V redesoffensief in Azië? Maarschalk Juin Het atoomkanon Dc komende Benelux-conferentie De verdediging van Nederland BATIG SALDO Wat brengt DE RADIO? De Winkelsluitingswet 1951 De Sowjet-Unie en de algemene vergadering der Verenigde Naties De komende presidents verkiezingen in de V. S. DE TOESTAND IN KENYA Oesterpropaganda te Brussel De 20.000 op 14995 Scheepsramp in Indonesië over Noord-Afrika, de Ver. Staten en de Soivjet-Unie „Wapen vooralle doeleinden MINISTER LET0URNEAU OVER INDO-CHINA Nederlander omgekomen bij brand in Venezuela A.V.R.0 wordt gedagvaard wegens ontslag dr Jonker V0LGTREIN VOOR TRUMAN Faroeks „IJzeren Garde" moet terecht staan Verhaal van de Zuidhollandse eilanden DE AFFAIRE-DRUMMOND AGENDA TWEEDE BLAD Vrijdag 3 October 1952 7e Jaargang No. 2155 Ervaren diplomaten bij de Ver. Naties te New York be schouwen het feit dat de Sow jet-Unie besloten heeft haar meest vooraanstaande deskun digen inzake de Ver. Naties naar de algemene vergadering te zenden als een sterke aanwij zing dat de regering te Moskou van plan is een „vredesoffen sief in Azië" te lanceren, zo seint Reuter uit New York. (De Sowj et-delegatie zal be staan uit de minister van Bui- Het studentenblad van de Co lumbia universiteit te New York, waarvan Eisenhower president is, heeft zich uitgesproken voor steun aan de tegenstander van de generaal, gouverneur Ste venson. Eisenhower, zo zegt de „Co lumbia Daily Spectator", heeft opportunistische overwegingen zwaarder laten wegen dan prin cipes en heeft getoond een „moeizaam orthodox denker te zijn zonder verbeeldingskracht". Een leidinggevende functiona ris van de organisatie van „vrij willigers voor Stevenson" heeft meegedeeld over bewijzen te be schikken, dat de republikeinen van plan zijn om via de televi sie en de radio een grootscheep se campagne, waarvan de kos ten 2 millioen dollar zullen be dragen, te beginnen om de kie zers in 12 belangrijke staten voor generaal Eisenhower te winnen. tenlandse Zaken Wysjinsky, die als leider zal optreden, de on derminister van Buitenlandse Zaken Gromyko, die gedurende 3 jaren afgevaardigde bij de Ver. Naties is geweest en Sobo- lef, een voormalige assistent secretaris-generaal van deze organisatie. Ook wordt veel be tekenis gehecht aan het besluit van het Kremlin Malik, die eigenlijk vorige maand zou ver trekken, in New York te laten blijven. Malik staat bekend als een deskundige op het gebied van Aziatische aangelegenhe den. Men acht het waarschijn lijk, ofschoon het niet officieel is bevestigd, dat de nieuw be noemde ambassadeur te New York, Zaroebin, de delegatie zal yersterken. In kringen die nauwe relaties onder houden met Sowjetrus- rissche diplomatieke kringen is 14 dagen geleden reeds voor speld, dat de Sowjet-Unie een „ailgameenvredesaanbod voor een regeling van het Koreaanse vraagstuk en alle andere be langrijke problemen in het Ver re Oosten" zal doen. De wetgevende vergadering van Kenya heef noodmaatrege len aangenomen ter bestrijding van de tegen de blanken ge richte beweging Mau-Mau. De maatregelen omvatten o.m. controle op nieuwsbladen en organisaties, beperking van de bewegingsvrijheid van 'leden van de Mau-Mau en registratie van verenigingen met meer dan 10 leden. Drie dorpshoofden zijn deze week dood aangetroffen, nadat de Mau-Mau een doodvonnis tegen hen had uitgesproken. Zes arrestaties zijn verricht in een district, waar een andere man, die getuige was geweest in een proces tegen leden van de Mau-Mau, dood werd aangetrof fen. Voor de eerste maal zullen de gezamenlijke oesterkwekers, verenigd in de verenigingen „Vebo" en „Vervoer", deelnemen aan de jaarlijkse voedingsmid delensalon te Brussel, die Za terdag a.s. wordt geopend. Deze deelneming is tot stand gekomen in samenwerking met