1919 v.h. F. Q. C. DEM HOLLANDER. Oe Jaarlijksche Balans-Opruiming begint Donderdag 9 Januari. L. J. VISSER. Wij wenschen bloedverwanten en vrienden, kennissen en begunstigers in stad en land, zoowel binnen als buiten onze landpalen, voor het jaar 1919 en later gezondheid en kracht, geluk en voorspoed, vrede en welvaart. Kampioen - Goes. W. Koevoets, Lange Vorststraat Goes. C. Anthonisse, D. H. de Bruijne, Helling- van den Berg, W. Borgs en Echtgenoote, D, Bakker, W. Behage, W. Braamse, P. Barends, A. Bruinoog-e, A. Brusket, P. W. Bliek, O. Bliek, P. W. den Boer, J, Droogers, P. Dekker, Jac. Dane, Joh. de Dreu, C. Dominicus, J Flipje, Fa. B Faberij de Jonge, I P. öeense, D. Goedegebuur, De Graaff, H. Gunst, J Gunst, A. Geleedst, C. de GraafF, Joh. Geensen, A. de Groot, Wed. Geene, A. Harthoorn, M Hooge-teger, H J. van H ove. Wed. J B. Huij^se, Ja. Hirdes, A. van der Heyde, Wed, de Jongde Dreu, A. Jobse, Jan de Jonge, L, Korstanje, H, Kuzee, Wed. O. Knieriem, G. S. Kuijper. J. J. Kuijper, Wed, G Luijk, D. Lankester, 0, M. Lindenbergh, J. van Liere, F. X Mannhardt, 1. Melse, A. L, van Melle. A. Moelker, C. Maartense, J. Maartense, P. Maartense, JL. Nathan, J Meuwenhuijse. J Plazier, M. Pols, A. Potter, G, Quist, Wed. J D. Ramondt, C. van de Reepe, G. Rijn, Wed. C. Rottier, M, Rooze, C. Schrijver, C. J. Steutel, I. Sinke, J. Snoek, A. H. Schrijver, C. Schrijver Jr., Wed. H Schrijver, M Snoek, D. Schipper, H. Stefes, Fa. Tamse, F. J. Thiery, L. Versé, J. de Waal, A. Willeboer, W. J. Willemse, W. van der Weele, P. Zwa;tepoorte, Onze gewoonte volgend, zullen we ook dit voorjaar onze voorjaars of balans-uitverkoop houden. We raden een ieder aan hiervan te profiteeren, daar we vele soliede goederen van vorige seizoenen tegen spotprijzen opruimen. Bij den aanvang van het nieuwe jaar wensch ik mijn familie, begun stigers en vrienden den besten zegen. Cora, den Boer, Schilder, D 153 Goes. Mijn beste heilwenschen aan begunstigers en vrienden, in en buiten deze stad. Jac. Vermeulen, Schilder en Behanger Westerstraat Allen, vrienden, bekenden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door C. Weststrate, in Groenten, Kloetinge. F. j. Frenks, Handel in Kruidenierswaren. Hoek Zusterstraat. p. f. Een gelukkig' nieuwjaar toege- Ondergeteekende wenscht stad en wenscht aan familie, vrienden en j landgenooten een gelukkig nieuw- V' f bekenden. jaar toe. J. Steketee, Opril B 6 G oe s. I Een gelukkig nieuwjaar toege- Menscht aan familie, vrienden en bekenden door M. Ferdinandusse en Echtgenootc. Biezelnge, 1 Jan. 1919. Ondergeteekende wenscht stad en landgenooten een gelukkig nieuw jaar toe. M. F. Moens, Kruideniers bediende Kleine Winst. Allen, vrienden, bekenden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenscht door Frans van Kalmthout, Schoenmaker. Keizersdijk. Winkelier, Voorstad. in Mode-Artikelen, Lange Vorststraat. Bergpad. Bakkerij, Lange Vorststraat. Gasartikelen enz., Nieuwstraat Schoenmaker, St. Adriaanstraat, in melk, Voorstad. Slager, Waterstraat. Café Kleine Kerkstraat. Horloger, Koite Niéuw-straat. In Brandstoffen, Korte Nieuwstraat. Melkslijter, Nieuwstraat. Winkelier, Lange Kerkstraat. Bode Kloetinge. Slager, Poel. Comestibles èn Groenten, bt. Adrlaanstr. Grossier, Korte Kerkstraat. Proeflokaal, Magdalenastraat. Galanterieën. Slgarenhandel Vlasmarkt Schoenmaker Wijngaardstraat. Mr. Schilder, Voorstad. Gro entenhandelaar, Voorstad. Petroleumhandelaar, Stoofstraat. Mr. Broodbakker, Ganzepoortstraat, Kuiper, Voorstad. Stadsomroeper. in Fruit, Tusschen twee poorten. Klompenhandel, 'sH. Hk.straat. Slager, Voorstad. in Manufacturen, Kade. Slager. 'sH Hendrikskinderenstr. Komenijswinkel, Nieuwstraat. Winkelier?ter, St. Adriaanstraat. Mr. smid, Groene weidje. Koopvrouw, Langevorstslraat. Kuiperij en klompenhandel. In Groenten. in Fruit Oude Singel. Handel in Kaas en visch, Voorstad. Koperslagerij, Ganzepoortstraat. Schilder, St. Jacobstraat Melkknecht W. P. Café »De Groene Jager». Vrachtrijder, Kloetinge. Barbier Lange Kerkstraat, C 23. Kruidenierswaren, St. Jacobstraat, Horlogemaker. Stoofstraat. Broodbakker, Opril Markt: in Melk, 'sH. Hendriksk.dijk. Bakker, Stoofstraat. Bakker, Nieuwstraat. Bakker, Voorstad. in Meubelen, Lange Vorststraat. Commissionair, Spoorsingel. Drogisterij, Kade. Vischhandel, Wijngaardstraat. Mr. Bakker, L. Kerkstraat. Koopman, Jacob Valckestraat. Nieuwstraat. Schoenmaker, Papegaaistraat. Matth, Smallegangesbuurt. Groene Weidje. Café-Biljart, Westhavendijk. Veekoopman, Kloetinge Lange Vorststraat. Melkhandel, Mattheus Smalleg. buurt. Lijkdienaar en Scboenm., L. Vorststr. Winkelier en Metselaar, Koepoort. Poelier, Nieuwstraat. Koopvrouw, Plein. Vrachtrijder Voorstad. Wijngaardstraat, A 50. Sigaren, Opril Beestenmarkt. Loodgieter, Voorstad. Magdalenastraat. Winkelier, Zusterstraat. in Kruidenierswaren, Ganzepoortstraat in Kruidenierswaren, Tabak en Sigaren Groene Weidje. Amsterdamsche Boterhundel. Touwslager, Klokstraat. Agent Levensverzekering mij. «Vesta» en Spaarkasver. «Vesta». CENTRAAL KLEEDING-MAGAZIJN,

Volksblad | 1919 | | pagina 6