VAN DE GEMEENTE ARNEMUIDEN lilki GEMEENTE WESTKAPELLE GEMEENTEVLISSINGEN GEMEENTEVEERE GEMEENTE DOMBURG INFORMATIE VAN DE WALCHERSE GEMEENTENDE CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN GEMEENTE MIDDELBURG CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN INFORMATIE VEERE ARNEMUIDEN I DOMBURG I MARIEKERKE I MIDDELBURG I VALKENISSE I VEERE I VLISSINGEN I WESTKAPELLE I CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN 24 DE FAAM - DE VLISSINGER Woensdag 18 december 1996 INFORMATE OVERHEID Openbare receptie Met ingang van I januari 1997 zullen de gemeenten Arnemuiden en Middelburg één nieuwe gemeente vormen. Een aantal bestuurders en amb tenaren zullen geen functie bij de nieuwe gemeente vervullen. Het betreft - de heer drs. H. Visser, burge meester van Arnemuiden; - de heer J. van Belzen, wethou der voor de PvdA; - de heer P.J. Bos, raadslid voor de SCP; - de heer G. Grootjans, raadslid voor de PvdA; - de heer C van de Ketterij, raadslid voor de RPF; - de heer B. de Ridder, raadslid voor het CDA; - de heer K. de Wolf, raadslid voor het SGP; - de heer J. Theune, voorman gemeentewerken. Met het oog hierop nodigt het gemeentebestuur haar relaties van harte uit voor het bijwonen van een openbare receptie op maandag 30 december 1996 van IS.30 tot 17.00 uur. De receptie wordt gehouden in verenigingsgebouw "De Arne" aan de Radermacherstraat 32. Bouwaanvragen Ingekomen zijn aanvragen om vergunning van: - dhr. R.E. van Deursen, Lb.v. de verbouwing/uitbreiding van het pand Oranjeplaat 61; - dhr. 8. van Belzen, tb.v. de bouw van een vogelvoliére met nachthok en open ren op het perceel Molenweg 42. Arnemuiden, 18 december 1996. Burgemeester en wethouders van Arnemuiden, drs. H. Visser, burgemeester. K. van Poppel, secretaris. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengeko men: a. op 6 december 1996 voor het wijzigen van de gevelkozijnen in de oostgevel van een pand op het perceel Grevelingenstraat 16; b. op 9 december 1996 voor het verbouwen van een kerk tot winkelcentrum op een perceel aan de Segeersstraat; c. op 10 december 1996 voor het bouwen van een kantoor gebouw/ fitplanpreventiecen- trum op een perceel aan Schenge; d. op 10 december 1996 voor het bouwen van een dakkapel op het perceel Noordweg 242. BOUWPLANNEN Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van: a. het bestemmingsplan Buitengebied voor het bouwen van een berging op het perceel Sint Jooslandstraat 17; b. het bestemmingsplan Dauwendaele II voor het uit breiden van de woning op het perceel Briljant I. Tevens maken zij bekend dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 50, lid 5, van de Woningwet vergunning te verle nen. De bouwplannen liggen met in gang van vrijdag 20 december 1996 gedurende 14 dagen voor een ieder ter inzage bij de sectie Bouwen en Wonen van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21. Gedurende deze termijn kan een ieder, die bedenkingen heeft tegen de uitvoering, zijn bezwa ren schriftelijk en gemotive'erd kenbaar maken aan burgemees ter en wethouders van Middelburg Postbus 61, 4330 AB Middelburg. HORECA KERSTNACHT 1996 De burgemeester van Middelburg maakt bekend dat aan de navol gende horecabedrijven voor de nacht van dinsdag 24 op woens dag 25 december 1996 tot 04.00 uur ontheffing van het slui tingsuur is verleend. 1. Café De Zwarte Ruiter Dam 33 2. Café Rockdesert Damplein 20-24 3. Café Solo Damplein 46 4. Café Entree Damplein 50 5. Jazz Eetcafé Desafmado Koorkerkstraat I 6. Midgard Kuiperspoort 12 7. Café Goudwaard Lange Noordstraat 52 8. Café Seventy-Seven Markt 77 9. Café Tympaan Markt 83 10. Café De Bommel Markt 85 11. Café La Liberté Plein 40 nr. 3 12. Bar American Plein 1940 nrs. 7-9 13. Café De Herberg Pottenmarkt 2 14. Martinos Pottenmarkt 4-6 15. Café 't Hoekje Pottenmarkt 24 16. Café Plexat Reigerstraat 7 17. Café 't Schuttershof Schuttershofstraat I 18. Café Sports Vlasmarkt 13 19. Café Miller Time Vlasmarkt 16-18 20. Café The Duke Vlasmarkt 3 7 21. Café Memories Vlasmarkt 39-41 22. Café de Mug Vlasmarkt 54 Horecagelegenheden welke tij dens deze nacht geopend zijn op grond van hun nachtvergunning. 