TRIOMF ALE RIT DOOR BRUSSEL De Hoge Commissaris in Indonesië Nieuwe aanvallen op de Verbonden linies DE BEMIDDELING VAN HARRIMAN De onderhandelingen in Korea Het Perzische oliegeschil D .HET SPOOK" MELDDE ZICH WEER Een in volle zomerzon badend Brussel bereidde zich Dinsdagochtend voor op de nationale teestdag te gelegenheid van de eedsaflegging door prins Boude- wijn, die België zijn vijfde koning zal geven Honderd en een kanonschoten, die uit het Eeuw feestpark klonken, hebbeniDinsdagochtend om 8 uur de grote gebeurtenis aangekondigd. Tegelijkertijd gonnen in de gehele stad de kerkklokken te beieren, die in de binnenstad geheel werden overstemd door de doffe tonen van de machtige klokken van de Sint Goedele kerk. Egyptische en Er.gelse schepen veor Akaba Talrijke ambtenaren en andere Nederlanders verlaten Indonesië omdat zij de toestand te moeilijk vinden aldus de Hoge Commissaris Brits stoomschip vlot gesleept Mijnarbeider verongelukt Dc moord op de Libanese ex-premier WEERSVERWACHTING HOOGWATER. Frankerlng bij Abonnement: Temeuzen. EMrecteur-Hoefdredacteur I. van de Sande Redactie-adres Noordstraat 55-57 Terneuzen Telefoon 2510 Nd 5 uur: 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 4,55 per kwartaal Per week 37 cent Losse nummers 7 cent DE VRUE ZEEUW Bntnaek Kleine Advertenties: 5 regels 75 coalg tedere regel meer 15 cent mm 12 et.; minimum peS Advertentieprijs: per advertentie 1)80. WOENSDAG 18 JULI 1951. 7e Jaargang No. 1783. Verschijnt dagelijks - Uitgeefster N. V. v/ft Firma E. J. van <te Sande, Tesnenzen Vermelding: Brèwen onder nummer, of: Aürtê B#®E5ÊHa va® SÈt Blad 15 Gent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uu2 boudewijn i koning der BELGEN lijke Nadat de voorzitter van de Ka mer, de witgebaarde heer Frans van Cauwelaert, de aanwezigen had verzocht plaats te nemen zeide hij: „Het behage zijne ma jesteit de grondwettelijke eed af te leggen". Daarop sprak de jon ge vorst de eedsformule twee maal achtereen in de beide lands talen uit. De eed luidt: „Ik zweer de grondwet en de wetten van het Belgische volk na te leven, 's lands onafhankelijkheid te handhaven en het grondgebied ongeschonden te bewaren". Nadat het applaus bedaard was, ging koning Boudewijn op zijn troon zitten en opende de enve loppe met de troonrede, die hij langzaam voorlas, daarbij bijzon dere nadruk leggende op de pas sage, waarin hij zijn vader hulde bracht voor „de grootheid en de zelfverloochening," waarmee deze het besluit tot aftreden genomen heeft. je stad bood reeds een feeste lijke aanblik. Langs de druk be- vlagde straten spoedden zich dui zenden naar het Paleisplein en naar de straten, die vandaar naar het parlementsgebouw leiden en waarlangs de koning over enkele uren zou passeren. Ook op de boulevards, waarlangs de konink lijke stoet na afloop der eedsaf legging zou rijden, begonnen zich reeds mensenhagen te vormen. Zij konden zich reeds verlusti gen in een militair schouwspel, want onafgebroken marcheerden de militaire corpsen op. die de erewacht gingen betrekken langs de route. De lucht was vervuld van tromgeroffel en van de tonen van de marsmuziek van de mili taire kapels. In een ceremonie, die twaalf minuten duurde, werd prins Bou dewijn Dinsdagochtend als Bou dewijn de eerste, koning van Bel gië. Te vijf over elf legde hü de eed op de grondwet af met krach tige stem, eerst in het Neder lands en daarna in het Frans. Om kort voor twaalf namen de plechtigheden een einde met een spontane demonstratie van tien duizenden, die op het paleisplein de cordons verdrongen toen de onge vorst zich op het balcon vertoonde. i„ange tijd hielden de toejuichingen aan en daarna ver spreidde de menigte zier om op de boulevards het afmarcheren gade te slaan van de troepen, die langs de gehele koninklijke weg hand in hand hadden gestaan. Kort daarna reed de auto van minister-president Pholien de poort van