lede i r. d. J Bv VIETNAM HDD! j TAZELAAR wespennest voor Frankrijk De Duitse herbewapening Belastingproblemen in Vt est-Duitsland Resolutie Nederlandse Vakcentrale t H Ijzerhandel A. VAN DEN BRUELE draai Gebruik Naaima Dang Koean Khoe, onstuimige rebellenleider Het is begrijpelijk, dat men zich in Frankrijk grote zorgen maakt om de toekomst van Indo-China. Nuchtere waarnemers betwijfelen, of het gelukken zal de federatief verenigde staten Vietnam, Laos en Gambodsja binnen de Franse Unie te houden. De band tussen Frankrijk en Indo-China is intussen veel krachtiger gebleven dan die tussen Nederland en Indonesië: de Fransen behielden bijv. zeggenschap over de defensie. Het militaire apparaat bleef dus in Franse handen. De Franse troepen in Indo-China tel len ongeveer 150.000 man, waarbij nog een 40.000 sol daten van het nationale leger van Vietman moeten worden opgeteld, Indo-Chinese troepen, die onder Franse vlag vechten. West Duitslands positie in de Europese betalingsunie De strijd in Indo-China NIET ENTHOUSIAST OVER A.S. HERBEWAPENING. De Duitse reacties op het plan Pléven zijn vrijwel alle in afwijzende toon gesteld, doch men beschouwt het niet zozeer als een definitief plan dan wel als een uitgangspunt voor Atlantische onderhandelingen. Men is echter kennelijk verstoord over de wijze, waarop Parijs het plan-Schuman aan de militaire kwestie heeft gekoppeld. "RAT noch MUIS ontsnapl Agenda De Duitse krijgsgevangenen Baron tegen wil en dank 23.000J,Duitsers vonden laatste rustplaats Te Nice hangt de vlag halfstok Resolutie Hoofdbestuur Partij van de Arbeid I jr-i« I Daarvoor hee en mocht er dan niet e€ direct mee n£ DE SPEC! DAN S] En wilt U eer PFAFF, wan Schrijft of gaarne door zoeken. Nleuwstraat Vertegenwooi J straat A 321, Gemolto borstrok Flvnelle Interloc: broeken Interloc] lange ej Di Goedgekeui stichting (Zie „Mar van 18 Sep Wat de gevechtswaarde van deï** troepen betreft, verklaarde het Amerikaanse Ministerie van Buitenlandse Zaken, dat de Fran se troepen in Indo-China „de meest effectieve anti-communis tische legers zijn, die thans in Oost-Azië stryden!" Het is duidelijk, dat deze troe pen niet sterk genoeg zijn voor hun taak. Ze kunnen hoogstens de grote steden controleren, plus misschien een 10 a 15 van het land. En wat de sterkte betreft van de vijandelijke strijdkrach ten, de troepen van Ho-TsjiMinh, de aanvoerder van de „commu nistische" legers, daarvan heeft men nauwelijks een voorstelling. Men weet alleen, dat Ho Tsji- Mifih door de Sowjet-Unie en China werd erkend, en dat India evenals Siam geweigerd heeft Bao Dai te erkennen. Bao Daï, geen vredeskracht. In Frankrijk vraagt de gewone man zich enigszins verbaasd af, wie deze Bao Daï is. Z. M. Keizer Bao Dal bracht de zomer door aan de Franse Rivièra, waar hij in Cannes verblijf hield. Dat kost te Frankrijk een sommetje, dat gelijk stond met 51 millioen francs per maand, d.w.z. méér dan Frankrijk voor zijn eigen Staatshoofd uitgeeft Zijne Majesteit Bao Daï werd door de Verenigde Staten en door Engeland erkend; ook Australië heeft zijn bewind over Vietnam erkend. Maar in Indo-China heeft Bao Daï slechts gezag, als hij be schermd wordt door de Franse wapens. Onenigheid en rivaliteit in eigen kring vormen Bao Daï's fundamentele zwakheid, waar door hij tot nu toe niet in staat whs een sterke regering te vor men De grote' massa der bevol king. voornamelijk bestaande uit boeren, moet van Bao Daï niets hebben, omdat hij „geen concen tratiepunt is voor de naar vrede strevende krachten." Als Bao Daï de vrede in Indo-China zou kun nen bevorderen of waarborgen, zou hij spoedig de steun van de hele bevolking hebben. Maar, zo als liet Parijse blad „Monde" on langs betoogde: Zolang de Fran se troepen in Indo-China blijven, is er geen sprake van vrede en boe langer ze