Café BENELÜ) DIEPVRIES fruit ƒ!- BORGHSTIJN'S DEVIEZEN DE TWENTSGHE BANK N. BS H Jan HEIJNSDIJ» F" D. F. van der Heijdei Dat wordt écht Oud Gouil en i A. J. Schil Administratiekai GRENSCORRECTIES Niemeijer! Kachelblokken igen Arbeidsregisters Aanvulzand - Metseizand - Stucadoorzand N.V. Fa P.J. VAN DE SANDE Zaterdag 16 April vindt het geluk Binnenlands Nieuws UIT DE PROVINCIE GEOPEND VOOR DE FEESTDAG EK TENNISSEN KOFFIE mum m LIPPENS wordt (geheel gemoderniseerd) Nieuwendijk 2 AXEL Telefoon 1> ƒ0, met Seler Sorslcln)er!i A. i. VAfJ 01 VOOR TOERISME BELGI Mooi weer met de Paasdagentl Ui goedgekeurd door de Eerste Kamer Regering stelde vertrouwenskwestie ANNE PAARSMERK u- M LJ R 1 TERNEUZEN In- en Verkoop van alle soorten Hout- Ijzerwaren N.V. Firma P. J. van de Sande W.Z.V.A.T.O. DE WILDE V AARDBEIEN per pak ƒ1.98 pak FRAMBOZEN 2,05 pak BRAMEN ƒ1.49 pak KERSEN OP SAP 0,79 BOSBESSEN ƒ0,90 PRUIMEN ƒ0,75 Zo vers op Uw tafel! Ook in KOEKJES en VERSNAPERINGEN he ben wij een grote sortering- Alles van bekende fabrieken! LEVENSMIDDELENBEDRIJF NOORDSTRAAT 46, Telef. 2592, TERNEUZE 3nkoop van Horlogemaker-Ji NIenwstraat 14, Tei Telefoon 2284 HET ADRES voor BOEKHOUDH BELASTINGZj Terneuzen, Blokt Telefoon 259< Aanvragen voor Juni kunnen thans mede ons worden ingediend tot 30 April a-s- Ev tuële toewijzing B. Fr. 400 per dag tot roa mum B- Fr. 2800 per persoon- Wij geven U gaarne alle gewenste inlichting Ao 1720 Kantoor TERNEUZEN- Zitdag AXEL- In voorraad verschillende soorten RAQUETS, BALLEN, SCHOENEN, SHORTS, SHIRTS, SOKJES, zowel voor dames als heren- En U weet een nieuwe bespanning of reparatie, zo nodig in één dag gereed- Dc Eerste Kamer heeft giste renmiddag- de behandeling van het wetsontwerp houdende bevoegd heid tot het treffen van voor lopige voorzieningen in verband met de verwezenlijkingvan be paalde correcties in de Nedter- lamds-Duitse grens voortgezet. Bij de (beraadslaging is tevens aan de orde geweest de motie van tie beer Aigra (A.-iR,) inzake de regeling van de Eemsikwesltie en dte handhaving van de Nederlands- Duitse grens in de Dollard, waar bij gevraagd wordt de Nederland se rechten en belangen op dit punt onverwijld en nadrukkelijk aim de orde te stellen. De Minister van Buitenlandse Zaken, de heer Stikker, herinnert er o.m. aan dat de regering in haar memorie van antiwoord zelf al heeft verklaard, dat het verloop van zaken weinig bevredigend is. De vraag waarover de Kamer thans te beslissen heeft is of en kele kleine verbeteringen in de grens ten bate van Nederland moeten worden aangebracht. Dé Minister merkt op, dat er een onoverbrugbare kloof bestaat tussen de regering en de commu nisten, wier inzichten diametraal tegenover elkaar staan. Wat de Benelux-partners be treft, deze .bevonden zich met de toegekende correcties in een gun stiger .positie, omdat er minder inwoners in de toetrokken gebie den agn. De bewoners der betrokken ge bieden zullen als Nederlanders behandeld worden en dus meer rechten genieten, dan hjun voor heen izrjn toegekend. Hij verklaart, dat het hem ont gaat, dat de correcties zouden in gaan tegen de bepalingen van het Atlantisch handvest. De Minister gaat de geschiede nis der behandel ini'u van deze grenscorrecties na. Reeds tijdens de oorlog zijn deze ter sprake ge weest. De Nederlandse regering verbond haar eis ten aanzien van de correcties aan die nopens scha devergoeding. Na de .bevrijding vond de gedachte aan annexatie m ruime kring weerklank. Reeds vroeger is getrachtplaatselijke inisstandlan op te heffen, maar steedte stootte men op onwil van Duitse zijde. Nimmer is aan Duitse zijde enige tegemoetko mendheid betoond. Gesteund door de belangstel ling van het publiek en