Sportnieuws de I/muw BURGERLIJKE STAND Practise St en goed Bedenk dat L ze tijdig bestellen moet OLYMPISCHE SPELEN DUIVENSPORT Ontijdig einde van uitstapje van N.-Hollandse PLATTELANDSVROUWEN ONGEREGELDHEDEN IN JAPAN HAKEN OE KAASIMPORT IN DE VER. STATEN Honderdjarige te Schoonhoven Eric de Noorman in „Het land der duisternis" BURGERLIJKE STAND *-/"*• Voorzichtig met zonnebaden RIBBENS BIETENNETTEN i P'SMM De Nederlandse afvaardiging naar de Olympische Spelen te Helsinki zal," volgens gegevens door het A.N.P. verzameld, be staan uit 124 actieve sportbeoefe naars, de reserves, die meegaan naar Finland inbegrepen. Van deze 124 personen zijn 28 dames en 96 heren. Verder gaat er nog een aantal officials naar Helsinki. Het aantal per sonen, dat naar de Finse hoofd stad zal vertrekken is groter dan oorspronkelijk is geraamd, het geen mogelijk is geworden door het feit, dat in de laatste weken enige nationale sportbonden, particuliere maatschappijen en instellingen steun aan het N.O.C. voor deze uitzending hebben ver leend.. De voetbalploeg ziet er uit als volgt: Piet Kraak, Wim Landman, Jacques Alberts, Joop Odenthal, Aad de Jong, Rinus Terlouw, Wim Hendriks, Bram Wiertz, Louk Biesbrouck, Jan van Schijn- del, Micky Clavan, Rinus Ben- naars, Noud van Melis, Jan van Roessel, Jo Mommers, Piet van der Kuil en Cock van der Tuyn. Reserves in Nederland: Frans Louer, Cor van der Gijp en An ton van der Hurk. Begeleiders: A. W. Verlegh en C. F. van der Meulen. Coach: J. van der Leek. Oude duiven. 1, 4 en 6 C. Verplanke; 2 en 8 J. Dubois; 3 en 5 J. Duininck; 7 J. Riemens; 9 L. Pladdet; 10 J. van Haneghem. Prijsvlucht uit Limoges. Snel heid eerste duif 962 meter. 1 D. Luteijn; 2, 6. 8, 9 J. Kools; 3 en 4 M. Geluk5 en 7 L. Plad det; 10 A. Wage. ,,Tot weerziens" - Sluis. Prijsvlucht uit Chatearoux. Snelheid eerste duif 1548,4 m. 1 en 10 O. de Meijer; 2 en 7 F. Kaestecker-, 3 en 8 M. de Backere; 4 J. Wage; 5 J. Cop- pens; 6 P. Maenhcut; 9 C. de Meijer. Prijsvlucht uit Moescroen. Snelheid eerste uuif 1503,2 m. 1, 3, 5 en 6 P. van der Walle; 2 en 9 P. de Broek; 4 J. Cop- pens; 5 A. d'Hoore; 8 P. Groos- man; 10 C. de Meijer. NED. OLYMPISCH ELFTAL— RAPID. Voor de wedstrijd tegen Rapid, Dinsdagavond 8 Juli in het Olym pisch Stadion te Amsterdam, is het Nederlands Olympisch elftal als volgt samengesteld: Doel: Kraak (Stormvogels). Achter: Odenthal (Haarlem) en Alberts (Vitesse). Midden: Wiertz (DWS), Ter louw (Sparta) en Biesbrouck (RCH), aanvoerder. Voor: v. d. Kuil (VSV), Ben- naars (Dosko), Van Melis (Eind hoven), Mommers (Willem II) en Clavan (ADO). Reserves: Landman (Sparta), De Jong (ADO), Van Schijndel (SVV), Hendriks (Vitesse) en v. d. Tuijn (Hermes DVS). De ploeg van Rapid speelt in de volgende opstelling: Doel: Zeman. Achter: Merkel en Happel. Midden: Kaffka, Hanappi en Müller. Voor: Riegler, Gernhardt, Dienst, Probst en Golobic. „De Luchtbode", Zuidzande. Prijsvlucht uit Arras. Snel heid eerste duif 1154 meter. Jonge duiven. 1 J. van Haneghem; 2 J. Rie mens; 3 en 8 J. van de Wege; 4 C. Pladdet; 5 A. Wage; 6 G. (Bokelaar; 7 C. Verplanke; 9 P. de Mcij10 J. Duininck. Het jaarlijkse uitstapje, dat 31 leden van de afdeling Mid- woud van de bond van platte landsvrouwen naar de Hoge Veluwe zouden maken, heeft in de buurt van Nieuwersluis een ontijdig einde gevonden, toen de autobus, die het gezelschap vervoerde, van de weg gleed en in een modderige sloot terecht kwam. Een dame brak haar pols en 5 anderen liepen lichte kwetsuren op. De autobus reed in een kalm gangetje op de hoofdweg Am