Hel Koninklijk bezoek aan Zeeland Noord-Koreaanse opmars Koninklijke Dagorder Het Debat in de Belgische Kamer Thans is het programma vastgesteld voor het bezoek dat Koningin Juliana en Prins Bernhard zullen brengen aan de provincie Zeeland op Vrijdag 18 en Zaterdag 19 Augustus a.s. Vrijwel alle delen van de provincie Zee land zullen worden bezocht en men is daarbij uitgegaan van de gedachte, dat behalve de verschillende „hoofd steden" voornamelijk in aanmerking moeten komen die dorpen, die de laatste tientallen van jaren geen Konink lijk bezoek hebben gehad. Zo is b.v. St. Annaland op Tholen in het programma opgenomen, waar men sinds 1862 geen lid van de Koninklijke Familie op bezoek heeft gehad. De uitgeputte Amerikaanse infanteristen, die zich in Yongdong tegen een grote overmacht moesten verweren, hebben zich thans uit de stad teruggetrokken. Een woordvoerder van het achtste Amerikaanse leger heeft medegedeeld, dat de NoordKoreanen, die langs de Zuidwestkust oprukken, zich Maandag hebben meester gemaakt van Haenan, op de uiterste punt van het schier eiland, op ongevèer dertig km ten Zuidoosten van Mok- po, en van Koer je, op 25 km ten Zuiden van Nam won. nachtelijke luchtaan. Versterking van de Amerikaanse marinestrijdkrachten H. M. de Koningin Juliana heeft Dinsdag de volgende dagorder uitgegeven: Aan de Officieren, Onderofficieren, Korporaals en Soldaten van het Koninklijk Nederlands Indo nesisch leger waar zij zich ook mogen bevinden. Met ingang van 26 Juli 1950 houdt het Koninklijk Nederlands Indonesisch Leger op te bestaan. Met die dag eindigt zijn lange, bewogen en roem rijke historie van bijna 120 jaren. Uw vaandels, waarvan er vier de Militaire Wil lemsorde dragen als hoogste dapperheidsonder scheiding, tonen de daden aan van moed, beleid en trouw, die zo talrijk zijn in de geschiedenis van het Koninklijk Nederlands Indonesisch Leger. Nooit werd tevergeefs een beroep op U gedaan. Trouw hebt gij door de tijden heen uw plicht vervuld. Ik besef, dat thans de overgang naar een ander leger of naar de burgermaatschappij in Uw aller leven diep ingrijpt en begrijp zeer wel de moeilijk heden, die dit voor velen Uwer meebrengt. Ik voel echter bij dit woord niet alleen achterom te mogen zien, maar met U de blik vooruit te moe ten richten. Dit vooruitzien is voor U persoonlijk zeer ver schillend, maar moge het U allen gegeven zijn, een nieuwe plaats in de maatschappij zo nodig met volharding te zoeken en te vinden, een plaats waar gij, zij het als burger of als militair, aan de weer baarheid en de opbouw van uw landen uw eigen, waardevolle bijdrage kunt leveren. Mensen van verschillende volksaard, die in één leger een eind-weegs zijn samengegaan en daarbij lief en leed hebben gedeeld, hebben een onder linge band, die niet kan worden geloochend. Gij allen kent het karakter van het andere volk, zodat op U de taak rust, het verdere goede samen gaan van deze volkeren mede te helpen bevor deren. Boven de maalstroom van de moeilijkheden van een grote overgang uit, ziet de moedige en tot offer bereide soldaat verder en blijft met inzet van zijn volle persoon alles veil hebben voor wat hem het hoogste is, dat hij op aarde tot nu toe heeft gediend. Nederland laat U gaan, Indonesiërs, in het volle vertrouwen, dat gij de goede zaak van Uw land trouw zult weten te dienen. Nederland verwelkomt U terug, Nederlanders, in zijn midden en ontvangt U naar zijn beste ver mogen. Ondanks onze moeilijkheden zullen wij het nu toch moeten klaren. Toont U allen de waardige erfgenamen van een groots verleden, door in deze nieuwe levensperiode even goed te weten wat gij wilt als voorheen. De Almachtige moge U allen behoeden en leiden. JULIANA. Trein AmsterdamParijs werd geblokkeerd. WEERSVERWACHTING. HOOGWATER. rugkeer ad IR WACHTING. jWATER. Frankering bij abonnement: Temeuzen. Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande. Redactie-adres: Noordstraat 55-57 Terneuzen Tel. 2510 Na 5 uur 2073 Gironummer 38150. Abonnementsprijs 3,90 per kwartaal. Per week 30 cent. Losse nummers 6 cent VRIJE WOENSDAG 26 JULI 1950. 6e Jaargang No 1483. Verschijnt dagelijks N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen. Advertentieprijs: per mm 10 tik minimum per advertentie LSD. Rubriek Kleine Advertenties: B regels 60 et.; iedere regel omk 12 ct Vermelding onder nummer Ba reau van dit Blad 15 cent meer, Inzending advertenties tot do namiddags 2 uur. De Koninklijke Familie komt Vrijdagmorgen te 11.00 uur in Zeeland aan bij de Thoolsebrug, die Brabant met Tholen ver bindt. Het is nog niet zeker of de Koninklijke Familie naar dit punt per auto zal komen of met haar jacht de „Piet Hein", maar in elk geval zal in de waterrijke Te 18.15 uur vaart men van Veere naar Middelburg, waar men denkt aan te komen om 19.00 uur. Daar zal men zich na een korte rit door de stad naar de woning van de Commissaris der Koningin in de oude Abdij begeven waar men aankomt te 20.00 uur. Na het diner te 22.00 provincie Zeeland van de „Piet uur zullen Koningin Juliana en Hein" gebruik worden gemaakt, j Prins Bernhard zich naar het be- Van Tholen wordt over Oud- Vossemeer naar St. Annaland gereden en vandaar zal het ge zelschap met de „Piet Hein" oversteken naar Zijpe op Schou wen en Duiveland. Van hier gaat de tocht over Bruinisse, Oosterland en Nieuwerkerk naar Zierikzee. In dit laatste oude stadje zal een korte rondrit wor den gemaakt. Van Zierikzee brengt de „Piet-Hein" het gezel schap om 15.00 uur naar Noord- Beveland, waar om 16.15 uur een kort bezoek aan Kortgene zal worden gebracht en vandaar vaart de „Piet Hein" met het hoge gezelschap aan boord 's middags te 16.30 uur naar Veere, waar men om 17.45 uur hoopt aan te komen. Hier zal enige tijd nodig zijn voor het schutten van de „Piet Hein" en deze tijd zal door de Koningin en de Prins worden benut om een bezoek te brengen aan het stadhuis en mogelijk ook aan de vermaarde Schotse huizen. roemde stadhuis op de markt begeven, waar zij de officiële ingebruikstelling van het fraai gerestaureerde gothische ge deelte zullen bijwonen. Het stadhuis zal voor deze gelegen heid feestelijk worden verlicht. Het hoge gezelschap logeert aan boord van de „Piet Hein". Zaterdagmorgen 19 Augustus, wordt te 8.45 uur in open rijtui gen een rondrit door Middel burg gemaakt waarna op de markt te 9.30 uur een aubade door de schooljeugd zal worden gebracht. Vervolgens wonen de Koningin en de Prins nog de in gebruikneming van de Staten zaal bij. Van Middelburg wordt per auto te 10.30 uur over Souburg naar Vlissingen gereden, waar men te 11.00 uur aankomt. Daar wordt in de eerste plaats een be zoek gebracht aan de terreinen van de Kon. Mij „De Schelde". Bovendien zullen H. M. en Z. K. H. een bezoek brengen aan de „Kinderstad" welke deze week in Vlissingen zal zijn ingericht, als een van de voornaamste attrac ties van het badseizoen 1950. Na een ontvangst op het stad huis te 12.00 uur, waar staande geluncht zal worden, zal de pro vinciale veerboot „Koningin Juliana" te 13.20 uur het hoge gezelschap naar Zeeuws-Vlaan- deren brengen. Hier komt men te 13.45 uur aan in Breskens. Vandaar gaat de tocht over „Driesprong", Schoondijke te 14.10 uur, Hoofd plaat te 14.22 uur, Biervliet te 14.33 uur, Philippine te 14.50 uur naar Sas van Gent te 15.10 uur, waar een bezoek aan de spiegel- glasfabriek zal worden gebracht. In deze fabriek zal ook een thee worden aangeboden. Uit Sas van Gent