de Staten- 3 ener aal hebben de regeringen iii de eerste jaren na dé oorlog met kiem de verlangens van Ne derland bp de (bezettende mogend heden naar voren gebracht. Aam de Nederlandfee oompen- -tatieverlangens wilden de bezet- x i ngsautori teiten niet tegemoet komen; maar wel wilden zij in gaan cp technische correcties. "Het scheen de regering niet juist de kans op technische wijzigingen vooihij te laten gaan. De correcties kunnen niet an ders dan ais voorlopig worden ge- hen, omdat het vredesverdrag pas met definitieve regelingen kan komen. Dat door deze correcties de ver houdingen met Duitsland vertroe beld zouden worden ibetwijfeit de Minister. De thans ondervonden bestrij ding is voor de regering een on verwachte teleurstelling, zo geeft de heer Stikker te kennen. Wat de amvanjg der correcties aangaat herhaalt hij|, dat de rege ring niet van verdere compensa ties afziet. Speciaal geldt dit ook ten aanzien van de Dollard. Wat de Benelux-partners aan gaat, merkt spr. op, dat Dr. Ar nold te kennen heeft gegeven, dat België fiepaalde eisen zou laten vallen. D,at is weer eens een voorbeeld ervan hoe Duits land niet moet ontreden- Het is uitermate moeilijk aldus te on derhandelen. I Ten aanzien van het verstrek ken van een visum aan de heer Arnold zegt spr-, dat op Tweede Paasdag Dusseldorf geen con tact met Den Haag kon krijgen. Met Dr. Arnold is afgesproken, dat niets gepubliceerd zon wor den dan het sombere communi qué. Daaraan heeft de heer Ar nold zich niet gehouden. Hij heeft met verscheidene journalisten en enige Kamer leden gesproken. Het is een vreemd gebruik van verleende gastvrijheid als een Duitse autu- jTsit aldus in ons land agitatie voert tegen de Nederlandse Rege ring. .Spr. merkt op, dat de regering in een vreemde positie zou gera ken als de correcties werden ver worpen. Door het Duitse aantbpd van hulp hij de Zuiderzeewerken koppelt men to.v. de schadever goeding aan de correcties. Wat de motie-Algra betreft merkt spr. o.m. op, dat het niet juist is dat niets bereikt is. Ove rigens zou de regering de motie van harte kunnen toejuichen, als er enige wijzigingen im werden aangebracht. De regering heeft ernstig (be zwaar tegen schorsing van. de be handeling van het ontwerp. De Minister merkt voorts op, dat de zaak voor België en Lu xemburg anders ligt b.v. al oon- dat van nature onze grens langer is. Van de acht aan België) toe gestane correcties worden er Za terdag zeven tot uitvoering ge bracht. België ziet wegens technische problemen voorlopig van één cor rectie af. Men wil de nieuwe Duitse regering straks niet toe- lasten met de kwestie van de grenscorrecties. Uitstel betekent volgt,ns de regering afwijzing; de agitatie zal eerst dan losbarsten. De Minister vat tenslotte samen dut: 1. De correcties van bescheiden aard zijn, maar uit technisch oog punt niet als 'bagatel mogen wor den beschouwd. 2. Uit de houding der Duitse politici is gebleken, dat op geen andere wijze afdoende verbetering is te verkrijgen. 3. De regering ervan overtuigd is, dat er geen blijvende schade voor de betrèkkingen met Duits land is te vrezen. 4. De Benelux-partners geen principieel afwijzend standpunt hebben Ingenomen. Tenslotte verklaart Minister Stikker, dat het kabinet voor ver werping van het ontwerp de ver antwoordelijkheid niet kan dragen. De Minister van Binnenlandse Zaken, de heer Van Maarseveen gaat vervolgens in op een aanltal Kwesties van staatsrechtelijke en administratieve aard. Hij zet uiteen, dlat het Verenigd Koninkrijk, Amerika, de Sovjet unie en Frankrijk het recht heb ben grenscorrecties te doen plaats hebben. Voorts /betoogt hiji, dat het landoorlogsreglement op het ogen blik niet van toepassing is