1. De Rooie Oortjes Kromme Weele 5 2. Electro Markt 79 3. Stadsdanszaal Beddewijkstraat 15 4. Cleopatra Vlasmarkt 2 5. Nentanya Vlasmarkt 24 VERKEERSMAATREGEL Op 3 september 1996 hebben burgemeester en wethouders besloten de Kousteensedijk, hal verwege het gedeelte tussen de Blauwedijk en de Stationsstraat, af te sluiten voor het doorgaande autoverkeer door het plaatsen van bajonethekken ter hoogte van de garage aan de achterzijde van het perceel Blauwedijk 21. Naar aanleiding van bezwaren tegen de locatie van de "auto- knip" hebben burgemeester en wethouders, overeenkomstig het advies van de commissie bezwaar- en beroepschriften, op I 7 december 1996 besloten de autoknip te plaatsen ter hoogte van de garage aan de achterzijde van het perceel Blauwedijk 17. Het volledige verkeersbesluit ligt ter inzage van 19 december 1996 tot en met 29 januari 1997 bij de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Beroep Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende ingevolge de bepalingen van de Algemene wet bestuursrecht binnen zes weken na de dag van bekendmaking van dit besluit beroep instellen bij de Arrondissementsrechtbank te Middelburg. U dient uw beroepschrift richten aan: Arrondissementsrechtbank Middelburg, sector bestuursrecht, Postbus 5015, 4330 KA Middelburg. Het beroepschrift moet onderte kend zijn en ten minste het vol gende te bevatten: a. de naam en het adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht; d. de gronden van het beroep. Voor het behandelen van het beroepschrift bent u griffierecht verschuldigd. Het griffierecht bedraagt 200,- voor natuurlijke personen en f 400,- voor andere dan natuurlijke personen. Indien u een beroepschrift hebt ingediend, kunt u tevens op grond van artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht de president van de Arrondissementsrechtbank te Middelburg verzoeken een voorlopige voorziening te treffen, als u meent dat de onverwijlde spoed, gelet op de betrokken belangen, dat vereist Voor het behandelen van een der gelijk verzoek wordt eveneens grif fierecht geheven. Dit recht is ook 200,- respectievelijk f 400,-. WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging beschikking Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat zij een vergunning in het kader van de Wet milieubeheer hebben ver leend aan Metaalbewerkings- en servicebedrijf Middelburg B.V. te Middelburg voor het veranderen van de inrichting gelegen aan de Kleverskerkseweg 69 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie M, nr. 293. Inzage De beschikking en alle relevante stukken liggen tot 16 januari 1997 elke werkdag tijdens kan tooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middelburg. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (0118-675241). Desgewenst wordt er door de afdeling Milieuzaken een monde linge toelichting gegeven op de voornoemde stukken. Beroep Van 19 december 1996 tot 30 januari 1997 kan beroep worden ingesteld door degene die beden kingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit, de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ont werp van het besluit, alsmede belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verweten geen bedenkingen te hebben inge bracht tegen het ontwerp van het besluit De beschikking worden na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor deze datum beroep is ingesteld en tevens op grond van artikel 8.81 van de Algemene wet bestuursrecht een verzoek wordt gedaan tot het treffen van een voorlopige voor ziening. Beroepschriften moeten worden gericht aan de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van deze afde ling. Informatie Nadere informatie over de beroepsprocedure en de daaraan verbonden kosten kunnen bij de afdeling Milieuzaken verkregen worden. Zie voor andere gemeentelij ke informatie de pagina van de Gemeente Middelburg in de Faam van vandaag. Burgemeester en Wethouders van Westkapelle maken bekend, dat de volgende aanvragen om bouwvergunning zijn ingediend: - op 3 december 1996 voor het uitbreiden van de woning op het perceel aan de Zuidstraat 126; - op 4 december 1996 voor het wijzigen van een voorgevel van een woning op het perceel aan de Kloosterstraat 10. Westkapelle, 18 december 1996 Burgemeester en Wethouders BOUWAANVRAGEN (bekendmaking ingevolge art. 41 Woningwet) Aanvragen om bouwvergunning zijn ingekomen tb.v.: - het vernieuwen van de borst weringen op locatie Dr. Stavermanstraat 43 t/m 57 - het plaatsen van 2 dakkapel len op locatie Tooroplaan 2 - het bouwen van een garage op locatie F. de Goedebaan 5 - het uitbreiden van de woning op locatie Buteuxstraat 48 - het bouwen van een woning op locatie Anna Blamanlaan 27 - het bouwen van een serre op locatie Bosjeslaan 2 - het bouwen van een loods op locatie Gildeweg 35 Eventuele bedenkingen tegen deze bouwaanvragen kunnen pas worden ingediend nadat op de aanvragen is beslist N.B.: Het is mogelijk dat de teke ningen waarop, bij een positieve beslissing, de vergunning wordt verleend, afwijken van die welke ter inzage liggen. VERLEENDE VERGUNNIN GEN: In de week van 2 t/m 6 decem ber 1996 zijn de volgende ver gunningen verleend: - het uitbreiden van een woning op locatie Middelburgsestraat 63 - het bouwen van een serre op locatie Bossenburg 73 WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat bij ons, op grond van artikel 8.40 en 8.41 van de Wet milieubeheer meldingen zijn ingekomen inge volge: Besluit herstelinrichtingen voor motorvoertuigen milieu beheer - van Autohandel G. Poppe voor een herstelinrichting voor motorvoertuigen, Oude Industrieweg I3A, Vlissingen Besluit opslag goederen milieubeheer - van Visserij en beheermij Siereveld B.V. voor een opslag voor visserijbenodigdheden, Edisonweg 6, Vlissingen; - van de Glasservice G. van der Wal voor een opslag voor goe deren, Handelsweg 7, Vlissingen; Besluit woon- of kantoorge bouwen milieubeheer - van Gemeente Vlissingen voor het gemeentearchief, Hellebardierstraat 2, Vlissingen; Besluit opslag vuurwerk milieubeheer - van Scapino B.V. voor een opslag voor vuurwerk, Hermesweg 23, Vlissingen. Voor informatie over en inzage van de genoemde meldingen kunt u contact opnemen met de sectie milieu, telefoon 0118-487434. WET MILIEUBEHEER Wij maken bekend dat op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer is ingekomen van Alleghany Warehouse Europe B.V. een melding tot wijzigen van de inrichting (opslag van tabak) gele gen aan de Duitslandweg 2 te Ritthem, voor welke inrichting eer der een vergunning is verleend. De melding wordt gedaan omdat kantoor en vorktruckstalling op een andere plaats worden gereali seerd dan in de milieuvergunning is aangegeven. De melding ligt vanaf 19 decem ber 1996 gedurende 4 weken ter inzage bij de sector Stadsontwikkeling (2e verdieping van het stadhuis). Op aanvraag kan de melding ook op woensdagavond van 17.15 uur tot 20.15 uur ingezien wor den. Voor informatie over genoemde melding en de moge lijkheid van bezwaar en beroep, kunt u tijdens kantooruren bellen: 0118-487204. Vlissingen, 18 december 1996 Burgemeester en wethouders van