Het Koninklijk Paar wacht een drukke reis De aanslag op Adenauer De besprekingen in Korea Demonstraties in Teheran Nog geen spoor van de dader Weinig optimisme over wapenstilstand ■m Geheimzinnige pakketten voor de bondskanselier ZATERDAG 29 MAART 1952. 7e Jaargang No. 1998. Volgens het officiële programma van het bezoek, dat koningin Juliana en prins Bernhard in April aan de Verenigde Staten zullen brengen, arriveren de hoge gasten op Woensdag 2 April op het vliegveld van Washington. Zij worden buiten de leden van het normale gevolg o.m. begeleid door onze minister van buitenlandse zaken, mr. D. U. Stikker. Als geschenk voor het Amerikaanse volk wordt tijdens het 14 dagen durende bezoek het carillon over gedragen, het vorstelijk en mild gebaar van het klokken-minnend Nederland. WAAROM KLOKKEN? zal te Mount Vernon een krans la£f Tuit! hefSTuhSs' wSneTon^enYervo^en^het Het bezoak van H M de Koningin aan Canada Prins Bernhard sprak voor de weraldomrot p WEERSVERWACHTING ZON- en MAAN STANDEN. HOOGWATER. Frankering bij Abonnement: Terneuzen. •Irectenr-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat55—57 Terneuzen Telefoon 2510 Na 5 uur 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ5,20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct. VRIJE Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 eent; iedere regel meer 15 cent. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum per advertentie 1,80. als een geschenk voor de Ver enigde Staten. Zijn producten als bloembollen, kaas of van onze scheepsbouw niet méér ty pisch Nederlands? Men behoeft slechts de aantal len carillons in de gehele wereld te kennen, om het antwoord te vernemen. Nederland bezit na melijk 65 carillons, België 46, maar alle andere landen ter we reld tezamen slechts42. Daa-en boven wordt het klok kenspel uitgestrooid over de hoofden van de gewone burgers en bereikt 't Nederlandse volk op deze wijze ook het eenvoudige volk der V. S. Dat het land van de „zingende Washington en vervolgens huis van deze ee-ste president van Amerika bezoeken. Daarna legt de koningin een krans op 't graf van de onbekende soldaat te Arlington. Om 11.45 zal het koninklijk paar zich naar het Capitool be geven, waar de koningin het congres zal toespreken. In 't Witte Huis wordt vervol gens geluncht, waa-na de konin gin zich zal begeven naar het nationaal bureau van het alge meen verbond van vrouwen verenigingen en vervolgens naar de „Army-Navy-countryclub", waar vooraanstaande personen wo"den voorgesteld. Donderdag zullen de minister van buitenlandse zaken Dean Eref'vannUw^den"eeSnkeSn Acheson_cn zijrt echtgenote een gaat voorzien, wordt in „the States steld. bijzonder op prijs ge- diner aanbieden. Vrijdag 4 April worden de leden van de Nederlandse ambassade 14 DAGENvoorgesteld en tevens zal het i koninklijk paar kennis maken President Traman zal iwvoiri met Nederlandse burgers van Washington en Baltimore. Vertegenwoordigers van de ontvangen. De begroeting wordt door alle radio- en televisiezen öérs in Amerika uitgezonden. I Als het koninklijk paar de ere wacht heeft geïnspecteerd, be geeft het zich naar het stadhuis. De koningin en president Tru man zullen In de eerste wagen rijden. Daarna volgen prins Brmhard, mevrouw Truman en Margaret Truman. 'Muziekkorpsen van de marine en politie spelen bij aankomst van de gasten voor het stadhuis, waarbij H. M. bloemen zal ont vangen van Edgar Morris, voor- zitter van het comité van ont vangst der burgerij. De voor zitter van de raad van commis sarissen van het district Colum bia zal vervolgens de sleutels van de stad aanbieden. Hierna gaat het gezelschap naar het Witte Huis. Het koninklijk paar r»l hier overnachten. Woensdagavond biedt president Truman een groot diner aan in het Ca'lton-hotel. Donderdag vertrekt het gezel schap om 9.45 van het Witte Huis voor een bezoek aan Mount Vernon en ('e nationale begraaf plaats Arlington. De koningin Amerikaanse pers bieden in het Statlerhotel een lunch aan. 