Uitslag BORGHSTIJN'S Prognostiek Wedstrijd MEEUSEN A. Automobilisten I REPARATIE ILL Wielercriterium voor beroepsrenners Ronde van Terneuzen EET-, THEE- ..ONTBIJTSERVIES Rijkskweekschool Middelburg R.-K, Landbouwwinterschool - Hulst Correspondentiekaarten Bijstand in Belastingzaken Garage C. PETERS V J. F. FILIUS GARAGE A. A. DE ZEEUW AUSTIN... „tt «t eS(X*M> Op aa*'" Burgerlijke Stand Loop der bevolking Wat brengt de Radio Gemeente Terneuzen C. V. DE KOCK JAN SCHIPPERS Feestelijkheden Kleine Advertentiën Het compleet werd gewonnen door Bericht aan Harley Davidson Motorrijders Veiling Z.-Vlaanderen 20 liter Meneer U kunt weer 280 kilometer voort LEERJONGEN JAN SCHIPPERS V1 HOEK WOENSDAGAVOND 8 uur GROOT CONCERT HOEK ST. HUBRECHTSTRAAT 17 11 A. W. VERSCHELLING mHinmniiiinnnmiiiiiiimnimn NAAR temeer daar het hier de eerste in lichting van een koers betrof. Wij twijfelen er echter niet aan, of de ze „eerste" ronde zal in de loop der jaren door meerdere worden gevolgd! Zoals gezegd, een dui zendkoppige menigte omzoomde Je weg waarlangs het parcours liep en het heeft de renners zeker niet aan aanmoediging ontbroken. En hoezeer dit Criterium in de smaak van het publiek viel, be wijst wel het feit, dat een premie- lawine cp de renners neerkwam, voor.welke premies vaak een felle oCiyd ei.brandde, wat dan ook de bedoeling der schenkers was. Kortom, deze eerste ronde is een groot suces geworden, niet in de a, «.i -e piaais c a door de uitge breide ordemaatregelen welke door de politie waren getroffen, waar door alles naar wens verliep en 't verheugende feit zich voordeed, dat ondanks het bochtenrijke par cours zich geen ongevallen voor deden. Voorts dient nog te worden opgemerkt, dat ook de geluidsin stallatie, verzorgd door een drie tal firma's, voortreffelijk functio neerde. Een tegenvaller voor velen was er echter' nm {lit is wel geweest het rijden van Jan van Gelderen, omtrent wie de verwachtingen zo hoog bij velen veel te hoog! gespannen waren. Zeker, Van 'Gelderen is een ren ner, die ongetwijfeld over kwali teiten beschikt en die bij stug vol houden in de toekomst nog succes sen zal weten te behalen. En dat hij daarbij de stem der Zeeuws Vlaamse sportliefhebbers van node heeft, staat eveneens vast, wat echter niet wil zeggen, dat deze steun moet ontaarden in een soort verheerlijking. Hiermede is Van Gelderen zelf in het allerminst ge baat. Laten wij het -met overboord gooien van alle chauvinisme eerlijk bekennen: Jan kwam er ditmaal practisch niet aan te pas! En dat, ondanks het feit, dat hij in eigen omgeving reed, de -sym pathie der duizenden in hoofdzaak naar hem uitging en een stort vloed van „premies" op hem „neerplensde". „Premies" overi gens, die Van Gelderen ook op 'n autoped of driewieler had kunnen „winnen", want er voor moeten rijden heeft hij op een enkele uitzondering na totaal niet. Het waren zonder meer „cadeautjes", die hem werden toebedacht. Zonder twijfel was het erg jam mer, dat Van Gelderen in de 24e van de 80 ronden een lekke band reed en hij daardoor ongeveer een minuut achterstand opliep, wat echter nog geen aanleiding had mogen zijn om in de resterende 55 ronden te worden gedubbeld en tenslotte als laatstaankomende de koerg te beëindigen met meer dan een ronde achterstand, om over het incident met de „verzor ger," die plots op de baan ver scheen en vóór Van Gelderen ging rijden, maar te zwijgen. We