Nederlandse ministers uit Indonesië terug Zeeuwse Bondsdag van het CJ.M.V. De politieke situatie in België leiding mSMssanm Nederlandse ambtenaren moeten plaats ruimen voor hun Indonesische collega's Uit Indonesië 0r*"mh' in Terneuzen Van Zeeland nog niet geslaagd De grootste en de bestel NE MAN KONINGIN EN PRINSESJES OSP 3L GELAND v.m. n.m. Breskens Walsoorden v.m a.m. v.m a.m. Frankering bij Abonnement: Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande. Redactie-adres: Noordstraat 55-57 - Temeuzen Tel. 2510 Na 5 uur 2073 Gironummer 38150. Abonnementsprijs 3,90 per kwartaal. Per week 30 cent. Losse nummers 6 cent. DINSDAG 11 APRIL 1950. 6e Jaargang No. 1394. Verschijnt dagelijks N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Temeuzen. Advertentieprijs: per mm 10 ct; - minimum per advertentie f 1,50 Rubriek Kleine Advertenties: I regels 60 ct.; iedere regel meer 12 ct. Vermelding onder nummer Bu reau van dit Blad 15 cent meer. Inzending advertenties tot des namiddags 2 uur. Met het lijn vlieg tuig van de K.L.M. uit Djakarta zijn Zater dagmiddag de Ministers Prof. Dr J. R. M. van den Brink, Mi nister van Economische Zaken, en L. Götzen, Minister zonder portefeuille, speciaal belast met Indonesische economische aan gelegenheden, op Schiphol te ruggekeerd. Zoals bekend heb ben de Ministers deelgenomen aan de onlangs gehouden unie- conferentie in Djakarta. Minister Van den Brink ver klaarde bij zijn aankomst, dat het in Djakarta gesloten han- delsaccoord, dat tot 1 October aanstaande loopt, in feite een verlenging is van de op de R.T. C. bereikte regeling, die tot 1 April van kracht was. In het ko mende half jaar zal de export van Nederland naar Indonesië 128 millioen gulden bedragen en die van Indonesië naar Neder land 175 millioen gulden. Vijftig millioen hiervan komt in min dering op het deficit, dat ont staan is in het dienstenverkeer. Dit deficit wordt voor tweeder de gefinancierd uit het door Ne derland verstrekte crediet. Voor een derde deel zal de afrekening geschieden in Indonesische va luta. De Minister merkte op, dat hiermede in principe het vóór de oorlog bestaande driehoeks- verkeer is hersteld. Van de 128 millioen gulden, die Nederland in het komende half jaar naar Indonesië zal exporteren, zal 30 millioen bestaan uit textiel producten en 40 millioen uit metaalproducten. De agrarische export wordt naar verhouding minder tengevolge van de ver mindering van onze troepen. De export van Indonesië naar ons land voor het komende half jaar omvat onder meer 60 a 70.000 ton copra, 30.000 ton palmolie en voor 30 millioen gulden aan tabak. Hatta doet beroep op Indo nesiërs in en om Makassar De Indonesische premier, de heer Hatta, heeft Maandagavond in een radiouitzending een beroep gedaan op de Indonesiërs in en bj Makassar om niet deel te nemen aan de acties van kapitein Aridi Abdul Azis, „die tqi resultaat 'unnen hebban, dat geheel IiO'- nesië in stukken verscheurd wordt". „Eenheid is de basis var onze vrijheid en indien de e. -heid erbroken wordt, zal onze pas ge wonnen vrijheid wederom verdwij nen", zo zeide Hatta. Reuter bericht voorts, dat de particuliere telegrammen uit 11a- krssar te Djakarta gecensureerd werden. Hatta ontkende, dat de repu- bllek-Djogja aansluiting van de staat Oost-Indonesië bij de repu- blu k wenste. „Wij moeten echter niet vergeten, dat het gehele In donesische volk de republiek be schouwt ais een nationaal sym bool". Hij zinspeelde op de moge lijkheid, dat „een derde macht de opstand van Abdul Azis gebruikt om onze eenheid te ondermijnen tot het bereiken van het door haar aestelde doel". Hij zeide niet, welke mogendheid hj bedoeióe. In een officiële radio-uitzending werd bij de aankondiging van de rede van de heer Hatta eerder op de dag verklaard, dat