ZUIVERING Staking in de staalindustrie geëindigd „Prinses Beatrix LEGER0PB0UW Het Europesche Leger Minister Staf over Oirschot van atmosfeer Het motorschip Een bewogen geschiedenis EEN GOEDE ondanks tekort aan materiaal Italië protesteert bij Joego-Slavië Nederlands-Belgische LEGEROEFENINGEN De vermiste „STRAT0CRU1SER" Massale werkloosheid m TEXTIELINDUSTRIE De marineklok voor Amerika Sigarettensmokkel Parafering van het verdrag DE AANSLAG OP KONING FAROEK Verenigde Staten Ambassadeur Chapin over de Koninklijke reis VEERS VER WACHTïN G - weinig bewolking. Overwegend HOOGWATER ZON- en MAAN STANDEN. op onder op onder Mei. 2 5.09 20.07 11.37 2.38 3 5.07 20.08 12.50 2.53 5 5.03 20.12 15.15 3.15 6 5.01 20.13 16.30 3.26 Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noords traat5557 Terneuzen Telefoon 2510 N& 5 uur 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5.20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct Verschijnt dagelijks ZATERDAG 3 MEI 1952. 7e Jaargang No. 2026. Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 oent; iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur Advertentieprijs: per mm 12 ct; minimum per advertentie 1,80. Aau de opening van de bijeen komst te Lissabon van de Noord- Atlantische raad ging een perio de van een week of twee vooraf, waarin de waarnemers in Londen met aandacht de berichten volg den, die uit Parijs en Ronn bin nenkwamen en zich afvroegen of per slot van rekening Engeland en niet Frankrijk of Duitsland niet de voornaamste verdedi ger was van de Europese Defen sie Gemeenschap. Want het scheen, dat elk nieuw bericht uit de Franse en Westduitse hoofd steden nieuwe gaten sloeg in het worden overtroffen, 5e de natio-met zich meebrengt. Dit is de nale eenheden in het Europesehouding van de Britse na-oorlog- li, uil- unefftvnnrron rroutPDCt HP leger zo klein mogelijk moeten zijn en 6e er een nieuwe poging gedaan moet worden om Enge land er bij te betrekken. Het is een formidabele lijst. Faure heeft werkelijk tot de laat ste minuut gevochten om zijn re gering tegen de vloed van eisen voor veiligheidsgaranties, waar se regeringen geweest sedert de behoefte aan verdediging tegen eventuele agressie voor het eerst gevoeld werd, en dit is de hou ding, waar alle verantwoordelijke leden van het volk het uit den aard der zaak me eens zijn. De ontdekking, dat kwestie van deelneming aan de Westerse VÜUr VcLliguciUdgaiaitucs! mee de Franse partijen en in het defensie aanleiding zou kunnen bijzonder de socialisten hem over- geven tot ellenlange onderhan- stelpten, in, staande te houden. Maar hij heeft het overleefd. TELEURSTELLING. zienswijzen, die in de loop ym de ,on»o^ wa. ltó voor de delingen over de kleinste détails van de organisatie en dat, zowel in Parijs als in Bonn, zekere ex tremistische groepen deze onder, handelingen zo ver konden drij ven, dat ze zelfs dreigden om de zienswijzen, aie m ae mop van ue -- debater! te Bonn en Parijs tot'gfwone man in Engeland moei. in de grond Frans-Duitse ontwerpujtine kwamen, de waarnemers lijk te begrijpen was. zij, voor eeu Europees leger. een Onplezierige schok bezorg- die meer volledig in^hcht war en den Wij zijn gewend geraakt aan door hun bekendheid met de het idee van de Westerse defen- Franse-Duitse spanningen inzake sie als een practische taak een alle kwesties betreffende respec- kwestie van het leveren van men- tieve gewapende troepen, waren sen en vuurwapens en van orga- hierover verbaasd nisatie, en het zich getroosten I Maar het wordt duidelijk en van opofferingen, welke dit alles dat kan ook niet anders dat Maar het ergste is niet ge beurd. De vergadering verliep be trekkelijk rustig althans ver geleken met het vuurwerk, dat in Parijs en Bonn werd vertoond. En als wij nu terugkijken op de ze bijeenkomsten, schijnt het maar heel