Relletjes in Ispahan Ongeval met Nederlandse autobus in België -Peking over tijd en plaats voor onderhandelingen Het ongeval op Ameland ist van te Goes DE OLIEKWESTIE Frankering bij abonnement: Temeuzen. WOENSDAG 4 JULI 1951. 7e Jaargang No. 1771. Vorsohqnt dagelijks N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen. Zuid-Koreaanse regering wil deelnemen aan wapenstilstandsbesprekingen Dinsdag heeft generaal Matthew Ridgway, opper- bevelhebber van de Verenigde Naties in Korea, het voorstel van de Noordelijken, om besprekingen over een wapenstilstand te Voeren in Kaesong, aanvaard. Volgens berichten uit Poesan zou de Amd- Koreaanse regering bereid zijn deel te nemen aan de besprekingen over een wapenstilstand Thailand WEERS VER W ACHTIN G HOOGWATER. Hervatting van diplomatieke betrekkingen tussen V.S. en West-Duitsland Inspectiereis van Amerikaanse senatoren Harriman over wapenstilstandsbesprekingen De politie in de Zuid-Perzische stad Ispahan was gisteren genoodzaakt traangas te gebruiken om op lopen van werklozen demonstranten uiteen te ^SeTarbeiders bestormen textielfabrieken en bezet ten opslagplaatsen van producten. Zij weigerden toe te staan, dat materiaal uit de opslagplaatsen en fabrieken werd gehaald, totdat zij hun achterstallig loon hadden uitbetaald gekregen. In sommige geval len bestond 4 maanden achterstand bij het uitbetalen van lonen. Gedurende de afgelopen weken zijn er door werklozen een aantal relletjes veroorzaakt* op onder op onder Dinsdagmorgen heeft Radio-Peking verklaard, dat het door de oorlog geteisterde vervoerssysteem en de tijd, die nodig is om besprekingen over een wapen stilstand voor te bereiden, de redenen zijn voor het uitstel van tien dagen om de voorstellen van generaal Ridgway voor een samenkomst na te komen. De radio zei, dat gezien deze feiten het communis tische voorstel om de besprekingen tussen tien en vijftien Juli te houden als bijzonder snel moesten worden beschouwd. Duikbootjagers voor Alri De „Amsteldijk" Japanse regering afgetreden Bulgarije eist terugroeping van drie Amerikanen ind ie Teheran op onder op onder derwijs in België £>irecteur-Hoofdredacteur I. van de Sande. ftedactie-adres: Noordstraat 55—57 - Terneuzen Tel. 2510 Na 5 uur Tel. 2073 Gironummer 38150. Abonnementsprijs 4,55 per kwartaal- Per week 37 cent. Losse nummers 7 cent Rubriek .<leine Advertenties 5 rogels 75 et.; iedere regel mees 15 et. Vermelding onder nummer Bu reau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot dea namiddags 2 uur. Advertentieprijs per mm 12 ct| minimum per advertentie 1,80. Ridgway aanvaardt Kaasoog als plaats voor De boodschap van generaal Ridgway was geadresseerd aan generaal Kim il Soeng, de Noord- koreaanse opperbevelhebber en generaal Peng teh Hoeia, de be velhebber van de Chinese vrij willigers in Korea. Het antwoord van Ridgway op het communistische voorstel om in Kaesong te onderhandelen kwam 37% uur, nadat dat voor stel werd gedaan. Ridgway verklaarde, dat hij bereid was om zijn afgevaardig den op 10 Juli, of vroeger als voorbereidingen waren getroffen, de communistische afgevaardig den te Kaesong te laten ontmoe ten. Hij stelde voor, dat drie van zijn verbindingsofficieren op 5 Juli een gelijk aantal communis tische officieren zou ontmoeten. De groep van de V. N. zou het vliegveld Kimpo op 4 Juli om 11 uur 's avonds per helicopter ver laten. De hoogste in rang van de verbindingsofficieren zou niet hoger zijn dan kolonel. In geval van slecht weer zou den de officieren reizen in een convooi van jeeps, ieder voertuig voorzien van een grote witte vlag. Generaal Ridgway verklaarde, dat de bedoeling van een ont moeting van verbindingsofficie ren was „een doelmatige regeling van vele details, verbonden aan de eerste ontmoeting, te