vertrekt men te 16.20 uur. Vervolgens wordt over Westdorpe te 16.30 uur, Zuiddorpe te 16.50 uur, Koe wacht te 17.04 uur, St. Jansteen te 17.25 uur, Hulst te 17.36 uur en Kloosterzande te 17.55 uur naar Perkpolder te 18.05 Uur worden gereden, waar Koningin en Prins zich aan boord van een van de provinciale veerboten zullenbe geven voor de overvaart naar Zuid-Beveland. Hier worden achtereenvolgens Kruiningen te 18.30 uur en Kloe- tinge bezocht waarna het gezel schap tegen 19.00 uur in Goes zal arriveren. Hier legt de Ko ningin een krans bij het monu ment voor de verzetsslacht- offers, waarna de gemeente Ka- pelle aan de beurt komt waar de Koningin te 19.40 uur ook op het Franse oorlogskerkhof een krans zal leggen. Hierna verlaat de Koninklijke Familie de provincie Zeeland. Op verschillende punten tij dens de tocht zullen op beide dagen provinciale en plaatselijke autoriteiten aan het Koninklijk Paar worden voorgesteld. De vrees wordt geuit, dat het voornaamste -defensiegebied van de Amerikanen door de N. opmars naar het Z.-Westen zal worden ondergraven. MacAr- thur heeft gepoogd aldaar stand te houden met benulp van het luchtwapen doch de Noor delijken trokken op bij nacht. Aan de andere kant van de frontlijn, aan de Oostkust ten Z. van het thans in de macht van de Noordelijken zijnde Yongdok, doen de N.-Koreanen een krachtige poging om door te breken naar de belangrijke aanvoerhaven Pohang, waar de Amerikanen na hun landing 'n bruggehoofd hebben gevormd. Amerikaanse vlooteenheden hebben Rongdok t wederom zwaar beschoten. Waarnemers spneken over de mogelijkheid van een nieuwe defensie-linie van de Amerikanen en Z.-Ko- reanen van Poesan naar Tae- goe en vandaar naar Pohang aan de Oostkust. De Amerikaanse soldaten, die van 3 kanten worden aangeval len, vechten wanhopig om een ontsnappingsweg open te houden onder het geweldige vuur van de N.-Koreaanse legers.' De Amerikaanse troepen hebben enige verliezen geleden. Volgens berichten verloopt; de Ameri kaanse terugtocht haastig, maar ordelijk. De Amerikanen heb ben volgens deze berichten hon derden N.-Koreanen neerge schoten. Noord-Korcanen veroveren Poun. Radio Piongjang meldt de ver overing van Poun door de Noor delijken. Poun ligt 32 km ten Noord-Oosten van Taedjon. De communisten zouden talrijke Amerikanen krijgsgevangen heb ben gemaakt en een grote oor logsbuit hebben aangetroffen. VALLEN VAN AMERIKA NEN OP KOREA. Volgens Reuters oorlogscor respondent Lionel Hudson zou den Amerikaanse vliegtuigen thans ook des nachts aanvallen gaan ondernemen tegen de aanvoer van N.-Koreaanse troe pen en voorraden. Een woordvoerder van het Amerikaanse leger he°ft mede gedeeld, dat de N.-Koreaanse troepen, die zich over het Z.- Westelijk deel van Korea ver spreiden, opnieuw 32 km zijn op gerukt van de haven Mokpo en 26 km van Nawon. Hij verklaarde, dat er druk wordt uitgeoefend op de eerste Amerikaanse cavaleriedivisie te Jongdo-ng, 40 km ten Z.-Oosten van Taedjon, maar dat de Ame rikanen geen terrein hadden verloren. Hij zei voorts, dat groepen van de 25ste infanteriedivisie door N.-Koreaanse tanks en in fanterie werden aangevallen. Hij bevestigde, dat 8 tanks de Amerikaanse stellingen waren binnengedrongen, maar zei, dat er 3 waren uitgeschakeld. In het gebied van Jongdok vielen de Z.