sterdamUtrecht, die door de regenval enigszins glad was ge worden. In de gemeente Nieu wersluis raakten de rechterwie- len in de berm, die blijkbaar te zacht was om dit gewicht te dragen, want het voertuig be gon plotseling over te hellen, kantelde en viel in de modde rige sloot langs de weg. Onmid dellijk schoten van alle zijden onwonenden toe om de dames uit haar benarde positie te hel pen. Via een openstaand raam konden allen de bus verlaten. De meesten waren ontoonbaar geworden door de modder, die door de ramen naar binnen was gekomen, maar dank zij de me dewerking van de bewoners der villa's in de buurt, die hun bad kamers ter beschikking stelden, konden de dames, die uiteraard zeer geschrokken waren, op hun verhaal komen en zich van de modder ontdoen. Toevallig was de burgemeester van Midwoud, wiens echtgenote ook in de bus zat, met zijn wagen langs gekomen. Hij zorgde er voor, dat de dames een maaltijd kre gen en hij bestelde tevens een bus om het gezelschap in Nieu wersluis op te halen en naar Midwoud terug te brengen, want het uitstapje ging hierna na tuurlijk niet door. In een zestal plaatsen in Japan is het tot botsingen tussen linkse betogers en de politie gekomen. Te Osaka dreef de politie een groep van 500 demonstranten met behulp van traangas uiteen. De ongeregeldheden volgden op een bijeenkomst van linksge- oriënteerden, waarop Japanners, die onlangs uit Rusland en com munistisch China zijn terugge keerd, van hun ervaringen ver telden. 34 politiemannen werden gewond; 19 personen werden aangehouden. Te Kawasaki nabij Yokohama liep een politieagent ernstige brandwonden op tengevolge van een brandbom, die in zijn wacht huisje werd geworpen. Soortge lijke aanslagen werden ook in an dere steden gepleegd. Ook wer den telefoonverbindingen van de politie vernield. Alle stedelijke en provinciale politietroepen zijn gealarmeerd met het oog op eventuele pogin gen van communistische zijde om een Koreaanse „vijfde colonne" op te richten. Er wonen ten minste 5.000 pro-communistische Koreanen in Japan, die het land als vluchtelingen uit Noord- Korea zijn binnengekomen. De Japanse politie heeft mee gedeeld, dat de communisten van plan zijn een gewapende opstand te beginnen. Zij acht de commu nistische partij hiervoor echter niet sterk genoeg, maar ver wacht dat de communisten de herdenking van het dertigjarig bestaan van hun partij op 15 Juli zullen aangrijpen voor een groot scheepse actie. Op bijgaande tekening vindt u de beginselen van het haakwerk afgebeeld. U gelieve nu voor een haakpen te zorgen en een kluwen wol, zijde of katoen. Voor beginnelingen in het haken is zijde echter niet aan te bevelen, daar dit vrij lastig is te verwer ken. Hiervoor is wol of katoen beter geschikt. Het nummer van de haakpen hangt af van de dikte van de wol of katoen, waarmede u van plan bent te gaan werken, dus een grove pen voor dikke wol of katoen en een fijne pen voor dunne haakgarens en dunne wol. HOE MOET IK BEGINNEN? Bij het haken begint u als bij het breien, n.l. met een lus te ma ken. U houdt de lus in de lin kerhand, zoals dat te zien is op voorbeeld A. U steekt dan de haakpen door de lus, haalt de draad op met de haak (zie voor beeld B), trekt deze door de lus en de eerste „kettingsteek" is gemaakt. U maakt een aantal (circa 10) van deze gewone ket tingsteken (zie voorbeeld C). Nu gaan we een „halve vaste" maken en dit verkrijgen we door de pen dóór één lusje van de ket tingsteek te steken, dus hebben we 2 lusjes op de pen zitten. U slaat nu de draad om de haaknaald, trekt