kun nen slechts de hoop uitspreken, dat Jan aan deze onsportieve daad part noch deel heeft gehad. De koers. Om 14.38 uur loste de voorzitter van het Feestcomité, de heer Van der Meer, het startschot voor 35 renners. De eerste 12 ronden bleef het veld vrijwel bijeen, zij het dan, dat nu en dan een uitlooppoginn werd gedaan, wellseachter nooit meer dan enkele i'T» tallen meters voorsprong oplever^, waarna de vluchteling (en) weé' door het pe- leton werd (en) opfaslokt. Na de i.3e ronde was de stand als volgt: san de kop Pauwels en Van der Heijden, on 80 mr ttr Van 'Gslde- ren, gevolgd door lut: peleton op 50 meter. In de 8stej rondo had in middels A Musteifc reeds opge geven. Na de 24e ronde» waarin Van Gelderen bandbreuk opliep, lagen Stuyts en De Maeytr aan de kop. met ruim 100 m. voorsprong op het peleton. Van Gelcieren volgde met 1 minuut achterstand, welke in de volgende ronde aangroeide tot 1 min. 25 sec. 1 Hierna gebeurde y ainig bijzon ders alleen werd Van Gelderen :n de 33e ronde .gedubbeld tot halverwege de cofrs Pauwels Loos en Van de Zaiide er tussen uittrokken, hij welk drietal zich later enige renners voegden, die gedubbeld waren. Tot het einde toe wisten de ont snapten zich te handhaven en in de sprint toonde tenslotte de oud- Hulstenaar B. Francken uit St. Nicolaas (B.) zich de sterkste on middellijk gevolgd door G. Loos, Amsterdam en F. Pauwels, Kiel- drecht. 4. F. van dé Zande, Hal steren. 5. M. Buron. Bergen op Zoom. 6. A. StuytsJlHoogerheide. 7. C. Bijl, Den Haag. 8. I-I. Smits, Amsterdam. 9. C. Pe lenaers, Bre da. 10. C. Joossen, Made. 11 A. Rijiokaert, Ertvelde 'B.). 12. P. Verschuren, Rotterdam. 13. A. Schepers, Ertvelde B.'i14. Th. Verveer, Rotterdam. 15 Th. Hop staken. Roosendaal. 16 A. de Maeyer, Kieldrecht. 17. F. Vet- haak. Vlaardingen. IS. J. de Jae ger, Zomergem (B.)19. E. Rave- steijn, Den Haag. 20. C. de Jonge, Dordrecht 21. met premie voor de* laatst aankomende J van Gelde ren, Sluiskij. BRESKENS. 100 km baankoers voor amateurs. Wlm van Est, de Olympische .ren ner eerste, Jansen uit Axel eervol tweede. Bij deze koers verschenen j.l. Zaterdag ter gelegenheid van de feestelijkheden een 26 -tal renners aan de start, waaronder bekende figuren als Van Est, Wagtmans, Geerts, Verwijmeren, Drost e.a. Onder hoog tempo werd begon nen en aldra liepen verschillende renners achterstand op en naar mate de koers vorderde werden tal van uitvallers door allerlei oor zaken genoteerd. Halverwege de koers had zich een kop-peleton van 4 man gevormd, bestaande uit Drost, Van Veecken, Van Est en Jansen. De Axelaar Jansen toonde zijn sprint-capaciteit door enkele pre mies in de wacht te slepen, tot 4 ronden voor 't einde Van Est zich losmaakte en er alleen van door ging, waardoor hij de koers ten slotte als eerste in 2 u. 28 minu ten beëindigde, zodat een gemid delde snelheid van ruim 40 km per uur genoteerd werd. Op 2 mi nuten volgde de Axelaar Jansen als tweede in een eindpunt voor Van der Veecken en Drost. Als 5de volgde 4 minuten na de eerst- aankomende Van Est de bekende Momgelaars. 