Vliegtuig van de „Swiss Air" verongelukt Geen doden NIEUW PLAN DER NOORDELIJKEN In 1952 weer I 400 voor, reisdeviezen l r"N De besprekingen te Pan Moen Djon Beide ministers bereid voor het voeren van besprekingen 1 AAN DE GRENS IN BAD DRAMA IN HOLLYWOOD .J Dr W. Drees naar New York CORK 00. PLAIN -1 ZATERDAG 15 DECEMBER. 1951. 7e Jaargang No. 1910. Terwijl te Parijs de Verenigde Naties hun alge mene vergadering houden, kwamen te Rome de voedsel- en landbouwdeskundigen van die regerin gen bijeen, wier landen aangesloten zijn bij de we reldvoedselorganisatie, de F.A.O. om er hun zesde conferentie te houden. Ruim 60 staten zijn bij dit lichaam aangesloten, dat ontstaan is na de tweede wereldoorlog. Het is jammer, dat de Sovjet-Unie en de met haar verbonden Oost-Europese staten aan het werk, dat hier in het belang der mensheid wordt gepresteerd, niet meedoen, doch dit heeft niet belet, dat er reeds goed werk werd verricht. Omstreeks zeven uur Vrijdagavond is een vliegtuig van de Zwitserse luchtvaart mij. „Swiss-Air in de onmiddellijke nabijheid van Schiphol verongelukt. Het toestel, de H.B.-I.L.O., 'n viermotorige Douglas D.C.-4, schijnt de landingsbaan te hebben gemist. Het toestel kwam van Zuerich. Hoewel de hoofdstedelijke luchthaven reeds om 16 40 uur mededeelde, dat het zicht buitengwoon slecht was, trachtte het Zwitserse toestel niettemin een landing uit te voeren. De piloot miste Schiphol volkomen en raakte reeds de grond aan de Amster damse zijde van de z.g. Schipholweg. De machine is in brand gevlogen en geheel uitge brand. Alle passagiers en de bemanningsleden hebben het toestel echter tijdig kunnen verlaten. Vertrek op 11 Januari De min.-president Dr. W. Drees zal op 11 Januari 1952 per vliegtuig van Schiphol naar New York vertrekken. Het ligt in het voornemen van de min.-president om achter eenvolgens een bezoek te bren gen aan New York, Detroit en Washington. Dr. Drees zal omstreeks 23 Januari weer naar Nederland terugkeren. DE BRITS-EGYPTISCHE BETREKKINGEN 'Tl doos i'...cn rmAC> fii VOORWAARDELIJKE SCHENKING AAN FRANKRIJK In een brief namens Harri- man aan de voorzitters van vier commissies van het Amerikaan se Congres is verklaard, dat een voorwaardelijke schenking van 600 millioen dollar aan Frank rijk is gebaseerd op de „uitdruk kelijke afspraak'dat Frankrijk zijn defensie verplichtingen vol gens het Atlantisch pact zal na- kemen. In de torief wordt voorts ge zegd, dat „het verwezenlijken van een Franse krachtsinspan ning, nodig om Frankrijk in staat te stellen zijn rol bij de opbouw van de strijdkrachten die generaal Eisenhower nodig hesit, en het onderhouden van de strijdkrachten in Indo-China afhangt van het Franse vermo gen om een voldoend peil van dailarinvoer te handhaven". WEERS VER W ACHTTN G HOOGWATER. fc-1 f- t r- rt J ie n le sfc a- s- cL s. r s 2 1 n o Frankering bij Abonnement: Terneuzen •irecteur-Hooidredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55-57 Terneuzen Telefoon 2510 Na 5 uur: 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 4,55 per kwartaal Per weel: 37 cent Losse nummers 7 cent DE VRIJE Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N. V v/h Firma P. J. van de Sande. terneuzen Rubriek Kleine Advertenties: 5 regels 60 cents iedere regel meer 12 cent Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur Voor het Maandagnummer: Zaterdags 11 uur Advertentieprijs: per mm 12 ct; minimum per advertentie 1,80. Wereldvoedselproblemen en de Landbouw Eén van de belangrijkste taken strijd op het Oost-Aziatische van de F.A.O. is middelen te be- schiereiland heeft de Westerse ramen om de wereldbevolking te wereld ruw wakker geschud uit vrijwaren voor de zogenaamde een vredesslaap, waarin men be- freedom of