op Duitsland, zodat moeilijkheden uit dien hoofde met te vrezen zijn. Door ondertekening van het protocol te Parijs zijn de correc ties naar 's Ministers oordeel nog niet goedgekeurd. Naar de ge wone opvatting is een protocol geen verdrag. Voorts zette de Minister o.m uiteen, dat het gewenst is het Nederlandse recht in de betrok ken gebieden te doen gelden. Te drie uur werd de vergade ring voor een half uur geschorst. Te 4 uur werd de vergadering heropend. De heer Wendelaar (VVD) ver klaart, dat de Minister zijn zake lijke bezwaren toch niet heeft Een modem sprookje v&n Maria Sawersky. 37) (Nadruk verboden). En wie is dè andere cliënt, die u verwacht notaris Jonkheer Remus Falke be hoort tot de cavaliers van de oude school, op en top aristocraat en zeer kunstzinnig. Jammer, dat hij zich opsluit in die Falksburcht, maar ongelukkige familieomstan digheden hebben veel van zijn krachten gevergd. Het verwon dert me werkelijk, dat hij beslo ten heeft 'n bezoek aan de hoofd stad te brengen. Zover ik weet, is dat sinds mensenheugens niet meer gebeurd. Senta Bratt had bij het horen van de naam Falke plotseling ge- interesseerd opgekeken. Ze vocht tegen de slaap, maar die was nu eensklaps verdwenen. Jonkheer Falke? Die naam komt me bekend voor, zei ze. Best mogelijk, antwoordde de notaris. De FaJkes zijn van een bekend adelijk geslacht. Re- mus Falke was vroeger een en thousiaste verzamelaar van goede schildergen en daardoor in kun stenaarskringen zeer gezien. Misschien hebt u^in dit verband al eens van hem ^gehoord, juf frouw Bratt? Neen, maar ik heb me eens laten vertellen, dat de enige zoon van Falke tegen de wil van zijn vader is gehuwd met een vrouw beneden zijn stand. 13 dat uw cliënt, of betreft het een andere familie Falke? Er is maar een familie. Falke stierf kort nadat hij getrouwd was en liet een dochter tje achter, nietwaar? Notaris Hamsen keek de schil deres onderzoekend over zijn bril- leglazen aan, Dait klopt inderdaad, zei hij bedachtzaam. Maar hoe komt het dat u zo nauwkeurig op de hoog te bent van de familieomstandig heden van mijn cliënt, juffrouw Bratt? O, dat is gauw genoeg ver teld. Ik heb deze zomer lange weggenomen. Verder gedachten- wisseling vindt hij echter overbo dig, omüialt verwerping Kabinets crisis zou betekenen, gelijk de Mi nister het heeft gesteld. Door de 'Kabinetskwestie te stellen ont aardt deze dag in een dies ater. De Indonesische kwestie pri meert thans in alle opzichten. De onderhandelingen in Batavia mag geen spaalk in het wiel gestoken wordten. (Sprekers fractie acht zich in een dwangpositie en zal voor het ontwerp stemmen, de zakelijke bezwaren handhavende. De heer Woudenberg (Arb.) zegt dat zijn fractie onaangenaam is getroffen door de mededeling van de Minister, dat het Kabinet de verantwoordelijkheid niet zou kunnen dragen als het ontwerp wordt verworpen. Nadere discussie met de Rege ring acht spr. niet nodig. Intus sen is het hem nog niet duidelijk waarom de Regering de zaak zo hoog opneemt en er een prestige kwestie van maakt. De Minister zegt, dat het Kabi net geer. verantwoordelijkheden aan de Kamer wil opdringen, maar wederkerig wil het zich geen ver antwoordelijkheden door de Kamer zien opgedrongen. Is de kwestie ru zó gewichtig? Wanneer de Re gering zou moeten terugtrekken, zouden allerlei kwesties rijzen, waardoor ernstige moeilijkheden ontstaan. Daarom heeft de Rege ring haar ernstig woord' moeten spieken. Aanneming van de gewij zigde motie-Algra zou de Rege ring toejuichen. Het wetsontwerp wordt daarna aangenomen met 25 tegen 17 stem men. De 25 leden, die zich vóór het wetsontwerp in zake de grenscor recties hebben verklaard, zijn: Van Lieshout, Teulimgs, Van