Uit de Provincie r Radio n Radio Tazelaar t. J. VIN DE REE SPORTNIEUWS Wat brengt de Rad»/ Binnenlands Nieuws Advertentiën Gemeente Terneuzen TERNEUZEN. wp HULST. MIDDELBURG SAS VAN GENT. Agenda SLUIS. WESTDORPE. ZAAMSLAG. ZUIDZANDE. Lezers die schrijven WEKKERS nseruatieven V ACHTING. VATER. £ON'EN MAANSTANDEN (Advertentie.) Grote belangstelling juniorencontactavonden der V.V Terneuzen verheugen zich sleede in een grote belangstelling de laatst gehouden avond waren niet minder dan 70 rood- gwarte-voetbqllertjes aanwezig Haar er wordt door de junioren- lewtong ook geen moeite gespaard om hun pupillen deze avonden zo a&mgenaam mogelijk te doen door brengen. De meest geliefde sport is dam men. De laatste maal werden ook weer films vertoond door de heer Mul ler. .De film waar de Terneuzens visclub bij de „Bron" hun sport beoefenen viel bijzonder in de smaak. Er werd danig gelachen, toen bleek dat één der hengelaars een mol ..slapende'' kon vangen. E»e»e film was welwillend afge staan door de heer But. Tevens ontdekten velen hier, wat ze nog niet wisten, n.l. dat in de nabije aangeving van onze stad mooi na tuurschoon is. Deze avonden worden ook door veie oudere clubleden bezocht, wat de band tussen jong en oud hech ter maakt. Feestavond De afd. Terneuzen van de A.N B. belegde in de zaal van 's Lands Welvaren een druk bezochte feest- vergadering. De Toneelvereniging uit Driewe gen voerde een toneelstuk op, ge titeld „Boerenstrijd". Het werd goed vertolkt en viel eeer in de smaak. IDe feestavond werd na de pau ze voortgezet met een bal, waar aan door jong en oud werd deel geaomen. Voor de niet-dansers bestond er gelegenheid een. kaartje te leggen. Alles bij elkaar een avond, waar op de afdeling met voldoening kan terugzien. Zondag kwamen twee zeeboten aan om superfosfaat te laden, n.l. hét Noorse stoomschip Trollnes en de Nederlandse coaster Diana V. Maandagmiddag meerde het Ne derlandse stoomschip Winterswijk met een lading van ongeveer 7000 ton Afrikaanse fosfaat- Aange zien een gedeelte van deze lading overgeslagen moet worden voor een andere fabriek, hebben ook een vijftal Kempenaars ligplaats gekozen voor de fabriek. De kade is hiermede zo bezet, dat de diverse schepen naast el kaar moeten liggen. In de loop van Dinsdag verwachtte men ook nog de Nederlandse coaster Zee land om superfosfaat te laden, ter wijl aansluitend hierop ook nog de coaster Havik wordt verwacht. Deze drukte heeft tot gevolg, dat dag en nacht gelost en geladen wordt. Carnaval 1950 V - bb 0*1 De „Stordale" vlot getrok ken. ■et Engelse tankschip „Stor- iale", dat Maandagavond door het breken van de ankerketting ttfdens de stormwind, op drift geraakte en op de Middenplaat terecht kwam, is in de daarop volgende nacht te 3 uur bij op komend water door sleepboten weder vlot getrokken en naar de ligplaats in „de Put" terug gebracht. Hedenmorgen om 5 uur is de „Stordale", nadat gisteren nog e«n deel der lading in lichters was overgeslagen, opgeschut en naar Gent doorgevaren. Economische wetenschappen. Aan de Katholieke Economi sttoe Hogeschool te Tilburg siaagde voor hef candidaatsexa- raen in de economische weten Zoals verwacht, was de belang stelling op Zondag voor het Sasse Carnaval vrij groot. Niet dat men zoveel gemasker- den kon ontmoeten, want de Sas- senaar verkleedt zich niet des Zon dags. Die houdt alles In petto voor de twee daaropvolgende da gen. De meesten kwamen uit de omtrek en het prachtige weer heeft zeker daartoe bijgedragen. Maandag