7 Burgerlijke Stand. Buitenland. Marktberichten. Verkoopingen. Vlaardingsclie Stoomboot-Maatschappij. Zomerdienst. ir Braam. duizenden werd Maan- Duinen" te 'a Graven- het stoffelijk overschot verpleger Braam. Langs half uur gaans, welke raafplaats nam, stond geschaard. De lijkbaar van kransen, o.a. van |het Roode Kruis en van en comité's van het lim 10 uur vertrok de lijkschen weg. Aan het e Koninklye militaire adiers, voor hetbewy- eer. Als slippendragers egers, die met Braam loode Kruis te Tjorloe ijtuigen achter de lijk- laats genomen de leden zich de overbrenging aam had ten doel ge- fplaats werd de stoet intelbare menigte. O.a. ordonnanee-officieren woordiger van H. M. inant ter zee le klasse |nwoordiger van Prins iren van onderscheide en onderofficieren uit len, de consul-generaal |eer Lehman, de consul B. de Vries, de consul sterdam, de heer Rui- n en de secretaris van tatien uit verplegings- den bond van oud-on- ers huldigden de toe- Braam zijn taak ten renschheid heeft ver woord oud-minister het hoofdcomité van Braai Quanjer, als chef ;en dienst bij de land- pzondheid, Voerman, f ambulance en verder |ens de Nederlandsche de heer Trosterei. Bond van oud-onder- jen door den heer Van slotte namens het Imiliewerd een woord loor den heer Henker, jste plaats richtte tot van de Koningin en de Koninklijke kapel i met de Roode Kruis te Tsjoerloe gedekte paarmede, nadat de waren verricht, de Idigd. (Tel.) A. B., te Montfoort, v. "VV. te Blokland, |ld geraakt tusschen Hij bekwam daar- ogen, werd naar het echt vervoerd, doch \erkiezingen. 1 Maandag gehouden ikiezing van een lid werden uitgebracht verkregen de heeren |ö69 en Th van der stemmen, zoodat 1 k. bmocratische zetels is hiermee van 18 ie concentratie haar tot 38 ziet stijgen, ping voor het buiten- J. A P., dat 9 en 10 umg. per S., van het Rijn- Duitschland ruzie jvan het Rijnschip loofde toen wraak- |Rotterdam liggend, begaf zich Zondag- er gewapend, aan lliet" en schoot M. >k een revolver en IBeiden zijn in het waarna S. gear- (Tel.) Vng. er 1 uur werd de 'even, dagwacht op Jurgens te Oss, belhamels aange- verwond. De dader In. een 25 jarige ma- t Helvetia 7 uit den Rijn en ver laat eene weduwe Ir. iarschuwingen op en, geplaatst van an het begin van jders gevaarlijken vagen het steed3 van deze zeer ge- den. deze roekeloos- per. Het echtpaar lat per spoor tot sier flets het traject gen afleggen. Zij reden van den berg af. De dame schijnt haar stuur kwyt geraakt te zijn. Zij kwam in volle vaart in botsing met een der ge bouwen van het hotel „De Grebbe". Bewus teloos werd ze opgenomen. De spoedig in geroepen geneesheer constateerde een sche delbreuk. Per brancard werd zij naar hare familie te Wageningen vervoerd. Haar toestand is bedenkelijk (N. v. d. D.) Het bflna 4-jarig kindje van J. v.d. Waal aan den DordtschenstraatwegteBarendrecht werd Zaterdagavond drijvende gevonden in de Wetering voor de woning. Toen het kind was opgehaald, gaf het nog eenig teeken van leven, doch de inmiddels ont boden geneesheer kon slechts den dood constateeren. Het 5-jarig zoontje van A. Yollaart te Nieuwe Tonge is in de