Een i let BINNENLANDS J.VANE Dames De hengst I de Timtu VAN Vai De toestand in België Het vraagstuk van de Financiering van kleine bedrijven Uit de Provincie NIEUWS Radio Tazelaar J KERKNIEUWS i A. VAN C AUTORIJSCHO )£igcn Haar J1 Even als AGENDA extra STERKE SLAAT IN De grootste en de beste! BENOEMING POLDERBESTUUR. RODE ROZEN WALSOORDEN. Noors s.s. „Bess" zandplaat gelopen weer losgetrokken. op en Ongeregeldheden te Turijn DE „VLIEGENDE SCHOTELS." ZAAMSLAG STEEDS BETER STEEDS GROTER SORTERING STEEDS VOORDELIGER1 i t is een sit Koopt dé Wij heb moderne bruin. Prima W De beter Ziet onz< HET SPECIAALH1 Kersstra gBIWIIH ER IS NI FIJN KOUS Mooi LINK! ZWARE KC NYLON KC SPORTKOt wit, geblokt Zeer mooi e WOL- Noordstraat 45 - zal tweemaal per tweemaal per week g< C 41, bij wie aanmeld; A. S ZE Z1 met Veel eleganter d dot Ook: LUXE D. in diverse SAND/ lste Witte en zv SCI Noordstraat 26 - TB HUUR ZONDER WESTKGLKSTRAA1 vine Volgens uit Charleroi, Luik en Bergen ontvangen berichten heb ben de arbeiders na dei stakingen van Vrijdag van 24 uur, (Zater dagmorgen overal in Wallonië het werk hervat- Het Socialistische blad ,,Le Peuple" schreef Zaterdagmorgen „Deze waarschuwingsstaking tegen de terugkeer van Leopold III was slechts een begin. De ar beiders laten zich niet intimideren. Een ieder die een open oog heeft voor de werkelijkheid weet, dat geen enkele macht ter wereld het verzet van de Belgische arbeiders tegen de avontuurlijke politiek van de clericale reactie en haar Ko ning kan breken. Indien de C-V.P. en de Koning doorzetten, is de dag niet ver meer dat de democratieën hun reken schap zullen vragen van de ern stige troebelen, die in het land zullen ontstaan''. De Katholieke Nieuwe Gids schrijft met betrekking tot de sta kingen De Marxisten hebben de laatste maanden veel dwaasheden begaan. De komende maanden zullen leren tot welke uitersten ze zich laten meeslepen en welke zware prijs ze ervoor zullen moeten betalen. Wat ze ook ondernemen, jeeds nu staat vast dat ze het spel verloren hebben. In een manifest roept de Belgi sche Transportabeidersbond alle Antwerpse havenarbeiders op, he den het werk voor 24 uur neer te leggen teneinde te protesteren te gen een terugkeer van Koning Leopold. De Katholieke „Gazet van Ant werpen" is van oordeel dat aan de stakingsbeweging in Wallonië geen overdreven waarde moet wor- den gehecht. Het blad kent geen waarde toe aan de bewering dat de stakingen spontaan zouden zijn ontstaan. Het Communistische blad ,,Le Drapeur Rouge" stelt in het licht, dat de staking van Vrijdag als waarschuwingsstaking is bedoeld. Volgens het blad zouden de vak bondleiders het erover eens zijn, dat in het begin van deza week gekenmerkt kan worden door een werkelijke algemene staking, „waarvan de onweerstaanbare kracht de parlementaire reactie tPt andere gedachten zal brengend- Het Katholieke blad „La Libre Belgique" betoogt, dat het alge meen Belgische Vakverbond, ten einde druk uit te oefenen op de regering en het parlement, de waarschuwingsstaking heeft uit gelokt. „Het betreft hier aldus het blad, jen „coup de force" van zuiver revolutionnair karakter, die In strijd is met de democratische principes." Na de oproep van de Belgische Transportarbeidersbond hebben de Liberale en Katholieke Vakbonden hun leden geadviseerd het werk op de gewone voet voort te zet ten. Op twee plaatsen in de buurt van Leuven, te Linden en Erps- Kwerbs, is het Zondag tot een revolvergevecht gekomen tussen voor- en tegenstanders van de Koning. Er wordt geen melding gemaakt van slachtoffers. De politie vond later 'n „aan zienlijke hoeveelheid" munitie in het huis van een lid der an ti-Koningsgezinde groepen. De Walen hebben Zondag ver klaard, dat zij bij een terugkeer van de Koning 'n nieuwe volks