's.Middags ontvangt de koningin een groep vrouwelijke journa listen. AANBIEDING CARILLON. De symbolische aanbieding van het carillon, het geschenk van het Nederlandse aan het Ameri kaanse volk, zal Vrijdagmiddag 4 April 's middags om kwart over drie plaats vinden op de kanse larij van de Nederlandse am bassade. Hierna bezoekt de koningin t Walther Reed- en Bethesda Na val Hospital. s Avonds geven de koningin en de prins een diner ter ere van president Truman en zijn echt genote. Zaterdag 5 April vertrekt het koninklijk paar om half tien per vliegtuig naar Philadelphia, waar de Indepedence Hall wo-dt bezocht en officieel gcreeepieerd in het stedelijk museum. Om twaalf uur vertrekt het koninklijk paar naar West-Point in de staat New-York. Prins Bernha-d brengt hier een offi cieel bezoek aan de militaire academie van de V. S. De ko ningin zal per auto verder gaan naar Kingston, waar zij om twee uur op het stadhuis wordt ont. vangen. Er worden bloemen aangeboden door Pamela Dijk stra en een aantal studenten zal worden voorgesteld. Na de begroeting zal de burge meester van Kingston de konin gin naar „Academy Green" be geleiden, waar H. M. een krans legt voor het standbeeld van Pete" Stuyvesant. H. M. bezoekt vervolgens de oude Nederlandse kerk en Hyde Park. Daar zal zij met prins Bernhard hij mevrouw Eleanor Roosevelt te gast zijn. Maandag bezoekt het konink- lijk paar de stad New-Yo-k. Om 10.10 arriveren zij voor de St. Ma-tin's Epicopal Church in Lenox Avenue, waar het Neder landse carrillon wordt bespeeld. Om half elf komen de hoge gas ten bij het Waldorf Astoria H"- tel aan voor een lueh met dr burgemeester. Tussen half vijf en half zeven ontvangt het ko ninklijk paa" Nederlandse bur- gers uit de stad. In de balzaal van het hotel biedt de stichting NederlandAmerika 's avonds een diner aan. BEZOEK AAN DE VER. NATIES. Dinsdag bezoekt het gezelschap de United Nations, waarna de koningin een diner zal aanbieden in de Columbia Universiteit ter ere van de Veiligheidsraad. Woensdag opvoering van „The King and I" in het theater. Don_ de dag bezoekt het gezelschap de waterpartijen in de Tennes see Valley-Authority. Het Paas weekend torengen de koningin en de prins door op Sea Island. Dinsdag 15 April wordt oen be zoek gebracht aan Detroit, waar de Fordfab'ieken en Grcen- field-Village worden bezocht. Na de lunch gaat men naar 't ontspanningscentrum Patton. Woensdag 16 April vliegt het koninklijk paar naar Grand-Ra- pids (Michigan), waar de konin gin o.m. 's middags oen krans legt op het graf van senator Van- denberg. Om drie uur vertrekt het gezelschap voor oen bezoek aan de plaats Holland in Michi gan, waar in het park tegenover het stadhuis uit Nederland af komstige kinderen zich zullen verzamelen. Donderdag 17 April gaat het De politie heeft Vrijdag te München een man gearresteerd die beantwoordde aan de be schrijving, welke de twee jon gens hebben gegeven van de man, die hun het voor bondskan selier dr. Adenauer bestemde pakket overhandigde. Het boek bevatte een helse machine. De man werd -door twaalf politiemannen gea"resteerd, toen hij in een bierhuis te München 'n glas bier dronk. De politie was door inwoners van München, die PCODUCT dachten dat de arrestant de ge zochte man zou kunnen zijn, ge waarschuwd. Het onderzoek wees uit, dat ce gearresteerde niet de dader kon zijn. Hij had aanvankelijk in dron kenschap verklaard, dat hij het bewuste pakket had verzonden. Toen hij weer nuchter was, deel de hij mee wie hij was. Hij had