Eisenhower in Washington Spanje tot Unesco toegelaten De strijd in Indo-China (j&pka Zo werkt men aan 't Koreaanse front Eerste besprekingen met Truman De reis van Prins Bernhard Strenge vorst In Korea Nederlands scheepje in de Rijn gezonken OVERWINNING VAN DE REGERING-CHURCHILL Einstein weigert presidentschap van Israël WEERSVERWACHTING HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN PUROL DONDERDAG 20 NOVEMBER 1952. 7e Jaargang No. 2196. DE BELGISCHE BEZETTINGSTROEPEN IN DUITSLAND. Britse „Vampire"-straaljager vermist Het wrak van de ,Faustus De Prins als hogeschoolrijder 4 GRIEKSE GENERAALS TREDEN AF. Grieks kernkabinet PICASSO KOMT OP VOOR HET ECHTPAAR ROSENBERG. Frankering bij Abonnement: Terneuzen. Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Terneuzen Telefoon 2510 Na 5 uur 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct. DE VRIJE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum per advertentie 1,80. Rubriek Kleine Advertenties: 5 rebels 75 cent; iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Bureau van dit Blad, of: Adres Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur De nieuwe president der V. S., generaal Eisenhower, is voor zijn eerste besprekingen met presi dent Truman te Washington aan. gekomen. Bij zijn aankomst uit Augusta (Georgia), waar hij 14 dagen vacantie had genomen, werd de generaal op het vlieg veld door een grote menigte wel kom geheten. In gezelschap van senator Ca bot Lodge, één vain zijn voor. naamste medewerkers, nam de generaal, die blootshoofds was, plaats in een open auto voor de tocht naar het Witte Huis. Mevr. Eisenhower vertrok in een ande re auto om een bezoek te bren gen aan een zuster, die in Was hington woont. Langs de 15 km lange route juichten talrijke inwoners van de hoofdstad de generaal toe, die 't huldebetoon met een brede glim lach beantwoordde. Bij het Witte Huis stond 500 man van de veiligheidspolitie op gesteld. Van de ontmoeting tussen pre sident Truman en zijn opvolger waren alleen de dertig personen, die aan de besprekingen deelna men, getuige. Het was de eerste ontmoeting tussen beide staatslieden sinds 2 Juni, toen de generaal van zijn Noordatlamtisch opperbevel te Parijs terugkeerde om aan de verkiezingscampagne deel te ne men. Sindsdien heeft president Truman tijdens de verkiezings. campagne generaal Eissenhower herhaalde malen ervan beticht, dat hij zich verbonden had met „morele pigmeeën". De generaal beschuldigde omgekeerd de rege ring van president Truman er van, dat zij bestond uit „vanda len, rovers en kwakzalvers". De enige fotograaf, die was uit. gekozen om foto's te nemen van beide staatslieden in het studeer vertrek van de president, ver klaarde dat de atmosfeer „for meel" was. Eerst bij de derde foto v/as op beider gezichten een glimlach verschenen. Over het onderhoud, dat 75 mi nuten duurde is 'n gemeenschap pelijke verklaring uitgegeven waarin werd gezegd: „Wij heb ben enige van de belangrijkste problemen besproken. Aan ge neraal Eisenhower zijn over deze problemen inlichtingen gegeven. Wij hebben een schema voor con. tact en het uitwisselen van gege vens tussen de huidige en de ko mende regering opgesteld, doch wij hebben geen regelingen ge troffen, die niet overeenkomen met de volledige geest van onze grondwet. Aan generaal Eisenho- wer is niet verzocht enige ver antwoordelijkheid van het presi dentschap over te nemen, vóór hij de ambtseed aflegt. Wij zijn echter van mening, dat de door ons getroffen regelingen voor sa menwerking van grote waarde zullen zijn voor de stabiliteit van ons land en de gunstige voort gang der buitenlandse politiek". Na de bespreking begaf gene raal Eisenhower zich naar het ministerie van Defensie voor een bespreking met minister Lovett en de commissie van stafchefs. Naar verluidt was het