3, GENIET DAi WALDORP Radio Tazelaar Pro v. V. V.V. vergaderde te T erneuzen Mevrouw Spoor bericht ElGE N HAARD Aanvulzand - Metselzand - Stucadoorzand EFA-speedwheel 195,- UIT DE PROVINCIE r zijn we Weldra is Uw tuin o\ vindt het geluk naar huis dus kunnen wij zo'n gezellige, mo derne tegelmantel laten plaatsen, waarvan wij al lang gedroomd hebben. Een ruime keuze van tegels en ont werpen vinden wij daarvoor bij radio-apparaat type „Bella" heeft de karakteristieke kwaliteiten var de luxe toestellen een sierlijk gepolitoerd houten meube met duidelijke afstemschaalejfectievi fadingscompensatiedrie golf bereiken continu regelbare timbre-regeling Een zeer gevoelige luidspreker garandeer, een goede weergave van deze super- heterodyne de prijs van dit pracht-apparaat ii slechts 225,- Vraag demonstratie Levering kan uit voorraad geschieden Noordstraat 21 - TERNEUZEN - Tel. 236 Bij EIGEN HAARD vindt U een fraaie tuinmeubelen: stoelen, banken meubelen zijn solide afgewerkt en s worden de zomermaanden in Uw De prijzen zullen U bijzonder meei rondkijken en rustig Uw keus bepale TERNEUZEN. AXEL. SLUIS. Werk heeft een grote vlucht genomen ANNE Nederlands schip had verstekelingen aan boord wijst Bulgarije nota's van de hand LA l k 2 i 1 W.Z.V.A.T.O. DE WILDE een Melkveehouders- Siijtersbedrijf KOUS W D. P. MANNAERT mm mm WALDORP BETEEKENT KWALITEIT MIDDELBARE MEISJES SCHOLEN IN ZEELAND? De Minister van Onderwijs heeft aan de directeuren van de H.B.S.- en in Zeeland advies gevraagd over de wenselijkheid om te ko men tot stichting- van Middelbare Meisjesscholen, die als afdelingen verbonden zouden zijn aan de H.B.S.-en en waarvan het eerste leeriaar zou samenvallen met de eerste klasse der H.B.S. De school geeft een volledige middelbare opleiding, waarbij het accent ligt op taalkennis, geschie denis en aardrijkskunde. Door de directeuren van de H.B.S.-en te Middelburg en Goes werden reeds gunstige adviezen uitgebracht aan de Minister. Men acht daar een Middelbare Meisjesschool op haai plaats. Vlissingen zal waar schijnlijk spoedig eveneens met een gunstig advies komen. INPOLDERING ZUID-SLOE BEGONNEN. Met de inpoldering van het Zuid- Sloe is thans een aanvang ge maakt. Aan de kant van Zuid- Beveland, bij Nieuwdorp is een drijvende grijperkraan, mét assis tentie van een dragline, bezig om over de diepe geul, die hier de toekomstige Sloepolder binnen dringt. de perskaden op te wer pen, die later met zand zullen worden volgespoten. Aan de Wal- cherse kant wordt gewerkt met twee draglines. Hier zal de ont- wateringssluis komen voor de nieuwe polder. Men voorziet, dat de sluiting van de dijk, die wordt aangelegd, nog wel met moeilijk heden gepaard zal gaan, maar niettemin hoopt men deze dijk op 20 Juni gereed te hebben. De Bazar ten bate van het Protestants Ziekenhuis, die van Donderdag tot Zaterdagavond werd gehou den in lokalen van de Hervorm de School is een groot succes geworden en zal ongetwijfeld de verwachtingen van het Bazar - Comité verre hebben overtrof fen. Nadat de officiële opening had plaats gehad werd Donder dag om 4 uur de Bazar voor het publiek geopend en, zoals wij reeds meldden, was die dag het aantal bezoekers zó groot, dat men bij de attracties handen te kort had om de gegadigden te helpen. Vrijdag was de belang stelling aanmerkelijk minder, doch Zaterdag is het bezoek overweldigend geweest en was er bij de diverse attracties geen doorkomen aan. Toen het offi ciële sluitingsuur reeds verstre ken was, bevonden zich nog honderden in de lokalen. De Voorzitter van het Protes tantse Ziekenhuis zeide Donder dagmiddag in zijn openings woord, dat