Natuurlikstenen Neemt U Bruidsmei! VA II Ho Heden Fa Schellinkho faVisser-Koole Rondom de VRIJEveren KLEINE ADVERTENTIëN fptlhOUMJfoe^ UIT DE PROVINCIE ALLE MEUBELEN NOO,RoDSTR AXEl: TIsF' V. Kachelblokken KERKNIEUWS Binnenlands Nieuws A. J. Schirris Administratiekantoor Winkelboeken SQLISTENCOKCQ L. HAMELINK E BLOEDWRAAK jOER LIEFDE Verkouden-Grieperig 10 °/o korting C. VERMAST W. Z. V. A.T. 0. OE WILDE Distributiekring Terneuzen Bond van Muziekverenigingen in Zeeuws V H.H, VEEHOUD Uit voorraad leverbaï met gaten Aanbevelend Meelhandel Tel TERNEUZEN Wollen Damesm en -Japonnen Regenmantels en Kinderregenc Schrijven van het Gemeentebestuur van Temeuzen aan Minister van Verkeer en Waterstaat 0e huisbrandpositle De influenza in ons land bruinisse. Nog één week (geen uitgezonderd) Verschillende typen in beperkte mc'.e uit voorraad te leveren Radio Tcz2laar Noordstr. 21 Tel. 2361 Terneuzen MUZIEKLIEFHEBBERS Bezoekt op a.s. Zaterdag 1 GROTE in het Ledel-Theater te Oos uit alle delen van Zeeuws-Vlaanderen Aanvang 8.30 uur v.m. tot des avonds. Eptrée inbegrip van programma) HE 1 DeelBame van 60 solistes dito's en quartettcn Hierover moet U zei Maar kom voor het in Uw woning eens met oi kunt weer al bijna all woning bij ons aanscl spaart U heel wat tijd i U slechts één zaak te be Natuurlijk wordt alles door geheel Zeeuwse!: bezorgd- Schrijf of b> wij zullen U graag inli gesi iKï+i •tj&tf cliënt Cs s tc&ds. de laatste dag onzer puntvrije opruiming met 10 o/t korting op alle artikelen Nog enige spotk» Noordstraat Filiaal: van Steenbergenlaan Van 1—8 regels 60 cent; Iedere regel meer 12 cent (Maximum 8 regels.) Brieven aan het Bureau van dit Blad 10 cent meer Gevraagd: net Dagmeisje. Brieven onder No- 184. Bureau van dit blad- Jonge vrouw zoekt huis werk, liefst voor zaak- Brieven onder No- 187, Bu reau van dit blad. Te koop: z-g-a-n- Kinder- wieg. Prijs 15,- Te bevra gen: N- Neuzenpolder A 15- Te koop: 4 Keukenstoelen, een ronde Keukentafel en een Fiets. Te bevragen: M- WIELAND. Tramstraat 17, Hoek- Te koop: 'n Haan en negen Kippen le soort (witte Leg horn) aan de leg, eventueel over te nemen met hok- Louisastraat 13, Sluiskil. Te koop: een Woning met poort, staande Kerkhofl- te Temeuzen- Hypotheek kan er op blijven- Brieven on der No. 185, Bureau van dit blad- Te koop: 2 betonnen Wa terbakken, 600 liter inhoud- A- DE KRAKER, D 37, te Zaamslag, Tel. 51- Zoals bekend mag worden ge acht, heeft de Minister van Ver- keei en Waterstaat te kennen gegeven een einde te willen ma- kor, aan het vriji vervoer over de VVester-Schelde en voor de over- aetdïensten weer, zij het dan matig, een veergeld in te voeren, ondanks alle protesten van Zeeuwse officiële instanties, han del en industrie. (Door het gemeentebestuur is thans aan de Minister van Ver keer en Waterstaat het volgend schrijven gezonden: „(Met grote zong hebben wij kennis genomenj van Uw voor nemen om de gratis veren over de West er-Schelde weer faf te schaffen En dit, niettegenstaan de toch alle denkbare Zeeuwse Instanties getracht hebben U dui delijk te maken, dat dit niet tnag gebeuren. Thans is door U betoogd, dat met een matig tarief onnodig gebruik van de veerdiensten zal worden tegengegaan. Excellentie, naar de overtuiging van ons College kan er van mis bruik van. de gratis overtocht geen sprake zijn. 