1 en wereldkampioen P. Roozenburg (Ned.) 29 pt.2. Da genais (Canada) 27 pt.; 3. Keiler (Ned.) 25 pt.; 4. Ir. Van Dijk (Ned.) 24 pt.; 5. en 6. Bonnard (Frankrijk) en Huisman (Ned.) ieder 23 pt.; 7. en 8. Verpoest (België) en V/. Roozenburg (Ned.) eider 21 pt.; 9. Deslauriers (Cana da) 20 pt.; 10. King (China) 19 pt., 11. en 12. Bizot (Ned.) en Saletik (Italië) ieder 18 pt.; 13. en 14. Gédance (Zwitserland) en Ver- leene (België) ieder 14 pt.; 15. en 16. Fankhauser (Frankrijk) en Post (N.-Afrika) ieder 12 pt.; 17. en 18. Fanelli (Italië) en De Des- callar (N.-Afrika) ieder 9 pt.; 19. Forclaz (Zwitserland) 4 pt. ENGELAND—BELGIE 5—0. In het Wembleystadion te Lon den werd gisteren de interland wedstrijd EngelandBelgië ge speeld. Engeland won met 50 De ruststand luidde 20. De wedstrijd stond onder lei ding van onze landgenoot L. Horn. BELGIE BLUXEMBURG 4—1. In het Heyselstadion te Brussel werd de voetbalwedstrijd België BLuxemburg gespeeld. De Bel gische ploeg won met 41. Bij Burgemeester Tellegen zeide rust was de stand 11. DE NIEUWE AVONTUREN VAN ERIC DE NOORMAN. 22. Onbeweeglijk blijft de knaap staan. De krijgshaftige Noor. man komt wantrou wend naderbij. Van onder zijn borstelige wenkbrauwen kijkt hij Allan loerend aan. „Stroper!" zegt hij verachtelijk. „Dat komt u duur te staan, knaap, koninklijke herten stropen!" „Ik", begint Allan met fonkelende ogen. „Ik..." „Geen uitvluchten!" snauwt de ander. „Ge weet drommels goed, dat al het wild in dit jachtgebied het eigen dom is van heer Eric, koning van alle Noormannen!" De zoon van de heer der Heruli krijgt een schok bij het vernemen van die naam. Hij weet echter zijn zelfbeheersing te bewaren. „Niet ik doodde het hert", ver weert hij zich. Snel doorsprekend, "iiilllllllIllllll!lllllllllinilllllllllllliniimilllllKlllllllllllIilillIHaiim>iij bÜna Struikelend over zijn woor- De OUDERAVOND van de Zondagsschool Em- manuël wordt hedenavond niet gehouden in „PRO REGE" maar in „BETHEL" CHIRURG Op Zaterdag 29 November en 6 December a.s. GEEN SPREEKUUR. In plaats daarvan op: Vrijdag 28 Nov. en 5 Dec. spreekuur van 8 tot 9 uur. Voor dringende gevallen neemt J. VAN DE BERG, chirurg, waar. ZATERDAG 29 November Aanvang 7 uur, "bij A. M. VAN OPDORP Mauritsfort 26 Hoek Wist U, dat U bij 'n VéGé- kruidenier op bijna alle boodschappen geldzegels krijgt? Deze besparing maakt Uw Sinterklaas goedkoper! Geef met St. Nicolaas, een of meer van 1,of 2,50. U zult met zo'n cadeau velen een groot genoegen doen. Bonnen steeds in onze win kel verkrijgbaar. Let op: Alléén gestempelde en getekende bonnen heb ben waarde. Boekhandel Brouwerijstr. 2 Terneuzen den, probeert hij uit te leggen, wat er gebeurd is. „Ik heb alleen de hoefpunten genomen", zegt hij ten slotte. „De oude bok bood' ze mij aan, uit dankbaarheid..." De Noorman luistert toe, maar de argwaan staat hem duimendik op het gelaat te lezen. „Ge bazelt!" gromt hij. „Wat zou men met de hoeven van een hert beginnen? Ik heb slechts één hert gevonden en gij spreekt van twee... waar is het andere dan gebleven, huh?" Hij schudt het hoofd en neemt de jon ge Heruli met stijgend wantrouwen op. „Gij bevalt mij helemaal piet, knaap!" bitst hij ten laatéte. „Ge doet vreemd genoeg om u eens na der aan de tand te voelen. Onze bevelhebber zal de waarheid wel uit u krijgen! Vooruit, mee!" De wapenknecht doet een stap voorwaarts en wil Allan bij de arm grijpen, doch deze treedt vlug ter zijde en zoekt meteen een goed heenkomen. „Sta!" schreeuwt de Noorman driftig. „Sta, knaap! Of uw laatste uur heeft geslagen. Sta stil, zeg ik..." De toornige stem drijft Allan tot groter spoed aan. Hij duikt weg achter een bosje en vlucht weg door de struiken Burgemeester Geillstraat 5, Telefoon 2571 - Terneuzen N.V. Fa P. J. van de Sande Terneuzen

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 3