goed te zijn geweest, dat de Franse en Duitse regerin gen al hun twijfel over militaire samenwerking grondig hebben gelucht voor de cenferentie te Lissabon. Dit stelde de ministers van Bui tenlandse Zaken van Engeland, Frankrijk en de Ver. Staten in staat verder naar de Atlantische Raad te gaan met althans eniger mate de zekerheid, dat hun voor stellen inzake een samengaan van de E.D.C. en de NATO niet door de Franse en Duitse rege ringen verworpen zouden wor den, Maar deze regeringen von den het geen van beiden aange naam, dat zij reeds vóór de bij eenkomsten te Londen en Lissa bon met hun eigen parlementaire tegenstanders over de te voeren buitenlandse politiek moesten de. batteren en zo het risico liepen dat hun ministers van Buiten landse Zaken deze bijeenkomsten aan handen en voeten gebonden zouden moeten bijwonen, ZES EISEN! En inderdaad kan Schuman zich nu niet precies vrij voelen om te doen zoals hij wenst. De voorwaarden van de resolutie, op 19 Februari door de Franse as- semblée goedgekeurd, hebben hem zeer strikte beperkingen op gelegd met hun vasthouden aan de eisen, dat le er geen Duitse contingenten gerecruteerd mogen worden vóórdat het verdrag voor een Europese defensieve gemeen- schap getekend is, 2e Duitsland geen volwaardig lid van de NA TO mag worden, 3e het EDC-ver- drag door de Britse en Ameri kaanse regeringen moet worden gewaarborgd, 4e het aantal Fran se strijdkrachten in de EDC niet door die van enig ander lid mag zowel in Frankrijk als in Duits land de mensen van goede wil en ruime internationale ervaring de verwarrende uitwerking be seffen, welke hun debatten op 't Britse en Amerikaanse volk moeten hebben. En dit feit mag er het zijne toe bijdragen om de kalmte na de storm te laten voortduren. Het kan er toe bij dragen, dat de hoop bevestigd wordt, dat, nu de opgekropte hartstochten, die aan alle kwes ties over de militaire betrekkin gen tussen Frankrijk en Duits land ten grondslag liggen, op zo'n opzienbarende wijze tot een uitbarsting zijn gekomen, de vol keren zowel als de regeringen van beide landen zich in de juis te gemoedstoestand bevinden om tot wat minister Eden onlangs, noemde „een werkelijk histori sche beslissing" te komen. Want zo mag men een duurza me overeenkomst tot samenwer king tussen de Franse en Duitse gewapende macht ongetwijfeld noemen. De Egyptische legatie te Den Haag is gemachtigd het bericht van een correspondent van de Amerikaanse National Broadcas ting Cy., volgens hetwelk in Fe bruari of Maart van dit jaar een aanslag op koning Faroek zou zijn gepleegd, formeel te demen teren. De zomerdienstregeling van de diensten in de geallieerde oor- Nederlandse spoorwegen gaat op logvoering te verrichten, de eer- 18 Mei in. Voor hen, die naar Engeland gaan of er vandaan komen, gaat de reis weer wat vlugger dank zij de opruiming van een mijnenveld. Deze reizigers krijgen het wel wat gemakkelijker dan die an dere Engelandvaarders, die in de bezettingstijd de overkant tracht ten te bereiken. De dienst wordt mede onderhouden door een schip het m.s. „Prinses Bea trix" van de maatschappij „Zee land" dat een bewogen ge schiedenis in de oorlogsjaren achter zich heeft. Op Maandag 3 Juli 1939 heeft de „Prinses Beatrix" haar eerste reis in de dienst Vlissingen—Har- wich gemaakt. Slechts geduren de twee maanden heeft dit mo derne schip op Engeland geva ren. Het uitbreken van de oor log maakte al spoedig een eind aan zijn werkzaamheid als zo danig: 2 Sept. 1939 werd de laat ste reis gemaakt en daags daar na werd de „Prinses Beatrix" in de binnenhaven van Vlissingen opgelegd. Na de overval op ons land is het schip op 11 Mei 1940 naar Engeland gebracht om zijn Tegen het einde van dit Jaar rallen de strijdkrachten te velde drie goed geoefende divisies die indien nodig in 24 uur op de been hunnen brengen. Deze