blijven, des te ster ker zal Ho-Tsji-Minh verbonden raken met het internationale com munisme. Overigens zijn er slechts weinig ter zake kundige beoordelaars, die twijfelen aan de uitspraak, onlangs door het Engelse blad „The Observer" gedaan: Indien de Fransen Vietnam morgen zou den verlaten, zou het land over morgen communistisch zijn. Ho-Tsji-Minh kost Frankrijk nög meer. Men heeft berekend, dat de oor log, die Frankrijk tegen de troe pen van Ho-Tsji-Minh moet voe ren, per jaar 360 millioen dollars kjst Dat is nög meer dan Bao Daï op kosten van Frankrijk ver- Volgens de „Saarbruecker Zei- tung" heeft Dr. F. Bluecher, W. Duits Minister voor aangelegenhe den betreffende het Europese her stelprogramma meegedeeld, dat West-Duitsland tot medio Octo ber j.l. een schuld van 270 mil lioen dollar in de Europese beta lingsunie had, doch dat dit tekort in de laatste 2 weken niet verder was gestegen. Volgens genoemd blad heeft de desbetreffende mededeling van Dr. Bluecher aan de leiding van de Europese betalingsunie en aan de bestuursraad van de organisa tie voor Europese economische sa menwerking de lucht gezuiverd. Dr. Bluecher heeft voorts mede gedeeld dat het W.-Duitse tekort ruimschoots wordt gedekt door buitenlandse orders, welke thans een omvang hebben bereikt van 440 millioen dollar. Hij heeft voorts verklaard van mening te zijn, dat de critieke phase thans voorhij was en dat de Duitse be talingspositie meer evenwichtig zou zijn. (eert. De oorlog tegen Ho-Tsji- Minh is overigens nog verre van gewonnen; men weet, dat er practisch geen grens meer be staat tussen China en Vietnam en dat de hoofdstad Hanoi door de Vietminh-guerilla's wordt be dreigd. Deze guerilla's zijn uit gegroeid tot een goed bewapend leger, dat bijzonder fel in het gevecht optreedt. Er is geen twij fel aan, dat Ho-Tsji- Minh's troe pen in China wordt gedrild en bewapend en het is niet goed te zien, hoe op den duur de stroom van gewapende troepen uit Chi na kan worden opgehouden. Voor een nieuw communistisch offensief schijnt men zich in Vietnam gereed te maken. Ho- Tsji-Minh acht men blijkbaar voor de komende worsteling niet meer de geschikte aanvoerder. Hij werd onlangs vervangen door Dang Koean Khoe, een 40-jarige Tonkinees, een man met een be wogen verleden en met een scherp verstand. Hij wordt be schouwd als de theoreticus van de Vieth Minh en men verwacht, dat onder zijn leiding een nieuwe faze in de oorlog zal aanbreken, die, naar men gelooft, het vol gend jaar nog wel meer zal eisen dan de slordige anderhalf mil liard gulden, die dit jaar werden uitgegeven. „Le Monde," het invloedrijke Parijse liberale blad, is uiterst pessimistisch. Het vraagt, wat Frankrijk nog te winnen heeft in Indochina en het bekent openlijk dat het elke mogelijkheid zou willen aanvaarden, die Frankrijk in staat zou stellen, zonder al te grote verliezen uit Indochina te rug te trekken. De Amerikaanse adviseurs staan hier hoofdschud dend bij te kijken. Maar deze vreemdelingen, wier optreden in Zuid-Oost-Azië dikwijls aan oli fanten in een porceleinwinkel doet denken, hebben er weinig besef van, dat Frankrijk voor zijn prestige in Noord-Afrika en in andere delen van de Franse Unie zéér slecht gebaat zou zijn bij nieuwe overwinningen van de Indochinese rebellen. Of Amerika deze overwinningen door het zenden van bommenwerpers en amphibie-vaartuigen zal kunnen tegengaan, is op het ogenblik de vraag van de dag. Franse strijdkrachten hebben het vliegveld van Laokay weer voor het verkeer kunnen open stellen, aldus een Franse mili taire woordvoerder te Saigon. De strijdkrachten van de Vietminh, werden uit de stellingen, die het vliegveld bestreken, verdreven. Het Franse plan zou naar de opvatting der West-Duitse re gering een vertraging van de beveiliging van West-Europa be tekenen. De