verzeke- Ten". De boodschap werd om 2.35 uur n.m. (plaatselijke tijd) uitge zonden en werd via de radio met gelijke tussenpozen gedurende de middag en avond herhaald. Troepen van de V. N. gaan voort de versterkingen ten Z. van Koemsong aan te vallen, waar de Noordelijken hardnek kig stand houden op de heuvel ruggen, die een beveiligende bar rière vormen voor hun voorraad- en verbindingsbases in het ooste lijk deel van het centrale front. Luchtaanval op vliegveld van Pjongjang Een groep van zes en zestig Amerikaanse „Thunderjets' „Shooting Stars" en Superforten heeft een luchtaanval uitge voerd op het vliegveld van Pjong iang de Noord-Koreaanse hoofd stad. Er werd 24.000 pond lbom men uitgeworpen. Zuidkoreaanse kabinet verschei dene dagen geleden heeft opge steld. De strijd aan de fronten. Volgens onbevestigde berichten van het westelijk front in Korea is een nieuwe Chinese legergroep van ongeveer 70.000 man in Mandsjoerije naar een verzamel gebied ten N.W. van Seoel over gebracht. Deze aanwezigheid heeft be spiegelingen over een mogelijk nieuw offensief veroorzaakt. Aan het front waren weinig te kenen, die wezen op aanstaande wapenstilstandsmaatregelen. De Noordelijken vochten hard nekkig om hun aanvoer- en ver bindingsbases in het oostelijk deel van het centrale front te beschermen. Zij hielden stand vastig stand tegen aanhoudende geallieerde pogingen om hun ver sterkingen af te brokkelen. Ten N.O. van Tsjorwon vocht de tegenstander hardnekkig en troepen van de V. N. bestookten hen in het gebied van Jongtsjon en ten N.W. van Tanggoe hevig met artillerie en luchtbombarde menten. Volgens een bericht in de Thai- landse pers zijn 500 burgers ge dood hij het bombardement, dat de luchtmacht heeft uitgevoerd op het Thailandse vlaggeschip „Sri Ayoethia*'. Volgens persberichten is gene raal Katsj iSonggram, die be- schouwdt wordt als een der lei ders van de opstand der marine, in zijn huis te Bangkok gearre steerd. Zuidkoreaanse eisen. Dr. Clarence Rhee, woordvoer der van de Zuidkoreaanse rege- rng, heeft er Dinsdag op aange drongen, dat de besprekingen over een wapenstilstand zullen worden gehouden aan boord van een schip voor Wosan en niet op Noord- of Zuidkoreaans grond gebied. i Hij verklaarde, dat zijn rege ring het niet eens is met het voorstel voor besprekingen te Kaesong. „Wij zijn thans bezig de oorlog te winnen", aldus verklaarde dr. Rhee, „wij moeten aandringen op aanvaarding van onze vijf minimum-voorwaarden. Indien wij beginnen ons in compromis sen met de communisten te be geven, is er geen einde aan". Dr. Rb-o doelde op het uit vijf punten bestaande plan, dat het medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, eeldig van Woensdag morgen tot Woensdagavond. Enkele buien. Veranderlijke bewolking met enkele buien. Meest matige wind hoofdzakelijk tussen W. en N. In het uiterste N. van het land nog een geringe verdere dialing van temperatuur, elders koeler. WOENSDAG 4 JULI. De Ver. Staten en West-Duits land hebben officieel de diploma tieke betrekkingen hervat. Dr. Heinz Krekeier heeft als zaakgelastigde aan min. lAcheson een „introductie"-brief ter hand gesteld. Negen leden van de Amerikaan se Senaatscommissie voor buiten landse betrekkingen hebben be sloten een inspectiereis van twee weken te maken naar Europa. Op deze reis, die Zondag a.s. zal beginnen, zullen de Senatoren En geland, Frankrijk, Griekenland, Turkije, Italië, Duitsland en waar schijnlijk ook Spanje bezoeken. De groep zal in, Parijs met ge neraal Eisenhower besprekingen voeren over de vooruitgang van 't plan van het Noordatlantiscne Verdrag. Averill Harriman, de speciale adviseur van president Truman voor Buitenlandse Zaken, heeft verklaard, dat zelfs als er on middellijk een een einde zou ko men aan de oorlog in Korea „de Verenigde Staten zich niet kun nen veroorloven ook maar één dag hun pogingen te verslappen om de vrije wereld te verster ken". „Het is mogelijk, een we reldoorlog te voorkomen, indien wij de vrije wereld leiding ver schaffen en er op toezien, dat onze bondgenoten en wij zelf klaar zijn om op ieder ogenblik op iedere plaats te strijden voor de verdediging van de vrijheid", aldus Harriman. Een Nederlandse autobus, af komstig uit Den Haag is Maan. dagavond tussen Tongeren en Luik met 'n personenauto in bot sing gekomen en over de kop ge slagen. Zo goed als alle inzittenden lie pen verwondingen op en wenden naar het ziekenhuis te Tongeren overgebracht. De bus telde 20 passagiers die op weg waren voor een tocht in de Ardennen. De auto, waarmee de bus in bot sing kwam, werd bestuurd door een Luikenaar, die zijn vrouw cn 3 kinderenj bij zich had. Zij werden allen gewond, en naar Luik vervoerd. De autobus is na de botsing van de weg gevallen en in een 2 meter diepe sloot en daarna geheel over de kop geslagen, waarbij het on derstel van de bus werd afgesla gen. Vier der gewonde Nederlandse Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 1.52 2.27 3.07 3.17 n.m. 2.12 2.47 3.27 3.37 ZON- EN MAANSTANDEN. ZON MAAN Juli. 6 4.27 21.01 6.11 22.33 7 4.28 21.01 7.26 22.47 8 4.29 21.— 8.41 22.59 9 4.30 20.59 9.56 23.09 toeristen verkeren thans nog in 't ziekenhuis te Tongeren. Er is geen levensgevaar. Het ongeluk is ontstaan toen op de weg tusseni Tongeren en Luik, nabij het dorp Wihogne, een personenwagen uit Luik de auto bus wilde passeren. De auto heeft daarbij de bus geraakt en| is tegen een iboom ge vlogen. De toestuurder en zijn vrouiw en 3 kinderen werden ern stig gewond. De bestuurder van de autobus is door de botsing de macht over het stuur een ogenblik kwijt ge raakt. De bus kwam daardoor in een greppel naast de weg terecht en sloeg om. Met de Indonesische vlag in top, zijn twee Amerikaanse duik bootjagers, niet als oorlogsbodem maar in „civiel" uit de V. S. ko men varen, om toegevoegd te worden aan de vloot van de In donesische marine. Beide schepen, die in 1943 door de Amerikanen in serie gebouwd en ingezet werden, tegen duikbo ten, werden op de Kruiserkade te Surabaja plechtig aan de Indone sische regering overgedragen. De „Tenggiri" is bij aankomst nogal onzacht met de Kruiserkade in aanraking gekomen, maar de ont stane schade heeft, men, met be hulp van de Amerikaanse be manning, in drie dagen volledig kunnen herstellen, gebruik ma kend van de hulpmiddelen, die in het marine-etablissement te vinden waren. In Abadan werden Dinsdag po gingen gedaan om uit Basra, 65 km meer naar het Noorden gele gen, voorraden ijswater en verse groente voor de Britse kruiser „Mauritius" te krijgen. Dit is een gevolg van een Per zische weigering om het schip te bevoorraden, van Badan uit, eni ge kilometers van de plaats, waar de „Mauritius" in de Sjat-el- Arab voor anker ligt. George Middleton, adviseur van de Britse ambassade te Te heran, heeft verklaard, dat plan nen werden uitgewerkt voor een geleidelijke sluiting van de raffi naderij te Abadan en de instal laties op de olievelden en voor de evacuatie van alle Birtse, Indiase en Pakistanse employé's. Middle ton zeide, dat het plan binnen kort aan de Perzische „tijdelijke raad van directeuren" zou wor den gezonden. De definitieve sluiting van de raffinaderij zou het teken zijn voor een algehele evacuatie. De raffinaderij zou niet geheel buiten bedrijf gesteld worden. De installaties, die Aba dan van water en electriciteit voorzien, zouden blijven werken. Ook de vuilafvoer zou verzekerd blijven. Een functionaris van de Anglo- Iranian zei „de toevloed van Per zische olie naar de Westerse we reld staat reeds volkomen stil. Als er niet spoedig overeen- Het