Nederlandse bijdrage aan de Nato-verdediging vormt een onderdeel van de z.g. „Northern Army" onder commando van ge neraal Sir John Harding, de op perbevelhebber van de B.A.O.R. British army of the Rhine). Ir C. Staf, minister van Oor log en Marine, verklaarde giste ren dat de samenwerking van on- ze legerleiding met generaal Harding niets te wensen overlaat. De opbouw van de hierboven vermelde divisies verloopt niet aonder strubbelingen. Zo kort na het optreden in Indonesië, het aangaan van de Nato-verplichtin- gen en de Invoering van de diensttijd van twintig maanden is het niet te verwachten, aldus de minister, dat de personeelspo litiek van het legrr re°ds tot in alle details is geregeld. Daar naast biedt de materiaalvoorzie ning moeilijkheden. Ook dat achtte de minister begrijpelijk, gezien het feit, dat het Ameri kaanse programma voor wapen hulp aan de Nato-partners eerst het vorige jaar is vastgesteld. Minister Staf twijfelde geens zins aan de uiteindelijke komst van het Amerikaanse materieel. De wapens en uitrustingen ko men echter soms later dan voor zien was. Dat veroorzaakt ver schuivingen bij opleidingen. Van sommige wapens is geen vol doende hoeveelheid aanwezig, wat weer een harmonische op bouw in de weg staat. Parate troepen zijn daardoor nog uitge rust met materieel, dat voor de territoriale eenheden was be stemd. Het tekort aan materieel heeft er tenslotte toe geleid, dat ons land niet met 45.000 man, zo als eerst het plan was, doch met 30.000 man bij de intergeallieerde herfstmanoeuvres in West-Duits- land vertegenwoordigd zal zijn, en dat er dit jaar minder herha lingsoefeningen worden gehou den. Deze beslissingen dragen, aldus minister Staf, de volledige goedkeuring van de Shape. Er is op het ogenblik In ons land wel meer Amerikaans materieel dan hetgeen de groep van 30.000 no dig heeft, maar niet voldoende om nog een divisie geheel vol gens de Amerikaanse organisa tie uit te rusten. Eén van de voornaamste struikelblokken is het tekort aan verbindingsmate- rieel. Radio-uitrustingen e.d., die behoren bij de Amerikaanse or ganisatie. kunnen niet in ons land worden ve-vaardigd. Ander verbindingsmaterieel is bij Phi lips in aanmaak. ste maanden onder Nederlandse vlag, daarna onder de Britse ma- rinevlag. Het zou 13 April 1946 worden, vóór de „Prinses Bea trix" weer door de maatschappij „Zeeland" kon worden overgeno men. Het schip, dat enige jaren de wereldzeeën had bevaren, ging toen in reparatie bij de maatschappij „De Schelde" en kwam in Mei 1948 in de dagelijk se dienst Hoek van Holland— Harwicnt. Tussen 11 Mei 1940 en 13 April 1946 is er heel wat gebeurd. In Juni 1940 heeft het schip nog met zijn oorspronkelijke Neder landse bemanning verscheidene tochten gemaakt naar Frankrijk om mede te heipen aan de eva cuatie der geallieerde troepen uit Brest en Le Havre. Eind Augustus werd de „Prin ses Beatrix" te Belfast ter be schikking van de Britse marine gesteld en toen werd een aan vang gemaakt met de verbou wing tot oorlogsvaartuig. Van 28 October 1940 tot 13 April 1946 heeft het in dienst van de Britse admiraliteit gevaren onder de naam „Princess Bea trix". Nadat in Februari 1941 een proefvaart was gemaakt, werd in Maart deelgenomen aan de raid op de Lofoten, waarbij een kleine 20.000 ton vijandelijke scheepsruimte in de grond werd geboord. Een aantal fabrieken in Stamsund, Henningsvaer, Svolvaer en Brettenis, zomede tanks met een gezamenlijke in houd van 800.000 gallons olie werden verwoest en 225 vijanden werden gevangen genomen. In April 1942 volgde de raid op Bayonne en op 19 Augustus aan die op Dieppe. Nog hetzelfde jaar, op 8 November, maakte het schip deel uit van de vloot, die de landing in Noord-Afrika ten W. van Oran uitvoerde. Een maand lang is men met troepen' vervoer langs de Noordkust van Afrika bezig geweest naar voor uitgeschoven of nog te verove ren posten. In 1943 was de „Princess Bea trix" weer van de partij bij de landingen op Sicilië en de Ita liaanse kust en in Augustus 1944 bij de landing op de kust van Z.