want", de vrees voor grijpelijkerwijze na het beeindi- aebrek, en dan natuurlijk op het gen van de vijandelijkheden met voor de mens zo belangrijke de asmogendheden was geraakt; voedselgebied. Als men zich na- een vredesslaaf, die men boven- melijk op dit gebied in de wereld geschiedenis verdiept, valt het op hoeveel gebrek aan voedsel er steeds is geweest en nog is. Men kan zelfs zeggen, dat gedurende vele eeuwen het grootste deel der mensheid aan de rand van de hongersnood leefde. De honger als een voortdurend weerkerend massa-verschijnsel werd pas In de vorige eeuw in West-Europa «verwonnen, doch deze plaag kwam in deze eeuw nog verschil lende malen in Rusland en voor al in de dichtbevolkte gebieden van Azië voor. De laatst bekende hongersnood, die China op een verschrikkelijke wijze teisterde en aan millioenen het leven kost te. dateert uit de jaren 1927 - 1929, terwijl ook thans berichten binnendruppelen over hongers nood in dit land en in India. Doch al kan men op dit ogenblik misschien niet spreken van ram pen, toch verkeert een vrij aan zienlijk deel van de wereldbe volking in een ondervoede toe stand. Deze toestand deed zich ook voor in de crisisjaren van de der tiger jaren, toen men tegelijker tijd in andere delen van de wereld met de voedseloverschotten geen raad wist. Hoe zonderling het moge klinken, kon men toen deze overschotten om economische redenen niet afzetten naar die ge bieden, waar de bevolking in een voortdurende staat van gebrek leefde, daar deze mensen eenvou dig de koopkracht niet hadden deze overschotten te betalen. In het ene deel van de wereld lood men dus honger, terwijl in een ander deel de producenten van het zo kostbare voedsel, «le hoeren en tuinders, met hun pfo duoten geen raad wisten en daar door in moeilijke financiële om standigheden geraakten. Men heeft reeds in de tweede wereldoorlog ingezien, dat men na de oorlog zou moeten trach ten dergelijke toestanden te voor komen en wel door de koop kracht van de bovenbedoelde be volkingen te verhogen en door een beter distributiestelsel. Hier toe werd de F.A.O. opgericht. Inplaats van de productie van voodsel te beperken, zoals men in de dertiger jaren had gedaan, moet men trachten het verbruik «p te voeren en de productie eveneens. Hierover is men het wel eens, doch de ontwikkeling van de politieke situatie en daar door teyens van de voedseltoe stand is in de jaren na de oorlog zodanig geweest, dat van een evenwichtige ontwikkeling niet gesproken kan worden. Direct na de oorlog moest een geweldig voedseltekort overwon nen worden, dat zich o.a. in West- Europa openbaarde. Ons eigen land weet ervan mede te spre ken! In enkele jaren tijds kon dit tekort worden aangevuld, vooral dank zij de hulp van die landen, die steeds hun overschot ten aan voedsel exporteerden. In 1949 leek het of er alweer over schotten de wereldmarkt zouden drukken en een toestand, zoals die in de dertiger jaren was ont staan, geleek niet zo veraf meer. Het is begrijpelijk, dat de F. A. O.-conferentie van dat jaar zich ernstig met de vraag bezig hield, hoe men deze overschotten nu kon brengen naar die Aziatische gebieden, waar de bevolking in haar geheel nog steeds met ge brek te kampen had. Doch opnieuw trad een kente ring in en wel indirect door de oorlog in Korea. Deze strijd wordt door vele officiële en offi cieuze instanties nogal eens als de schuldige aangemerkt van de vele huidige economische moei lijkheden, waarmede de Weste lijke wereld en speciaal de West Europese staten te kampen heb ben. Op zichzelf is de Koreaanse oorlog de directe oorzaak, doch de werkelijke oorzaken liggen dieper. Het ontbranden van de dien zo hard nodig had. Het waren vooral de Amerika nen, die tot grote activiteit kwa