de Minis- ter-Pesident zou spreken over de tripartite conferentie te Djakar ta en de arrestatie ;an 'de Sultan van Pontianak. De heer Hatta roerde echter slechts de conferen tie aan met de mededeling, dat „alle kwesties Op openhartige wij ze werden besproken. Over de laatste arrestaties sprak hij niet. Sultan Hamid overgebracht Naar Aneta uit doorgaans wel ingelichte kringen verneemt, is Sultan Hamid II overgebracht naar een plaats op Java, buiten Djakarta, waar zijn verhoor wordt voortgezet. De export van Indonesië naar Europa loopt over een guldens rekening. De verwachting is gewettigd, dat de samenwerking nog beter zal verlopen dan tot nog toe het geval was, omdat de handelsbalans van Indonesië thans in evenwicht is en zelfs de verwachting bestaat, dat een overschot gekweekt zal worden. Dit zal dan worden gebruikt voor de financiering van het deficit, dat in het dienstenver keer is ontstaan. Over de aankoop van schepen door de Indonesische scheep vaartmaatschappij in Neder land zei de Minister, dat deze aankopen waarschijnlijk gefi nancierd zullen worden uit de 40 millioen gulden, die in de handelsovereenkomst zijn voor. zien voor metaalprodueten. De politieke ontwikkeling in Indonesië en de productiecapa citeit zullen aldus de Minister zeer belangrijk zijn voor de uitvoering van het handelsac- coord. Minister Van den Brink deel de voorts mede, dat hij en Mi nister Götzen enige tochten hebben gemaakt door West- en Oost-Java en daar vooral cul tures hebben bezocht. Hun in druk is, dat op West-Java de normale verhoudingen snel te rugkeren. Op Oost-Java bleek de onzekerheid groter, doch men dient respect te hebben voor de wijze, waarop de bedrijven ook daar weer op gang zijn ge bracht. Wanneer er moeilijkhe den ontstaan, dan komen die in hef, algemeen meer door invloe den van buiten, dan van de zij de der arbeiders op de onderne mingen. Minister Götzen zeide, dat op de koffie- en rubbercultures in Oost-Java onder de planters een sterke ongerustheid heerst ten gevolge van de vele rondzwer vende benden, die mep niet ge heel in de hand heeft. De Minis ter voegde hieraan echter on middellijk tóe, dat ook in de Oosthoek van Java de regenera tieve krachten hoe langer hoe meer tot ontwikkeling komen. Op Midden Java is orde en rust in grote mate teruggekeerd aldus Minister Götzen die .echter zeide niet te willen ont kennen, dat zich ook hier nog grote moeilijkheden voordoen. Er dient echter niet te worden vergeten, dat dit gebied zeven jaar lang in een gestadige toe stand van onrust verkeerd. De Minister meent, dat er goede hoop bestaat op een spoedige overwinning der moeilijkheden op Midden Java. Wat de positie der Neder landse ambtenaren in Indone sië betreft, merkte Minister Van den Brink op, dat in Indonesië de wens bestaat Nederlanders op belangrijke plaatsen te doen vervangen door Indonesiërs. „Het is een logisch streven van een souvereine staat aldus de Minister vooraanstaande plaatsen niet door buitenlan ders bezet te hebben". Voor de ze ambtenaren zal men in Ne derland andere functies moeten vinden. Zoals het, reeds in 1853 opge richte, C.J.M.V. ieder jaar op Hemelvaartsdag in nationaal verband tezamen komt, zo ge schiedt dat ook elk jaar op Tweede Paasdag in provinciaal verband. Iedere Provinciale Commissie richt de provinciale Bondsdag dan naar eigen in zicht in, maar op al deze pro vinciale Bondsdagen, door het gehele land, komt dan wel het zelfde bondsonderwerp aan de order zodat nu voor 1950 op al die provinciale vergaderingen gesproken is over het door het Bondsbestuur gekozen onder werp: „Kies je weg door de we reld". De Zeeuwse Provinciale Com missie had als plaats voor de Provinciale Bondsdag voor dit maal het oog weer eens laten vallen op Terneuzen, het „ge zellige Terneuzen" zo drukte de P.C.