een uitstekend alibi voor de cag van de aanslag. Hij is dan ook op vrije voeten gesteld. De politie heeft meegedeeld, dat het onderzoek naar de da- der(s) zich tot in het buitenland uitstrekt. De commissie van on derzoek heeft van alle kanten te- lefonische mededelingen ontvan gen. Springstofdeskundigen van de politie zetten hun onderzoe kingen naar de samenstelling van de bom voort. De twee verslaggevers van Duitse bladen en een politieman, die op het ogenblik van de ont ploffing in de kelder van het po- opengemaakt, omdat men het gezelschap naar Ann Harbor, de Unive-siteit van Michigan, waar na het koninklijk paar per vlieg tuig vertrekt naar Californië, waar men ongeveer negen uur 's avonds aankomt. HET WITTE HUIS TIJDIG KLAAR. President Truman heeft zich zorgen gemaakt of zijn huis, waaraan men al enige jaren aan het restaureren is, tijdig voor 't hoge bezoek gereed zou zijn. Hij heeft persoonlijk op spoed bij het werk aangedrongen en het zal nu op tijd klaar zijn. Do verbou wing kostte meer dan 5 milliocn dollar. Op de pakketbom, die Donder- vond in bef hoofdbureau van politie te München ontplofte, scond als afzender vermeld „Dr Berghof. Bemheimerstrasse, Frankfort". uo.iUsKanselier Adenauer heeft d° '"°di!we ven de omgekomen politie-expert Reichert als eerste som cS.uUj mark gezonden. De 2 eewonde politiemannen kregen kleinere bedragen. Adenauer stuurue verder tvvee polshorloges naar de twee jongens, die het pakket naar het politiebureau hebben gebracht. Vele organisaties, handelson dernemingen en particulieren hebben aangeboden het gezin van Reichert financieel te steunen. EEN ANTIEKE KLOK. Uit het onderzoek is gebleken, dat de twee pakketten onschade lijk waren. Het ene bevatte drukwerk. Het andere, dat met zeer veel voorzichtigheid werd litiebureau aanwezig wa-en, zijn uit het ziekenhuis ontslagen. De andere politieman zal nog enige tijd in het ziekenhuis moeten blijven. Volgens de artsen zal de man het gezichtsvermogen be houden. De regeringsvoorlichtings dienst deelt mede: Zoals bekend, lag het ln het voornemen van H.M. de Konin gin en van Z.K.H. de prins na afloop van hun officiële ver blijf in d"e Verenigde Staten, op uitnodiging yan de toenmalige gouverneur-generaal, burggraaf Alexander van Tunis, eveneens een officieel bezoek te brengen aan Canada. In verband met de rouw we gens het overlijden van Z.M. koning George VI zal het be zoek van Hare Majesteit aan Canada thans een eenvoudig en niet-offideel karakter dragen. H.M. de K:n:ngin zal in de avond van 21 April per vlieg tuig vanuit Los Angelos te Ot tawa aankomen. Zij zal daar gedurende enige dagen verblij? houden ten huize van de huidi ge gouverneur-generaal te Ca nada, de heer Vincent Massey. Z.K.H. zal de koningin op haar reis naar Canada niet kunnen vergezellen en recht streeks terugvliegen van Los Angelos naar New York, waar öe prins op 23 April a.s. op er- E02K van de Society Automotive Engineers een rede zal houden. DE KONINGIN OP 28 MEI NAAR CULEMBORG. Op het gemeentehuis in Cu- lemburg is bericht ontvangen dat H. M. c e Koningin op 28 Mei Culemburg zal bezoeken in ver band met de Van Rlebeeckfees- ten. Andrew Cordier. een lid van het algemeen secretariaat der V. N., die een rapport over Korea voor Trygve Lie voorbereidt, ver klaarde te Tokio niet optimis tisch te zijn ten aanzien van een spoedige sluiting van een be stand. De voorwaarden voor een wapenstilstand moeten eervol zijn, aldus Cordier. Dit gold zeker ook voor de kwestie van de krijgsgevangenen, die nog steeds niet is geregeld. Cordier is Don derdag van een bezoek aan Zuid- Korea teruggekeerd. De beschuldigingen, dat de Amerikanen bacteriën in Korea verspreiden, noemde nij „voiko- men ongegrond". Naar zijn me ning waren epidemieën in Noord- Korea te wijten aan „het onver mogen van de autoriteiten om onder de oorlogsomstandigheden de problemen betreffende de volksgezondheid de baas ie ble ven". Naar hij verder meedeelde wor den op het ogenblik met Japan onderhandelingen gevoerd om de positie van andere dan Ameri kaanse V.N.