Velthoven, Van Voorst tot Voorst, Nijkamp, Berger, Kropman, Stein- kuhler, Witteman. De Bnuyn en Regout, allen van dé K.VP., Bron- gersma, mej. Tjeernk Willink, Kie vit, Hoogland, Jonkman, Mr. J. Cramer, Van Walsman en Kranen- buig, allen van de Partij van de Arbeid, Kolff, Vixsefooxse en De Zwaan, alien CH. en Wendelaar, Biereima en Molenaar allen V.V.D. De 17 leden, die hebben tegen gestemd zijn: De Wilde, Woltjer, Tjalma, Ane- ma. Schipper, Algra en Rip, allen A.R.; Poilema en Reyersi, .beiden C.H.; Beaufort en Barge, beiden K V.P.; J. J. Kramer en Wouden berg, 'beiden Partij van de Arbeid; Van Santen, Brandenburg, Schal- ker en Schoonemberg, allen C.P.N. De heer Buys de Beerenibrouck (K.V.P.) was tijdens de stemming niet in de zaal aanwezig. De motie-Algra wordt aangeno men met 37 tegen 4 stemmen (die der C.P.N.r Te kwart over vijf wordit de ver gadering gesloten. 10 ERGERLIJKE VORM VAN SMAADSCHRIFT. De Rijkspolitie te Uithoorn is er in geslaagd, na een uitgebreid en nauwgezet onderzoek een er gerlijke vorm van smaadschrift aan het licht te brengen en de schuldige te arresteren. In de Tebu-teerfabriek te Uit hoorn werkte als baas van de smederij K. Rekelhof. Eind 1948 ontving de directie van de fabriek een anoniem schrijven, waarin Rekelhof beschuldigd werd van diefstal van lood en koper. On danks het feit, dat R. tot dat mo ment het volledige vertrouwen van zijn directie genoot, was dit schrijven toch aanleiding van een nauwkeurige observatie van zijn doen en laten. Od de duur werd de situatie voor R. op de fabriek zeer moeilijk en hij nam dan ook zijn ontslag. Hij vond een andere betrekking, doch vrij spoedig daarna kwamen bij de Rijkspoli tie te Uithoorn wederom anonie me brieven, waarin R. van dief stal 'beschuldigd werd Oo;k deze brieven waren aanleiding tot het tijd in Elmshorn doorgebracht, waar ik in pension was bij een zekere mevrouw Staniecki. Zij was de weduwe van Egon Falke, haar eerste man. Heeft ze u dat zelf verteld? Senta Bratt lachte. Nee! Die dame liet over haar eerste huwelijk niet veel los, maar des te meer sprak ze van haar tweede man. Over Egon Falke hoorde ik alleen maar een en ander van diens dochter, die bij mevrouw Staniecki min of meer een Assepoestensibestaan leidde. Ik had diep medelijden met het kind, waarmee ik het uitstekend kon vinden. Daardoor werd iik in die familieverhoudin gen ingewijd. Zo heeft elk huisje zijn kruis je, zei de gravin, die met moeite een geeuw achter haar hand ver borg. Zeg kinderen, wordt het niet langzamerhand tijd om naar bed te gaan? Ernst Grundtvig stond onmid dellijk op, maar de notaris nam geen notitie van de duidelijke wenk van de piastvrouw. Wederom keek hij Senta Bratt onderzoekend aan. onderzoek van de handelingen van Rekelhof en de politie ging zelfs zover huiszoekingen hij hem te verrichten. Er werd echter geen spoor van door hem gepleeg de diefstallen gevonden. Later ontving zijn nieuwe baas even eens een anoniem schrijven. De politie besloot thans kostte wat het kostte, er achter te ko men wie de schrijver van deze brieven was. Deze opgave was zeer moeilijik, omdat het hand schrift verdraaid was, maar des alniettemin slaagden de opper wachtmeester en zijn mensen er in de briefschrijver te indentifi- ceren en wel met behulp van een toevallig aangetroffen poeizië-al bum, waarvan het handschrift bijzonder veel leek op dat van die briefschrijver. Het album behoor de aan de dochter van een goede „vriend" van Rekelhof. Deze vriend werd aan een streng ver hoor onderworpen en bekende ten slotte uit jalousie Rekelhof had een zeer goede positie bij de Tebu de brieven geschreven te hebben. Inmiddels is Rekelhof volledig gerehabiliteerd en hij zal weldra