Vlissingen, Stadhuisplein 2, 4382 LG Vlissingen Zie voor meer informatie van de gemeente Vlissingen de gemeentelijke informa tiepagina 'In den Blauw Geruiten Kiel' in 'De Vlissinger' van vandaag en teletekstpagina 810 e.v. van Maximaal T.V. Voorschriften knalappara- tuur. Burgemeester en wethouders van Veere maken bekend dat zij heb ben besloten op grond van artikel 238n van de APV voorschriften vast te stellen die worden verbon den aan het gebruik van knalap- paratuur voor het gehele grond gebied van de gemeente Veere. Deze voorschriften dienen ter voorkoming van geluidshinder en daarbij wordt mede gelet op de belangen van betrokken agrariërs ter beperking van gewasschade. De voorschriften liggen ter secre tarie ter inzage danwel worden u op aanvraag toegezonden. De belangrijkste bepaling is dat de interval tussen twee knallen van een individueel knalapparaat minimaal 10 minuten dient te bedragen. De voorschriften treden in wer king op 3 februari 1997. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen zes weken na bekendmaking een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wet houders van Veere, Postbus 5, 4350 AA Veere. Na I januari 1997: Postbus I, 4370 AA Koudekerke. BELASTINGVERORDENIN GEN Burgemeester en wethouders delen mede dat de raad van de gemeente Veere op 21 november 1996 heeft vastgesteld de Legesverordening 1997 en de Verordening lijkbezorgingsrechten 1997. Deze verordeningen treden in werking op de achtste dag na die van de bekendmaking. De bekendmaking heeft plaatsgevon den door opname van de veror deningen in het gemeentelijk belastingregister op 2 december 1996. Beide verordeningen liggen ter inzage bij de afdeling finan ciën van de gemeentesecretarie. Een ieder kan op verzoek tegen betaling van de verschuldigde leges een afschrift verkrijgen van de verordening(en). Bouwaanvragen. Burgemeester en Wethouders van Domburg maken ter voldoe ning aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet bekend dat is binnengekomen de aan vraag om bouwvergunning van: - G.J. Vader, d.d. 5 december, voor het uitbreiden van een zomerhuis op het percekl J.W. Schuurmanstraat 4 te Domburg; - H.j. Mayer-Velliner, d.d. 4 december, voor het verbouwen van de woning op het perceel Schuitvlotstraat 19-21 te Domburg; - J. Pattenier-Roelse, d.d. voor het bouwen van een garage op het perceel Nehalenniaweg 10 te Domburg; - dhr. Schneider, d.d. 6 decem ber, voor het bouwen van een garage op het perceel Prinsepark 19 te Domburg. Domburg 18 december 1996 Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat voor een ieder met ingang van 23 decem ber 1996 gedurende vier weken ter inzage ligt op het gemeente huis, Dorpsstraat 3 te Meliskerke het door de gemeenteraad in zijn vergadering van 10 december 1996 vastgestelde bestemmings plan "Bouwlust III" te Aagtekerke. Het plan voorziet in het realise ren van een uitbreiding voor woonbebouwing aan de noord westzijde van de kern Aagtekerke met ca. 40 woningen. Het plan is ten opzichte van het ontwerp in geringe mate gewij zigd c.q. aangepast vastgesteld. De wijziging/aanpassing betreft het doortrekken van het geprojec teerde voetpad aan de noordzijde van het plan. Gedurende bovenvermelde ter mijn van terinzagelegging kan degene die tijdig zijn zienswijze omtrent genoemd ontwerp- bestemmingsplan bij de gemeen teraad heeft kenbaar gemaakt, alsmede een belanghebbende die aantoont dat hij daartoe redelij kerwijs niet in staat is geweest en ook degene die bezwaren heeft tegen de aangebrachte wijziging/aanpassing in het plan, bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA Middelburg, schriftelijke bedenkingen inbren gen tegen dit bestemmingsplan. Mariekerke, 18 december 1996 Burgemeester en wethouders