-troepen in Japan te regelen, wanneer het vredesver drag van kra - it is geworden. Naar verluidt zou Japan er voor onder van zijn, dat generaal Ridgway's hoofdkwartier deze kwest.e regelt namens de 17 lan den, die troepen in Korea hebben, in plaats van dat deze landen af zonderlijk over deze kwestie on derhandelen. De Amerikaanse kruiser „Man chester" en de torpedoboot jager „Ilanson" hebben Donderdag kustbatterijen van de Noordelij ken bij de haven van Wonsan aan de Oostkust tot zwijgen ge bracht. Volgens radio-Pjongjan hebben de Noordelijken bij Wonsan drie Amerikaanse torpedobootjagers tot zinken gebracht. De commissie vo~r het bera men van maatregelen ter ver- zekerng van de naleving van een wapenstilstand in Karea heeft Vrijdag een uur verga derd. Vandaag wordt weer be raadslaagd. Er werd geen o.er- eenstemming bereikt over do wens der Noordelijken, dat de Sowjet-Unie als „neutrale mo gendheid" zitting zal hebben in de in te stellen commissie, be staande uit vertegenwoordigers van neutrale staten, die toe zicht zou moeten houden op de nalev'ng van een wapenstil stand. Dit vraagstuk zal thans vermoedelijk in een subcommis sie worden behandeld. De Noordelijken hebben de Ver bondenen er Vrijdag van beschul digd, dat een van hun vliegtu'gen boven de neutrale zóne van Pan- moendjon heeft gevlogen. Het toestel zou propaganda-pamflet- ten boven het Noordoostelijk deel van de zóne hebben uitgeworpen. Een woordvoerder van het V. N.-opperbevel verklaarde, dat een onderzoek wordt ingesteld. Vol gens de voorlopige uitslag hier van had echter geen vliegtuig van de Verbondenen op het be trokken tijdstip boven de zóne ge vlogen. NEDERLANDSE VRIJWIL LIGERS NAAR KOREA. Binnenkort zullen opnieuw Ne derlandse vrijwilligers naar Ko rea vertrekken om de gelederen van het N. D. V. N. te verster ken. Op 8 April zullen op Schiphol vertrekken 25 man onder leiding van de le luitenant F. J. F. M. Weyn Banningh uit Groenlo, die reeds eerder bij het N. D. V. N. op Korea diende. Op 15 April gaat een detachement per vlieg tuig naar Korea, eveneens groot 25 man. Met deze beide aanvui- lin^sdetach^menten w-'f' totale sterkte van het N.D.V.N. op 750 man gebracht. In de 2e helft van Mei zal een aflossingsdetache^ent ter sterk te van ongeveer 250 man met be^ stemming Korea te Rotterdam wo"den ingescheept. B'j al deze detachementen be leden van het N. D. V. N„ die voor de tweede maal hebben ge tekend. TERUGKEER KOREA- VRIJWILLIGERS. Op 23 Maart is een detache ment van het N. D. V. N. per schip uit Japan naar Europa vertrokken, na aankomst aldaar van de aflossing. Het detachement is 1G8 man sterk, onder wie een 12-tal pa tiënten. Het is in hoofdzaak sa mengesteld uit personeel, dat op 31 Maart 1951 uit Nederland naar Korea is vertrokken. Plet schip wordt eind April op zijn bestemming verwacht. Z. K. H. Prins Bernhard heeft Vrijdagmorgen op de Utrecht0" jaarbeurs voor de zender van de Wereldomroep in üe ^pa..as. taal de volgende woorden uitge sproken: „Nu een groep van autoritei ten uit de verschillende Zn hl- Amerikaanse landen naar Ne derland is gekomen om de Utrechtse jaarbeurs te bezoeken, verheugt het mij ten zeerste om voor de radioluisteraars in heel Spaans sprekend Amerika en Brazilië mijn grote voldoening te uiten over dit bezoek. Ik houd het er voor, dat de aanwezigheid van deze gasten hier nauwelijks ande.o resultaten kan hebben dan de versteviging van de vriendschapsband, die reeds op zoveel