opvatting van de West- Duitse kanselier, dat de tijd dringt en men niet langer vertra ging van de opneming van West- Duitsland in het verdedigings apparaat kan gedogen, wordt gedeeld door de Amerikaanse bezettingsautoriteiten. Voorts is het plan-Pléven op psychologische bezwaren ge stuit, die voornamelijk door mi nister Dehler zijn vertolkt. Slechts een optreden van Duit se soldaten op gelijke basis als die van andere landen acht men aanvaardbaar en in het Franse plan ziet men een duidelijke ach terstelling der Duitsers. Som mige bladen verdenken er Parijs zelfs van een soort Duits vreem delingenlegioen te willen vor men. Intussen heeft het Franse plan de bereidheid van het Duitse volk om zijn aandeel in de bewape ning te dragen, niet verhoogd. De stemming bij het volk is nog steeds zodanig, dat de regering er vrijwel zeker van kan zijn, dat bij een volksstemming de herbe wapening met grote meerderheid zou worden afgewezen. Zoals bekend heeft oppositie leider Schumacher volhard in zijn eis van nieuwe verkiezingen, vóór het parlement een beslissing zou kunnen nemen, een stand punt dus, dat overeenstemt met dat van Ds. Niemöller. De socialisten hebben in het Franse standpunt een bewijs ge zien van de juistheid hunner stelling, dat West-Duilsland zijn bijdrage tot de verdediging pas kan geven, wanneer voldoende Westelijke geallieerde troepen aanwezig zijn om te voorkomen, dat de strijd tot verwoesting van Duitsland zou leiden. Carlo Schmid heeft dit samengevat in de opmerking, dat „een halve verdediging" een tienvoudige verwoesting van Europa zou be tekenen. „Wanneer men de Kussen niet kan beletten Europa militair te bolsjewiseren, dan is het mij liever, dat gezonde men sen in hele woningen worden ge- bols je wiseerd dan verminkten in aardholen", zo verklaarde de socialistische leider. i aan hetonweeMtaanba^ haal een doos hij Uw Dröijisl De Westduitse regering zoekt naar nieuwe bronnen van inkom sten om de hogere uitgave voor de bezetting en voor de nieuwe poiitieformaties te dekken. De eerste voorstellen zijn ech ter reeds gestoten op een storm van afkeer. De regering had be sloten het parlement voor te stellen de bezineprijs van 55 tot 70 penning te verhogen en een speciale autobaanbelasting in te voeren. In alle hoeken van W. Duitsland protesteren vrachtrij ders en automobilisten tegen deze lasten, die zij ondraaglijk achten, temeer daar onlangs de verzekeringspremies voor auto's met vijftig procent zijn verhoogd en de bandenprijzen reeds twee maal de hoogte zijn ingegaan. Autobanden zijn overigens in Duitsland zo goed als niet te krij gen. Van Amerikaanse zijde heeft men de verwachting uitge sproken, dat een autobaanbe lasting ertoe kunnen leiden, dat het autoverkeer zich zou ver plaatsen naar de kleinere en toch reeds overbelaste Wegen. Minister Erhard stelde ook een verhoging der inkomstenbelas ting in het vooruitzicht. Daarte gen is de Bond van Belastingbe talers in het veld getreden, die de regering heeft aangeraden op het ambtenarencorps te bezuini gen- Ook de vakbonden hebben tegen een verhoging der loonbe lasting geprotesteerd daar de kosten eenzijdig op de arbeiders zouden worden gelegd. Dr Boeck- ler, de voorzitter der vakbondfe deratie, heeft verklaard, dai. de Regering eerst andere bronnen zou moeten aanboren. Het was volgens hem een openbaar ge heim, dat industrie en handel grote geldreserves hebben kun nen vormen. Soortgelijke critiek op de belastingheffing in West- Duitsland heeft nu ook de nieu we leider der E.C.A.