haven aldaar gevallen en verdronken. Bij het zwemmen in de Vlaardingsche Vaart is Zondagmiddag verdronken de 15 jarige A. van Buuren, wonende te Ylaar- dinger-Ambacht. De arbeider P. de H. te Westbroek (Utr.), werkzaam op een baggermachine, klemde naar het „Vad." meldt, een paar dagen geleden een paar vingers. Den volgenden dag begonnen z(j op te zwellen. Er kwam spoedig bloedvergiftiging bfl en de man werd naar de Rijkskliniek te Utrecht vervoerd, waar hij weldra overleed. Hy was slechts 33 jaar oud en laat eene weduwe met vijf kinderen na, terwijl spoedig een zesde wordt verwacht. De 29-jarige ongehuwde paardenkoopman A- Hulzinga te Echten (Pr.), die aan toevallen leed, verliet, naar de „Avp." meldt, Zondag avond de ouderlijke woning en keerde niet terug. Gistermorgen vond men zijn Hjk op korten afstand in een sloot. Sedert Zaterdagmiddag wordt te Vlaar- dingen vermist de 5-jarige Johanna Akker man, wonende Steijnstraat aldaar. Daar vermoed werd, dat het kindje ver dronken was, werd Zaterdag, Zondag en Maandag door verschillende personen in de haven gedregd, doch zonder resultaat. Zondag probeerde men het met een politie hond, doch eveneens zonder succes. Bij het omslaan van een aak is de 19-jarige F. Pluim, uit Rossum, op de Waal bij Gorin- chem verdronken. De verloren en teruggevonden schat. Te Delft was Zaterdag de luitenant C. v. H. met andere heeren aan 't voetballen op het excercitieterrein aan de Buiten watersloot. Kort na 't gebruik van de koffie by de vrouw van den concierge, toen 't spel weer hervat was, miste de luitenant zijn porte- monnaie, inhoudende een aanzienlijk bedrag. Hij vroeg de vrouw van den concierge, of zij ook iets gevonden had, doch deze wist van niets. Nu werd het terrein grondig af gezocht, waarbij een 50-tal infanteristen be hulpzaam waren. De portemonnaie, inhou dende des luitenants schat, werd evenwel niet gevonden. Ten einde raad werd de hulp der politie ingeroepen. Weldra verscheen de majoor van politie, Luijendijk,met zijn hond „Rosa" ten tooneele. Het schrandere dier kreeg „lucht" aan een handschoen van den luitenant en had na korten tjjd het verloren voorwerp, dat onder den grond ver stopt was, gevonden. Hoogstwaarschijnlijk was dus de portemonnaie door een der „zoekers"! gevonden en verborgen, om déze later, als de baan vrij zou zijn, te voor schijn te halen. Bij den veehouder Bakker in het Lage land fZ.-H.) vervoegde zich een man om wat uit te slapen. De man, die onder den invloed van sterken drank verkeerde, gaf aan B. te kennen, dat hij eerst een bad wil de nemen, hetwelk hem, aangezien zijn be schonken toestand, door B. werd belet. Een half uur later werd door een knecht van B. medegedeeld, dat een man in het Ven- nemeer, in de nabijheid, aan het zwemmen was, en toen bleek, dat de man. nadat B. was weggegaan, dien raad niet had opge volgd en toch was gaan zwemmen. Toen zij terstond naar de plaats bfl het meer gin gen zien, was niets meer van den man te bespeuren en bleek ook dat hij reeds ver dronken was. De man, die niet nader be kend is dan „Maarlen", is pl.m, 40 oud en zonder vaste woonplaats. Op de steenfabriek