raadpleging zullen eisen dit maal om het land in drie auto nome delen te splitsen. De anti-Leopoldistische leider Dehousse verklaarde: „Wij zul len een vastbesloten strijd voe ten. Wij zullen geen duimbreed toegeven aan de Vlaamse meer derheid". Dehousse deelde mee, dat de permanente commissie van het Waalse Congres Zater dag had besloten, dat de Walen bij een terugkeer van 'Koning Leopold een splitsing van het land in Wallonië, Vlaanderen en Brussel zouden eisen. Het Belgische socialistische Vakverbond het grootste in het land— zal heden een plan bespreken voor een „progres sieve staking" van twee dagen in de volgende week en drie da gen in de daaropvolgende week om de Koniüg tot troonsafstand te dwingen. In Vlaanderen werd echter door verschillende vakvereni gingen, die bij het socialistische verbond zijn aangesloten, ver klaard, dat zij niet aan 'n „zui ver politieke staking" zouden deelnemen. De Nationale Raad van de Belgische socialistische partij heeft Zondagavond een resolu tie aangenomen, waarin werd verklaard, dat de Koning niet meer in staat is de eenheid van de Belgische natie te verzeke ren. In de resolutie wordt de op richting van actie-comité's uit partij en vakverbond voorge steld. die „hun actie met alle middelen zullen voortzetten tot Koning Leopold begrijpt, dat de belangen van het land zijn per soonlijke belangen te boven gaan". 50.000 arbeiders meer voor uranium-mijnen in Sowjet-zöne De West-Berlijnse anti-communis- tische groep, die actie voert tegen onmenselijke handelingen, deelt mede dat de O.-Duitse arbeidskan toren opdracht hebben ontvangen van de autoriteiten der Sofwjet- zone om wederom 50.000 Duitse arbeiders aan te werven, die te werk zouden worden gesteld in de uranium-mijnen in Oost-Duitsland. - Hierdoor zou het aantal voor de .Wismuth'Vmaatschappij werken de arbeiders, welke onder Sowjet- Russische leiding staat en die be last is met ontginning van alle in Oost-Duitsland aanwezige voor raden uranium, op oen half milli- oen worden gebracht. Uit dezelfde bron wordt nog ge- I ield dat de „Wismuth'-maatschap- pij gereed is gekomen met de voor. bereidende werkzaamheden voor het in exploitatie brengen van drie nieuwe uranium-mijnen. Er kon geen bevestiging uit andere bron van deze berichten worden ver kregen. HEDEN: TERNEUZEN: Luxor Theater^ 8 uur: Bioscoopvoorstelling „Bambi". MORGEN: TEïtNEOZENLuxor Theater, 8 uur: Bioscoopvoorstelling „De geweldenaar". Leger des Heils, 7.30 uur: Evangelisatie Samen komst. Concertgebouw, 7.30 uur: Schooluitvoering Openbare U.L.O.-School. per rd Effen, gestre VLI LINNEb en BR\ in verschillende soorten wit en moderne pasteltinten. Voor geklede namiddagjapormen en blouses hebben we de originele BRODERIE ANGLAISE, TAFT MOIRÉ in verschillende modetinten. Arsenaalstraat 5 - TERNEUZEN - Telef. 2097 SAMENSPREKING OVER HERENIGING KERKEN De Kerkeraad der Geref. Kerk te Aalten heeft in verband met de jongste besluiten van de Gen. Sy node der Geref. Kerken besloten de plaatselijke Geref. Kerk, onder houdende art. 31 K.O., uit te nodi gen voor een bespreking over de hereniging van de beide Kerken, ter van Regina. Sinds die dag ben Bij Koninklijk Besluit is benoemd tot gezworene van het Waterschap „Het Vrije van Sluis" de heer A. P. Kostense te Biervliet. MIDDELBURG. Jaarverslag V. V. V. Uit het jaarverslag over 1949 van de V.V.V. Middelburg blijkt, dat het bestuur ook in het af gelopen jaar heeft getracht de belangen van de stad te dienen. Ondermeer kon bereikt worden, dat de Yacht Holidays Club te Middelburg gevestigd zal wor den. Dit zal geschieden in April a.s. Deze onderneming, waarvan de Engelse ex-commander Child directeur is, organiseert vaartochten met luxe yachten. Reeds eind December 1949 had zij ruim 2000 Britse passagiers