het paleis binnen. De premier ging volgens de gewoon te aan de nieuwe vorst het ont slag van zijn kabinet aanbieden. Daarmee namen de ambtslbezig- den van de vorst een aanvang. Deze eed maakte hem tot ko ning der Belgen en tot opvolger van zijn onder zo dramatische omstandigheden afgetreden va der. De duizend parlementsleden en genodigden, die de eed staande hadden aangehoord, hieven daar na een applaus aan, dat minuten lang duurde en waarin men de kreten „Leve de koning" en„Vive ie roi" kon horen afwisselen. Ook de eerste krachtig en helder uit gesproken troonrede van de jon ge vorst werd door een spontane demonstratie te zijner ere ge volgd. Men kon de dames en he ren van het illustere gezelschap geestdriftig met zakdoeken zien zwaaien naar de nieuwe koning, die zonder beweging deze hulde in ontvangst nam. Daarna begon Boudewijn de Eerste, gezeten in een open rijtuig en omgeven door op witte schimmels gezeten rood gedecoreerde leden van het rijks wacht-escorte, een triomfantelij ke rit langs de met honderddui zenden omzoomde boulevards van de stad. De rit eindigde met een uiterst geestdriftige huide betoging voor het paleis, waar de jonge vorst vanaf het balcon zijn landgenoten groette. Koning Boudewijn sprak de eed, die hem tot koning der Bel gen maakte, uit staande voor zijn met een rood baldakijn overwelf de troon. Op het baldakijn was in goudborduursel de letter „B aangebracht. Het halfrond van de zittingszaal van de kamer, waar de plechtigheid plaats vond, bood een schitterende en veelkleurige aanblik. Rechts voor de troon zaten op gouden stoel tjes de ministers, waarvan alleen de heer Van Zeeland in uniform was. Daar onderscheidde men voorts ook de zwarte goudgeran de uniformen van de ministers van staat. Direct links voor de troon was een alleenstaande ze tel ingericht voor de aartsbis schop van Mechelen, kardinaal Van Roey, de hoogste kerkelijke hoogwaardigheidsbekleder van het land. Daarachter zaten de le den van het diplomatieke corps, de meeste in statie-uniformen met gouden belegsels. Op de eerste rij had de pause lijke nuntius en de Chinese am bassadeur, de Nederlandse am bassadeur, baron Van Harinxma thoe Sloten, plaats genomen. Aan dezelfde zijde der zaal sta ken tussen het zwart der rokcos- tuums, die de meeste Kamerle den droegen, de rode toga's van de leden der rechtelijke macht scherp af. Op de laatste rij domi neerde het purper van de 5 Bel gische bisschoppen. Voorts was de zaal gevuld met vertegenwoordigers van de hoog ste staatsinstellingen, de gouver neurs der provincies en de burge meesters van de provinciale hoofdsteden. Het gevolg van de koning had ter weerzijde van de troon plaats genomen. Op de eerste der drie galerijen over heerste het vrouwelijk element, dat in de afgelopen dagen zich het hoofd had gepijnigd over de kleding, die op dit uur van de dag moest worden gedragen. De meeste dames waren in zwarte japonnen of in middagcostumes verschenen. De dames der diplo maten bevolkten de loggia's, die hoog boven de troon in de muur zijn uitgespaard. Op de tweede galerij zaten de gasten van de parlementsleden. Schijnwerpers waren op de vorstelijke troon gericht en schoven hun lichtbun dels over 't veelkleurige schouw spel, dat de zaal bood. Het w~as de eerste maal, dat een koninklij ke eedsaflegging in België op de film werd vastgelegd. Bij zijn binnenkomst op het ra- leis der Naties werd de koning die in een open auto, voorafge- gaan door een ere-escorte te paard, de korte rit van het paleis had gemaakt, ontvangen door een vijftien Kamerleden en 12 Senatoren bestaande deputatie. De ontvangst had plaats onder een baldakijn, dat was geplaatst boven de met bloemen omgeven ingang van het parlementsge bouw. Voorafgegaan door de de putatie en begeleid door de beide ondervoorzitters van Kamer en Senaat, de heren Van Belle en Matagne, beklom de koning de trappen naar de zaal. Toen