De Petra te Deventer is gisterochtend een ernstig ongelukgebeurd. De arbeider L. van Welsum uit Diepenveen, geraakte in den mengketel van een klei- pers en was weldra een lijk. Hy was ge huwd en had twee kinderen. De S. D. A. P. en de minister-portefeuilles. Omtrent de Zondag gehouden vergadering werd het volgende communiqué verspreid Het partijbestuur vergaderde gisteren ter bespreking vaneen voorstel Schaper-Vliegen, om een buitengewoon congres te houden. De indiening van het voorstel werd ge motiveerd op verschillende gronden. Het niet doorgaan van het vroeger aan gekondigde congres, heeft in de party on tevredenheid gewekt, waaruit blijkt, dat de partij in de ernstige omstandigheden, waarin zjj verkeerde, zich wilde uitspreken. Intusschen is uit verder verloop der crisis gezien, hoe juist de partijleiding gehandeld heeft, om het congres niet te laten doorgaan. Sedert de bekende conferentie echter het besluit nam de aangeboden ministerporte feuilles af te wy'zen, is de toestand belangrijk gewijzigd, door het besluit der vrijzinnige concentratie om geen concentratie-kabinet le vormen. Volgens eenigen kan de dreiging van een zaken-kabinet dat geen algemeen kiesrecht en geen staatspensioen op zijn program voert, of een in vorm voor de partij onaannemelijk, alleen afgewend worden door de erkenning van de party, dat thans, na de weigering der concentratie om uit de meerderheid der linkerzijde ten kabinet te vormen, de uitzonderings-toestand kan ont staan, waarbij alleen door onze bereidver klaring om deel te nemen aan een regeering uit de geheele linkerzijde, het staatspensioen en het algemeen kiesrecht kunnen worden gered. Hiertegen werd aangevoerddat de bezwa ren, die aan het ministerschap voor sociaal democraten zyn verbonden, zooals deze in de vorige conferentie werden ontwikkeld, nog even goed gelden als toen en men dus op die gronden evenmin als toen, nu wenscht over te gaan tot het inslaan van dezen weg. Hoewel door allen erkend werd, dat deze bezwaren bestaan, werden zy echter in de nieuwe situatie niet zoo overwegend geacht, dat men zich in den hierboven aangegeven zin niet zou uitspreken. Terwyl sommigen meenden, dat de verantwoordelijkheid voor hef niet tot stand komen van algemeen kiesrecht en staatspensioen veel zwaarder moet wegen dan die ook door hen erkende bezwaren. Het resultaat der besprekingen was, dat de meerderheid van het partijbestuur besloot over te gaan tot het uitschrijven van een buitengewoon congres en wel op Zaterdag avond en Zondag a. s. te Zwolle. Verder werd besloten een resolutie op te stellen, die aan het congres zal worden voorgelegd. Woensdag a. s. zal deze resolutie in „Het Volk" worden gepubliceerd, zoodat de afdeelingen deze nog kunnen bespreken. Dinsdag wordt er een conferentie gehou den van het Partijbestuur, de Kamerfractie en de redactie van „Het Volk" ter behan deling van deze resolutie. Afwezig waren: Van der Goes, Spiekman en Mendels. De nartysecretaris, VAN KUIJKHOF. Dreigbrieven aan lord Rotschild. Sedert eenigen tjjd ontving lord Rotschild het hoofd van het Londensche bankiershuis, dreigbrieven, waarin belangrijke