- Frankrijk. In December 1944 ging de „Princess Beatrix" terug naar Schotland. In twee jaren had het schip 42.755 mijlen afgelegd; 26.142 geallieerde soldaten zo mede gevangenen van allerlei nationaliteit vervoerd, deelgeno men aan acht landingsacties en al die tijd geen verlies geleden. Vijfmaal werd aan de „Princess Beatrix" het „distinguished ser vice cross" verleend en het schip is zestien maal bij dagorder vermeld. Na zijn bijdrage aan de geal lieerde oorlogvoering te hebben gegeven, werd het schip in Schotland in gereedheid gebracht voor arbeid in Oost-Azië. Van April 1945 tot Maart 1946 werd deelgenomen aan de evacuatie van Java en werden vele Neder landers naar Singapore overge bracht Zoals gezegd werd de „Prinses Beatrix" op 13 April 1946 weer overgenomen door de maat schappij „Zeeland" en kwam het schip weer onder Nederlandse vlag. Murray, de leider van de ar beiders in de Amerikaanse staal industrie, heeft Vrijdag bevel gegeven de staking te beëindigen. De staking begon Dinsdag, toen president Trumans opvordering van de industrie onwettig werd verklaard. t> Murray beval de 650.000 sta- kenden zo spoedig mogelijk weer aan het werk te gaan. Hij nam deze maatregel op verzoek van Truman. Inmiddels hebben de advocaten van de staalniaat- schappijen zich tot het opperge- rechtshof gericht met het ver zoek, het in beslag nemen van de staalindustrie door Truman on wettig te verklaren. Men ver wacht, dat de advocaten van de regering daarentegen het opper- gerechtshof zullen verzoeken de or.wettigverklaring door de fede rale rechter Pine te verwerpen. Murray heeft de uitnodiging van Truman, Zaterdag naar het Witte Huis te komen om te trachten het geschil te regelen, aanvaard. Volgens nadere berichten heeft de regering inderdaad het hoog gerechtshof verzocht de uitspraak van rechter Pine ongedaan te maken. Er is aangedrongen op een spoedige beslissing in ver band met de nationale veilig heid, de belangen van de Navo en de strijd in Korea. Ingeval het hooggerechtshof ongunstig be- sohikt op het verzoek der rege ring, blijft toch de uitspraak van het hof van beroep, waarin het vonnis van rcehter Pine wordt opgeschort, van kracht, totdat dit college eventueel een andere uit spraak doet. In het grote staalcentrum Pitts burgh verzamelden de arbeiders zich buiten de fabrieken om via luidsprekers de mededeling te horen, dat de staking was geëin digd. Het merendeel toonde zich ingenomen, met het bericht. De Duitse vrachtrijder J. Tau- sendteufel is Vrijdag te Münehen tot acht maanden gevangenis straf, duizend mark boete en 105.000 mark vergoeding veroor deeld wegens medeplichtigheid bij het smokkelen in 1949 en 1950 van ongeveer veertig millioen Amerikaanse sigaretten uit Ne derland naar West-Duitsland. Te Rotterdam werden goederentrei nen volgeladen met deze sigaret ten, die bij de Nederlandse doua ne op normale wijze voor de ex port werden aangemeld. Bij de Duitse douane echter werden de sigaretten als voor doorvoer naar Oostenrijk bestemd aangegeven. Ook de koffie werd op deze wijze gesmokkeld. De belangrijkste le den van de smokkelbende zijn nog niet gegrepen. Naar het Italiaanse ministerie van Buitenlandse Zaken mede deelt, heeft Italië bij Joego-Sla vië een protest ingediend tegen beledigende uitlatingen over Ita liaanse militairen, welke de Joe- go-Slavische onder-minister ran Defensie generaal Gosjnjak op 29 April zou hebben gedaan. Ook voelde de Italiaanse regi ring zich gegriefd door het feit, dat de Joego-Slavische generaal, zij het in negatieve zin, over de mogelijkheid van een oorlog tus sen. beide landen had