deze door de lussen, die zich op de pen be vinden (zie voorbeeld D). Vervolgens de ,,hele vaste". Hiervoor gaan we op dezelfde manier te werk als bij voorbeeld D, maar nu trekt u de draad door de lus van de kettingsteek, haalt nogmaals de draad op de pen en trekt deze door de 2 lussen, die nu op de pen zitten (zie voor beeld E). HET STOKJE. Nu kunnen we al overgaan tot het maken van „een stokje" (zie voorbeeld F). U begint met de j volgende kettingsteek en maakt draad om de haakpen heen te «het volgende dubbele stokje. U werkt 't rijtje kettingsteken vol. haakpen slaan. U steekt in de op 3 na laatste kettingsteek, haalt de draad, trekt deze door de lus van de kettingsteek, haalt nogmaals de draad, trekt deze door twee lussen, haalt nogmaals de draad en trekt deze door de laatste twee lussen. Dan slaat u de draad weer om de naald en steekt in de volgende kettingsteek. U herhaalt thans dezelfde hande ling. Het rijtje kettingsteken werkt u af. Dan kunnen we ook een dubbel stokje maken. Ook hiervoor hebt u een aantal kettingsteken te maken. U slaat thans de draad 2 maal op de haaknaald, steekt in op de 4 na de laatste ketting steek, haalt de draad en trekt deze door de steek. U hebt thans 4 lussen op de naald. U haalt de draad, trekt deze door 2 lussen. U slaat nu weer de draad 2 maal om de haaknaald, steekt in de DRIEDELIG STOKJE. U hebt hiervoor weer een aan tal kettingsteken gemaakt. U slaat thans de draad 3 maal om de haaknaald, steekt in de op 5 de laatste kettingsteek, haalt de draad en trekt deze door de steek. U hebt thans 5 lussen op de naald. U haalt de draad, trekt deze door 2 lussen, haalt weer de draad en trekt deze door de vol gende 2 lussen, haalt nogmaals de draad en trekt deze door de volgende 2 lussen, haalt weer de draad, trekt deze door de laatste 2 lussen. Hierdoor hebt u dus een rand met brede stokjes gekregen. (Zie de beelden G, H, I.) Men kan nu zelf met dit een voudige haakwerk variaties ma ken. Wij beginnen weer zomerse allures te krijgen. De tijd van het jaar is er naar en ook de zon wil wel een beetje meewerken. De natuurbaden en het strand lokken ons weer aan en er zijn er ongetwijfeld reeds velen, die al een duik in het koele nat ge waagd hebben. Natuurlijk hopen wij binnen kort nog meer van dit fijns te kunnen genieten, hoewel het be ruchte Hollandse klimaat wel eens roet in het eten gooit. Toch maken wij onze plannen voor weekend en vacantie al klaar. Hierbij neemt het zonnebad wel een voorname plaats in, want wie wil er niet met zo'n mooi bruin huidje rondlopen en met zo'n gezonde teint na enige tijd de zomer beëindigen. Het staat nu eenmaal charmant en Het Amerikaanse ministerie van landbouw heeft de invoer controle afgeschaft op Zwitserse, gruyère-, bewerkte roquefort- en verscheidene soorten Italiaanse kaas. De invoerquota voor blue mold, Edammer en Goudse kaas wer den vergroot tot in totaal 6 mil- lioen pounds per jaar. Dit is een toeneming der quota met 1,3 mil- lioen pounds. Het ministerie maakte bekend, dat het deze quota vergroot had in verband met de nieuwe ver zachting der bepalingen omtrent vetten en oliën in de-wet op de defensieproductie, welke deze week door president Truman is ondertekend. Het quotum voor kaas van het Italiaanse type in „original loa ves" werd voor 1952/53 vastge steld op 20 millioen pounds. De individuële machtigingen voor invoer van kaas worden vastgesteld door het land van oorsprong. De invoervergunnin gen voor kaas en caseïne zullen zo snel mogelijk worden ver strekt aan de individuële impor