men en hun juist van oorlogs naar vredesproductie omgescha kelde industrie opnieuw gingen terugschakelen, terwijl zij daar bij hun Westelijke bondgenoten aanspoorden hetzelfde te doen. Wij weten het allen, dat op dit ogenblik de defensie weer voor rang heeft en dat hiervan het normale economische productie proces de schadelijke gevolgen ondervindt. Eén van de pijlers van dit proces vormt de land bouw, de voortbrenger van het voedsel voor mens en dier. De inspanningen nu, die de Weste lijke wereld zich moet getroosten om zijn defensie te versterken, hebben ertoe geleid, dat er weer een tekort dreigt te ontstaan aan de z.g. stapelproducten, o.a. gra nen. En dan vooral voeder gra nen, die dus bestemd zijn om via koeien-, varkens- en kippen- magen omgezet te worden in de uit voedingsoogpunt hoogwaar dige zuivelproducten, in vlees en eieren. Prijsstijgingen op de wereld markt zijn hiervan weer het ge volg geweest, prijsstijgingen, waarvan de voedseli^orte"™'1- landen weer de nadelige gevol gen ondervinden. Zo oox land, dat met zijn prachtige, doch grote veestapel en zijn tekort aar cultuurgrond steeds zeer veel granen en andere veevoeders zo als veekoeken heeft moeten in voeren om daardoor via de uit voer van de bovengenoemde hoogwaardige, veredelde produc ten, deviezenwinst te maken. Men kan zich voorstellen, dat de F.A.O.-vergadering te Rome zich dus voor geheel andere vraagstukken zag gesteld dan enige jaren geleden. Over deze vergadering en over de belang rijke rol, die de Nederlandse dele gatie onder leiding van minister Mansholt heeft gespeeld, echter een volgende maal. De filmproducer Walter Wan- ger is gearresteerd, nadat Jen nings Lang, de impresario van zijn vrouw de actrice Joan Ben net, was neergeschoten en ern stig gewond op een autoparkeer plaats in Hollywood werd aange troffen. De politie deelde mee dat Wanger beschtridigd wordt van een aanval met een dodelijk wapen. De politie verklaarde voorts dat Wanger, de producer van „Joan of Are" gearresteerd werd op de parkeerplaats, waar hij nog geruime tijd verbleef, nadat het schot gevallen was. Lang, die 12 jaar lang de im presario van Joan Bennet is ge weest, werd naar een ziekenhuis gebracht. Zijn toestand wordt beschreven als „ernstig, maar niet critiek". Wanger kreeg onder andere een schot in de maag, toen hij zich naast de auto van Joan Bennett bevond en met haar door het geopende raampje stond te praten. De politiechef Clinton Anderson heeft verklaard, dat Wanger bij het verhoor heeft meegedeeld: ,,Ik schoot op Lang, omdat hij mijn huiselijk leven heeft bedorven". Joan Bennet zeide dat haar relaties met Lang van zuivere zakelijke aard waren. Reizigers van Z.-Zweden naar Noorwegen kunnen in de Noorse grensplaats Hal den in de badkuip belanden. Daar in Z.-Zweden zoveel mond- en klauwzeer toor- komt hebben de Noren in ge noemde plaats n.l. een ont smettingscentrale ingericht, waar allen, die er van ver dacht worden smetstof over te brengen, in bad moeten en waar hun kleren en baga ge ontsmet worden. Omdat de ziekte in Zweden steeds verder Noordwaarts gaat overweegt men in nog meer grensplaatsen dergelijke cen trales op te richten. Er is niet zo veel voor no dig om in de badkuip van Halden terecht te komen. Wie van het Zweedse plat teland komt en naar het Noorse platteland moet is „verloren". DIEF VAN SLEEPBOOT AANGEHOUDEN. De politie te Rotterdam heeft de 19-jarige matroos J. J. aange houden. De jongeman bekende Woensdagmorgen j.l. de sleep boot „Swift" uit de Jobshaven te hebben gestolen. Hij wilde ook wel eens met een boot naar zee, zo verklaarde hij tegenover de politie, en daarom was hij met de boot de zee opgegaan. De inzittenden werden voorlo- men ongeveer 200 meter ten W pig naar Schiphol