blad verklaarde voorts, dat Kaesong aan de 38ste breedte graad de logische plaats voor onderhandelingen was, aangezien de breedtegraad de militaire scheidingslijn was. Voorts heeft Radio-Peking een hoofdartikel van het „Volksdag blad", het officiële orgaan van de Chinese communistische par tij, bekendgemaakt, waarin er bij de soldaten op wordt aangedron gen op hun hoede te zijn om ver rassende militaire maatregelen van de Verenigde Naties te voor komen. Het hoofdartikel zegt, dat het besluit van de Verenigde Staten om te vragen over een wapen stilstand te onderhandelen het gevolg was van zware, door de Noordkoreanen en Chinese vrij willigers toegebrachte verliezen, en Amerika's besef, dat de „po ging om Korea te veroveren wordt bemoeilijkt door bezwaren en gevaren". Het Volksdagblad zegt voorts, dat elke redelijke wapenstil standovereenkomst een „open deur" zou zijn voor vredelieven de regeling van andere kwesties in het Verre Oosten. Hoewel de onderhandelingen een strikt militair karakter had den, zouden zij „tastbare maat regelen voor een wapenstilstand, het vaststellen van een gedemi litariseerde zone en andere be langrijke kwesties" moeten om vatten, aldus het blad, dat er verder bij het Chinese volk op aandringt, niet te verslappen in de campagne „bestrijding van de Verenigde Staten en hulpverle ning aan Korea". Zelfs als de be sprekingen succes hadden, moest China zijn verdediging opbou wen, omdat „slechts als wij sterk genoeg zijn in onze nationale ver dediging, wij in staat zullen zijn krachtig elke imperialistische aanval tegen ons te weerstaan", aldus het hoofdartikel. De vertegenwoordiger van de Hollamd-Amerika-lijn te Antwer pen kon nog niet meedelen wan neer de door brand getroffen „Amsteldijk" naar Rotterdam zal terugkeren. Het vertrek zal wellicht nog 'n paar dagen op zich laten wach ten, daar het afhankelijk is van de snelheid waarmee de verlopen lading van ruim 4 kan worden ge lost. De lossing daarvan moet zeer omzichtig geschieden en men moet er rekening mee houden, dat in de katoenmassa nog kleine vuurhaarden aanwezig zijn. Zulk een vuurhaard heeft er b.v. Dinsdagavond toe geleid, dat op nieuw de vlammen uit het ruim gingep oplaaien. Zij konden evenwel spoedig weer worden bedwongen. In elk geval zal het schip naar zijn thuishaven kunnen) vertrek ken zodra de beschadigde lading is gelost. De brandschade, die aan het schip zelve is aangericht zal pas ir. Rotterdam worden vastgesteld. Naar aanleiding van het droe vig ongeval op Ameland, waarbij 30 Juni j.l. twee leden van de Gereformeerde jeugdclub te Gro- tegast en de badmeester, de heer Klat, om het leven kwamen, deelt de heer J. Gelderloos, voor zitter van de Gereformeerde jeugdleidersorganisatie te Grote- gast als zijn lezing van de toe dracht ons het volgende mede: Onmiddellijk na aankomst werd door de leiders des morgens met de heer Scheltema en de bad meester overleg gepleegd over het tijdstip waarop gezwommen zou kunnen worden. Gezegd werd dat dit des middags om 14.00 uur wel mogelijk was. Rekening hou dend met dat uur is toen door de leiding een schema voor de dag indeling opgemaakt en wel zo dat om 13.00 uur in hotel Scheltema zou worden gegeten. Daarna zou men gaan zwemmen. Om 14.00 uur zijn de kinderen, vergezeld van de badmeester en twee lei ders te water gegaan. De kinde ren, die het verst in zee zijn ge gaan waren slechts zo ver, dat het water tot de knieën reikte. Op dat moment begon de zee plotseling zeer wild te worden. Onmiddellijk is toen gevolg gege ven aan het sein van de bad meester om terug te keren. De zee was intussen zo woest gewor den, dat enkele kinderen niet overeind konden blijven en weg geslagen werden met het beken de droevige gevolg. Van een te ver in zee gaan van een der kin deren is, aldus de