teurs, die over het algemeen on geveer Vb van hun jaarlijkse quotum zullen mogen invoeren in de eerste 4 maanden van de periode 1952/53. Krachtens de wet was de mi nister van landbouw gemachtigd de invoer van goederen met 15 pCt. te verhogen. Het departe ment verklaarde, dat de invoer van de kaassoorten, waarop toe zicht zal blijven worden uitge oefend. in de periode van 1 Juli 1952 tot 30 Juni 1953 beperkt zal worden tot de hoeveelheid, die werd ingevoerd in het kalender jaar 1950. In het gebied van Dort mund hebben zich ruim 80 ge vallen van kinderverlamming voorgedaan. Vier personen, on der wie een kind, zijn aan de ziekte bezweken. Functionaris sen van de gezondheidsdienst vrezen, dat de ziekte zich zal verspreiden doordat er in water gebaad wordt, dat niet door de autoriteiten is goedgekeurd. sportief en wat willen wij meer? Het is alken zo ongelukkig, dat niet iedere huid er zich voor leent. Er zijn velen, die een of twee maal in de zon behoeven te zitten en dan nog niet eens zo lang, om al een aardig bruin kleurtje te krijgen. Zij zijn de begenadigden. Anderen daaren tegen hebben meer moeite met het verwerven van de zo b;geer- de bruine kleur. De „branders" Er zijn er, die bijna helemaal geen pigment bezitten en na een zonnebad varf uren slechts het resultaat oogsten van een ver brande huid, die veel onaange naamheden mét zich brengt. Dit zijn de ongelukkigen, die zich nooit op een Sportief bruin vel letje kunnen beroemen. Zij die nen veel aandacht aan hun huid te besteden en ervoor te zorgen, dat wanneer zij geruime tijd in de zon verkeren, de huid door een goede crème behoorlijk be schermd is, want anders heeft het verblijf in de zon voor hen zeer onaangename gevolgen. Er is een andere categorie, die op den duur wel bruin wordt, maar niet zo vlug. Zij moeten ge duld oefenen. Zij zullen het van een kort maar regelmatig terug kerend verblijf in de zon moeten hebben. Iedere dag een poosje in de zon is voor hen het recept en na verloop van enige tijd zul len ook zij met een donkere teint kunnen pronken. Willen zij het proces overhaasten, dan zullen zij dezelfde gevolgen te verwer ken krijgen als de groep, die geen pigment hebben. Verbran ding, pijn en vervelling zullen hun deel zijn en zij moeten weer van voren af beginnen. En de sproeten Dan hebben wij ook nog de groep der sproeten. Bij deze mensen gaan zich kleine pig mentophopingen onder de huid donker kleuren. Citroensap of karnemelk wil die plekken wel iets lichter maken, maar afdoen de helpt hier niets. Zij zullen zoveel mogelijk uit de zon moe ten blijven en gebruik moeten maken van een goede crème. De beste uren om te zonnebaden zijn tussen 9 uur en 11 uur 's mor gens en na 4 uur 's middags. In deze uren heeft de zon niet haar frootste kracht en is de kans op erbranding het kleinst. Hoe aanlokkelijk een bruin huidje ook mag zijn, gebruik vooral uw verstand. Uw huid is een van de teerste en belangrijk ste delen van uw lichaam. Stel die niet terwille van uw ijdelheid bloot aan grote gevaren. U zou werkelijk niet de eerste zijn, die zich door het zonnetje zodanig liet stoven, dat er een ernstige graad van verbranding het ge volg van was, die de betrokken persoon dagen lang in bed hield met hoge koortsen en ondraag lijke pijnen. Het zonnebad kan goed voor uw lichaam en uw gezondheid zijn, mits het met verstand wordt toegepast. Ook hier schaadt iedere vorm van overdrijving. Beter na enkele weken een bruin huidje en een stuk gezondheid opgedaan dan gepoogd dit alles in één dag te winnen, want u zou tot uw schade en schande moeten ondervinden, dat dit niet gaat. Zoekt de zon op en veel succes met uw bruine huidje L AXEL. Huwelijks-aangiften: 26 Juni. Gerrit J. Buter, 28 j. jm. (won. te Terneuzen) en Sara J. Kempe, 25 j. jd. Huwelijks-voltr.: 5 Juni. Fran cois Wolfert, 24 j. jm. en Jacomi- na Moerland, 25 j. jd. 10 Juni. Gaston J. M. de Moor, 22 j. jm. (won. te Zaamslag) en Maria M. I. Kerckhaert, 22 j. jd.; Ludwig Vatteroth, 21 j. jm. (won. te Mid delburg) en Louise F. Diephuis, 33 j. gesch. 