Buitenland. 6 geu van deze komische voetballerij. Maar nog vóór het relletje teneinde was, ver scheen reeds een dienaar van den heiligen Hermandad als ouloochenbaar getuigenis der activiteit van het Zandvoortsch politie korps. Hij trachtte den koopman zijn onge lijk aan het verstand te brengen, daar im mers de meloen niet op zicht was gevraagd, maar hij ze opgedrongen had. Was dat geen verstandige taal voor een agent, door de ranglijst gedoemd no. 11 als nummer te dra gen Maar de koopman, totaal onhandel baar omdat er niet te handelen viel, liet zich niets aan 't verstand brengen en reeds wilde de agent tot krachtiger maatregelen overgaan, toen de vrouw des huizes, inmid dels van een wandeling teruggekeerd, schrikkend van den volksoploop, die het ver keer stremde, zich over den verschoppeling ontfermde en fluks den koopman zijn me-1 loen afkocht, aldus stoffe leverend voor het1 bewijs der stelling, dat een brutaal mensch de halve wereld heeft. O. H. Ct. Flinke snoeken. Uit Nieuw-Amsterdam schrijit men aan de Ass. Crt. Dat hier in de wijken en kanalen ouder- wetsche snoeken gevonden worden, mag men afleiden uit het feit, dat door de hee- ren Oostergo eergistermiddag in den scha kel o.m. drie snoeken gevangen werden, die samen het enorme gewicht hadden van 40 halve kilo's, n.l. één van 16 pd. en twee ieder 12 pd. Zekere een heele geruststel ling voor het zwakke visschengeslacht, dat zulke gevaarlijke monsters onschadelijk worden gemaakt. Men schrijft ons uit Anna Jacobapolder (Zeeland) Tot heden wordt de groote hoeveelheid zilveruitjes, die hier voor rekening der Gebr. Speier te Amsterdam geteeld wordt, op het veld getrokken en afgedraaid en dan per schip naar Dortrecht verzonden, waar ze verder gepeld en ingezouten en in vaten voor de verzending klaar gemaakt wordt. Genoemde firma heeft het plan, om in het vervolg alle werkzaamheden' hier te doen verrichten en zal daartoe een gebouw opslaan, waarin vele handen werk zullen kunnen vinden. Sedert Vrijdagavond werd te Haarlem een 6 jarig jongetje vermist. Na vruchteloos zoeken werd den politiehond Mas Zaterdag avond lucht gegeven aan een broekje van den knaap, en Mas wees daarop de plaats aan in het Spaarne, waar het ventje bleek ver dronken te zijn. De 17-jarige schildersknecht v. P., te Eindhoven, is gisteren bfi het zwemmen nabij denWoenselschen watertoren verdron ken. Een machinist en een stoker van de sleep boot Eben-Haëzer, uit Rotterdam, zijn Zon dag te Arnhem bij het zwemmen in den Rijn verdronken. Het lijk van den machinist isop- gehaald. In den nacht van Zondag te 1 uur is er brand ontstaan in het café van L. van P. Klein Berg te Endhoven. De brandweer was spoedig aanwezig en wist den brand tot het café, dat geheel uitgebrand is te beper ken de inboedel ging grootendeels verlo ren. Alles was verzekerd. Oorzaak onbekend. Zaterdagnamiddag is de boerderij Het Verdriet, bewoond door den eigenaar J. Ger- ritsch, gelegen aan de Reinaldstraat te Velp, door brand vernield. Slechts enkele meubelen werden gered. De brandweer kon er alleen in slagen de belendende perceelen te behou den. Alles was verzekerd. De oorzaak van den brand is onbekend. (Hdbl.) gevallen is, tengevolge waarvan hij overleed is Zaterdag op last van den officier van ju stitie in het acad. ziekenhuis te Leiden ge rechtelijk geschouwd. Aangaande het ongeval valt te vermelden dat er reeds langen tijd een min gunstige verhouding bestond tusschen A. v.V. en den 23-jarigen G. S., beiden uit Leiden en werk zaam aan de steenfabriek van de firma Hoos te Leiderdorp. Eerstgenoemde zou nu een paard naar het land brengen, wat S. niet goedvond. Deze heeft toen v. V. van het paard getrokken, tengevolge waarvan v. V. met de borst op den grond viel en bleef liggen zonder dat S. zich er om bekommerde. Tegen dezen is, nadat hu' door den burge