geboekt, voor welker levenson derhoud in Middelburg geravi tailleerd zal worden. De dienst regeling van de Stoomvaartmij Zeeland (de touristendienst VlissingenFolkestone v.v.) pastte wel niet in het schema van de Y.H.C. Ware dit wel het geval geweest, de duizenden passagiers der Y.H.C. zouden per Mij Zeeland in Vlissingen ontscheept zijn. Nu zullen zij via Oostende komen. VLISSINGEN. Nieuw standbeeld van Frans Naerebout. Men is alhier begonnen met het verwijderen van de resten van het standbeeld van Frans Naerebout, dat tijdens de ge vechten om de bevrijding der stad onherstelbaar werd be schadigd. Reeds is een bedrag ingezameld om een nieuw of LIEFHES OVERWINNING door H. VöLMER. 42) Nadruk verboden. „Mijn woord", verklaarde Von Dernberg, opgelucht er aldus af te komen. Hij had een nieuwe scène verwacht en was eerlijk ge noeg om te bekennen, dat zijn vrouw daarmee in haar recht zou zijn. „Misschien ben je vergeten, Heinz'', herinnerde Erica hem, vóór zij van 't onderwerp afstapte, wat ik eens in die uitspanning on der Norden zei, toen er nog geen sprake van was, da^ wij zouden trouwen. We hadden het over je operette „Regina's Avontuur", meer speciaal over het lied „De Boodschap van de Rode Rozen". Ik weet het nog woord voor woord: „Ik zal nooit kunnen doen als Regina, die aan Paul rode ro zen van vergiffenis bracht, of schoon hij hem- had verwaarloosd en bedrogen." Heinz, ki vrees, dat die Paul niet geheel een fantasie is geweest, maar een deel van je innerlijk. Ik bezit niet hét karak- standbeeld voor de beroemde loods en mensenredder op te richten. Dit zal niet op de Bou levard herrijzen, maar op het Bellamypark nabij de vissersha ven worden geplaatst. Propaganda voor Wal cheren in Engeland. De burgemeester van Vlissin gen, Mr Dr B. Kolff, heeft teza men met een deputatie der plaatselijke vereniging voor vreemdelingenverkeer te Folke stone (Engeland) besprekingen gevoerd over de uitbreiding van 't toeristenverkeer tussen Wal cheren (in het bijzonder Vlis singen) en de Zuidkust van En geland. Het gevolg van deze be sprekingen is, dat de propagan da voor het bezoek aan Walche ren ook in de Midlands zal worden geïntensiveerd. Een aantal Engelse journalisten heeft de uitnodiging der V.V.V. aanvaard om binnenkort 'n be zoek aan Vlissingen te brengen. In de nacht van Vrijdag op Zaterdag is het Noorse stoom schip „Bess," groot 1.116 br. re- gisterton en toebehorend aan de rederij Fred Olsen Co te Oslo, op een zandplaat vast gelopen. Zaterdagmiddag werd bij op komend water door de sleepbo ten „John P. Best" en „Goliath" getracht de „Bess" vlot te trek ken. Deze pogingen werden ge staakt, toen de tros van de „Go liath" brak. Nadat nog de sleep boten „Directeur Gerling" en „Directeur Bulke" waren gear riveerd, werd in de nacht van Zaterdag op Zondag opnieuw ik niet veranderd. Wa: neer je dus je woord breekt..." Hij sloot haar mond met een kus. „Daar kan geen sprake van zijn, liefste.'' Zij hadden, nu het winterseizoen in volle gang was, hun intrek op de Bismarcl-.platz genomen en zouden eerst in het voorjaar naar Isenau gaan. In Berlijn braken weiken aan, die Erica volmaakt voorkwamen, haar herinnerden aan de eerste tijd van haar huwe lijk Geen schaduw viel op haar levensweg; Heinz was steeds bij' haar. Zij bezochten opera's, con certen, toneelvoorstellingen, maar het meest bradhten zij de avond door in haar boudoir of zijn stu deerkamer. Erica droomde haar droom van een paradijs, waaruit de slang voor immer was geban nen. Zij dacht er niet aan, dat zelfs de schoonste droom ijdel is; vergat in haar geliuk, dat eenmaal 't ontwaken volgt en zij de dingen zou zien in werkelijkheidslicht. Bij hem was de droom reeds eerder geëindigd. Niet dat de lief de voor zijn vrouw afnam. Maar hij