m tVOROL Een jaarbeurs in opbouw Binnenlands nieuws Sportnieuws Atda-stifl WA Eric de Noorman in „Het land der duisternis" Wet op hoge parlementaire hof ongeldig verklaard Ambassades in Libanon, Syrië en Jordanië Waar straks duizenden schuifelen, tikt nu de hamer en snort de zaag Ontslag Nederlandse werkkrachten bij Indonesische spoorwegen Finse herstelbetalingen aan de Sowjet-Unie Oproep van Wilhelm Fieck aan de W.-Duitsers De Duitse invoer van boter en aardappelen Krupparbeiders op de bres voor Alfred Krupp WIELRENNEN DUIVENSPORT BOKSEN Openbare Verkoping Foster Dulles over de buitenlandse politiek de beste tandpasta die men raden kan Arrestaties in Bolivia New York Times over de rede ven Eisenhower Geen nachipermissis voor Amerikaanse troepen in Europa ONVERWACHT PETER EN METER. ALGEMENE VLUCHT VOOR W. ZEEUWS VLAANDEREN. Fokdag Walcheren Openbare Verkoping Het Huis en Erl Het Huis Het Huis met Erl Avondiekenschoo! Werkplaatsprakiijk Het hooggerechthof te Kaap stad heeft eenstemmig de wet op het hoge parlementaire hof ongeldig verklaard. Het hooggerechtshof deed uitspraak in het door vier niet- blanke stemmers aangetekende beroep. Deze 4 voerden aan, dat de wetde ongeldigverkla- ring in Maart j.l. door een hof van appèl van de wet op de aparte vertegenwoordiging van kleurlingen zou kunnen ontdui ken. De wet op de aparte verte genwoordiging van kleurlingen in de Kaapprovincie is vorig jaar bij de eenvoudige meer derheid door de nationale re gering aangenomen. De 4 Kaapse kleurlingen be strijden de geldigheid van deze wet op grond van het feit, dat de grondwet een meerderheid van twee derde in beide ka mers op een gemeenschappelijke vergadering eist voor wijziging van het stemrecht op grond van huidskleur. De kwestie werd voor het hof van appèl gebracht en de wet op de aparte vertegenwoordi ging werd ongeldig verklaard. In de loop van dit jaar nam de nationale regering de wet tot instelling van een parlemen tair hooggerechtshof aan. Dit hof kan besluiten van het hof van appèl over grondwetskwes ties wijzigen. Dit geschiedde de ze week, toen het parlementaire hof te Pretoria de uitspraak van het hof van appèl over de wet op de aparte vertegenwoordiging vernietigde. De Amerikaanse republikeinse adviseur voor Buitenlandse Za ken, John Foster Dulles, heeft in een rede voor de nationale con ventie van Amerikaanse oudge dienden gepleit voor het prijsge ven van „de negatieve, nutteloze en immorele politiek van bedwin gen" en voor het aanvaarden van „een positief programma, dat zich actief de vreedzame bevrij ding van gevangen naties van het juk van Moskou ten doel stelt." In Washington is officieel be kendgemaakt, dat de Ameri kaanse legaties in Libanon, Sy rië en Jordanië tot ambassades zullen worden verheven. Frankrijk en Engeland zullen eveneens de rang van hun di plomatieke vertegenwoordigin gen in deze landen verhogen. Ook de Syrische, Libanese en Jordaanse delegaties in Ameri ka, Engeland en Frankrijk zul len in een hogere rang worden verheven. Het hoofdkwartier van de Bo liviaanse politie heeft Vrijdag de arrestatie van enkele „vijanden" die de regering probeerden om ver te werpen bekend gemaakt. De gearresteerden kochten wa pens en munitie met economische steun van de grote mijnonderne mingen. Volgens avondbladen be draagt het aantal arrestaties 40. Verscheidene leden van de Bo liviaanse socialistische falange zouden zich onder de arrestanten bevinden. In de politiemededeling van Vrijdag is gezegd, dat kort na middernacht van Donderdag op Vrijdag de chauffeur van de par ticuliere secretaris van de presi dent werd gewond. De toestand was thans rustig. In April van dit jaar heeft de nationale revolutionaire bewe ging, in een bloedige strijd