meester van Leiderdorp is in verhoor geno men, wegens het veroorzaken van dood door schuld een strafvervolging ingesteld. De kaashandelaar T. te Enschede, die eeni- ge weken geleden door de electrische tram werd aangereden, is Zondagnacht aan de ge volgen daarvan overleden. Maandagmorgen is uit den Witten Singel te Leiden opgehaald'het lijk van den 47-jari- gen J. K. aldaar. Op het Deensche stoomschip Rusia, lig gende in de Nieuwe Houthaven te Amster dam eu beladen met balken, heeft gister middag de bootwerker Jan Hulner, die bezig was met het ophfischen van balken, een balk, welke uit de strop sloeg, op het lichaam gekregen. Inwendig gekneusd en met ge broken beenen werd hfi naar het O. L. V. Gasthuis vervoerd. gevallen en verdronken. De man laat een vrouw met twee kinderen achter. Hoe tweebeen met éénbeen omsprong. Het gebeurde in den Haag, op den hoek van de Schoolstraat, vlak bfi de Vischban- ken, dat een jonge man juist op een druk oogenblik daar passeerde, onbewust van hetgeen hem stond te gebeuren. Plots hoor de menkrak-krak, en voor iemand het wist, zeeg hfi teraarde. Omstanders schoten toe, wilden hem weer op de been helpen mannen van de .reiniging probeerden het zelfdeniets mocht baten. De stumperd had zijn been gebroken. Kalm droeg hij zfin lot, geen zucht ontvloot zijn borst, alleen een zenuwachtig lachje plooide zijn lippen, 'n gevoel van een niet onherstelbaar verlies teekende zich af op zijn gezicht, want de stukken bewezen het het been was van hout. Over en weer werd beraadslaagd, wat met hem aan te vangen, tot men op het idee kwam, de politie in den arm te nemen. De voor het bureau geposteerde agent werd ge waarschuwd eu om rajd gevraagd, hoe met den man te handelen. Deze, zich niet lang bezinnende, prakte éénbeen op, en droeg hem naar het bureau van politie, waarbij men het komische geval kon aanschouwen, dat tweebeen éénbeen droeg, welke op zijn beurt een half been in den arm had. Vad. Gevaarlijk spel. Te Hengeloo (Overijsel) speelden een paar jongens van ongeveer 12 jaar een zeer ge vaarlijk spelletje. Toen Zaterdagmiddig ie trein, welke om 2.26 te Enschedé aankomt, naderde, gingen ze op de rails liggen. De machinist zag gelukkig het gevaar, remde uit alle macht en bracht den trein tot staan op zeer korten afstand van de deugnieten, die daarna het hazenpad kozen. Het lijk van den 20-jarigen A. v. V.,die dezer dagen te Leiderdorp" van een paard Bij de Visschershaven teScheveningen is Zondag een man bfi het baden verdronken. Het lijk is nog niet aangespoeld. De oud-minister De Marez O-yens vermist. Bü de familie in den Haag is bericht ont vangen, dat mr. J. Ch. de Marez Oyens, lid van de eerste Kamer en oud minister van waterstaat, die in Beyeren een gedeelte Van den zomer doorbrengt, sedert eenige dagen vermist wordt. Hij was van een wandeling niet teruggekeerd. Tot dusver bleven alle pogingen om den vermiste op te sporen vruchteloos, zoodat vermoed wordt, dat hem een ongeluk over komen is. Blijkens een later te 's-Gravenhage ont vangen telegram heeft het onderzoek naar den vermisten oud-minister mr. de Marez Oyens, in Zuid-Beijeren tot dusver geen resultaat opgeleverd. De moordenaar van den Haagschen con- fiturenhandelaar Moerad bei, George Andre- los, is thans in Griekenland, waar bij als soldaat in dienst was, gevat. Bij degevangen- neming hebben Hollandsche speurders hulp verleend. Het is nog onzeker of Andrelos zal worden uitgeleverd, of dat hij in Grieken land zal terecht staan. Zooals men zich herinneren zal, was An drelos, nadat hij den koopman had gedood en beroofd, naar Berlijn gevlucht. Daar kon hfi echter niet worden gegrepen omdatdeBer- lijnsche politie van de Haagsche politie, die slecht de voornamen van den moordenaar wist, eerst het verzoek tot zijn uitlevering ontving, toen hij reeds vertrokken was. De