hij hoopte, dat het dubbeltje naar de goede kant zou rollen, welnu het dubbeltje heeft rijkelijk gerold en het Ba- zar-Comité kan met voldoening op haar initiatief en arbeid te rugzien. Mooi resultaat. Bij het op 18 en 24 April ge houden solisten-concours, uit geschreven door Muziekvereni ging „Vlijt en Volharding" te Hulst, behaalde de solo-clari- netist van onze plaatselijke Har monie de heer A. C. de Koeijer in de Ere-Afdeling een eerste prijs met 87 punten (80 p. le prijs) Onze stadgenoten de gebroe ders C. en Jan Wieles behaalden respectievelijk in de Tweede Af deling met 83 punten een le, en met 73 punt<?n een 2e prijs in de Derde Afdeling Accordéon. Het 550-jarig bestaan onzer Weekmarkt. Andermaal vergaderden de be langstellenden in de herdenking van het reeds onlangs bespro ken 550-jarig bestaan der Axel- se wekelijkse Zaterdagmarkt. Ook deze vergadering vond plaats op de bovenzaal van het Hotel „Het Gulden Vlies. Een comité, dat zich met de verdere organisatie der feestelijkheden zal belasten, werd samengesteld en wel uit de volgende heren: W. de Feijter Wz„ Voorzitter, A. P. Esselbrugge, Secretaris, O. Moorthamer, Penningmeester, W. van Cadsand, J. A. Cappon, Jos. van Damme, J. de Feijter, F. Goossen, Ant. de Pooter, M. de Regt Lz. en Adr. Scheele. In de loop der vorige week werd aan de eerder besproken plannen verder gewerkt. In deze vergadering werd ook een Ere- Comité benoemd, bestaande uit de heren P. L. D. J. van Oeve- ren, burgemeester, P. J. v. Ben- degem en C. de Putter, wethou ders, J. L. J. Maris, gemeente secretaris, C. Hamelink, lid van Ged. Staten van Zeeland, Ir. Wats, consul van België, en J. R. de Jonge, gem.-archivaris. Tal van verenigingen en bon den gaven reeds blijk van hun belangstelling door financiële bijdragen. De verwezenlijking der plannen vraagt echter be langrijke geldelijke offers, zodat nog vele belanghebbenden bij onze weekmarkt, die daartoe ge negen zijn en in staat worden geacht, nog de gelegenheid zul len krijgen hun steun te ver lenen. Uitslag aanbesteding Vrijdag j.l. vond namens het Delftse Studenten Corps te Delft de aanbesteding plaats voor het weder aangeven van de funde ringen der voormalige St. Jans- kerk alhier. Hiervoor werden 2 biljetten ingeleverd, n.l. Firma Christiaansen te Oostburg voor j f 3500 en C. Cortvriendt te Sluis i voor 3550. i De begroting was 2210. Het werk is nog niet gegund. uitgaven toont Sen modern sprookje van Maria Sawersky. 59) (Nadruk verboden). Nou, nou, trachtte de schil deres hem te troosten, de zwen del was ook zeer geraffineerd in «Ikaar gezet. Dat is zo, maar ik was toch een ezel, omdat ik in uw jonge vriendin niet onmiddellijk een telg van de Falke's ontdekte. Zij beeft dezelfde ogen en hetzelfde voorhoofd. Nu begrijp ik ook, hoe het kwam, dat ik me telkens weer heb bezig gehouden met de vraag, op wie dat meisje toch leek. Ik zal eens ernstig overwegen, wat er nu moet gebeuren. Senta Bratt legde haar hand op de schouder van de oude heer. We gaan nu eerst eens rus tig slapen en zwijgen voorlopig over deze geschiedenis. Dezer da gen zullen we dan samen eens krijgsraad houden. Mevrouw Sta- Zaterdagmiddag werd in Hotel „Des Pays-Bas" de algemene ledenvergadering gehouden der Provinciale Zeeuwse Vereniging voor Vreemdelingenverkeer. De Voorzitter Mr. .J Moolen- burgh betreurde het in zijn openingswoord, dat zo weinig leden aanwezig waren, temeer daar het bestuur besloot deze vergadering in Zeeuws-Vlaan- deren te houden om niet de in druk te vestigen, dat meer aan dacht wordt besteed aan ande re delen der provincie. Voorts wees Mr. Moolenburch er op, dat hoewel