16 renners reden deze koers volledig uit. Volkscoursen te Sluiskil. Grote belangstelling bestond er va,n de zijde van het publiek. Dit bleek 'reeds bij de wedstrijd der Junioren, welke gewonnen werd door de jeugdige G. Van Hijfte.' De wedstrijd voor de ouderen zou om 6 uur aanvangen Vele renners verschenen aan de start lijn, In de meest bonte schakering van kledij. De organisatie was tip-top in orde. Uit de opkomst 'van de Stro- öorpenaren bleek de echte „gezel- iig-onder-ons" zijnde geest. Met niet minder dan 13 renners ver schenen ze blijmoedig aan dc start. Vele stoffelijke premiën van stropdassen tot Bols, taarten en kolen, en geldelijke premiën wa ren door mdidenstanders en par ticulieren beschikbaar gesteld. Strodorpe ging met 10 premiën schuiven. De regen stroomde met momenten rijkelijk. Evenwel ga ven noch de renners, noch het publiek tekenen van inzinking. Allen bleven op hun post, de ren ners om hun kansen te betwisten, de toeschouwers om hun favorie ten aan te moedigen. Het was een lastig parcours. Iedere deelnemer evenwel door worstelde de moeilijkheden met lachende gezichten. Men vocht voor de eer, maar tevens kwam in deze cours de ware geest van samenwerking en gemoedelijkheid tot uiting. Het zou ons te ver in finesses voeren, het verloop der wedstrijd te beschrijven. Het is voldoende vast te stellen, dat hier iets échts is geleverd. Het is écht feest ge weest en ieder is- voldaan naar huis gegaan, omdat geen twee dracht of kibbelarijen deze wed strijd hebben verstoord. We kun nen gerust zeggen, dat deze volkscours en de twee dagen daar aan voorafgaande voetbalwedstrij den dé successen zijn van deze Sluiskilse fee&tweek, Dit dank zij de organisatoren, die de toets hebben met gemoedelijkheid deze dingen aan te vatten en daardoor dergelijke ondernemingen tot een succes weten te maken. De uitslag: Junioren: 1. G. van Hijfte; 2. O. de .Hulsters; 3. E. Bleijenberg; 4. H. Vernooij; 5. R. de Vries; 6. J. de Wit; 7. Fr. Lauret; 8. P. Gel derland; 9. Fr. Doeselaar. Amateurs: 1. K. Hamelink; 2. J Dubeldam; 3. Plat jouw; 4. H. Jansen; 5. A. Willems; 6. P. Lefe- ber; 7. R. Sandrini; 8. P. de Vos; 9. Ph. Dhanis; 10. A. Lafort. No. 3. no. 5, no. 6 en no 10 zijn alle Strodorpenaren. f De Wandel td ht. Begunstigd door stalend zo merweer startte om 2.15 uur een club van 206 wandelaarsters en wandelaars van het clublokaal 's Lands Welvaren" om deel te nemen aan de door de Wandel- sportvereniging W.I.K. te Temeu- zen uitgeschreven jubileumtocht van 25 km. Doordat om half drie het wieler- criterium zou beginnen, mochten de deelnemers reeds bij de start een grote belangstelling boeken, waarna gemarcheerd werd via Sluiskil naar Axel. Hier werd on geveer een héüf uur rust gehou den, waardoor het mogelijk was enige verversingen te gebruiken. Om vijf uur werd de tocht voort gezet via Ronde Putten en Ma- grette terug naar Terneuzen. Hier zou volgens afspraak de Philips Harmonie de marcherenden op wachten om neg 'n rondgang door de stad te maken, maar door b!:- zondere omstandigheden "on dit geen doorgang vinden. Daarom werd deze rondgang zonder de Harmonie gemaakt, waarna om kwart voor acht de Moet, zonder uitvallers, bij het Clublokaal werd ontbonden. De voorzitter van het feestco mité, de heer Van der Meer, sprak hier een welkomstwoord, waarbij hij W.I.K. feliciteerde met het be haalde succes en de deelnemers aanraadde aan deze wel zeer ge zonde sport hun medewerking te blijven verlenen Hierna reikte hij aan de groepen onder hartelijk applaus de welverdiende herinne- rirgsmedailles uit. Deze tocht behoort weer tot het ■verleden; zii mag zeker een waar succes genoemd worden, vooral wanneer men bedenkt dat de wan delsport,vereniging W.I.K. slechts twee maanden geleden werd opge richt. Wij twijfelen er niet aan of bij een volgende tocht zal de deelna me nog veel groter zijn. Hoofdplaat. Geboren. 