Catena Jacoba Pb Tandarts REGENS SGHIPPERSKNEI ZUIVERE TAFELH Buitenland. Correspondentie. Burgerlijke Stand. Marktberichten. Verkoopingen, is Woensdag 6 Sep in het Hotel MEI, consnlteeren. flinï lialfwas SCHIPPERSK 6 weken een vijftal personen die wet op van toepassing is. Jammer maar, dat de gelde lijke uitkeeringen niet wat spoediger plaats hebben. STELUElMDAiU- Vrijdagnacht had in de bakkerij van den Heer P. D. Holleman een ongeluk plaats. Terwijl de knecht, de 19- jarige A. J. van der Werf aan het werk was, gingen de lichten uit. Daar bakkerij, woning en winkel door een eigen carbid- leiding verlicht worden, dacht de knecht de zaak eens gauw in orde te maken door wat carbid bij te doen. Om bakjes carbid bij te doen, wilde hij wat licht hebben, waarom hij den 19-jarigen A. van Dongen, die dien avond met nog iemand voor de aardigheid eens bij het werk zouden kijken, verzocht een lucifer aan te steken. Zoo gauw de lucifer werd aangestreken, volgde een hevige ontploffing, waarbij v. d. W. ernstig het gezicht en de armen brandde, terwyl v. D. er tamelijk goed met gebrande vingers afkwam. Voor beiden moest dadelijk geneeskundige hulp worden ingeroepen. V. d. W. moest naar zijn woonplaats, Melis sant, vertrekken, daar hij gedurende dagen zijn werk niet kan verrichten. Naar wij uit goede bron vernemen, heeft Ds. Hoogendyk voor het beroep naar Terheide bedankt. Het café Tramzicht alhier, eigenaar Johs. Wittekoek, is de vorige week bij op bod verkocht. De hoogste bieder was W. Polie alhier voor f 1800. Nog steeds sterven er hier op het Hooge gors koeien tengevolge van mond en klauwzeer en van het drinken van veel zout water. Telkens en telkens worden beesten gehaald, om ze thuis te kunnen verzorgen en waar men ze, zij het met veel moeite, van beter drinkwater kan voorzien. De melk, die hier bij enkele melkver- koopers laatst op een dubbeltje den liter was gebracht, wordt nu weer tegen den gewonen prijs van 8 ct. den liter van de hand Als een bewijs, dat de prijzen van de ajuin hoog zijn, kan dienen, dat, naar men ons mededeelt, een boer in deze gemeente van de week 2 gemeten ajuin heeft verkocht voor de kollossale som van f 1400. Door schipper L. Spuij alhier is aan gekocht den blazer G. O. 28, van schipper J. Tanis Mz. De visschersvloot breidt zich in deze gemeente gestadig uit. Door de Muziek vei eeniging werd Maan dagavond een serenade gebracht bij den heer L. van den Berg en echtgenoote, bij gelegenheid van hun zilveren bruiloftsfeest. Gisteren werd door den Tram aange voerd een wagon water, terwijl door 2 vis- schersvaartuigen eveneens water wordt aangevoerd, en al dit water wordt door de inwoners gehaald en verbruikt. Wel een bewijs, hoe groot de behoefte is. Wanneer zouden we de waterleiding krij gen NIEUWE TONGE- Terwijl Vrijdag 1.1. de landbouwersknecht G. d. G. een korenklamp aan het dekken was schoot de ladder waarop hij stond onder uit en viel hij van eene tamelijke hoogte waarbij bij zijn arm brak. Zijn baas P. B. heeft zijn knecht tegen on gevallen verzekerd. Naar men verneemt is het huis van Mejufir. O. staande aan den Ring onderhands verkocht aan de coöperatieve V6teeniging „de Hoop" alhier tot het oprichten van een boterfabriek. Toen maandagmorgen om 8 uur de klokkeluider aan het luiden was viel op eens de klepel naar beneden, dat zoo een groot leven maakte dat de luider den toren uit vluchte. Gelukkig was de klepel op de eerste zolder blijven liggen. OUDE TONGE- Bastiaan de Berg is de vorige week van een voer mest gevallen waardoor hij zich zoo aan zijn aangezicht