UIT DE PROVINCIE DE RADIO? DOKIE DURF óe slimme speurder Binnenlands Nieuws VAN DE REE SCHARREN OOK NU WEER Wat brengt NOODDSTDAAT 15 SPORTNIEUWS Woonhuis BIM-BAM KLOKKEN Kleine Advertentiën 1/uiA af llu/ Xjbwtimiddiim RUIME WONING H.H. LANDBOUWERS A. DE JONGE-LEUNIS Z.P.M.-L.J.G. streek O. Z.-VI DIELEMAN-VAN IJK een zeldzame voordelige aanbieding TERNEUZEN BIERVLIET. BRUINTSSE. SLUISKIL SLUIS VLISSINGEN. IJZENDIJKE. SCHAKEN. HANDBOOGSPORT. Kantoorbehoeften VOOR BIJ DE BOTERHAM c^smip ttu&ar trekt veel belangstelling:. De klok van de stadhuistoren bad gisteravond nog geen negen geslagen, toen reeds de 400ste bezoeker werd genoteerd op de bazar ten bate van de openbare kleuterschool welke gisteren n Hotel „Centraal" werd geopend. Er is dan ook heel wat te zien en te doen. De standwerkers, wier stemmen reeds schorheids symptomen deden horen, prezen onder parelend voorhoofd hun waren aan. De man aan het rad van avon tuur prees de heerlijke tulbanden, welke te winnen waren, en een bereidwillige dame deed ©p ver zoek plaatjes draaien. In de textielhoek zijn talrijke handwerkjes e.d. te bewonderen, w.o. een bijdrage haakwerk van een 89-jarige inwoonster. Men kan dubbeltjes „in het water" smijten, waarvan de waar de toch niet is verloren, daar ze weer worden opgevist. De bezoe kers kunnen wafels proeven en theedrinken. Kortom, men kan er ver maak vinden en kwartjes en dub- VRIJDAG 20 APRIL HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.15 Gew. muziek; 7.45 Een woord voor de dag; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 9.15 Voor de zieken; 9.30 Waterstanden; 9.35 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.; 11.30 Piano; 12.00 Lichte muziek; 12.30 Mededelingen; 12.33 Koor; 13.00 Nieuws; 13.15 Kwintet; 13.35 Gram.; 14.00 Causerie; 14.15 Gram.; 15.00 Voordrach; 15.20 Kwartet; 16.05 Surinaamse volksmuziek16.30 Gram.16.40 Voordracht; 17.00 Verzoekprogr.; 17.30 Friese uitzending; 17.45 Ko perkwartet; 18.00 Causerie; 18.10 Orgel; 18.30 Caiuserie; 18.45 Zang; 19.00 Nieuws; 19.15 Regerings uitzending; 19.35 Causerie; 19.40 Raxiiokrant; 20.00 Niouws; 20.05 Hoorspel; 21.00 Orkest; 21.55 Causerie; 22.10 CaAiserie; 22.30 Causerie; 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.15 Gymnastiek; 7.30 Gram.; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de vrouw; 9.00 Gram.; 10.00 Causerie; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Gram.; 10.30 Voor de vrouw; 10.45 Piano; 11.10 Cause rie; 11.30 Orgel; 12.00 Dansmuz.; 12.30 Mededelingen; 12.33 Sport; 13.00 Nieuws; 13.15 Allerlei; 13-20 Orkest; 14.00 Voor de vrouw14.20 Orkest; 15.00 Voor dracht; 15.20 Goram.; 15.35 Her sengymnastiek; 16.00 Gram.; 16.30 Voor de jeugd; 17.00 Film; 17.20 Causerie; 18.00 Nieuwsi; 18.95 Felicitaties; 18.45 Denk om de bocht; 19.00 Koor; 19.15 Prij zenpraatje; 19.30 Causerie; 19.50 Berichten; 20.00 Nieuws; 20.05 Boekbespreking; 20.10 Reporta ge; 20.35 Causerie; 21.00 Lichte muziek; 21.30 Aethenforum; 22.00 Weekoverzicht; 22.15 Lichte mu ziek; 22.40 Causerie; 22.45 Gebed; 23.00 Nieuws; 23.15 Causerie; 23.30 Gram. BRUSSEL VI.; 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.32 Gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 Orgel; 14.00 