daarentegen was de belangstelling veel groter. Grote groepen gemaskerden trokken des avonds door de straten om café en danszaal te bezoeken. Overal heerste plezier. Boeren, oude vrouwtjes, pierrots, slagers enz met de meest uiteenlopende vreemdsoortige mombakkesen voor trokken zingend door de stra ten. De Dinsdag was ook weer een dag gewijd aan de zotheid. De tra ditie echter wil, dat men de Dinsdag met zijn mooiste cos tuumpje voor de dag komt, terwijl men de Maandag zo gek en vreemd mogelijk aangekleed moet zijn. Door de Z.V.T.M. werden op de omliggende plaatsen extra dien sten ingelegd ten gerieve van de vreemdelingen die ook van Carna val wilden profiteren. 'Het Sasse Carnaval kan weer bogen op een succes gelijk aan voorgaande jaren. VOORJ AARS- STIERENKEURINGEN in West Zeeuws-Vlaanderen. Over het algemeen waren de juryleden, de heren Ir Harm- sen, Kleinepier en Van Waes, niet te spreken over de kwali teit van de op de diverse keu ringsplaatsen getoonde stieren. West Zw.-Vlaanderen is met z'n vaderdieren nog niet waar het zijn moet. Door het gebruik van eerste klas vaderdieren en koei en met maximale melkgift en gecontroleerd hoog vetgehalte, de regelmatige voor- en najaars keuringen van stieren, de pre miekeuringen van vrouwel. fok- vee, kan men tot het gewenste doel geraken. Over de kwaliteit van het in Waterlandkerkje aangevoerde mannelijk vee vel de de jury een gunstig oordeel. Keuring Maandag 20 Febr. lichting naar beneden, op het hoofd van de kerkganger H. J. H., uit de buurtschap Dunsborg. De man liep wonden aan hoofd en handen op, die door ©en arts moesten worden gehecht. HAAGSE ADVOCAAT BIJ AUTO-ONGEVAL OMGE KOMEN Dinsdagmiddag om 3 uur is op dc Rijksweg UtrechtDen Haag ter hoogte van Bodegraven een luxe wagen, bestuurd door de 57- jarige Haagse advocaat Mr. Dr. W. M. Westerman, bij het passe ren van een andere auto, over de kop geslagen. De bestuurder, die alleen in de wagen zat, liep hierbij zulke ern stige verwondigen op, dat hij tij dens het vervoer naar het Sint Jozefpaviljoen te Gouda is over leden. saèkappen de heifct te Hulst. heer W. Langen- Blinde telefoniste. Ter Provinciale Griffie van Zeeland alhier wordt de telefoon- «eitallatie veranderd. Dit is no dig, omdat men een blinde tele- fo»iste, de 27-jarige mej. P. Oste uit Vlissingen, die van haar 10e jaar af blind is, heeft aangesteld. Drukte aan de Superfos- faatfabriek Beer waarschijnlijk heeft de Su- perfosfaatfabriek nog nooit zoveel aanboten voor de kade gehad als het begin van deze week. HEDEN: TERNEUZEN: Ger. Kerk, 7 uur: Chr. Winterlezing. Duxor Theater, 8 uur: Bioscoopvoorstelling „Heilza- goppin''. AXEL: Het Centrum, 8 uur: Bioscoopvoorstelling „Jeugd zonde". OLINGE: Gemeentehuis, 3 uur: Aanbesteding bouwen van 6 woningen. MORGEN: ptHm.TPPTNE: Gemeentehuis, 30 uur: Aabesteding van 4 ar beiderswoningen in de Mossel polder. TERNEUZEN: „Pro Rege", 7 uur: Evangelisatie. ZAAJMSLAG: Verenigingsge bouw, 7.30 uur: Feestelijke jaarvergadering Chr. Zang vereniging. Aanbestedingen Gistermorgen is in hotel „De Korenbeurs" te Sluis aanbesteed hest bouwen van een boerderij vóór de heer Wemaer. Ingeschreven werd door de vol gende firma's: Bleijenherg- te St. Jansteen voor 88.400Cortvriendt te Sluis 74.425; Boogaard te Sluis 87.500 Dierikx te Aardenburg ƒ88.950; Gebr. v. d. Poel te Terneuzen 73.100 en Vermeulen te Gorin- chem 73.000. 