-Koreanen aan en zij brachten hun tegenstanders zware verliezen toe, aldus de woordvoerder. Een verhoging van de ge vechtssterkte van het Ameri kaanse corps mariniers met 60 procent is thans in voorberei ding, zo wordt in gewoonlijk betrouwbare congreskringen vernomen. Ook zouden twee en mogelijk drie nieuwe vliegdek schepen voor de dienst gereed gemaakt worden. Leden van het Huis van Af gevaardigden deden mededelin gen over deze plannen na een commissievergadering met ad miraal Sherman, die hen zou hebben meegedeeld, dat ver sterking van de mariniers met 57.000 man werd overwogen. Thans zouden de Ver. Staten 75.000 mariniers op de been hebben. De marineluchtmacht zou van 12 tot 18 eskaders worden ver groot. Tien met prikkeldraad bescherm de vrachtwagens van de Rijks wacht stonden buiten het Parle mentsgebouw, toen de Belgische Kamer van Afgevaardigden gis termorgen een rumoerig debat over de terugkeer van de Koning begon. De Eerste Minister Duvieusart had twee minuten nodig om te verklaren, dat zijn Kabinet op verlangen van de Koning was aangebleven en dat hij geen nieuw Regeringsprogram had voor te dragen. Daarop zette Spaak voor de So cialisten de aanval in. Hij criti- seerde de Boodschap van de Ko ning. De uitlating van de Koning, dat hij zich boven de partijen plaatste, noemde Spaak „belache lijk." Ook het aanbod van ver geten en vergeven, was volgens de socialistische leider, geheel misplaatst. Indien er iemand zou kunnen vergeven en vergeten, dan zou het de natie zijn en niet de Koning, aldus Spaak. „De Koning heeft niet te vergeten, hij dient te verklaren." Slechts een loyale erkenning van vergis singen van de zijde van de Ko ning had „de verschrikkelijke atmosfeer" kunnen ophelderen, doch deze had men gemist. Spaak vroeg van de Regering ophelde ring omtrent het feit, dat de voormalige Regering niet bij de aankomst van de Koning tegen woordig is geweest. De liberale oud-Minister Lefè- bre ontzegde namens zijn partij elke vorm van medewerking aan de Regering. Deze spreker betrok de positieder beide Prinsen in het geding en zeide: „De invloed van de Prinses van Rétie wordt reeds duidelijk uit het feit, dat de Prinsen, de zoons van Konin gin Astrid, verplicht zijn rouw te dragen voor mevrouw Baels. Wij zijn allen bereid de Prin sen in hoog aanzien te houden en er onze grote hoop op te stel len, doch wij waarschuwen de Regering: Maak geen misbruik van hen en bedien u niet van de Prinsen om een zaak te verdedi gen, die het niet waard is." De communistische woordvoer der riep Liberalen en Socialisten op, samen strijd te voeren „om de Koning te verjagen." Er ontstond tumult over het feit, dat de Boodschap van de Ko ning aan het Parlement de kran ten eerder bereikt had dan de Parlementsleden. De socialisti sche fractieleider Bohy riep te midden van dit tumult uit: „Dit is uitsluitend te wijten aan een onbeschaamdheid van het Kabi net van de Koning." Bij de voortzetting van het de bat beschuldigde de voorzitter van de Socialistische Partij, Bu- set, de Regering er van, dat zij de telefoonaansluitingen van de socialistische partijfunctionnaris- sen langs apparaten heeft geleid om de gesprekken te kunnen af luisteren. De woningen en loka len van de Socialisten zijn, vol gens Buset, onder toezicht ge plaatst en hem zelf had men „ge schaduwd en ondervraagd." De liberaal Van Glabbeke viel de socialistische woordvoerder bij en riep uit: „Nooit zullen wij in België afluister-apparaten toela ten." Minister De Vleeschauwer ont kende, dat dit was geschied. Ook de Eerste Minister sprak deze beschuldiging tegen. Hij er kende dat de Regering niet het recht van het houden van poli tieke stakingen ontkent, doch hij waarschuwde de oppositie, dat zulke stakingen „negering der democratie" betekent. Onder luide toejuichingen van rechts verklaarde Duvieusart dat „aanslagen en daden van sabota ge buiten de zeden der Belgen staan". De vergadering eindigde met tumult, waarbij de President een lid der Katholieke partij tot de orde moest roepen, en waarbij Spaak uitriep: „Het schijnt dat de Regering niet begrijpt dat het land een van zijn ernstigste cri ses