Rondom het van Koning overlijden George België en de begrafenis van Koning George De taak der Nederlandse akkerbouwers De toestand in Korea Harde woorden in Parlement aan Het bezoek Westminster Hall De presidentsverkiezing in Amerika Reserveren voor belastingschulden De Britse atoomproductie President Peron kondigt prijsstop aan President Truman en Verkiezingsonlusten in Perzië De candidatuur van Eisenhower Veel gsgadigden voor boerderijen Taft voorstander van nationalistische invasie DONDERDAG 14 FEBRUARI 1952. 7e Jaargang No. 1960. buizenden kransen. de presidentsverkiezingen nen kopen. Op Formosa is dat Als Stassen president wordt HOOGWATER. Frankering bij Abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55-57 Terneuzen Telefoon 2510 Nèi 5 uur: 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 5,20 per kwartaal; per maand 1,75; per week 42 cent. Losse nrs 8 ct. Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sanrie. Terneuzen Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 75 cent; iedere regel nwer 15 cent. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het MaandagnummerZaterdags 11 uur Advertentieprijs: per mm 12 ct.; minimum per advertentie 1,80. Ongeveer 72.000 mensen zijn in de loop van 17 uur langs de baar van koning George in Westmin ster Hall getrokken. Toen er te 22.00 uur nog bijna 20.000 mensen buiten in de rij stonden te wach ten hebben de autoriteiten beslo ten de deuren niet te sluiten. Zij zouden open blijven indien er te 23.00 uur nog mensen buiten zou den wachten. Onder de late be zoekers bevonden zich mevrouw Churchill en de minister van Fi nanciën, Butler. Te middernacht heeft de poli tie de rij van wachtenden afge sloten. Ondertussen heeft zich op de berijmde trottoirs reeds een nieu we rij gevormd. Drie personen hadden de kou de winternacht voor het gebouw doorgebracht. Een van hen, een vrouw, kon Woensdagmorgen om twee uur, toen de deuren geslo ten werden, net niet meer naar binnen. Talrijke Londenaars dragen in gevolge de oproep van de hertog van Norfolk zwarte dassen of zwarte banden om hun arm. Londen is met een dunne sneeuwlaag bedekt, evenals een j Luxemburg vergezeld door groot deel van Engeland. I prins-gemaal Felix zullen als regerend monarchen aanwezig feit, dat thans wederom een koningin de troon heeft bestegen, terwijl anderzijds in de laatste halve eeuw een aantal monar chieën plaats hebben moeten ma ken voor republieken. Een bijzonder probleem is ge schapen door de voorgenomen aanwezigheid van de hertog van Windsor, die als Edward de Acht ste geregeerd heeft van 20 Ja nuari 1936 tot 10 December van hetzelfde jaar, doch een huwelijk met de Amerikaanse mevr. Simp son verkoos boven de troon. Als oudere broeder van de overleden koning zou hij er waarschijnlijk voor in aanmer king komen om onmiddellijk ach ter de koningin de lijkbaar te velgen. Daartegenover rijst ech ter de vraag, of hij, als ex-sou- verein van Groot-Brittannië, voorrang moet hebben boven de regerende koningin die in de stoet van Westminster Hall naar Paddington-station zullen mee gaan. Er rijst nog een andere vraag. Koningin Juliana die door prins Bernhard vergezeld wordt en groothertogin Charlotte van HERTOG VAN WINDSOR TE LONDEN. De hertog van Windsor is te Londen aangekomen. Hij begaf zich onmiddellijk naar Marlbo- rough-House, waar hij bij zijn moeder, koningin Mary, logeert. Ruim driehonderd personen stonden bij de hekken van het paleis om hem te verwelkomen. De hertog boog en lichtte zijn hoed als dank voor 't welkomst- gejuich. PRINS ALBERT NAAR LONDEN. Het hof van België heeft een communiqué uitgegeven, waarin medegedeeld wordt, dat prins Al- bert Brussel hedenmiddag per koninklijke trein zal verlaten. Hij zal vergezeld worden door de groot-maarschalk van het hof, een adjudant en een ordonnance- officier. De groot-hertogin van Luxem burg en prins Felix hebben de uitnodiging