de bedoe ling van de generaal een over zicht van de militaire toestand in de wereld en te spreken over zijn plan voor een reis naar Korea. Het was de derde maal in de Amerikaanse geschiedenis, dat 'n president besprekingen voerde met zijn opvolger, voor deze zijn ambt aanvaardde. Bij de vorige gelegenheden in 1801 de ont moeting tussen de aftredende president John Adams en zijn op volger Thomas Jefferson en in 1932 die tussen Hebert Hoover en Franklin Roosevelt hadden de besprekingen een bitter ka rakter. Voor het eerst sedert de geal lieerde bezetting van Duitsland zijn Belgische troepen in de Ame rikaanse zone gelegerd. Krach tens een Brits-Amerikaanse over eenkomst met België liggen thans Belgische troepen in Kas sei. Het R.A.F.-vliegveld Aldergro- ve (nabij Liverpool) heeft Woensdagavond gemeld, dat een „Vampire"-straaljager wordt ver mist in de buurt van het eiland Anglesey. Het toestel was 's mid dags om vijf uur opgestegen en sedertdien had men niets meer van de „Vampire", die één per soon aan boord heeft, vernomen. De scheepvaart in de Ierse Zee is verzocht naar het toestel uit te zien. Langs de westzijde van het wrak van de „Faustus" zijn Dins dag negen bommen tot ontplof fing gebracht; langs de oostzijde twee. Het ligt in de bedoeling de ver dere explosies te doen geschieden op ogenblikken, dat zich geen scheepsverkeer nabij bevindt, op dat de scheepvaart geen vertra ging meer zal ondervinden. Dit zal "echter het tempo, waarin de explosies kunnen geschieden, be ïnvloeden. De Engelse schepen „Succour" en „Uplifter" zouden anker en meertrossen bij het wrak leggen met het oog op de komst van de zandzuiger. Deze schepen zullen voor mogelijke verdere assistentie voorlopig nog in Hoek van Holland verblijven. In verband met de veranderde weersomstandigheden, er stond namelijk weer een klein storm pje aan de Hoek, is het tweede zinkstuk gisteren niet in het gat van de pier neergelaten. De weer berichten zijn van dien aard, dat er ook vandaag weinig van zal komen. Intussen gaat men regel matig door met het vlechten van de „wiepen" voor de volgende zinkstukken. Zijn deze gereed, dan kan men direct aan de slag gaan, zodra er wat rust in de at mosfeer is gekomen. Regen, wind en golven stagneren ook de pei lingen met het echolood. De deining van gisteren was niet geschikt om preciese peilin gen mogelijk te maken. Over de zuigwerkzaamheden onder het wrak wordt nog niet beslist, om dat het werk na de onderhandse aanbesteding nog niet is gegund. Het staat echter zo goed als vast, dat de grootste zandzuiger van Nederland, de „Batavus", die in de Nieuwe Waterweg ligt, niet zal worden ingezet, omdat de zij zuiger, waarmee deze is uitgerust minder geschikt wordt geacht dit werk uit te voeren. Het Franse opperbevel heeft meegedeeld, dat een Franse strijdmacht van pantsereenhe den en infanterie „in een zeer zwaar treffen" met troepen der opstandelingen is geraakt, terwijl zij zich terugtrok uit het gebied der Vietminh, dat zij ten N.-W. van Hanoi was binnengedrongen. Een Franse officier schatte de verliezen van de uniestrijdkrach ten op tenminste 150 man. Aan de zijde van de Vietminh waren volgens hem minstens 400 man gesneuveld, doch mogelijk in to taal duizend. Een woordvoerder van het Franse opperbevel verklaarde, dat enkele dagen geleden het be sluit was genomen, de Franse strijdmacht uit haar vooruitge- Spanje is Woensdag met 44 tegen 4 stemmen bij zeven ont houdingen tot de organisatie voor onderwijs, wetenschap en cultuur der V.N. (Unesco) toege laten. De Franse nationale commissie voor de Unesco, de Franse en an dere socialistische partijen en vakverenigingen hadden zich tegem toelating van Spanje ver zet. De vier tegenstemmers zijn: Zuid-Slavië, Uruguay, Birma en Mexico. Zweden, Denemarken, India, Israël, Luxemburg, Noorwegen Nederland