sommen van hem geéischt werden. De politie werd van deze pogingen tot afpersing in kennis gesteld en opende onmiddellijk een onder zoek, hetwelk tot resultaat had, dat drie politie-agenten in 'n restaurant in de Coven- trystreet een jongen Duitscher als den ver- moedelflken schrijver der brieven arresteer den. Naar het bureau van politie overge bracht, verklaarde de gearresteerde Heinrich Krenenskater te heeten en te Greenlands.in het noorden van Londen, woonachtig te zyn. Een fabelachtige toezegging. Op een feestmaaltijd, door de Anglo Saxon club gegeven ter eere van den Amerikaan schen gezant, dr. W. H. Page, heeft deze, volgens het Ned. Tijdsch. voor Geneesk., medegedeeld, dat er een plan bestond om honderd millioen dollars te bestemmen voor geneeskundig wetenschappelijk onderzoek en bestrijding van ziekten. Het plan zou de geheele wereld omvatten. Meer kon de gezant er op het oogenblik niet van zeggen. „The Hospithal" veronderstelt, dat Rocke feller wel medeplichtig zal zyn aan het plan. De lyst der verdachten is uit den aard der zaak niet groot. Een mysterieuze verdwijning. Uit Parijs wordt gemeld, dat Aleide Guion, een gehuwd man en vader van een kind, als klerk in dienst by een firma in kantoor benoodigdheden, te Parijs, Donderdag voor zyn patroon uitging, om eenige groote be dragen te innen. Des middags om half een, toen hij ongeveer 14.000 francs bij zich moet gehad hebben, is hy in een klein restau rant gezien waar hij iets gebruikte. Terwyl hij daar was, nam hij een bankbiljet van 1000 francs uit zijn portefeuille ed vroeg of hü ook iemand kon tacteeren. Om half twee ontving hy nog een som van 1900 francs van een firma opde boulevard des Malesherbes. Sinds dien is men zyn spoor bijster geraakt. Men denkt, dat hy er met het geïnde geld van door is. Guion had geen gunstig verleden en was reeds meermalen veroordeeld. Echter is het ook mogelijk, dat hy in een aanval van zinsverbijstering heeft gehandeld. Hy leed aan een ziekte waarvan hy in de maanden Juli en Augustus altijd hevige aanvallen had te verduren. Guion is van fatsoenlijke familie, die radeloos is over zijn verdwijning. Latere berichten melden, dat de politie er reeds in geslaagd is, Guion te arresteeren. Hij had met twee dames, onder den naam van de la Plane, zyn intrek genomen in een hotel te Levallois Perret, waar hy van de vermoeienissen van zijn nachtbraken uitrustte. In zyn bezit vond men nog 12.000 francs. Guion werd naar het huis van bewaring overgebracht, terwijl de beide jonge vrouwen, na ondervraagd te zyn in vrijheid werden gesteld. MIDDELHARNIS. GeborenFrans, z.v. Hendrik Noordijk en Maria NieuwlandJohannes Aris z.v. Hendrik van den Doel en Johanna Hagens. Overleden: Pieternella de Vogel,oud90j.weduwe van Teuniu Donk. SOMMELSDIJK. Geboren Hendrik z.v. L. de Leeuw en E. Markwat. Gehuwd Frans.Koote oud 32 jaren met Maria Beket oud 22 jaren DIRKSLAND. Geboren: Jan Willem z. van Maarten Witvlieten van Adriaantje MelissantJannetje Martha, d. van Adam van den Berg en van Maria van den Hoek Teunis z. van Anthony van Prooijen en Josina Kop penaal: Jannetje d. van Leendert.van Prooien