21 Aug. Andreas Leo- nardus, z. van Leonardus Prenen en Maria L. Pielaet. 25 Aug. Theo- philus Leonardus, z. van Augusti- nus L. Simonse en Louisa F. Pie laet. Overleden. 26 Aug. Theophilus Leonardus Simonse, oud 1 dag, z. van Augustinus L. en Louisa F. Pielaet. Koewacht. Geboren: Maria, d. van D. Suij- De Gronckel. Lidy, d. van R. Pol spoelDe Guchteneire. Dirk, z. van D. DurjnhouwerNiemants- verdriet. Overleden: Josephine Naessens, 80 j„ d. van A. NaeussensKete- Inghels, 72 j„ echtg. van Honoré van C. de BruijneDuits. Coleta Inghels, 72 j., echhtg. van Honoré Gijssel. Sluis. Huw.-aangiften. 9 Aug. Jaco bus J. M. van den Elshout (van Hulst), 29 j. en Germaine A. L. Hermans, 36 j. 21 Aug Aloysius Lampe, 41 j. en Martha L. van Damme, 31 j. Huw.-voltrekkingen. 24 Aug. Meöardus Ed. Hinneman, 25 j. en Llodie Johanna Bertha Some-, 19 j. Geboorten. 5 Aug. Lucas Ede- mondus Hyacinthus, z. van A E. Damme en D. A. Nollen. 5 Aug. Johanna Maria, d. van M. N. Schrale en J. A. Hoekstra, 8 Aug. Hubertus Joannes Maria, z. van A. P J. van de Vijver en M. M. Dusarduijn. 22 Aug. Joseph Ber- nardus Marie, z. van J. de Rech ter en E. M. Maas. Rita Maria Elisabeth, d. van H. G. Mattin en M. L. E. Smoorenburg Overlijden. 16 Aug. Natalia Francisca, 86 j., wed. van Henri- cus van Vooren. Axel. Huw.-Aangiften. 5 Aug. Jacob de Pooter (van St. Jansteen), 27 j., jm. en Adriana M. P. Boe He, 24 j., jd. 12 Aug. Frgns Drabbe (van Terneuzen), 22 j., jm. en Helena M. J Usebaert, 22 j., jd. 20 Aug. Adriaan F. Rinn, 27 j., jm. en Jakobje Simon, 25 j., jd. 27 Aug. Jaspert van Doeselaar, 28 j., jm. en Janneke de Pooter, 22 j., jd. Adriaan van Meurs, 29 j., jm. en Jacoba de Bruijne, 23 j.. jd. Huw.-voltrekkingen'. 19 Aug. Jacob de Pooter (van St Jan- steen) 27 j., jm. en Adriana M. P. Boeije, 24 j.. jd. Geboorten. 2 Aug. Johannes Francois, z. van Cornells Geel- hoedt en Francina den Exter. 3 Aug. Veronica Vicforiua Maria, d. van Petrus L. A. Lippens en Carolina W. H. Boitelle. 7 Aug. Theodoor Johannes, z. van Dirk Boon en Klaasje Huisman. 8 Aug. Janneke, d. van Krin Dieleman en Maatje van Dixhoom. Overlijden. 10 Aug. Cornells den Beer, 66 j., echtg. van Janna de Pooter. 23 Aug. Karel Hame- iink, 73 j., weduwn. van Adriana Overdulve. 27 Aug. Adriaan Goossen, 78 j., weduwn. van Cor nelia Dieleman. Terneuzen. Huwelijks-aangiften. 30 Aug Gerard J. Meulenberg, 28 j., jm. en Oda Wijne (van Hulst), 22 j-, jd- Huw.-voltrekkingen. 2 Sept. Arij iSchout (van Goes) 23 j., jm. en Pieternella W. de Zeeuw, 23 j., jd. Willem J. de Maillie (van (Sas van Gent), 24 j., jm. en Reiniera Harms, 20 j., jd. Geboorten. 26 Aug. Catharina Johanna Therasia Maria, d. van Gijsbertus van der Heijden en Ge- rarda Dobbelsteen won. te Zuid- I dorpe). 27 Aug. Marinus Willem, z. van Cornells Murre en Maria de Feijter (won. te Axel). 28 Aug. Adriana, d. van Jacobus Drabbe en Elizabeth N. VerheLst. 29 Aug. Willem Anthonie, z. van Willem A. Wieland en Maria S., Geensen. Janna Catholina Francina, d van Jacobus A. Wisse en Maria Wai- hout. 30 Aug. Gottfried, z. vara Antonius Müllenberg en Bertha E. Otto. 1 Sept. Cornelia Johanna Maria, d. van Petrus M. Hooij- donk en Cornelia J. M. Maas, 2 Sept. Pieter, z. van Pieter Maat en Elisabeth H. Leunis (won. te Axel). Evert Camiel Emma, z. van Emile J. Marcus en Erna M. Audenaerd (won. te Axel). Overlijden. 