gesproken. Aangezien de gevraagde uitleg niet is gegeven, zo wordt verder in de mededeling gezegd, hebben de Italiaanse gezant en de leden van de legatie te Belgrado de militaire parade in de Joego- Slavische hoofdstad ter gelegen heid van de 1ste Mei niet bijge woond. Evenals het vorige jaar zullen ook dit jaar Nederlandse en Bel gische militaire eenheden geza menlijk oefenen. Deze oefeningen zullen deels in Nederland, deels in België worden gehouden. Bel gische parachutisten zullen er weer aan medewerken. De pogingen om dokters en reddingsploegen met parachutes neer te laten bij het in de ontoe gankelijke wildernis van Noord- Brazilië waargenomen vliegtuig wrak, dat naar men meent het met vijftig personen aan boord vermiste vliegtuig van de „Pan American Airways" is, zijn op gegeven. Het landingsterrein is te moeilijk en waarschijnlijk zal men nu trachten reddingploegen over zee en land naar het wrak te sturen, dat op een lage heuvel in de buurt van Carolina ligt. Volgens Reuter zou aanvanke- ropese leger waarschijnlijk 3 Mei lijk vandaag het verdrag voor 't gereed zou zijn ter voorlegging Europese leger te Parijs gepara- aan de zes betrokken regeringen, feerd worden, doch de parafering Schuman voegde daaraan echter is uitgesteld, omdat de deskundi- toe, dat de afgevaardigden dezer gen der zes landen (Frankrijk, landen daarna nog verscheidene West-Duitsland, Italië en de Be- weken zouden nodig hebben om nelux-landen) moeilijkheden on-|de ontbrekende artikelen op te dervinden by de voltooiing van stellen, het ontwerp. Een andere datum zou nog niet zijn vastgesteld. Volgens een woordvoerder van de Duitse regeringscommissaris voor de defensie, Blank, zal het verdrag in de volgende week, vermoedelijk Woensdag of Don- Amerlkaanse ambassad€Ur derdag, te Parys worden gepara- Dgn Raag Selden chapin, die koningin Juliana en prins Bern- De datum van 3 Mei werd ,jlard j^y hun reis door de Ver Maandag j.l. door de Franse mi- nister van Buitenlandse Zaken Schuman aan verslaggevers ge noemd. De minister deelde toen mee, dat een onvolledige tekst van het verdrag inzake het Eu- Zaterdag 10 Mei wordt in En schedé een vergadering vein tex tielarbeiders gehouden, waar het gevaar van massale werkloosheid in de textielindustrie zal worden besproken. Deze vergadering wordt georganiseerd door een commissie van voorbereiding, be staande uit 44 Enschedese tex tielarbeiders, leden van verschil lende vakorganisaties en werk zaam bij verschillende bedrijven. Slechte voeding, ondeugdeiyke behuizing en onvoldoende oefen- galegenheid, dat waren wel de voornaamste klachten van de eerste ploeg militairen, die in Maart en April j.L in Oirschot onder de wapenen is geweest. De minister van oorlog en ma rine, ir C. Staf, heeft naar een en ander een onderzoek doen in stellen. Hoewel dit onderzoek nog niet geheel is afgesloten, was de minister gisteren tijdens een informeel gesprek met pers vertegenwoordigers op zijn mi nisterie toch bereid over het ge beurde van gedachten te wis selen. Minister Staf gaf toe, dat zich in Oirschot door „onoplettend heid en onvoorziene omstandig heden" ongewenste situaties heb ben voorgedaan. De legerleiding had erop gerekend, dat de parate troepen, die in de wintermaan den in Oirschot waren gelegerd, vóór de komst van de voor her halingsoefeningen opgeroepen eenheden naar de nieuwe Ve- luwekampen zouden kunnen ver huizen. De kampen waren ech ter nog niet klaar. Daardoor krseg Oirschot een dubbele be zetting met alle onaangename gevolgen van dien. De keuken kon het werk niet aan, zodat de militairen laat hun koud-eten kregen. Klachten over „blauwe aardappelen" noemde minister Staf onredelijk. Iedere huisvrouw weet, dat de aardap pelen in Maart-April niet best meer zyn. Ondertussen is door een reorganisatie van de keuken het personeel is o.m. uitge. breid