het bedrijfschap voor visserij producten en wordt georgani seerd door het voorlichtingsbu reau van de voedingsraad. Op vakkundige wijze worden oesters opengebroken en geserveerd, teneinde nog grotere bekendheid aan dit Zeeuwse product te ge ven. Op nr. 14995 van de 517de Staatsloterij, eerste klasse, twee de lijst is 20.000 gevallen. Het motorschip „Bawean" van de maatschappij „Kaliman- tan" heeft een schipbreukeling opgepikt, die waarschijnlijk de enige overlevende is van het de vorige week omgeslagen en ge zonken schip „Hosing" van de maatschappij „Padjar Padang". Er worden 21 leden van de bemanning en 6 passagiers ver mist. Het schip is omgeslagen tussen Djakarta en Padang, na bij Tandjung Palimbing. „Het is merkwaardig, dat de Verenigde Staten, wanneer zij het over Noord-Afrika hebben, pre cies dezelfde taal gebruiken .als de Sowjet-Unie en dat beide lan den, zij het uit tegengestelde overwegingen, willen dat Frank rijk zich uit Noord-Afrika terug trekt", schrijft maarschalk Al- phonse Juin, inspecteur-generaal der Franse strijdkrachten, in het Het lid van de Eerste Kamer de heer Steinküfer (K.V.P.) heeft aan de ministers van Economische Zaken en van Ju stitie de volgende vragen ge steld: 1. Is het de ministers bekend, dat in de kring van belangheb benden grote bezorgdheid be staat omtrent de aanstaande inwerkingtreding, met name van die verbodsbepalingen in de winkelsluitingswet .1951, welke betrekking hebben op de ver koopautomaten welke z.g. „koks waren" afleveren en welke voor het overgrote deel worden ge troffen door het bepaalde in het eerste lid van artikel 16 der wet? 2. Zijn de ministers niet met de vragensteller van oordeel, dat waar enerzijds de ontheffings mogelijkheid van lid 4 van ar tikel 16 maar in zeer geringe maté aan dé hierbedoelde cate gorie van verkoopautomaten uitkomst kan brengen, terwijl anderzijds het onderscheid in winkel- of restaurant-karakter juist van deze automaten sub tiel en in de praktijk tamelijk willekeurig is te achten, voorkomen moet worden dat deze automaatbedrijven en -be drijfjes met ondergang worden bedreigd tot schade ook van het maatschappelijk nut dat zij on miskenbaar dienen? 3. Zijn de ministers bij beves tigende beantwoording van de voorgaande vragen bereid, een spoedige wijziging van de win kelsluitingswet 1951 op dit punt in overweging te nemen, welke met name ten aanzien van deze categorie van verkoopautoma ten in een soepeler regeling, c.q. ontheffingsmogelijkheid voor ziet? 4. Achten de ministers het met de vragensteller redelijk en aanbevelingswaardig om, in af wachting van de bepleite wets wijziging, de betrokken auto maat-houders te vrijwaren van vervolging van overtreding der gewraakte wetsbepalingen en is met name de minister van Ju stitie bereid, daartoe de nodige instructies te geven? Amerikaanse bladen hebben foto's gepubliceerd van wat ge noemd wordt het eerste atoom kanon ter wereld. Het is een gemotoriseerd stuk veldgeschut van 85 ton met een kaliber van 280 mm. Het kanon, dat een „wapen voor alle doeleinden" wordt genoemd, kan in 20 minuten in stelling worden gebracht en kan atoom- of andere projectielen met grote ontploffingskracht afschieten. Naar bij de kortelings gehou den demonstraties verluidde, draagt het 32 km ver, hetgeen overeenkomt met de draagwijd te van kustbatterijen en vloot- geschut van hetzelfde kaliber. Het kanon zou hierdoor ge schikt zijn om het veilig achter de eigen linies op te stellen, waarbij over deze linies kan worden geschoten en de infan terie en pantsereenheden van de tegenstander onder een sper vuur van atoomgranaten kun nen worden gelegd, zonder dat de troepen van de eigen partij gevaar lopen. Ook de vuursnelheid scheen bij de demonstraties, waarbij alleen projectielen