28 Aug. Janneke N. de Ruijter, 58 j., echtg. van Dirk Wolfert. 31 Aug. Mathilde F. R. van Hecke, 68 j., echtg. van Fer- dinandus van Aerde. t Terneuzen. Ingekomen: A. Rijkers, Nieuwe Kerkstr. 24, Breda; D. J. Steketec, Hondiusstraat 22, Hoek; A. de Back, Vlooswijkstraat 24, Goes; A. Hamelink, Narcisstr. 8, Zaam- slag; C. van Remmen, Nwe Kerk straat 17, Vught. Vertrokken: J. M. de Fouw, Steen,kamplaan 66, Wolphaarts- dijk; R. M. Usebaert, Vlooswijk straat 57, Oudenbosch; J. A. de Ridder, Tramstraat 14, Dordt; T. Brederode, Sttionsw 30, Utrecht C. M. Kerkvliet, Nwe Kerkstr. 17. Berkel-Enschot; P. Diemeer, Nwe Kerkstr.' 17, Deurne; J. E. Keij- zers, Nwe Kerkstr. 17. Vught; C. A. M. Resink, Nwe Kerkstr. 17, "Vught; H. Lindenbergh, 2e Korte- straat 10, Delft; J. Werkman, Hosp. schip „Canada", Amstel veen; P. A. Fijn van Draat. Noord, str. 72, Jutfaas; M. H. Fijn van Draat en L. C. Fijn van Draat, Noordstr. 72, Utrecht; P. J. C. van Breda Vriesman, Herengracht 11-12, Voorburg; N. G. de Fouw, Steenkamplaan 66, Wolphaarts- dijk; B M. de Krijger, Kerkhof laan 28, Haarlem. Hoofdplaat. Ingekomen: Jozin Houdersteijn, Zuidzande; Wilhelmina J. M. Beijer, Dongen; Catharina J. Ouintus, Breda; Johanna E. Rijk, Oostburg. Vertrokken: Josephina M. van der Meulen, Dongen; Jan B. Si monse, Tubbergen; Justina de. KrijgerVerhoosel, Philippine. Sluis. Ingekomen: Raijmond H. J. Grahame, Knocke (B.); Magda- lena M. Murijn, Rotterdam; José M. V. de Rijcke, Dongen; Pieter Westerweel, Terneuzen; Maria Maas, Vlissingen; Berend Vinke, Kampen; Johannes H. Gevaert, Knocke (B.)Charles J. A. Buk- kens, IJzendijke; Anna Ch. H. Rossenberg, Dongen Vertrokken: Johan P. M. Daan- sen, 's Gravenhage; Adriaan Mar- leijn, O. en W.-'Souburg; Ccc-ge F. Becht, De Werken e.g.; 1! J. van der Heyden, Clinge; AU: f A. A. Mes, De Werken c.a.Id.:,™ j J. de Vrieze, Renesse; Petri., F. de Poorter, Vogelwaarde; Jchan. J. Goossens, Delft; Cornelia W. Bevelander, Renesse; Cornells Hanse, Renesse; Jan van Schai.;, Westdorpe; Cornelia van Korclt WestJdiorpe; Cornelia M. van Horck, Dongen; Jacob Poortvli:., Middelburg. WOENSDAG 8 SEPTEMB. HILVERSUM I: 8.00 Nievws; 8.30 Gram.; 9.00 Bij onze jonge zieken; 9.30 Gram.; 10.30 Mor gendienst; 11.00 Vioolrecital; 11.30 Gram.; 12.00 Amati-trio; 12.33 Ensemble „Euphonia"; 13.00 Nieuws; 13.15 Mandolinata; 14.00 Zangrecital; 15.00 Gram.; 15 30 N.C.R.V.-koor; 16.00 Janny van Wering; 17.30 Metropole orkest; 18.00 Zang; 18.30 Ned. Strijd krachten; 19.00 Nieuws; 19.30 Lond. Symph. Orch.; 21 00 Chris ten-studenten; 21.20 Strijkorkest; 21.45 Orgelbespeling; 22.15 Ka merkoor; 22.45 Avar do verden king; 23.00 Nieuws; 23.15 Gram. HILVERSUM II: 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de huis vrouw; 9.00 Gram 9.35 Strijk kwartet; 10 00 Morgenwijding; 10.30 Als de stofzuiger zwijgt; 11.00 Gram.; 12.00 Malando: 12.33 Voor het platteland; 13.00 Nws.; 13.20 Orgelspel; 14.00 Gesproken portretten; 14.15 Omroeporkest; 15.00 Hoorspel; 15.30 De Regen boog; 16.00 De Roodborstjes; 16 45 Vragen staat vrij,; 17.15 Vin- centino; 18.00 Nieuws; 18.20 Im- perio Argentina; 18.30 R.V.U. 19.00 Lezing; 19.30 Voor de jeugd; 20.00 Nieuws; 20.15 The Ram blers; 21.15 Hoorspel; 22.00 Phil. Orkest; 23.00 Nws; 23.35 Gram. BEKENDMAKING. De Burgemeester