met burgerwerklieden voor een verbetering van de voe ding gezorgd. De dubbele bezetting had tot gevolg, dat er niet intensief kon worden geoefend. Het beschik bare materieel kon dan door de ene, dan door de andere groep worden gebruikt. Daar kwam nog by, dat de instructeurs niet vol doende op de cursisten waren ingesteld. De vrywillige winter- cursussen voor de officieren heb ben n.l. tot het verrassende resul taat geleid, dat de officieren, die in Oirschot opkwamen, ongeveer evenveel wisten als hun instruc teurs. Ook hierin is verandering gebracht. Overigens wees minis ter Staf erop dat men, als er over „tijd verlummelen" gespro ken wordt, vergeet dat de mili tairen veel meer tijd moeten be steden aan het onderhoud van hun materieel. Daarnaast mag menniet uit het oog verliezen, dat er in het leger in vredestijd altijd militairen rondlopen, die gezien hun functie, b.v. de zie kendragers, niet voortdurend be ziggehouden kunnen worden. De minister deelde voorts nog mede, dat de kampcommandant van Oirschot is vervangen. Deze ver vanging houdt gesn veroordeling in, zo zei hij. Er blijkt alleen uit, dat een ander officier meer ge schikt werd geacht om de orga nisatorische moeilijkheden op te lossen. „Oirschot is voor ons een goede les geweest", zo besloot de minister. DE VOSSENPLAAG IN NOORD-LIMBURG. Op de zandgronden van Noord- Limburg en Oost-Brabant zijn vossen gevaarlijke belagers van de kippen en Vierlingsbeek maakt daarop al geen uitzonde ring. Ondanks het feit, dat yverig jacht wordt gemaakt, kan Rei- naard zich goed handhaven. In Vierlingsbeek heeft men er nu iets anders op bedacht. Na- hard bij hun reis door de Ver enigde Staten heeft vergezeld, heeft zich Vrijdag aan boord van de „America" ingescheept voor de terugreis naar Nederland. „Ik ben bijzonder voldaan over de reactie in de Verenigde Staten op het bezoek van koningin Ju liana", zeide Chapin. „De Ameri kaanse pers heeft zeer gunstig op het bezoek van het Nederland se koninklijke paar gereageerd en ook het congres was, naar wat ik te Washington heb gehoord, zeer geestdriftig." Hij vervolgde: „Meer dan een millioen Amerikanen hebben de koningin kunnen zien. Ik ben van mening dat haar bezoek aan de Westkust een uitmuntend denk beeld is geweest, daar het de eer ste maal was dat een regerend vorst of vorstin dit gedeelte der Verenigde Staten heeft bezocht". Ook mevrouw Chapin is aan boord van de „America" scheep gegaan. medegedeeld door het K.N.MJ. te De Bilt, geldig van Zaterdag ochtend tot Zaterdagavond. WEINIG VERANDERING. nu iets anuei-s op ucuoim Droog weer en met uitzonde dat iager Fr. Bussers een drietal1 ring van het Z. van het land vrij matige N O. tot O. wind en onge veer dezelfde middag temperatu ren als gisteren. ZONDAG 4 MEI. exemplaren had geschoten wer den de gedode vossen op verschil lende plaatsen opgehangen als afschrikwekkend voorbeeld van de nog levende rovers. Op het marinevliegkamp Val kenburg en waarschijnlijk ook op ahdere marinebases is een circulaire binnengekomen van de commandant zeemacht Neder land, waarin de korporaals en manschappen werd verteld, dat twintig cent van hun soldij zou worden afgetrokken als een bij drage voor de marineklok, een van de klokken voor Amerika. Zij die hiertegen bezwaar had den, konden hun commandanten daarvan doen blijken. Gevraagd naar zijn mening over deze wijze van inzamelen, verklaarde minis ter Staf gisteren dat hij er zijn goedkeuring niet aan kon geven. De minister was niet op de hoog te van het bestaan van deze cir culaire. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 9.54 10 29 11.09 11.19 MAANDAG 5 MEI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 10.59 11.34 0.14 0.24 mm. 10.23 10.58 11.38 11.48 n.m. 11.17 11.52 12.32 12.42 ZON MAAN

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 1