Khytmische muziek; 14.30 School radio; 15.45 Gram.; 16.30 Lichte muziek; 17.00 Nieuws; 17.10 Kro. ndek; 18.10 Voordracht; 18.20 Gram.; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.30 Film; 19.50 Causerie; 20.00 Gram.; 21.15 Gram.; 22.00 Nieuws; 22.15 Gram.; 23.00 Nieuws; 23.05 Gram. ibeltjes besteden, die ten goede zullen komen voor het fröbel onderwijs aan kleuters, die deze openbare kleuterschool bezoeken. Des winters warm en verzorgd in de leslokalen, des zomers in de zandbakken van de speeltuin in de zonneschijn. Het is voor deze stichting verheugend, dat, blij kens het groot aantal bezoekers en bezoeksters aan de bazar, de steun van zovelen geniet Benoeming concierge. Tot concierge aan het Open baar Lyceum alhier is met in gang van 1 April j.l. benoemd de neer J. de Smidt te Hoek. Voor deze betrekking hadden zich ruim 100 sollicitanten aan gemeld HmigrantencursuB aange vangen. Naar we vernemen, is de toe- langstelling voor de onlangs in ons blad per advertentie aange kondigde emigrantencursus van lien aard, dat de cursus te Ter neuzen kan worden gegeven. Ook elders in Zeeuws-Vlaande ren (to.v. Oostburg, Axed en Hulst) zal bij voldoende deelname een vergelijke cursus worden georga niseerd. De arbeidsbeurzen werkten hieraan mee, door aan de candi- daat-emigranten, die bij deze bu reaux zijn ingeschreven, kennis te geven van de te organiseren cur sussen. Een gelukwens van ver. Begin dezer week ontving het bestuur der v.v. „Terneuzen" voor het behalen van het kampioen schap een gelukwenstelegram waarvan de inhoud luidde: „Hartelijk gefeliciteerd met succes; sterkte voor komende promotie". Ware dit telcgTam in eigen land verzonden, dan zou gezegd worden „Beter laat dan nooit". Bij inzage evenwel Ibleek ons, dat de afzender was het lid der v.v. Terneuzen", de heer Van de Linde, die ergens als lid van de equipage van tiet motorschip Bloemfontein" de golven klie-t van de onm. lelijke oceaan, onder de Zuid-Afrikaanse kust. Via Raidio-Seheveningen toe reikte deze verre gelukwens Ter neuzen. Marktconcert. Zondag 29 April zal de Kon. Harmonie van Biervliet haar eerste concert geven. Dit concert is tevens bedoeld als de generale repetitie voor het concours, dat 3 Mei te Hulst zal worden ge houden. De Kon. Harmonie zal daar uitkomen in de vaandel afdeling met het verplichte num mer „Introductie en Polonaise". Op het op de Markt te geven concert zullen de volgende num mers ten gehore worden ge bracht: 1. Nationaal Embleem, mars, van E. C. Bagleij, arr. Maurice Viot. Introductie en Polonaise van Gerard Boedijn. De twee kleine vinken van H. Kling arr. Fr. Diepenbroek. Steadvast and True, mars van C. Teike. Pauze. La Bohémienne, ouverture van Balfe, arr. G. Cornez. Andante in G„ Batiste, arr. G. Mol. Washington Graijs, mars van C. S. Grafulla. De mosselkwekerij in de Waddenzee. Van de mosselpercelen in de Waddenzee, die daar ter beschik king worden gesteld van Zeeuw se mosselkwekers om hun bedrijf uit te oefenen, zijn 12 stuks toe gewezen aan kwekers uit Bruinis- se. De 35 aanvragers uit Bruinis- se hebben nu onder elkaar groe pen van 3 gevormd, waarmee wordt bereikt, dat een perceel door 3 verschillende kwekers in cultuur worden gebracht. Men bereikt daarmee, dat nie mand behoeft te worden uitgeslo ten. Van elke groep is thans een afgevaardigde naar het desbe treffende gebied vertrokken om van de visserij-inspectie voor lichting te ontvangen over de plaatsen, waar cultuurgrond mag worden aangevraagd, terwijl te vens zal worden gezocht naar in het wild voorkomende mossel- banken. EEDE* Geslaagd. De heer I. Rootsaert slaagde te Middelburg voör het examen mo derne muziek. 