en van Klaartje van Dam Gerardus *z. van Johannis Vroegindewey en van Teuntje van der Wende Her manns z. van Arentje Cornelia Slis Mattheus z. van Huibrecht van den Doel en van Cornelia Smit: Jannetje d. v. Leendert Bakker en van Janna Kop pelman. Ondertrouwd: Gerrit van Geest, j,m. 23 j. wonende te 's- Gravenzaude) en Adrlana Cornelia de Buiter j.d. oud 25 jaar. Gehuwd: Jan Maat jm. 27 j. (wonende te Fijnaart) en Cornelia Pieternella van Poelje jd. 29 j. Teunis van Wijk, jm. 22 j. (Ouddorp) en Elizabeth Ghijsels, jd. 23 j. Cornells Klink, jm. 25 j. (Woerden) en Jannetje Anna van Loo, jd. 25 j. Jacob Wielhouwer jm. 33 j. (Sommelsdyk) en Grietje Overbeeke, jd. 32 j. NIEUWE TONGE. Geboren Adriana, d. v. Arie Cornelii Heemes en Cornelia Scherpenisse Arentje, d. v. Barend van Noord en Johanna de GeusLyntjed. v. Jan Cornelia Noteboom en Flora Troost; Jan z. v. Hendrik Cornelis Bakker en Maatje van NoordArend z. v. Marinus van 't Hof en Adriana Jacoba Blonk. Gehuwd: Gerrit Huig Verweij jm. 27 j. enCatha- lina van Zielst jd. 25 j. Overleden Een levenloos kind van het mannelijk geslacht van Jan Cornelis Kievit en Lena Oorbeek; Heater Broeders 69 jaar gehuwd met Mattheus Schil- peroort; Jannetje Elisabeth Grootenboer 7 maanden. Abraham Volaart 4 jaar. Op Woensdag 6 Augustus 1918 des avonds 7 uur in het café Brinkman te Middelharnis afslag van twee WOONHUIZEN en PAK HUIS met ERVEN aan de Westzijde van den Visschersdyk te Middelharnis ten verzoeke van den WelEd. heer C. Kolff G.C.Mzoon te Middelharnis. Notaris VAN BUUREN. Op Woensdag 6 Augustus 1913 des nam. 6 uur, in het Hotel Meijer te Middelharnis, van 11 gemeten NIEWE HAVER, gelegen in de polders de Oostmoer en het Oudeland gemeente Middelharnis ten verzoeke van den Heer J. C. van Oostende onder Middel harnis. Notaris VAN BUUREN. Op Woensdag 13 Augustus 1913, 's voor middags 10uur, (na aankomst der tram), te Stellendam, op de hofstede in den polder Nieuw-Stellendam, van 8 PAARDEN, 16 RUNDEREN waarvan 2 kalfdragend, LAND BOUW-, KARN-enMELKGEREEDSCHAP- PEN, een partij MEST enz. ten verzoeke van Mejuffrouw de Wed. Johs.Koese.Notaris VAN DER SLUYS. Op Woensdag 13 Augustus 1913 nam. 51/2 ure te den Bommel ter herberge van D, Mooyaart voor den Heer Fokker aldaar van EIGENHEIMER AARDAPPELEN, te velde staande onder de gemeente den Bommel in polder „de Tille" aan de Tilsche weg en in polder „den Bommel" aan Schaapsweg. Deurwaarder GROENENDIJK. Op Woensdag 13 Augustus 1913's avonds 61/2 uur, te Dirksland. ter herberge van H. v. d. Doel, verhuring van de naweide van het Kraayenstijnsche Gors, onder Sommels dyk, naby de Haven van Dirksland, in één perceel en onmiddellijk na afloop daarvan verkooping van eenige perceelen tweede snede KLAVERS. Notaris VAN DER SLUYS. Op Zaterdag 16 Augustus inzet, en Op Zaterdag 28 Augustus afslag, telkens 's avonds 6 uur, te Ouddorp in het Loge ment van Akershoek, o. ten verzoeke van de erven Wed. Jan Grinwis Kz. van: Leen perceel BOUWLAND te Ouddorp in d9n polder het Oudeland, genaamd „De Zeven Lijnen", kad. Sectie D no. 248, groot 1.26.20 H.A. of 2 Gem. 2241/2 r. n. een perceel GEESTLAND te Ouddorp in den polder het Oude-Nieuwland, kad. Sectie B. no. 374 tot en met 377, samen groot 5.26.60 H.A. of 11 Gem. 133 R, III. een HUIS met SCHUURTJE, ERF en BOUWLAND, te Ouddorp in den Molentienden in den polder het Oudeland, kad. Sectie D nos. 688 en 707 samen groot 0.27.12 H.A. of 177 R. IV. I.63.30 H.A. of 3 Gem. 167 R. BOUW LAND te Goedereede in den polder Nieuw- Westerloo, in 2 perceelen. V. een erfpacht, groot f5.