onthielden' zich. De vertegenwoordigers van Saoedi- Arabië, Zuid-Korea en Cuba wa ren afwezig. Een aantal personen heeft op de publieke tribune een betoging gehouden tegen toelating van Spanje en pamfletten verspreid. De betogers werden uit de zaal verwijderd. De toelating van Spanje werd met luid applaus begroet. Een Israëlische motie om de kwestie van Spanjes toelating naar een speciale commissie te In het volkenkundig museum te Lima heeft Dinsdag in tegen woordigheid van Prins Bern hard en leden van zijn gevolg het uitpakken van de konink lijke mummie plaats gehad. Gaandeweg werd het de toe schouwers wel duidelijk dat de katoenproducten die thans in de Achterhoek of waar dan ook ter wereld worden gemaakt, niet van dezelfde duurzame kwali teit zijn als die van de bevolking van Paracas van 2500 jaar ge leden. Al de gebruikte stof bleek in uitstekende toestand te verke ren. Hetzelfde was het geval met de roodbruine en zwarte verfstoffen, die op de wikkels waren aangebracht. De deskun digen hadden precies 28 minu ten nodig om de mummie van alle wikkels op één na te ont doen. De laatste zal later worden weggenomen, omdat dat onge veer 4 dagen in beslag zal ne men- De toeschouwers, waaronder Prins B'ernhard, waren diep on der de indruk van de uitleg er, de deskundigheid van de onder directeur van het museum en zijn assistenten, die de werk zaamheden verrichtten. Dinsdagmiddag demonstreer den leden van de „Club Hip- pico" voor Prins Bernhard enige staaltjes van volmaakte dres suur in de Zuidamerikaanse stijl. Na afloop trad Prins Bern hard naar voren. Hij vroeg om een paard en voor duizenden verbaasde ogen bewees hij dat hij deze stappen even goed be heerst. De verbazing verkeerde in een wild enthousiasme toen de prins een „boncho" een Zuidamerikaanse mantel, be staande uit een vierkant stuk doek met in het midden een gat om het hoofd door te steken aantrok en een „sombrero" een hoed met een brede rand opzette en doorging met zijn meesterlijk uitgevoerde figuren op de ïrJuziek van een orkest en het applaus van de Peruviaanse toeschouwers die op de maat van de muziek in de handien klapten. Dinsdagavond ontving de Prins de Nederlandse kolonie in zijn verblijf. verwijzen werd met 41 tegen 7 stemmen bij 8 onthoudingen ver worpen. Er waren 5 afgevaardig den afwezig. De personen, die tegen toelating betoogden, waren jange Franse anarchisten. Zij wierpen honderden pamfletten uit over de hoofden van de gede legeerden. Op de pamfletten stond aan de ene kant een foto van Hitler, die een glimlachende generaal Franco begroet. Aan de andere kant staat de kerk en falangebeweging van Franco in Spanje de ongeletterd heid aangemoedigd en de pam fletten droegen als onderteke ning: „De Franse anarchistische bond". Onmiddellijk nadat de voorzit ter de toelating van Spanje had bekend gemaakt verklaarde een vertegenwoordiger van het inter nationale unie van socialis tische jongeren, dat zijn organi satie zich uit de Unesco terug trekt. Professor Marcel Florein, lid van de Belgische delegatie, ver klaarde eveneens, dat hij zich te rugtrok, daar toelating van Spanje in strijd was met zijn be ginselen. Er was geen debat over de toe lating. De Philippijnen, gesteund door Liberia, stelden voor, dat onmiddellijk zou worden ge. stemd. De voornaamste Spaanse waarnemer op het congres, Juan Sebastian de Erice Y Oshea, wordt leider van de Spaanse de legatie. Hij beloofde, dat zijn re gering volledig zal medewerken om de doelstellingen van de Unesco te verwezenlijken. Nepal en Libye werden toegela. ten zonder dat tegenstemmen werden uitgebracht. Geen ruwe handen, schrale huid, ruwe lippen met Vier Griekse generaals zijn Woensdag afgetreden, aanvoe rend dat zij niet konden dienen onder de nieuwe premier, maar schalk Papagos. De regering-Papagos is Woens dag door