van drie dagen, zich van de macht in Bolivia meester gemaakt en haar voornemen bekend gemaakt: de tinmijnen, de voornaamste wel vaartsbron van het land, onmid dellijk te nationaliseren. De Britse directeur van een Amerikaanse mijnmaatschappij, Eric Kumar, is Maandag j.l. in zijn kantoor gearresteerd op be schuldiging van sabotage. Twee dagen later werd hij, na stappen van de Britse en Amerikaanse ambassade en tussenkomst van de Boliviaanse bond van mijnwer kers vrijgelaten. Alle stands van de jaarbeurs zijn verhuurd en zelfs enkele kale muurvlakken worden voor expositie ingericht. Dat klinkt hoopvol. Het is een bewijs, dat de Nederlandse zakenman het nut van expositie op de komende najaarsbeurs inziet. Veel is er in de enorme ruimte van de jaarbeursgebouwen te Utrecht nog niet te zien, of roch wel. Het is alleen een geheel an der beeld dan wat wij traditie getrouw tweemaal per jaar aan schouwen. Nu zijn er nog geen dichte drommen, die zich als een grote slang door de doorgangen persen. Nu ziet men grote groe pen mannen in overall, gewapend met hamers, zagen en tangen, die worstelen met grote platen board, rollen snoer en stalen bui zen." Dit is de geboorte van een expositie, die een wereldnaam heeft en van ver over de gren zen belangstellenden lokt, die menen hier een of andere trans actie te kunnen sluiten. Iedere standhouder tracht zijn stand zo aantrekkelijk mogelijk te maken en er worden in veel gevallen grote geldbedragen aan gespendeerd. In de hoop de aan dacht van het publiek op zijn stand te kunnen vestigen, tracht de standhouder zo smakelijk mo gelijk te exposeren. Hierover hebben de meesten reeds lang nadacht en het resultaat is dan ook, dat velen originele vondsten hebben gedaan, die zij angstval lig voor hun minder fortuinlijke collega's verborgen houden door hun stand met grote gordijnen of jute voor het oog af te sluiten, om op deze wijze hun geheimen tot op de dag der opening te kun nen bewaren. Verboden toegang en goede moed. In een van de grote hallen ex poseren enige grote firma's voor wie het ondoenlijk is de enorme ruimte, die zij beslaan, aan het oog te onttrekken. Het resultaat is hier dan ook, dat voor een ieder, die er niets te maken heeft, de toegang verboden is. Aan de ingang staan een paar stevige portiers, die ieder, die hier bin nentreedt, aanhouden en naar zijn papieren vragen. Bij deze grote firma's wordt de aankle ding natuurlijk nog grootser aangepakt dan elders en hier is een volledige staf van arbeiders en technici aan het werk en gil len de cirkelzagen hun hoge tonen. De exposanten zijn vol goede moed en hebben van deze beurs weer de beste verwachtingen, zij het dat dit natuurlijk per bran che wel iets verschilt. Het is een verheugend verschijnsel, want gezien de druk waaronder liet zakenleven op het ogenblik staat, zou een andere houding ook te begrijpen zijn. De Nederlandse zakenman toont zich echter een terrier, die zich niet bij de eerste tegenslag uit het veld laat slaan. En weer begint hij aan de na jaarsbeurs 1952 met goede moed. Hier is uiteindelijk weer een kans en een kans mag men in het zakenleven niet voorbij laten gaan. De voorbereidingen vorderen gestadig en over enkele dagen zal het zo ver zijn, dat het tikken van de hamer en het snorren van de zaag niet meer gehoord zal worden, maar vervangen zal zijn door het geschuifel van ontelbare voeten van zakenlieden en kijk- lustigen. Dan hangt men weer tussen hoop en vrees. Zou deze beurs goed worden? De tijd zal het leren Ruim 210 in hoofdzaak Neder landse en Chinese werkkrachten bij de Indonesische staatsspoor wegen hebben aanzegging gekre gen, dat zij wegens over-bezetting de dienst moeten verlaten. Naar gelang van het aantal dienstjaren, dat