Berlfinsche politie was het evenwel gelukt den juisten naam van den moorde naar teweten te komen, zoodat men zijn spoorverder volgen kon. Te Edam is een Amerikaan aangehouden, die van een wastafel in een hotel te Volen- dam twee gouden ringen moet hebben gestolen. Eén ring werd te Edam uit een van zijn schoenen gehaald. Te Nieuweschans zijn gisteren drie deser teurs van het instructie-bataljon te Kampen door de Duitsche politie aan de Nederlantsche politie uitgeleverd. Zij waren te Bremerha ven gevat. In burgerkleeding waren ze daarheen gefietst op rijwielen, die ze in de kazerne te Kampen zich hadden toegeëigend. Vandaag werden ze naar Kampen terugge bracht. 'tZijn jongens van ongeveer 17 jaar. Te Huizen heeft gisteren C. v. d. P., lid van een weerbaarheidsvereeniging, bij het schoonmaken van zijn geweer een schot in den bovenarm gekregen. Op een hondenkar van een kaasventer werd de jonge man, die veel pijn leed, naar een ziekenhuis teUtrecht vervoerd. De politie te Nijmegen heeft gisteren nog twee personen van ongeveer 20 jarige leef tijd aangehouden, zekere Sch. en M. Zij hebben aan de inbraak gisternacht in de woning van mr. Van der Goes wel niet meegedaan, maar worden sterk verdacht van medeplichtigheid aan vroegere diefstal len met inbraak. En Sch. moet de hoofd persoon zjjn van het inbrekersgilde. Doodslag. Te Uithoorn (N.-H.) ontstond Zondagavond in het café van den heer Goudriaan, waar een troepje jonge mannen bij elkaar zaten, een kleine woordenwis seling. Gaandeweg echter werd de twist ernstiger. Van schelden* kwam men tot handtastelijkheden, en al ras sloegen de mannen er op los zoodat een formeele vechtpartij ontstond. De kastelein, die van zulke herrie niet gediend was, wees zijn gasten de deur en zette hen, toen zij voor geen overreding vatbaar bleken, kort en bondig op straat. Oogenschünl(jk was de zaak hiermede de wereld uit. Doch toen men den volgenden morgen het café binnenkwam, vond men Goudriaan, dood in zijn gelagkamer, met een ernstige steekwond in de borst. Bij onderzoek bleek, dat een der twistenden, H. Daalhuizen, arbeider en 24 jaar oud, in zijn woede, dat Goudriaan hem de kroeg uitgezet had, naar huis was geloopen, een mes had, daarna naar het café teruggekeerd was en den kastelein zulk een ernstigen messteek in de borst had toegebracht, dat de dood onmiddellijk intrad. Daarna keerde hij naar huis terug en legde zich te bed, alsof er niets gebeurd was. Eerst Maandagmorgen kwam zijn daad aan het 1 cht. D. werd onmiddellijk in hechtenis genomen. De justitie heeft de zaak in onderzoek. Goudriaan laat een weduwe en vijf kinderen na. (Tel.) Dinsdagmiddag heeft aan een machinefa briek aan de overkant van het IJ, nabij het Tolhuis, te Amsterdam, een ernstig ongeluk plaats gehad, dat aan een der werklieden het leven gekost heeft. Ongeveer negen personen zaten nl.inde nabijheid van een stapel ijzeren staven, die plotseling, waardoor is onbekend, kantelde. Zeven van de negen werklieden wisten zich spoedig uit de voeten te maken, de andere twee echter, o. w. de 28-jarige Egbert van der Meulen,gehuwd en vader van (wee jeug dige kinderen, werden onder de vallehde ijzerstaven bedolven. In allerijl werden de ongelukkigen per motorboot naar het Bin nengasthuis vervoerd, alwaar bleek, dat v. d. M. vermoedelijk zijn ruggegraat gebroken heeft. Het andere slachtoffer was bij aan komst reeds overleden. De haven te IJmuiden. Men meldt ons uit IJmuiden Gedurende de groote staking der vischhandelaren te IJmuiden werd meermalen de klacht ver nomen dat werken tot de uitbreiding dier haven en hallen uitgevoerd werden zonder belanghebbenden te hooren. Het Ministerie van Waterstaat heeft deze bezwaren thans uit den weg geruimd door een commissie te benoemen, die tot taak heeft bfi het beheer van genoemde haven van advies te dienen. In deze