Jonggehuwden VAN NELLE'S THEE RADIO DE BUCK A Jubileumkeyring V. V. L.F. Terry en Berry AANBESTEDING Schrijf benodigdheden RUNDVLEES GËBR. VERBIEST Kantoorbehoeften Gemeenteraad van Axel Advertentiën VAN NELLE'S AFTERNOON H. Hofstee Streek 0. Z.-Y!. der L. J. G. GROTE AFSLAG VAN SUB® EN „DE WITTE ELAND" DE WINNAAR VAN DE 16e STEP IS A. HAMELINK VAN NELLE'S THEE is daarom geurig, krachtig en dus VOORDELIGER IN HET GEBRUIK f 0.80 per 100 gram Overgrote belangstelling Grote deelneming en best fokmateriaal ZUIDZANDE. Gevonden voorwerpen TERNEUZEN. Baandijk 11 TERNEUZEN Voor de zeer vele blijken van! belangstelling, die ik cp 29 November heb ont vangen, betuig ik hierdoor mijtl hartelijke dank. G„ F. P. VAN DER PEIJL. Terneuzen. 5 Dec. 1951. Arts - HOEK. Afwezig van 710 Dec. Waarneming Tel. 51, Sluis kil. Boodschappen Molen dijk 32. Spreekuur 67. Bij voldoende deelname rijdt. ee»t bus naar de Ontspan ningsavond te Schoondijke op Zaterdag 15 Dec. a.s. Opgave tot en met Dinsdag 11 Dec. a.s. bü CATHR. HAAK, B 1, Zaam slag, of J. W. DE PUTTER, Lange Dreef L 56, Axel. Burgemeester en Wethouders der gemeente Terneuzen zullen op Donderdag 13 December 1951 ton Gemeente huize te Terneuzen, om 9.30 uur precies, traenten aan te besteden HET UITVOEREN VAN KLEINE GROND WERKEN aan de Vinkcnstraat te Sluiskil. Bestek en tekening zijn, zo lang de voorraad strekt, tegen betaling van 5,per stel (rest. 2,50 op de aag van aanbesteding)verkrijgbaar bij de Centrale Dienst van Douw- en Woningtoezicht en Gemeentewerken in Oost Zeeuwsch-Vlaanderen, Herengracht 10, Terneuzen, al waar dagelijks van 9.00 tot 12.00 uur v.m. inlichtingen zijn te bekomen. De Directeur, C. ROELANDS. ■SHIllUhMIMl' N.V. Fa. P. J. v. d. SANDE van 6 tot cn met 15 DECEMBER RUNDERLAPPEN 3,20 per kg RIEVLEES 3,50 FIJNE ROLLADE „3,60 ROSBIEF 3,80 BIEFSTUK 4,50 VETTE LAPPEN 2,80 BOTERHAMWORST 30 ct. per 100 gram GEERADEN GEHAKT 34 100 PEKELVLEES 38 100 VARKENS COTELETTEN 3,80 per kg Eoet Uw voordcel. Aanbevelend, I NIEUWEBIEPSTKAAT 69 TELEF. 2719 1 Zoekt U een radio in een gunstige prijsklasse? Philips brengt in 4 kleuren een klein, in strakke lijnen uitgevoerd ontvangtoestel met opvallend goede prestaties. Drie golfgebieden, Uitstekende geluidsweergave, Grote gevoeligheid en selectiviteit, Ingebouwde raamantenne, Aansluiting voor normale antenne. BX 200 U. 160,—. Laat U dit toestel demonstreren! Noordstraat TERNEUZEN Erkende Philips Service. Betaling ook op gemakkelijke condities. N.V. Firma P. J. VAN DE SANDF. yarte Piet kreeg ook een paatje voor al zijn moeite. Na een woord van dank aan de meisjes, die geholpen hebben en aan allen die deze avond hebben doen sla gen, keerde ieder hoogst voldaan huiswaarts. Gemeentelijke badinrichting. In de maand November wer den in de gemeentelijke badin richting 1245 baden genomen. Chr. kleuterschool- Woensdagmiddag heeft St. Ni- colaas een bezoek gebracht aan de Chr. kleuterschool. Deze sa menkomst van kinderen en ouders werd met gebed geopend dam- het hoofd der school, mej. Dieleman, gevolgd door het zin gen van kinderliederen. Mej. Dieleman was verheugd over de belangstelling. Na de rondgang voor de geJden zei spr. dat veel kinderen ziek waren en dachten geen St. Nico- laas te 'houden. De school is één week gesloten geweest, en toen werd toch maar besloten om door te gaan. Jammer dat geen be stuursleden aanwezig waren. St. Nicolaas en zijn knecht tra den binnen en werden door mej. Dieleman verwelkomd en toege- sprsfcen. Toen St. Nicolaas op zijn hoge stoél gezeten was, zongen de kin deren verschillende liedjes. Onder het zingen