zij hebben, kre gen zij een opzeggingstermijn van 1 tot 4 maanden. Zij die moeten afvloeien en in aanmer king komen voor pensioen, zul len in het genot van pensioen worden gesteld. Voor de overi gen geldt een wachtgeldregeling met een duur van maximaal vijf jaar. Indien zulks in het belang van betrokkenen is, kunnen zij de dienst verlaten vóór het ver strijken van de opzeggingster mijn met behoud van salaris over die termijn. Er werd medege deeld, dat getracht zal worden de belangen van de betrokken amb tenaren zoveel mogelijk te be hartigen. In een hoofdartikel van de New York Times over de rede die generaal Eisenhower Maan dag in de vergadering van oud strijders gehouden heeft, wordt o.m. gezegd, dat deze „scherpe rede in Europa bange vermoe dens heeft doen rijzen dat de „vrees" der Sowjets voor Wes terse oorlogstoebereidselen er door zal toenemen." Het artikel laat hierop volgen: „De communistische tsaren in Moskou die zelf nooit een blad voor de mond nemen, zullen er niet door om de tuin geleid wor den. Zij weten maar al te goed dat niets generaal Eisenhower, het Amerikaanse volk of de on derdrukte volken zelf minder ligt dan een oorlog te ontketenen, waarbij mogelijk niemand meer te bevrijden valt. Dat een derge lijk voornemen door de opzet van het gehele Westerse herbewape ningsprogramma volgens het welk troepenmachten op de been worden gebracht die nooit sterk genoeg zullen zijn om een aan valsoorlog te beginnen al tot de onmogelijkheden behoort en dat de herbewapening van de Wes terse landen uitsluitend verdere agressie van de Sowjets wil ver hinderen en een machtseven wicht wil scheppen waardoor het mogelijk zal worden besprekin gen op voet van gelijkheid tussen Oost en West te openen." Het hoofdkwartier van het Amerikaanse leger in Europa te Heidelberg heeft een order uit gevaardigd, volgens welke alle manschappen, uitgezonderd on derofficieren en officieren in hun vrije tijd tussen middernacht en zes uur 's morgens in de weekda gen en tussen één uur 's nachts en zes uur 's morgens des Zater dags en vóór een feestdag zich niet op straat en in openbare ge legenheden mogen vertonen. Van de officieren en onderofficieren, voor wie deze order tijdens verlof niet geldt, wordt echter verwacht dat zij zich naar de geest van de order zullen gedragen „en niet op straat slenteren of in openbare gelegenheden vertoeven, zoals bierlokalen, restaurants enz." Een woordvoerder van het Europese commando te Heidel- berg deelde mee, dat deze maat regel is genomen om de discipline te verhogen, daar de militairen in de bedoelde uren hierin tekort waren geschoten. Finland heeft gisteren de laat ste wagon met herstelleveranties naar de Sowjet-Unie gezonden. Deze wagon was de 343.700ste sedert September 1944, toen de Finnen begonnen herstelleveran ties ter waarde van 300 millioen dollar naar de Sowjet-Unie te zenden. Met deze wagonlading werden de herstelleveranties ech ter niet geheel voltooid. Er zijn nog 10 schepen in aanbouw, die volgende maand worden ge leverd. Krachtens de oorspronkelijke overeenkomst zou Finland goe deren ter waarde van 300 mil lioen dollar leveren in een pe riode van 6 jaar, doch later stemde de Sowjet-Unie er in toe de periode te verlengen tot 8 jaar. iDe president van O.-Duitsland, Wilhelm Pieck, heeft via de ra dio de Westduitsers opgeroepen door massademonstraties de ra tificatie van de conventies van Bonn tegen te gaan. Een ratificatie zou betekenen, dat de weg naar de oorlog wordt ingeslagen, aldus Pieck. Het Westduitse ministerie van Voedselvoorziening bereidt op het ogenblik een wetsontwerp voor, waardoor de invoerrech ten op boter en aardappelen zo lang verlaagd zouden kunnen worden als de marktsiuatie no dig zou maken. Het huidige tekort aan boter is ontstaan, doordat tegenover een stijging van de productie met 7 procent een stijging van het verbruik staat met 11 pro cent. Er bestaan plannen voor in voer uit Denemarken, Neder land en Hongarije. Invoer uit Noorwegen is pas in December te verwachten. Voorts werd ver klaard, dat de Westduitse rege ring het voornemen heeft voe- dergranen in te voeren om te verhinderen, dat consumptie aardappelen aan het vee wor den gevoerd. 