van het klassieke type werden afgescho ten, gelijk te zijn aan die van niet automatisch leger- en vlootgeschut van zwaar kaliber. De loop is ongeveer 13 meter lang. Evenals bij het standaard kanon krijgen de projectielen 'n draaiende beweging. Ook de elevatie van de tromp schijnt gelijk te zijn aan die van het klassieke geschut. Bij de demon straties werd een batterij met 2 vuurkanonnen gebruikt. Bij de batterij behoren negen voertuigen, waaronder twee vrachtauto's met installaties voor het opwekken van electri- citeit voor het afscheiden van het wapen. Het stuk zelf is op gehangen tussen twee tractors van 500 pk, die het over de weg kunnen verplaatsen met een snelheid gelijk aan die van zeer zwaar geladen vrachtauto's. Dank zij het feit, dat de trac tors vele wielen tellen, die on afhankelijk worden aangedre ven, kan de batterij zich ook over onbegaanbaar terrein ver plaatsen. De chauffeurs der beide tractors zijn telefonisch met elkaar verbonden. De Franse minister voor de verbonden Indo-Chinese staten Letourneau, heeft te Parijs ver klaard, dat de toeestand in Indo china „over het geheel genomen betrekkelijk goed is en in poli tiek opzicht gestabiliseerd". De Amerikaanse hulpverle ning aan dit gebied is bevredi gend versneld, aldus de minis ter, die verder meedeelde, dat Frankrijk in 1952 333 milliard francs voor Indo-China heeft uitgegeven, vermeerderd met 115 milliard francs aan Ameri kaanse hulp. Het Franse aandeel zal echter volgend jaar waarschijnlijk minder zijn, omdat Vietnam dan in staat zal zijn meer van de lasten op zich te nemen, zo meende Letourneau. Twee personen zijn omgeko men bij een brand in een raf finaderij van de Shell Compa ny te Punta Cardon in Vene zuela. Een van hen was de 38-jarige Nederlandse employé D. Slot boom uit Rotterdam. Hij was gehuwd en had 2 kinderen. Het andere slachtoffer was de Britse ingenieur T. S. Rowley. Een an dere employé werd zwaar ge wond. Door de brand is het grootste deel van de raffinaderij lamge legd. De oorza,ak is nog niet be kend, evenmin als de omvang van de schade. Venezolaanse kranten noemen deze evenwel aanzienlijk. maandblad „Hommes et Monde". „De Verenigde Staten", ver volgt hij, „menen dat als de Fransen zich nu maar uit Noord- Afrika terugtrekken, daar plotse, ling orde en rust zullen gaan heersen. Het Kremlin is er echter zeker van dat het vertrek der Fransen een dergelijke wanorde zou teweeg brengen, dat hierdoor een prachtige voedingsbodem voor het communisme zou ont staan. Ook Moskou ziet ons dus maar al te gaarne vertrekken. Ik heb onze Amerikaanse vrienden, eerst te Rabat (Marokko) en la ter in Washington, er reeds op gewezen hoe betreurenswaardig het is dat zij ten deze één lijn met het Kremlin trekken. Ik had ech ter niet de indruk dat men met mijn woorden instemde". Schrijvende over de mogelijk heid dat de Verenigde Naties eventueel met steun der Verenig de Staten, zich met het Franse bestuur in Noord-Afrika zouden willen inlaten, schrijft maar schalk Juin o.m.: „Laat men zich op het hoofdkwartier der Ver enigde Naties goed voor ogen stellen dat Frankrijk zijn positie in Noord-Afrika als een binnen landse aangelegenheid beschouwt en dat het niet van zins is de in ternationale organisatie de be voegdheid toe te kennen zich hiermede te bemoeien. Mogen de Verenigde Naties bedenken dat de mogelijkheid groot is dat Frankrijk elke resolutie der Ver enigde Naties, die het in strijd acht met rechtvaardigheid en waarheid, van nul en gener waar- de zal beschouwen". Dr J. Jonker, die jarenlang het hoofd van de afdeling „Het gesproken woord" bij de A.V.R. O. is geweest', is de vorige maand met onmiddellijke in houding van salaris ontslagen. In Augustus was cïr Jonkey reeds ,voor 3 maanden met vacantie" gezonden. Aan