VLASVEILING. ADYERTENTIEN. AANBESTEDING. ÜIT DE HAND TE KOOP: "schoen- en lïarzenwinkel VUURWERK. Geboren* Den 7, Anna Maria Lüdovicad. v. Gerardusvan Calmt- hout en Johanna Bernardina Warrens. Den 10, Cornelia, d. v. Maarten Reynhout en Kornelia Adriana van Ettinger. Den 11, Anna, d. v. Pieter Wessel en Tannetje de Waard, Overleden. Den 10, Alida van Dalsem90 j., jd. Burgerlijke Stand Stad Middelburg. Van 7 14 Juni 1872. Ondertrouwd. Den 7, Adrian us El bertus Veruijs, 35 j., jm., met Cornelia Maria Bos, 23 j., jd. Den 13, Pieter Reynoudt, 59 j., wedn., met Janna Adriana Verhage, 58 j., wed. Jacobus Pieter Vervenne, 28 j., jm., met Johanna Margaretha Wichard, 28 j., jd. Gehuwd. Den 12, Johannes Jacobus Dockheer, 38 j., jm., met Pieternella Jacoba Tevel, 23 j., jd. Pieter Gort, 30 j., jm., met Lena Johanna Peeman, 22 j., jd. Abraham Geervliet, 25 j., jm., met Martina Kasse, 29 j., jd. Geboren. Den 7, Willem Adriaan, z. v. C. J. Merk en J. H. Hubregtse. Catharina Maria Martina, d. v. W. H. Reniersen en A. M. C. Casteleyn. Neeltje Catharina Arnoldina, d. v. A. Hoek man en A. B. Nul. Den 8, Gerrit, z. v. G. Hnbrechsen en G. van Boxsel. Louisa Pran^oise, d. r. T. A. Arnoud de G'aJla- ven en J. M. Pomper. Den 9, Maria Jacoba, d. v. J. P. de Wa- gemaker en J. J. van Pulfelen. Den 10, Cornelia Adriana, d. v. G. C. Broeke en A. W. Smit. Johannes Nieolaas, z. v. H. Step en C. Heuzeveldt. Den 11, Johan Jacob Nieolaas, z. v. A. J. van Baarle en P. C. Groenewegen. Den 13, Magdalena, d. v. P. van Loo en M. Castel. Overleden. Den 7, Herbert Cornelia Will, 74 j., man van Hen- drina Jacomina Goerce. Den 8, Coenraad Reygers, 61 j., man van Susauna Maria Benner. Den 11, Albert Willem, 5 j., z. v. Jhr. mi*. L. p. van Panhuys en M. V. Sprenger. Den 12, Ja cobus de Vries, 24 j., jm. Marktbericht. Goes 11 Juni 1872. De Graanmarkt was goed bezocht en de aanvoer ta melijk ruim,'echter bleef de omzet beperkt en bepaalde zich grootendeels tot plaatselijke behoefte, tot bijna onver anderde prijzen bij die der vorige week. CORRESPONDENTIE. Op 31 Dec. telde het V olksblad te Goes 641 geahonneerden en buiten Goes 3 20 totaal 9 61, van die 320 lezers buiten Goes komen er op al.de 32 Gemeenten van Zuid-B ev eland en op 55 plaatsen buiten Zuid-Bevelandzoodat het blad door geabonneerden op 8 8 plaat sen gelezen wordt. Daarbij komen zeker nog 25 plaatsen waar present- exemplaren gezonden worden. Reeft de Redactie dus niet te klagen over gebrek aan lezersmag zij ook dit jaar dankbaar wijzen op mede werking van leden en niet-leden der vereenigingzij acht zich verplicht dringend een beroep ie doen op al hare lezersdat ieder voor zichbe richten, opmerkingen en gedachten, al ware het van twee regels, uit zijn kring opzende aan de Redactie, opdat daarvan op eene of andere wijze een nuttig gebruik worde gemaakt. Berstdoor algemeene samenwerking kan het blad meer en meer aan het doel gaan beantwoorden. Op Maandag 24 Juni 1872, des middags 1 uur, in het Gemeentehuis te Wilhelminadorp, zal de Notaris Mr. LIEBERT, te Goes, te verzoeke van den heer G. J. van den BOSCH, in het openbaar te koop veilen: ongeveer 24 Hectaren voortreffelijk Vlas te Velde, staande in den Wilhelmina- en Oost-Bevelandpolder. Bij enkele inschrijving, de billetten gesloten in te leveren bij Mr. LIEBERT, Notaris te Goes, vóór 9 Juli 1872 en waarvan de opening zal plaats hebben Dins dag 9 Juli 1872, des namiddags ten 5 ure, in liet kof fiehuis bij J. J. Hartman, te Goes, in tegenwoordigheid van de gegadigden zal worden aanbesteed Het bouwen van een Woonhuis, vernieuwen eener Schuur, inrichten van een Schaapskooi tot Veestal, en vergrooten van een Wagenhuis, alles volgens bestek en teekeningen in het gemelde kof fiehuis ter visie gelegd, en waarvan de locale aanwijzing zal geschieden door den Architect IIANNINK, op Dins dag 2 Juli 1872, des uamiddags ten 4 ure, in de ge meente WolfaartsdijkWesterlandschen Polder, op de hofstede bewoond door Ph. de BACK. Met den opbouw kan worden aangevangen: het Woonhuis 15 Aug. 1872, op te leveren 15 Pebruari 1873, de Schuur 1 Maart 1873, op te leveren 1 Juli 1873 de Schaapskooi en het Wagenhuis 1 Maart 1873, op te leveren 1 October 1873. Aanvoer van materialen van af het veer de k u 1 k buiten kosten van den aannemer. Betaling in 4 termijnenals het Woonhuis onder dak is,-na voltooiing van het Woonhuis en aanvoer van de materialen voor de schuur, als de Schuur is afgewerkt,J. na de voltooiing van het geheel. Tnformatien bij Mr. LIEBERT en den heer HAN- NINK voornoemd. Tafels, Stoelen, Spiegels, Schilderijen, Linnenkast, Buffetkasten, enz. Te bevragen bij J. T. de POORTER, Commissionair, St. JaeobstraatB no. 48. rv TZnrYD Petrolieper Kan a 20 Ct., per 5 Lül JAUUr Kan te gelijk a 19 Ct. per Kan, bij J. DAGEVOS, Oprei Groote Markt. FTT FOflP ^wee Drijfriemen voor Dorsch-Ma- L Jj JAUUJr chine. Adres bij den uitgever dezes. Oprei Groote Markt. Voorhanden: Mans en Jongens Gewast- en Vetleeren Schoenen en Laarzen. Meisjes Gewastleeren Schoollaarzen benevens eene groote keuze flinke Vrouwe Pantoffels. J. LARZEN. Voorhanden een groote voorraad Voetzoekers, in alle grootte; alsook verschillende andere soorten yap. Vuurwerk bij A. VISSER, Az.Hoek Lange Kerkstraat.

Volksblad | 1872 | | pagina 3