'Het gebruik van deze veerdiensten, onze brug naar overig Nederland, moet in tegendeel op alle manieren wor den aangemoedigd. Wij zijn hier Nederlanders, die in een door de Schelde diep afgesneden deel van ons vaderland wonen. De verbin ding over en weer moet niet be moeilijkt maar bevorderd worden. Overig Nederland moet naar hier komen orri huizen te bouwen en fabriekea* en wij moeten over deze brug naar het hart van Nederland kunnen gaan om er ons één te gevoelbn met de andere Nederlanders bij onze nationale monumenten en momenten. Schaft U de gratis veren af, Excellentie, dan wekt U -weer het oude wantrouwen hier in de goede bedoelingen der Regering, een ■wantrouwen, dat wij zo goed op weg waren kwijt te raken, dank zij ook en vooral door de gratis veren, Na de bevrijding is bij herha ling door de Regering hier in ons midden betoogd, dat zij bijzondere belangstelling heeft voor de ont wikkeling met name van de in dustrialisatiemogelijkheden in dit De Vakgroep Détailhandel in Brandstoffen schrijft ons: De aandacht van de huisbrand verbruikers wordt er op geves tigd, dat bij de brandstoffenhan- «föi geen voldoende voorraad aan wezig is, om nu reeds het gehele huisbrandrantsoen af te leveren. De 12 eenheden, welk® beschik baar komen, moeten voor het ge hele stookseizoen strekken en aangezien per maand de produc tie slechts ongeveer voldoende is. om aan elke bezitter van een kolenkaai't 1 éénheid- af te leve ren, is het duidelijk dat tot nu toe ten hoogste 9 éénheden per aftnemer konden worden afge leverd. (Door achterstand in de afzen ding bij de mijnen, br schikt de handel slechts over geringe voor raden en stagneert de afzet. Aan de verbruikers wordt aan geraden om zoveel mogelijk met eierkolen en/of gascokes genoe gen te nemen in verband met de schaarste aan anthraciet. Er dient wel rekening mede te worden gehouden, dat kolenibon- nen vóórinleveringsbormen zijn, waarop de handel op zijn beurt wordt bevoorraad. Aan te nemen valt, dat eerst in M-j a.s. de laatste afleveringen voor het lopende seizoen aan het publiek zullen kunnen plaats vin den- door J, S- FLETCHER 84) gewest. Wij vrezen, dat weder invoering van zelfs een matig tarief hier de indruk weer zal vestigen, dat die belangstelling niet zo heel groot is. Straks gaan de grenzen naar het Zuiden open. Ook met het oog op de verbreding der Benelux- gedachte is handhaving der gra tis veren een eminent belang. Zowel uit nationaal als uit internationaal standpunt bezien, bergt derhalve de wederinvoering var. een tarief voor de veerdien sten over de Woster-Sehelde ge vaar in zich." dellijke omgeving dan nagenoeg geen griep heerst. In de laatste dagen ontving; men uit enige plaatsen ynedecfelingen over een sterk afnemen van de griep al daar, terwijl weer uit andere plaat sen in het land een toenemen van het aantal griepgevallen gemeld wordt. Hetzelfde ziet men in be drijven, scholen en inrichtingen, waar vele personen bjj elkaar zijn. Ons bere ken mededelingen, dat er in bepaalde gevallen een hoog ziektecijfer is, terwijl daarvan in andere in het geheel geen sprake is. Het komt een enkele maal voor, dat gezegd wordt, dat er z'ch een sterfgeval heeft voorge daan tengevolge van influenza. Ook hier kan worden opgemerkt, dat er van een afwijking van het Er vallen met betrekking tot dc in ons land heersende influenza gedurende de laatste dagen geen ■bijzondere veranderingen in dé tóestand te melden. Van de zijde van Volksgezond heid vernemen wij, dat de griep gelukfvig in het algemeen een rr kwaadaardig karakter blijft be houden. Wel hebben tal van griep-patiënten vaaik hoge tempe raturen, maar meestal zijn zij de grieo in een vijf- of zestal dagen te boven. Men kan eigenlijk niet zeggen, dat de griep gelijkelijk over het gehele land verspre'd is. Het doet zich vaak voor, dat er uit een be paalde plaats een grote toeneming van het aantal griepgevallen wordt gemeld, terwijl in de onmid- GQ hebt kon gevat en Uw hoest houdt aanEen scheurende pijn van het veelvuldig hoesten beklemt Uw borst» Sukkel toch niet de gehele winter door maar reinig Uw ademhalingsorga- nen eens grondig van