ontvangen eveneens met de trein te reizen. Minister-president Van Houte, en de minister van Buitenlandse Zaken, Paul van Zeeland, zullen de prins tot Oostende vergezellen. PROBLEMEN ROND DE BEGRAFENIS. Dezer dagen wordt in Londen dag en nacht geconfereerd over de regeling van de begrafenis van wijlen koning George op Vrijdag a.s. L*e regeling van de aanstaande begrafenis stuit op extra moei lijkheden in verband met het zijn, doch het is nog niet bekend of zij in de stoet tezamen zul len zijn met de mannelijke sou- veremen 01 met üe a^iuexc Konin ginnen en prinsessen. Koning Haakon van Noorwe gen (79 jaar) is de oudste van de koninklijke gasten van overzee. ELIZABETH LAATSTE RE GERENDE WINDSOR. Koningin Elizabeth de Tweede zal de laatste der regerende Windsors zijn, tenzij zij bcsiuu, dat haar zoon, de 3-jarige prins Karei, haar familienaam zal dra gen. Aan het hof neemt men ech ter aan, dat zij er voorstandster van is prins Karei de familie naam van zijn vader, Mountbat- ten, te laten behouden. Elizabeth is de vierde Windsor sedert koning George V in 1917, toen Engeland in oorlog was met Duitsland, zijn Duitse familie naam Saksen-Coburg-G-otha, ver ving door Windsor. Wel kan prins Karei, de her tog van Cornwall, bij troonsaan- vaarding de naam Windsor aan nemen. Als voor prins Karei regent schap nodig zou zijn, zal prinses Margaret, dc tweede dochter van de overleden koning, als regentes optreden. Door de troonsbestijging van Elizabeth de Tweede doet zich thans de situatie voor, dat prin ses Margaret, wanneer zij even tueel in het huwelijk zou willen treden, hiervoor de toestemming van naar oudere zuster behoeft. Aan de regering souverein in Groot-Brittannië moet namelijk toestemming gevraagd worden voor alle huwelijken in de ko ninklijke familie. In elk geval zal Margaret niet in het huwelijk kunnen treden voor de kroning van de nieuwe Koningin. Te Londen worden vier- a vijfduizend kransen in gereed heid gebracht voor de begrafenis van koning Gëorge. De meeste bloemen voor deze kransen zijn uit Engeland afkomstig, doch witte seringen wórden uit Neder land en Mimosa uit Frankrijk betrokken. j Uit Nice worden drie of vier vliegtuigen met bloemen ver wacht voor de kapel te Windsor- KONINGIN MARY ZAL BE BEGRAFENIS NIET BIJ WONEN. De moeder van wijlen koning George, de koningin-weduwe Mary, zal de begrafenis niet bij wonen, zo is te Londen bekend gemaakt. Koningin Mary, die 84 jaar is, bevindt zich wel, doch men acht het gewenst, dat zij zioh niet bloot stelt aan de in spanning van de begrafenis. BE POSITIE VAN BE HER TOG VAN EDINBURGH. In politieke kringen te Londen hecht men groot belang aan het feit, dat de hertog van Edin burgh de eerste door koningin Elizabeth verleende officiële audiëntie in het paleis van Buc- kinghem heeft bijgewoond. De audiëntie is bezocht door minister-president Churchill, de leider der oppositie Attlee, de minister van Buitenlandse Za ken Eden, de leider der conserva tieve Lagzrhuisfractie Crooks- hank, verscheidene andere mi nisters en vooraanstaande ver tegenwoordigers der socialisti sche oppositie. Na Woensdagmiddag een ver- mentaar onthielden, riep hij uit. klaring te hebben aangehoord ,,Wat is dit voor een regering. Zij van de liberale woordvoerder bedriegt de Kamer en op een be- Lefèbre. waarin deze zeide, dat schuldiging doet zij het zwijgen van 1'"victor Laroek (Soc., die hterop de Belgische delegatie naar Lon- het woord voerde, verklaarde den zich zal onthouden van deel- dat de Belgische regering, die neming aan de debatten tot na Dinsdag een nederlaag leed, niet de begrafenis van koning Geor- meer waardig is Belgie bij de be ge, verlieten de liberale Kamer leden de vergaderzaal. De heer II. D. Louwes, voorzit- plan moeten volgen. Evenals in ter van de Stichting voor de Land. 1951 lijkt het mij het meest ver bouw, heeft tijdens een gemeen- standig meer te kijken naar wat