daar de zaalwacht uitriep: „De ko ning" „Le roi", verhieven zich de in de zaal aanwezigen van hun zetels. Langzaam betrad Boudewijn de verhoging, waarop de troon was geplaatst. Hij maak te drie buigingen, eerst naar de ministers, dan naar links en ver volgens naar rechts. Terstond na de troonrede gin gen de toejuichingen opnieuw op. De koning gaf zelf het sein tot het beëindigen daarvan door naar voren te treden en met hetzelfde ceremonieel als waarmee hij ge komen was, de zaal te verlaten. Bij het uittreden van de zaal werd de koning begeleid door de kreten „Leve de koning." Buiten werd hij met dezelfde uitroepen opgewacht door het publiek, dat slechts op grote af stand van de ingang van het par lement de gebeurtenis kon vol gen. De stoet werd in de Wet straat opgesteld en alvorens de rit door Brussel begon, deed zich een klein incident voor toen de leider van het ere-escorte, gene raal Jooris, van zijn paard viel. De tocht in 'n open auto bracht de koning langs de Kruidtuinlaan naar het graf van de onbekende soldaat. Hier verrichtte de ko- ning zijn eerste officiële daad na de eedsaflegging. Hij legde een krans ter ere van de gevallenen, die hij ook in zijn troonrede zo gevoelig herdacht had. De menig te drong hier zo dicht bij de ko ninklijke wagen, dat een dei- paarden van het gevolg schich tig werd en uitschoot tegen de auto van de koning. Langs juichende mensenhagen ging de kleurige stoet vervolgens langs de brede zonnige lanen te rug naar het koninklijk paleis. Duizenden hadden zich achter de politiecordons opgesteld om het schouwspel gade te slaan. Voorop reden de paukenslagers, daar achter de trompetters, allen op schimmels, in koningsblauwe tu nieken, witte broeken en zwart- haren mutsen met gouden plui men. Overal werd de koning, al leen in zijn auto gezeten, luide toegejuicht. In een aantal volg- auto's hadden de leden van zijn gevolg plaats genomen. TELEGRAM VAN KONINGIN JULIANA. Koningin Juliana en Prins Bernhard hebben Dinsdag het volgende telegram gestuurd aan Zijne Majesteit Boudewijn, ko ning der Belgen: Op deze dag van Uw plechtige troonsbestijging zenden wij U onze allerbeste wensen voor een voorspoedige regering. In de overtuiging dat de vervulling van Uw zware taak het Belgische volk tot zegen zal strekken, spre ken wij ons vertrouwen uit in de steeds groeiende samenwerking en vriendschap tussen onze beide volken. Getekend: Juliana, Bernhard. Het te Cairo verschijnende Arabische dagblad „Al Misri heeft Dinsdag gemeld, dat de Egyptische regering het Britse verzoek heeft ingewilligd, om vij i schepen van het Britse ministe rie van vervoer te beschouwen als schepen van de vloot. De schepen vervoerden voorra den voor het Britse garnizoen in Akaba (Jordanië) en door het be sluit zullen zij vrijgesteld zijn van navigatiebeperkingen. Naar verluidt is een van de schepen, de „Empire Roach die onlangs door een Egyptische kor vet in de Golf van Akaba werd aangehouden, naar aanleiding waarvan Engeland een protest indiende. De kapitein van de „Empire Roach" heeft verklaard, dat bij de aanhouding door de Egypti sche zeelieden voor een waarde van 2000 gulden aan touwen, verf en ander materiaal is mede genomen. »i' Maandagavond om 21.50 uur, belde de bewoner van het perceel Van Troostwijkstraat 47 te Den Haag de politie op, dat in deze woning de bekende klopgeluiden wederom werden waargenomen. Twee agenten begaven zich naar het perceel, doch meldde om 23 uur dat na hun aankomst alles stil was gebleven. De Nederlandse Hoge Commis saris in Indonesië, de heer A- Th. Lamping, is Maandagavond laat met het lijnvliegtuig uit Djakar ta in ons land aangekomen. De heer Lamping zal overleg plegen met de regering, in het bijzonder over de Indonesische wensen ten aanzien van een her ziening van de Nederlands-Indo nesische Unie. De heer Lamping kon op dit punt bij zijn aankomst nog geen mededelingen doen, daar