2. 3. 6. 7. Ongeval. Gisterenmiddag had alhier een ongeval plaats. Bij riolerings- graafwerkzaamheden in de straat stortte een van de wanden in. De 35-jarige arbeider J. van de Broe- cke zat onder het zand bedolven. Toegeschoten arbeiders konden hem onmiddellijk bevrijden uit zijn benarde positie. Hij werd naar het ziekenhuis te Oostburg overgebracht. Van de B. klaagde over pijn in de borstkas. Besluit van succesvolle tournée. Als besluit van haar jaarlijkse Zeeuwsvlaamse tournée trad de Terneuzense Accordeon- en Man dolinevereniging Paolo Soprani Dinsdagavond op te Sluiskil, voor een bijna geheel bezette zaal in Hotel Meert. De muziek, zang en sketches vielen bijzonder in de smaak. Een gezellig bal besloot de avond. De vereniging trad o.m. ook tweemaal op te Zaamslag en Hulst, waar de leden welkome gasten zijn. Jeugddienst. In het kader van de maiamde- lijkse jeugddiensten in West Z. Vlaanderen werd op Zondag 15 April 1951 een jeugddienst ge houden te Brugge. De W. Zeeuws-Vlaamse jeugd was in groten getale met 4 extra- fousisen naar Brugge getogen. Verder zagen we nog belang stellenden uit Walcheren, Oost Zeeuws-Vlaanderen en ,,Het Westland" en protestanten uit de omliggende gemeenten van Brug ge. De ontvangst had plaats voor de Evangelisch Hervormde Kerk. Onder deskundige leiding maak ten de 200 jongeren een wande ling door verschillende parken van Brugge. In het Konimgin-Astrid-Park werd om 4 uur een massale zang uitvoering g: geven onder leiding van Wlka Hiensch uit Schoondij- 'ke. Ten gehore werden gebracht enkele geestelijke lederen, verder vrolijke liedljes, waaronder een paar canons. Na de boterhammen werd we derom een wandeling, thans door de toimnensitad gemaakt, waarbij vooral de versieringen in verband met de Brugse Floralia konden wordem bewonderd. Om 6 uur bereikten we de zaal „Au Jambon" in de Spanjaard etraat. Aangezien we deze pas om 6.30 uur konden betrekken, werd do tijd doorgebracht met massale volksdansen o.l.v. mej. Anna Cij- souw uit Groede, hetgeen ook veel Brugge belangstellenden trok. Om 6.30 uur voerden de Brugse jongeren in de zaal ^Au Jambon" op; „Onesimus", een lekenspel naar die gegevens uit de Hande lingen der Apostelen en de brief van de apostel Paulus aan Filé man. Te 7.30 uur had in dezelfde zaal een jeugddienst plaats, die werd geleid door Ds. N. O. Steenbeek uit Amersfoort. Hg had als onderwerp: „Paulug en 1951'" met als hoofdthema „Kom over en help ons". Het is interessant te vermeldeni dat Ds. Steentoee'.i des morgens een dienst had gteleid In Ooster-I beek (op de Veluwe) en dat hij' dus enkele uren later een dienst in het buitenland leidde. Ongeveer kwart voor negen werd de dag geëindigd en ver trokken de bussen weer in de richting van de Nederlandse grens. Bij de mededelingen werd nog oazo speciale aandaahit