-missie in Frankfurt, de Amerikaan Jean Cattier, geuit. Het Westduitse be lastingsysteem was volgens hem „een van de achterlijkste ter we reld". Hij eiste een hogere belas ting der hoge inkomens om de nieuwe kosten te dekken. De ho ge inkomens werden volgens hem op kosten van de rest bevoor deeld. In de Westduitse republiek komen slechts 30 der inkom sten uit progressieve belastingen, tegenover 60 in Amerika en 50 in Engeland. Belastingbeta lers in de hogere klassen moeten naar Amerikaans inzichl minder gelegenheid krijgen om door af trek van „onkosten" hun belas ting te verminderen en men moet naar een meer sociale verdeling der lasten streven. Voorts is van geallieerde zijde aangedrongen op invoering van een weeldebelasting. Deze is door de regering nog steeds afgewe zen, daar men er een terugslag voor de industrie van luxe arti kelen van vreest. HEDEN: TURNEUZENLuxor Theater, 7.30 uur: Biosc. „Bastogne". MORGEN: TERNEUZEN: Luxor Theater, 8 uur: Bios. „Bastogne". Concertgebouw, 8 uur: Biosc. „Verboden lading". AXEL: Het Centrum, 8 uur: Biosc. „De Wreker". In het „Hamburger Abendblatt" zijn verklaringen verschenen van een Duits krijgsgevangene uit de Sowjet-Unie met name Hans Stecher, volgens welke 48.000 van zijn kameraden en ongeveer 30.000 vrouwelijke leden van de vroegere hulpdiensten van de „Wehrmacht" nog steeds in ar beidskampen van Sowjei-Mongo lië zouden verblijven. Stecher beweert dat hij op het einde van de zomer van 1947 werd overgebracht naar het kamp van Montsjoek, nabij de Mongoolse grens en daarna naar Sarotsj waar nog 56.000 Duitse krijgsge vangenen verbleven. Toen hij gerepatrieerd werd, al dus Stecher, waren nog slechts 25.000 hunner in leven. In Maart van dit jaar werden 400 Duitse krijgsgevangenen verzocht in Rus land een vrijwillige legerdienst te vervullen. De besturen van de in de Ne derlandse Vakcentrale verenigde vakorganisaties hebben in een Zaterdag te De Haag gehouden vergadering een resolutie aange nomen. Hierin wordt gezegd dat de N.V-C. zich bij haar vakbewe gingsactie uitsluitend zal laten leiden door de door haar aan vaarde grondslag, welke is opge bouwd uit de normen, welke zijn vastgelegd in haar beginselver klaring. In het bijzonder zullen de volgende normen krachtig verdedigd en positief uitgedragen worden in de Nederlandse vak beweging. De N.V.C. erkent de Christe lijke grondslagen van onze sa menleving. Zij aanvaardt bij haar arbeid de normen van waarheid, gerechtigheid, naastenliefde, eer biediging en verantwoordelijk heid van de persoonlijkheid. De N.V.C. wenst ieder de mo gelijkheid te waarborgen in de organisaties te getuigen van de betekenis van die grondslagen voor de vragen van het sociale en economische leven. Zij waar deert het uitspreken en het uit dragen van die getuigenissen- De N.V.C. is in haar vakbewe gingsactie volkomen onafhanke lijk van de politieke partijen en eerbiedigt elke godsdienstige of politieke overtuiging, die de Christelijke grondslagen van on ze beschaving aanvaardt. De N.V.C. stelt vast, dat voor het vrije organiseren en fuction- neren van een zelfstandige par tijpolitiek onafhankelijke vakbe weging de democratie, zoals die voortvloeit uit de te voren ge noemde grondslagen en normen, gehandhaafd en verdedigd moet worden en wijst daarom elke an dere regeringsvorm af. Een wonderlijke geschiedenis. door B. J. TEN WESEPE 40) (Nadruk verboden). Om vijf voor twee ging Kees naast de eigenaar van de wagen zitten en reed men weg- Kees rad z"n polshorloge nauwkeurig /ergeleken met de stadsklokken en om een halve minuut voor tijd reed men de Emmalaan in. Nummer 138 was al spoedig ge vonden. Op korte afstand ont dekte Kees, dat het een pom peus herenhuis was. Precies voor het hek drukte de chauffeur driemaal op de Boshoorn: puut! puut! puut! En reed weer verder, zonder bemerkt te hebben, dat in de voorkamer van de woning iemand opgesprongen was en naar het raam liep om de auto na te zien. Maar deze was bijna op hetzelfde ogenblik om de hoek verdwenen en binnen drie minuten weer op het uitgangs punt terug. „Nou, dat was dik in orde," verklaarde Kees