Voor de Vrouwen. Oüddorp-Ooltgensplaat. Dienstbode. Vlaardingsche Stoomboot-Maatschappij. Zomerdienst. KÜ Yleescliliouwerij MOZES DE HAAS, Mevrouw ROOSEBOOM, Nassaukade 336, Amsterdam. Spoorweg 7 Om dadelijk in dienst te treden wordt gevraagd een flinke nette Brieven of persoonlijk zich aan te melden bij Mej L. COHEN Dirksland. Dageljjkselie dienst. GREENWICHTIJD) Van VLAAREINGEN. Ka aankomst der treinen rai, 5.10 uur. 9.01 urn. 12.21 3.39 O.al I. 8.53 Van BRIELLE. In aansluiting op de treinen van i. 6.20 uur 7.35 uur 11.40 12.51 i- |Oü] 4.19 0.40 8.05 Van HELLEVOETSLUIS In aansluiting op de treinen van: 5.50 uur vm. 7.35 uur 7.15 9.01 12.10 nm. 1.54 2.35 4.19 6.20 8.05 S.40 11.15 Van VLAARDIHGEH. Na aankomst der treinen vm. 8.58 nm. 1.34 Overstappen te Nimwesluis Aanlegplaats te Vlaardingen nabij bet station AANKOMST te Nieuwesluis ongeveer 30 miu. na het vertrek uit Vlaardingen45 min, na het vertrek uit Hellevoetsluis30 min. na het ver trek uit Brielle. &D a '3 o VAN St. J oris Doelstraat, Sommelsdijk a Steeds 2 maal per week prima kwa- liteit verseh rundvleesch verkrijgbaar, u Neemt proef van ono vertrel baarSaucis- s se de Boulogne en spiertjes rookvleesch. ju P.S. Verzendingen geschieden in g1 luchtvrye verpakking. i Beleefd. a-aonToe-srolenn.. Gedipt. Deskundige, Verkrijgbaar de beroemde Pillen vanDr. de Brisac, welke, zonder nadeel, de abn. weggebleven menstruatie herstellen. Per flacon met gebruiksaanw. enz. f5, .Rem bours of na ontvangst van het bedrag. Wacht U voor waardelooze namaak. Ook inlichtingen per brief. Heeren-, Dames- en Kinderkleeding Manufacturen, Zijl, Kleeden, Bedden, Dekens, Spiegels, Fornuizen, Sport- Kinderwagens, Meubelen. Levering door het geheele rijk. Betaling per week of maand. M. SAXDERS, Nieuwstraat 16, Rotterdam. De BURGEMEESTER der gemeente Middelharnis maakt bekend: 1°. dat ter voldoening aan art. 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commis sie uit Gedeputeerde Staten der Pro vincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aan gewezen Ingenieur en het hootd van het bestuur der gemeente in het gemeente huis aldaar zitting zal houden den 12 Mei 1905, des voormiddags te lO'/4 ure, ten einde de bezwaren van belangheb benden aan te hooi en tegen het plan van aanleg van eene haven c.a. ten be hoeve van eene Stoombootveerverbin- ding tusschen Hellevoetsluis en Middel harnis, als bedoeld in de Wet van 14 Juli 1904 (Staatsblad no. 153), en noo- digt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld, mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen: 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter in zage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie bare werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht. Middelharnis, den 1 Mei 1905. ULBO J. MIJS. der gemeente De BURGEMEESTER Middelharnis maakt bekend 'lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (wet van 28 Au gustus 1851, Staatsblad no. 125) eene commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het gemeentehuis aldaar zitting zal hou den op Vifjdag 12 Mei 1905. des voor middags 103/4 ure, ten einde de bezwa ren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelhar nis naar Ooitgensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 no. 75) en noodigt belang- uit om hunne bezwaren ter ure vermeld mondeling of aan genoemde commissie mede te deelen 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet ter inza ge van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905 totdat de commissie hare werkzaam heden binnen de gemeente heeft vol bracht: 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoem de wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid- Holland. Middelharnis, 1 Mei 1905. ULBO J. MIJS. (Staatsblad hebbenden plaatse en schriftelijk De BURGEMEESTER der gemeente Goedereede maakt bekend 1°. dat ter voldoening aan artikel '10 der onteigeningswet (wet van 28 Augus tus 1851, Staatsblad No. 125) eene Com missie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in bet ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Woensdag 10 Mei 1905, des namiddags 3 ure, ten einde de bezwaren van be langhebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Oolt- gensplaat met zijtakken, als bedoeld in in de wet van 27 April 1904 (Staats blad No. 75) en noodigt belanghebben den uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling- of schrifte lijk aan deelen 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden nederge legd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, tot de Commissie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3°. dat bet uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Goedereede, 29 April 1905. J. L. BOSSCHIETER. genoemde commissie mede te De BURGEMEESTER der gemeente Ouddorp maakt bekend: 1°. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad N°. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het. hoofd van bet Bestuur der gemeente, in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Woensdag 10 Met 1905, des namid dags 1 ure, ten einde de bezwaren van belanghebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg Ouddorp over Middelharnis naar Oolt- gensplaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad N°. 75) en noodigt belanghebbenden uit, om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen: 2°. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie bare werk zaamheden binnen de gemeente heelt volbracht; 3". dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste ali nea van artikel 12 van meergenoemde Wet voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Ouddorp, den 19 April 1905. De Burgemeester voornoemd, K. LODDER. L.-B. De BURGEMEESTER der gemeente Ooltgempiaat maakt bekend' 1°. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigengswet (Wet van 28 Augus tus, Staatsblad no. 125), eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daar toe door bet algemeen bestuur aange wezen Ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente, in het gemeente huis aldaar zitting zal houden op Zater dag 13 Mei 1905, aes namiddags ï1^ ure. ten einde de bezwaren van belangheb benden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Oud dorp over Middelharnis naar Ooltgens- plaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure ver meld mondeling of schriftelijk aan ge noemde Commissie mede te deelen 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3°. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoemde Wet voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der provincie Zuid-Holland. Ooltgensplaat, den 29 April 1905. De Burgemeester. P. VAN WEEL G.Gz. De BURGEMEESTER der gemeente Melissant maakt bekend: lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland bijgestaan dooi den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het bestuur der gemeente in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Donderdag II Mei 1905 des voormiddags 9Va ure teneinde de bezwaren van be langhebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Oolt gensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter in zage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste alinea van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Melissant, 22 April 1905. C. ZAAIJER. De BURGEMEESTER der gemeente SommeUdfik maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der onteigeningswet (Wet van 28 Au gustus 1851, Staatsblad No. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland,, bijgestaan door den daartoe door het algemeen Bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in liet ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Vrydag 12 Mei 1905, der voormiddags 8V2 ure, ten einde de bezwaren van be langhebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Oolt gensplaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad No. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde Commissie mede te deelen; 2o. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter voldoening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden nedergelegd te Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden bin nen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste ali nea van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Sommelsdijk 1 Mei 1905. De Burgemeester van Sommelsdijk DE GRAAFF. De BURGEMEESTER der gemeente Den Bommel maakt bekend: lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851, Staatsblad no. 125) eene commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan dooi den daartoe door het algemeen Bestuur aangewezen Ingenieur en liet hootd van het Bestuur der gemeente, in het ge meentebuis aldaar zitting zal houden op Zaterdag 13 Mei 1905 des voormiddags 10'2 ure, ten einde de bezwaren van be langhebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Ouddorp over Middelharnis naar Oolt gensplaat met zijtakken, als bedoeld in de wet van 27 April '1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure vermeld mondeling of schriftelijk aan genoemde commissie mede te deelen; 2o. dat de stukken, bedoeld bij de eerste alinea van art. 12 en ter voldoe ning aan de tweede alinea van dat arti kel van de Onteigeningswet, ter inzage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905. tot dat de Commissie hare werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht; 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste ali nea van art. 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Den Bommel, 29 April 1905. De Burgemeester, P. VAN WEEL. G. Gz. De BURGEMEESTER der gemeente Oude Tonge, maakt bekend lo. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Au gustus 1851, Staatsblad no. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente, in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Vrijdag 12 Mei 1905 des namiddags 4 ure, ten einde de bezwaren van belang hebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Oud dorp over Middelharnis naar Ooltgens plaat met zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad no. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure ver meld mondeling of schriftelijk aan ge noemde Commissie mede te deelen; 2o. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de Onteigeningswet, ter in zage van een ieder worden nedergelegd ter Secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie hare werkzaamheden binnen de gemeente heeft volbracht 3o. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk, bedoeld in de laatste ali nea van artikel 12 van meergenoemde wet, voor een ieder ter inzage zal lig gen op de Griffie der Provincie Zuid- Holland. Oude Tonge, 2 Mei 1905, De Burgemeester voornoemd J. VAN SCHOUWEN. De BURGEMEESTER der gemeente Dlrkiiand maakt bekend: 1°. dat ter voldoening aan artikel 10 der Onteigeningswet (Wet van 28 Augustus 1851 Staatsblad No. 125) eene Commissie uit Gedeputeerde Staten der Provincie Zuid-Holland, bijgestaan door den daartoe door het algemeen bestuur aangewezen Ingenieur en het hoofd van het Bestuur der gemeente in het ge meentehuis aldaar zitting zal houden op Donderdag 11 Mei 1905 des namiddags 3 ure, ten einde de bezwaren van belang hebbenden aan te hooren tegen het plan van aanleg van den spoorweg van Oud dorp over Middelharnis naar Ooltgens plaat met. zijtakken, als bedoeld in de Wet van 27 April 1904 (Staatsblad No. 75) en noodigt belanghebbenden uit om hunne bezwaren ter plaatse en ure ver meld mondeling of schriftelijk aan ge noemde Commissie mede te deelen 2°. dat de stukken bedoeld bij de eerste alinea van artikel 12 en ter vol doening aan de tweede alinea van dat artikel van de onteigeningswet, ter in zage van een ieder worden nedergelegd ter secretarie der gemeente van 25 April 1905, totdat de Commissie bare werk zaamheden binnen de gemeente heeft volbracht 3°. dat het uitgewerkt plan van het geheele werk bedoeld in de laatste ali nea van artikel 12 van meer genoemde wet, voor een ieder ter inzage zal liggen op de Griffie der Provincie Zuid-Holland. Dirksland, den 18 April 1905. C.. ZAAIJER.

“Vooruit!”Officieel Nieuws- en Advertentieblad voor Overflakkee en Goedereede | 1905 | | pagina 7