Den Hertog Zonneranda Sarouk Van de Berg Meubelen Van den Berge Audio en Video Lion Keuken Studio Foto Verschoore Spruyt Verf en Behang Theo Lucas 25 jaar juwelier. naam m/v adres postcode plaats wenst meer informatie over: Trends volgen elkaar in hoog tempo op. Dat komt overeen met de dynamiek van deze tijd waarin stilstaan achteruitgang betekent. Maar trends tonen ook aan dat de dynamiek van weleer de basis kan vormen voor eigentijdse ideeën en materialen. Op deze pagina laten we een aantal exclusieve ideeën op u los. Wenst u meer infor matie over onderstaande producten, dan zijn wij u gaarne van dienst. Vul onder staande bon in en stuur hem op naar onze afdeling Lezersservice. De ambiance winkel met individuele service Zonneranda, een investering voor het leven O Charme en uitstraling Warmte van gemoedelijk grenen Ooit kiest u voor het mooiste! Beloofd is Beloofd 'Beloofd is beloofd'. Met die woorden belooft Lion Keuken Studio niet alleen kwaliteit te leveren, maar ze stelt ook alles in het werk bij een invulling van uw keuken. Individuele wensen en mogelijkheden wor den naadloos tot elkaar gebracht dankzij de hoog waardige keukenprogramma's die zij in huis hebben. Daarnaast zorgen zij als Musterhaus Keukenspecialist voor een perfecte plaatsing, waarbij ze alle bijkomen de werkzaamheden eveneens kunnen verrichten. 'Beloofd is beloofd'. De kleinste en lichtste ter wereld Passementen, klassiek en tijdloos 0118-612886 De persoonlijke ring Krijgt u wel eens een compliment over uw sieraden? Zoiets gebeurt prak tisch alleen wanneer uw sieraden opvallen door schoonheid en een persoonlijke stijl. De schroefsteen ring van Theo Lucas is een uniek ontwerp waarmee u heel persoonlijk voor de dag kunt komen. Het is een ring die het vooruitzicht biedt om te veranderen. U kunt namelijk steeds een andere edelsteen of zetting kopen in een verscheidenheid aan prijzen. Er zijn diverse modellen. Overigens hoeft u zich in deze niet te beperken tot een ring, ook in colliers, armbanden, oorknopen en broches zijn er veel mogelijkheden. En zo kunt u helemaal volgens uw smaak in goud of zilver de ideale combinatie samenstellen. 6 7 8 9 advertentie Actief en geïnspireerd, in het bieden van de nieuwste trends en onmiskenbare kwaliteit tegen aantrekkelijke prijzen. Plus bijzondere artikelen op het gebied van koken, gedekte tafel en geschenken. Tel daarbij op de persoon lijke service en men kan spreken van een goeie zaak. Kortom Den Hertog. Een zaak die al bijna een eeuw bewijst met unieke wereldmer ken toonaangevend te zijn op haar gebied. Vakmensen die de know how van bijna een eeuw Den Hertog kunnen uitdragen adviseren u als u een keuze moet maken uit ée'n van de vele merkencollecties op het gebied van woon- en leefaccessoires, cadeaus en ideeën. Uw ambiance winkel maakt van dienstverlening een individuele service. Plezierig, persoonlijk en daarom ook vertrouwd. Voor sfeervol tafelen Lange Vorstraat 27,446l JL Goes, 0113-221333 Wie nu kiest voor een veranda met een vast dak mist straks de eerste zonnestralen. En dat is niet nodig. Want er is nu een veranda met een schuifdak. Zonneranda is de oplos sing voor ons wisselvallig klimaat. Vanaf de vroege lente tot de laatste herfst genieten van elke zonne straal. Een druk op de knop en het dak glijdt geruisloos voor tweederde open. Open ook de wanden en uw Zonneranda wordt een tuinterras, dat zich steeds aanpast aan alle