dr Jonker zou ten laste zijn gelegd, dat hij een uitlating van de Voorzitter van de A.V. R.O, de heer G. de Clerxq, ge daan bij het aanvaarden van het nieuwe zaaierbeeld op de gevel van de A.V.R.O. aan het landelijk comité van actie zou hebben overgebracht. Dr Jonker ontkende deze be schuldiging en ook het landelijk comité van actie heeft verklaard geen inlichtingen van dr Jon ker te hebben. Dr mr W. Hugenholtz uit Lei den zal nu op verzoek van dr Jonker de A.V.R.O. doen dag vaarden en eisen dat dit ontslag nietig wordt verklaard en dat de A.V .R.O dr Jonker zal doorbeta len. Tenminste 3 mijnwerkers zijn om het leven gekomen bij een ongeluk in een mijn bij Leigh in Lancashire. Ongeveer 20 arbeiders werden gewond. Het ongeluk werd veroorzaakt door het breken van een koppe ling van een ondergrondse trein, die de arbeiders vervoerde. Volgens de „Gazet van Ant werpen" verwacht men in Bel gische regeringskringen dat de Beneluxconferentie te Knokke over de Nederlandse concurren tie, de aanleiding zal zijn tot een levendige gedachtenwisse- ling over de gehele economische samenwerking tussen België en Nederland. Hoewel de scherpe concurrentie tussen sommige Belgische en Nederlandse indu strieën door de regering niet zo tragisch wordt opgenomen, wenst zij hiervoor niettemin een oplossing te vinden. Men zou tot een gelijktijdige actie willen komen, waarbij de Nederlandse lonen een verho ging ondergaan en de Belgi sche lonen, waar dlti econo misch en sociaal gezien moge lijk is, iets worden verlaagd. Met betrekking tot de klach ten der Belgische industriëlen, wijst men er in regeringskrin gen op, aldus het blad, dat Ne derland nog steeds de beste af nemer van Belgische goederen is. Het blad merkt hierbij op, dat de totestand dus wel niet zó ernstig zal zijn als sommigen beweren en men achter de agi tatie een bijbedoeling moet zoe ken. Naar het blad verder meldt zou de Belgische regering te Knokke een programma willen opstellen om zo snel mogelijk tot een volledige economische unie met Nederland te geraken. Men zal hierbij uitgaan van de gedachten, dat de huidige over gangsperiode gevaarlijker is dan de unie zelf. Het blad wijs/tl tenslotte op de daadwerkelijke hulp, dat door België in het verleden aan Ne derland is verleend en verwacht dat de Nederlanders thans even veel begrip zullen hebben voor de Belgische moeilijkheden. De republikeinse nationale commissie in Amerika heeft be kendgemaakt dat een vliegende „waarheidsafdeling" zal ver trekken om de speciale trein, waarmede Truman zijn verkie- zngsreis onderneemt, te volgen. Arthur Sommerfield, de na tionale voorzitter van de repu blikeinen, verklaarde dat Tru man de republikeinen had ge dwongen tot „deze nog niet eer der genomen maatregel". Hij zeide: „Wanneer de pre sident van de Ver. Staten de hoge post, die hij bezet, ver laagt door hem te misbruiken voor opsnijderij door verdraai ingen, onverantwoordelijke las ter en politieke leugens, dan is het tijd om te handelen". Het lid van de Eerste Kamer, de heer Gerretson heeft aan de min.-president, de minister van Algemene Zaken en de minister van Buitenlandse Zaken de vol gende vragen gesteld: 1. Hebben de ministers ken nis genomen van de redevoe ring, welke in verband met mede door en ondertekende ant woord van 13 September j.l. op de schriftelijke vragen van het lid der Tweede Kamer de heer Romme van 20 Augustus d.a.v., blijkens de dagbladen de Neder landse afgevaardigde, mr dr J. J. R. Schmal, op 27 September j.l. in de Raad van Europa heeft uitgesproken? 2. Bezit de regering de ver dragsmatige of andere zeker heid, dat, in geval na verdedi ging in geallieerd verband een vijand het grondgebied van het koninkrijk in Europa nog thans zou bezetten, geen der bondge noten afzonderlijk vrede zal sluiten vóór dat het gehele grondgebied van het rijk in en buiten Europa zal zijn bevrijd en teruggegeven? 