schappelijke vergadering te de grond vraagt en naar de mo- Utrecnt een groep vertegenwoor- gelijkheid 'n behoorlijke arbeids- digers der provinciale stichtingen bezetting op de bedrijven te hand- Engeland heeft de V. S. doen weten, dat het liever zijn eerste proef met een atoombom binnen de grenzen van het Britse Ge menebest dan in Amerika wil nemen, aldus wordt in welinge lichte kringen te Washington -vernomen. Enige tijd geleden verzocht Engeland om Amerikaanse faci liteiten ten einde tijd en geld te sparen, doeh toen de Amerika nen uiteenzetten, aan welke be- toegesproken. ,,Nu het ogenblik weer nadert, waarop de landbouwers met hun veldwerk voor oogst 1952 gaan beginnen, is het goed zich een ogenblik te bezinnen op de bij zondere omstandigheden, waar onder dit moet gebeuren en de grote verantwoordelijkheid wel ke daarmee is verbonden. In het gemengde bedrijf en op zuivere weidebedrijven zal men zich ter dege rekenschap moeten geven, dat de oogst 1952 het nodige vee voeder zal moeten opleveren voor een staltijd waarin, gezien de stellige uitspraken van de rege ring, de kracht voedervoorziening uiterst zorgelijk moet worden genoemd. De grootst mogelijke inspanning voor een zo doelmati ge productie is hier dus een eer ste eis. Wij staan, aldus de heer Lou wes, voor het grote vraagstuk hoe wij een zekere oen he id in ons Nederlandse landbouwbeleid haven dan naar zoveel mogelijk geldelijke winst. De beste methode om de be- staanzekerheid voor de toekomst zo goed mogelijk te funderen is nu de bedrijven in orde te ma ken. Wat men in zijn bedrijf be legt door grondverbetering, het graven van sloten on draineren, het goed onderhouden van de ge bouwen en het zich voorzien van een verantwoord werktuigen park ,zal in de toekomst altijd rendabel blijken te zijn. Ook de instandhouding van een zo ge- I regeld mogelijk en zo groot mo I gelijke verantwoorde arbeidsge legenheid op onze bedrijven zal ons na aan het hart liggen. Ik hoop, aldus spr, dat men zal inzien, dat in die delen van ons nationale landbouwbedrijf, waar men op het ogenblik de wind in het bijzonder in •de zeilen heeft, de verantwoordelijkheid, voor 'n handhaven, of beter gezegd weer juist beleid evenredig moet groei herstellen, nu in de akkerbouw sector de prijsontwikkeling een andere is dan in die van de vee houderij. Door allerlei omstan digheden, welke zich buiten de wil en de invloed èn van onze regering èn van onze georgani seerde landbouw voltrekken, is het klimaat voor de akkerbouw op het ogenblik zeer gunstig. Het perkingen een dergelijke proef zal de eerste taak zijn van onze enderhevig zou eijn op grond georganiseerde landbouw midde- van de wet op atoomgeheimen, len te beramen, welke 'n groter besloot Engeland plannen te evenwicht in de toestand van de maken vcor een proef binnen de veehouderij en in de akkerbouw grenzen \an het Gemenebest, - kan bevorderen. Daarnaast lijkt vermoedelijk in Canada of het mÜ nuttig 'n beroep op de ak- en met de winstmogelijkheid, die men heeft. Wanneer in deze cri- tieke tijden wij daarin te kort zouden schieten, zou dit niet al leen het einde betekenen van deze welvaart in vrijheid, maar ook op soiaal terrein allerlei gevol gen medebrengen, welke ons eenmaal zelf zullen treffen. Ik heb ervaren, dat het gevoel voor evenwichtige verhoudingen bij de grote meerderheid ue- boe ren sterk is ontwikkeld. Hetzelf de is en zal ook het geval moe ten zijn bij de landarbeiders. Ook bij hen beseffen velen, dat hun werkelijk belang ligt in de blij vende werkgelegenheid op de be drijven en dat die uiteindelijk meer kans biedt op een besten dige welvaart dan oen trachten te profiteren van hoge verdiens ten gedurende de oogst en van de mogelijkheden van de D.U.W. etc. in .de slappe tijden. Het landbouwbeleid en dat op sociaal gebied moeten volgens de heer Louwes zo zijn, dat zij het natuurlijke gevoel voor een evenwichtige bedrijfsvoering