heer Gelder loos, dan ook geen sprake ge weest, en evenmin van een han delen door de leiders in strijd met het advies van de heer Scheltema of van de badmeester. stemming wordt bereikt, zal al het werk in Perzië stil komen te liggen. De gevolgen daarvan zul len spoedig in de gehele wereld gevoeld worden". Perzische soldaten te Abadan. Naar van officiële zijde wordt vernomen, is de olieproductie m Aghadjari ten N. van Abadan gestaakt. De productie staat thans onder Perzische leiding. Verder heeft het Perzische mi nisterie van Oorlog bekend ge maakt, dat de autoriteiten heb ben besloten de garnizoenen in Zuid-Perzië te versterken. Bin nenkort zal een artillerie-regi ment de haven van Abadan be zetten „om eventuële incidenten en sabotagedaden te verhinde- ren. Perzisch parlement neemt nog geen besluit. Het Perzische parlement heeft Dinsdag geen gevolg gegeven aan het verzoek van minister-presi dent Mossadeq, twee maatregelen in verband met de oliecrisis „met drievoudige spoed" te behande len. Het parlement ging uiteen zon der te hebben gestemd over een wet volgens welke Perzen ge straft zullen worden, die „een verbintenis" hebben gehad met de Brits-Iraanse oliemaatschap pij. Evenmin werd een voorstel in behandeling genomen tot vor men van een speciale parlemen taire en juridische commissie ter onderzoek van de documenten, die onlangs in kantoren van de maatschappij te Teheran m be slag werden genomen. Enkele parlementsleden verklaarden na de verdaging, dat het parlement 'van zijn quorum werd beroofd doordat andere leden „met opzet de vergadering verlieten. ^Deze leden zouden verdere publiciteit over de in beslag genomen docu menten willen vermijden. De laatste Britse tankboot te Abadan is vertrokken na zrn olielading naar de kade te heb ben teruggepompt. De Britse oliedelegatie ver trokken. De Britse delegatie, die na de behandeling van het Perzische oliegeschil op Zaterdag voor het internationaal gerechtshof in Den Haag is g<- bleven, is gisterenmor gen per vliegtuig naar Londen, te ruggekeerd. Het lid der delegatie, Mr. D. Johnson, blijft voorlopig in Den Haag achter. Hoewel van de zijde van het in ternationale gerechtshof nog geen nadere mededelingen worden ge daan, neemt men aan, dat het Hof in dit stadium geen nadere inlichtingen van de partijen nodig heeft. Het internationaal gerechtshof is op het ogenblik druk bezig met de bestudering en behandeling van het geschil. Algemeen wordt verwacht, dat het Hof nog dezer dagen izal be kend maken, wanneer het zijn be slissing in het gesohil in een open bare zitting zal geven. TERECHTSTELLINGEN IN CHINA- Het bureau voor openbare vei ligheid te Sjanghai heeft op 28 Ju ni 154 contra-revolutionairen te rechtgesteld, aldus meldt het te Sjanghai verschijnende blad „Sin Wen Jih Pao". De Japanse regering is Dins dag afgetreden. Het kabinet van de liberale premier, Sjigero Yos- jida, heeft in zijn geheel zijn ont slag aangeboden. Het aftreden is geschied om een wijziging in het kabinet te vergemakkelijken en heeft geen grote politieke betekenis. Men verwacht, dat heden een nieuw kabinet-Josjida zal worden ge ïnstalleerd. Hongarije heeft in een krachtige nota aan de Amerikaanse legatie te Boedapest de terugroeping ge- eist van drie leden van deze lega tie. Het heeft gedreigd met ^ge- eigende maatregelen" indien de eis niet Wordt ingewilligd. 