dat gevaar lijke slijm met de verzachtende: AKKER'S normaal aantal sterfgevallen geen sprake is. In deze natijd zijn er altijd vele sterfgevallen onder de ouderen en zieken, ook tengevolge van longontsteking. Het kan zijn. dat er eens een enkel sterfgeval meer is, maar zulks impliceert met, zo vernemen wij van Volks- gezóndheid, dat de heersende grien oorzaak zou zijn van een toene ming van het aantal sterfgevallen en dat deze een meer kwaadaar dig karakter zou hebben. TIJD VAN PETROLEUM VERLICHTING VOORBIJ. De bewaakte overweg ten Oos ten van Krabbendrjke in de be langrijke rijksweg Bergen op Zoom—Vlissingen, is aan weers zijden verlicht dtoorpetro leumlampjes. Geen wonder, da-, de afsluitbomen het zo dikwijls moeten ontgelden! Oni Santos aandringen van de ANWB. bleef verbetering tot nu toe uit. De. N.:S. stelden zich aanvankelijk n.l- op het stand- punt. dat er geen gevaar aan wezig is als de autobestuurders zich bij het naderen van de over weg maar aan de voorgeschreven maximum snelheid van 20 km per uur houden. In samenwerking met de Rijks politie heeft die A.NIW.B. de Spoorwegen er thans toe bewo gen op doze drukke overweg bin nenkort een electrische verlich ting aan te brengen. .AARDENBURG. Geslaagd. Aan Oe Landbouwhogeschool te Wageningen slaagde voor het inr genieursexamen Nederlandse land- '1oouw onze stadgenoot de. heer L. A. H. de Smet. 30.000 tonnen mosselen naar Frankrijk. Het is de directeur van het aan- en verkoopkantoor voor mos selen te Bergen DP 'Zoom <het centraal kantoor dat alle trans acties in mosselen dn Nederland behartigt) gelukt met Frankrijk opnieuw een contract af te slui ten voor de levering van 30.000 tonnen mosselen. Deze mosselen zullen zo mogelijk geleverd wor- Vertaling van: ANGELICA VAN HEST (Nadruk verboden.) Een heel rijk man, de oude An tonio kent u hem? Ja... 'n groot verzamelaar van schilde rijen en zo. Wel, de oude Antonio gaf ons een heel goed diner en liet ons zijn schilderijen zien maar wij werden hoe noemt u dat daar een beetje gedrukt van en wilden iets vrolijkcrs zien. Dus zogden wij de heer Antonio nog vóór tien uur goedenacht en vertelden hem, dat Vve naar huis gingen. We gingen daarna arm in arm Park Lane u't om ergens heen te gaan waar meer pret ge1 DAMPO is niet de goedkoopste, maar wel de béste verkoudheids- zalf. Zuivert en verruimt de luchtwegen. (Ingez. Med maakt wordt. Toen zagen we de man, waarvan ik u vertelde de man, die met Kesteven in Café Imp.érial sprak. Begrijpt u?" „Waar zag u die man precies? vroeg Smith ,Oip de hoek van Upper Gros- venor Street... hij kwam uit cle straat. En," voegde Astropalia er met een veelbetekenende glimlach bij, terwijl hij zijn witte tanden onder zijn zwarte snor liet zien, ,hij was niet* alleen." „Niet alleen? Wie was er dan bjj'hem vroeg Smith. Astropalia gooide zijn cUjaret weg en knpte met de vingers, „lik zeg u." zei hij met nadruk, ildat het juffrouw Broek was." Smith keek naar ce drie ande ren die allen In gespannen aan dacht luisterden. Hij wendde zich met een goed gespeelde ongelovi- frr, rit'i-ukking op zijn gelaat to' de Griek. I PJTï „tui'üom," zei h'j. ..Hoe weet u, dat het juffrouw Broek waa?" „We wisten het toen nog niet," antwoordde Astropalia. „Alles wat we toen wisten, was. dat hst de den in Februari. Over een con tract voo.r de levering van 20.000 tonnen in Maart wordt nog on derhandeld. Toch is het in. de mosselhandel geducht te merken, dat de Zeeuw se mossel haar monopolistische positie op de markt te Parijs ver loren heeft. Vorig jaar omstreeks deze tijd verscheen daar voor het eerst Denemarken met een goede grote mossel op de markt, d e toen aan de Zeeuwse mossel veel schade deed. Ook dit jaar is dit het geval. Nu kwam Denemarken reeds eind Nov. aan de markt, met als gevolg telkens een grote teruggang in de Nederlandse af- zet en een strijd tussen Neder land en Denemarken om de leve ringscontracten af te sluiten Ken ander rechtstreeks gevolg van de strijd Is, dat men de kwa liteitseisen zo hoog stelt, dat het de meeste mosselkwekers niet mogelijk Is daaraan in deze tijd van het jaar te voldoen. Een vis- gewichit van 16 kg mosselvlees per 100 kg mosselen, is een kwa liteit die veel mosselkwekers niet meer voorradig hebben. 