voornoemd, Mr. B.J. van Putten, burgemees ter. C.W. Bierens, secretaris. De burgemeester van Mariekerke maakt bekend, dat de gemeente raad in zijn op 10 december 1996 gehouden vergadering, onder het nummer 1511, heeft besloten te verklaren dat een wij ziging wordt voorbereid van een gedeelte van het bestemmings plan "Buitengebied Mariekerke", welke gedeelte gearceerd is aan gegeven op dit bij dit besluit behorende tekening. Het hiervoor genoemde besluit is genomen ten einde medewerking te kunnen verlenen aan het plan voor het uitbreiden van de loods ten behoeve van het las- en con structiebedrijf J. Louws te Aagtekerke. Het voorbereidingsbesluit treedt op 19 december 1996 in werking en ligt met de bijbehorende teke ning met ingang van heden op de gemeentesecretarie (Dorpsstraat 3 te Meliskerke) voor een ieder ter inzage. Mariekerke, 18 december 1996 De burgemeester voornoemd, Mr. B.J. van Putten. CENTRALE DIENST GEMEENTEWERKEN SEROOSKERKE (W) De route voor het ophalen van het grofvuil in de Gemeenten Valkenisse en Arnemuiden, zal i.p.v. donderdag 26 december op maandag 30 december a.s. wor den gereden. OPHALEN HUISVUIL/ GROFVUIL In verband met de aanstaande kerstdagen, zullen de routes voor het ophalen van het huisvuil en grof vuil worden gewijzigd. De route voor het ledigen van de duobakken in de kern van Serooskerke zal i.p.v. woens dag 25 december op maan dag 23 december a.s. worden gereden. De route voor het ledigen van de duobakken in de Gemeente Arnemuiden zal i.p.v. woens dag 25 december op zaterdag 28 december a.s. worden gereden. De route voor het ledigen van de duobakken in Grijpskerke en Meliskerke inclusief buiten gebied zal i.p.v. donderdag 26 december op vrijdag 2 7 december a.s. worden gere den. De route voor het ledigen van de duobakken in Veere, Gapinge, Zanddijk inclusief buitengebied en het buitenge bied van Serooskerke zal i.p.v. donderdag 26 december op zaterdag 28 december a.s. worden gereden. Het is mogelijk dat er op andere tijden dan gebruikelijk ingezameld zal worden. Daarom verzoeken wij u de duobak op tijd buiten te zetten. Vanaf 7.00 uur 's mor gens kan men langs komen. Voor eventuele vragen kunt u, tot en met dinsdag 24 december, contact opnemen met de afval- informatielijn. Telefoonnummer: 0118-597697 (tussen 8.00 en 12.00 uur). Na deze datum kunt u grof vuil- meldingen en/of andere dringen de zaken dagelijks inspreken op het antwoordapparaat via boven staand telefoonnummer. Deze meldingen worden zo spoedig mogelijk in behandeling genomen. Op 2 januari a.s. zijn we weer bereikbaar. De directeur van de Centrale Dienst Gemeentewerken EN Beperkte dienstverlening gemeentehuizen Domburg, Mariekerke, Valkenisse, Veere en Westkapelle De werkzaamheden ter voorberei ding op de start van de nieuwe gemeente Veere per I januari 1997 zijn in volle gang. Daarom zullen de vijf gemeentehuizen de laatste week van het jaar, van 23 december 1996 tot en met I januari 1997 gesloten zijn voor het publiek. Dit betekent dat gedurende deze periode geen gemeentelijke dien sten geleverd kunnen worden. Als u toch nog voor het einde van het jaar een dienst van de gemeente (paspoort, rijbewijs, uittreksel, aanvraag bouwvergunning etc.) nodig hebt, dan dient u dit tijdig (voor 20 december 1996) aan te vragen. Vanaf 2 januari 1997 zijn alle gemeentelijke diensten weer volle dig beschikbaar. Dringende zaken Wanneer er tussen 20 december 1996 en 2 januari 1997 zeer dringend een reisdocument is gewenst, kan dit (na telefonische afspraak) worden aangevraagd bij de Koninklijke Marechaussee te Vlissingen, Govert FinckJaan 51, tel. 0118-483400. Voor dringende zaken betreffende de burgerlijke stand (geboorte- of overlijdensaangifte) kan contact opgenomen worden met de heer CM. Filius, tel. 