tevreden. „Heb je haar gezien?" vroeg Flip. „Haar gezien?" reageerde Kees, niet-begrijpend. want hij was het verzinsel al weer vergeten. „Nou, dat Grietje natuurlijk." ,,0 nee, vanzelf niet. Die zit ergens op een achterkamer." „Nou, de signalen zal ze wel gehoord hebben, he?" „Dat denk ik ook wel. Hoeveel krijg je van me?" Flip keek diepzinnig naar de kilometerteller op het dashboard en zei toen met een droog ge zicht: „Dat is dan zeven en een halve gulden." „Zeg," schrok Kees, „ben je een haartje betoeterd? Dat is af zetterij!" „Zo?" antwoordde de ander, genietend van de consternatie, die hij teweeg had gebracht: „Zeven en een halve gulden of geen cent." Toen begreep Kees hem. „Dan betaal ik de laatste prijs. Flip je bent me er eentje. Hier, steek eens op." En lachend stapten de beide jongelieden uit de wagen. HOOFDSTUK 10. De jacht wordt geopend. Op het moment, dat de auto om precies twee uur de drie afge sproken geluidsignalen gaf, zat Jan in de bibliotheek, schijnbaar) verdiept in de lectuur, maar in werkelijkheid met gespannen aandacht te luisteren naar elk geluid, dat vanuit de buitenwe reld tot hem doordrong. En toen hij een autohoorn driemaal hoor de snerpen, net op het moment, dat een statige hangklok ergens in het grote huis twee slagen Het horen, slaakte Jan een zucht vaa verlichting en er glom op hetzelfde moment een glans van triomf in zijn ogen: zijn epistel had dus het beoogde doel be reikt, nog eerder dan h?j dacht! Hij had er immers op gerekend, dat het nog wel een dag kon du ren, voor Kees zijn brief in han den had. Maar zijn vriend had zijn schrijven dus blijkbaar al eerder gekregen. Nu, zoveel te beter. Want de zogenaamde freu le begon lastig te worden en wilde hem min of meer dwingen om op de Maandag van de ko mende week te trouwen. Wilde hij geen argwaan wekken, dan kon hij niet a.iders doen dan toestemmen. Natuurlijk zou hij op het critieke ogenblik wel wij zer zijn en in geen geval „ja" zeggen. Hij keek wel uit! Maar liever had hij, dat het zover niet kwam. Nu hij het afgesproken signaal had gehoord, voelde hij zich verlicht. Nu was hij er in ieder geval zeker van, dat Kees voor hem aan het werk was, ai of niet samen met de politie. Kees liet er dan ook geen gras over groeien. Om precies vijf uur meldde hij zich weer op het politiebureau, waar nu een an dere brigadier zat. Deze scheen van zijn komst op de hoogte te zijn en bracht hem meteen door naar de kamer van inspecteur De Jager. De politieman verwelkomde hem vriendelijk en nadat Kees gezeten was, en een sigaret had gekregen van de ander, sprak deze: „Ik heb geprobeerd, of ik nog wat naders over baron Horst van Prinsenkamp te we ten kon komen en hoewel het niet veel is, is het wellicht toch van belang. De baron is in on dertrouw met freule Anne van Diependonck Reemst. Dit huwe lijk zou al enkele dagen geleden plaats gehad hebben, maar moest worden uitgesteld wegens ziekte van de baron. Op het stadhuis heb ik deze inlichtingen verkregen en men deelde mij voorts mede, dat deze middag juist door de secretaris van de baron is getelefoneerd, dat de baron aanstaande Maandag in het huwelijk treedt met genoem de dame." (Wordt vervolgd). Geneesmiddel tegen huidaandoeningen. Doet de jeuk bedaren en doodt de ziektekiemen, zodat de huid zich kan herstellen. In De Peel nabij Venray rusten bijna 23.000 doden onder 23.000 witte kruisen. In een zakelijke symmetrie rijen zich de kruisen eindeloos ver over drie hectaren Peelgrond. Temidden van deze dodenstad staat een groot een voudig kruis, dat wit afsteekt tegen de grijze lucht Een zware legerauto rijdt lang zaam en heel in de verte zijn en kele mannen aan het graven- Immer door komen nog steeds de dodentransporten Sinds 1945 rijden zware leger trucks naar het kerkhof. Eerst waren het de Amerikanen, later de