doormaakt. Het is niet ver deeld, doch het is grondig ver scheurd". Ook de Dinsdagmiddag gehou den Senaatsvergadering heeft een rumoerig verloop gehad. De oppositie weigerde over te gaan tot de behandeling van de agen da vóórdat de Eerste Minister een verklaring zou hebben afge legd. De Senaat is daarop tot tweemaal toe verdaagd, daar de Regeringsleider het debat in de Kamer van Volksvertegenwoor digers bijwoonde. In de loop van Dinsdag zijn voorwerpen om de spoorlijn te blokkeren gelegd op de lijn Am- sterdamParijs, niet ver van het I Weststation op het grondgebied ivan de gemeente Molenbeek, in het Noord-Westen van BrusseL De obstakels konden worden weggenomen vóór de aankomst van de sneltrein Amsterdam Parijs. SABOTAGE IN BELGIê, Er rolt een golf van sabotage daden over België, die tot dus verre nog geen ernstige gevolgen heeft gehad. Uit Namen, Luik, Ciney, Watermaal, Bosvoorde, Molenbeek, Guenast en Doornik zijn in de loop van de dag be richten ontvangen over aanslagen op spoorwegen. Over het alge meen waren kleine pakjes spring stof aan de rails bevestigd. Op vele plaatsen heeft men deze la dingen tijdig kunnen verwijde ren. Waar zij tot ontploffing kwa men, was de uitwerking meestal beperkt, zodat de schade spoe dig kon worden hersteld- De sa botage richt zich voorts tegen inrichtingen der stroomvoorzie ning, hoogspanningshuisjes, mas ten e.d. In verband met de aanslagen cp spoorwegen heeft de Minister van Binnenlandse Zaken de aan dacht gevestigd op het verbod zich op spoorlijnen te bevinden en is er voor gewaarschuwd, dat degenen, die zulks doen, gevaar lopen. Uit Bergen wordt nog een aan tal sabotagedaden gemeld, die in de nacht van Maandag op Dins dag zijn voorgekomen. Onder meer werd schade aangericht aan de hoofdlijnen van Brussel naar Parijs en van Brussel naar Charleroi. Een aantal explosieve ladingen, die op de rails waren aangebracht, konden worden op gespoord, doch andere zijn tot ontploffing gekomen en hebben tojt een vertraging van het ver keer geleid. Ernstige schade is toegebracht aan een spoorlijn in het kolenbekken van Henegou wen, waar het verkeer de gehele nacht is stopgelegd. STAKINGEN IN WALLONIë- De aangekondigde staking ia het Waalse gedeelte van Brabant is gisteren begonnen. Volgens de eerste berichten, afkomstig van het Algemeen Belgisch Vakver bond, is de staking algemeen in Tubize, waar ook voordien reeds gestaakt werd. De staking in de steengroeven van Quenast is ze goed als algemeen. Zij zal min stens 48 uur duren. Philatellisten haasten, zich om de eerste postzegels met het portret van Koning Leopold te verkrijgen. Het Socialistische blad „Le Peuple" heeft zijn le zers aangeraden de nieuwe postzegels bij wijze van protest met hbt hoofd naar beneden te plakken. te De Bilt, geldig van Woensdag ochtend tot -avond. Enkele verspreide buien. Wisselende bewolking met en kele verspreid optredende buien. Meest matige wind uit westelijke richtingen. Weinig verandering in temperatuur. DONDERDAG 27 JULI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 11.34 0.09 0.49 0.59 n.m. 12.12 12.47 1.27 1.37 ZON- EN MAANSTANDEN. Juli. 25 4.50 20.42 18.16 0.07 ,26 4.52 20.40 19.28 0.49 127 4.53 20.39 20.20 1.59 5 regels 60 ceatt ct- minimum pet cummer of Adxec neer. namiddags 2 utffl. kelijk wendbaar weg een snelheid uur bereiken en sreld een snelheid ïschut kan zien tatsen zonder dar Istof opgenomen kan een voorraad 70 schoten ver van het front in in Korea zyn op jongste berichten N.-Koreanen her- oorwegknooppunt eveer 120 km ten bevoorra dingsba- rukken op naar e tërugtrekikende ebben barricade* de wegen om de rtragen. Hevige N.