deelde Piet pepernoten uit. Tal van kinderen moesten bij de hoge gast komen zingen. In de school werden eni ge kinderspelen gedaan, o.a. het schoenmakertje. Akn het einde gaf St. Nicolaas ieder kind eeen geschenk. Mej. Dieleman sloot met dank gebed. Gevonden voorwerpen. Een tralie-aardappelmand, inl. Huissensstraat A 169; een bood schappentas, inl. Zaamslagveer B 70; een herensjaal, inl. Kwak kei B 127; een bedrag aan geld inl. Janna van de Velde. Serenade. De kon. muziekveren. „Veroni ca" alhier bracht een serenade aan de heer A. H. Buijze in ver hand met de hem verleende ko ninklijke onderscheiding. De vrqwillige brandweer was hier bij aanwezig, terwijl ook het col lege van B. W. van zijn be langstelling blijk gaf. De heer Buijze sprak zijn eer biedige dank uit jegens H. M. de Koningin voor de hem verleende onderscheiding, alsmede aan alien die daartoe hebben mede- gewerkt. Spr. roemde de goede samenwerking tussen het brand weerpersoneel en hoopte nog ge ruime tijd deel van dit personeel te mogen uitmaken. De burge meester en de commandant van de brandweer boden geschenken aan. Nadat de heer Buijze nog een woord van dank had gespro ken voor de hem gebrachte se renade werden zowel 't muziek gezelschap als de brandweerlie den gul getracteerd. Roode Kruis collecte. De Roode Kruis collecte ten be hoeve van de overstromingsramp in Italië bracht alhier op een be drag van 55,43. De korpschef van. gemeentepo litie te Terneuzen maakt be kend, dat omtrent onderstaande geyonden voorwerpen inlichtin gen zijn te, bekomen aan het daarachter vermelde adres: Paar gebreide blauwe vinger wanten M. Verhelst, Baandijk <f7. In weerwil van een stormach tige Westenwind bestond te Axel grote belangstelling voor de keu ring van anderhalfjarige heng sten en merries op het sportter rein van de V.V.Z.F. aan de Kin derdijk. Onder de talrijke autoriteiten die in de voormiddag op het ter rein aanwezig waren, merkten wij o.m. op Jhr. Van Vredenburch in zijn kwaliteit van voorzitter der Kon. Ver. „Het Nederlandse Trek paard; verder de heren Bom uit Goes, Aernoudts uit Sluis en Cap- pon uit Goes; de secretaris der Z.L.M., Mr. Schlingemann uit Goes en de burgemeesters van Axel en Zuiddorpe. Vrijwel uit alle provincies wa ren vertegenwoordigers aanwezig en de roep over het aangevoerde materiaal was over het algemeen loffelijk Dubbele files van luxe- en op het paardenvervoer ingerichte wagens vormden a.h.w. 'n „haag" van een kleine 300 meter lengte en ofschoon de sombere luchten weinig aanlokkelijks boden voor een verblijf op het terrein, bleef de belangstelling bij de honder den fokkers, kopers en kijkers tot het einde toe levendig. De met vlaggen getooide tribunes bewezen trouwens dat deze pre miekeuring een bijzonder karak ter droeg, daar deze georgani seerd werd ter gelegenheid van het 40-jarig bestaan. De V.V.Z.F. mag met deze lang jarige periode van haar bestaan wijzen op een buitengewone staat van dienst in het belang onzer op hoog peil staande paardenfokke rij. Het baanbrekend werk is vooral verricht door wijlen de heer Ph. J. van Dixhoorn. De fei telijke oprichtingsdatum was 26 October 1911. Het concours-hippique in dat jaar alhier georganiseerd leverde een succes op van dien aard, dat het voorstel om tot oprichting der vereniging over te gaan er met vlag en wimpel doorging. Sedertdien volgden vele con coursen, fokdagen en talloze keu ringen, die in de loop der jaren met de regelmaat van een klok terugkeerden of naar traditie (zoals de concours-hippique's) georganiseerd werden. Dit kon reeds spoedig op eigen terrein zijn verloop vinden, daar