gevraagd oor de bazar, die op Zaterdag 30 Juni en Maandag 2 Juli 1951 te Brugge wordt gehouden ten bate van het Jeugdgeibouw, dat de pro testantse gjmeente wil bouwen «oor al haar werkzaamheden in Brugge. Op Zondag 1 Juli zingt in het „Koningin-Astrid-Park" het gro te zangkoor „Excelsior" uit Ant werpen. Dief speelde Klein Duimpje. Dat een dief onbewust Klein Duimpje navolgde, is hem nood lottig geworden. De man had voor een waarde van verscheidene hon derden guldens aan materialen ontvreemd bij de sluiswerken te Vlissingen. De politie vond enkele pluisjes van een jutezak en deze pluisjes werden ook aangetroffen bij het hek waar de dief over ge klommen was. Hij was (althans van de zijde der politie bezien) een attent man, want hij had ook zijn verdere gangen met de pluis jes afgetekend. Men behoefde de sporen maar te volgen om hem in te rekenen. Hij was juist bezig zijn buit weg te bergen. Proefvaart nieuwe loodsboot voor Vlissingen. Gisteren heeft de loodsboot „An- tares', die bij Boele's scheeps werven te Bolnes werd gebouwd, te Vlissingen op de Wester- Schelde een proeftocht gemaakt, welke voldaan heeft. Het schip gaat terug naar de scheepswerf voor nadere voorzieningen en zal over een maand in dienst wor den gesteld. Dan heeft de loods- dienst te \§issingen weer de be schikking over drie loodsboten, evenals vóór de oorlog. De „An- tares", welke 46 meter meet, is uitgerust met een 3 inch kanon, alsmede met 2 oerlikons. Voor de bediening van dit geschut zijn 4 matrozen opgeleid. Jaarvergadering K.A.B. In de blokhut had Dinsdag avond de vergadering plaats van de K.A.B. Voorzitter Hamerlinck opende met de Christelijke groet. In het bizonder de spreker van avond, de heer Jacobs, heette spr. welkom. Uit het verslag van de pen ningmeester bleek, dat er 168 leden zijn. Het R.K. Werklieden verbond had een batig saldo van 197,04. De K.A.B. had een goed slot van 85,71. De secretaris krijgt voor het vele weik voortaan een vergoe ding van 50, Hierna neemt de heer Jacobs het woord. Hij zet uiteen wat de K.A.B. voor de arbeiders bete kent. Het werkliedenverbond, dat begonnen is met enkele le den, telt thans meer dan 300.000 leden. Hij brengt in herinnering dat op de grote bijeenkomst te Utrecht het hoogste kerkelijke gezag en niet minder dan zeven ministers aanwezig waren. Dit is wel het grootste bewijs, dat de K.A.B. meetelt in Nederland. Ook noemt hij de publiekrech telijke bedrijfsorganisatie, waar door de werknemer medezeg gingschap krijgt in de resultaten van het bedrijf. Namens het bestuur van de Dioc. Bond brengt hij dank aan het afdelingsbestuur voor het vele werk dat hij heeft verzet. De voorzitter dankt de heer Jacobs voor zijn leerzame rede en hoopt dat zijn woorden weer klank mogen vinden. De con trolecommissie werd samenge steld uit de heren Al. v. Kerk- voorde, P. Pielaet en H. Dries- sens. Bij voldoende deelname zal er gelegenheid zijn om te sparen om in de zomer goedkopere huis brand te kopen. Van de gelegen heid tot het stellen van vragen werd druk gebruik gemaakt. En jawel hoor, boven op de achterste wagen hing in een rare bocht de agent van politie, die zich met beide handen wanhopig vastklemde om niet van de als razend rijdende trein afgeslingerd te