de betrekkelijk geringe geldmiddelen een zekere rem vormen bij ontplooiing der ac tiviteit, het werk der Provinciale V. V. V. de laatste jaren een gro te vlucht heeft genomen. Dit, mede tengevolge van de aan stelling wan een Directeur en de door de Provincie toegestane subsidie. De Prov. V. V. V., aldus spr., bevindt zich thans op de weg van uitbreiding en vergro ting en in dit verband wees hij er op, dat bijv. op instignatie van de vereniging, de Stoom vaart Mij „Zeeland" dit jaar overgaat tot het organiseren van toeristenreizen Engeland Nederland en omgekeerd. De Voorzitter betreurde het in tussen, dat veelal blijkt, dat en kele mensen het werk moeten doen, terwijl anderen er lauw tegenover staan. Vergaderingen als deze, aldus Mr. Moolenburch, worden belegd om door uitwisse ling van gedachten tot nieuwe plannen te komen. Hierna volgde het jaarverslag van de Secretaris, de heer Hoü- tekamer, waaruit o.m. bleek, dat in de verschillende bestuurs vergaderingen talrijke zaken het vreemdelingenverkeer betreffen de, aan de orde kwamen, o.m. de logies-inlichtingendienst, va- chntiespreiding, de terugkeer van de S. M. „Zeeland" enz. Wat de geldmiddelen betreft, de batige saldi van vorige jaren zijn ingeteerd tengevolge van de toenemende kosten, waar tegenover geen stijging van de inkomsten stond. Voor 1948 bedroegen de ont vangsten 5824,24 en de uitga ven 6874,08, alzo een nadelig slot van 1049,84. Uit het jaarverslag van de Pen ningmeester, voorgelezen door de Voorzitter, bleek, dat de begro ting voor 1949 een bedrag aan inkomsten en van 8.801, Bij de bestuursverkiezing wer den bij acclamatie herkozen de aftredende bestuursleden de he ren Dr. Vaandrager, Dregmans, Hoste en Priester, terwijl tot nieuwe bestuursleden gekozen werden de heren D. van Male (Cadzand), Borgmeijer (Renes- se) en Dekker (Brouwershaven). Bij de rondvraag wees de heer Van de Ree (Terneuzen) er op, dat verschillende klachten bin nenkwamen van Belgische toe risten over de douanen. Het is echter bij nader onderzoek ge bleken, dat de schuld niet altijd ligt bij de betrokken beambten, doch dat vaak de toeristen zelf de oorzaak zijn van een minder prettige gang van zaken. De heer Van Male (Cadzand) wees op het grote ongemak, ont staan door de sluiting van de grenspost bij Retranchement, waardoor verschillende zaken lieden worden gedupeerd. Getracht zal worden hierin verbetering te krijgen. Ook de kwestie van het ver voer met de boten van het veer BreskensVlissingen zal nader worden bezien en pogingen zul len in het werk worden gesteld om te trachten te voorkomen, dat evenals met Pasen het geval was automobilisten soms 4 uur moeten wachten. Nadat de Directeur, de heer Smit, nog een en ander medege deeld had over de stempelfiets- tocht door Zeeland, welke deze zomer wordt georganiseerd, en hij gewezen had op de gunstige resultaten verkregen bij de ac tie tot vacantiespreiding, sloot Mr. Moolenburgh de vergade ring. De drie Spaanse verstekeling-en, die zich aan boord van het 6152 BRT. metende schip „Stad Lei den" bevonden, zijn Zaterdag nacht bij de aanikamSt van het schip in Amsterdam door de ma- rechausse van boord gehaald. Zij zullen worden overgegeven aan de vreemdelingendienst. Wat er met hen gaat gebeuren is nog niet bekend. De „Stad Leiden" is gecharterd door de Holland West-Afrika Lijn en heeft voor deze maatschappij een reis rond Afrika gemaakt. Óp de thuisreis heeft het schip Bar celona aangedaan, waar de drie Spanjaarden aan boord zijn ge slopen. Bulgarije heeft de Britse en Amerikaanse nota's waarin er geprotesteerd werd dat de rege ring te Sofia de clausules van het