's Middags werd aanbesteed het bouwen van een woonhuis voor mej. Aernoudts'te Sluis. Hiervoor kwamen vier inschrijvingen bin nen: Cortvriendt te Sluis voor 19.974; Dierikx te Aardenburg ƒ23.785; A. Boogaard te Sluis 23.150 en Vermeulen te Gorin- chem 23.745. De gunning is in beide gevallen aangehouden. Thuiskomst Bij de thuiskomst uit Indonesië van onze dorpsgenoot J. Synetael werd hem door de buurtbewoners een nieuwe fiets aangeboden. Alles was prachtig versierd en verlicht in de Beatrirstraat. Namens het Kath. Thuisfront sprak de heer W. van Unen en na mens de Gemeente de heer Elm. de Maertelaere, terwijl hij met een serenade door het muziekgezel schap en een felicitatiewoord door de voorzitter de heer G. Dehul- ster werd verwelkomd. Gevonden voorwerpen. Eïen rijksdaalder, te bevragen bij C. Wisse, Rozemarijnstraat A 144; een gebreid grijs gekleurd wantje t|e bevragen bij Baveko te Waterstraat A 255e. Aanbesteding Door architect Faas uit Bier vliet werd alhier aanbesteed de bouw van een hotel-café voor de heer P. W. de Witte alhier. Hoe wel de inschrijvingen voor een ieder openstonden, werden slechts 5 briefjes ingeleverd, t.w.: A. I. Risseeuw te Zuidzande 31.676 J. A. de Ligny te Zuidzande 32.648 Zwier te Retranchement 32.785 W. Fokke te Zuidzande 33.306. A. Snoeren te Zuidzande 39.990. Het werk is aan de laagste in schrijver gegund. Goedgekeurd werden te: Breskens. David, eig. A. Du- sarduijn. Hoofdplaat. Emmie's Jan1 2 eig. Jos. Baecke; Matadus d'Ami ce, eig. A. Temmerman. Biervliet. Dora's Dorus, eig. W. NaeijeWeeda; Frans, eig. Cam. Buijsse; Hille, eig. J. Kouijzer; Alex v. Welmeenentheid, eig. J. F. Dekker; Nelson v. d. Kruis weg, eig. C. A. Rijckaert; Tom mies Adema, eig. M. Deveneijns (Dzendijke); Kees van Mina, eig. F. D. Haak. IJzendijke. Dorus, eig. G. van Waes; Floris v. 't Paviljoen, eig. E. J. de Milliano; Annetje's Wil lem, eig. A. J. van Gijs (Groede) en Hans, eig. A. J. v. Gijs, vnd. Waterlandkerkje. J. v. Klin- ze, eig. Cam. de Vlieger (IJzen dijke) Bertus, eig. J. M. de Maat; Leman, eig. E. J. Blon- deel (IJzendijke); Dirk, C. Ver craeije (Aardenburg) en Frans, eig. Gebr. A. A. Bonte. Keuring Dinsdag 21 Febr. Dinsdag werden de keuringen voortgezet. De kwaliteit van de stieren was gisteren beter dan de op Maandag gekeurde dieren. Thans werden goedgekeurd: Groede. Frits, eig. P. v. Cruij ningen; Arnold van Groede, eig. J. Boeije (Biervliet). Zuidzande. Reintje's Jan, eig.P van Cruijningen; Pouw, eig. J. Verhage; Dirkje's Jan, eig, Gebr. Van Gijs (Groede) en Annetje's Willem, eig. Gebr. v. Gijs, vnd. Cadzand. Wilfried, eig. P. M. van Iwaarden en Dorus, eig. J. A. Provoost. Nieuwvliet. Frans, eig. A. J. Verhage; Excellent, eig. M. Ge luk; Kras van Lampunshoeve en Kris van Lampunshoeve, beiden eig. A. J. Provoost—Risseeuw. VOETBAL Engeland-BNed.Elfta Hedenmiddag zal in het St- Jamespark te New Castle het Nederlands Elftal de strijd moe ten aanbinden tegen een Engels B-elftal. Een zware, zo niet de zwaarste opgave van dit seizoen. Gezien de teleurstellende re sultaten van de achter ons lig gende wedstrijden kunnen wij alleen maar hopen, dat het Ned. Elftal te New Castle de gasthe ren zodanig partij zal geven, zo dat men dit keer niet zal behoe ven te spreken van een débacle. De sportliefhebbers kunnen hedenmiddag via de radio het door de Vara uitgezonden oog- getuigeverslag, door Ir van Em- menes verzorgd, volgen van 10 voor vier tot kwart voor zes. De opstelling is als volgt; Engeland-B. doel: Middleton. achter: Milburn, Eckersley midden: Quested, Leuty, Dickin son. voor: Walters, Mannion, Loft house, Shackleton, Muilen. Ned. Elftal. doel: Kraak. achter: Potharst, v. d. Sluis, midden: v. d. Hoeven, Terlouw, Stoffelen. voor; Schrumpf, Lakenberg, Roosenburg, Rijvers, Clavan. Rode Duivels-Zwaluwen 1-0. DONDERDAG 23 FEBRUARI. HILVERSUM I: 7.00 Nieuws; 7.15 Ochtendgymnastiek; 7.3C Gram.; 7.4'5 Morgengebed; 8.00 Nieuws en weerberichten; 8.11 Gram.; 9.00 Voor de vouw; 9.40 Schoolradio; 10.00 Gram.; 10.15 rgendienst; 10.45 Gram.; 11.00 Voor de zieken; 11.45 School radio; 12.00 Angelus; 12.03 Sit ijkorkest; 12.30 Medoc elinger 12 33 Syphooette orkest.; 12.55 De Zonnewijzer; 13.00 Nieuws; 13.20 Pianorecital; 13.45 Gram.; 14.45 Voor de vrouw; 15.30 Zang en piano; 16.00 Bijbellezing; 16.45 Gram.; 1700 Voor de jeugd; 17.30 Streekuitzending; 17 45 Gram.; 18.00 Leger des Heilsmuziek 18.15 De stem van de Christelijke vakbeweging; 18.50 Nederlandse Strijdkrachten; 19.00 Nws.; 19.15 Muzikale causerie; 19.40 Radio- krant; 20.00 Nieuws; 20.05 Gev. programma; 21.00 Familiecompe titie; 22.05 Gram.; 22.15 Buifcenl. weekoverzicht; 22.36 Gram.; 22.45 Avondoverdenking; 23.00 Nieuws; 23.15 De verkiezingen van Engeland; 23.20 Gram. TE URK OPGEPOMTE OLIE BLEEK REEDS GERAFFI- NEERD. Reeds enige tijd trok het de aandacht dat in de omgeving van een in aanbouw zijnd huizencom plex van Urk gassen uit de grond opstege.n. De Bataafse Petroleum- Maatschappij, die hiervan in ken nis was gesteld, had reeds toe gezegd een expert te sturen. Nog voor dat bezoek consta teerde een bewoner van een der kort voor de oorlog gebouwde huizen een olieachtige substantie in het water uit het pompje ach ter zijn huis. Met. deze substan tie zo bleek hem kon hij een petroleumstel laten branden. 'Het pompje stak slechte enkele meters in de grond, zodat de man meende een rijke ader te hebben aangeboord, die bovendien ter stond bruikbare olie leverde. Deze vondst bespoedigde de komst van je deskundige. Hij nam een fles met de vloeistof mee en kwam tot de bevinding dat het inderdaad zeer goedeen zelfs reeds geraffineerde olie is. Het meest waarschijnlijk wordt geacht dat tijdens de bezetting een vaatje olie in de grond is ver stopt, dat dit is lek geworden en dat de olie in de veenachtige bo dem is gezakt. TIJDENS DE PREEK...... Tijdens de kerkdienst in de Ned. Herv. Kerk te Hengelo (Gld.) viel Zondagmorgen een glazen bol van de electrische ver- In Gent hebben de Rode Dui vels met 10 van de Zwaluwen gewonnen. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gescoord door de Belgische linksbuiten Himpe, twee minuten na de aftrap. De Rode Duivels liepen hard van stapel. Direct na de aftrap zetten zij een aanval op die met een doelpunt werd bekroond. De rechtshalf De Buck gooi de het spel open en plaatste naar Annicq. Deze zag de links buiten Himpe ongedekt staan, speelde hem de bal toe en de Belgen konden juichen, want Himpe maakte dankbaar ge bruik van de kans (10). De Roode Duivels handhaafden hun druk en het duurde wel een minuut of tien, vóór de Zwalu wen wat ingespeeld raakten. De Belgische aanvallen waren ver rassender en gevaarlijker en vooral de rechtsbinnen Van Steenlandt liet zich gelden. In de tweede helft bleek Him pe wegens een verwonding ver vangen door De Clerq. Hij bracht er op de linkervleugel niet veel van terecht. De Zwaluwen kwamen nu sterk opzetten en brachten de Bel gische verdediging danig in het nauw. De ene stormloop volgde op de andere- De Maastrichte naar Ravenstein dribbelde en combineerde, dat het een lust was om te zien, maar het schie ten liet alles te wensen