commissie hebben thans zitting de heeren J. J. Slis, reeder te Middelharnis, P. Meerburg, reeder te Katwijk aan Zee,J. C. Slis vischhandelaar te IJmuiden, L Groen, directeur eener stoomvisscherij te IJmuiden en J. F. Klercq, eveneens directeur eener stoomvisscherij te IJmuiden. Deze vertegen woordigen resp. de beugvaart, trawl en kustvaart, den vischhandel,den haringhan- del en de reederfien. Gistermiddag is tengevolge van een ont ploffing brand ontstaan in de machinekamer van de motorboot Risico, liggende aan de Prins Hendrikkade te Rotterdam. De beman ning van de sleepboot Adriaantje, personeel1 van de reddingsbrigade en gasten van spuit 37, onder leiding van den brandmeester den heer W. A. Keeman, hebben den brand met een paar op de waterleiding geplaatste slan gen gebluscht, De machinekamer is uit gebrand. De Moordenaar van Moerad bei weer ontvlucht. De Berlijnsche correspondent derN.R.C. seinde gisteravond Uit Athene meldt men aan de Lokal Anzeiger, dat het aan Andrelos, den'moordenaar van den Haagschen confi- turenhandelaar Moerad bei, op het laatste oogenblik gelukt is uit Missolonghi te ont vluchten. Men weet niet waarheen. De over heid laat hem opsporen. Hedenmorgen omstreeks 6 uur is de 23 jarige Cornelis Blom, schippersknecht aan boord van de Rudolf, b(j Lobith overboord Terwijl Zondagmiddag vier personen zich aan den watermolen te Woensel, ondanks waarschuwing, te water wilden begeven in de sluiswiel, om te zwemmen, is zekere N. v. P., oud 16 jaar, jammerlfik verdronken. Van P. verdween oogenblikkelijk voor de oogen van zjjn kameraden in de diepte, zoo dat er aan redding niet viel te denken. Zfin lijk is nog niet opgehaald. Het salaris der Tweede Kamerleden Naar de Haagsche correspondent der „Tel" weet te melden, zal in het rapport der staats commissie voor de grondwetsherziening ■worden voorgesteld, de schadeloosstelling voor de leden der Tweede Kamer te ver- hoogen tot f 2500. Er waren verschillende leden, die nog hooger wilden gaan. Gisteravond halfacht is te Werkendam bij 't zwemmen in de Merwede verdronken de 15-jarige Aart Roubosch. Zijn Hjk is nog niet opgevischt. De 15-jarige A. R. te Sleeuwfik, bfi Gorin- chem, is gisteren b(j het zwemmen ver dronken. Te Krimpen a/d. IJsel is bfi het zwemmen in de IJsel de 14-jarige B. verdronken. Een bewoner van den Haarlemmerdijk te Amsterdam is in den afgeloopen nacht uit het raam van zijn op de 3de verdieping gelegen slaapkamer op een binnenplaats gevallen. Bü aankomst in het Binnengast huis, waarheen hij per auto-ziekenwagen werd vervoerd, bleek de man te zfin over leden. De lokaaltrein, die gisternamiddag te 3 u. 44 min. van Deventer naar Apeldoorn ver trok, is aan het station Twelloo door ver keerden wisselstand in botsing gekomen met een goederentrein. Eenige personen kregen lichte kwetsuren enkelen moesten worden verbonden. De locomotief van den lokaaltrein werd ernstig beschadigd. In den afgeloopen nacht zijn uit de onder- officiers-cantine van de infanteriekazerne te Haarlem 20 medailles van de vereeniging Mars, geld, postzegels enz. gestolen. Te Ommeren is de woning van Wed. C. Popefins, geheel afgebrand. Verzekering dekt gedeeltelijk de schade. Een grijsaard verbrand. Men meldt uit Groessen aan de Geld.': Zondagnamiddag zat een man van 85 jaar voor de deur van zfin woning zfin pupje te rooken, terwfil er niemand thuis was. Een voorbijganger bemerkte, dat zfin kleeren in brand stonden. IJlings riep hfi den zoon van den ouden mau, die in de nabijheid de koe hoedde, doch de hulp kwam te laat. De kleeren waren den ongelukkige letterlijk v.,n het ljjf gebrand. Men bracht hem in huis, haalde vlug geneeskundige hulp, doch weldra gaf de ongelukkige den geest. Hoe het ongeluk zich toegedragen heeft is niet te zeggen. Waarschfinlfik zfin de kleeren door. vuur uit de pijp in brand ge raakt