17.000 Arbeiders van de Krupp- fabrieken hebben geprotesteerd tegen een artikel in „Welt der Arbeit", het blad van het West duitse vakverbond, waarin Krupp een oorlogsmisdadiger werd genoemd. De door de arbeiders gèkozen bedrijfsraad ontkende, dat Krupp een nieuwe „Villa Hue- gel" bouwt in Essen. De oude, waar Krupps grootvader, kei zers en koningen ontvingen en die per jaar ongeveer 330.000 gulden kostte aan onderhoud, is door de geallieerden te koop aangeboden. „Alfred Krupp is voornemens een eenvoudig huis buiten het park van de „Villa Huegel" te bouwen", aldus deze verklaring naar aanleiding van het artikel in het blad. Ook sprak de bedrijfsraad zijn teleurstelling uit over het geal lieerde plan, dat is uitgewerkt in samenwerking met Krupps ad vocaten, om de kolen- en staal fabrieken van Krupp over te ne men tegen een schadeloosstelling van ongeveer 400 millioen mark (330 millioen gulden). EEN TUNNEL VAN TAART. Het IJ-tunnelcomité heeft giste ren op het Amsterdamse gemeen tehuis het daar vergaderende col lege van B. en W. een taart aan geboden van ca 60 cm diameter, waarop in marsepein een voor stelling was aangebracht van'de gewenste verbinding tussen de beide IJ-oevers. De burgemeester heeft het ge bak naar het burgerweeshuis laten brengen. Zowel daar als op het stadhuis heeft men de bedoeling van het geschenk begrepen en geappre- ciëerd. BOTTER BIJ EGMOND GESTRAND. Bij strandpaal 41, dicht bij Eg- mond aan Zee, is gistermorgen de botter H. D. 220, schipper- eigenaar H. Wezelman, uit Den Helder gestrand en stukgesla gen. Bij hoog water zal met behulp van de Egmondse feddingboot getracht worden nog iets te red den. Aan boord bevonden zich schipper Wezelman en twee knechts; zij zijn in veiligheid. Nog vóór de vloed had ingezet, was de situatie, waarin de ge strande botter zich bevond, zo precair geworden, dat noch aan berging, noch aan vlot brengen meer te denken viel. Op de bran ding was het- bootje op diverse plaatsen lek geslagen en het wa ter stroomde met grote kracht naar binnen. Vermoedelijk zal het geheel als verloren moeten wor den beschouwd. Daar iedere ber gingspoging bij voorbaat tot mis lukking gedoemd is, heeft de be manning van Egmond's redding boot er van afgezien nog uit te varen. Aan boord van de „Waterman", met Nederlandse emigranten op weg naar Zuid-Afrika, is enkele dagen vóór de aankomst in Kaap stad een baby geboren van de familie Martin uit Maastricht. De aan boord aanwezigen. K. gees telijke heeft het meisje gedoopt en haar de namen gegeven Hen- rica Therèse, naar de kapitein van het schip Henricus van Ma nen en de verpleegster aan boord, zuster Therèse van Voorst tot Voorst. Beiden zijn dus onver wacht peter en meter geworden. KINDERVERLAMMING TE LOPIK. In de gemeente Lopik hebben zich Vrijdag twee gevallen van kinderverlamming voorgedaan, n.l. bij een meisje van tien en bij een meisje van twee jaar. Het jongste patiëntje is naar een zie kenhuis te Utrecht vervoerd. DE SLACHTOFFERS VAN HET MOTORONGELUK TE NIJMEGEN. Gistermiddag vernamen wij in jhet Canisiusziekenhuis dat de toestand van de twee slachtoffers van het motorongeluk, Jan Wolf en W. Hendriks, nog steeds zeer critiek is. Er is nog geen beter schap ingetreden, zodat men nog altijd vreest voor het leven