en hals bezeerde dat Geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Verslag van het verhandelde in de open bare vergadering der gemeenteraad van Oude Tonge op Donderdag 24 Augustus 1911 v. m. 10 uur. Tegenwoordig alle leden. Voorzitter de burgemeester. Na opening der vergadering door den Voorziter worden de notulen der vorige ver gadering gelezen en onveranderd goedge keurd. Ten eerste werden gelezen de navolgende ingekomen stukken. a. missive van Gedeputeerde Staten dezer Provincie, daarbij goedgekeurd terugzenden de het Raadsbesluit waarbij den datum van de jaarljjksche paardenmarkt is bepaald. b. missive als voren daarbij goedgekeurd terugzendende een raadsbesluit omtrent verhuring gemeente-grond aan J. Barnat alhier. c. een verzoekschrift van de Onderwijzers der O. L. School alhier om verhooging van jaarweddedit verzoek wordt aangehouden tot eene volgende verga lering. Ten tweede werden gelezen een reclame in zake hoofdlijken-Omslag die wordt gesteld in handen van de Commissie bestaande uit de heeren L. Slis en J. Rrince, daartoe in deze vergadering benoemd. Ten derde wordt in behandeling genomen de Gemeente rekening over 1910 en vastge steld in onvangst op f 31661,51 en uitgaaf op f 25675,80, sluit men met een goed slot van f 5985,75. Ten vierde wordt door B. en W. aange boden de Gemeente-Begrooting voor het dientjaar 1912. Ten vijfde zegt de Voorzitter dat Hjj heeft vernomen dat door een zeker soort publiek aan Hem en den Secretaris wordt ten laste gelegd dat zij regelen de kosten van be- noodigde huwelijks stukken en het toeken nen eener vergoeding inzake militie. Krachtens de wet is voor uittreksels uit huwelyksacten 40 cent en voor alle andere uittreksels betreffende den BurgerlijkenStand 25 cent legens plus 75 cent zegelkosten per stuk verschuldigd in dien belanghebben de daartoe niet onvermogend ter beoordee ling van den Burgemeester en niet van den Secretaris. Wat betreft de toekenning eener vergoeding inzake militie dit geschied dooi den Minister van Oorlog, op advies van B. en W. en niet op advies van den Burge meester en Secretaris. Hy vindt het dan ook onbillijk dat de Burgemeester en Secre taris alzoo beticht worden en verzoekt de raadsleden de ingezetenen zoo noodig hier omtrent en ook over andere zaken de juiste inlichtingen te verstrekken. Ten zesde wordt na bespreking besloten tot het doen boren van twee pompen in deze gemeente ter voorziening in water en wel in de Voorstraat een enindeNieuwstraat een. Ten zevende dankt de Voorzitter dsn heer H. de Haas van Dorsser voor de aan deze Gemeente bewezen diensten gedurende den tijd als Raadslid en Wethouder dezer Ge meente. Niets meer aan de orde zijnde en geen der leden het woord verlangende, sluit de Voorzitter de vergadering. In verband met het in bovengemeld Raadsbesluit ten vijfde kan ook worden me degedeeld, dat het totaal onwaar is dat op advies van den Secretaris de herbergen alhier in den namiddag van den 18 Augustus j. 1. den lotingsdag, zyn gesloten. OOLTGENSPLAAT- Bij Kon. Besluit is be noemd tot gezworene van den polder Het Rietveld, de heer W. J. Buth alhier. STAD AAl\ 'T HARINGVLIET. Terwijl K. v. L. bezig was de koeien te verzorgen, kreeg hij van een der beesten zulk een trap tegen een der beenen, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Door den Raad zyn benoemd tot leden der Commissie van onderzoek voor de ge- meentebegrooting, dienst 1912, en de begroo ting van het Algemeen Burgerlijk Armbe stuur de Heeren J. Koert Mz. en L. BraberBz. Donderdag 1. 