over. In het laatste kwartier ont worstelden de Belgen zich aan de druk en een hard schot van Van Steenlandt scheerde de paal. Het einde kwam met een krap pe Belgische zege. Rode Duivels-Lond. comb. 0-3 De wedstrijd tussen een ploeg van de Rode Duivels en een Lon- dense combinatie te Luik ge speeld, is met 30 door de Lon- denaren gewonnen. HILVERSUM n: 7.00 Nieuws; 7.15 Gram.; 7.50 Dagopening; 8.00 Nieuws en weerberichten; 8.15 Ochtendblad; 840 Gram.; 8.55 Voor de vrouw; 9.00 Gram.; 9.30 Waterstanden; 10.00 Mor genwijding; 10.16 Populair con cert; 10.50 Voor de kinderen; 11.00 Carillon, orgel en bariton; 1145 Voor de vrouw; 12.'00 Gram.; 12.30 Mededelingen; 12.33 In t spionnetje; 12.38 Gram.; 12.55 Reportage; 13.00 Nieuws; 13.15 Promenade orkest; 13.45 U kunt het geloven of niet; 13.50 Gram.; 14.00 Voor de vrouw; 14.30 Fluit en piano; 15.00 Voor de gieken.; 16.00 Gram.; 1615 Causerie; 17.00 Voor de jeugd; 17.90 Riegerings- uitzending; 18.00 Nieuws; 18.15 Sportpraatje; 18.30 Gram.; 18.40 Causerie; 18.56 Reportage; 19.00 Voor de kinderen; 19.05 Orkest concert; 19.30 Radio volksmuziek school; 20.00 Nieuws; 20.05 Ac tualiteiten; 20,15' Phil. Orkest; 21.15 Avondschool; 21.40 Muziek; 22.30 Zuid-Amerikaans orkest; 23.00 Nieuws; 23.15 Actualitei ten; 23.30 Gram. 2345 Verkiez. in Engeland; 23.55 Gram. BRUSSEL (VI.): 12.00 Gram.; 12.15 Lichte muziek; 12.30 Weer berichten; 12.3'2 Voor de land bouw; 12.40 Lichte muziek; 13.00 Nieuws; 13.15 Gram.; 17.05 Nieuws; 17.16 Voor de kinderen; 18.1S Gram.; 18.30 Voor de sol daten; 19.00 Nieuws; 1930 Bari ton en piano; 19.90 Vrije pplitie- ke tribune; 20.00 Verzoekpro gramma; 21.00 Hoorspel; 21.30 Pianospel; 21.49 Actualiteiten; 22.00 Nieuws; 22.15 HaycLn kwar tet; 23.00 Nieuws; 23.09 Lichte Gram. HET IS NIET ZO ERG, MIJNHEER! Achter me dringen de mensen op en ik word opzij geduwd. „Pardon, mag ik even passe ren'' Ik sta tussen stoelen en tafei tjes, jongens en meisjes, mannen ep vrouwen, gelal en lege conver satie. Muzikale omlijsting: een draai orgel, dat de Klok van Arnemui- den presenteert. En dat alles in de verstikkende rook van sigaret ten en een dranklucht. „Het is niet zo erg", zegt de mijnheer, die het weten kan. Ik begreep hem niet» maar hij herhaalde: „Het is niet zo erg, de mensen) amuseren zich wat". 'Helaas, zo praten velen er over. Maar wie een blik slaat op de statistiek over het drankgebruik in Nederland, denkt er anders over. Na de oorlog is het alcoholver- bruik angstwekkend gestegen, en hiermede ging gepaard een stij ging van misdaad en ongelukken. En dan de toestanden in de ge zinnen van de drankmistoruikers! Vooral de kinderen zijn er de dupe van. Daarom is het noodzaak de men_ sen wakker te schudden. In dit verband heeft „Het Leger des Heils" te Terneuzen het lof waardig initiatief genomen tot de opvoering van het Franse leken spel „De rode vaan''. Hierin wordt duidelijke taal ge sproken. Vandaag om 7.30 uur zal dit opgevoerd worden. Op aangrijpende wijze wordt hierin getoond de ellende, door de drank teweeggebracht. En toch zegt men: „Het is niet zo erg"! A. M. D. GEEN SPREEKUUR Hedenmiddag zal door mjj geen spreekuur worden gehouden. De Burgemeester. Een pracht sortering in alle kleuren en prijzen Met schriftelijke garantie Nieuwstraat 14 TERNEUZEN Prijzen vanaf f155,—. Keuze uit 25 apparaten Electr. Gramofoons, Platenwisselaars met in gebouwde versterker Steeds het nieuwste Gaarne demonstratie aan huis Noordstraat 21 Telefoon 2361 TERNEUZEN teisjes hier zë?i' wetfrtg