14 Kg is in deze tijd van het jaar de ge wone kwaliteit en men heeft er reeds van de zijde der kwekers op aangedrongen de mniimum kwa-, liteitseisen te verlagen. Hiervan wil het aan- en ver koopkantoor echter in geen geval weten. Men heeft geprobeerd door de invoer van mosselen uit de Waddenzee de kwal'teit te ver beteren, zeer tegen de zin van de Zeeuwse kwekers. Een hoeveelheid van pl.m. 20.000 tonnen is de laat ste weiken van de Waddenzee naar Zeeland gebracht. Deze mos selen heoben een hoog visgewicht, doch bevatten een te hoog percen tage tarra. Vandaar dat men aê aflevering heeft gestaakt. Oor spronkelijk was men van plan 30.000 tonnen Wad denzee-mosse len aan te voeren. GOES. Veiling breidt koelruimte uit. In 1917 nam de Veilingsvereni ging „Zuid-Beveland" te Goes, het besluit de koelhuisruimte met 600 roan was, die we met Kesteven in café Imperial hadden gezien we konden ons in hem niet ver gissen! En een jongedame... slank klein, knap, blond haar. Toen we de volgende dag de krant lazen begrepen we, dat het de kleine gouvernante was geweest... juf frouw Broek." De vier luisteraars bleven een paar minuten zwijgen. Toen vroeg de detective bedaard: „Wat deden die twee mensen, mijnheer Astropalia?" „Lopen en praten... lopen, ta melijk hard," antwoordde ce Griek. „Zij liepen ons voorbij, precies on der de lantaarn op de hoek van de straat en gingen verder." Zag u in welke richting zij gireen?" vroeg de detective „Zij liepen naar Stanhope Gate en gingen in het park," antwoord de Astropalia. „Bent u daar zeker van?" „O ja, heel zeker. Wii letten op hen. ik zei tegen George Chim- bouloglos. „Lat is ue man, cue met Kesteven praatte, die ver- Ln Chimbouloglos ton uit te breiden. Dit besluit lneld in, dat de helft van een oude stroopfabriek achter het station te Goes, tot tweede koelhuis ver bouwd zou worden. Men is thans bezig aan de af werking van acht koelcellen. De koelcapaciteit welke thans 1300 ton zal gaan bedragen sedert 1936 werkt men met 700 ton ruimte heeft een hele verbete ring ondergaan. Een groot deel van de koelruimte men schat (Jit seizoen 40 zal wel in be slag genomen worden door de, Bramley's Seedling, een appel die, vers geplukt, geen grote aftrek vindt, doch in April of Mei j graag gekocht wordt. Voordat deze appels in de cel g,aan worden ze gewikkeld in een met olie gedrenkt papiertje. Dit clent om tegen te gaan, dat een eventueel door ziekte aangetaste appel de andere vruchten zal aan steken en tevens om de „scald- vorming" bruinverkleuring on der de schil te verhinderen. In het bestaande koelhuis zijn zeven koelcellen; in het nieuwe komen vier koelcellen van 50 ton en vier* gewone koelcellen van verschillende grootte. Men is thans bezig met proef nemingen om het rijpingsproces van de vruchten tegen te gaar. zonder dat de vruchten aangetast zullen worden. Het ideaal is na melijk, dat men appels uit "het ene seizoen kan bewaren tot het vol gende. HANSWEERT. Begrafenis slachtoffer van scheepsramp op de Schjelde. Gisterenmorgen werd op de R.K. begraafplaats alhier 't stof felijk overschot ter aarde besteld van de Poolse zeeman Sygmunt Radomsky, die bij de botsing tus sen het Poolse schip „Pulasky" en het Nederlandse