3. Zo ja, is de regering dan bereid, van de aard dier zeker heid op een met 's lands belang strekkende wijze aan beide Ka mers der Staten-Generaal ope ning te doen? 4. Zo neen, acht de regering dan bij voortdurende ontstente nis dier zekerheid de zware Ne derlandse defensie-inspanning in geallieerd verband desniette min verantwoord? Een woordvoerder van het hoofdkwartier van het Egypti sche leger heef t te Cairo meege deeld dat 12 leden van ex-fco- ning Faroeks voormalige „ijzeren garde" binnenkort te recht zullen moeten staan op beschuldiging van moord en het aanzetten daartoe. De woordvoerder zeide dat een door de geheime dienst van het Egyptische leger ingesteld onderzoek heeft aangetoond, dat deze „ijzeren garde" kort na het uitbreken van de Palestijnse oorlog werd gevormd. Haar op dracht was elk verzet tegen Fa- roek te breken. Overeenkomstig deze opdracht zijn verscheidene personen uit de weg geruimd of op andere wijze onschadelijk gemaakt. De voormalige „ijzeren gar disten" zijn thans in een mili taire gevangenis opgesloten. Een éénjarig kindje, L. de V., viel in Den Haag uit) het raam op de 2de etage en kwam op het trottoir terecht. Het be kwam geen letsel. Engeland is nog steeds een land van winkeliers. Op elke 68 personen is er een winkel (in de V. S. op elke 131 personen). Door HENK VAN HEESWIJK 36) (Nadruk verboden) Tien minuten later arriveerde de accountant. De man, die al verscheidene malen in Donker voort de boeken had nagezien er. Drenth kende, wist dat hij hier spoedig klaar zou zijn. Ai- les was hier immers altijd punc tueel in orde. Een gemakkelijke dag, nu ja, die was ook een daalder waard. Terwijl Drenth aan het werk van elke dag begon, zette de accountant zich tegenover hem en begon met de gebruikelijke routine de conrole van boeken en verdere bescheiden. Half twaalf keek de man op van zijn werk, telde nog eens het kasgeld, Vergeleek de af schriften van de rekening-cou rant bij de bank en telde op nieuw. Toen schudde hij zijn hoofd en zei tot de man tegen over hem: „Mijnheer Drenth, misschien is er ergens een fout, maar op het ogenblik kom ik op een tekort van tweeduizend gulden". Drenth schrok, keek de ander stom verbaasd aan en even kwam er een kleur op zijn door gaans bleek gelaat. „TweeduiMaar opeens schoot hem te binnen, dat er een enveloppe moest zijn met 2 briefjes van duizend gulden, die hij immers gisteravond van het Waterschap had ontvangen. „Ja, dat kloptdat wil zeggen; die tweeduizend gulden heb ik hier gisteravond ontvan gen en daar de bank toen al ge sloten was, heb ik het geld zo lang in de brandkast geborgen. Hier is het Drenth keek op zijn bureau In de moordzaak-Drummond is, bijna 2 maanden na de moord een nieuwe getuige op het toneel verschenen. Het is een chauffeur van een vracht auto, die in de nacht van 4 op 5 Augustus, terwijl hij over de bergweg reed, een man gezien zou hebben, die zich achter de auto van sir Jack Drummond verschool. In bevoegde kringen ziet men in genoemde getuigenverkla ring geen aanleiding tot her vatting van het onderzoek. naar de plek, waar hij meende de enveloppe neergelegd te heb ben, maar zijn blik was een beetje dwaas. Want er lag geen envelop. „Wacht eensDrenth dacht na. „Ja, ik heb die envelop toch vanmorgen, gelijk met de boe ken uit de brandkast genomen, met het doel het geld door de bode naar de bank te laten brengen". Drenth zocht enigszins zenuw achtig naar de envelop, waarin hij de 2 briefjes wist. Maar wat er ook lag, geen geld, zelfs geen envelop. De man tegenover hem nam op kalme wijze een sigaret uit zijn koker en keek verder be langstellend naar de manipula ties