gebracht. Zij van de landingsbaan en circa 100 hebben daar de eerste verzorging meter van het m a^- fekre^en 1 kergrond. Direct na de crasn. g o wisten bemanning en passagiers, De stewardess, die aanvanke- ^4 passagiers en 6 bemannings lij k als vermist werd opgegeven, jegeni het vliegtuig te verlaten, bleek slechts enkele lichte brand- Kort hierna vatte de machine wonden te hebben opgelopen. vjam. Ook twee van de piloten zijn ge kwetst, doch hun verwondingen zijn niet van ernstige aard. Het vliegtuig is terechtgeko- De strijd aan de fronten. De activiteit blijft beperkt tot patrouilleren in het voor de ge allieerde stellingen gelegen ge bied. Vrijdagmorgen werd bi] n luchtgevecht boven Korea een „Mig" vernietigd en een andere beschadigd. Vlooteenheden van de V.iN. zetten de beschieting van de Noordkoreaanse kust voort. Aan westkust vielen vliegtuigen Volgens een woordvoerder der V. N, is over de besprekingen van de subcommissies voor toe zicht op de wapenstilstand en voor krijgsgevangenen „niets te melden". De Noordelijken hebben een nieuw plan van zes punten voor toezicht op de wapenstilstand en aflossing van troepen tot een li miet van 5000 per maand voor gesteld. De Britse minister van Buiten landse Zaken, Eden, is bereid een onderhoud te hebben met zijn Egyptische collega, Sallah Pasja, ondanks het terugroepen van de Egyptische ambassadeur. Het voorgestelde onderhoud zou de komende week te Parijs plaats hebben. Edens bedoeling zou zijn door een „opbouwend" contact te pogen het dispuut uit de weg te ruimen. In diplomatie ke kringen betreurt men de te rugroeping, daar de afwezigheid van een ambassadeur te Londen het totstandbrengen van contact moeilijker zal maken dan voor heen. Een woordvoerder van het Britse ministerie heeft verklaard, dat het niet aannemelijk is, dat ook Engeland zijn ambassadeur in Egypte terug zal roepen. Of hij er echter op de lange duur zou kunnen blijven, zal afhangen van de houding van Egypte. Men is van mening, dat Eden de eerste stap zal doen om een onderhoud met zijn Egyptische ambtsgenoot tot stand te brengen. De Egyptische minister van Binnenlandse Zaken heeft ver klaard, dat de buitenlandse ge meenschappen in Egypte zich in het geheel niet ongerust behoe ven te maken: „Zij zijn volko men veilig en worden be schermd." De minister zcide, dat er een grondig onderzoek zou worden ingesteld naar alle personen, die wapens droegen. Hij zeide dit naar aanleiding van de aankon diging, dat de wapenwet veran derd zou worden. „Er zal geen vrije willekeurige bewapening van de Egyptische bevolking plaats vinden. Ik blijf het recht behouden wapens te onthouden aan personen, die ais gevaarlijk voor de staat worden beschouwd." In Parijs heeft de Egyptische minister van Buitenlandse Za ken, die leider is van de Egypti sche delegatie bij de V. N. ver klaard dat hij bereid is met Eden besprekingen te voeren. Donderdagavond heeft het Egyptische ministerie van Bui tenlandse Zaken aan de Britse ambassade te Cairo een nota doen toekomen, waarin „de redenen voor het terugroepen van de Egyptische ambassadeur te Lon den" worden gegeven. De zes punten van het Noorde lijke plan zijh: 1. Beide partijen zullen vijan delijkheden binnen 24 uur na het tekenen van 'n wapenstilstands overeenkomst staken. 2. Alle strijdkrachten, behalve de politie, moeten zich binnen 72 uur uit de gedemilitariseerde zone terugtrekken. 3. Alle strijdkrachten moeten zich binnen vijf dagen uit de ter ritoriale wateren van de andere zijde terugtrekken, alsmede van de eilanden in deze wateren. 