hij eerst rapport aan de regering moet uitbrengen. „Het is mijn indruk" aldus Het Britse s.s. „Peterstar", groot 7120 B. R. T. en toebehorende aan C- M. Lemos and Co. Ltd. te Lon den. is Maandag door een aantal sleepboten, waaronder de „Hum- ber" van L- Smit en Co's interna tionale sleepdienst, vlot gesleept. Zoals men weet heeft de „Peter star" ten oosten van Hongkong enige tijd aan de grond gezeten Dinsdagmorgen vroeg zijn de onderhandelaars van de Verbon denen uit hun vooruitgeschoven bestandsbasis naar Kaesong ver trokken. Intussen gaan de Noordelijken voort zich ten1 Zuiden van de neu trale zone rondom Kaesong in te graven. Hun sterkte zou ongeveer 3000 man bedragen. In een communiqué van het 8ste leger werd Dinsdag gezegd, dat de beweging van de Noordelijken, die nu een) week aan de gang zijn, (Adv.) Harriman heeft Dinsdag een „informatieve bespreking" met de Perzische minister van Buiten landse Zaken Kazemi gevoerd over het oliegeschiL Ben woordvoerder van het Per zische ministerie van Buitenland se Zaken verklaarde dat de minis ter tevreden is over het verloop van het dnderhoud en Harrimans houding „sympathiek" heeft gé. noemd. Het onderhoud duurde een uur en ging, naar men gelooft voor namelijk over de Perzisiche ver_ werping der aanbevelingen van 't internationale hof van justitie. Perzische en Amerikaanse krin gen) leggen over Harrimans be sprekingen een ongewone terug houdendheid aan de dag. H)et enige wat men te weten is gekomen is, dat Harriman volle_ dig op de hoogte is gebracht van het Britse standpunt en Harriman op zijn beurt Stepherd inlichtte over zijn laatste besprekingen met Mossadeq. Volgenp waarnemers stuit Har riman op dezelfde onverzoenlijke houding als de Amerikaanse am bassadeur Grady. Mossadeq en Kazemi zouden Harriman duidelijk hebben go- 1 maakt, dat zij niet bereid zijn van de letter van de wet op de natio. nalisatie af te wijken of de aan bevelingen van het internationale hof te aanvaardenj De waarnemers merken op, dat Grady geen van Harrimans be sprekingen bijwoonde. Zij beschouwen dit als een aan wijzing, dat Grady wenst, dat Har. riman het vraagstuk van eeni ge heel onafhankelijk standpunt uit benadert. Besprekingenp afgebroken'.* Volgens nauw met de Perzische regering verbonden kringen zou den de besprekingen tussen Harri man en Mossadeq zijn afgebro. ken. Harriman zal heden Teheran verlaten. Perzische minister beschuldigd. Op een zeer rumoerige verga, dering van het Perzische parle ment hebben verscheidene afge vaardigden) de minister van Bin. nenjandse Zaken er Dinsdag van beschuldigd de relletjes van Z*>n dag te hebben uitgelokt om de re gering Mossadeq ten val te bren gen. De beschuldiging werd geuit toen Zahedi het parlement verslag deed van de relletje^. de conferentietafel E|ij zeide dat dr. Mossadeq het zeer .betreurde, dat hij de staat van beleg voor Teheran moest af kondigen. Sommige afgevaardigden riepen toen uit, dat Zahedi „zonder be hoorlijke reden)" de politie had be volen op de demonstranten te (schieten, teneinde een revolutie uit te lokken. Andere afgevaardigden, zeiden, dat Mossadeq ,,het slachtoffer van een communistische samen zwering" is. De voorzitter slaagde er niet in de afgevaardigden te kalmeren. Een aantal hunner liep weg en toen het quorum niet meer aan wezig bleek te zijn, werd de ver gadering geschorst! Later kwam de kamer in ge heime zitting, waarvoor geen quorum nodig is, Weer bjjeere oin de discussie over dw relletjes te vervolgen! Het uitgaansverbod in Teheran geldt nu van 1 tot 4 uur. Een trein op het traject Syra cuseCtania (Sicilië) kwam Dins dag zo hevig met een stier in bot sing, dat het dier de lucht in ge slingerd werd en daarna door het dak van een baanwachterswoning stortte, waar de baanwachter met zijn gezin juist aan tafel zat. De vrouw des huizes werd gewond, de os was morsdood. zouden kunnen wijzen1 op een nieuwe aanval