nog geen jaar nadien de tegenwoordi ge in de loop der jaren steeds verbeterde sportterreinen aan de Kinderdijk eigendom der vereni ging werden. Aldra verrezen hier de tribu nes, beschilderd met Adama van Scheltema's dichtregels; „Wie is het die de zwarte voren in gol vend goud verand'ren doet?" enz. Spoedig daarna verrees ook de thans niet meer aan haar doel beantwoordende restauratiezaal, met annex-bestuurskamer en se cretariaat. In die 40 jaren tijds gingen twee wereldoorlogen voorbij, maar deze hebben de hechte or ganisatie niet kunnen breken of buigen. Meerdere bladen zouden te vul len zijn met het releveren van de in die jaren voorgevallen belang rijke feiten. In de tweede wereld oorlog verdween het terrein gro tendeels onder het wateropper vlak, nadat de Duitsers in 1944 het Zuidelijk van onze stadskom gelegen gebied hadden geïnun deerd. Dit was rampspoedig voor de op het terrein gevestigde ge bouwen. Toen de bevrijding kwam, bleken deze in een desola te toestand te verkeren. Het bestuur zat echter niet stil! Men sloeg de hand aan de ploeg en thans zijn de voormalige tri puin herrezen en geheel gemo derniseerd, daar zij nu een dub bele bestemming hebben en de boxen voldoen aan de doeleinden van paardenfokkerij en paarden sportwedstrijden. Wat de paardenfokkerij als zo danig voor onze streek heeft be tekend, is van voldoende bekend heid. Allengs zijn de verschillende rassen zodanig opgevoerd, dat het Zeeuws-Belgische paard een in ternationale vermaardheid heeft verworven. Eigenlijk mogen wij spreken van een wereldreputatie, daar de Axelse exporteurs hun paarden uitvoerden tot naar Ar gentinië en Brazilië toe. In Euro pa waren Spanje, Polen, Duits land, Oostenrijk en de Scandina vische landen flinke afzetgebie den en de relaties vooral met de Denen spreken in de vacantie- seizoenen nog door wederzijdse excursies door gezelschappen over en weer, die ten dele dienen om de oude connecties te hand haven of hervatten. Zo is het ook verklaarbaar, dat de dag van gisteren zich ken merkte door een intense belang stelling en medeleven van fok kers en vrienden uit landbouw- kringen. We zullen echter eerst de resultaten van de keuring ver melden en aan het slot nog me moreren, in welk opzicht de dag zich M*rder manifesteerde in redevoeringen en in huldebetui gingen. Kampioen hengsten, geb. 1950. Dorus, eig. Jac. de Putter, Axel. Kampioen merries, geb. 1950. Farida, eig. R. Buijsse, Graauw. Merries, geb. 1950. Grote maat. 1. Farida, eig. R. Buvjsse, Graauw; 2. Mirza v. Oudenpolder, eig. A. G. van Waes, Zuiddorpe; 3. Vera van Annie, eig. O. Kerckhaert Zn, Westdorpe; 4. Alice v. d. Melo, eig. C. Steijaert, Graauw; 5. Lea Va- rempé, eig. A. G. Cerpentier, Zuid dorpe; 6. Marie v. Willemskerke, eig. A. Tollenaar, Hoek; 7. Elsa, eig. A. Li. Scheele, Axel; 8. Banda v. Carlo, eig. J. Bonte, Koewacht; 9. Mona v. Melo, eig. E. Verstraa- ten, Graauw; 10. Ada v. Othene, eig. A. H. Dekker, Zaamslag; 11. Ivonne v. d. Melo, eig. C. Steijaert, Graauw; 12. Herda v. Melo, eig. E. Verstraaten, Graauw; 13. Lena v. Keilen, eig. Gebr. Suij, Absdale. Aïda v. Coegors, eig. Gebr. Diele man, Axel; 4. Junin v. Coegors, eig. PAP. Dieleman, Zaamslag; 5. Tilly, eig. W. L. de Kegt, Zaamslag; 6. Annie v. Jaap, eig. Gebr. Suij, Absdale; 7. Gabby v. Cambron, eig. P. L. Mangnus, Stoppeldijk; 8. Do- rine v. Spui, eig. Jac. Dieleman, Terneuzen; 9. Margie v. Dubois- hoeve. eig. W. L. den Hamer, Axel; 10. Selina v. Diikzicht, eig. Wed. S. de Klerk, Axel; 11. Victoria v. d. Punthoeve, eig. M. Dieleman Mzn, Zaamslag; 12. Lena. eig. P. Diele man Mzn, Hoek; 