gebied tussen Nederland en de Spaans en Portugees spre kende' landen aan de overzrde van de oceaan zijn gelegd. De grote ondernemingen op com mercieel en industrieel gebied en de banken in Nederland en in het bijzonder de jaarbeurs te Utrecht achten het een grote eer uw land- genoten tot gast te hebben. Z zeggen u darrvoor van hete dank, omdat dit voor hen allen van zeer bijzondere waarde is, alsmede een bewijs van vried- ONDERZOEK DUURT VOORT. Alle Westduitse radiostations riepen van tijd tot tijd een mede deling van de politie om, waarin een beloning van vijf duizend mark werd uitgeloofd voor aan wijzingen, die tot de arrestatie van de aanslagpleger zouden kunnen leiden. Tevens werd ge waarschuwd, dat er „redenen zijn voor de mening dat nieuwe aan slagpogingen zullen worden ge daan". Een woordvoerder van de Westduitse regering weigerde mede te delen, waarop deze me ning was gegrondvest. Namens Dr. Adenauer is aan Reuter medegedeeld, dat de bondskanselier het aan hem ge adresseerde pakket in geen ge val zelf zou hebben geopend. „Alle voor Dr Adenauer bestem de pakketten worden in het spe ciale postkantoor in het gebouw van de rijkskanselarij geopend. Dat is geen ongewone werkwijze en evenmin een uitzonderlijke voorzorgsmaatregel", aldus de woordvoerder, die hieraan nog toevoegde dat er in de laatste tijd geen voor Dr. Adenaue- be stemde pakketten z'jn afgele verd, waarvan de inhoud niet overeenstemde met de verwach- fingen. NOG 2 GEHEIMZINNIGE PAKKETTEN. De Westduitse politie te F.enn tikken van naar men aannam een tijdbom hoorde, bleek een antieke klok te bevatten. Een oude vrouw uit Beieren had dit uurwe-k aan de bonds kanselier ten geschenke gezon den, omdat zij gelezen had, dat deze antieke klokken verzamelt. De politie heeft per radio de bevolking van Beieren verzocht te helpen met de opsporing van een zekere Mario Mirelli, die men wil ondervragen naar aan leiding van de ontploffing te München. Volgens de politie komt het signalement van de ge zochte overeen met dat van de man, die het pakket aan de twee jongens heeft gegeven om te posten. Mirelli huurde Donderdag een kamer in de omgeving van het centraal station van München. Als geboorteplaats en -datum had hij opgegeven: „Rome, 19 November 1920". Hij verliet zijn kamer Donderdagmiddag om on- gevee" vijf uur met ^en in kran ten gepakt pakket. Sindsdien is hij niet meer gezien. In zijn ka mer heeft hij een nieuwe koffer achtergelaten. Kort na vijf uur werd aan de twee jongens het pakket met de bom overhandigd. ZUINIG BEHEER VAN HET RADIOEEDRIJF. Tn een nota van wijzigingen op het wetsontwerp tot wijziging van het zesde hoofdstuk der rijiksfcevrot'ng voor "net dienst jaar 1950 deelt ds minister van onderwijs, kunsten en weten schappen mede, dat een zuinig beheer van het radiobedrijf er toe heeft geleid, dat de laatste jaren de uitgaven voor de radio schap, dat zij niet licht zullen hou it zich thans bezig met het belangrijk beneden de opbrengst verzeten ,1 van nair twee eeheint- vo„ u„v. Naar de „Washington Post" meedeelt, heeft men het Witte Huis van kogelvrije ruiten voor zien. De ambtswoning wordt Donderdag a.s. weer door presi dent Truman betrokken. Op de veiling te Wageningen zijn de eerste kasaardbeisn, vijf doosjes van een pond, aange voerd. De aardbeien gingen voor 21 cent per stuk van ds hand. Te Teheran Is het Vrijdag naar aanleiding van een pro-cammu. nistische demonstratie tot onge regeldheden gekomen. Da onder communistische lei ding staande „democratische jon geren van Perzië" hielden een bijeenkomst om te protesteren tegen de bacteriologische oor. logvoering, waarvan de Ameri kanen in Korea worden beschul digd. Toen zij door de stad trokken, kwamen zij in botsing met leden van de nationalistische