5: 5 regels 75 eenti 2 ct.; minimum pei nummer, of: Adreg meer. i namiddags 2 umJ lerdaad in het genot i crediet van 70 mil der Europese beta- worden gesteld, rige beschouwing in Heure" heeft waar- proken voor de ver- striële activiteit in !et blad schrijft „het om een balans te meer te produceren xporteren. Dit is het orderburen trachten ;t is mogelijk, dat zij een niabije toekomst esultaten zullen be- urve van hun indu- ctiviteit heeft inder- drukwekkend uiter- van het indexcijfer gestegen tot 150 in n 1951." stigt er de aandacht irloop de beste waar oor de mogelijkheid ld om zijn grote im- dgië te handhaven, antal andere bladen rnière Heure" er op, rië zou worden ge- ïdien Nederland in gevolge van de druk ïlsbalans tot nieuwe ingen zou moeten ik het Katholiek con- lad „La Libre Bel- :eer sceptisch tegen- ilux pleegt te staan, ewezen, hoezeer Bel- grote exportgebied 1 afhankelijk is ge- blad vestigt er de dat in April van dit sche export naar Ne- 2,3 millard francs is ia 800 millioen meer landgemiddelde van ide jaiar. Het neutra- Soir" schrijft naar aarvan dan ook, dat ng van de tot dus- te resultaten der Be- Ie economie van Bel- zware slag zou be- voor die van Neder- den wagen zich aan iet betrekking tot de wikkeling. Zo meent 3elgique" te weten, Belgische ministers chema voor de ver der Unie in verschil- 5 wensen, waarin de datum van voltooi- len vastgelegd. Men *ens deze ministers, d, niet beperken tot tie van de bereikte och dient een dood winnen door de vol- nauwkeurig uit te „De Standaard" zijn dat men te kiezen 'n voorzichtige hou- acht tot de bestaan- sden zich oplossen, ingrijpen door het gerealiseerde samen 1 een Unie-verdrag beeld, tien jaar. Men ;h daarbij evenwel verdrag, zoals vroe- uitgestippeld, voor tten zijn van beper- les. Het zou daar- st „Le Soir" op, het ben van een facade, tn worden opgetrok- thans reeds klaar- I van het Benelux- e liberale blad „Het ws" merkt op, dat practische stap. die ;n dient te worden, llijking moet bren- tesluit van de confe- tstende, om de han- ler drie landen je- n overeenstemming a voortaan gemeen- handelsverdragen inden te sluiten. >ent uit goede bron op de conferentie iral ook over dit n gedachten gewis- ïn. trum van Teheran ogenblik een grote lft van de bouele- waar de grootste stad zich bevinden, ïmen. Men vreest, de brand niet kan iliseerd, het groot- de hoofdstad van nen verwoest zal de dichttegen el- uwde en uit licht rvaardigde huizen van het vuur ken. De oorzaak is nog niet bekend. ZON- EN MAANSTANDEN. ZON MAAN Juli. 6 4.27 21.01 6.11 22.33 7 4.28 21.01 7.26 22.47 8 4.29 21.— 8.41 22.59 9 4.30 20.59 9.56 23.09 -tt-ij verzoent ue uimuuiuuit uc oorspronkelijk door president Truman gevraagde verhoging van de belastingen met 10 milliard dollars goed te keuren en niet te volstaan met een verhoging van 7,2 milliard dollar, die door het Huis van Afgevaardigden is goed gekeurd. ueil, XUCUl ilCb lUOWbuul, «unbu uo leiders van revolutionaire partijen voor de studenten voordrachten houden. Christelijke theologen en niet-theologen zullen critiek leve ren op de revolutionaire oplossing van sociale problemen en voor stellen van constructieve aard doen. uemoumsaueceiiuuiu i foort bracht. Geneeskundig en verder onderzoek zullen enige dagen in beslag nemen. Daarna gaan de ex-gevangenen naar huis. Voor zover bijzondere rechtspleging belang in hen stelt, zullen zij door de justitie worden opgeroepen. reikt, waardoor het mogelijk weid vijf maal een vrachtwagen van 3 ton, volgeladen met goederen, te Zenden aan de grote kampen. Bo vendien werd tot 22 Juni een be drag van 4688,72 ontvangen, dat ten dele werd bestemd voor de aankoop van een radio-installatie zich nog bezig met het organise ren van ontspanningsavonden, waarmede de vereniging op ver zoek van 11 kampleiders niet ge wacht heeft tot het winterseizoen, doch reeds thans een aanvang heeft gemaakt. rische kamer van afge- uigvum heeft zich Dinsdag bij hoofdelijke stemming uitgespro ken over het wetsontwerp tot regeling van het toekennen van subsidies aan inrichtingen van het vrije onderwijs. Het wetsontwerp werd aangenomen met 96 stem men voor, 70 tegen en twee ont houdingen.

de Vrije Zeeuw | 1951 | | pagina 1