van de gemeente-ontvan ger. „Misschien hebt u het toch nog in de brandkast laten lig gen?" opperde hij. „Het moet haast wel", mom pelde Drenth, die plotseling tot het besef kwam, dat hij in een ellendige situatie verzijld was geraakt. Hij stond op, haalde de sleutels te voorschijn en opende de kast, maar die was nagenoeg leeg en wat hij ook vond, geen enveloppe. „Is er soms iemand geweest ZATERDAG 4 OCTOBER HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.10 Zang; 7.45 Een woord voor de dag; 8.00 Nieuws; 8.15 Gr.; 9.00 Voor de vrouw; 9.35 Water standen; 9.40 Gram.; 10.00 Voor de jeugd; 10.15 Franse muziek; 11.00 Voor de zieken; 11.45 En semble; 12.00 Angelus; 12.03 Orkest; 12.30 Mededelingen; 13.00 Nieuws; 13.20 Lunchconc.; 13.55 Gram.; 14.00 Boekbespre king; 14.10 Gram.; 14.20 Engelse les; 14.40 Orkest; 15.00 Kunst; 15.40 Zang; 16.00 Piano; 16.30 Causerie; 17.00 Voor de jeugd; 18.00 Gram.; 18.15 Weekoverz.; 18.25 Lichte muziek; 18.40 Rege ringsuitzending; 19.00 Nieuws; 19.10 Tombola; 19.20 Parle- mentsoverzicht19.30 Gram. 20.25 De gewone man; 20.30 Causerie; 20.50 Gr.; 21.00 Gev. programma; 21.50 Actualitei ten; 22.00 Amusementsmuziek, 22.30 Wij luiden de Zondag in; 23.00 Nieuws; 23.15 Esperanto; 23.22 Gram. vanmorgen, die gelegenheid had het geld weg te nemen?" infor meerde de accountant. Drenth schudde ontkennend het hoofd. „Nog geen mens. Zelfs de bode niet, die anders vrijwel iedere morgen de post brengt. Ik snap er niets van. Ik weet zeker, dat ik gisteravond het geld in de brandkast heb geborgen en ik zou er haast een eed op kunnen doen, dat ik de enveloppe van morgen gelijk met de boeken ook weer uit de kast heb ge haald. Het is me compleet een raadsel „Het spijt me voor u, mijn heer Drenth, maar ik zal hier van een rapport moeten opma ken". Langzaam drongen deze woor den tot de verbouwereerde Drenh, die nog steeds bij de brandkast stond, door. „Bedoelt udat De man haalde zijn schouders op. ,Het ligt niet op mijn ter rein om te beoordelen, of hier sprake ia van fraude. Maar ik constateer slechts het feit, dat er een kastekort is van tweedui zend gulden? Hoe verklaart u dat?" (Wordt vervolgd). HILVERSUM H: 7.00 Nieuws; 7.10 Gram.; 7.15 Gymnastiek; 7.33 Gram.; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.55 Voor de vrouw; 9.00 Gram.; 9.35 Waterstanden; 10.00 Causerie; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de arbeiders; 11.40 Zang; 12.00 Gram.; 12.30 Mede delingen; 12.33 Lichte muziek; 13.00 Nieuws; 13.15 Commen taar; 13.20 Accordeon; 13.50 Gram.; 14.00 Weekjournaal; 14.20 Orgel; 14.35 Fries progr.; 15.00 Koor; 15.30 Causerie; 15.45 Lichte muziek; 16.15 Sport; 16.30 Orkest; 17.15 Voor de kin deren; 18.00 Nieuws; 18.15 Va ria; 18.20 Dansmuziek; 18.45 Gram.; 19.00 Staalkaart; 19.30 Causerie; 20.00 Nieuws; 20.05 Gev. programma; 22.00 Com mentaar; 22.15 Amusementsmu ziek; 22.40 Hoorspel; 23.00 Nws.; 23.15 Gram. BRUSSEL VI.: 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Zang; 13.30 Koor; 14.00 Gew. muziek; 15.30 Gram.; 16.00 Orkest; 16.45 Eng. les; 17.00 Nieuws; 17.10 Gram.; 17.30 Orgel; 18.00 Gram.; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram.; 20.00 Gev. progr.; 21.30 Koor; 22.00 Nieuws; 22.15 Jazzmuziek; 22.45 Gram.; 23.00 Nieuws; 23.05 Verzoekprogram ma. Het Centrum. 610 Naaimachinedemion- HEDEN: TERNEUZENLuxor Theater 8 uur: Biosc. Peking Expres se. AXEL: uur: stratie. MORGEN: TERNEUZEN: Luxor Theater 8 uur: Biosc. Peking Expres se; 5.15 uur: Speciale kinder voorstelling met Sjors van de rebellenclub. Concertgebouw, 8 uur: Biosc. Rio Grande. Catspolderdijk 12, 1.30 uur: Verkoping van meubi laire goederen. AXEL: Het Centrum, 6.30 en 9 uur: Biosc. Angelina sere nade.

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 5