koning Paul beëdigd. Kort voor de plechtigheid werd meegedeeld dat twee van de be noemde ministers een functie niet wilden aanvaarden, de ene „om gezondheidsredenen" en de andere „om persoonlijke rede nen". In gewoonlijk goed ingelichte kringen te Athene wordt verno men, dat Papagos zeer verheugd is met de gunstige Zuidslavische commentaren op zijn verkiezing. Volgende week zal de nieuwe Griekse premier de Turkse pre sident, Bayar, ontmoeten, bij het bezoek van laatstgenoemde aan Athene. schoven positie van waar zij een aantal bevoorradingsbases van de Vietminh bedreigde, terug te trekken. De Fransen hadden zich thans zuidelijker opnieuw ge groepeerd. Van gewoonlijk betrouwbare zijde is verklaard, dat het Franse leger vliegtuigen van de Vietna mese luchtvaartmaatschappij ge charterd had om troepen van de Franse unie uit Zuid- Midden- Vietnam naar het door de op standelingen bedreigde Tonkine- se bruggenhoofd te vervoeren. Een Franse woordvoerder ver klaarde dat in de periode van 1 October tot 16 November bij de Vietminh 850 man waren gesneu veld, 390 gevangen genomen en 1700 gewond. De Franse verlie zen in dit tijdvak bedroegen 100 doden, 300 gewonden en 300 ver misten. Over de terugtrekking van de eerder genoemde Franse strijd macht verklaarde een woord voerder van het Franse opper bevel nog, dat de oorspronkelij ke actie slechts een inval in het Vietminh-gebied beoogde om al daar bevoorradingsbases te ver nietigen. Uit de mededeling van het hoofdkwartier blijkt, dat deze doelen slechts op enige kilometers na waren bereikt. De woordvoerder deelde ver der mee, dat het offensief, dat de Vietminh-troepen op 18 Oct. in het Thai-gebied ten N.-W. van Nanoi ontketend hebben, thans in zijn tweede fase is ge komen. Rondom van Jen, 125 km ten O. van Nanoi, is een volledige divisie der opstandelingen sa mengetrokken. Een aantal Fran se posten is hier omsingeld. Ver der neemt de druk rondom Lai Tsjau en Quimh Nhai aan de Zwarte rivier toe. Ook ten Z. van Nanoi neemt de Vietminh- activiteit toe. In de afgelopen tien dagen zijn enige Franse pos ten aangevallen. De woordvoeder achtte de strijd in de Tonkinese delta een „aan zienlijke bedreiging". De Fran sen beschikken echter over ge noeg troepen en transportmidde len om hieraan het hoofd te kun nen bieden. Volgens de woord voerder zal de nieuwe gevechts campagne ongeveer drie maan den duren. Hij verklaarde, dat de Vietminh-opstandelingen in de laatste twee weken ongeveer 4000 man aan doden, gewonden en gevangenen hebben verloren. Bovendien had de Franse op mars naar Jen Bay een rijke oogst aan wapens opgeleverd, welke „beslissend" voor de te genstander zou zijn. Dinsdag is in de Rijnhaven van Binglen, in de staat Hessen, een Nederlands vaartuig, het 400 ton metende motorschip „Nagold", eigendom van de re derij Peter Koster, te Rotter dam, gezonken. Het schip had cement geladen en zou de thuisvaart beginnen. Doordat de motor op ëen gege ven ogenblik niet meer werkte, werd het scheepje voor de boeg van een voor anker liggend rijn- vaartuig gedreven. Hierbij werd een groot lek in de scheepswand geslagen, waardoor de Nagold binnen 20 minuten zonk. De opvarenden, 2 mannen en een vrouw, wisten izich in vei ligheid te brengen. De Woensdag beëdigde nieuwe Griekse regering heeft besloten een kernkabinet te vormen, ten einde een snelle regeling van hangende kwesties mogelijk te maken. Het kernkabinet, dat coördinatieraad zal heten, zal on der voorzitterschap van premier Papagos staan. Ook in 1949 werd op verzoek van maarschalk Papagos, toen malig opperbevelhebber van het Griekse leger, een kernkabinet ingesteld, dat gedurende de strijd tegen de communistische opstan delingen goede diensten bewees. Amerikaanse superforten heb- i ben in de nacht van Dinsdag op Woensdag een bevoorradings centrum te Sontsjon