begon zich te vervelen. Hij had rooit aan een leven tussen vier muren kunnen wennen en er wa ren ogenblikken, dat hij het in stilte Erica verweet, hem tot zo'n In het verslag over 1949 van de Mij tot Financiering van het Nationaal Herstel wordt inge gaan op het vraagstuk van de financiering van kleine bedrij ven. Er wordt op gewezen, dat door kleine credieten niet in grotere mate een beroep op de instelling wordt gedaan dan tot dusverre het geval is, o.a. moet worden toegeschreven aan de maatregelen, die door de over heid ten behoeve van de finan ciering van het kleinbedrijf zijn getroffen. Herhaaldelijk stuit de her- stelbank echter op de moeilijk heid, dat zij kleine industrieën, welke een kans tot verdere ont wikkeling zou moeten worden gegeven, geen normaal crediet kan verlenen, omdat de daaraan verbonden risico's te groot zou den zijn. De voornaamste reden waar om bedoelde (jonge) kleine in dustrieën niet voor een normaal Voor de tweede keer in 24 uur hebben zich te Turijn ernstige ongeregeldheden voorgedaan. 2.000 Communisten vielen Vrij dag het hoofdkantoor van de neofascistische Italiaanse socia listische partij aan; de politie maakte gebruik van traangas om de vechtende groepen te scheiden. 20 Politiemannen wer den door stenen gewond, 10 de monstranten door de charge van de politie. Kort nadat de communisten het kantoor hadden veroverd, werd het meubilair uit de ra men de straat op geworpen en verlieten de neo-fascisten in massa de voor- en achterdeur. Öp. straat werden de meubelen in brand gestoken. Kort na dit incident verlieten de arbeiders de belangrijkste fa brieken van Turijn. Men ver wacht, dat de onder communis tische leiding staande vakver- eningingsraad 'n algemene sta king in de stad zal afkondigen. Volgens een bekendmaking van het Franse staatsobservato- flum te Meudon bij Parijs werd de eerste „vliegende schotel", waarnaar men een onderzoek instelde, in de winter van 1900 1901 boven het Kanaal gezien, in de buurt van Cherbourg. Het gelukte niet deze „vliegende schotel" met ballonnen naar be neden te halen, omdat het de planeet Venus bleek te zijn. 4 November 1948 meldde een vliegtuig op weg naar Dakar, dat boven Noord-Afrika een merkwaardig vliegtuig was waargenomen. Het bleek de gro te komeet „1948 L" te zijn. Volgens een woordvoerder van het observatorium komt de be schrijving van de Mexicaanse vliegende schotels overeen met het uiterlijk van meteoren, die in deze tijd van het jaar in gro te getale in de atmosfeer van de aarde komen. crediet in aanmerking kunnen komen, zijn gewoonlijk de vol gende: slechte verhouding tus sen eigen en vreemde middelen, onvoldoende zekerheden, ge ringe exploitatieresultaten in verband met de aanloopkosten en de kinderziekten. Normale credietverlening door andere instelingen is dan doorgaans evenmin mogelijk, terwijl op deelnemingen in en leningen aan deze bedrijven door parti culieren hoe langer hoe min der kan worden gerekend. Deze kleine industrieën zou den dus slechts door bijzondere credieten kunnen worden ge holpen. De bank is van mening, dat in dit hiaat moet worden voor zien, wil de industriële ontwik keling van ons land niet wor den geremd, zodat zij naar een oplossing voor dit probleem heeft gezocht. Aangezien de hierbedoelde in dustrieën merendeels een ge westelijk karakter dragen, meent de bank ten deze samen werking te moeten zoeken met de provincies. Deze samenwer king zou hierin kunnen be staan, dat zij aan de hier be doelde jonge industrieën, welke een credietbehoefte hebben van maximaal 50.000 gulden, de hel pende hand biedt door haar een zo groot mogelijk normaal cre diet te geven en de bank in de gelegenheid wordt gesteld in haar resterende credietbehoefte te voorzien door een nieuw soort bijzonder crediet. Dit