weer in de teerfabriek werkzaam zijn. Wat het onderzoek vooral be moeilijkte, was het feit, dat er in derdaad diefstallen in de fabriek waren gepleegd. De dader van deze diefstallen is inmiddels ook gearresteerd. (Ingez. Med.) TERNEUZEN Inlichtingen verzocht. De dame, die op Woensdag 13 April 1949, te omstreeks 3 uur n.m., van een marktkoopman op de Markt te Terneuzen twee me ter gebloemde kunstzijde kocht a 4,95 per meter en daarbij door een haar onbekende dame er op attent werd gemaakt, dat die stof voor die prijs veel te duur was, wordt verzocht zich te mel den aan het Bureau van politie alhier, voor het geven van inlich tingen, Dam doorgebroken- Door de N. V. Zanen Verstoep te Den Haag wordt sedert enige tijd het tussen de midden- en Westelijke kanaalarm gelegen terrein door middel van een zandzuiger ihet bagger uit het kanaal TerneuzenGent, vol gespoten. De daarvoor aan de zijde van de weg naar de West- sluis aangelegde dam heeft gis ternamiddag te ongeveer half zes de steeds zwaarder worden de druk niet langer kunnen weerstaan en ontstond er een doorbraak van ongeveer 15 me ter. Onmiddellijk werd aange vangen de ontstane doorbraak te dichten. De Bazar. Gistermiddag vond de officiële opening plaats van de in de Her vormde School gehouden bazar ten bate va.n het Protestantse Zieken huis. De presidente van het Bazar- comité, mevr. De RegtHuijssen, heette de genodigden hartelijk welkom en schetste de vele moei lijkheden, die het comité te over winnen had vooraleer tot opening 'kom worden overgegaan. De on gekende medewerking die het co mité allerwege mocht ondervin den, was oorzaak, dat reeds van af het begin vaststond dat deze Bazar zal slagen. Het uitvoerend ooimdté heeft weliswaar zware da gen achter de rug, maar door de prettige samenwerking en alge mene steun was het een genoegen te zien hoe het voorbereidende werk steeds vorderde tot een omvang waarop men niet had durven rekenen. Zij bracht dank aan allen, die on enigerlei wijze hun persoon lijke medewerking hadden ver leend en aan de tallozen die hetzij door een financiële bijdrage hetzij door het aanbieden van geschen ken het mogelijk hadden gemaakt deze keur van goederen en prijzen hier voor de bezoekers beschik baar te stellen. Spreekster hoopte tenslotte dat al dieze arbeid een steentje zal mogen bijdragen aan. het doel waarvoor deze bazar gehouden wordt, n.l. gelden bijeen te bren gen voor het protestantse Zieken huis. Vervolgens sprak Ds. J. A. Tal- De kleindochter van mijn cliënt een Assepoester bij me vrouw Staniecki? vroeg hij, op elk woord de klemtoon leggend. Ja, dat kan men gerust zeg gen, zonder overdrijving. Zij moest koken, schrobben, bakken, naaien en de was in orde houden. Haar leven was niet veel beter dan dat van een dienstbode, al leen kreeg ze geen loon. Boven dien mocht ze nooit eens aan een of ander pretje deelnemen en werd ze liefdeloos behandeld. Notaris Hamsen lachte. Maar m'n beste juffrouw Bratt, u beoordeelt dé dingen toch wel wat heel scherp. Ik vind het heus niet zo erg, wanneer een jong meisje huiselijk wordt opge voed en haar wat goede vrouwe lijke eigenschappen worden bijge bracht. Ik weet wel, dat men daar tegenwoordig anders over denkt dan in mijn tijd, maar ik moet u zeggen, dat juffrouw Fal ke op mij niet de indruk heeft gemaakt van iemand, die weinig levensvreugde heeft gekend. Ze is altijd vrolijk en opgeruimd ge- weest. Als er een bom voor Senta Bratt ma, als voorzitter van het Pro testants Ziekenhuis, woorden van dank aan het onvermoeibare co mité en dé milde gever.