in Korea gebombardeerd. Sontsjon ligt ongeveer 50 km van de Mands- joerijse grens. Het doel bestond uit een hondertal gebouwen die waarschijnlijk dienen voor de bevoorrading van het Noorden. Andere vliegtuigen van dit type vielen een knooppunt van ver bindingen aan, acht km ten Z. van Sariwon. In de geallieerde communi que's wordt melding gemaakt van successen van de land-, zee- en luchtstrijdkrachten van de V. N. Aan het westelijke front sloeg de infanterie een grote aanval van de Chinese commu nisten af op de „Haakheuvel", het sleutelpunt van de geallieer de verdediging aan de westkust, dat juist in het door de commu nisten bezette gebied ligt. Drie „Panther'-straalvliegtui- gen van vliegdekschepen scho ten bij het uiterste N.-O. van Korea twee toestellen van het type M.I.G.-15 neer uit een groep van vier. Aan het westelijke front is de temperatuur vier graden onder 12 nul, aan het centrale front graden onder nul. Aan het West-Koreaanse front gelegerde geallieerde infanterie heeft in de nacht van Woensdag een grootscheepse aanval der Chinese communisen op „De Hoek"', een door de Verbondenen bezette en in 't communistische gebied uispringende heuvelrug, afgeslagen. De verdedigers wer den krachig gesteund door de artillerie. In de Woensdag door de lei ding van het achtste Amerikaan se leger uitgegeven bekendma king wordt verklaard dat de Verbondenen verscheidene com munistische aanvallen op de „Sluipschutters-heuvelrug", in de centrale frontsector, afsloe gen. Aan het overige gedeelte van het Koreaanse front waren slechts patrouilles actief. Van Japanse bases opgestegen vliegende forten hebben, begun stigd door goed weer, in de nacht van Dinsdag op Woensdag twee grote opslagplaatsen der com munisten in Noord-Korea ge bombardeerd. Er werd, aldus een mededeling van de leiding der Amerikaanse luchtmacht in het Verre Oosten, slechts gerin ge tegenstand geboden. MUN HARDT De echte Chlorophyll tandpasta Tube 120-95-70 ct. bij Apothekers en Drogisten Het regeringswetsontwerp, om het genationalsieerde deel van het Britse wegvervoer weer in particuliere handen te doen overgaan, is met 308 stemmen tegen 282 stemmen aangenomen. Door de stemming een meerderheid voor conservatie- den van 26 is het Labour- amendement verworpen, dat 'n verwerping van het ontwerp beoogde. Dit is de eerste denationalisa- tiewet van 2, die de regering aangenomen wenst te zien. De tweede betreft de ijzer- en staalindustrie. Het aanvaarde wetsontwerp decentraliseert tevens de staats spoorwegen- De spoorwegorga nisatie wordtin 6 regoinale,,een heden" met een grote mate van autonomie gesplitst. De spoorwegen beschikken over een groot wagtenpark, dat hun eigendom zal blijven. Zij zullen thans echter, ook waar het vervoer over lange afstan den betreft, met particuliere on dernemingen moeten concurre ren. De vervoerondernemingten, die korte afstanden verzorgen tot 40 km waren niet door de Labour-partij genationaliseerd. De regering werd bij stemming door de liberalen gesteund- In het orgaan van de Franse communistische partij, „L'huva- nité", is een artikel van de schil der Picasso geplaatst, waarin hij een beroep doet om Ethel en Ju lius Rosenberg, de Amerikaanse atoomspionnen, van de electri- sehe stoel te redden. Picasso schreef: „Het gaat om uren, het gaat om minuten, laat deze misdaad tegen de menselijk, heid niet begaan". Luitenant J. Rups, oorlogscor respondent bij het N.D.V.N., schrijft: Millioenen sterren aan een wolkenloze hemel geven een zacht schijnsel in de brede val lei- Wij bevinden ons enkele honderden meters van de Chi nese stellingen op Korea. In de vallei, onder de heuvels waarop de A-compagnie van het Neder landse bataljon zijn stellingen heeft, gonst het van grote be drijvigheid. Daar werken 200 soldaten van het Koreaanse le ger en eien kleine