voor fatsoenlijkheid en verantwoor delijkheid in de verhouding van werknemers en werkgevers ver sterken. Wanneer dat beleid soms niet sterk genoeg is of kan zijn om die invloed uit te oefe nen, moet de wijsheid der be- drijfsgenoten die leegte opvullen. En die wijsheid nu vraagt met name van de akkerbouwers de verleiding te weerstaan, het vol le profeit te trekken van de g'o- te winstkansen, die een exten sieve teelt als die der granen biedt en te zorgen door een even wichtig bouwplan en een goede verzorging van het bedrijf de geregelde werkgelegenheid tot Tijdens de Dinsdag, gehouden vergadering van de Belgische Kamer had eerste minister Van Houtte als motief voor de afwe zigheid van koning Boudewijn bij de grafenisplechtigheden te Londen aangevoerd, dat de ge woonte wil dat een vorst een dergelijke plechtigheid pas kan bijwonen, nadat hij tevoren reeds een officieel bezoek heeft afgelegd. Tijdens een rumoerige bijeenkomst heeft Kamiel Huys- mans (Soc.) de eerste minister er Woensdag van beschuldigd n misleidende verklaring te heoben afgelegd. De heer Van Eynde (Soc.) ging zelfs zover de heer Van Houtte voor leugenaar uit te maken en hem te beschuldigen van vervalsing van historische feiten. Toen hij door voorzitter Frans van Cauwelaert tot de or de werd geroepen, vroeg de heer Van Eynde zich te mogen verde digen. Hij verklaarde hierop, dat in tegenstelling tot de bewe ringen van de eerste minister koning Leopold III in 1936 de begrafenis van koning George V te Londen heeft bijgewoond en pas twee jaar later oen officieel bezoek aan Londen bracht. De huidige minister van Buitenland se Zaken Paul van Zeeland ver gezelde de Belgische koning toen tertijd en was dus van dit prece dent op de hoogte. De heer Van Eynde con cludeerde hieruit, dat de eer ste minister en de minister van Buitenlandse Zaken de Kamer opzettelijk hebben trachten te misleiden. Zijn verklaring verwekte grote opwinding op de linkse banken en de heer Fayat (Soc.) nodigde de leden der regering uit een verklaring af te leggen. Toen de ministers zich evenwel van eom- grafenisplechtigheden te verte genwoordigen. Het liberale kamerlid Lefèbre zeide te betreuren, dat de rege ring volhardt in haar houding, aangezien hierdoor grote scha de wordt toegebracht aan de vriendschap tussen België en En- geland. Dat de regering niet de consequenties trekt uit het feit, dat zij in de minderheid is ge steld, noemde hij een inbreuk op de parlementaire gebruiken. Na erop gewezen te hebben, dat België het enige land is waarvan de delegatie Vrijdag niet door 't staatshoofd wordt geleid, ver klaarde hij dat de liberale Ka- mergroep uit protest tegen de houding van de Belgische rege ring en uit eerbied voor het En gelse volk de Kamerzittingen niet eerder dan na de begrafenis van de Engelse koning opnieuw zal bijwonen. Zijn verklaring werd door de oppositie luide toegejuicht. So cialisten, liberalen en commu nisten verlieten hierop gezamen lijk de zaal. Socialistische Kamerfractie trekt zich terug. De socialistische fractie van de Belgische kamer van volksverte genwoordigers heeft Woensdag middag besloten zich uit de ver gadering van de kamer terug te trekken, „omdat zij de regerings verklaring betreffende 's konings vertegenwoordiging bij de ter aardebestelling van George VI niet kan aanvaarden". Zij merkt dit verband op, dat koning Leopold wel de begrafenisplech tigheden van George V heeft bij gewoond, nog voor hij officieel in Groot-Brittannië was ontvan gen". President Peron heeft een prijsstop bevolen, die van kracht zal worden, wanneer economi sche deskundigen de prijzen ver laagd zullen hebben, die de laatste 2 jaren onredelijk zijn gestegen. De president heeft een aantal economische deskundigen en adviseurs opdracht gegeven nieuwe loonlijsen vcor arbeiders en andere loontrekkenden in het gehele land op te stellen. Hij verklaarde, dat de lonen en prij zen 2 jaar geleden zijn vastge steld en dat vele kleinhandels prijzen met 80 procent zijn ge stegen, terwijl de lonen, met en kele uitzonderingen, onveran derd zijn gebleven. geleerd, dat in Europa schenkin gen in geld en wapens niet de J i bereidheid om te strijden kun- het democratische Volgens persberichten, die in Teheran zijn ontvangen, heeft de politie te Nisjabcer bij Mes- jed (N. O.