-Voorzitter zich uit in het voorwoord van het welverzorgde programma-boekje. En Mr Tei legen, die als Burgetneester zo welwillend was hierin een „Wel kom in Terneuzen" te plaatsen, sprak daarin over Terneuzen als „een middelpunt van water sportliefhebbers," waar hij nog zeer velen van de Bondsdagbe zoekers hoopte terug te zien. Tien jaar was het geleden, dat Terneuzen toen voor de eerste maal als plaats voor de Provinciale Bondsdag was uit gekozen. Zeker zal het nu niet tot 1960 duren eer zij weer als gastvrouwe moet optreden. In het verlopen tijdperk vielen echter de rampzalige oorlogs jaren en toen waren er voor het verenigingsleven allerlei moei lijkheden. De regelings-commissie is, onder de beproefde leiding van haar voorzitter, de heer C. Leu- nis, lid van het Bondsbestuur vari het C.J.M.V. en tweede- Voorzitter van de P.C. Zeeland, reeds maanden met- de voorbe reidingen van deze Zeeuwse Bondsdag bezig geweest. Het grote probleem was ook hier weer: de lokaliteit. Er was geen zaal trouwens in geheel Zee land niet die alle bezoekers tegelijk kon ontvangen. Dus moest een belangrijk deel van het programma tweemaal -aan de orde komen, hetgeen moei lijkheden en extra-kosten met zich mede bracht. En tenslotte bleken het Concertgebouw en het Luxor Theater tezamen nog Hoewel gedurende deze Paas dagen in het politieke centrum van Brussel, de Wetstraat, de grootste rust heerst, worden de besprekingen ter oplossing van de regeringscrisis zowel te Brus sel als 'te Pregny „achter de schermen" voortgezet. Verscheidene persoonlijkhe den, die rechtstreeks betrokken zijn bij de pogingen van Paul van Zeeland een nieuwe rege ring te vormen, hebben van hun Paasvacantie afgezien. De Kabinetsformateur heeft de gehele Zondag besprekingen gevoerd. De secretaris van de Koning, Pirenne, heeft Zondag een onderhoud gehad met de Koning te Pregny en is Maan dagmorgen te Brussel terugge keerd. Aanvankelijk verluidde, dat Paul van Zeeland zich gis terenmorgen naar Zwitserland zou begeven, doch dit bericht is inmiddels tegengesproken. Volgens het Katholieke blad „La Libre Belgique", zou Paul van Zeeland Maandagavond ge reed zijn met de samenstelling van de nieuwe Regering en zou hij deze Dinsdagmiddag aan de Prins-Regent voorleggen. Het nieuwe kabinet zou zich dan reeds Woensdag aan Kamer en Senaat voorstellen ter verkrij ging van het vertrouwensvo tum. Het Katholieke blad „De Standaard" weet te berichten dat sommige buitenparlemen taire persoonlijkheden van Li berale richting, op het laatste ogenblik hebben geweigerd deel uit te maken van een regering Van Zeeland. Het zelfde blad stelt verder de bezwaren in het licht, die de Katholieke vakbond zou hebben geopperd tegen de benoeming van buitenparlementaire minis ters, die uitsluitend tot de fi nanciële wereld behoren, vol gens dit blad zou aan een ho mogeen Katholiekeregering de voorkeur moeten worden gege ven boven een regering, die te duidelijk een kapitalistisch ka rakter draagt. Het Katholieke blad „Gazet van Antwerpen" schrijft, dat men in kringen van de C.V.P. niet veel op heeft met sommige buitenparlementaire personen, i die Van Zeeland in zijn kabinet wil opnemen en dat men hun deelneming aan een nieuwe re gering zo veel mogelijk wil be-, perken. Onder de persoonlijk-1 heden, waarop Van Zeeland een beroep wil doen, aldus het blad, zouden er zich enkele bevinden, die niet het vertrouwen hebben van de arbeidersklasse. Tot be sluit schrijft het blad: „Indien Paul van Zeeland geen oplossing kan vinden, of indien men hem dit belet, dan is het niet onmo gelijk dat hij zich zal terugtrek ken." Ook het Katholieke blad „De Nieuwe Gids" schrijft dat Paul van Zeeland geen ogenblik zou twijfelen om zijn taak neer te leggen, indien zijn persoon een