13. Nora v. Pas- sluis, eig. C. H. van Waes, West dorpe. Hengsten, geb. 1950. Grote maat. 1. Victor v. Eversdam, eig. C. van Overloop, Zuiddorpe; 2. Herder v. d. Schaapshoeve, eig. A. Serrarens, Ossenisse; 3. Iwan v. d. Braak man, eig. P. A. P. Dieleman, Zaamslag; 4. Qertain v. d. Hersa eig. E. Verstraaten, Graauw, en A. Mangnus, Boschkapelle; 5. Karei v, d. Melo, eig. C. Steijaert, Graauw; 6. Cavalier v. d. Klef, eig Jac. de Putter, Axel; 7. Elfridus, eig. A. Mangnus, Boschkapelle, en G. Govaert, Westdorpe; 8. Land drost v. Rondeputten, eig. M. van Fraaijenhove, Axel; 9. Iwan II v. d. Melo, eig. Fr. Bruggeman, Graauw; 10. Nico, eig. A. Haak, Zaamslag, J. Koster, Vogelwaarde, en M. L. M. IJsebaert, Axel. Hengsten, geb. 1950. Kleine maat. 1. Dorus, eig. Jac. de Putter, Axel; 2. Carlo v. d, Melo, eig. C. Steijaert, Graauw; 3. Vainqueur v. Evers- dam, eig, C. van Overloop, Zuiddor pe; 4. Nico v. Helpeney, eig. Jac. de Putter, Axel, en A. Serrarens, Ossenisse; 5. Cantor v. Boostenhof, eig. A. Serrarens, Ossenisse; 6. Jaap van 't Vogelfort, eig. C. van Esbroeck, Stoppeldijk; 7. Karei v. Nooitgedacht, eig. M. L. M. IJse baert e.a., Axel; 8. Avenir van 't Hoogland, eig. A. Serrarens, Osse nisse; 9. Dorus, eig. A. Haak, Zaam slag; 10. Nico, eig. S. van Hoeve, Hoek. Herdenking 40-.jnrig jubileum V. V. Z. F. Des namiddags te 3 uur ver enigden zich in de feestelijk inge richte concertzaal van „Het Cen trum" een 150-tal genodigden met hun dames. De voorzitter, burgemeester Puijlaert van Zuiddorpe, sprak ter inleiding van deze feestelijke vergadering een hartelijk woord van welkom, in het bijzonder tot Jhr. Van Vredenburgh, die hij als een der grote nationale figuren in de wereld van de paardenfok kerij begroette. Verder gold dit welkomstwoord de heren De Feij- ter en De Milliano als vertegen woordigers van de zustervereni- WIL JE ME EEN PAK SLAAG GEVEN Men zal toch een vriend op be zoek krijgen, die je vriendelijk maar dringend verzoekt hem een pak slaag toe te dienen! Dat overkwam een broodbezor ger en de vraag werd hem ge steld door de 39-jarige incasseer der J. P. te Rotterdam. Eerst zag de broodbezorger geen brood in het geval, maar toen P- bleef aandringen, gaf hij hem ten slotte zoiets als een linkse direc te. Dat is niet genoeg, zei P., geef er nog een. Opnieuw daalde de vuist van de broodbezorger op het gelaat van P., die gelaten de klap incasseerde en verzocht nog een tijdje met afrossen door te gaan. Toen P. er vreselijk mis handeld uitzag, gaf hij eerst zijn vriend een flinke fooi voor deze vriendendienst, gaf hem een por tefeuille met geld om te bewaren, liep naar het politiebureau op de Eoezemsingel en deed daar een verhaal van twee mannen die hem op de Slaak hadden mishan deld. Had hij er nu maar direct bijgevoegd, dat hij bleek beroofd te zijn van een portefeuille met 400,- dan had het verhaal nog enigszins geloofwaardig geklon ken, maar toen hij van die bero ving die toch het voornaamste was pas de volgende dag kwam reppen, ging de politie de schouders ophalen. Daarna ging ze eens poolshoogte nemen bij de patroon van P., een textielhan delaar die op afbetaling levert. Het onderzoek bracht aan het licht, dat P- diverse valse posten had geboekt om de provisie daar van te innen en hoe langer hoe meer in geldnood was komen te verkeren. P. zit nu in het huis van bewaring en de vriendelijke broodbezorger kreeg een process verbaal. Merries, geb. 1950. Kleine maat.'ging „Rust Roest u;t het Weste- 1. Honda v. Duboishoeve, eig. W. Uük deel en de leden van de jury, L. den Hamer, Axel; 2. Bertha v. d. I clie nu wel