19 Juni. Andréas J. S. Raes, 25 j. jm. (won. te Koe wacht) en Martha M. Mattens, 23 j. jd. 24 Juni. Gaston A. M. Yse- baert, 31 j. jm. en Elza C. E. Tie- leman, 28 j. jd. Geboorten: 1 Juni. Maria Adria- na, d. van Jozias A. Haak en Eli- T. te de 100-jarige en haar verwanten zorgvuldig wordt bewaard, had deze als voorvader gehad de vaandrig bij de Leidse schutte rij Willem Comelis van Leeu wen. Als liefhebberij hield deze vaandrig enkele duiven en hij was hieraan zo verknocht, dat hij ze tijdens de hongersnood niet wilde slachten, doch ze ter beschikking van het stadsbe stuur stelde. Dit bestuur heeft kans gezien de duiven naar prins Willem van Oranje te transporteren en zo is het ge beurd, dat Van Leeuwens dui ven aan de hongerende bevol king het bericht van het nade rend ontzet hebben gemeld. De naam Van Duivenbode werd daarom als ere-titel bij die van Van Leeuwen gevoegd en het wapenschild, waarvan een afbeelding ten huize van de 100-jarige aan de wand hangt, heeft als randschrift: „Door Godt gericht hebben de duyven de brieven binnen Leyden ge- brocht'1. Het zilveren wapen- schilt, waarmede Van Leeuwen werd vereerd, komt thans nog gebeiteld voor in de gevel van zijn huis op het Rapenburg te Leiden. Vrijdag vierde mevr. wed. van der HekVan Buren Schoonhoven haar 100ste ge boortedag. Hoewel haar geest vermogens de laatste jaren zijn achteruit gegaan en het vrouw tje bijna geheel doof is, mag zij zich overigens in een vrij goede gezondheid verheugen. Op^2 November 1888 trad de nu 100-jarige te Bergambacht in het huwelijk met de weduwnaar Dirk van der Hek uit Schoon hoven, die toen 4 kinderen had. Zijn echtgenote schonk hem daar nog 3 kinderen bij, waar van er reeds 2 jong stierven. Hoewel wed. Van der Hek uit haar lange leven thans niet veel meer kan vertellen, weet haar dochter, mevr. De Pater Van der Hek, bij wie zij sinds 1925 inwonende is, uit de fami lierelaties van haar moeder iets merkwaardigs te vertéllen. De moeder van de nu 100-jarige Teuntje van Buren was n.l. een dochter van de Bergambachtse predikant Van Leeuwen van Duivenbode, wiens naam aan Leidens ontzet haar ontstaan dankte. Blijkens een in 1910 uitgege ven geslachtsregister, dat door 66. Er is geen keuze! Haastig geeft de Noorman hun gids een teken dat hij hen voor moet gaan, en terwijl het gehuil van Scorr's wolven zwak ker wordt in de verte, dalen zij snel af naar de met nevels over dekte vlakte. De bodem is dras sig. Zo nu en dan duikt uit de mist een ruw gehakt stenen beeld van de Beer op, doch deze tekenen van Scorr's macht zijn verweerd en overwoe kerd. Scheefgezakt in de weke grond lijken zij machteloos. Eric werpt een snel le blik op de laatste. De stenen kop staart hen dreigend na als zij een smal pad bereiken, dat de slaaf hen wijst. En dan om hult de dodelijke stilte van het moeras hen aan alle zijden; en het trage rondwervelen der nevels is de enige beweging. „Weet ge zeker dat dit pad naar Uw vrienden van het Verbond der Dolken leidt," vraagt de Noorman zacht aan hun gids. De man knikt. „Ja, heer! Doch