vredesverdrag betreffende de „vrijheden'1' had geschonden, van de hand gewezen. In het Bulgaar se antwoord worden de nota's „onvriendschappelijke propagan da tegen Bulgarije" genoemd en 'bestempeld als „inmenging in de binnenlandse aangelegenheden van Bulgarije". „Als souvereine staat, aldus de nota, ikan Bulgariile de beschuldi gingen tegen sommige van zijn maatregelen niet accepteren noch enige critiek on zijn instellingen, en speciaal op zijn gerechtshoven die werken op basis van de mo> dernste wetboeken." nieoki is in Kooenhagen en uw cliënt komt ook hierheen. Hij wil zijn testament laten maken. 'Natuurlijk ten gunste van zijn kleindochter. Dat genoegen zullen we hem niet onthouden, zij het dan, dat alleen zijn ware kleindochter er later profijt van zal trekken. Na tuurlijk zal Vera Staniecki haar „grootpapa" wel op zijn reis naar Kopenhagen vergezellen. Dan heb ben we meteen alle dramatische personen hij elkaar en kunnen een aardig bommetje laten barsten. Waar ik dan niet bepaald met roem overladen uit te voor schijn zal komen, m'n beste juf frouw Bratt. Ach wat! Maakt u zich daar nu maar niet bezorgd over! Jonk heer Falke zal u uit de grond van zajn hart dankbaar zijn, dat u zijn echte kleindochter gevonden hebt. Want dat hij aan Vera Staniecki veel plezier zou beleven, kar ik met de beste wil van de wereld niet voorstellen! En met die uitspraak sloeg Senta Bratt de spijker boven op zijn kop. Gesteld eens, dat U ernstig ziek lof levensgevaarlijk gewond wordt. Natuurlijk hopen wij van niet, maar met de mogelijkheid moet rekening gehouden wor den. Vanzelfsprekend wordt U dan met de meeste spoed naar het naastbij gelegen hospitaal vervoerd. En al heel gauw gaat U aan thuis denken en gaat gij U afvragen of zij thuis al be richt hebben gekregen en hoe ze dit zullen opvatten. Het telegram. In geval van ernstige ziekte of levensgevaarlijke verwonding zendt de M.G.D. direct een tele gram naar de burgemeester van Uw woonplaats en deze op zijn beurt zorgt, dat ze thuis bericht over U krijgen. Dit telegram geeft de toestand weer, waarin de doktoren U bevonden, toen ge in het hospitaal werd bin nengebracht en nadat zij U als levensgevaarlijk of ernstig ziek hebben gekwalificeerd. Laten we even aannemen, dat U levensgevaarlijk ziek bent. het telegram aan de burgemeester luidt dus eveneens: Levensge vaarlijk ziek. Remus Falke voelde zich down en ellendi|g. Vera deed wanhopige pogingen om hem wat op te vrolijken, maar dat gelukte haar niet. Als ze mu siceerde verzocht Falke haar de vleugel te sluiten. Als ze hem wat voorlas, hoorde hij nauwelijks toe. Ook het schaakspel had voorlopig afgedaan. Falke was blij, als hij zijn „kleindochter" niet in zijn nabij heid zag. Steeds meer voelde hij zijn antipathie tegen het meisje toenemen. Vera stond meer dan eens op het .punt haar gediuld te verlie zen en uit haar rol te vallen. Zij wist zich slechts met de grootste moeite te beheersen. Dat de oude heer zienderogen afnam, in teresseerde haar slechts In zo verre, waar zijn dood haar in het bezit van een fortuin beloofde te sziullen stellen,. De enige op de Falksburcht, d'e .zich het lot van de bejaarde eige naar aantrok, was de trouwe huisknecht Kraus. Hij nam zich voor Grottkau om raad te vragen, maar deze kwam de laatste tijd In deze toestand kunt U zelf natuurlijk geen aanvullend be richt naar huis sturen, dus Uw ouders hebben alleen de be schikking over het telegram van de M. G. D. Bovendien nemen we aan dat, om welke reden dan ook, niemand uit Uw omgeving snel zorgt, dat ze thuis nadere bijzonderheden vernemen. Dodelijk ongerust. Wanneer nu Uw toestand drie weken levensgevaarlijk blijft en daarna de verbetering intreedt, wordt U op dat moment van de Levensgevaarlijke Ziekenlijst overgeschreven op de Ernstige Zieken-lijst. Weer gaat er een telegram over Uw toestand naar huis, het tweede officiële be richt, dat ze thuis, in dit geval, drie weken na het eerste over U zouden ontvangen. En zodra U van de E.Z.