op Inge steld bleken in tegenstelling met jongens. Met de studenten werden hoofd zakelijk vragen verband houdende «et de huidige universitaire op- 1 aiding besproken, o.a de zeer ge specialiseerde normen, waarbij de varming tot mens in de gemeen- vendienst !n Indonesië, USPS? rucht elke grond. Alle militaire graven in Midden- cn Oost-Java zijn overgebracht naar de erevel- den te Semarang en Surabaja, zodat zich te Solo geen enkel graf van een Nederlands militair meer bevindt en er dus van schending der graven geen sprake kan zijn. BEVIN. In welingelichte Londense krin gen neemt men aan, dat Bevin in een nieuwe Labóurjregering Minister van Buitenlandse Zaken zal blijven. Tot de eere van mijn hof; Alle custen en gewesten Dienen mijnen tuin om lof." Over medewerking had hij niet te klagen. Ook aan belang stelling ontbrak het niet. Jacob Cats, onze Zeeuwse dichter, mede bekend om zijn bedijkingen, vertoefde vaak bij Augustus tot en met 15 Septem ber 1990 bij het Bureau Stichting Middenstandsexamen, Laan van Meerdervoort 96a, 'S-Gravenhage, alwaar alle inlichtingen kunnen worden ingewonnen. t De exameneisen zullen gelijk zijn aan die van het normale Middenstandsexamen. i n- „graw »wr van ue urnrnrr- partij, Attlee, Morrison, Cripps en Bevin, kwamen onmiddellijk na de bekendmaking van het resultaat bijeen om over hun toekomstig beleid te beslissen. Zij hebben drie keuzen: 1. Een nieuwe Labourregering met of zonder steun van de Libe ralen te vormen. 5 regels 60 cL; t.; minimum p«c ïummer Bureal ïamiddags 3 uw verzoeken het linden, opdat La rking majority" tot nieuwe ver- met de Conser- :inig waarsehrjn- undigen achten .e waarschijnlijk-- regering wordt i resultaten van i, zal het nieuwe vreemdsoortigste 00 jaar zijii. De aarders van de s) staan dan ge taak er voor leden alle zit- iijwonen om een rassing te voor. zal dan gebruik 1 kleinste vergis- en de regering ïtig moeten zijn 0n van wetsont- :t de unanieme Lagerhuisleden it slagen van de llen niet bekend weekeinde, om- van enkele dis- lotse hooglanden se eilanden niet ar zullen zijn. •<J door het ver. het meeste ge- iderlaag van het listische Lager- erd. De verkie. as een der saai- ingeland ooit ge- al het Britse Ka- ciale zitting bij- zijn partij nog eerderheid in hei ikt, kan At tie- e bepalingen van unctie blijven, van zaken thans ïoedelijk het par- ■male wijze op 1 ïeer het nieuw s voor de eerste ervan in kennis n het bewind zal half twee was Jagen als volgt: 314 zetels, 293 zetels. 8 zetels, ij en 1 zetel, m moet de uit komen. EK OVER DE NGEN ische Lagerhuis- iher is niet her- - had het kies- ïij thans niet is •iide 20 achter- in 't Lagerhuis gisteren„Per mij niet erg, dat -kozen. Ik was r ik lid van het Als Lagerhuis- nenner gebleven 1 herkozen, blijf :h volksmenner". FGEN EN DE OOL Iristol kwam, na temhokje te heb- ijn biljet bij de t bureau inleve. ïrzoek, hem een 'even. „Sorry", dat ik een biljet pool stond in te k altijd Donder- het K.N M.I te van Zaterdag- er weer ïlijke provincies: /olkt en nevelig ige regen. Aan- wind lioofdzake- l en Oost. Later e Zuidelijke wind «naturen. het land: Meest et plaatselijk ne en toe enige re- Zwakke tot ma- sakelijk uit Zui- Weinig veran- ituur. FEBRUARI. 6.52 8.27 9.07 9.17 8.41 9.16 9.56 10.06 ucineuz/en - Hansweert Walsoorden FEBRUARI. 9.15 10.08 9.50 10.43 10.30 11.23 10.40 11.33 Zón- Fbr. Opk. Ond. 26 7.34 18.13 27 7.32 18.15 28 7.30 18.17 Maan- Opk. Ond. 10.50 4.18 11.42 5.19 12.50 6.06

de Vrije Zeeuw | 1950 | | pagina 3