4. Beide partijen moeten er mee instemmen geen nieuwe militaire strijdkrachten, uitrus ting en munitie naar Korea over te brengen, maar zij zouden per maand 5000 man mogen vervan gen. Dit zou aan toezicht ter plaatse onderworpen moeten zijn. 5. Er moet een militaire wa penstilstandscommissie worden ingesteld, die tot taak zou heb ben toezicht te houden op de ten uitvoerlegging van een wapen stilstandsovereenkomst en die schendingen van de overeen komst door onderhandelingen zou moeten oplossen: In deze commissie zouden evenveel com munisten als Verbondenen zit ting moeten hebben. De Commissie zou haar taak aldus moeten uitoefenen: a) In de gedemilitariseerde zo ne zijn de wapenstilstandscom missie en de gemengde com missie, die in haar opdracht in dit gebied vertoeven, verant woordelijk voor 't naleven van de wapenstilstandsovereen komst. b) Buiten de gedemilitariseer de zone, bij de ingangen tot dit gebied, waarover door beide partijen overeenstemming moet zijn bereikt, is 'n commis sie, waarin vertegenwoordigers van neutrale landen zitting hebben, verantwoordelijk voor de naleving der wapenstil standsbepalingen. Deze com missie handelt namens de mili taire wapenstilstandscommis sie. Dezelfde regeling geldt voor plaatsen, waar schendin gen van de wapenstilstands overeenkomst hebben plaats gevonden. 6. Beide partijen komen over een een aantal neutrale landen die niet aan de Koreaanse oor log hebben deelgenomen, te ver zoeken vertegenwoordigers naar Korea te zenden voor het vor men van een commissie, die toe zicht zal houden op de nakoming van het overeengekomenede aantallen der door deze staten te zenden waarnemers moeten ge lijk zijn. De verkeerstoren deelde mede, dat het vliegtuig even vóór 7 uur wilde landen. Men heeft voortdurend in radiotelefonisch contact met het toestel gestaan, doch om kwart voor zeven werd dit contact plotseling verbroken. Kort daarna werd op de ver. keerstoren een vuurgloed waar genomen, waarop direct brand weer en reddingsploegen naar de plaats, waar het vliegtuig neerkwam, werden gezonden. Onmiddellijk werd ook een bus naar de plaats van het ongeval gestuurd en hiermede werden passagiers en bemanning, op één stewardes en één passagier na, naar het vliegveld vervoerd. Deze bleken reeds, voordat de van een Australisch vliegtuig aankwanl) met een particu schip doelen bq Tsjinnampo li>r(s anto te 7iin meegenomen, aan, terwijl een Brits fregat en een torpedoboot jager troepen concentraties ten Z.W. van die stad beschoten. Het Amerikaan se slagschip „Winsconsin" heeft het gebied van Kosong aan de oostkust beschoten. Begunstigd door het goede weer werden Donderdag door de geallieerde luchtmacht bijna 1.000 aanvalsvluchten gemaakt. In de nacht van Donderdag op Vrijdag werd het spoorwegcen trum bij Soetsjon in N.W.-Korea aangevallen. Advertentie. Ferconferentie Nuckols. van gen. De bestaande regeling voor de aankoop van toeristen-deviezen tot een bedrag van 400 per jaar (voor personen, die op 1 Januari jonger zijn dan 14 jaar is dit bedrag 200) is voor 1952 uitgebreid tot Algerië, Frans Marokko, Tunis, de Azoren, Ma deira, de Canarische eilanden en Spaans Marokko. In de loop van 1951 werd Spanje aan de landenlijst toe gevoegd. Voor reizen, die in de periode van 15 December 1951 tot 15 Ja nuari 1952, beginnen is weder om een soepele regeling getrof fen. Dit betekent, dat men des gewenst voor reizen, die in het laatst van December van dit jaar beginnen de benodigde reisdeviezen kan opnemen ten laste van het jaarmaximum voor 1952. Voor reizen, die in het begin van Januari 1952 begin nen kunnen daarentegen de reisdeviezen worden georuikt, die vóór 31 December a s. ten laste van het jaarmaximum voor 1951 zijn gekocht. Naar wij verder nog vernemen mc-eten de toeristendeviezen- boekjes vóór 15 Februari 1952 onder overlegging van net pas poort bij de deviezenbanken worden ingeleverd. In een te Tokio uitgezonden vraaggesprek