met de hitte des daags Melo, eig. C. Steijaert, Graauw; 3. hebben moeten trotseren, doch hun aandeel vandaag ruimschoots hebben gehad van het gure weer Nadat verversingen waren rondgediend was liet woord aan de alg. voorzitter Jhr Van Vreden burgh, die zeide er zich in te ver heugen hier aanwezig te mogen zijn. Spr. wees op het unieke ju bileum dat hier herdacht werd. Een stuk groots pionierswerk :s verricht, waarvoor spreker een gelukwens richtte aan het tegen woordige bestuur, dat met een zo grote dosis wilskracht en ijver voort werkt aan de veredeling van ons stoere paardenras. Ook richtte hij zich tot de dames die dikwijls zoveel moesten opofferen aan gezelligheid in de gezinnen. Hij dankte hen voor deze edele geste in het belang der fokkerij en eindigde met een: „Leve deze mooie vereniging!". aankoop aan A. J. van Hoeve Pz.; ƒ3150 voor grondaankoop aan W. A. den Boggende; ƒ5400 voor betegeling en 8250 voor andere werkzaamheden. Dit punt werd na toelichting op enkele vragen verdaagd tot de volgende vergadering. Een vijftal voorstellen vaa fi nanciële aard gaan onder de pre sidentshamer door, ni.: a. het voorstel tot het aan gaan van rekening-courant over eenkomst met de Bank van Ned. Gemeenten voor 1952 groot ƒ85.000; b. het voorstel tot ver lenging van een kasgeldle- ning met diezelfde Bank groot 250.000. Per 16 Sept. j.1. is deze voor de tijd van 3 maanden aan gegaan en B. en W. stelden voor deze termijn met 3 maanden te verlengen; c. het voorstel tot verlenging met één jaar van de rekening-courant-overeenkomst met de Middenstands Bank. Deze werd aangegaan tot een bedrag van ƒ100.000 (voor 1958) en werd voorgesteld voor één jaar te prolongeren; d. het voorste) tot het aangaan van een nieuwe rekening-courant-overeenkomst met een crediet van 689:00$ overeenkomstig het bij de stuk ken liggende ontwerp; e. het voorstel voor het naneaan van een annuïteitsgeldlening groot 665.000. Het is n.l. de gemeen te gelukt voor de toewijzing van 51 noodwetwoningen deze lening geplaatst te krijgen tegen een rentevoet van 4 's jaars, rente en aflossing te voldoen in 25 ge lijke jaarlijkse termijnen I I F* l 1 b ItrilCl 1 I IUil V V V GUI Hl X/V/ J a venvermelde zin te besluiten, wat teiten) en verder overrcnkomstiq tevens in zich sluit het maken de voorwaarden vervat in het bij van een parkeerterrein ten Oos- d® stukken gevoegde besluit. A\ ten van de Gentevaartstr. en dit deze 5 agendapunten wercen n terrein bruikbaar maken voor h. st. aangenomen, verschillende doeleinden. 1 Tenslotte stond fds laatste Aldus wordt besloten. punt op de agenda een 2de vngzi- Hierna volgde een voorstel tot fing der gemeenteiegroti ig van het maken van rioleringen ten lg51 die z. h. st. werd aang behoeve van de uitbreidingen in nomen. plan West met bijkomende wer- Bij de rondvraag opende de ken, waarvan de kosten werden heer Misseghers de rij met zijn geraamd op ƒ120.000. (verwondering uit te spreken Z. h. st. werd dit voorstel van over het uitblijven van antwoord (Slot.) "X Nadat de raad ruim een half uur in comité-generaal was ge. weest kwam aan de orde het voorstel om in principe te beslui ten tot het aanleggen van een speelweide met bijkomende wer ken. Van de zijde van de onder- wijsinstanties is er op aange drongen om voor de leerlingen van de ULO en lagere scholen een terrein beschikbaar te stel len voor lichamelijke oefeningen in de open lucht. Ook is voor de kinderen uit plan-Oost uitgezien naa,r een speelterrein in die om geving. Teneinde aan de wens van de onderwijsautoriteiten te gemoet te komen is ons oog ge vallen op het terrein