0113-371295 of de heer R.J. Sonius, tel. 0118-572015. WIJZIGING OPHALEN GROF VUIL De inzameling van grof huishou delijk afval in de gemeente Valkenisse zal niet plaats vinden op donderdag 26 december 1996 maar op maan dag 30 december 1996. Voor eventuele vragen kan tussen 8.00 en 12.00 uur contact wor den opgenomen met de afvalin- formatielijn, tel. 593009. AANWIJZING INVALIDEN PARKEERPLAATS Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend, dat zij besloten hebben om door middel van het plaatsen van bord E 6 van bijlage I van het Reglement verkeersregels en verkeerstekens de openbare parkeerplaats gesi tueerd schuin voor de woning De Boisotstraat 51 te Koudekerke aan te wijzen als invalidenpar keerplaats. Tegen deze beslissing kunnen belanghebbenden op grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd schriftelijk bezwaarschrift indienen binnen een termijn van 6 weken na de datum van deze bekendmaking. Het bezwaarschrift dient te wor den gericht aan burgemeester en wethouders van Veere, Postbus I, 4370 AA Koudekerke. Koudekerke, 18 december 1996 Besluit opslag vuurwerk hin derwet Melding oprichten van een bewaarplaats voor vuurwerk Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat bij hen een kennisgeving is ingediend op grond van het Besluit opslag vuurwerk hinderwet in verband met het oprichten van een inrich ting voor het bewaren van vuur werk op de adressen Middelburgsestraat 60b en Dorpsplein 20-21 te Koudekerke. Koudekerke, 18 december 1996 GOEDKEURING BESTEM MINGSPLAN ZOUTELAND- SE TIENDEN ZOUTELAN- DE) Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 28 lid 6 van de Wet op de Ruimte lijke Ordening bekend dat gedeputeer de staten van Zeeland bij besluit van 29 november 1996 hebben goedgekeurd het door de gemeenteraad op 10 oktober 1996 vastgestelde bestemmings plan "Zoutelandse Tienden" (Zoutelande). Het goedgekeurde bestemmings plan ligt met ingang van vrijdag 20 december 1996 gedurende een periode van zes weken ter inzage op de afdeling bouwen en wonen, sector Grondgebied, van de nieuwe gemeente Veere, Gapingseweg I a te Serooskerke. Gedurende de termijn van tervi- sielegging kan tegen het besluit van gedeputeerde staten beroep worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. Het beroep kan wor den ingesteld door degene die zich tijdig op grond van artikel 2 7, eerste of tweede lid tot gede puteerde staten van Zeeland heeft gewend, alsmede door een belanghebbende die aantoont hiertoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest Koudekerke, 18 december 1996 BOUWAANVRAGEN Burgemeester en wethouders van Valkenisse maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn ingekomen van: - dhr. A. Wielemaker te Vlissingen voor het bouwen van een woning op het kavel Kv 10 in het uitbreidingsplan Zoutelandse Tienden te Zoutelande; - Bouwbedrijf Flipse B.V. te Koudekerke voor het verbou wen van de woning en het bouwen van een garage op het perceel Duinweg 109 te Zoutelande; - dhr. D. van de Merwe te Zoutelande voor het uitbreiden van de woning Westkapelseweg 50 te Zoutelande; - dhr. K. Cijvat te Zoutelande voor het uitbreiden van de woning Nieuwstraat 6 te Zoutelande; - dhr. G. van Boven te Koudekerke voor het verbou wen van de bovenwoning Tramstraat 15a te Koudekerke; - Roose Onroerend goed b.v. te Zoutelande voor het bouwen van een twee-onder één kap- woning op het kavel Kv 11 in het uitbreidingsplan Zoutelandse Tienden te Zoutelande. BOUWVERGUNNING Door burgemeester en wethou ders van Valkenisse is de volgen de bouwvergunning verleend aan: - dhr. A. Adriaanse te Zoutelande voor het plaatsen van een dakkapel op de op het perceel Langendam 26 te Zoutelande aanwezige zomer woning.

de Vlissinger | 1996 | | pagina 24