obstakel vormde bij het vinden van een oplossing van de crisis. „In dat geval", aldus het blad, zou waarschijnlijk de heer Eyskens wederom worden belast met de vorming van een rege ring". De negenhonderd gedelegeer den naar de nationale raad van de Belgische socialistishe partij hebben gisteren besloten „rus teloos en onverzoenlijk" te strij den tegen de terugkeer van Ko ning Leopold op de troon. De resolutie werd door 'Spaak ingediend kort nadat deze een bespreking had gevoerd met de secretaris van de Koning, pro fessor Pirenne. De raad, die als zijn mening uitsprak, dat de jongste verkla ring van de Koning geenszins als een verandering in diens houding kan worden beschouwd, besloot de strijd op een geschikt ogenblik te beginnen. Gisterochtend leek een com promis nog mogelijk en Buset, de partijvoorzitter, zeide„bevre digende mogelijkheden" te zien, „waardoor de stakingsactie mis schien kan worden afgelast". De atmosfeer veranderde toen Spaak van zijn onderhoud met Professor Pirenne terugkeerde en met somber uiterlijk ver klaarde: „de resolutie, die aan het congres zal worden voorge legd, zal meer het karakter van strijd dragen dan de redevoe ringen van Maandagochtend. Sinds Maandagochtend heeft de toestand zich zodanig ont wikkeld, dat wij energiek onze verantwoordelijkheid moeten aanvaarden. „och MUIS ontsnapt onweerstaanbare ESE322 Paul van Zeeland heeft Za- j terdag tegenover Belgische j journalisten verklaard, er nog niet in te zijn geslaagd 'n nieu- we regering te vormen. Hij zal, in verband met het Paasfeest, heden wederom door Prins-Re gent Karei worden ontvangen. Van Zeeland deelde de pers vertegenwoordigers nog mede, dat er op het laatste ogenblik moeilijkheden zijn gerezen, die het vormen van een nieuwe re gering belemmerden. Naar ver luidt, zouden deze moeilijkhe den zijn, dat het Katholiek vak verbond zich uitsprak tegen Van Zeeland's voornemen om enkele buiten het Belgische par lement staande personen van linkse politieke gezindheid in het nieuwe kabinet op te ne men. De verklaring van Paul van Zeeland, dat hij er niet in is ge slaagd Zaterdag nog een nieuw Kabinet te vormen, betekende voor politieke kringen te Brus sel enigszins een verrassing, daar de kabinetsformateur Vrij dag nog verklaarde reeds te zijn geslaagd, zodat de nieuwe rege ring nog slechts door de Prins- Regent moest worden bevestgid. Door de mislukking van Van Zeeland is de toestand nog in gewikkelder geworden, dan zij reeds was. Het schijnt, dat spe ciaal de Waalse vleugel van het Katholieke vakverbond bezwaar heeft gemaakt tegen het deel nemen aan de regering van eni ge buiten het parlement staan de figuren, die een bepaalde functie in het bedrijfsleven uit oefenen en die voor de Waalse Katholieke arbeiders moeilijk aanvaardbaar zouden zijn. Het schijnt verder, dat er ook in de leiding van de C.V.P. ver deeldheid bestaat bij het zoeken naar een oplossing voor de Ko ningskwestie. Samenvattend kan worden gezegd, dat de taak van de heer Van Zeeland, na de jongste ver wikkelingen, er stellig niet ge makkelijker op is geworden. per rol niet groot genoeg om alle bezoe kers een plaats te bieden. Velen, die hun programma's pas de laatste dagen bestelden, moesten worden teleurgesteld, hetgeen wel een lesje zal zijn voor de afdelingen om bij vol gende gelegenheden vlugger te zijn. Geen enkele commissie kan de noodzakelijke maatrege len nemen als de stroom van opgaven eerst op het laatste ogenblik binnenkomt. En toch is dit meestal het geval bij vrij wel alle verenigingsarbeid. Als het weer nu maar zou meevallen voor de Mars door Terneuzen. Dat was de gedachte, die de organisatoren de laatste dagen onder meer bezig hield. Toen al le medewerkers des morgens te half acht vóór het gebouw „Pro Rege" aantraden voor het