het is een moei lijk en gevaarlijk pad. Pas op dat ge geen pas terzijde van de weg doet. Dit moeras is verraderlijk..." Orm de roerganger gromt kwaad aardig. „Verraderlijk! Dit oord is een broedplaats van bo^e water geesten", verklaart hij, schichtig om zich heen kijkend. „Let op mijn woorden. Zo dade lijk komt een zeskoppige hagedis te voorschijn en sleept ons mee naar zijn hol op de bodem van dit moeras. Niets dan narigheid en ellende! We hadden op zee moe ten blijven. Dit is een onbehoor lijke plaats om dood te gaan. Er gaat iets gebeuren. Ik voel het in mijn oude botten „Stil!" siste de Noorman hem plotseling toe. Scherp luisterend heft hij het hoofd. Want een ogen blik heeft hij het gevoel gehad, dat hij een stem hoort; een zacht, ge heimzinnig geroep, dat van heel ver uit het met nevels overdekte moeras komt aanwaaien zabeth Hamelink. 3 Juni. Marti- nus, z. van Willem J. van Doese laar en Hermana Hoogendoorn. 6 Juni. Jan, z. van Adriaan van Dixhoom en Catharina van Lan- gevelde. 8 Juni. Leintje Martha, d. van Cornelis A. Tissirik en Maria P. de Lavoir. 9 Juni. Levi- na Jacomina, d. van Marinus A. van der Have en Adriana Diele- man. 10 Juni. Wilhelmus Alphon- sus Johannes Maria, z. van Ber- nardus W. Brugman en Louisa M, de Groene. 13 Juni. Joris, z. van Hermanus de Keizer en Le- vina Bareman. 14 Juni. Jan Abraham, z. van Adriaan Schuit- vlot en Jozina M. Oppeneer. 17 Juni. Catharina Adriana, d. van Cornelis W. Klaassen en Katha- rina Maat; Geertruida Grietje, d. van Lambertus J. Schrooten en Geertruida A. Foppen. 22 Juni. Maria, d. van Adriaan Bakker en Sara A. J. Dieleman. 28 Juni. Peter Eduard, z. van Willem J- van Leeuwen en Louise M. van Beekum. Overlijden; 3 Juni. Jan van de Wege, 85 j., wedn. van Barbara de Pooter. 8 Juni. Jacoba P. van de Velde, 88 j„ wed. van Hendrik Scheele. 10 Juni. Antonius B. van Maale, 73 j„ echtg. van Maria T. de Maertelaere. 18 Juni. Johan nes de Visser, 80 j., echtg. van Jacomina C. van de Voorde. 24 Juni. Jan Fanoij, 51 j„ echtg. van Leuntje Boone. KOEWACHT. Huwelijks-voltrekkingen: Walthere Seghers, 22 j. en An na Goris, 23 j. Geboorten: Ronald, z. van F. van WaesVan Rumste; Wilhel- mina, d. van M. Meerman Evertse; Marcel, z- van M. van HoveVerbraecken; Fonny, z. van M. DepoorterDe Schepper; Christiana, d. van A. de Block Kips; Tilly, d. van A. Goossens De Paepe. OVERSLAG. Geboorten: Jozef, z. van R. KindtMartens. ZAAMSLAG. Huwelijks-aangiften: 3 Juni. Florus Cornelis van de Velde (van Axel), 21 j. en Dina Adriana de Meester, 21 j. 5 Juni. Jan Ja cobus Cornelissen, 28 j. en Su- zanna Pieternella Oppeneer (van Axel), 23 j. Huwelijksvoltrekkingen. 4 Juni. Jacobus Johannes Verstraten (van Kortgene), 30 j. en Jacoba Pie ternella Martha Wissel, 27 j. 12 Juni. Hendrik Adriaan van Over- dulve, 27 j. en Catharina Corne lissen, 25 j. Johannes Deurlo (van Tholen), 24 j. en Helena Cornelissen, 23 j. Jan Pieter Goossen (van Axel), 32 j. en Helena Snap, 32 j. 19 Juni. Flo rus Cornelis van de Velde (van Axel), 21 j. en Dina Adriana de Meester, 21 j. Jan Jacobus Cor nelissen, oud 28 j. en Suzanna Pieternella Oppeneer (van Axel), 23 j. Geboorten: 8 Juni. Francois Dirk, z. van Dirk Dekker en Ma ria Elisabeth Jacoba van Hoeve. 12 Juni. Levinus Matthijs, z. van Cornelis Salomon de Putter en Jacoba Neeltje Mathijsse. 16 Juni. Levina Pleuntje, d. van Frederik Gijsbrecht van Tatenhove en Maria van de Wege. Overlijden: 18 Juni. Janna Cor nelia Wolfert, 40 j., echtg. van Antheunis Dekker. 4

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 7