-Perzië) het vuur ge opend op een menigte, die een stembureau bestormde. Voordat de politie verscheen had men een stembus wegge haald en was men bezig een tweede te verwijderen te Kas- mar, eveneens in de buurt van Mesjed waarbij zich 5000 men sen voor het postkantoor verza melden. Zij protesteerden tegen oneerlijke verkiezingsmethoden, aldus een bericht van Radio- Teheran. Premier Mossadeq heeft tele grafisch de verzekering gegeven, dat alle klachten deor zijn spe ciale vertegenwoordiger zouden worden onderzocht. Volgens congreslid Adolph Sabath heeft president Truman gezegd, wel licht naar herverkiezing te zul len streven, indien hij van ge voelen is, dat zulks noodzakelijk is cm de vrede te bevorderen. Sabath verklaarde tegenover journalisten dat Truman ver teld had, dat de taak van een president „moordend" was, doch dat indien hij werkelijk van ge voelen was, dat hij, Truman, de V. S. en de wereld van dienst zou kunnen zijn in het vestigen van de vrede, hij in dat geval beter zou zijn zich zelf „op te offeren". Te Zabol zijn 60 personen ge de'g%ns van het" mogelijke en ar resteer d in verband met vei- verantwoorde op ie voeren. kiezingsrelletjes. De „New York Times" heeft zich Woensdag in een oproep tot de republikeinse kiezers van New Hampshire uitgesproken niet nodig, daar bestaat die be reidheid reeds, aldus Taft. Hij eiste meer economische hulp voor Formosa. Harold Stassen, die zich candi- daat wil stellen voor de voorver kiezingen van de republikeinse partij voor het Amerikaanse pre sidentschap, heelt verklaard, dat hij voorstander is van een „nieu we buitenlandse politiek der V. S." Zijn doel zou zijn „het com munisme te overwinnen, maar zonder wereldoorlog; de landen terugvoeren van het socialisme en de V. N. reorganiseren". Hij verklaarde dit tijdens een verkiezingsrede te Salt Lake City in de Amerikaanse staat Utah. Tegenover journalisten zei hij te Denver in Colorado dat hij, in dien hij tot president zou worden gekozen, onmiddellijk gebruik zou maken van de diensten van generaal MacArthur als opper voor de candidatuur van gene- bevelhebber van de Amerikaanse raai Eisenhower. Zoals bekend strijdkrachten in het Verre Oos- zuilen m New Hampshire v lge - ^en was voorstander van het de maand voonverklezingen onmidtjepjjk gebruik van natio- worden gehouden. Het blad zeet: „Het is tijd om te Washington van regering te wisselen. De democratische par tij is een partij, die haar levens kracht heeft verloren. Wij gelo ven niet, dat de republikeinse partij de overwinning kan be halen zonder dat zij de steun krijgt van een groot aantal par tijlozen, in de persoon van Eisen- WEERSVERWACHTING, hower kan zij een man vinden, medegedeeld door het K.N.M.L Australië, aldus deze kringen. Bij de in het Land van Vol- lenhove gehouden aanwijzing van 8 aldaar te bouwen kleinere boerderijen viel een enorme be langstelling waar te nemen. Naar schatting was een 500- tel gegadigden komen opdagen, n'et alleen uit de streek, doch ■it alle delen van het land, tot zelfs uit de verst verwijderde provincies. Deze ongekende toe- Joop leverde wel een bewijs van het land-gebrek, dat het boeren bedrijf in ons land kenmerkt. kerbouwe-s te doen on aal wel omdat in de voorspoed die hen nu wedervaart enkele grote ge varen schuilen. Deze voorspoed kan tijdelijk zijn. Men zal daarom goed doen zijn levenswijze te blijven instel len op een geringer inkomen dan men op dit ogenblik geniet. Hier bij zal men vocal moeten beden ken dat deze gunstige jaren ho ge