van Terneu zen brengt op verzoek van de Hoofdingenieur van de Rijkswa terstaat te Middelburg ter open bare kennis, dat het gedeelte van de Rijksweg no. 60, gelegen tus sen Hulst en Terhole voor alle verkeer in beide richtingen zal zijn gesloten vanaf 8 September 1948 voor een periode van drie maanden of zoveel langer of kor ter als nodig of mogelijk zal zijn. Het verkeer van Hulst naar Perkpolder wordt omgelegd langs de Zandstraat, Zeildijk en Noten- dijk en het verkeer Perkpolder Hulst langs Havendijk, Patrijzen- dijk en HulsterNieuwlanddrjk. In verband hiermede is het ge wenst, dat 't verkeer Terneuzen Hulst en omgekeerd zich over Axel begeeft. De Burg&neester voornoemd, P. TELLEGEN. ARTS Markt 25 - Terneuzen AFWEZIG van 8 tot en met 22 September- TECHNISCH BUREAU Nieuwstraat 5 Tel. 2308 TERNEUZEN BELASTINGZAKEN AANGIFTEN ADMINISTRATIES CONTROLES Scheldekade 56 a. TERNEUZEN te geven door de Koninkl. Harmonie" van Biervliet- op de Feestweide bij de heer P- DIELEMAN, Lan- gestraat 77. Van 15 regels 60 cent; iedere regel meer 12 cent- (Maximum 8 regels)- Brieven aan het Bureau van dit Blad 10 cent meer- Verloren: Horloge met stui vertjesketting, aandenken zeer aan g"©h.echt, aan Sche- pendijk na afloop Wieier- cours. Tegen beloning terug te bezorgen 'bij C. J. MEER- TENS, Stationsweg 57, Ter neuzen. Verloren een zilveren Pols horloge (Pontiak) met zil veren polsband. Tegen be loning terug te bezorgen bij M. DE KRAKER, Grote Huijssenspolder, Zaamslag- De lessen voor de hoofdakte (afd- A en B) en de lessen voor de opleiding voor onderwijzeres bij het voorber. ond- (Fröbelonderwijs) bc„.'nnen Zaterdag 11 September a-s-, 's morgens 9 uur. f Aangifte bij de Directeur., DE JONGE. Noordstraat 29- Wij zijn in staat U een complete nieuwe motor in Uw H- D- te leveren» passende in alle 2 cyl- typen vanaf 1932» voor een zeer aantrekkelijke prijs- Daar de voorraad beperkt is, dient U zich p-o- te wenden tot Tel. 2300—2400, TERNEUZEN Aangifte van leerlingen die vóór 1 Januari 1949 de leef tijd Yan 16 jaar moeten hebben bereikt worden vóór 16 Sept. a-s- ingewacht bij de Directeur, die op aanvrage gaarne programma en verdere inlichtingen verschaft. te TERNEUZEN. Aangevoerd kunnen worden: Triumph, Beurré Hardy, Bonne Louise, Conference, Cox (Typ. 9), Herzogin Elza, Laxton Superbe, Bramley, Maagpeer, Glorie van Holland, Prince Albert- N-V. Firma P- J. van de Sande 1 op 14 rijdt de Austin A 40, maar dat zou U niet zeggen, als U bemerkt hoe snel hij optrekt. Bij het inhalen stelt de pittige kop- klepmotor U een ruime krachtreserve ter be schikking. Samen met de stabiele ligging geeft U dat zo'n echt veilig gevoelDe Austin A 40, een product van de grootste Europese automo bielfabriek, is een prettige, comfortabele, be- trouwbare wagen. U rust terwijl U rijdt! 1 Austin-dealer te: Terneuzen Austin-subdealers te: Breskens Kloosterzande Gebr- Cappendijk J. P. Hooftman Gebr- Cappendijk Axelsestraat 174 Boulevard 18 Hulsterweg 67 verleent het Kantoor voor Boekhouding, Belasting en Assurantiezaken Burg. Geillstraat 25 Tel. 2153 TERNEUZEN GEVRAAGD: of Halfwas. Bakkerij J- WISSE Axelsestr- 116 - Terneuzen Uw adres voor STALLEN ONDERHOUD en alle voorkomende REPARATIES aan LUXE- en VRACHTAUTO'S SAS VAN GENT, Telef- 56, WESTKADE 107 TECHNISCH BUREAU Nieuwstraat 5 Tel- 2308 TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1948 | | pagina 4