n %t$tn OPENBARE VERKOOPING. OPENBARE VERKOOPING Boereninspannen, wenschen de ondergeteekenden aan Vrienden, Bekenden of Begunstigers, in en buiten deze gemeente bij ie® aanvang va® bel Jaar 18S6. H. van Ag'ten Lange Yorststraat. Jacobus Balie. P. Bak Stoofweide. Vrouw Blaas L. P. Yan der Spiegelstraat. Catharina de Blok. B. den Boer Jz., Concierge. Wed. C. B. den Boer, Molendijk. A. van Boven, Winkelier. P. van den Broek er Oostsingel. H. Delnaaij Kleermaker. P. Dentz Klokstraat. J. C. Dhont. M. van Eijkeren Schoenmaker, Kreukelmarkt. C. Faase Korte Yorststraat. C. van Fraassen, Korte Yorststraat. J. van Goetliem Mr. Schilder. Wed. Grootemaat. D. Hildernisse Vlasmarkt. M. Hoffius Lange Vorststraat. F. Hootsmans W ij ngaardstraat. J. H. Jacobs Nieuwstraat. P. Joosse, Winkelier, Lange Vorststraat. M. C. van Kalnïthout Schoenmaker. J. P. de Iieijzer Klopper, Nieuwstraat. Gezusters Koopman. L. Korstanje Cz. Oostsingel. C. Knieriem Koper- en Blikslager. D. Knijper Schoenmaker, Kaaistraat. E. E. Lauret Lange Yorststraat. J. M. Leempoel Kleermaker. H. P. Loobeek Schrijnwerker. J. W. Loobeek SchoenmakerWijngaardstraat. A. Mijnsbergen Groenteboer. W. Mijnsberg-en en Echtg'enoote. P. Pb. Mulder Schoenmaker. A. IN eter, firma Nathan Emanuel. J. Pasman Schoenmaker. J. Plazier Metselaar. H. J. Penning-s Schoenmaker en Lijkdienaar. J. de Pree Lange Vorststraat. A. Komijn Tuinier. C. Komijn Az., Voorstad. Van Hoek Riemens en Familie. M. B. Schipper Wijngaardstraat. J. W. Schrijver, Slachter. C. Schrijver Cz., Oostsingel. A. H. Schrijver. Oostsingel. P. Schrijver Ravelijn. M. Siervog'el W ijngaardstraat. J. Steutel Pz., Barbier. P. Steutel Kleermaker. G. Timmerman 's-Heer Hendrikskinderendijk. J. Verhulst, Koopman. Wed. J. Versee, Zusterstraat. J. Voois, Nieuwstraat. P. de Vreugd Jr., Slachter. P. de Vreugd Sr., Papegaaistraat. H. Willemse Ossenhoofdstraat. W. Wondergem Bakker. BERICHT. Oe geabonneerden buiten Goes, worden gedurende deze week in de gelegenheid gesteldhun abon nementsgelden (2e halfjaar) per gelegenheid of per postwissel over te makenterwijl na dien tijd over het bedrag per postkwitantie zal worden beschikt. De Uitgever. Geboren Maria Susanna Theodora, dochter van J. PASMAN en A. M. S. FOKKE. Gobs 30 December 1885. Heden overleed tot onze groote droefheidna een smar telijk lijden van eenige dagen, ons innig geliefd dochtertje J ACOBA, in den aanvalligen leeftijd van vijf jaar. Goes 28 Dec. 1885. Hare diepbedroefde Ouders, A. HUBREGTSE. M. HUBREGTSE - De Nooijer. Algemeene Kennisgeving. Op Vrijdag 8 Januari 1886, des morgens te 10 uren, zal de beet Ay. Van Boven, aan zijn stal te Driewegen, publiek verkoopen Varekoeien6 Kalf- koeien4 Kalfvaarzen BAhSS 2 Engelsche Springstie- ren5 tweejarige Vaarzen2 vette Vaarzen, 1 vetten Os, 1 drachtige Zeug2 vette Varkens5 Mestput- looperseene partij Cauadaplanken. Informatiën te hekomen ten kan tore van den heer W. PELLE te Goes. van Op Woensdag'17 Febr. 1886, ten verzoeke van den eerz. P. Hole, te 's-Heer Arendskerke. Op Maandag' 22 Febr. 1886, ton verzoeke van den eerz. M. Blok, te Driewegen. Oj) Vrijdag' 19 en Zaterdag' 20 Febr. 1886, ten verzoeke van den Hoogwelgeb. heer jhr. C. A. J. Van Cittcrste Kloetinge. Op Donderdag' 25 en Vrijdag' 26 Februari 1886 ten verzoeke van den eerz. J. Won dergem te Rilland-Bath. W. Pelle.

Volksblad | 1886 | | pagina 7