1. werd deze gemeente bezocht door een zwerm vliegen, niet uit duizenden maar uit millioenen bestaande. In sommige huizen zagen de ramen er zwart van, zoodat men geen gordijnen zien kon. Voor sommige huizen bleven de menschen verbaasd naar dit schouwspel staan kyken. Op verzoek is aan den Heer C.J. van Nierop CJz. eervol ontslag verleend als plaatsvervangend telefoonkantoorhouder en in diens plaats als zoodanig benoemd A. Braber Mz. Burgemeester en Wethouders dezer gemeente brengen ter openbare kennis, dat de Begrooting van de inkomsten en uitgaven der gemeente voor het dienstjaar 1912, van af den 24sten Augustus tot den dag der be handeling in den Raad, ter gemeente Secre tarie voor een ieder ter lezing is nedergelegd en tegen betaling der kosten, algemeen verkrijgbaar is gesteld. Zooals in den laatsten tijd veel gebeurde, hing de roeiboot van den veerman Peekstok alhier op zij van de stoomboot om tusschen den steiger en het havenhoofd bestelgoederen in te nemen. De roeiboot vervulde en zonk plotseling weg. De goederen dreven overal rond. De stoomboot was genoodzaakt terug te keeren en de drijvende goederen zooveel mogelijk op te pikken, waardoor zy byna een uur te laat te Den Bommel aankwam. Negen pakken van 50 ledige zakken en een vloerkleed (karpet) zyn kwijt geraakt. Maandag 28 Augustus 1. 1. bezocht, met toestemming van het Dag. Best., een predi kant uit Armenië eenige ingezetenen dezer gemeente om gelden in te zamelen voor de stichting van een Weeshuis in Armenië. Deze collecte bracht hem zestien en een halven gulden op. Onder de 265 257 recruten voor het Duit- sche leger in 1909 waren er slechts 46. die niet lezen of schrijven konden dat is 0 2 procent. In Frankrijk is dat cy fer 300maal zoo groot Op het voorbeeld van de moordenaars in Coatesville, die een neger op zyn bod hebben verbrand, heeft nu het gepeupel te Purcell in Oklahoma een neger, die een blanke vrouw had aangegrepen, levend aan een paal verbrand. De sjerif der stad, die de moordpartij wilde beletten, werd opge sloten gehouden. Van alle oorden in den omtrek waren mannen, vrouwen en kin deren in automobielen en ander.e voertuigen gekomen om het schouwspel te zien. Drie menschen bij het baden verdronken. In de Oostzeebadplaats Deep is een predi kantsweduwe uit Friedenau met volwassen zoon en dochter by het baden verdronken. De moeder geraakte in een draaikolk. Op haar hulpgeroep snelden zoon en dochter toe maar alle drie verdwenen in de diepte. Electrocutie van ossen. Tijdens een onweer in de omgeving van Kolberg stonden op een weiland 7 ossen met de koppen over een ijzerdraad, waarmee het land van den weg was gescheiden. De bliksem werd door deze draad aangetrokken, ging er langs en doodde alle dieren. Spoorwegramp. Een trein van den Lehigh Valley-spoorweg ontspoorde bij Canandaigua in den staat New-York en stortte in een droge sloot. Drie-en-twintig menschen werden gedood en twintig ernstig gewond. Door een kus gered. Mevr. Elza Bello te New-York, heeft haar 3 kinderen dooreen kus van den dreigenden dood gered. Zy had ingemaakte erwten gekookt en die aan haar zoontje en 2 dochtertjes te eten gegeven. Kort na het eten kregen de kinderen pijn in het lijf. De moeder kuste een der kinde ren op den mond en vond toen aan de lippen een zonderlingen metaalsmaak, dien zy ook by de 2 andere kinderen waarnam. Dat bracht haar op het denkbeeld, dat de kinderen wel eens vergiftigd konden zyn. Zij riep de hulp van een dokter in, die in derdaad vergiftigingssporen constateerde, maar er gelukkig nog in slaagde, de kinde ren in het leven te houden. Hij