worden. ,,Hoe toestaat het" waa alles, wat Dokie uit kon brengen.. .Diederik wat doen we nou?" Ze kwamen tot de slotsom, dat ze voor de agent niets konden doen en Diederik toog aan het werfk om te zien of hg de auto kon maken. Hij kroop er onder om de scha de op te nemen. Hlij frommelde aan moeren en radertjes, tikte, klopte en schud de, maar er was geen verwikken aan, het ding deed het niet. Het begon al te schemeren. Het was mooi weer cn aange zien er geen huis en geen levende ziel te bespeuren was, besloten in de open lnoht te overnachten. Diederik zette de auto op zflii kop en onder het aldus gevormde afdak strekten ze hun moede be nen en vielen welchja in slaap. De volgende ochtend werden ae vroeg wakker en bekeken de din gen met een veel opgewekter oog dan de vorige avond. KOPERI >1EFSTAI Een to: langrijke koperdiefsta! werd Dinsdag ontdekt bij de uit breiding van het Nederlands stu denten sanatorium te Laren, waar een hoeveelheid van 3000 meter rood koperen pijp, toebehorende aan de firma Van der Chijis te Amsterdam, 1500 meter bleek te zijn verdwenen. Verdacht van deze diefstal wer den vier personeelsleden van ge noemde firma door de politie aan gehouden: drie leerling-monteurs en een halfwas nonteur in de leeftijd van 18 tot 21 jaar. Later we'd te Amsterdam nog een medeplichtige aangehouden. De jongens die het koper aan 'n onbekende hebben verkocht, leg den reeds een bekentenis af. JEUGDIGE INBREKER ONTSNAPTE EN WERD WEER GEPAKT. Dinsdagavond stonden enkele rechercheurs van de Amsterdamse -echerehe in gespannen aandacht de reizigers, die het centraal sta tion te Amsterdam verlieten, to observeren. Plotseling schoten zij toe, maar de jongemtui, die zij wilden ar resteren bleek sneller, al was hij tenslotte niet snel genoeg oen uit 4e handen dor politie te blijven. Deze jongeman was de 20-jari~ ge J. J., timmerman van beroep, maar wegens het plegen van en kele Inbraken was opgesloten in de jeugdgevanger is te Zutphen. Dat stond hem niet aan en en kele dagen geleden wist 'tojj te ontvluchten. Na alle omzwervingen begaf de jengeman zich des nachts naar zijn woning waar het de politie gehikte de jongeman in de vroege morgenuren aan te houden. bekeek, zag hij tot zijn grote ver rassing aan de binnenkant van het onderblad het étiket van de grote vioolbouwer Stradivarius. Hij las: Antonius Stradivarius cremonensis faciebat anno 1725. Het étiket bevat verder het merk van Stradivarius: twee concen trische cirkels met daarin de ini tialen van de bouwer en een kruis. Op de buitenkant van het onderblad stond nog ingebrand: Straduari. Experts zullen nu moeten uitmaken, of het een ech te Stradivarius is NIEUWE FABRIEK STORT IN. In de nacht van Dinsdag op Woensdag is te Sittard omstreeks 6 uur de in aanbouw zijnde nieu we fabriek voor staalconstructie van de firma Deckers en Lam- mers ingestort. Het betonnen dak kwam van een hoogte van onge veer,; 6 meter naar beneden waardoor het gehele gebouw, dat bijna klaar was, totaal werd ver nield. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor, daar nog niemand aanwezig was. De scha de wordt geschat op ongeveer een ton. De fabriek had een afmeting van 1325 meter. De arbeids inspectie stelt een onderzoek in naar de oorzaak van het ongeval. De gemeentepolitie te Sittard deelde mede, dat de samenstel ling van het beton waarschijnlijk niet deugde. KOPERDIE VEN ACHTER SLOT De rijkspolitie te Maastricht heeft de drie daders van de dief stallen van koperen retourleidin gen op de geëlectrificeerde baan vakken in Zuid-Limburg gearres teerd. Eveneens werden aange houden twee helers, die het ge stolen goed verkochten. Boven dien werd al het gestolen en ver kochte materiaal in beslag ge nomen. Behalve aan deze dief stallen bleken de arrestanten ook nog debet te zijn aan verschillen de andere metaaldiefstallen, rij wieldiefstallen en inbraken. Dieven en helers werden voor de Officier van Justitie geleid en in het Huis van Bewaring ingeslo ten. de niet te gaan kijken. Zij had nJ. een drietal schoten gehoord. Toen het buiten stil was geworden, vreesde zij het ergste. Het meisje wist, dat Vim K. een groot gelds bedrag bij zich had. Kort na de aanslag kwam G. van K. met een vrachtauto om het vee naar de markt in Den Bosch te vervoeren. Hij vond toen zijn broer dood op het erf liggen. Zijn portefeuille met ruim 8.000 was hem ont stolen. De rijkspolitie stelt een uitgebreid onderzoek in. Van de dader is nog geen spoor gevon den. HOND SLOEG ALARM TOEN ZIJN MEESTER VERDRONK. Woensdagmiddag begaf de zoon van molenaar Raaymakers te Nederwetten (N. Br.) zich met zijn hond naar de sluis bij de ouderlijke woning om daar werk zaamheden te verrichten. Hij is daarbij voorover gevallen in een draaikolk. De hond rende naar de molen en alarmeerde de familie door zijn geblaf. Direct trok men op onderzoek uit en de hond bracht de familie naar de plaats des on- heils. Tot grote ontsteltenis zag de vader van het slachtoffer klompen en een pet op het water drijven. Reddingspogingen wer den in allerijl in het werk gesteld, maar tot dusver is de drenkeling nog niet opgehaald. R. was 40 jaar en ongehuwd. BRANDWEER KWAM TOEVALLIG VOORBIJ. De vorige nacht brak brand uit in een schuur op het erf van de familie Kremers aan de Goorse- straat te Diepenheim Toevallig passeerde een groepje brand weerlieden uit Hengelo, dat deel had genomen aan een kegelcon cours te Brummen. Door hun cordate ingrijpen kon vee uit de schuur worden gered en met be hulp van de inmiddels gewekte boerenfamilie en omwonenden een in de nabijheid staande tim- merloods en een woonhuis wor den gespaard. Verzekering dekt de schade. EEN STRADIVARIUS De seinhuiswachter A. Blaauw- broek kocht enkele weken gele- den op een boeldag voor één delijk getroffen. In de woning be- kwartje een oude viool met kist. vonden zich toen nog de 80-jarige Niemand wilde-er geld voor bie- vader en een nichtje, M. B. ge- den. Toen de nieuwe eigenaar naamd. Deze laatste had wel kre- later zijn aanwinst nauwkeurig ten om hulp gehoord maar durf- ROOFMOORD TE ECU TE LD. Op de Echteldse veehandelaar M. van K. is Woensdagmorgen een roofmoord gepleegd. De aan valler stal ruim ƒ8000 van het slachtoffer. Toen Van K. in een nabij zijn woning gelegen schuur het vee wilde gaan voeren, alvorens dit naar de markt zou worden ge bracht, werd hij op korte afstand beschoten. Daardoor werd hij do- De textielstaking in Cataloniê De overheid heeft Woensdag alle textielfabrieken in de