gelegen aan de Buitenweg, hoek Polen straat, hetwelk thans weiland is. Dit terrein zou dan moeten wor den opgehoogd en geëgaliseerd. Deze ophoging zou met grond van de wallen kunnen geschieden, ter wijl het terrein ten Oosten van de Gentesevaartstr. tevens in DUW- verband in orde gemaakt zou kun nen worden met grond afkomstig van de wallen en van de nabij ge legen Armendijk. De kosten worden geraamd op 90.000 aan arbeidsloon, waar voor aan het rijk subsidie zal wor den gevraagd, terwijl de bijko mende kosten worden geraamd op 60.000. Wanneer van het rijk de daarvoor vastgestelde subsidie als DUW-object wordt toegezegd en voor de overblijvende kosten een geldlening kan gesloten wor den, stellen B. en W. vopr in bo- B. en W. aangenomen. Hierna was aan de orde het voorstel op het ingekomen ver zoek van het bestuur der Chr. Nat. schoolvereniging tot het beschikbaar stellen van gelden tot 't aankopen van grond voor een speelplaats naast die school. Deze kosten zullen 20.000 bedragen. Hieronder vielen als voornaam ste punten: 3200 voor grond- DAWjON Toen Terry en Berry veilig in de buurt van een grote stad uit de wagen konden stappen, na een rit van vele honderden ki lometers, was er nog niets ont ploft. „Zie je wel", zei Berry over moedig, toen hij met zijn Ibroer op de landweg liep, „het is de veiligste manier om te reizen, want niemand durft een wagen aan te rijden waar het (bord op bunes in steen en beton uit het'hangt met het woord „Ontplof baar"! Na nog vele wegen te hebben meegereden, bereikten Terry en Berry tenslotte het hoge Noor den van Canada, Klondike aan de grens van Alaska, het toe- roemde goudland. „Hoe komen we in de „Sleepy Vallei"? vroeg Terry aan een inwoner. „Het leste met een rijtuig!" zei deze inwoner, die de beren blijkbaar voor vol aanzag- Hij noemde een redelijke prijs. Terry en Berry vonden het prachtig om het laatste stuk van hun reis per rijtuig te doen. Het land werd hier bergach tig. Een paar honderd meter voor het stadje Dawson keerde de eigenaar van het rijtuig om. Ik ben de sheriff nog 10 dollar boete schuldig", zei hij. Terry en Berry wandelden Dawson binnen, alsof ze er al 20 jaar woonden. lllll!lllll!lllllllllllllll!l!lïlllll!lllllllllilill[ll!l!lllllllllll!lll!lllllll!lllll!liill op zijn klacht aangaande de Em- mastraat. Hij vroeg thans- ant woord omtrent de onderhouds plicht. Uit 's voorzitters antwoord bleek dit dubieus en kwam uïï een hieruit voortvloeiend debat herhaaldelijk de spoorwegmaat schappij MechelenTerneuzen in het geding, die echter inmiddels, door de Ned. Spoorwegen in rechten is vervangen. Hoe dit zij; de heer Misseghers kreeg mid den in de aanvraag allerwege bijval van de raad. De heren Wondergem en Van Bendegem en anderen noemden de toestand der bestrating, afwa tering, alsmede de toestand van trottoirs daar ter plaatse aller ellendigst. De heer De Feijter had een klacht omtrent de brug die toegang geeft tot het terrein van de Ver. van Zeeuwse Fokkers. Spr. vroeg verbetering en zelfs indien mogelijk een geheel nieu we brug. Deze spreker zou voorts als. tweede wens gaarne de Buiten weg zien geasfalteerd. De heer Pijpelink brak ander maal een lans voor het Spui paadje, sedert tientallen jaren een onvervulde wens op de ver langlijst van tal van raadsleden uit die wijk. Spr. ried aan deze zelf eens te overtuigen ter plaatse. Tenslotte werd deze rij dit maal vlot beëindigd door de heren Hamelink en Van Doese laar die op hetzelfde chapiter bleven hameren, de verbetering van de toegang tot de Oude Weg (Noordzijde). Daarop sluiting.

de Vrije Zeeuw | 1951 | | pagina 3