verklaarde dat, zoo men hem 3 kwatier later geroepen had, de kinderen reddeloos verloren geweest zouden zijn. Ernstig ongeluk. Een telegram uit Posen aan den Berl. Lok. Anz. meldt, dat te Biniow het koor der kerk gedurende den dienst is ingevallen, waardoor 23 personen gedood en 59 gewond werden. Overstroomingen. Geweldige onweders en wolkbreuken hebben in het Noorden van Italië overstroomingen veroorzaakt. Ver scheidene dorpen staan onder water en de spoorwegen zyn op sommige plaatsen ver nield. Het Masino-dal is geheel van het verkeer met de buitenwereld afgezonderd en eenige huizen zyn daar ingestort. Te Talamone overstroomde het kerkhof en In de Adda drijfen ledige, half vergane doodkisten en in ontbinding verkeerende lyken. Een Zwendelzaak. Het parket te Brussel stelt een onderzoek in omtrent de uitgifte van valsche obligaties van een maatschappij te Aumetz la Pain (Frankrijk) ten bedrage van 750,000 frcs. Twee personen zijn in hechtenis genomen. Op de markt te Denain hebben weer betoogingen van huismoeders plaatsgehad tegen de duufte van de melk, de boter en de eieren. De boeren in de omstreken van Denain hadden den plaatselyken melkhandelaren slechts 150 liter melk kunnen verkoopen, in plaats van, zooals gewoonlijk 4000 liter. Alle kooplieden uit de omstreken zagen zich genoodzaakt, zoo spoedig mogelijk, rechts omkeert te maken wegens de beslist vijan dige houding der Denainsche huisvrouwen. Zij wilden slechts 1.50 francs voor het pond boter betalen, in plaats van 1.90 francs, en voor melk 25 in plaats van 30 centimes per liter. Twee of drie kooplui waren er in ge- geslaagd, hun gewone plaats op het markt plein in te nemen, maar lang zaten zy er niet, waDt de vrouwen kwamen in dichte gelederen aanrukken, smeten hun vaten, tonnen, emmers, bakken, onderst boven en keerden boven het hoofd van één der ongelukkigen zyn ganschen voorraad witte kaas om. De anderen lieten door agenten 't treurig overschot van hun koopwaar bij eenzamelen en verlieten ten spoedigste de ongastvrije stad, ieder met een ordebewa ker in den wagen. Te Nuits-Saint.George ging het niet veel beter. De melkverkoopsters bleven met haar duurder geprijsde melk eenvoudig zit ten, dank zij de eendrachtige vasthoudend heid der huismoeders, die liever geen melk dan dure melk dronken. In Eddyville (Kentucky) was een neger ter dood veroordeeld wegens moord op zyn vrouw. Hii werd op den electrischen stoel geplaatst en de stroom vqn 2000 volts werd door zijn corpus gelaten. De ongelukkige kromde zich in allerlei bochten en stiet hartverscheurende kreten uit, doch gaf den geest niet. Dat duurde zoo 28 minuten. De stroom werd afgesloten nu weer probeerde men het, doch met geen ander resultaat. Dat ging zoo herhaalde malen. Ten slotte wist de ongelukkige zich van zyn boeien te bevrijden, waarop hij uitgeput op den grond viel. Men dacht, dat hii dood was, doch de dokters zeiden, dat hy leefde en langzamer hand bijkwam. Daarop werd de negei weer op den stoel gezet en toen nu de stroom werd ingeschakeld, blies bet slachtoffer der electrocutie den laatsten adem uit. Wegens -plaatsgebrek kan het raadsver- slag van Herkingen niet worden opgenomen, doch zal in Onze Eilanden van Zaterdag a.s. geplaatst woiden. MI ÜDELH ARNIS. Geboren: Dina, d. v. Wilhelmus Coolbergeu en Helena Gootjes. Pieter, z. v. Leendert van Dongen en Eva van der Veer. Abraham, z. v. Leendert Bart Zweerus en Josina Kabos. Ondertrouwd: Ardianus Wielaard 22 j. Sonamels- dijk en Jacoba Schellius 20 j. Overleden: Jan Faasse, 18 j., z. v. Marinus Paasse (overleden) en Adriana Essebaggers. Huibertje Dub- beld, 14 j., d. v. Cornelis Dubheld en Geertje Vroeg- indeweij. Geertje Nuij, 51 j., echtgenoote van Eliza van Zetten. Beursnoteering van Soinmelsdyk. SOMMELSDIJK, 30 Augustus 1911. Essex tarwe van f 10,75 tot f 11,25. Wilhelmina f 9,5u tot f 9,80. Haver f 7,30 tot f 7,75. Erwten klein f 12,tot f 13,50. Andere soort f 16,25 tot f 18,—. Karwei f 11,tot f 12, Aardappelen f 2,— tot f 2,10. Ajuin f 5, Peen op levering November 1,30. Er was op de beurs zeer veel handel, in alle artikelen, voor enkele artikelen werd boven notee ring besteed, handel zeer vlug. ROTTERDAM, 29 Aug. Op de veemarkt waren aangevoerd: 55 paarden, 1 veulen, 1 ezel, 807 magere en 549 vette runderen, 164 vette, 181 nuch tere en 319 graskalveren, 2 schapen of lammeren, 0 varkens, 259 biggen, hokken of geiten. Koeien en ossen 36 tot 43 c., stieren 27 tot 34 c. vette kalveren 45 tot 50 a 60 c, exportkalveren tot c., schapen tot cvarkens tot c. en lichte varkens voor export a c. per 72 kilo. Melkkoeien f 170 a f 280, kalfkoeien f 175 f295 stieren f 90 f 320, pinken f 85 a f 110, graskal veren f 25 f 60, vaarzen f 115 a f 145, alles mager vee; biggen f 7,50 a f 12,—, slaclitpaarden f 60, a f 160, werkpaarden f 90 H 300, hitten f 60 f 240. Nuchtere kalveren: fok- f 14,a f 18,slacht- f 8, a f 12,—. Biggen f 1.20 a f 1.50 per week. De handel in vetie koeien en ossen was over 't algemeen niet onbevredigend, alleen voor ossen iets minder. De puikste spoelingkoeien waren feitelijk te beperkt aangevoerd en werden tot 2e boven notee ring zeer vlug verhandeld mindere soorten gingen wel flauwer, maar toch ook niet goedkooper weg. Stieren middelmatig aangevoerd, handel minder.Vette kalveren duur. De be6te soorten werden vlug en goed verkoeht. Afwijkende wel iets langzamer, maar vonden toch ook behoorlijk koopers. Melk- en kalf koeien met zeer tragen handel. Magere ossen iets beter verhandeld. In jong vee ging totaal niets om het was onverkoopbaar. In graskalveren was het beter dan vorige week. Er werd vlugger verhandeld tot betere prijzen. Nuchtere, fok en slachtkalveren be perkt aangevoerd, omzet eenigszins slepend. Paarden voor alles handel traag. Ook in biggen was de han del iets minder. Op de botermarkt werden aan gevoerd 93/8 en 30/16 vn. en 190 stukken a tys kilo. Prijs le qual. f 65, 2e qual. f 62, 3e qual. f 59. Per lk kilo 80 a 85 Ct. ROTTERDAM, 28 Aug. 1911. Binnenlandscbe Granen. Tarwe met ruim aanbod tot onveranderde prijzen verkocht. Essex per 100 Ko. van f 10,50 tot f 11,25; overige soorten van f 9,50 tot f 9,90. Rogge blijft weinig aangeboden. Verkocht van f 7,50 tot f 8. Gerst eneneens met klein aanbod van f 8,75 tot f9 Chevalier van f 9,tot f 9,50. Haver met tamelijk aanbod prijshoudend verkocht. Per 100 kilo van f7,50 tot f 8,10. Overige artikelen nog niet noemenswaard termarkt. Amsterdam, 29 Augustus 1911. Ingezonden door Jac. Knoop, Commissio nair in aardappelen, Amsterdam, Zeeuwsche Bonten f 2,60 a f 2,70 Zeeuwsche Blauwen 2,50 2,60 Spuische Eigenheimers,, 2,— 2.25 Flakkeesche Eigenh. 2,— 2,25 Geldersche Blauwen 2.35 2,40 Bonten 0,— 0,— Friesche Borgers 2,— 2,25 Friesche Blauwen 2,50 2,60 Friesche Bonten -7' 0,— 0,— Eigenheimer Pooters 1,75 1,80 Blauwe Pooters 1,40 1,50 Bonte Pooters 1,40 1,50 IJpolder ronden 1,90 2,— Andjjker Muizen 0,— 0,— Kleine Muizen „0,- 0,— Blauwen 2,40 2,60 Westlandsche ronden 3,50 0,— Schoolmeesters 0.— 0,— Hillegommer zand 2,— 3,60 Katwjjker zand 0,— r 0, - Friesche Muizen 0.— 0,— Yrydag 1 September 1911 voorm. 