laat ste zal zijn bijzonderheid hier aan moeten ontlenen, dat aflos sing en rentebetaling afhanke lijk zijn van de bedrijfsuitkom- sten. Om de bank in staat te stel len zo'n bijzonder crediet te ver lenen zal zij dan een garantie nodig hebben. Over deze aangelegenheid heeft de bank met de provincies contact opgenomen en zij hoopt terzake in 1950 tot resultaten te kunnen komen. vastgemaakt en kwam het schip thans vlot, waarop het de reis naar Antwerpen voortzette;. Gevonden voorwerpen Twee bankbiljetten van 10. Te bevragen bij Abr. Cornelissen, Plein Oost A 78. PSEUDO-Y'OGELPEST TOT DUSVER GELOOALISEERD De maatregelen, die de Over heid tot bestrijding van de pseudo- vogelpest heeft genomen, hebben voorlopig geleid tot local Lsering van de besmetting- in het Zuiden óes lands. In totaal zijn tot r.u toe in het Zuiden 28 besmettingsgevallen ge constateerd, waarvan 25 In Noord- Brabant, 1 in Zeeuwseh.Vlaande ren en 2 in Limburg-. PSEUDO-VOGELPEST IN OOSTERHOUT. In Oosterhout zijn drie land- uouwbedrijven getroffen door de pseudo-vogelpest. Al enkele dagen waren er symptomen, die ang stige vermoedens rec-htvaardig- djen, maar door de uitslag van het onderzoek in de Serum-inrich ting te Rotterdam heeft men thans zekerheid gekregen. Op instructie van de inspecteur van de Veeartsenij,kundige dienst in Eindhoven zullen alle drie de bedrijven geïsoleerd worden.. Alle vogels die op het besmette ter rein aanwezig zijn, worden ver brand. De burgemeester van Ooster hout heeft een rondschrijven tot de bevolking gericht, waarin wordt bevolen, alle vogels en ook alle honden en katten binnen te houden. Hierdoor hoopt het gemeentebestuur de ziekte te kunnen localiseren. Op het ogen blik bestaat er nog geen ernstige vrees, dat ook andere bedrijven zijn aangetast. Van het Ministerie van Landbouw en. Voedselvoorzie ning vernemen we nog, dat dit in deze week het enige geval van. uitbreiding der ziekte is. 16-JARIGE MET GELD VAN GROOTMOEDER OP STAl* „Het wordt me te gek, geef me een kans". Deze boodschap liet de 16-jarige 'H.B-S-er E. F. P. uit Den Haag achter, toen hij op 5 Maart jl. van huis wegliep. De jongeling, die wilde gaan varen, had 425 op zak, weggenomen van zijn inwo nende grootmoeder. Bij Nispen glipte hij illegaal over de Belgische grens. De Haagse politie had ondertus sen een verzoek tot aanhouding doen uitgaan hetgeen tot gevolg had, dat de jongeman in Hasselt door de Belgische politie werd duf bestaan te willen veroordelen. Zc iets was goed voor bejaarde mensen, die geen illusies meer hadden, hield hij zich dan kregel voor; hij voelde zich veel te vitaal om als kluizenaar te leven en dacht er niet aan, nu reeds te gaan vegeteren. Na een van die overpeinzingen vatte Von Dern berg het plan, er ronduit met Eri ca over te praten, maar hij ver- wierp het terstond; zij zou hem toch niet begrijpen en er een ver- eerde uitleg aangeven. Derhalve besloot hij, naar eigen inzicht te handelen, hij hield innig veel van Erica en zij kon het weten, doch dat betekende niet, dat hij daar om elk uur van zijn leven de rol van een haar toegewijd dienaar behoefde te spelen. Het (begon met een afwezigheid in de middag of avond. De regel maat viel Erica weldra op en zij vroeg naar de reden. Zakelijke be sprekingen met zijn mededirecteur luidde het antwoord. „O, is het dat!" gaf zij te ken nen. „Dan ben je wéér eens van opinie veranderd! Je verzekerde, dat je weinig meer met de schouwburg te doen zou hebben als ,,.Sonja" eenmaal liep. De ope rette gaat nu al weken!" Zij had geprikkelder gesproken dan zij v jlde. De toon was ongelukkig ge kozen en op zijn beurt werd Von Dernberg geïrriteerd. „Ja, hoor eens, Erica, ik ben geen luxe hondje, dat met de vrouw in de auto uit rijden gaat en thuis bij haar op schoot