weersomstandigheden. Een plensbui? Bij de eerste druppels sluit het dak zich automatisch. Dankzij het open schuivende dak heeft een Zonneranda steeds de ideale temperatuur. Open en koel in de zomer, gesloten en warm in de winter. Ideaal in de tussenseizoenen. Met uw Zonneranda komt de tuin in uw woning en woont u ook een beetje in de tuin. Zonneranda geeft een extra dimensie aan het wonen, het hele jaar door.. Overtuig uzelf tijdens de open dagen in onze showroom van vrijdag 27 tot en met zondag 29 december tussen 10.00 en 17.00 uur. Veerweg 30,4471 BK Wolphaartsdijk, 0113-581601 Zeker niet duur. Sarouk staat borg voor schitterende handgeknoopte tapijten met charme en een rijke uitstraling voor scherpe prijzen. De eigen import staat garant voor een grootse keuze en tegen een prima prijs/kwaliteit ver houding. Tevens kunt u terecht voor taxatie, reparatie en reiniging van uw tapijt. Sarouk is een adres waar u zeker niet aan voorbij mag gaan. Koningstraat 9 4461 AW Goes 0113-227101 Uit elk detail van het grenen programma dat Van den Berg Meubelen levert blijkt vak manschap meesterschap. Hoewel uiterst zorgvuldig traditioneel ambachtelijk ver vaardigd, zijn de grenen meubels qua vormgeving zonder voorbehoud eigentijds te noemen. Neem de afgebeelde grenen secre taire met magnefiek binnenwerk met bij passende stoel als voorbeeld. Het is slechts een greepje uit de collectie grenen waarmee talrijke combinaties mogelijk zijn. Deestraat 3 4458 AJ 's Heer Arendskerke 0113-561334 De nieuwe radio-cd-speler BeoSound 9000 van Bang Olufsen is gemaakt om u onbe perkt van muziek te laten genieten. Kies zes cd's uit uw collectie, selecteer van elke cd de tracks die u wilt. Stap van de ene naar de andere cd, of speel ze naadloos achter elkaar. U kunt ook een random keuze aan de BeoSound 9000 overlaten. Daarnaast is het perfecte AM/FM radio mer RDS en zestig voorkeuze stations. Wat een weelde om zoveel muziek tot uw beschikking te hebben. Ook in uw slaapkamer of andere ruimtes in uw huis, wanneer u de mogelijkheden van een Beolink meerkamersysteem hebt benut. Wij demonstreren het allemaal graag. Gasthuisstraat 2-4, Goes 0113-215616 1 Livingstoneweg 44 4462 GLGoes 0113-252143 JVC kreeg deze zomer onder meer een Award voor de GR-DV1, de kleinste en lichtste digitale videocamera ter wereld. Deze camera weegt ongeveer 520 gram met accu en polsriem en meet 48 bij 148 bij 88 mm. Beeld en geluid zijn van zeer hoge kwaliteit. Verder heeft deze bekroonde camera een groot aantal zeer geavanceerde functies. Voor wie hoge eisen stelt aan een camera is deze noviteit van JVC een oplossing. Niet voor niets trekt deze camera aandacht in de hele wereld. Klokstraat 7,4460 JK Goes, 0113-2161159; Walstraat 109-111,4381 GG Vlissingen, 0118-414081 Waar traditie en heden tijdloos "fgT aan elkaar zijn geboetseerd. Dat zijn de passementen voor gordijnen, tafelkleden, stoelen en kussens waarvan Spruyt Verf en Behang een groot assortiment van uitsluitend hoogwaardige materialen kan leveren. Elke serie is verkrijg baar in legio kleuren, modem en klassiek die uw stoffen als juwelen doen opleven. Kromme Weelde 19 4331 PA Middelburg Gasthuisstraat 7, 4461JS Goes, 0113-251915 Omcirkel op deze bon de gewenste cijfers aan en stuur deze bon voor 2 januari ongefrankeerd, naar: PZC Weekbladen, t.a.v. Afdeling Lezersservice, Antwoordnummer 123, 4380 VB Vlissingen

de Vlissinger | 1996 | | pagina 14