— 's jaars, rustende op de per ceelen Ouddorp, Sectie B no. 479 tot en met 483 en no. 722. VI. een erfpacht groot f3.— 's jaars, rustende op het perceel Oud dorp, Sectie B no. 933. VII. een perceel GROND te Goedereede in den Gorspolder (zonder de daarop staande opstallen) kad. Sectie A no. 873, groot 7 aren 60 c.A. of 49% R. b. Ten verzoeke van de Erven van Neeltje Verhage, Wed. Maarten Schaddelee, van een perceel BOUWLAND te Ouddorp in den polder het Oudeland aan Hasersweg, kad. Sectie E no. 381, groot 70 aren 70 c.A. 1 Gem. 162 R. c. Ten verzoeke van Jaco- mijntje Pitzinger, Wed. Corns. Nuy Hzn. van EEN HUIS met SCHUUR, VARKENS HOK, BOOMGAARD, TUIN en ERF te Ouddorp, aan den Dorpsweg, kad. Sectie E nos. 462 en 1932, samen groot 58 Aren 80 centiaren of 188 R. Notaris VAN DEN BERG. ROTTERDAM, 5 Aug. Op de veemarkt waren aangevoerd: 49 paarden, veulens, ezel, 1009 magere en 401 vette runderen, 190 vette, 177 nuch tere en 391 graskalveren, schapen of lammeren, yarkens, 182 biggen, 6 bokken of geiten. Koeien 40 tot 43 k 45 c. ossen 40 a 43 a 45 c. stieren 35 a 40 c. k c., kalveren 60— tot 55 k c., exportkalveren totk ct. alles per half kilo. Melkkoeien f 145 f 305, kalfkoeien f 155 k f345 stieren f 160 k f 370, pinken f 110 k f 150, graskal veren f 40 f 70, vaarzen f 122 f 180, alles mager vee biggen f 14,k f 21,—, slachtpaarden f 80,— i f 160, werkpaarden f 140 f 225, hitten f 80,— i f 140,—. Nuchtere kalveren: fok f 24,f 35,slacht- f 14,— k f 22,—. Biggen f 2,25 k f 2,50 per week. De aanvoer van koeien en ossen op de vette markt was redelijk. De handel was langzaamde prijzen bleven ongeveer stationair, maar toonen neiging tot dalen. Beste spoelingkoeien gingen duur en er wer den er zelfs 1 2 cent boven noteering verkocht. Ossen tamelijk aangevoerd; er werd hier voor België gekocht, tegen een goeden prijs. Stieren aanvoer gewoon, met langzamen handel. De prijzen bleven ongeveer gelijk aan die der vorige week. Vette kalveren tamelijk aangevoerd. Handel vlug tot flinke prijzen, ook voor export; enkele besten gingen zelfs nog boven noteeririg. Graskalveren ruim aangevoerd. De handel was levendig, prijzen duur, vooral exportsoorten werden vlot tegen hooge prijzen gekocht. De aanvoer van melk- en kalfkoeien op de magere markt wae redelijk. De handel was langzaam piijzen stroef duur. Voor België werd niet gekocht. Jong vee aaD voer gewoon prijzen als vorige week handel onveranderd traag. Nuchtere fok- en slachtkalveren tamelijk aange voerd de prijzen waren hoog en niettegenstaande dat was de handel vlug aangezien er veel koopers aanwezig waren. Voor Londen werd niet gekocht. De aanvoer van werk slachtpaarden en hitten was gewoon. De handel was traag