-lijst wordt afgevoerd, b.v. na twee weken, krijgen ze thuis weer be richt. Het zou kunnen zijn, dat U dan pas in staat bent om zelf nadere inlichtingen naar huis te schrijven. Het is dus mogelijk, slechts zelden op het landgoed. In verband met zijn voorgenomen reis naar Kopenhagen had hij nog heel wat te regelen. Harry Olsan zou weliswaar zijn plaats zo lang innemen, maar deze be'gaafde jon geman moest hij alles drie maal ..voorkauwen", zoals Grottkau zich uitdrukte. Dientengevolge nam Kraus de eerste de beste gelegenheid te baat om dr. Jörgensen in het na burige dorp een bezoek te bren gen en voor dezen zijn hart uit te schudden. De medicus kwam de volgende dag kwasi toevallig eens op de Falksburcht aanwippen. Hij schrok werkelijk, toen zijn patiënt zag en stond er op hem onmiddellijk te onderzoeken, hetgeen Falke zich zonder een woord van protest liet welgevallen. Jörgensen constateerde, dat Remus Falke geen enkele physie- ke afwijking vertoonde; het ont brak hem echter aan de nodige wil om te leven. Wel, dokter zei Falke, toen het onderzoek geëindigd was, ik zie al aan uw gezicht, dat u niet dat Uw ouders pas na vijf wek^n eindelijk precies weten, wat er met U gebeurd is. U kunt zich voorstellen wat ze thuis al die tijd zouden moeten doormaken, indien nietde echtgenote van de Legercommandant, Me vrouw Spoor, sedert de le Poli tionele Actie toen alle postver bindingen met Nederland ver broken waren, het initiatief had genomen om in deze lacune van berichtgeving te voorzien. Regelmatig bericht. Anders gezegd, Mevrouw Spoor zorgt er persoonlijk voor, dat ze bij U thuis niet zoals in boven staand geval vijf weken dodelijk ongerust behoeven te zijn, maar dat ze één a tweemaal per week van Uw toestand op de hoogte gebracht worden en dit net zo lang, totdat U van de E.Z.-lijst bent afgevoerd, en dus in ieder geval kwiek genoeg bent om zelf te schrijven. De meesten van U hebben na tuurlijk, öf zelf profijt gehad van het werk van Mevrouw Spoor, öf er wel eens van ge hoord. Nochtans blijkt ons, dat er toch nog zijn, die hiervan niets afweten en zich dus zor gen kunnen maken of ze thuis wel voldoende ingelicht zullen worden indien hun iets zou over komen. Hoe doet Mevrouw Spoor dit nu, zult gij U wellicht afvragen. Het systeem. Wel, iedere, dag krijgt zij in zage van de L.Z.- en E.Z.-lijsten van de zijde van de M. G. D. en op een gegeven moment leest zij op de L.Z.-lijst Uw naam. Indien U in Batavia opgeno men bent, komt Mevrouw Spoor zich vermoedelijk persoonlijk van Uw toestand op de hoogte stellen, wanneer U elders ligt, verzoekt zij één harer mede werksters of de dokter uit die plaats om haar over Uw toe stand in te lichten. Zodra nu Mevrouw Spoor nadere gegevens over U ontvangen heeft, zendt zij Uw ouders bericht, hetzij in haar radio-uitzendingen, hetzij per telegram, hetzij per brief. Dit hangt natuurlijk van de om standigheden af. Indien enigs zins mogelijk, stuurt zij bericht per radio, want al sprekende kun je vaak wat meer vertellen. Tweemaal per week, Dinsdag en Vrijdagavond te 24.00 uur spreekt zij twintig a vijfentwin tig minuten voor de microfoon in de uitzending naar Neder land. Een herhaling hiervan vindt de volgende ochtend tus- j sen 6 en 7 uur plaats in het Strijdkrachten Programma. Ook kunt U er van verzekerd zijn dat Uw toestand weergegeven wordt, zoals die op het moment van de uitzending is, omdat even te voren de gegevens over U nogmaals op hun juistheid worden getoetst. Dank zij Mevrouw Spoor. Ge ziet wel, dat het onmoge lijk is, dat Uw geval niet onder de aandacht van Mevrouw Spoor zou komen, want onherroepelijk komt Uw naam in voorkomend geval op de L.Z.