-Kore- rie-aanvallen, ge- .rtillerie en tanks, nkerflank van de aanse cavaleriedi- >en trekken. De antwoordden met en zij ontzetten bi; val een omslngel- Yorkse radiostati- dat de eerste ca- die de vitale weg aaegoe verdedigt, grootscheepse te gen de N.-Kore- rnen. Een Amerikaanse teid beschoot H. oepenconcentratlea, en, bevoorradlngs- oinidingen ten Zui- aven Jongdok EILIGHEIDSRAA» EN. eidsraad is Vrijdag a om het rapport MacArthur te be- Sowj et-af gevaardig- ik was niet aanwe- iter meldt, zal Ma- ïeidsraad de gehele 1 boycotten, gedelegeerde Glad- s de snelheid, waar zee- eu luchtstrijd- ctie waren gekomen >g geen vijf weken schreden de Noord- 38ste breedtegraad- aren grote troepen- ar het gevechtster- i aldus spreker- •digde van Nationa- zeide, dat de we- grote bezorgdheid meer en waar de zou vallen, al Rau, van India iep op Noord-Korea stadium", om zich ar de resolutie van sraad en zich ach- breedtegraad terug a het land onnodig •aren. .1 het communis- tot de Verenigde ubtielere wijze zou ij tot dusver heeft le kwestie om kuil en vragen, welke 1 zijn te stemmen lhaven van het na- China als lid van Naties. Sommige - jeloven, dat de na- delegatie geen 7 runnen vinden voor g van haar zetel, •eactie in Zweedse kringen was: „dit log". door het K.N.M.L 'ldig van Zaterdag- aterdagavond. verandering. wolking met perio- eschijn en een en- Ie bui. Zwakke tot voornamelijk tussen Noordwest. Onge- temperatuur als iG 30 JULL v.m. 2.26 3.01 3.41 3.51 7i:m. 2.45 3.20 4.0Ö 4.10 lippijnen naar Nieuw-Guinea en Australië. Wat betreft Nieuw Guinea wijst men de Amerikaanse des kundigen echter Steeds op de omstandigheid dat in de om geving dezer bases politiek rust nodig is en dat deze rust alleen kan worden verkregen, indien de kwestie-Am'bon is opgelost en indien Irian Indonesisch is. Zo lang Irian niet Indonesisch is, steunen uit defensie-overwegin gen, wel geheel juist is. De vriendschap van Indonesië is voor de Amerikaanse defensie veel waard. Men wijst er tenslotte op, dat door de Indonesische buitenland se politiek aldus een handig ge bruik wordt gemaakt van de in ternationale situatie, om voor de eisen inzake Nieuw Guinea buitenlandse steun te verkrijgen. DREIGD. De gasvoorziening van de stad Brussel wordt bedreigd door het fe". d^t de staking zich heeft uitgebreid tot de gasfabriek van Tertre, nabij Bergen, waardoor de hoofdstad gedeeltelijk wordt "omzien. De gas- en eiectrici- te'.i«diensten in Brussel func- tionneren nog op normale wij ze. De winkels zyn rnjna ane ge sloten met uitzondering van de levensmiddelenwinkels, die ge durende 2 uren per dag geopend zijn. De stakers hebben de ruiten ingeworpen van een grote zaak, die geweigerd had te sluiten. Ook bij kleinere winkeliers, die niet gesloten hadden, hebben zich incidenten voorgedaan. Gedeelten van de stad Luik zijn Ivan electriciteit verstoken, ter- tiënte, die nog in behandeling is, is een 62-jarige vrouw. Haar oestand is bevredigend. 0" Het Vlaamse Liberale blad „Het Laatste Nieuws" blijft aandrin gen op een oplossing van de cri sis door een compromis op basis van de in April door de Koning in uitzicht gestelde tijdelijke over dracht van zijn bevoegdheden aan de Kroonprins. icucir ycitinr ncirc irci vn* enigde naties inzake Korea te blokkeren", zo verklaarde men. De actie, die de Verenigde Na ties reeds hebben ondernomen, kan Moskou echter niet onge daan maken, zo geloven deze functionarissen. In diplomatieke kringen te Lake Success hoorde men ook de mening verkondigen, dat de Sowjet-Unie de kwestie van de 31 4.59 20.33 21.45 7.39 Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden l)AG 31 JULI. v.m. 3.14 3.49 4.29 4.39 n.m. 3.3# 4.06 4.46 4.56 ZON- EN MAANSTANDEN. Juli. 29 4.56 20.36 21.17 4.37 30 4.57 20.34 21.33 6.06

de Vrije Zeeuw | 1950 | | pagina 1