en heeft de grijsaard zich zelf niet kunnen helpen. Een vreeselijke ontmoeting. Aan de Nieuwe Soerabajasche Crt. wordt d.d. 30 Juni het volgende geschreven De onveiligheid in het Ponorogosche is spreekwoordelijk gewordenmoord en dood slag zün hier volstrekt geen zeldzame ge beurtenissen, evenmin als aanrandingen en roofpartijen. We hebben thans weer een nieuw slacht offer te betreuren en welden heer Schimpe, commandant der gewapende politiedienaren alhier, iemand, die al sedert ruim 20jaren met voorbeeldigen fiver zijn betrekking vervult, zonder zich te laten afschrikken door het daaraan verbonden gevaar. Dezer dagen 4 uur in den morgen zfin ronde makende hoorde hij achter den pag- ger naast het kantoor van den assisteu- resident een verdacht geritsel. Hoewel het stikdonker was, meende hij toch een paar gedaanten te zien. Voorzichtigheidshalve haalde de heer Schimpe eerst zfin lantaarn, die hij vergeten bad, en ging toen weer te rug naar de plaats, waar hfi onraad had bespeurd. Waarschijnlijk hebben de 2 boeven van deze gelegenheid gebruik gemaakt om den heer Schimpe, toen hfi de lantaarn ging halen, een eindje na te loopen. Althans, toen Schimpe terugkwam en een donkere, stille gang moest passeeren, kwam hfi' twee kerels met ontbloote sabel regen. De heer Schimpe stond stil en vroeg wie zfi waren. Op dit moment ontving hij on verwachts van één der kerels een geweldi gen houw op zijn rechterarm, waardoor dit lichaamsdeel geheel werd afgeslagen en op de grond viel. Hierop kozen de sluipmoor denaars het hazenpad. De zwaargewonde werd onder toezicht van den assident-resident en den inland- schen arts naar het station vervoerd en per eerste trein naar Madioen overgebracht, ter opname in het stadsverband aldaar. Het is te hoopen, dat de zeer geziene en fiverige man in het leven blijft, hoewel de dokter het ergste vreest. Aan het Berliner Tageblatt wordt uit St. Petersburg geseind- Uit Mantejoerfie komen berichten van geweldige stortregens, die ernstige overstroomingen hebben tengevolge gehad. Vele dorpen staan geheel onder water en een ontzaggelijke menigte menschen en vee zijn omgekomen. In een dorp alleen zfin meer dan 700 Chineezen verdronken In de nabijheid van Doeitsinsjan verdronken meer dan 400 menschen. Het juiste aantal van de slachtoffers is nog niet bekend. Vader en zoon elkander's zwager. Naar reeds eenige dagen geleden gemeld werd heeft de Amerikaansche milliardair, John Jacoh Astor zich verloofd met de 16 jarige Madeleine Force. En thans vernemen de Lon- densche bladen het bericht uit New-York, dat Vincent Astor, de twintig jarigen zoon van John Jacob, het goede voorbeeld van zfin vader is gevolgd en zich verloofd heeft pret miss Katherina Force, die een jaar ouder is dan haar zuster Madeleine. Als de zaak tot het uitsterste wordt doorgedreven, zullen dus vader en zoon eikaars zwagers worden. Tegen waterverkwisting. De droogte in Duitschland heeit een zoo hoogen graad bereikt, dat in verschillende plaatsen strenge maatregelen tegen waterverk wisting zfin genomen. Zoo heeft de gemeenteraad te Stuttgart besloten, dat tot nader order alle publieke bronnen en fonteinen zullen wor den afgesloten. Bovendien is het streng ver boden tuinen binnenplaatsen te begieten. In het Zuiden der provincie Hannover is de droogte zoo groot dat de bewoners genood zaakt zfin, het water mfilen ver per wagen uit de steden in de dalen te gaan halen. Een dievendorp. Ir. het aan het Krossinmeer gelegen Mftr- kische visschersdorp Ziegenhals zijn Zater dag door politiebeambten uit Berlfin arre staties op grooten schaal verricht, waarmee de groote inbraken in juwehersz de Potsdamerstrasse zfin opgohel Het was de overheid bekend, i lijk wel alle bewoners van dit do. misdadigers onder ééa deken sch Honderd rechercheurs gingen morgen in het dichte woud op liggen