stoomschip „Lis- sekerk" op de Schelde om het le ven Is gekomen. Onder de aanwezigen bevonden zich een groot deel van de beman ning van het Poolse schip en de Belgische consul te Hansweert, de heer F. V. de Groof. Kransen van de .bemanning, van de Poolse le gatie, van de vakvereniging, waarvan het slachtoffer lid was, dekten de kist. Aan de groeve werd gesproken door de tweede stuurman en door die heer De Groof, die namens de agenten van de rederij dank bracht voor de hulp en het medeleven, die onder- vondlen waren. De „Pulasky" losgesleept? Hedennacht met hoog water zou de „Pulasky", waaruit door een Belgische bergingsmrj. 550 ton lading is overgeslagen in bin nenschepen, van de plaat van Os- senisse worden afgetrokken. Het convooi zou dan in diep water ten anker gaan om bij het aanbreken van de dag naar Antwerpen te vertrekken De reeds aanwezige zeesleep boten President Gerling, Adrien Letzer, Walrus en Castor zouden nog assistentie krijgen van enkele andere boten, die gisteren uit Terneuzen zijn vertrokken. Het gat is voorlopig gedicht. Er zal tijdens de reis naar Antwer pen door enfcele sleepboten en een bergingsvaartulg water uit het schip worden gepompt. WATERLANDKERKJE Het uitbreidingsplan. Het uitbreidingsplan van onze gemeente, zoals het is ontworpen door architect H. Wesselo te Bus- sum, is door de Gemeenteraad aangenomen Het plan beoogt een grote verbetering. Waterlandkerkje bestaat uit drie bebouwde straten, die in één punt samenkomen; een driesprong dus. Het dorp heeft geen eigen lijk centrum. Hierin zal bij ge reedkoming van het uitbreidings plan verandering komen en zal de Ned. Herv. kerk het middel punt vormen. Rond deze kerk zal een plein worden aangelegd, ter wijl naast en achter de kerk een nleuiwe straat Is ontworpen, die zal uitkomen bij de woningwet- antwoordde: „Ik zag hem." O, er is geen twijfel aan!" „En?" vroeg Smith na een pau ze, „wat verder?" „De volgende- dag hoorden wij van de moord in Hyde Park... Wrj lazen het in de courant. Wij keken elkaar aan. Dat is de jonge vrouw die we gisteravond met die man zagen. Het signalement klopt pre cies." De Griek lachte en stak een nieuwe cigaret aan. „Ja," zei hij', „we hebben hem weer gezien en Chimbouloglos ziet hem nog." „Ziet hem? Chimbouloglos? Waar?" vroeg Smith. „Grote ge nade, man, maak geen gekheid met zoiets!" Astropalia stak bedaard zijn ci garet opnieuw aan, gooide de luci fer met een zwaai weg. „In orde," zei hij vertrouwelijk. „Wordt nbt zenuwachtig Chim- houloglos heeft ogen van voren en van achteren. Het is zo van avond gingen wij cineren in café Nolr. Kent u café No'r? Een pas geopend restaurant. Keurig ding, SLOPERIJ TERNEUZEN, Tel- 2252- Is en blijft het adres voor alle soorten Telefoon 15 Contante betaling- woningen in de Weststraat.Ia deze nieuwe straat »al behalve de nodige woningen, een nieuw» Openbare Lagefe achool verri>»n. Verder zgn huizen ontworpen in de openingen tussen de reeds be staande woningen,, zodat de stra ten één geheel Kullen vormen, waardoor het dörp een geheel an der aanzien zal verkrijgen. Ver volgens zai de thans zo gevaarlij ke bocht van de Marijkestraat naar de Dijkstraat onder handen worden genomen en minder scherp worden gemaakt Om dit te be reiken zullen in de naaste toe komst enige gebouwen moeten worden verbouwd af afgebroken. NED. HERV. KERK. Beroepen te Breskens M. C. Groenewoud te Heemse. DE „FORT UNO" ZIT NOG STEEDS VAST. t Ook de poging van Donderdag om de Woensdag op Ameland ge strande Duitse motorboot „For- tuno" los te slepen, is mislukt. Het schip is echter enige me ters verhaald en ligt thans met de kop op zee. Deskundigen rrie- neh, dat het schip Donderdag avond vlot zal komen. Men is op het ogenblik bezig de