van beide kinderen. De belangstelling van de bevolking bij de begrafe nis van de slachtoffers is opval lend groot. Het graf van het meisje Bernardina Bal werd Don derdagmiddag op Rustoord be dolven onder de bloemen, terwijl toen alle vriendinnetjes van school bloemen op het graf strooiden. De burgemeester van Nijmegen mr. C. Hustinc, sprak namens het gemeentebestuur woorden van deernis tot de ouders. Hedenmorgen is het stof felijk overschot van de 14-jarige Jan Hendriks op het kerkhof Jonkerbos begraven. ZILVERREGEN OP EEN RIJKSWEG. Zilveren guldens en rijksdaal ders rolden er uit een auto, die op de rijksweg onder IJsselmon- de reed. Een automobilist raapte er een op en tezamen met ande ren, die de „zilverregen" ook za gen, bracht hij de politie op de hoogte. Er werd voro acht geu- den aan zilvergeld gevonden, dat vermoedelijk in een bocht uit de kofferruimte van een auto viel. De recherche is op onderzoek uitgegaan, hoorde enige getuigen, maar tot een oplossing is men nog niet gekomen. OM HONDERD GULDEN. De 45-jarige tuinder L. C. L., uit Loosduinen, heeft getracht de veiling op te lichten met vei- lingkisten. Deze kisten kosten in de zomer 2,aan statiegeld. In de winter wordt dit bedrag verhoogd met 1, L. heeft nu de 42-jarige tuin- arbeider A. van de B. stempel inkt uit de veiling laten halen en de 55-jarige tuinarbeider J. L. B. bewogen om een schablone te maken. Met dit stempel stempel de hij 100 veilingkisten, waarvoor hij 2,statiegeld had moeten betalen met het stempel van 3,- en bracht deze aldus gestempelde kisten naar de veiling. Het be drog werd daar echter ontdekt en L. werd door de politie aan gehouden. Hij begon met te ont kennen, doch na in verzekering te zijn gesteld, gaf hij toe zich aan het bovenstaande hebben schuldig gemaakt. Na proces verbaal is L. heengezonden even als zijn helpers. DE WERELDKAMPIOEN SCHAPPEN. Vhn Vliet tegen Harris in halve eindstrijd. De halve eindstrijd van het nummer sprint professionals, welke hedenmiddag worden ge reden, zijn als volgt samenge steld Eerste halve eindstrijd: Harris, Van Vliet en Plattner. Tweede halve eindstrijd: Pat terson, Senfftleben en Derksen. Opmerkelijk is het feit, dat Harris en Van Vliet in één serie rijden en dat Senfftleben weder om tegenover Derksen is ge plaatst. Prijsvlucht uit Breteuil. Snel heid eerste duif 1214 meter. 1 J. Risseeuw, Breskens; 2 VermeulenVerduijn, Bres kens; 3 W. Fenijn, Breskens; 4 J. Temmerman, Biervliet; 5 J. van Haneghem, Groede; 6 W. Bruinooge, Breskens; 7 J. de Meester, Breskens; 8 J. Faas, Breskens; 9 J. de Roucks, Groe de; 10 O. de Meijer, Sluis. BOKSER NA WEDSTRIJD OVERLEDEN. Tijdens een landenwedstrijd tus sen Griekse sportlieden en een Zuidslavische ploeg, welke te Athene werd gehouden, is de Griekse bokser Vamvaka na door zijn tegenstander met een recht se directe op de kaak te zijn neer geslagen, overleden. De overige wedstrijden zijn daarna afgelast. 114. Vol argwaan on derzoekt Kaldra de hut, maar nergens is een spoor van de oude leidster te vinden. „Zij is verdwenen", gromt hij. „Eerst die kleine krijger van de zee, die verraderlijke aanhanger van de Noorman en nu Axai. Wat is hier gaande Grommend komt hij uit de hut te voor schijn. Hoewel moe dig, is Kaldra niet de man met een koele, onderzoekende geest. Dit vraagstuk is meer dan hij bevatten kan en zoals altijd, wanneer de toe stand hem boven het hoofd dreigt te groeien, maakt dit een intense woede in hem wakker. „Wie Uwer heeft de oude vrouw voor het laatst gezien?" bijt hij de krijgers toe, die schoorvoetend na der zijn gekomen. Er valt een stilte. „Ik heermompelt een krij ger. „Nog niet lang geleden. De zon stond misschien een halve handbreedte hoger dan thans!" „Dat is in