% die zo vele zijn, dat het ondoenlijk is hen allen persoonlijk dank te betuigen Een dubbeltje moet rolleu en als dat zal zijn in de richting van déze Bazar, dan is zulks de goede richting, want uit het vele Me ne kan het grote geboren worden. Hij eindigde met de wens uit te spre ken, dat in deze komende dagen tot uiting zal komen dat het stre ven van het Bazar-comité de waardering heeft van. de duizen den, die eerlang het moderne zie kenhuis a.an de Van Staenibergén- lean zullen zien verrijzen als het resultaat van eendrachtige sa menwerking. Hierna werd een verversing aangeboden en maakten de geno digden een rondgang door de ten toonstellingslokalen. Inmiddels was het uur van de opening der Bazar aangebroken en vanaf dat tijdstip tot het slui tingsuur van deze avond was het in de lokalen zó druk, dat men handen te kort had «u de diverse attracties en de koffie- en thee- schenker ij. Zo gezien, zal deze Bazar vol komen aan het gestelde doel be antwoorden en zal het financieel resultaat de verwachtingen over treffen. Een vrije organisatie voor exporteurs van consmnp- tie-aar ilappelen Te Terneuzen werd onder lei ding van de heer Govaert, uit Groede, een vergadering gehou den van exporteurs van consump tie-aardappelen, ter bespreking van de wenselijkheid van een vrije vereniging, welke de huidige on- dervakgroep zou kunnen vervan gen, alsmede van de vorm waarin deze vrije vereniging tot stand zou moeten komen. Van de zijde van de ondervak groep zijn reeds voorbereidingen getroffen om te komen tot op richting van de VEXIMA (Ver. van Ex- en Importeurs) en aan alle erkende firma's concept-sta tuten en -reglementen toegezon den. Daarnaast heeft een groep exporteurs het initiatief genomen tot een meer deugdelijke voorbe reiding, in verband waarmede ook deze vergadering was belegd. De aanwezigen waren van oor deel, dat dooi' de ondervakgroep in de concepten in onvoldoende mate rekening werd gehouden met de belangen der kleine ex porteurs, wat vooral tot uiting komt in de samenstelling van het bestuur zoals die door de VEXI MA i.o. ós gedacht, terwijl verder te grote bevoegdheden in enkele handen worden gelegd, en betuig den hun instemming met de wijze van voorbereiding welke thans word gévolgd. Nadat de verschillende punten waren besproken werd besloten medewerking te verlenen aan de in de grond was geslagen, had ze niet verbaasder kunnen zijn. Hebt u juffrouw Falke dan persoonlijk ontmoet? vroeg ze, in ademloze spanning. Ja zeker. Een alleraardigst, levenslustig meisje en allerminst zo'n jammerlijke figuur als u haar probeert voor te stellen. iSenta Bratt klemde zich van louter verbazing aan de tafel vast- Hier was iets niet in orde. Waar en wanneer hebt u dat meisje gezien? vroeg ze kort. De gravin lette niet op het twee tal, maar zocht slaperig de kaar ten bij elkaar en Grundtvig hielp haar de boel op te ruimen. De oude notaris ontging de opwin ding niet waaraan de schilderes ten prooi was- Onder normale omstandigheden zou hij zeker nooit zo vrijmoedig over de intie me aangelegenheden van zijn cliënten hebben gesproken, maar juffrouw Bratt gedroeg zich zo zonderling, dat hij wilde weten, wat daar achter stak. (Wordt vervolgd). doommis en Dergpiaats Oostkant uaast het Schletplein (Java) (oud en nieuw) POSTREKENING 7 7930 TELEFOON No. 2252 WRINGER of MOTOR is Uw adres; Dijkstraat 92. Terneuzen Telef. 2674 TERNEUZEN, Tel. 2252- Is en blijft het adres voor alle soorten NOORDSTRAAT 76, TERNEUZEN fl- 5,ms franco werk W- Z--Vlaanderen. Grote kwan- tums of jaarcontracten speciale prijzen- Desgewenst rijplaten voor op Uw werk ter beschikking. ZUIDZANDE Tel- 15 SLECHTS /8-90 GEBONDEN- 25000 trefwoorden 1500 kolommen tekst 1500 afbeeldingen 200 platen in diepdruk 50 kaarten en grafieken BOEKHANDEL TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1949 | | pagina 2