lading overboord te zetten om het schip te kunnen lichten. De bevolking van Hollum tracht zoveel mogelijk van die lading te bemachtigen. De sleepboten „Stortemelk" en. „Oceaan", als mede de reddingboot „Abraham Fock" blijven in de nabijheid van het schip. J AANKOMST VAN DE „WATERMAN". Het troepentransportschip „Wa terman" wordt in de nacht van Vrijdag 28 Januari op Zaterdag 29 Januari a/3. met pl.m. 300 uit de tropen terugkerende militairen aan boord in de Rotterdamse haven verwacht. De ontscheping begint Zaterdagmorgen te 9.00 uur. 8 JAAR VOOR OVERVAL OP BANKLOPER. In Februari 1947 werd te Am sterdam een overval gepleegd op de 60-jarige bankloper A. P. Moerman van de Kasvereniging te Amsterdam, waarbiji 'dé over vallers 25.000 en enige chèques cp de Nederlandsche Baak in han den viel. Eén van de daders, de 40-jarige 9S-er Harmen Bosscher werd Donderdag c'oor het Gerechtshaf veroordeeld tot 8 jaar met aftrek. Op 21 Januari j.l. werd hem bo vendien voor zijTi dienstneming bij de SIS. en de Gruene Pollzei een gevangenisstraf opgelegd van 6 jaar. DISTILLEERDERIJ UITGEBRAND. In de oude Haagse binnenstad', op de hoek van de Papestraat en Oude Molstraat, woedde Donder dagmorgen een fikse binnenbrand. In de aldaar gevestigde distilleer derij van Wilh. Richter's wijnhan del was een grote mand fles met pure alcohol gebroken. De vloei stof verspreidde zich snel over de vloer, vatte vlam en spoedig stond de gehele distilleerderij in lichte laaie. Door de .grote hitte werd het blussingswerk aanvankelijk be moeilijkt doch toen de met twee spyitwagens uitgerukte brand weer, de brand via een aangren zend perceel kon 'benaderen, was men het vuur weldlra meester. De schade kon nog niet worden vastgesteld. De distilleerderij is echter uitgebrand en ook een par tij suiker is verloren gegaan. Verschillende ftisten waren ge- olakerd doch d'e kostelijke inhoud bleef behouden. Nog lange tijd1 na het vertrek van de brandweer hipg een prik kelende geur in de oude, nauwe straten. meer Parijs dan Londens. Toen wij ons diner eindigden, kwam die man binnen." Smith, die hoed en jas op zij had gelegd, toen hij bij Hextau binnenkwam, wendde zich naar de stoel, waarop hjj ze gegooid had. „Grote genade!" mompelde htj binnensmonds, en toen hardop: „Vooruit, we verknoeien onze tijd, we hebben ze al verknoeid. Ga allemaal mee." „In orde, in orde!" zei Astropa lia,, die steeds even bedaard bleef. „Maak u niet zo overstuur, Mr. Smith. Wij luisterden toen hij zijn diner bestelde het zal wel meer dan een uur duren als hjj dat allemaal opeet. Het is nu nog geen half uur geleden sinds daar wegging en mij hierheen haastte en Chimbouloglos zal hem bewaken als een kat een muis be waakt. Als die man gaat, Chim bouloglos volgt... als hij ik weet niet waar naar toe ging, George Chimbouloglos gaat daar óók heen. 'tis in orde!" (Wordt vervolgd.) UMI BWM1 nen water, doch m3 zand. Door zorgvuldige afgraving geschikt voor metsel- en stucadoors- zand. Koopt Uw zand bij een vakman- 5,de m3 franco werk V/est Zw.-Vlaanderen. Grote kwantums speciale tarieven- Let op het adres: ZUIDZANDE VERGOEDING PUNTENVERLIES- De Textielhandelaren die voor vergoeding puntenver lies wegens opruiming en extra toewijzing voor omzet- vermeerdering in aanmerking komen, moeten nun Nota- taris/Accountanstverklaring M 6 vóór 12 Februari 1949 bij de Distributiedienst inleveren voor het verkrijgen van handelscoupures, zulks in tegenstelling met hetgeen onder punt 7 van de toelichting op de verklaring staat. Nleuwstraat 14, TeroeoKea Telefoon 2284 HET ADRES voor Uw BOEKHOUDING en BELASTIN GZ AKEN Terneuzen. Blokken 20 Telefoon 2598 N-V- Fa. p. J. van de Sande Noordstr- 55 - Teraeiue*

de Vrije Zeeuw | 1949 | | pagina 2