- of E.Z.-lijsten voor, die haar voorgelegd wor den. In één week gaan onge veer 50 a 60 berichten over de radio en gaan 55 a 60 brieven en 60 a 70 telegrammen uit en indien U even nadenkt, dan zult U zien, dat deze cijfers overeen moeten komen met het aantal levensgevaarlijke en ern- stge zieken, die in één week in het leger kunnen voorkomen. Het is daarom te danken aan Mevrouw Spoor, dat, indien U iets ernstigs zou overkomen, zij thuis volledig op de hoogte wor den gesteld en ook op de hoogte blijven. bijster over me tevreden bent. Lichamelijk bent u volkomen gezond, verzekerde hem de medi cus, maar u wilt niet gezond zijn. Dat is een raadselachtige diagnose, waarde Jörgensen. Toch niet. Er bestaat een zielstoestand, die wij, medici, de vlucht in de ziekte noemen. Daar aan lijdt u, meneer Falke. Ernstig keek Falke de arts aan. Misschien hebt u gelijk, dok ter. Ik had verwacht, dat de aanwezigheid van uw kleindoch ter een veel gunstiger invloed zou hebben gehad op uw gemoedstoe stand. Er trok bij het horen van deze woorden een schaduw over Fal ke's gezicht, hetgeen de medicus niet ontging. U bent te veel alleen, me neer Falke, ging deze voort. U moet wat verstrooiing, wat aflei ding zoeken, er eens uit gaan, een flinke reis maken. Volgt u het voorbeeld van uw vriend Grottkau en gaat u met Kerstmis eens er gens heen. (Wordt vervolgd-) i 1 fSEBAERT.TEMMERMAN rERNEUZEr Arsenaalstraat 5 Tel. 2097 Terneuzen fl. 5,— ms franco werk W- Z--Vlaanderen. Grote kwan- tums of jaarcontracten speciale prijzen- Desgewenst rijplaten voor op Uw werk ter beschikking. ZUIDZANDE - Tel- 15 Ter overname aangeboden: Ook voor andere doelein den geschikt- Te bevragen bij: A. VAN ALTEN, Molendijk 24, Hoek. U bent gekleed met een uit UW SPECIAAL ZAAK Ook in geplatteerd en zwart N00RDSTR.15.TEL.2195 TERNEUZEN //m dagelijks als ontbijt o[ toe spijs. Vraag uw winkelier vooral een origineel pok. QUAKER OATS - GRAANPRODUCTEN N V., ROTTERDAM Gevraagd: wegens teleur stelling, een Werkster. Adr-: Vlooswijkstr- 37, Ter neuzen- Te koop: Kachel met kook plaat, Keukenkachel (wit), Herenrijwiel en Kinderrij wiel voor leeft. 58 jaar- Adres: Emmastr. 92, Axel- Te koop: een prima Hand naaimachine, m. „Singer", waarop nog garantie- Markt 13, Axel- Gevraagd: nette Dagdienst bode. J. BONTE—VAN MOSSEVELDE, Burg. Geill- straat 36, Terneuzen- Verloren: Zakhorloge, op weg Rondeputten n- Spui- J. HAMELINK, Spui D 14- Dame alleen zoekt zit- en slaapkamer met kookgele genheid (ongemeubileerd), liefst suite of vrij boven gedeelte van huis- Brieven onder No. 307, Bureau van dit blad. De 100 °/c Nederlandse rijwielhulpmotor, ge monteerd in het voor wiel. Is in ieder rijwiel in 15 minuten te mon teren- Verbruik: 1 liter benzine op 80 km- Motor: 34 c-c- tweetact- motor. Wordt compleet geleverd met verlichtingspoel, voorwielvering, benzine tank, enz- Aflevering dezer rijwiel- hul pmotoren begint bin nenkort- Geeft U zich nu reeds op voor levering- Wij zullen U dan in de kortst mogelijke tijd af leveren Prijs geheel compleet I jaar garantie. Service-Agent voor geheel Oostelijk Zeeuws-Vlaanderen: RIJWIEL- EN MOTORHANDEL AXELSESTRAAT 16, Tel. 2220, TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1949 | | pagina 2