er ging niet veel om. Prijzen ongeveer gelijk aan die der vorige week. Biggen redelijk aangevoerd. Handel nogal vlug, prijzen hooger dan vorige week. N.R. Ct. ROTTERDAM, 4 Aug. 1913. Tarwe alhoewel iets minder aangeboden, was de aanvoer toch te ruim voor de behoefte; en moest lager worden afgegeven om slechts gedeeltelijk te kunnen verkoopen. Essex van f 12,25 tot f 13,25. Wilhelmina puike van f 11,50 tot f 12,in bijzondere gevallen iets meer betaald. Overige soor ten van f 9,50 totf 10,50 alles per ICO K.G. OUDE TONGE, 1 Aug. 1913. Tarwe f 11,50 tot f 12,per 100 kilo. Essex f 12,tot 12,60 per 100 kilo. Haver f 8,tot f 8,25 per 100 kilo. Zaaihaver f tot f per 100 kilo. Erwten f 0tot f 0,— per mud. Bruine boonen f 0,tot f 0,per mud. Eig. Aard. f 1,60 tot f 1,65 per 70 kilo. Bravo^s Aard. f 0,— tot f 0,— per 70 kilo. Eig. poters f 0,75 tot f 0,80 per 70 kilo. Bravo's poters f 0,tot f0, per 70 kilo. Kriel f 0,tot f 0,per mud Ajuin f 0,tot f 0,per 60 kilo. Koepeeën f 0,tot f 0,per 60 kilo. Boter f 0,— per pond. Eieren cent per stuk. Amsterdam 5 Aug. 1913. Ingezonden door Jac. Knoop, Commissio- aair in aardappelen, Tel. 7833, Amsterdam. Zeeuwsche Bonten f 0,9C a f 1,40 Zseuwsche Blauwen 0,90 1,40 Zeeuwsche Eigenheim. 1,50 Friesche Borgers 1,50 1,60 Blauwen 2,20 Blauwe Pooters 0,70 0,80 Bonte Pooters 0,70 0,80 Andijker Blauwen „2,— 2,20 Bonten 3,- 3,20 kleine 0,70 0,80 Beverwijker zand 4,— 4,50 Schoolmeesters 2,40 2,60 IJpolders Eigenheimers 1,20 1,30 Zeeuwsche bonten en blauwen komen in de schepen a/d. markt met ziekte aan, daarom de lage prijzen. HELLEVOETSLUIS p. Schroefstoomboolen Vlaardingen V en VII. BRIELLE per Schroefstoomboot Vlaardingen VI. Dageljjksche dienst. Van VLAARDINGEN. Na aankomst der treinen vm. 5.36 uur. 9.10 nm. 12.40 3.37 7.11 8.44 Op Zon- (e reis wordt vm. 6.27 uur. 3e reis wordt nm. 12.17 uur. Van HELLEVOETSLUIS In aansluiting op de treinen van 5.30 uur vm. 7.38 uur 7.30 9.22 12.— nm. 1.53 2.45 4.35 6.40 8.35 8.50 11.21 en Feestdagen. le reis wordt vm. 5.45 u. op trein 7.38 2e reis wordt 8.50 uur op trein 10.38 Dagelyksche dienst. Van BRIELLE. In aansluiting op de treinen van: 6.20 uur 7.38 uur 8.— 9.22 1.53 4.35 nm. 12.25 3.05 7— 8.50 11.21 Op Zon- 2e reis wordt 9.16 uur op trein 10.31 Laatste reis vervalt. Van VLAARDINGEN. Na aankomst dor treinen vm. 5.36 uur 9.10 nm. 12.40 4.39 7.11 8.44 en Feestdagen. le reis wordt vm. 6.27 uur 3e reis wordl nm. 12.17 u n.m. 7.11 vervalt. N.B. Als Feestdagen zjjn te beschouwen Hemelvaartsdag en Pinkstermaandag. Aanlegplaats te Vlaardingen nabij het station Aankomst te Niemvesluis ongeveer 30 min. na het vertrek uit Vlaardingen, 45 min. na het vertrek uit Hellevoetsluis. 30 min. na het vertrek uit Brielle. Aankomst te Ztvartewaal ongeveer 40 min. □a het vertrek uit Vlaardingen, 20 min. na het vertrek uit Brielle. Nadere inlichtingen geven de Agenten te Hellevoetsluis J. van der Wiele Jr., te Nieuwen- hoorn B. Kruik te Brielle, C. van der Poel Pr.., te Nieuwesluis G. Kortleve, te Vlaardingen de Directie,

“Vooruit!”Officieel Nieuws- en Advertentieblad voor Overflakkee en Goedereede | 1913 | | pagina 7