op de Verbonden linies. De onderhandelaars van de V. N. zeiden, gisteren na de besprekingen van gevoelen te zijn, dat enige voortgang is geboekt. De correspondent van Reuter, seint, dat de koude formaliteit die het begin van de besprekingen te kende geheel was verdwenen, ten minste buiten de conferentiezaal. In de tuin spraken de mannen van de V. N. en de communisten vrijelijk met elkaar en er heerste een vacantiestemminig. Ook de afgevaardigden zagen er meer ontspannen uit. Activiteit van de Verbondenen aan de 38ste breedtegraad. Ten Oosten van Kaesong deden patrouilles van de Verbondenen een aanval ten N. van Korangpori op de 38ste breedtegraad om de Noordelijken! uit enige stellingen te verdrijven. Zij werden echter met mortie ren beschoten. IDe actitviteit elders aan het front was te verwaarlozen. Luchtaanvallen. De Vijfde luchtmacht heeft in de loop van de nacht aanvallen gedaan op doelen in centraal- en Noord-Korea. Gemeld wordt, dat een 90-tal voertuigen op wegen in Noord- Korea werd vernield of bescha digd. De V. N.-afgevaardigden zijn in liun hoofdkwartier teruggekeerd, waaruit blijkt,, dat de besprekin gen voor Dinsdag waren afgelo pen. Noorwegen, stelt een bataljon ter beschikking van de V. N. De hulp van Noorwegen aan de actie der V. N. tegen agressie in Korea bewijst, dat het land de doelstellingen en principes van de organisatie steunt, aldus een me dedeling. De regering legt er tenslotte de nadruk op, dat, indien besloten wordt Noorse troepen naar Korea t© zenden, deze toepen moeten worden beschouwd als een bijdra ge tot de Verbonden strijdkrach ten, zoals bedoeld in de resolutie van de algemene vergadering. De Noorse regering heeft het secretariaat van de V. N. meege deeld, dat zij, overeenkomstig het verzoek om Noorse troepen ter beschikking van de V. N. te stel len, heeft besloten een bataljon voor dit doel te bestemmen', die onder het commando van de op perbevelhebber van de Noordat- lantische strijdkrachten zal staan. De bespreking van gisteren heeft drie en een half uur ge duurd. Volgens berichten zijn de be sprekingen in een sfeer van gere serveerde hartelijkheid gehouden. De Noord-Koreanen glimlach. ten, toen zij verlieten. Ook de leider van de delegatie der Ver. Naties, admiraal Joy, verliet de conferentie glimlachend alsof de besprekingen vlot waren verlopen. Volgens de correspondent van Reuter, zijn nauw in verbinding met de delegatie staande kringen optimistisch gestemd over de kansei^ op succes-, nu de conferen tie de 'belemmering van de vorige week heeft overwonnen. De twee voornaamste punten van bespreking zijn: De juiste bepaling van een buf ferzone eni of de kwestie van te rugtrekking van alle buitenlandse troepen in overweging gen irnen zal worden. De delegatie van de Ver. Na. ties schijnt het tweede punt als 'n politieke kwestie te beschouwen, die buiten deze besprekingen moet vallen. Rhee vraagt verkiezingen in Noord-Korea! Op de derde verjaardag van het uitroepen van de grondwet der Koreaanse republiek heeft presi dent Syngman Rhee Dinsdag om vrije verkiezingen in Noord-Korea gevraagd om de 100 zetels, die in de Koreaanse nationale vergade ring zijn gereserveerd, te bezet ten. „W|ij dienen te bedenken, dat onee grondwet was bedoeld om democratisch zelfbestuur te ver zekeren voor allen) en niet slechts voor sommigen van ons volk", al dus de president de Hoge Commissaris dat de verhouding tussen Nederland en Indonesië nog te veel wordt be- invloed door een groot wantrou wen. Ik geloof, dat als het moge lijk is deze over en weer te doen verminderen of geheel te doen verdwijnen, dit een zeer belang rijke verbetering teweeg zou brengen." De heer Lamping zeide dit op een hem gestelde vraag over de positie der Nederlandse ambtenaren. Hij bevestigde, dat talrijke ambtenaren en andere Nederlanders Indonesië verlaten, omdat ze de toestand te moeilijk vinden. Doch hij voegde