belastingaanslagen meebren gen en dat deze wel eens betaald kunnen moeten worden, wanneer de omstandigheden reeds minder gunstig zijn. Ruim voldoende re servering voor :iog uitstaande be lastingschulden is daarom ee-ste eis. In de tweede plaats, zo vervolg de heer Louwes, zal de akker bouwer een verantwoord bouw- Woencdag hebben schepen en vliegtuigen van de Ver. Naties Noord-Korea aangevallen. Super forten bombardeerden spoorbrug gen in Noord-Wcst-Kora, de vloot beschoot drie-belangrijke verbin dingscentra langs de Noordoost kust in het gebied van Hoeng- nam- Het achtste leger heeft gemeld, dat een greep van 100 communis ten Woensdag voor het dag wor den aan het Oostelijk front proef- aanvallen deed op de geallieerde stellingen. Volgens de laatste be richten houden de geallieerden in hun heuvelstellingen stand. De stafofficieren der Verbon denen, die zitting hebben in de commissie voor toezicht op een wapenstilstand in Korea, hebben Woensdag verklaard, dat zij be reid zijn de inspectie van zeven in plaats van acht toegangswegen aan iedere zijde, na het sluiten van een wapenstilstandsovereen komst, te aanvaarden. Door plotselinge ziekte van zijn vader deed zijn overkomst ge wenst zijn, zodat hij de leiding I van het bedrijf van zijn vader op De Noordelijken hebben dit zich zou kunnen nemen. Op voorstel aangenomen noch afge wezen. De stafofficieren, die zich be zig houden met de kwestie van de uitwisseling van krijgsgevan genen, waren .het er over eens, dat de uitwisseling van gevange nen binnen twee maanden na ondertekening van een wapen stilstandsovereenkomst voltooid zou kunnen worden. SERGEANT KALF UIT KOREA TERUGGEKEERD. Met de machine uit Tokio keer de uit Ilorea terug 'sergeant G. A. Kalf van het Nederlands deta- ohement in de strijdkrachten van de Verenigde Naties op Korea. 1 Schiphol werd hem door majoor Da Costa de onderscheiding voor recht en vrijheid met gesp Korea op de borst gespeld. Het merk waardige van de komst van ser geant Kalf is, dat hij vier dagen geleden r.og aan bet centrale front in Korea in de voorste li nies lag cn zich geen ogenblik bewust v/as zo spoedig naar Ne- I derland terug te keren. Ilij is I met een pipercub uit de voorste linies gehaald en stapte drie da gen geleden in de K.L.M.- machine, die hem Dinsdagmiddag thuisbracht. Sergeant Kalf ver trok op 20 Juk van het vorig jaar met het aanvullingsdetachement naar Korea. nalistisch Chinese strijdkrachten op het Aziatische vasteland. „Ik ben een der zeldzame personen in het openbare leven, die de corlog op Korea niet als een eenvoudige politie-actie beschouwen", zo be sloot Stassen. die de stemmen van haar kie zers kan verwerven". Volvens het hoofdartikel heeft de generaal bewezen, zowel een ed beheerder te ziin als ook de noodzaak in te zien van een „hecht democratisch front tegen het gevaar van communistische te De Bilt, geldig van Donderdag ochtend tot Donderdagavond. VEEL BEWOLKING. Op vele plaatsen aanvankelijk nog nevel of mist. Overigens half tot zwaar bewolkt met tij delijk enige sneeuw of regen. Meest matige wind tussen Z. cn W. In het binnenland in d-° vroe ge ochtend lichte vorst. Tempe raturen later oplopend tot enke le graden boven het vriespunt. Te Seattle heeft de Ameri aa.nse republikeinse senator j Taft verklaard, dat „nu de com- Breskens munistische aanval op Z. O.- Terneuzen Azië daagt, de Amerikaanse re- Hansweert gering dient te begrijpen, dat de Walsoorden en;ge kans om de communisti sche aanval een halt toe te r:é- ren ligt in een invasie van het Chinese vasteland door de na- t'"nn11stFn". Febr. VRIJDAG 15 FEBRUARI. v.m. 4.17 4.5? 5.32 5.42 n.m. 4.39 5.14 5.54 6.04 ZON. EN MAANSTANDEN. ZON MAAN op onder op onder Taft, die zich candidaat heeft 14 7.59 17.50 22.05 8.52 gesteld voor het presidsntschaD, 15 7.57 17.52 23.21 9 02 zei, dat het afgelopen jaar heeft16 7.55 17.54 9.14

de Vrije Zeeuw | 1952 | | pagina 1