Engelsen, die veelal met be hulp van Duitse krijgsgevange nen dit werk verrichtten. Ten slotte hebben de Nederlanders alles overgenomen. Enige solda ten en burgers uit Venray onder leiding van luitenant Timmer mans zijn er thans nog werk zaam. Daar volgens internatio nale overeenkomst na een oorlog de lijken der gesneuvelden die nen geïdentificeerd te worden, heeft men van de gelegenheid gebruik gemaakt de stoffelijke overschotten van alle Duitsers, die gestorven zijn gedurende de afgelopen oorlog, bij elkaar te brengen in een plaats dicht bij le grens. Zo rusten hier op de Paardenkop" kruis na kruis op leze dodenakker reeds 23.000 Duitsers, gesneuvelden maar ook zij die tijdens de bezetting een natuurlijke dood zijn gestorven of die zijn gedood door binnen landse strijdkrachten, illegaliteit enz. en bovendien ook zij die door de Duitsers zelf zijn gefusilleerd of die de hand aan zichzelf sloe gen. Dezer dagen zijn 12.000 kruisen van beton aangekomen om diver- ve houten te vervangen. Men hoopt in Februari 1951 alle gra ven van nieuwe kruisen te heb ben voorzien. Het aantal graven zal dan tot 24.000 zijn gestegen- Dan zal ook de bebossing en be planting gereed zijn en het kerk hof officieel worden geopend. Sneeuw in België In Oost-België is Zondagavond een zware sneeuwlaag gevallen. Het verkeer raakte in ie war en verblindde chauffeurs die onge lukken maakten. Twee personen kwamen om het leven doornat een auto op de overweg uoor een trein werd gegrepen. Alle voetbalwed strijden werden in dit gebied af gelast. Op alle publieke gebouwen aan de Rivièra hangt de vlag half stok. De plaatsvervangende bur gemeester van Nice heeft meege deeld, dat hij namens de bevol king van de stad een krans ge zonden heeft. Sinds 1901 kwam de Koning bijna ieder jaar met vacantie naar de Rivièra. Het bestuur van de Partij van de Arbeid heeft een resolutie aan genomen van de volgende inhoud: Het partijbestuur van de Partij van de Arbeid acht het zijn plicht, zich uit te spreken over het bij de algemene vergadering der Ver. Naties aanhangige voorstel inzake Spanje. Het partijbestuur herinnert er aan, dat in 1949 door de Neder landse delegatie het standpunt is ingenomen dat er in Spanje geen verandering is ingetreden, die het nemen van andere maatregelen ge wenst maakte, welke door een meerderheid werd gedeeld, zodat de maatregelen tegen generaal Franco van kracht bleven. Het bestuur constateert met leedwezen, dat sindsdien wrede politieke vervolgingen en geloofs vervolgingen in Spanje plaats vonden, en dat de afwezigheid van een constitutioneel stelsel en vrije verkiezingen Europese samenwer king met Spanje uitsluit. Het bestuur is daarom van me ning, dat iedere concessie aan ge neraal Franco zou worden uitge legd als een goedkeuring van zijn regime en de innerlijke kracht der West-Europese democratie «ou verzwakken. Het partijbestuur wenst aan het bovenstaande de conclusie te ver binden, dat een wijziging van sy steem in democratische richting gevolgd zal moeten en kunnen worden door een nauwe econo mische en militaire samwerking met Spanje. Com) A Noordstraat 19 TERNEUZEN Telefoon 2151 den; prachtige Slipovers; Schipperstruien; ge breide wollen Handschoenen; fijne gevoerde Nappa Heerenhandschoenen; alle soorten Onder goed en mooie sortesring Schorten; Schortebont aan 't stuk; Dingeriekatoen enz. Beleefd aanbevelend. Tevens het beste adres voor WOL en SAJET. SPORTKOUSEN voor jongens en meisjes WOL- EN KOUSENHUIS Noordstraat 45 - TERNEUZEN - Telef. 2546 iooOOOOO<>OC830S8»M3ÖOOOOOC8»58»5ööaCfOöOOaöa»l> Dan spaart U Uw geld en Uw machine! i F RU END STERNA RIJKS GEDIPDOMEERD naaimaciiinehuis Telefoon 41 ZAAMSLAG 8 lliiim:MHiiiiriilii:illllllllllllllllUH;l[IIUHl'ii;illiHI'ri"llllll1blill|ll1|IUt||l|1lll|1||1||||||||l|1

de Vrije Zeeuw | 1950 | | pagina 2