honderd man Amerikanen aan een groots ob ject: Er moet een nieuwe weg worden aangelegd naar 'n een zame tjot midden in de vallei, waarop eenzaam en verlaten de commandopost van de C-com- pagne ligt. Men werkt er uit sluitend 's nachts en zonder an der licht dan dat van de ster ren, omdat de vallei in zicht van de communisten ligt. Grote bulldozers banen zich ronkend een weg door de klei grond. Met personeel-carriers, een soort tank zonder bovenstel, worden voortdurend materialen aangevoerd, die men vcor de weg nodig heeft. Herhaaldelijk gebeurt het, dat een van deze voor slecht terrein bestemde voertuigen in de modder blijft steken en dan zijn dikwijls twee andere voertuigen nodig om het voertuig weer vlot te slepen zet is een moeilijk karwei", zegt kapitein Meijer, de com mandant van de A-compie. „Maar het is zeer noodzakelijk dat die weg er komt. Bovendien willen wij hem tegelijk beveili gen tegen Chinese overvallen en daarom worden aan weerszijden prikkeldraadversperringen aan gebracht en „tripflares" ge plaatst, lichtgranaten die in werking komen, zodra men een haast onzichtbaar dun groen draadje aanraakt". Af en toe schieten de Chine zen, die wel weten dat er ge werkt wordt, een paraehutefak- In Tel Aviv is officieel be kendgemaakt, dat prof. Albert Einstein een aanbod om presi dent van Israël te worden heeft afgewezen. Het aanbod was vorige week door de Israëlische ambassa deur te Washington, gedaan na mens premier Ben Goerion. Prof. Einstein verklaarde in zijn antwoord „zeer geroerd te zijn". ,,Ik geloof echter, dat ik niet geschikt ben voor deze functie". De 73-jarige wis- en natuur kundige, die vooral bekend is geworden door zijn relativiteits theorie, voegde hieraan toe, dat hij nooit een taak op zich nam. die hij volgfens zijn geweten niet tot een bevredigend einde zou kunnen brengen. Hij zeide slechts „enige kennis over de natuur en de stoffelijke wereld" te bezitten. In 1933 moest prof. Einstein tengevolge van de anti-slmieti- sche politiek van het Hitier- bewind Duitsland verlaten. Ze ven jaar later kreeg hij het Amerikaanse staatsburgerschap- Zijn hele leven is hij pacifist geweest en voorstander van een wereldfederalisme. Een lekkernij: verrukkelijk van smaak, pittig van aroma, croquant van samenstelling. 35 ct. per 100 gr. KINGFABRIEKEN TONNEMA N.V. kei af, die enkele minuten lang een helder licht ever het terrein werpen. Dan gaat iedereen on middellijk in dekking door plat op de buik te vallen. Soms re gent het plotseling mortiergra naten. Inderdaad zijn er al ver scheidene gewonden gevallen, maar het object is te belangrijk om voor risico te worden ge staakt- Een eind verderop werkt nog een groep mensen onder dekking van het nachtelijk duister. Het zijn de sergeant Kriezel en soldaat Booms met een man of 20 Koreaanse arbei ders, die bezig zijn een oude loopgraaf uit te diepen en vrij te maken van mijnen en boo bytraps, die daar bij het her haaldelijk verplaatsen van de frontlijn zijn gelegd. ,„Is het niet enerverend wer ken, zo onder het oog van de Chinezen", vraag ik kapitein Meijer. „Ach, het moet nu eenmiaal gebeuren.... en het verbaast me alleen, dat de Chinezen niet meer schieten", is het simpele antwoord. medegedeeld door het K. N. M. I. te De Bilt, geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. LATER OPKLARINGEN. Aanvankelijk zwaar bewolkt met enige neerslag, later opkla ringen. Meest matige zuidelijke wind. Ongeveer dezelf de tempe raturen als gisteren. VRIJDAG 21 NOVEMBER. v.m. n.m. Breskens 3.55 4.13 Terneuzen 4.30 4.48 Hansweert 5.10 5.28 Walsoorden 5.20 5.38 ZON MAAN OP onder op ondei Nov. 20 8.09 16.42 11.48 18.48 21 8.11 16.41 12.27 20.11 22 8.12 16.40 12.55 21.39 23 8.14 16.39 13.16 23.07 24 8.15 16.38 13.31 25 8.17 16.37 13.45 0.32

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 1