ap pèl en zij daarna, voorafgegaan door de signaalafdeling van de Chr. Gymnastiekvereniging „E. M. M." naar de aanlegplaats van de Prov. boot afmarcheer den, was het weer uitstekend. Zelfs de zon brak even door De marscommandant, de heer P. de Leeuw, deed vanuit een geluidswagen zijn instructies horen en weldra marcheerde de stoet langs de voorgeschreven route, die echter vanwege de tijd wat bekort moest worden. Het was een kleurig en fleurig tafreel, zovelen van Zeeland's jongeren, waarvan velen in uni form, met blinkende instrumen ten of wapperende vlaggen, in marsverband bijeen. Uit die ontplooide vlaggen bemerkten wij, dat heel Zeeland vertegen woordigd is: Hoek, Sluiskil zo wel als Kamperland en Zierik- zee, Biezelinge en Goes zowel als Domburg, Biggekerke, West- kapelle en Middelburg. Al was het nog vroeg, toch trok de lan ge stoet op sommige punten der stad reeds veel belangstelling, vooral als de vrolijke marsen der pijpers zich iieten horen. Openings- en wijdings samenkomst in de Ned. Herv. Kerk. Zo, voorafgegaan door leden der regelings-commissie, op de de voet gevolgd door de Signaal- afdelingen, leden der Provin ciale Commissie en deelnemers uit Zeeuws-Vlaanderen, leidden de Tamboer-en Pijperscorpsen: „Jonge Kracht" van Biezelinge, „Excelsior" van Goes en „Juli ana" van Middelburg, ieder ge volgd door een deel der bonds dagbezoekers, en in de achter hoede nog de voor de C.J.M.V.- arbeid propaganda makende ge luidswagen, langs een grote om weg, opdat er ook wat van de stad Terneuzen zou gezien wor den, de jongeren naar de Ned. Herv. Kerk, waarin te ongeveer kwart voor tien de onder leiding van de P. C. Voorzitter, Ds. A. de Vries van Middelburg, staan de openings- en wijdingssamen komst zou worden gehouden. Machtig en ontroerend klonk het openingslied „Wij knielen voor Uw zetel neer, wij, Heer, én al Uw leden." Nadat uit de Schrift was ge lezen 1 Cor. 15: 111, en na ge bed sprak Ds. De Vries naar aanleiding van 1 Cor. 15 1, over: „Pasen nu Is die titel niet verkeerd gekozen? Het was 'toch Pasen, toén, toen Christus is opgestaan Toen is het ééns en voor altijd Pasen geweest. Ja, toen was het werk van Jezus af. Het was volbracht! En toch: het Paasfeest werpt zijn stralen over héél de wereld, altijd. Met Pasen is de wereld veranderd. Omdat het Pasen ge weest is, geloven wij nu nög, dat deze wereld nieuw gemaakt zal worden. Pasen is overwinning. I overwinning van Christus, en j daarom betekent dat ook nü nog iets, óók voor het C.J.M.V.- werk, voor deze dag, voor ons zelf. Omdat Christus overwon nen heeft, is er ondanks al les ook voor ons overwinning mogelijk Met het zingen van Psalm 150 werd deze korte samenkomst besloten. In zijn welkomstwoord sprak de Voorzitter der P. C. zijn bij zondere vreugde er over uit, dat ook de Burgemeester, Mi Tellegen, door zijn tegenwoor digheid blijk gaf van zijn. be langstelling. Onder de genodigden merkten wij de beide plaatselijke Ned. Herv. predikanten, Ds. Jansma van Zaamslag, de voordracht kunstenaar W. Berkhemer, en de heer D. van Aken, de laatste namens de Kerkvoogdij. Vermeld dient, da<t vanaf dit ogenblik zelfs een gezelschap uit Maria-Horebeke de Bonds dag bijwoonde. Plaatsruimte noodzaakt ons het verslag van deze, ondanks het zo ongunstige weer, ge slaagde Bondsdag hier af te breken om in het volgend num mer te vervolgen. Luchtgevechten boven Sjanghai Volgens een Zaterdag te San Francisco opgevangen radio-uit zending uit Taipeh (Formosa) waren Chinese nationalistische vliegtuigen boven Sjanghai in. luchtgevechten gewikkeld met vliegtuigen ve.n Russisch fabri kaat- Het bericht, afkomstig van het nationalistische nieuwsbureau Central News, luidde verder, dat verschillende communistische vliegtuigen in gevechten met een nationalistische formatie boven liet eiland Tsoengming bescha digd werden. WEERSVERWACHTING medegedeeld door het K.NAI.I. te De Bilt, geldig van Dinsdagoch tend tot -avond. Veel wind. Guur en wisselend bewolkt weer met enkele buien. Harde, af en toe stormachtige wind tussen West en Noord-West. ZON- EN MAANSTANDEN Apr. Opk. Ond. Opk. Oud. 11 5.54 19.30 4.28 12.48 12 5.51 19.31 4.44 14.07 13 5.49 19.33 4.56 1523 HOOGWATER. DINSDAG 12 APRIL 5 regels 60 ït L; minimum fitt ïummer Buren.