10 uur a/d Westachterweg te Oude Tonge. v°rkoop van STIJLEN. PL ANKEN, LATTEN, VLOER PLANKEN, DEKZEIL, afkomstig van de Kraam van dhr. H. C. de Kat. Notaris VAN ISPELEN. Yrydag 1 September, 's voormiddags 10 uur, te Ouddorp aan de haven, eene groote party AFBRAAK ten verzoeke van den heer M. Heijman te Rotterdam. Notaris VAN SCHOUWEN. Op Woensdag 6 September 1911 des avonds om 7 uur, in het Holel Meyer te Middelharnis inzet van een WOONHUIS met WINKEL en BROODBAKKERIJ op de Weide te Middelharnis voor den Heer L. B. Zweerus aldaar. Notaris VAN BUUREN. Op Woensdag 6 September 1911, 's nam. 3 uur te Nieuwe Tonge, ter herberge van J. van Paaschen, veiilDg, en op Woensdag 13 September 1911 's nam. 3 uur, te Nieuwe Tonge, ter herherge van C. Tieleman, afslag van eene zeer gunstig, nabij de Haven van Battenoovd, gelegen HOFSTEDE met aaneengelegen BOUW- en WEILANDEN, TUINLAND, DIJK- en GORS WEILAND en WATER, onder Herkingen. in den polder KliDkerland. kad. no. 276 tot en met 282, 324 tot en met 327, 331 tot en met 348, 875,888,1007 en 1008, tezamen groot 46.42.56 Heet,. (lDl Gem. 27'/a Roeden Voornsche Maat), ten verzoeke van van wylen den heer F. L. M. perceelen en in combinatiën. N FIOCCO te Antwerpen en VAN DE' te Dirksland. Woensdag 6 September inzet Woensdag 13 September afslai 'snamiddags 4 uur, in hetlogeme wed. G. Kanters en Zoon te Ou van een WOON- en WINKELHUI vergunning met schuur en tuii Tonge aaD de Voorstraat, in 2 combinatie, ten verzoeke van dei J. C. van der Snoek c. s. Notaris VAN SCHOUWEN. Donderdag 7 September 1911 voo a/d Kaai te Battenoord, verkoop party TIMMERHOUT. Notaris VAN ISPELEN. Op Woensdag 13 September avonds om 7 uur, in het Hotel Middelharnis afslag van een W( met WINKEL en BROODBAKKE Weide te Middelharnis voor den Zweerus aldaar. Notaris VAN BUUREN. Woensdag 13 September 'sav veiling van VIER HUIZEN met recht van den grond tot 1 Novej aan den Oudenlandschendyk te O kad. Sectie C Nos. 1836, 1920,19 samen groot 1 are 80 centiaren, ir ten verzoeke van dhr. A. van d Cs. te Oude Tonge hij Wed. G. 1 Zn. aldaar. Notaris VAN ISPELE Yrydag 15 September 1911 voo aan de Kaai te Oude Tonge, vei een partij TIMMERHOUT. Notaris VAN ISPELEN. Woensdag 20 September 's av afslag van VIER HUIZEN met recht van den grond tot 1 Nove aan den Oudeniandschendijk te O kad. Sectie C Nos. 1836, 1920,19 samen groot 1 are 80 centiaren ii ten verzoeke van dhr. A. van d Cs. te Oude Tonge by Wed. G. 1 Zn. aldaar. Notaris VAN ISPELI Advert E N Tii Heden overleed tot onze droefheid, onze innig geliefde genoote en Moeder in den leeftijd van 38 jaar. Zierikzee, 25 Augustus 19 J. J. SPIEKERM^ EK KINDEEEN. Vrienden en bekenden ge deze algemeene ook als bijzr kennisgeving aan te nemen te houden. Vooral voor ae rioti clericalen bewijzen twee nave duidelijk, dat ze hun overwin danken aan de verdeeldheid heid der tegenstanders. Daar broeders tot het van ouds middel over, ze probeeren luyden bang te maken voo: spook en het twistvuurtje tu ralen en socialisten aan te-sto de Kuyperianen hebben daar van. Ook dit is alweer verkl: Kuyperpartij bezet haar zete de gratie van Rome. Laten de Jien los, dan komen ze bij e< nLnen, zeg ik," bij mijn ve Oude Tonge naar Hellevoets: dezen weg hartelijk vaarw mijn vrienden, kennissen stigers. H. J. C. VAN DER Oude Tonge, 28 Augustus Een aardappelschipper vra spoedig mogelijk in dienst te Adres fr. br. A. DE MOOIJ del, SOMMELSDIJK. in flacons van Va tilo verki Jb. TROOST te Stellendam.

“Vooruit!”Officieel Nieuws- en Advertentieblad voor Overflakkee en Goedereede | 1911 | | pagina 6