en het dorp werd omsinge er niemand in of uit het plaatsje: Daarop drongen de beambten Browningpistool in de vuist, a binnen en hielden overal hutszoe groot aantal horloges en kostb afkomstig van de inbraken in d merstrasse, werden in beslag gen Twintig bewoners werden gear Ook uit Frankrfik komen beri<| boschbranden door de hitte. Zond is in het bosch te Marly brand uit Het vuur breidde zich snel uit,oil pogingen van de vele wandelaar te blusschen. Spoedig had de vlal een front van 200 meter. Eerst was men het vuur meester. Te Aarschot zijn Zaterdagmiddi tien huizen in asch gelegd. De 1| eerst negen huizen aan de eene^ aantastte, sloeg door den hevigen naar den anderen kant en vern nog acht huizen. Te Saint-Benois zijn Zaterdagal werklieden van een twintig mete steiger gevallen en op slag gedotf Vuurgevecht tusschen politie en In den nacht van Vrijdag op Zate] te Berlijn, in de Genthinerstrasse e{ tusschen politie en inbrekers pla; dat aan de beruchte Houndsditch' denken, ofschoon niet zóó noodlo| verloop. Een tweetal inbrekers trachtten 1 uur na middernacht hun slag een woning in bovengenoemde werden daarbij ontdekt door d€j vrouw, die nadat de inbrekers g' binnen waren, zich snel aankll straat opging en een politie-: schuwde. De agent haalde hulp en de woning binnen. Men begaf ziq zfide van het huis, waar de beide binnen waren gegaan en daar s( een der agenten zich te vertoon te geven, hen dreigend met zijn Nauwelijks echter had de agent zfii tie geëindigd of er knalden eeni^ De agent Hager werd door 3 ko borst getroffen en zonk doodelfi neer. De politie schoot terug, m^ blinde, omdat zfi de inbrekers nie Een hunner werd evenwel door in het hoofd getroffen en viel d waarna de andere zich overgaf, geboeid naar den naastbij gelegen gebracht, waar hij herkend werd Behrendsee, 24 jaar oud,al meer( oordeeld wegens oplichterij en in geschriften. Hij verklaart niet te hebben en dat hfi zfin metge, kent onder den naam „Robert", vangenis, waaruit hij 3 weken ge ontslagen, had hfi met hem kennis In verband met dit feit heeft de 5 politie-president Von Jagow een ving tot de agenten gericht, w. bevolen wordt, voortaan van h| wapens gebruik te maken, alvori handwapens hebben gebezigd. De ving besluit met de woorden „Ik agent straffen, die te laat van z wapen gébruik maakt." Naar de Times uit Lissabon hebben van de 6000 Roomschsj slechts 1200 te kennen gegeven, hun door de regeering aangebode (van ruim f 1300 in het jaarj z nemen. De bisschoppen, gehoorzat het verbod van den H. Stoel, weig geldeltjken steun van de regeeri^ Z-ijn «route gewurgd. Omtrent door een Hollander te Antwerp| nader bericht. De moordenaar is een grondwe| Frans Simons geheeten, 36 jaar, en woonachtig te Leuth, Hollap burg. Hfi -was gehuwd met-Maria Deprez, 29 jaar. geboortig van Bot eens in Hollandsch-Limburg gel(| Voor een drietal weken was de echtelijk dak ontvlucht- en hield bfi een anderen persoon in de Bj Haar man moet echter haaT sd gekend hebben, want hfi was Zd Antwerpen overgekomen om hl zoeken en had haar ook spoedig Sinds waren ze alle dagen gai len, maar als het avond was, trol| alleen naar haar woning. De grondwerker was Dondel weer met haar gaan wandelen en zoo aan de Schfinpoort, waar zl kant eener gracht gingen zitten, bijheid der vesting. Op eens vro haar kortafof ze nu het ecbti wilde hernemen, ja of neen.De vro' de kortaf en toen de man zijn een paar keeren herhaalde, bleei even hardnekkig bfi haar besluip Door jaloezie gedreven, gaf S1 vrouw een vuistslag op het hoof haar met beide handen de keel to< nog niet tevreden, ging zfin razei[ dat hfi haar tot aan het water geruimen tijd haar hoofd onder w Eerst- nadat hfi overtuigd was, cj teeken van leven meer in was, 1

“Vooruit!”Officieel Nieuws- en Advertentieblad voor Overflakkee en Goedereede | 1911 | | pagina 6