* ïamlddags 2 st met dc toppan if en stel vast ia i op de verschil' icht groeien. de advies. ND EINDHOVEN drag hebben een de te komen tot de luchtstrijd- het peil van baar •inden en, een ge le theorie voor deken uit te wer- gezegd. bedoeling dat de instructeurs min- zal duren en dat één jaar in elk de West-Europe- ven. De bevelvoe- zal worden gele- jt land, waar de t ring wordt er aan sr zijn reeds grote maakt wat betreft van de opleiding temanningen en er appelijke regels op- de procerures bij mede voor herken- algen van bepaalde iegtuigen, teneinde dat elk Geallieerd Geallieerde landen ander dat het per ■dt aangevallen". j zo ver, dat elke e luchtdoelartillerie der West-Europe se >rken onder leiding voerepde groep van 1 der West-Europe- ntoestel van de K. ve, de Convair Pie- ztjn gisteravond ningin en de Prin- en Irene op Schip. erd na hun vacantia orgehracht in het srsportplaatsje VaS i Bernhard terug. voor H. M, de Ko- eicfe Prinsesjes Bea- op Schiphol landen, i de militaire Dako- h\j de rels van Ge- s land maakte, op eer. ïgaf zich onmiddel- eis Soestdjjk, waar in en de Prinsesjes, 3 8 uur op Soeat.dijk iegroette. ERW ACHTING loor het K.N.M.I. te ■ldig* van Zaterdag avond. end buiig. bewolkt met veelal m van zonneschijn verspreid optre. Meest zwakke wind m Noord. Iets ho- turen. AAA N STANDEN Ond. Opk. Ond. 9.34 10.22 9.37 5.15 17.48 Terneuzen 10.09 10.57 9.38 5.24 18.59 Hansweert 10.49 11.36 9.40 5.33 20.11 10.59 11.47 sehoo' te Prof. Dr J. M. Pieters, buiten gewoon hoogleraar aan de Katho lieke Economische Hogeschool te Tilburg. Prof Dr. R. van Dijk, hoogleraar aan de Vrije Universiteit te Am. terdam. Deze laatste onder voor behoud van goedkeuring door de Directeuren van deze Universi teit. „venra- gingsmanoeuvres der tegenstan ders van de Koning". Het socialistische blad „Le Peuple" schrijft dat in C.V.P.- kringen een kentering is waar te nemen en dat vooral de Vlaamse Katholieke pers een heel andere houding aanneemt als 14 dagen geleden en zeer ontvankelijk is voor een com- meaedeien, aat ae neer verscheidene Ministers heeft medegedeeld, dat hij namens de Koning, bezwaar moest maken tegen het door Paul van Zeeland ontworpen Kabinet. De forma teur, die dit aanvankelijk wei- ge. de te geloven, moest zich tenslotte echter wel neerleggen bij deze verklaring van de se cretaris van de Koning. doen stijgen. Slechts dan kun nen de burgers der betrokken landen profiteren van datgene, wat de buurstaten voortbren gen. De dollarstroom uit de Mar shall-hulp voortkomend, heeft dus ten doel de productiemoge lijkheden in Europa te bevor deren en te vergroten, doch het moede, waarin de meeste Euro pese landen zijn terecht geko men, is men er toe overgegaan zogenaamde bilaterale handels verdragen af te sluiten. Hierbij sloten bijvoorbeeld Nederland en Frankrijk een handelsverdrag af, waarbij in. en uitvoer prac- tisch aan elkaar gelijk waren. Men kon dus tol van goederen •G WATER. 1G 16 APREL is zeer mooi, maar zeer «Wa&rT Ongeveer 365.000 Amerika nen zullen deze zomer een bezoek brengen aan Europa, waar zij on geveer 300 millioen dollar zullen uitgeven. Walsoorden Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden 1.35 1.58 2.10 2.32 2.50 3.12 3 3.32 17 APRIL 2.04 2.22 2.39 2.57 3.19 2.27 3.29 *.47

de Vrije Zeeuw | 1950 | | pagina 1