Cata laanse stad Marresa, waar in de katoenfabrieken gestaakt wordt, gesloten. OM HET YVEKKLKAM PIOENSCHAP De 15e partjj remise. De vijftiende partij van de twee kamp tussen Botwinnik en Bron- stein is na 35 zetten in remise geëindigd. De stand is thans 87 in het voordeel van Botwinnik. Opening schietseizoen. Op 15 April opende de hand- boogmaatachappij „De West er- schelde" te Terneuzen haar schietseizoen- met een kiepschie- ting. De uitslag was: Hoogvogel: L. Meijaert, Oude- lande; zijvogels: P. Oortvriendt, Sluiskil en R. Begheijra, Terneu zen; Kallen: J. Korstanje en P. Van der Bliek beiden Ellewouts- djjk. Eerste klep. F. de Kort, Sas van Gent; tweede klep Ed. Hof man, Terneuzen. Heden overleed, nog on verwachts, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader, JACOBUS JOHANNES DE FEIJTER, in de leeftijd van 52 jaar. G. DE FEIJTER— DE BOKX W. DE FEIJTER F. DE FEIJT1R HAMELINK en Kinderen. Hoek, 17 April 1951. Knol B 33. TE KOOP: een staande op de Knol. Direct te aanvaarden. Te bevra gen bij: H. DIELEMAN, Wuijckhuisepld. G 20, Hoek Even een telefoontje en wij komen direct Uw Aardap pelen planten met de 3-rijige Vicon Pootmachine. Tevens uit voorraad lever baar: voorgekiemde Poot- aardappelen: Bintje, Eigen heimer, Meerlander en Alpha. Beleefd aanbevelend, Marjjkestraat 27 - Tel. 2256 Terneuzen Volstrekt enige kennisgeving. Heden nam de Here tot mch, na een langdurige ziekte, onze geliefde Dochter, Zuster, Be huwdzuster en Tante, Mejuffrouw ELIZABETH FRANCINA VAN WIJCK in de leeftijd van 46 jaar, overleden te Heemstede. Terneuzen: M. C. VAN WIJCK— DEIJ L. LEENHOUTS— VAN WIJCK A. LEENHOUTS en Kinderen Amsterdam; H. VAN WIJCK D. VAN WIJCK— VERSLOOT en Kinderen Amsterdam, 18 April '51. Bos- en Lammer- weg 20 III. De begrafenis zal plaats hebben te Heemstede. Nog deelname gevraagd voor reis naar de BOLLENVEL DEN op 28 April a.s. Opgave t/m 21 April met storting a 7,50 per persoon bij CATHR. HAAK, B 1, Zaamslag en J. W. DE PUTTER. Lange Dreef L 56, Axel. Zegt het voort! TE KOOP: met schuur (zeer geschikt voor vlas). Te bevragen: B 165c, Zaamslag. N.V. Fa P. J. van de Sande TERNEUZEN. Octerno Corsetten en Buste houders hebben een ongeëve naarde pasvorm, Octerno maatwerk is het beste van het beste Deskundige corsetière dagelijks aanwezig NIEUWSTRAAT 14 TERNEUZEN t.o. Hotel „Des Pays-Bas" Dikke gedroogde zeer vet en lekker en niet duur. Grote DROGEVIS en gedroogde SCHELVIS. VERSE VIS en diepvries KABELJAUW FILETS zonder graad. Blanke ZOUTEVIS. Noordstraat 84 - Terneuzen Van 1—5 regels 75 cent; iedere regel meer 15 cent. (Maximaal 8 regels.) Brieven: Bureau van dit Blad 15 cent meer. Te koop: een Herenrijwiel (merk Simplex) in prima staat, wielmaat 26. Adres: Bureau van dit blad. Biedt zich aan: Herenkap persbediende, v.g.g.v., zelf standig kunnende werken. 0 too- O»*'"rt onder No. 242, Bureau van CUt jj.i.ctu.* 1 pak HAVERMOUT voor45 ets. 300 gram lekkere BITTERKOEKJES 55 ets. 200 gram CHOCOLADE HAGEL 55 ets. 3 CHOCOLADE REPEN55 ets. 200 gram PRUIMEDANTEN of 250 gram PRUIMEN55 ets. 3 pakjes SHAMPOO55 ets. Een pak HONIG CUSTARD en een pak TARWEGRIESMEEL samen voor 60 ets. .SPAREN DOOR BESPAREN' bij de VTVO-Kruidenier

de Vrije Zeeuw | 1951 | | pagina 3