met de woordvoer, der der V. N. te Pan Moen Djon, generaal Nuckols, heeft deze verklaard, dat de limiet van 30 dagen van toepassing is op de voorlopige overeenkomst over 'n bestandslijn en niet op de be standsbesprekingen. De commu nisten weten evenwel, aldus Nuckols, dat de V. N. na 27 De cember de huidige demarcatielijn door militaire acties zouden kun nen veranderen. De woordvoerder legde de na druk op het belang van de kwes tie van uitwisseling der krijgs gevangenen en hij liet door schemeren, dat het slagen of mislukken van de onderhande lingen van deze kwestie zou kunnen afhangen. Hij bevestigde, dat de V. N.- delegatie hoopt de besprekingen tot een goed einde te brengen, doch hij wilde niet zeggen, dat zij optimistisch is. Volgens Nuckols was het aan vaarden door de communisten van een bestandslinie gebaseerd op de frontlijn de grootste voor uitgang sedert het begin van de onderhandelingen geweest. De generaal verklaarde voorts, dat op de officiële lijsten van krijgsgevangenen in communis tische handen slechts 110 van de duizenden vermiste Amer. sol daten in Korea voorkomen. Het enige communistische verslag over krijgsgevangenen werd ruim êen jaar geleden aan het internationale Rode Kruis in Genéve gegeven. Hij beschuldigde de commu nisten er van ae krijgsgevange nen als „gijzelaars" te gebrui ken om van de V. N. concessies los te krijgen. liere auto te zijn meegenomen. De weersomstandigheden op het ogenblik van het ongeluk waren zo, dat men nauwelijks van enig zicht kon spreken. De gezagvoerder van het toestel was dermate overstuur, dat het niet mogelijk was hem over het gebeurde te ondervragen. De passagiers en de bemanningsle den vonden op Schiphol terstond alle hulp en verzorging, die zij nodig hadden om weer eniger mate op hun verhaal te komen. In het ziekenzaaltje op Schip- hol had de A.N.P.-correspondent een kort onderhoud met de 45 jarige gezagvoerder van het toe stel, capt Schuphasb, terwijl Dr Idè hem verzorgde. Een lelijke snee aan de bovenkant van zijn neus moest gehecht worden. Ver der was de gezagvoerder van het verongelukte toestel er goed af gekomen, maar hij was zo ge schokt door het gebeurde, dat het hem nog altijd niet mogelijk was een relaas te geven. „Ik zat aan de grond voor ik het wist" was het enige, dat hij kon ver tellen. Tien meter verder lag op een bed één van de beide stewar dessen. Zij had lelijke brand wonden in het gezicht en op ar men en benen gekregen en ver moedelijk is zij de laatste ge. weest, die het vliegtuig heeft verlaten. 'o* IN LUXE DOZEN VAN 50 STUKS medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Zaterdag ochtend tot Zaterdagavond. NEVELIG WEER. Mistig of nevelig weer en voor namelijk in de noordwestelijke helft van het land ook overdrij vende wolkenvelden. Zwakke tot matige wind uit zuidelijke rich tingen. Aanvankelijk bijna over al lichte vorst. Later tempera turen oplopend tot enkele gra- den boven het vriespunt. ZONDAG 16 DECEMBER. v.m. n.m. Breskens 3.24 3.43 Terneuzen 3.59 4.18 Walsoorden 6.35 7. Hansweert 5.09 5.34 MAANDAG 17 DECEMBER. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 3.54 4.29 5.09 5,19 n.m. 4.19 4.54 5.34 5.44 ZON. EN MAANSTANDEN. ZON MAAN op onder op onder 15 8.41 16.28 17.56 10.50 16 8.42 16.29 19.07 11.17 17 8.43 16.29 20.21 11.37 18 8.44 16.29 21.34 11.52 19 8.44 16.29 22.46 12.04 20 8.45 16.30 23.59 12.15 i L LM t f l i 1 i S t L - L J L r v 5 - 1 7 l J l i L 1 Z f- e- li r C ft. i e t *- 31 l I- y? vis \£r de s2s- K 4 4 2 'i 2 O 0 6 4 5- 4 2 2 i a 5 O l 4 2 1 2 S 1 O 4 3 4 3 2 i 1 3 1 9 O 2 5 3 4 4 3 5 3 O 2 eel- ndo van -uit I xm KUr- P. itrf. ïste bet hap ster 12 toor im- 12 11% Bot- akh, pnt, 1L oda- una- 7 en OtEl- >*t.

de Vrije Zeeuw | 1951 | | pagina 1