dezelfde tijd dat die schurkachtige zeekrijger met Scorr's trouwste aanhanger ont snapte!" sist Kaldra, wiens aderen op het voorhoofd zwellen. De trouwelozen! Zouden zij soms?... „Wie Uwer heeft wacht gehouden bij deze hut?" barst hij uit tegen zijn mannen. „Niemand, heer! Axai had de wachters weggestuurd alvorens zij zich terug trok. Zij wenste rust." „Dus het zou kunnenmom pelt Kaldra, zijn vuisten ballend. Die twee schurken kunnen terug geslopen zijn en haar overmees terd hebben om haar aan de be zetters van de Verboden Stad uit te leveren. Hij wendt zich woe dend tot de krijgers. „Wat staat ge daar, dwazen! Snel! Hen na! En vraag de andere hoofden on middellijk bij mij te komen." „De andere hoofden zijn naar hun stammen teruggekeerd," zegt een der krijgers zacht. „Axai be val hen te gaan!" „Zwijg, ezel!" schreeuwt Kaldra hem toe. „Als hier dan geen en kele man is achtergebleven die een bevel kan voeren, neem ik de lei ding! Begrepen? Voort! Onder zoek het woud! Zoek het spoor van die twee schurken! Het is zeker dat zij Axai ontvoerd heb ben Zijn drift jaagt hen voort. En kele ogenblikken later dringen de eerste groepen wraakgierigen de struiken binnen en het woud weer galmt van het geroep der jagers... weer Cw likdccrns verswijnen Pijnloos en zonder gevaar voor mtsteking, na het gebruik van één Het moderne eksteroogmiddel, beter dan alle bestaande. Complete behandeling 99 ets. Verkrijgb. bij Uw apoth. of ctjog. Heden overleed, na een langdurig lijden, onze lieve Behuwdzuster en Nicht NEELTJE ESTHER SLIJPEN. in de ouderdom van ruim 70 jaar. Uit aller naam, S. E. SLIJPEN— LEUNIS Axel, 29 Augustus 1952. Kerkdreef 24. 18 SEPTEMBER 1952 op het terrein van de Coöp. Veilingsver. „Walcheren" te Middelburg. GROTE INZENDINGEN van rundvee en geiten. Notaris HOVING te Ter- neuzen, zal op Dinsdag 9 September 1952, des nam. 2 uur, in het café „Du Com merce" bij de heer H. C. de Vrieze in het openbaar verkopen: A. ten verzoeke van de Wed. en erven J. de PutterDe Fouw: aan de Kazernestraat 44 te Terneuzen, groot 63 centia ren; verhuurd voor ƒ3,50 per week. B. ten verzoeke van de erven L. F. Kaijser Platteeuw: met erfpachtsrecht van de grond aan de Dijkstraat 56 te Terneuzen, groot 47 cen tiaren; verhuurd voor 2,50 per week. Betaling: Koopsom binnen 30 dagen; onkosten 4- 1 trekgeld binnen 6 dagen na de toewijzing. Aanvaarding in genot der huur bij de betaling. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris voornoemd. ZAAM3LAG. Notaris HOVING te Ter neuzen zal op Donderdag 11 September 1952, des nam. 2 uur, ten verzoeke van de erven L. F. Kaijser- Platteeuw, in het café bij de heer R. J. van de Veeke in het openbaar verkopen: aan de Rozemarijnstr. A 224 te Zaamslag, groot 96 centiaren, onverhuurd. Betaling: Koopsom binnen 30 dagen; onkosten 1 trekgeld binnen 6 dagen na de toewijzing. Aanvaarding bij de beta ling. Nadere inlichtingen ten kantore van de notaris voornoemd. met TERNEUZEN. De nieuwe cursus begint op Donderdagavond 2 October a.s. Nadere inlichtingen en aan meldingsformulieren zijn te verkrijgen bij de Directeur, Axelsestraat 20 te Terneu zen, dagelijks (behalve des Zaterdags) van 912 en 14 —17 uur. Aangifte tot 15 September a.s. HET BESTUUR. Binnenkort wordt iedere week in O. Z.-Vl. een zit dag gehouden voor kaal- hoofdigen eventueel roos- en haaruitval, met het al lernieuwste NEW HAIR PREPARAAT. Geen kapper van I of II. Doch do»r ,,'t Boertje van Zeeland" persoonlijk. Aanvragen kunnen reeds gedaan worden aan onder staand adres. Behandeling ook aan huis. Discretie ver zekerd. Door geheel Zee land te ontbieden. Cor. Adr. Postbus 62, Goes. Huisadr. 's-Gravenpolder, Tel. K 1103—366.

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 3