zit! Ik ben een man in de volle kracht van 't leven. Ik snak naar bezig heid!" „Ik ben geen ornament, waar mee de man pronkt als het hem goeddunkt en dat fa ij anders weg- sluit!" antwoordde Erica bits. Von Dernberg liep enige naie de kamer door, de handen op de rug. Toen bleef hij voor haar staan, tikte haar tegen de -.vang. Hij lachte weer op zijn zorgeloze, jongensachtige manier. „Wat een stel dwazen zijn wij, Erica! Het lijkt wel of we een ge legenheid. zochten om te kibbe len!" Hij ging op de leuning van haar stoel zitten. „Luister nu eens kalm! Ik zet op verzoek van Dei- bitz een tournée in elkaar met „Regina's Avontuur." Hier is de operette uitgespeeld, maar voor de. provincie is zij nog nieuw. Aan gezien „Sonja" avond aan avond volle zalen trekt, snijdt op die manier het mes van twee kan ten." (Wordt vervolgd.) aangehouden. De Belgen stuur den hem naar Den 'Haag terug waar hij Vrijdag arriveerde. P. had nog 311,64 en 40Q Belgisohe francs over. Naar wij van de po litie vernemen worden voogihj- maatregelen tegen deze jongeman overwogen. Y 'A DEK VAN ZES KINDERW OMGEKOMEN Zaterdagmorgen is de 40-jatige arbeider K. van D. uit Wychen te Nijmegen in een betonnen pui door in beweging gekomen zand bedolven en om het leven geko men. Hij was gehuwd en vader van zes kinderen. In de Korte Molenstraat te Nij megen is men thans bezig r»et het bouwen van winkels. Bij het leggen van funderingen voor een er van was men aan het afma ken van een drie meter diepe be tonnen put, die bovendien uog ongeveer drie meter beneden de Kgane grond ligt. Ook Van D. was daar aan het werk. Plotse ling kwam er beweging in een hoop los zand. Het zand etroomde de put in en bedoelf Van D. Pogingen om hem te bevrijden gelukten na bijna een uur. Van D. bleek toen overleden. Er is nog gedurende een uur getracht de levensgeesten te doen terugkeren, zonder resultaat. De politie stelt een onderzoek in.. AUTOBUS TE WATER GEREDEN. Alle passagiers gered, Hedennnacht te ongeveer 12 uur is een autobus van de Dam ster Autobusmaatschappij, ko mende uit de richting Gronin gen, in de nabijheid van Gar- nerwolde in het Damsterdiep gestort. Een groot aantal inzit tenden kon, door het openen van de noodluiken, in veiligheid worden gebracht. Men vermoedt echter, dat zich nog enige passagiers in de bus waarvan slechts een klein ge deelte boven water uitsteekt, be vinden. Volgens passagiers zou de bus niet door de chauffeur, doch tijdelijk door een passagier zijn bestuurd. De passagier zou dit hebben aangeboden, omdat de bestuurder het druk had met het verkopen van kaartjes. De passagierbestuurder aou onder de invloèd van sterke drank hebben verkeerd, hetgeen de passagiers onder meer zou zijn gebleken uit het slingeren van de autobus over de weg. Zij waarschuwden de eigenlijke be stuurder, doch vlak daarop reed de bus te water. De passagier-bestuurder is na het ongeluk gevlucht. De Groningse brandweer is met een kraanwagen uitgerukt Zij tracht de bus op het droge te brengen. Nader wordt gemeld, dat alle 25 inzittenden zijn gered. De passagier-bestuurder heeft zich bij de Rijkspolitie gemeld. Hij blijkt ook chauffeur te zijn in dienst van de Damster Auto busmaatschappij. Het is de ge woonte bij deze maatschappij, dat op de drukke Zondagavond de dienstdoende bestuurder zo nodig wordt bijgestaan door een als passagier in de wagen mee rijdende chauffeur, ook wan neer laatstgenoemde geen dienst heeft. Alle passagiers werden na het ongeluk naar een naburig café gebracht, waar zij door een dok ter werden onderzocht. Slechts enkelen hebben lichte verwon dingen opgelopen. gébouibde versterker Steeds het nieuwste Gaarne demonstratie aan huis Noordstraat 21 Telefoon 2381 TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1950 | | pagina 2