bewsging. Afdelingen van leger en politie dreven de menigte uiteen, waarbij gebruik werd gemaakt van bajo netten en gummistokken en eni ge schoten in ('e lucht werden af. gevuurd. D° politie bezette het verenigingsgebouw vn de „de- moc-atische jongeren". De plaatsvervangende politie chef van c'e hoofdstad deelde In- ter me^e. dat de cn-nmun'st»" no de politie hadden geschoten, werden gedood en twintig ge wond. Volgens nog onbevestigde berichten is ook een vijftal bur gers om het leven gekomen. Een aantal personen is aangehouden. vinden zich verscheidene oud-1waardoor tenminste twee agentenmaakt? PERSOONLIJKE AANVALLEN IN RADIO-UITZENDINGEN. Het lid! der Tweede Kamer oe heer Weiter (K.N.Pd heeft aan de m'nister van onderwijs, kunsten en wetenschappen de volgende vragen schriftelijk ge steld: 1. Keurt de regering het goed, dat in rad'o-u'tzendingen persoonlijke aanvallen worden gedaan op politieke tegenstan ders, zoals bijvoorbeeld gebeurd is op 23 dezer in de V.A.R.A.- uitzending „Op de k rrel"? 2. Zo neen, is de regering dan bereid maatregelen te tref fen, cpdat hieraan voor de toe komst een einde wordt ge- onderzoek van nog twee geheim zinnige, aan bondskanselier Ade nauer geadresserde pakketten. Eén van ce twee pakketten was drie dagen geleden op het postkantoor van de kanselarij aangekomen. Als afzender staat een boekhandel te München ver meld. Men geloofd niet, dat de in- houd gevaar oplevert. Het twee de pakket is in de kanselarij zelf gevonden. Het is in bruin papier gewikkeld. Ook dit pak zal door sprin~stof-ieskundigen worden onderzocht. E- bestaan geen aanwijzingen, dat de ontploffing te München iets anders is dan een op z'ch- "elf staande daad van een enke- ling' Uit het eerste onderzoek was gebleken, dat de bom van het zelfde type was als de pakket- bommen, die vorig jaar door de 22-jarige Erich von Halancz zijn verstuur;?, waarbij twee perso nen om het leven kwamen en 12 we"den grwond. In beide geval len is rebruik gemaakt van de springstof „Donarit één". BOMAANSLAGEN ZONDER WEERGA. Het aantal bomaanslagen der laatste tijd in West-Daitsland heeft zijn weerga niet ln de Duitse geschiedenis. Men he'innerde ook nog aan de zelfgemaakte bom, die on langs bij de ingang van het fede rale constitutionele gerechtshof te Karlsruhe heeft gevonden, in welke zaak een zekere Reinhold Brecht is aangehouden. De polit'e deelde mede. dat on geveer veertien personen voor ondervraging zijn aangehouden, doch inmiddels weer vrijgelaten. Ongeveer dertig personen zijn als getuigen gehoord. Het onderzoek wordt gele'd door de procureur-generaal van het constitutiore'e gere-htshof te Karlsruhe, Hubert Schrübbers. van de luisterbijdrage zijn ge bleven. Dit hee't tot gevolg ae- had, dat in 1917 enstane tekort geheel werd ingelopen, doch dat zelfs een overschot is ontstaan van ƒ472.827. Overeenkomstig de wettelijke bepalingen dient ook dit overschot voor de radio- omroep te werden bestemd. Deze gelden worden mitsdien ge voegd bij de reeds gekweekte reserves voor nieuwbouw. mede^edee'd door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Zaterdagoch tend tot Zaterdagavond. Zwaar bewolkt met hoofdzake lijk in de Zuidelijke provincies sneeuw, later wellicht overgaand in regen. Krachtige tot harde, langs de kust tot stormachtig toenemende wind tussen Noord- Oost en Oost. Aanhoudend koud weer. ZON MAAN op onder op onder laart: 28 6.24 19.07 6.53 23-12 :9 6.22 19.08 7.14 10 6.20 19.10 7.43 0.32 11 6.18 19.12 8.22 1.42 ZONDAG 30 MAART. Breskens Terneuzen H a nsweert Walsoorden v.m. 4.33 5.C8 5.48 5.58 n.m. 5.— 5.35 6.15 6.25 MAANDAG 31 MAART. Breskens 5.14 5.40 Terneuzen 5.49 6.15 Hansweert 629 6.55 Walsoorden 6.39 7.05

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 1