hieraan toe, dat er ook een grote groep bestaat, die meent ook onder deze omstandigheden te moeten blij ven. De veiligheid zo zeide de heer Lamping is inderdaad een moeilijk punt. In de laatste 10 jaar heeft Indonesië een soort revolutie doorgemaakt en de hieruit voortgekomen spanning kan nu eenmaal niet in één dag verdwijnen. Het is waar, dat gue- rillabenden bijdragen tot de on veiligheid. In sommige streken is het leven hierdoor bijzonder moeilijk te dragen, speciaal op sommige plantages. „Ik heb dan ook respect voor de mensen, die daar blijven" aldus de Hoge Commissaris. Hij wenste er ech ter de nadruk op te leggen, dat het niet speciaal de Nederlan ders zijn, die onder deze onveilig heid hebben te leiden. Deze in druk heeft hij vaak uit de Neder landse pers gekregen. De benden vallen ook anderen aan, ook In donesiërs en vaak ook politiepos ten, omdat ze wapens nodig heb ben. Bij een inspectiereis, die de heer Lamping heeft gemaakt, is hem echter tot zijn groot genoe gen gebleken, dat op Oost- en West-Ja va in dit opzicht een ver betering is ingetreden. De Indo nesische regering is rich volko men bewust van deze hoogst on gewenste toestand en doet alles om hierin verbetering aan te brengen. Zij heeft hiertoe en met succes zeer belangrijke militaire operaties verricht. Gisteren geraakte de 43-jaar oude bovengrondse arbeider H. Meister uit Simpelveld in de ze- verij van de mijn Juliana te Ey- gelshoven bekneld in de omkeer- inrichting van een transportband. Hij overleed ter plaatse aan de bekomen verwondingen. Het slachtoffer was gehuwd en vader van drie kinderen. Premier Solh werd vermoord, toen hij op het punt stond per vliegtuig uit Amman naar Beiroet te vertrekken! Twee van de mannen die op de premier schoten, zijn doodgescho ten. De overige leden van de groep, die de aanslag pleegde, worden nog gezocht. De Libanese ministerraad is bij eengekomen en; er is een periode van openbare rouw afgekondigd. Toen de dood van de oud-pre mier in Beiroet bekend werd, dromden mensen op straat samen. Er werden naar sommige win kels, trams en auto's stenen1 ge worpen. Militairen herstelden de orde. Het stoffelijk overschot van de vermoorde is Dinsdag per vlieg tuig in Beiroet aangekomen. De op het vliegveld wachtende menigte stroomde naar het Jor daanse vliegtuig en droeg de kist het vliegveld af. Het verkeer in Beiroet lag stil en het stoffelijk overschot werd door de weeklagende menigte door de straten van de Stad eerst naar het parlementsgebouw en) vervoL gen|s naar de woning van de ex premier gedragen. Heden, zal de staatsbegrafenis plaats vinden. K.L.M.-CONSTELLATION LIEP VAN DE STARTBAAN AF. Dinsdagmorgen is de K.L.M.- constellation PH-TDI met gezag voerder Jan Stroeve bij de start op Idle Wild (New York) door nog onbekende reden van de zij kant van de startbaan afgelopen en moest daardoor Ijlings tot stilstand worden gebracht. De passagiers konden onge deerd uitstappen en de machine bleef ogenschijnlijk onbeschadigd. De passagiers zullen met een ander K.L.M. toestel naar Neder land vervoerd worden. Aan boord bevonden zich 39 passagiers, onder wie Dr Van Mook. Na een oponthoud van 4 uur vertrokken de passagiers met een ander toestel. De raad voor de burgerlucht vaart ter plaatse stelt een onder zoek in. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van Woensdag ochtend tot Woensdagavond. In het Noorden meer bewolking. Voor het Noorden van het land: geleidelijk toenemende bewol king met overwegend droog weer. Matige Westelijke tot Noordwestelijke wind. Weinig verandering in temperatuur. Voor het overige deel van het land: droog en tamelijk zonnig weer. WOENSDAG 18 JULI. Breskens Hansweert Walsoorden v.m. 0.47 2.02 2.12 n.m. 1.16 2.31 2.41 ZON- EN MAANSTANDEN. ZON MAAN op onder op onder Juli. 18 4.40 20.51 21.16 3.23 19 4.41 20.50 21.42 4.57 20 4.42 20.49 22.— 6.33

de Vrije Zeeuw | 1951 | | pagina 1